خرید ملک در پرتغال یا اسپانیا

خرید ملک در پرتغال یا اسپانیا

خرید ملک در پرتغال یا اسپانیا به عنوان یکی از راههای مهاجرت به اروپا و اخد اقامت از موضوعاتی است که بسیار مورد توجه و سوال شما سروران گرامی قرار گرفته است. سوالاتی نظیر اینکه:

  •  آیا خرید ملک در پرتغال یا اسپانیا منجر به اقامت می شود؟
  • درآمد حاصل از اجاره ملک  چقدر است؟
  • ارزش افزوده سالانه سرمایه گذاری در خرید ملک در پرتغال یا اسپانیا به  چه میزان است؟

نمونه سوالاتی است که توسط بسیاری از  شما عزیزان مطرح شده و می تواند در ذهن کسانی که خواهان خرید ملک در پرتغال یا اسپانیا هستند، پدید آید. به همین منظور در این مقاله تلاش می کنیم به طرح مزایای خرید ملک در پرتغال یا اسپانیا از نظر مالی و نیز از نظر مهاجرت و اخذ اقامت و نیز برخی ویژگی های متمایز پرتغال در خصوص اقامت پپردازیم. امید آن را داریم که این توضیحات بتواند با آگاهی بیشتر شما از شرایط اخذ اقامت، راهنمای مناسبی برای تصمیم گیری شما در این مهم باشد.

مزایای خرید ملک در پرتغال یا اسپانیا

 

یقین داشته باشید که شما با خرید ملک در پرتغال یا اسپانیا می توانید موفق به اخذ اقامت  برای خود و خانواده وابسته شامل همسر و فرزندان خود در کشور پرتغال یا اسپانیا شوید. علاوه بر این، سرمایه گذاری شما منافع مالی را نیز برای شما یه همراه خواهد داشت، که در ادامه به آن اشاره می کنیم:

مزایای مالی خرید ملک در پرتغال یا اسپانیا :

یقینا خرید ملک در پرتغال یا اسپانیا در صورتیکه به شیوه درست و با  برخورداری از اطلاعات کامل  انجام شود، یکی از بهترین روشها ی سرمایه گذاری برای اخذ اقامت اروپا می باشد. از جمله مزایای مالی که شما از خرید ملک در پرتغال یا اسپانیا منتفع خواهید شد، عبارتند از:

1- شما می توانید با اجاره دادن ملک خریداری شده، از درآمد سالانه ای  معادل  ۳ تا ۴ درصد ارزش ملک بهره مند شوید.

2-با سرمایه گذاری در خرید ملک در پرتغال یا اسپانیا ـ چنانچه بدانید چه ملکی را و در کجا خریداری کنید – می توانید از افرایش ارزش سالانه ملک  بین               ۵ تا ۱۵ درصد نیز منتفع  شوید.

3- و در آخر این که با توجه کاهش مستمر ارزش ریال، شما با خرید ملک در پرتغال یا اسپانیا تبدیل سرمایه ریالی  خود به یورو، ارزش دارایی های خود را            حفظ می کنید.

به عبارتی  اگر شما امسال معادل ۱۰۰ هزار یورو در خرید ملک در پرتغال یا اسپانیا  سرمایه گذاری کنید؛ سال بعد ارزش ملک شما معادل ۱۱۰هزار یورو تا ۱۱۵ هزار یورو خواهد بود، علاوه بر آن  معادل ۳ تا ۵ درصد ارزش ملک نیز می توانید از اجاره آن، درآمد کسب کنید.

 

فایل ویدیویی جناب آقای ملک پور ( فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین) در باب خرید ملک در پرتغال و اسپانیا

 

فایل صوتی  موسسه MIE در خصوص خرید ملک در پرتغال و اسپانیا

 

مزیت اقامتی خاص پرتغال بواسطه خرید ملک :

اگرچه شما با خرید ملک در پرتغال یا اسپانیا می توانید از اقامت و نیز برخی منافع مالی بهره مند شوید، ولیکن خریدد ملک در پرتغال این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید برای اقامت فرزندان بالای ۱۸ سال خود و نیز پدر و مادر خود و همسرتان اقدام نمایید.

با توجه به این ویژگی، چنانچه در تصمیم گیری برای خرید ملک در پرتغال یا اسپانیا، اولویت یا شرایط خاص دیگری مدنظر شما نباشد، پیشنهاد می کنیم کشور پرتغال را برای سرمایه گذاری انتخاب نمایید تا از مرایای خاص اقامتی آن نیز بهره مند شوید.

با توجه به آنکه بسیاری از شما عزیزان سوالات متعددی در خصوص اقامت از طریق خرید ملک در پرتغال یا اسپانیا داشتید،  به منظور  ارایه اطلاعات کامل درخصوص جزییات مهاجرت به اروپا از طریق خرید ملک در پرتغال یا اسپانیا ویدیویی توسط جناب آقای ملک پور تهیه شده است. این ویدیو به تفصیل و از صفر تا صد شرایط  سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در پرتغال یا اسپانیا را بصورت روشن و شفاف برای شما بیان می کند و به یقین می تواند پاسخگوی تمامی ابهامات و سوالات شما عزیزان در این زمینه باشد. پیشنهاد می کنیم  با خرید این ویدیو و صرف وقت مناسب به تماشای کامل آن بپردازید تا از شرایط و جزییات کامل اقامت از طریق خرید ملک در پرتغال یا اسپانیا آگاه شوید.

با سپاس فراوان از شما سروران  گرامی که تا این لحظه ما را همراهی کردید، در صورت وجود هرگونه سوال و ابهام، می توانید در هر کجای دنیا که هستید با مشاورین موسسه MIE  همکار ملک پور – مستقر در وین – تماس  گرفته و از مشاوره و راهنمایی  رایگان در خصوص خرید ملک در پرتغال یا اسپانیا برخوردار شوید. تماس و کسب مشاوره مستقیم از جناب آقای ملک پور نیز با هماهنگی قبلی  و از طریق اسکایپ  برای شما  عزیزان فراهم خواهد بود.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *