خرید ملک در دانمارک

  • خرید ملک در دانمارک و شرایط عمومی آن
  • خرید ملک در دانمارک و تحلیل استانداردهای سرمایه گذاری
  • خرید ملک در دانمارک و نظام قضایی این کشور
  • خرید ملک در دانمارک و مراحل آن
  • خرید ملک در دانمارک و اخذ اقامت آن
  • خرید ملک در دانمارک و نتیجه گیری
خرید ملک در دانمارک

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی، شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی نمایند.

خرید ملک در دانمارک و مقدمه ای بر آن

خرید ملک در دانمارک ،شرایط خرید ملک در دانمارک اخذ اقامت دانمارک از طریق خرید ملک را در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرارمیدهیم . اگر شما عزیزان به دنبال خرید ملک در دانمارک میباشید و سوالاتی در خصوص خرید ملک در دانمارک در ذهن شما وجود دارد این مقاله دقیقا همان چیزی است که به شما کمک میکند به پاسخ سوالهای خود در خصوص خرید ملک در دانمارک دست پیدا کنید. در این مقاله قصد داریم خرید ملک در دانمارک وشرایط خرید ملک در دانمارک را برای شما عزیزان مورد بررسی قرار دهیم تا شما عزیزان با علم و آگاهی کافی در این زمینه اقدام نمایید. موسسه حقوقی ملک پور در زمینه ی مهاجرت تمامی اطلاعات را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد.

خرید ملک در دانمارک و شرایط عمومی

کشور دانمارک در شمال اروپا قرار دارد و پایتخت آن کپنهاگ میباشد.زبان این کشور دانمارکی میباشد و جمعیت دانمارک 5.5 میلیون میباشد.کشور دانمارک در سال 2016شاد ترین کشور دنیا شناخته شده که راضی ترین نیروی کار دردنیارا به خود اختصاص داده است.از نظر کم بودن اختلاف در آمد مردم دانمارک در رتبه اول جهان قرار دارد و از نظردر آمد سرانه در رتبه هفتم جهان است.به دلیل وجود این مزیت ها در کشور دانمارک سالانه افراد زیادی متقاضی مهاجرت به کشور دانمارک میباشند.حال میخواهیم به این سوال پاسخ دهیم خرید ملک در دانمارک دارای چه شرایطی میباشد؟در کشور دانمارک قوانینی وجود دارد که مشخص میکند چه افرادی اجازه  خرید ملک را دارند، چگونه خرید ملک صورت میگیرد و فروشنده در قبال کاستی ها چه وظایفی دارد.قوانین دانمارک با سایر کشورها متفاوت است.اگر شما یک شهروند دانمارکی نمیباشید برای خرید ملک در دانمارک باید دارای این شرایط باشید:

  • فرد در دانمارک اقامت داشته باشد و یا حداقل به مدت 5 سال در کشور دانمارک اقامت داشته باشد.
  • فرد یک شهروند اروپایی باشد و یا مشغول به کسب و کار در دانمارک باشد.
  • افرادی که شهروند اروپایی نمیباشند برای خرید ملک در کانادا باید از وزارت دادگستری دانمارک اجازه خرید ملک را دریافت کنند.
  • فرد خریدار ملک در دانمارک باید اثبات کند که ملک خریداری شده را مورد استفاده قرار میدهد.

در دانماراک اکثر مردم برای خرید ملک از تسهیلات بانکی استفاده میکنند و وام دریافت میکنند باز پرداخت وام های مسکن در دانمارک طولانی میباشد و نرخ بهره پایین تری نسبت به یک وام معمولی دارند و تا زمانی که فرد وام را پرداخت کند بانک مالکیت ملک را بر عهده دارد.

خرید ملک در دانمارک و تحلیل استاندارد های سرمایه گذاری

اقتصاد دانمارک یک اقتصاد مدرن میباشد که سطح بالای استاندارد های زندگی را نیز دارا میباشد.اما با توجه به شرایط خوب اقتصادی و زندگی در دانمارک خرید ملکبرای افراد خارجی مشکل میباشد.اما غیر ممکن نمیباشد و با توجه به شرایطی که بیان کردیم افرادی که دارای شرایط خرید ملک در دانمارک باشند میتوانند در این کشور ملک خریداری کنند. خرید ملک در دانمارک در مناطق مختلف براساس متراژ،منطقه انتخابی،امکانات و … متفاوت میباشد  هزینه خرید ملک در کپنهاگ پایتخت دانمارک در بالترین حد خود قرار دارد و هر چقدر از پایتخت این کشور دور شویم قیمت ها کاهش میابد. فرد خریدار ملک با توجه به مقدار سرمایه خود و محل انتخابی برای خرید ملک میتواند ملک مورد نظر خود را خریداری کند. قیمت خرید ملک در دانمارک طبق قوانین این کشوربراساس متر مربع میباشد.که هر متر مربع آپارتمان از 15.000کرون تا 30.000کرون میباشد البته قیمت خانه های مستقل ویلایی باز بیشتر میباشد.همچنین قیمت منازل خارج از شهر از 10.000کرون تا 20.000 کرون میباشد. برای خرید ملک فرد خریدار باید تمامی جوانب را بررسی کند تا بتواند ملکی را خریداری کند که برای او سود آور باشد و اگر بعدها قصد فروش ملک را داشته باشد از فروش ملک سود کافی را بدست آورد.قیمت ملک هر ساله در دانمارک رو به افزایش است و این موضوع سبب میشود خرید ملک در دانمارک برای شما عزیزان سود آور باشد.

سرمایه گذاری دانمارک

خرید ملک در دانمارک و نظام قضایی این کشور

افراد برای خرید ملک در هر کشوری باید قوانین و نظام قضایی آن کشور را در نظر بگیرند تا بتوانند یک خرید ملک مطمئن در آن کشور داشته باشند.زیرا فردمقدار زیادی از سرمایه خود را در کشور مقصد قرار میدهد بنابرای باید از صحت معامله و حفظ و افزایش سرمایه خود اطمینان حاصل کند. خوشبختانه ایرانیان جزو کشورهایی هستند که با توجه به شرایط گفته شده اجازه خرید ملک در دانمارک را دارند.اکثر مردم دانماراک برای خرید ملک در دانمارک به یک نماینده املاک مراجعه میکنند واز یک وکیل برای انجام کارهای قانونی خرید ملک در دانمارک کمک میگیرند.بنابراین شما برای خرید ملک در دانمارک به یک وکیل احتیاج دارید که کارهای قانونی خرید ملک را برای شما انجام دهد با توجه به اینکه قوانین کشور دانمارک بسیار مستحکم میباشد و شما برای خرید ملک در کانادا از یک وکیل قانونی استفاده میکنید بنابراین خرید ملک در دانمارک برای شما جای نگرانی ندارد.همچنین در هنگام معامله ملک فروشنده باید جزییات ساخت و ساز وضعیت فیزیکی ملک و هر گونه نقص احتمالی موجود در ملک را ارائه دهد و اگر این جزییات ارائه نشود فروشنده به مدت 20 سال در قبال هر گونه نقص جدی در ملک مسئول میباشد.

خرید ملک در دانمارک و مراحل آن

برای خرید ملک در دانمارک ابتدا باید شخص خریدار با توجه به شرایط خود ملک را انتخاب کند. یکی از ساده ترین راه ها برای یافتن ملک مورد نظر خود استفاده از وب سایت ها و سایت های املاک در دانمارک میباشد که در این سایت ها اطلاعات مهم ملک را از جمله قیمت ، منطقه ای که ملک در آن قرار دارد،سال ساخت ، تعداد اتاق ها  و … را در اختیار خریدار قرار میدهد. در کشور دانمارک قوانین و مراحلی برای خرید ملک وجود دارد. افرادی که شهروند اروپایی نمیباشند برای خرید ملک در دانمارک باید اجازه وزارت دادگستری را دریافت کنند این دریافت مجوز باید از طریق وکیل شما ارائه شود که در خواست مجوز دادگستری رایگان میباشد ودر عرض دو هفته صادر میشود همچنین فرد خریدار نشان دهد که ملک را برای اقامت خود میخواهد اما افرادی که شهروند اروپا میباشند ملزم به کسب اجازه دادگستری نمیباشند که معمولا از جمله عواملی که سبب تسریع خرید ملک در دانمارک میشود دارا بودن شغل دائم در کشور دانمارک ، متاهل بودن شخص ، ثبت نام فرزند خود در یکی از مدارس دانمارک ، یادگیری زبان دانمارکی و نشان دادن علاقه ی خود به فرهنگ دانمارکی میباشد . بعد از کسب مجوز دادگستری برای خرید ملک میتوانید در خواست وام دهید که معمولا بانک 80 درصد قیمت ملک را به شما وام میدهد . بعد از دریافت وام و انجام مراحل قرار داد و ارائه مدارک فرد خریدار باید مبلغ 5 درصد از کل مبلغ ملک را پرداخت کند و خریدار به مدت 6 روز فرصت دارد که قرار داد را لغو کند که موجب لغو قرار داد 1 درصد از مبلغ را به خریداربدهد . مراحل نقل و انتقال سند باید توسط وکیل های دو طرف انجام پذیرد و باید در دفتر ثبت احوال محلی ثبت شود.

مهاجرت به دانمارک
سرمایه گذاری در دانمارک
ثبت شرکت در دانمارک

خرید ملک در دانمارک و اخذ اقامت دانمارک

در بسیاری ازکشورها فرد با خرید ملک میتواند به اقامت و پاسپورت آن کشور دست پیدا کند اما در کشور دانمارک این امکان وجود ندارد در واقع فرد با خرید ملک دردانمارک به اقامت دانمارک دست پیدا نمیکند اگر شما به دنبال اخذ اقامت از طریق خرید ملک در کشورهای اروپایی میباشید میتوانید کشورهایی مانند پرتغال ، اسپانیا ، قبرس ، یونان و … اقدام کنید . مثلا شما با خرید ملک در قبرس و سرمایه گذاری در این کشور با توجه به قوانین این کشور میتوانید پاسپورت کشور قبرس را دریافت کنید به این منظور که شما با داشتن پاسپورت کشور قبرس میتوانید به کشورهای اروپایی سفر کنید و یا حتی در یکی از کشورهایی اروپایی زندگی کنید.

خرید ملک دردانمارک و کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم خرید ملک در دانمارک شرایط خرید ملک در دانماراک و اخذ اقامت و تابعیت دانمارک را از طریق خرید ملک برای شما عزیزان شرح دهیم که شما عزیزان با علم و آگاهی کامل برای خرید ملک در دانمارک اقدام نمایید.همان طور که بیان کردیم کشور دانمارک یکی از کشورهای اروپایی با امکانات رفاهی بسیار بالا برای زندگی است که سطح رضایت مردم دانمارک برای زندگی در این کشور بسیار بالا میباشد و جزو کشورهای برتر اروپایی در این زمینه میباشد اما شما عزیزان با خرید ملک دردانمارک به اقامت این کشور دست پیدا نخواهید کرد.درصورتی که تمایل به مهاجرت به کشور دانمارک را دارید میتوانید طرق مختلف مهاجرت به دانمارک را در لینک زیر مشاهد نمایید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *