خودحمایتی اسپانیا

خودحمایتی اسپانیا و بررسی شرایط خودحمایتی در این کشور

 • خودحمایتی اسپانیا و مقدمه ای بر آن
 • خودحمایتی اسپانیا و شرایط عمومی
 • خودحمایتی اسپانیا و قوانین آن
 • خودحمایتی اسپانیا و مدارک مورد نیاز
 • خودحمایتی اسپانیا و استاندارد های سرمایه گذاری
 • خودحمایتی اسپانیا و شاخص های اقتصادی
 • خودحمایتی اسپانیا و نکات مهم
 • خودحمایتی اسپانیا و وکیل مهاجرت برای آن
 • خودحمایتی اسپانیا و هزینه زندگی در اسپانیا
 • خودحمایتی اسپانیا و مزایای آن
 • خودحمایتی اسپانیا و معایب آن
 • خودحمایتی اسپانیا و سخن پایانی
خودحمایتی اسپانیا

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

خودحمایتی اسپانیا و مقدمه ای بر آن

خودحمایتی اسپانیا ، شرایط خودحمایتی در این کشور و معایب و مزایای آن را در این مقاله مورد بررسی علمی و کامل قرار می دهیم. ممکن است برخی از شما عزیزان سوالاتی از این قبیل داشته باشید، آیا خودحمایتی اسپانیا، روش مناسبی برای اخذ اقامت این کشور می باشد؟ این نوع خودحمایتی در اسپانیا، شامل چه کسانی می شود؟ خودحمایتی در اتریش با اسپانیا چه تفاوتی دارد؟ ما پیش از این در مورد خودحمایتی در فرانسه و اتریش و همینطور خودحمایتی سوئیس هم مقالاتی تهیه نموده ایم. حال می خواهیم به موضوع خودحمایتی در کشور اسپانیا بپردازیم. همانگونه که میدانید زندگی در اسپانیا به علت فرهنگ و ملت شاد، بسیار عالی می باشد و افراد بسیاری تمایل دارند در این کشور زندگی کنند و اقامت آن را اخذ نمایند. نکته ی قابل ذکر دیگر این است که یکی از بهترین نوع اقامت های دنیا، خودحمایتی می باشد. در واقع می توان گفت کشورهایی که بسیار پیشرفته و مرفه هستند برای شکر گذاری از این شرایط، این امکان را برای افراد خارج از کشور فراهم می نمایند. خودحمایتی در کشورهای دیگری همچون اتریش، فرانسه نیز وجود دارد. در خودحمایتی اسپانیا به شما اجازه کار داده نمی شود. اما اجازه خرید مسکن و زمین و سرمایه گذاری برای افراد وجود دارد. در طی این مقاله به در کامل در رابطه با خودحمایتی اسپانیا صحبت می شود. در صورت هرگونه سوال و ابهام با موسسه حقوقی ملکپور (mie اتریش) تماس حاصل نمایید و مشاوره تخصصی و رایگان تلفنی از ما اخذ نمایید.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با خودحمایتی اسپانیا
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با خودحمایتی اسپانیا

خودحمایتی اسپانیا و شرایط عمومی

اسپانیا کشوری دموکراتیک و دارای پارلمانی تحت قانون اساسی پادشاهی است که در شبه جزیره ایبری در جنوب غربی اروپا واقع شده است و از اعضای اتحادیه ی اروپا و عضو شنگن میباشد همچنین این کشور در سازمان ملل متحد، ناتو، سازمان تجارت جهانی، سازمان همکاری اقتصادی و توسعه، عضو است. اسپانیا دومین کشور بزرگ اروپای غربی و پنجمین کشور بزرگ اروپاست این کشور از کشورهای توسعه یافته است که نوزدهمین اقتصاد بزرگ دنیا را از نظر تولید ناخالصی به دست آورده است. کشور اسپانیا دارای سطح بالای استاندارد زندگی است که با توجه به این موضوع و شاد بودن و خون گرم بودن مردم این کشور و وجود جشن های متفاوت در اسپانیا، مراکز توریستی و تفریحی، افراد زیادی علاقمند به زندگی در اسپانیا هستند. برای مهاجرت و زندگی در اسپانیا راههای متفاوتی وجود دارد که یکی از بهترین و آسانترین راههای اقامت، خودحمایتی  اسپانیا میباشد که تمکن مالی، خودحمایتی ، اقامت بازنشسته ها نیز نامیده میشود. کشورهای مختلفی مثل اسپانیا، اتریش، یونان و فرانسه این نوع اقامت را ارائه میدهند. ما معتقد هستیم که اکثر کشورهایی که وضعیت مالی و اقتصادی بسیار خوبی دارند در ازای شکرگذاری، یک چیزی را به عنوان هدیه به دنیا تقدیم میکنند.

اسپانیا

مثلا کشور آمریکا لاتاری را ارائه نموده است که در سیستم لاتاری شما میتوانید بر پایه ی شانس، جزو چند هزار نفری باشید که اقامت کشور آمریکا را به دست می آورند. در کشورهایی مثل فرانسه، اسپانیا، یونان و اتریش، سیستم خودحمایتی  ارائه شده است که در این سیستم دیگر شانش دخیل نیست و میباست در تاریخ 2 ژانویه ثبت نام نمایید. خودحمایتی اسپانیا به افرادی اهدا میشود که وضعیت اقتصادی خوبی دارند و قصد کارکردن در این کشور را ندارند. موسسه حقوقی ملک پور(mie اتریش) می تواند در این زمینه شما را راهنمایی نماید.

اطلاعات عمومی اسپانیا

خودحمایتی اسپانیا و قوانین آن

خودحمایتی اسپانیا

خودحمایتی اسپانیا نه تنها یکی از بهترین راههای کسب اقامت در کشور اسپانیا است بلکه یکی از بهترین راههای اقامت در دنیا میباشد. کشور اسپانیا به افرادی که ثابت نمایند که اوضاع مالی خوبی دارند و می توانند بدون کار کردن در اسپانیا، از پس هزینه های زندگی خود و خانوادشان بربیایند، خودحمایتی  اسپانیا اعطا میکند. در روش خودحمایتی اسپانیا، میباست شما حدود 6 ماه یا 184 روز در یک سال را در این کشور ساکن باشید. در خودحمایتی اسپانیا ابتدا به شما اقامتی یک ساله داده میشود که پس از آن میتواند به مدت 4 سال دیگر نیز به صورت 2 دوره ی دو ساله تمدید گردد و پس از گذشت این مدت یعنی 5 سال، میتوانید درخواست اقامت دائم نمایید.

در خودحمایتی  اسپانیا، همانگونه که از اسمش نیز مشخص است باید خودتان از خودتان حمایت کنید و اجازه ی هیچگونه کاری به شما داده نمیشود ولی به شما اجازه داده میشود که به سرمایه گذاری یا خرید مسکن و رستوران بپردازید ولی حق کارکردن در رستوران را ندارید. در این روش باید ثابت نمایید که شما2130 یورو در هر ماه درآمد دارید و برای هر همراهتان نیز باید 532.52 یورو علاوه بر میزان درآمدتان، درآمد داشته باشید. در خودحمایتی  اسپانیا باید ثابت نمایید که پشتیبانی مالی حدود 27 هزار یورو دارید که این میزان لازم نیست که در اسپانیا باشد و میتواند در ایران باشد. در این نوع اقامت به شما و همسرتان و فرزندان زیر 16 سالتان اقامت داده میشود.

خودحمایتی اسپانیا و مدارک مورد نیاز

در اقامت خودحمایتی  اسپانیا می بایست یک سری مدارک تهیه نمایید. توجه داشته باشید که در تهیه ی مدارک دقت لازم را به خرج دهید زیرا هر گونه نقصی در مدارک میتواند شما را از اخذ اقامت خودحمایتی اسپانیا باز دارد. در جدول زیر لیستی از مدارکی که بایستی تهیه نمایید آورده ایم.

 

خودحمایتی اسپانیا

خودحمایتی اسپانیا واستاندارد های سرمایه گذاری

خودحمایتی اسپانیا

استانداردهای سرمایه گذاری از جمله مسائلی است که بایستی، قبل از اقدام برای اقامت خودحمایتی اسپانیا، به آن توجه لازم داشته باشید. درست است که در روش خودحمایتی اسپانیا به شما اجازه کار داده نمیشود ولی به شما اجازه ی سرمایه گذاری و خرید مسکن و زمین و ملک داده میشود بنابراین شما بایستی بدانید که چه خطراتی ممکن است سرمایه شما را در این روش به خطر بیندازند. از عواملی که ارتباط مستقیمی با سرمایه شما میتواند داشته باشد، شاخص کنترل فساد است که کشور اسپانیا همواره از کشورهای پیشرو در مبارزه با فساد بوده است.

از مهمترین استانداردهای سرمایه گذاری میتوان به نرخ مصادره اموال اشاره نمود. نرخ مصادره اموال نشاندهنده ی احتمال مصادره اموال سرمایه گذاران خارجی میباشد. همانگونه که در نمودار زیر نیز مشاهده میکنید نرخ مصادره اموال توسط دولت اسپانیا در پایین ترین حد ممکن یعنی یک، قرار دارد و این نشاندهنده ی بیشترین امنیت سرمایه گذاری در کشور اسپانیا میباشد.

نرخ مصادره اموال

خودحمایتی اسپانیا و شاخص های اقتصادی

خودحمایتی اسپانیا

شما با کسب خودحمایتی  اسپانیا میتوانید به سرمایه گذاری و خرید مسکن و یا حتی خرید رستوران بپردازید. قبل از اینکه به سرمایه گذاری در اسپانیا اقدام نمایید بایستی اطمینان پیدا کنید که سرمایه شما دچار خسران نمیشود و سرمایه شما به خطر نمی افتد. از جمله شاخص های اقتصادی تاثیرگذار بر سرمایه میتوان به نرخ تورم، رشد اقتصادی، تولید ناخالصی داخلی و نرخ رشد قیمت مسکن اشاره نمود. در صورتی که قصد خرید مسکن را دارید باید بدانید که قیمت مسکن در اسپانیا رشد محسوسی داشته است و با توجه به افزایش قیمت مسکن، اجاره بهای مسکن نیز، افزایش داشته است و اگر قصد خرید مسکن را دارید میتوانید با اجاره دادن آن به سرمایه خوبی دست پیدا نمایید.

رشد اقتصادی و به دنباله ی آن تولید ناخالصی داخلی در کشور اسپانیا بسیار چشمگیر می باشد. تولید ناخالصی داخلی 1426.19 میلیارد میباشد میزان رشد تولید ناخالصی همواره مثبت بوده به طوریکه همواره حول و حوش0.5 درصد بوده است. نرخ تورم نیز از جمله مهمترین عوامل تاثیرگذار بر سرمایه میباشد که این نرخ در کشور اسپانیا نزدیک به صفر رسیده است. در نمودار های زیر میتوانید نرخ تورم و تولید ناخالصی داخلی کشور اسپانیا را مشاهده نمایید.

نرخ تورم اسپانیا

نرخ تورم اسپانیا

تولید ناخالصی داخلی

تولید ناخالصی داخلی

خودحمایتی اسپانیا و نکات مهم

از مهمترین نکاتی که باید در خودحمایتی اسپانیا به آن توجه داشته باشید این هست که در این روش به شما اجازه ی کار داده نمیشود پس این روش مختص افرادی است که از وضعیت اقتصادی خوبی برخوردارند. البته در این روش به شما اجازه ی سرمایه گذاری و خرید ملک و مسکن داده میشود و شما میتوانید با خرید مسکن و اجاره دادن آن به سرمایه خوبی برسید و با توجه به وضعیت اقتصادی حاکم بر کشور اسپانیا و رشد اقتصادی این کشور، میتوان نتیجه گرفت که سرمایه گذاری در این کشور بسیار سودآور خواهد بود. نکته مثبت در خودحمایتی  اسپانیا این هست که در این روش هیچگونه محدودیتی در تعداد پذیرش افراد وجود ندارد و آفیسر میتواند به هر چند خانواده که دوست داشته باشد اجازه اقامت خودحمایتی اسپانیا را بدهد ولی باید به این نکته دقت نمایید که نظر آفیسر بسیار در اجازه ی اقمتتان در این روش تاثیرگذار خواهد بود پس تمام تلاشتان را در تهیه ی کامل مدارکتان و جلب نظر آفسیر بکنید.

خودحمایتی اسپانیا

خودحمایتی اسپانیا و وکیل مهاجرت برای آن

هنگامی که میخواهید برای خودحمایتی اسپانیا اقدام نمایید بایستی به تمامی شرایط حاکم برای این نوع اقامت آشنایی داشته باشید زیرا پروسه ی این نوع اقامت پروسه ای حقوقی میباشد و در صورت وجود هر گونه مشکل و خطایی در درخواست و آماده سازی مدارک و نحوه ی آماده سازیشان میتواند باعث رد شدن درخواستتان گردد. پس توصیه میشود که حتما در اقدام برای اقامت خودحمایتی اسپانیا با وکلایی مجرب و آشنا با قوانین خودحمایتی اسپانیا مشورت بفرمایید.

خودحمایتی اسپانیا

موسسه ی مهاجرتی ملک پور به دلیل درخواست بسیاری از افراد برای اقامت خودحمایتی اسپانیا، با بسیاری از وکلای مجرب اسپانیایی صحبت نموده و قرارداد بسته است تا پرونده ی ایرانیان را به دست بگیرند پس نگران نباشید ما گام به گام در کنار شما خواهیم بود. در صورتی که از تمکن مالی خوبی برخوردار هستید موسسه ی مهاجرتی ملک پور میتواند امکان بازدید از کشور اسپانیا را برایتان فراهم آورد تا از نزدیک خودتان با همه چیز آشنا شوید تا با آشنایی کامل برای خودحمایتی  اسپانیا اقدام نمایید.

خودحمایتی اسپانیا و هزینه زندگی در اسپانیا

از مسائل مهم در خودحمایتی اسپانیا، هزینه های زندگی در این کشور میباشد. هزینه های زندگی در اسپانیا نسبت به سایر کشورهای غربی اروپا بسیار مقرون به صرفه است. البته توجه داشته باشید هزینه های زندگی در هر کشوری متناسب با نوع زندگی شما میباشد مثلا  اگر در رستوران غذا میخورید و یا به باشگاههای مختلف میروید و یا اگر میخواهید در مرکز شهر مسکن بخرید، به طبع هزینه های شما گزاف تر میشود. قاعدتا هزینه های زندگی در شهرهای بزرگ و پایتخت بسیار بیشتر از شهرهای کوچک میباشد. در جدول زیر به برخی از هزینه های زندگی در اسپانیا اشاره شده است.

هزینه زندگی در اسپانیا

خودحمایتی اسپانیا و مزایای آن

اقامت خودحمایتی  اسپانیا، از بهترین روش های اقامتی میباشد. این روش دارای فواید بسیار زیادی است که در جدول زیر به برخی از این مزایا اشاره شده است.

مزایای خودحمایتی اسپانیا

خودحمایتی اسپانیا و معایب آن

در کنار همه ی مزایایی که در خودحمایتی اسپانیا وجود دارد، این روش دارای معایبی نیز میباشد. در خودحمایتی اسپانیا به شما اجازه ی کار داده نمیشود. شما بایستی حتما 6 ماه از سال را در آنجا ساکن باشید. از ویژگی های مثبت خودحمایتی این هست که هیچگونه محدودیتی در پذیرش تعداد درخواستهای خودحمایتی اسپانیا وجود ندارد ولی پذیرش در خودحمایتی اسپانیا به صورت سابجکتیو میباشد مثلا در کشور اتریش نظر آفیسر در ارائه خودحمایتی تاثیر گذار نیست یعنی اگر شما در تاریخ مشخص شده با مدارک کامل اقدام نمایید حتما به شما خودحمایتی داده خواهد شد ولی خودحمایتی اسپانیا این گونه نیست و اگر شما همه ی مدارک لازم را تهیه کرده باشید و آفیسر خوشش نیاید ممکن است که به شما خودحمایتی اسپانیا را ندهد.

خودحمایتی اسپانیا
فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با خودحمایتی
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با خودحمایتی
خودحمایتی اتریش
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
اقامت اسپانیا
خودحمایتی اسپانیا و سخن پایانی

خودحمایتی اسپانیا ، شرایط مورد نیاز جهت خودحمایتی این کشور و وضعیت اقتصاد و شاخص های اقتصادی اسپانیا، در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. همانگونه که دانستیم خودحمایتی یکی از بهترین روش های اخذ اقامت محسوب می شود. نکته مثبت در خودحمایتی اسپانیا این هست که در این روش هیچگونه محدودیتی در تعداد پذیرش افراد وجود ندارد و آفیسر میتواند به هر تعداد، اجازه خودحمایتی را بدهد. خودحمایتی در کشورهای دیگری همچون اتریش و فرانسه نیز وجود دارد که پیشنهاد می شود مقالات سایت را در خصوص اخذ اطلاعات بیشتر، مطالعه نمایید. در صورت تمایل می توانید با موسسه حقوقی ملک پور mie) اتریش) تماس بگیرید و سوالات خود را در خصوص خودحمایتی اسپانیا، مطرح نمایید تا مشاورین ما به صورت رایگان و تلفنی شما را راهنما نمایند. همچنین در قسمت دیدگاه همین مقاله می توانید سوالات خود را بپرسید تا در سریع ترین زمان، پاسخگوی آن باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *