خودحمایتی فرانسه

خودحمایتی فرانسه و بررسی شرایط خودحمایتی در این کشور

 • خود حمایتی فرانسه و مقدمه ای بر آن
 • خود حمایتی فرانسه و شرایط عمومی آن
 • خود حمایتی فرانسه و مدارک مورد نیاز
 • خود حمایتی فرانسه و استاندارد های سرمایه گذاری
 • خود حمایتی فرانسه و شاخص های اقتصادی مهم

 • خود حمایتی فرانسه و نکات مهم
 • خود حمایتی فرانسه و وکیل مهاجرت برای آن
 • خود حمایتی فرانسه و هزینه های زندگی در فرانسه
 • خود حمایتی فرانسه و مزایای آن
 • خود حمایتی فرانسه و سخن پایانی
خودحمایتی فرانسه

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

خودحمایتی فرانسه و مقدمه ای بر آن

خودحمایتی فرانسه٬ اقامت از طریق خودحمایتی٬ شرایط موردنیاز جهت خودحمایتی این کشور در این مقاله مورد بررسی علمی قرار می گیرد.ممکن است سوالاتی از این قبیل برای شما پیش بیاید. خودحمایتی چیست؟ آیا خودحمایتی روش مناسبی برای اخذ اقامت است؟ سرمایه موردنیاز جهت خودحمایتی فرانسه چقدر است؟ ما خودحمایتی را برای کشورهای مختلفی داریم به طور مثال: خودحمایتی اتریش ، خودحمایتی اسپانیا، خودحمایتی سوئیس و … در این مقاله که توسط متخصصین حقوقی ملک پور گرداوری شده است سعی می شود به تمامی سوالات و ابهامات شما در رابطه با خودحمایتی٬ شرایط و سرمایه موردنیاز جهت خودحمایتی فرانسه و مزایا و معایب این روش٬ به خوبی پاسخ داده شود. نکته ای که قابل توجه می باشد٬ این است که خودحمایتی فرانسه شرط حضور ندارد و فرد به راحتی می تواند اقامت خود را از این طریق اخذ نماید که در ادامه به توضیحات بیشتر در این مورد می پردازیم.در صورت هرگونه سوال با موسسه حقوقی ملک پور٬ همکار موسسه mie اتریش٬ تماس حاصل نمایید و مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با خودحمایتی فرانسه
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با خودحمایتی فرانسه

خود حمایتی فرانسه و شرایط عمومی آن

فرانسه به دلیل زیبایی های طبیعی فراوان، آثار باستانی بسیار زیاد، سواحل شگفت انگیز و زیبا  و همچنین فرهنگی غنی به یکی از بهترین و محبوب ترین مقصد گردشگری در جهان تبدیل شده است. اگر شما قصد اقامت خود حمایتی در فرانسه را دارید بهتر است بدانید که این کشور به دلیل کیفیت زندگی، توسعه انسانی و امید به زندگی بالا و وضعیت اقتصادی بسیار عالی و مطلوب، باعث شده که متقاضیان زیادی را برای اقامت به خود جلب کند. راه های دریافت اقامت در فرانسه بسیار گوناگون و زیاد هست ولی یکی از کم هزینه ترین و کم ریسک ترین این راه ها دریافت اقامت خود حمایتی می باشد که علاوه بر اینکه نیاز به هیچگونه سرمایه گذاری و یا ثبت شرکت و یا حتی پرداخت هزینه های گران بیمه و مالیات نیست میتوانید از تمامی حقوق اقامتی  در این کشور از جمله اجازه تحصیل رایگان به فرزندانتان، برخوردار باشید. برای اخذ اطلاعات بیشتر در رابطه با خودحمایتی فرانسه می توانید با موسسه حقوقی ملک پور(mie اتریش) تماس بگیرید.

تخفیفات ویژه
اطلاعات عمومی فرانسه

خود حمایتی فرانسه و مدارک مورد نیاز

خودحمایتی فرانسه

اگر شما هم جذب کشور زیبای فرانسه شده اید و قصد اقامت خود حمایتی در این کشور را دارید ابتدا باید به این نکته که با دریافت اقامت خود حمایتی شما حق کار در این کشور را نخواهید داشت، توجه کنید و همچنین باید بدانید که برای اخذ اقامت خود حمایتی مهمترین و اساسی ترین کار تهیه مدارک مورد نیاز می باشد که باید ابتدا تمامی این مدارک را با اطلاعات دقیق و درست تکمیل و تهیه نمایید و سپس در ورزی که قرار سفارت دارید تحویل دهید. مدارک شامل: گذرنامه، تکمیل فرم درخواست به اضافه عکس با استاندارد های عکس پاسپورت، اثبات تمکن مالی مناسب و همچنین دارا بودن محل زندگی، بیمه درمانی که در فرانسه معتبر باشد و همچنین اظهارنامه ای که میگوید شما در فرانسه کار نخواهید کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اقامت فرانسه می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید.

خود حمایتی فرانسه و استاندارد های سرمایه گذاری

خودحمایتی فرانسه

اقامت خود حمایتی یعنی شما باید خودتان از خودتان حمایت کنید کنید بدون اینکه اجازه کار در این کشور را دارا باشید و در این کشور کار کنید، برای اخذر اقامت خود حمایتی بر خلاف بسیاری از کشور های دیگر در فرانسه شما نیاز ندارید که در این کشور اقامت کنید فقط لازم است که شما رد این کشور ملکی را اجاره نمایید و ثابت کنید که توانایی مالی برای زندگی در این کشور را بدون اینکه در این کشور کار کنید را دارید. با وجود این محدودیت یعنی نداشتن حق کار، بسیاری از افرادی که از طریق اقامت خود حمایتی اقدام نموده اند، تمایل زیادی به سرمایه گذاری در این کشور را دارند، و همانطور که بالا هم ذکر کردیم در اقامت خود حمایتی نیاز نیست که حتما در کشور فرانسه حضور داشته باشید

پس در صورتی که در ایران صاحب تجارتی هستید با حفظ این تجارت میتوانید به گسترش این تجارت در اروپا اقدام نمایید فقط باید قبل از اقدام به این کار، در مورد امنیت سرمایه گذاری در فرانسه  اطلاعاتی کسب نمایید تا با خیال راحت به این کار اقدام نمایید. مصادره اموال و کنترل فساد، دو عامل مهم در امنیت سرمایه گذاری میباشد که باید بدانید فرانسه  در هر دوی این عوامل بهترین عملکرد را داشته و تضمین کننده سرمایه ی سرمایه گذاران می باشد. ریسک سرمایه گذاری و اقتصاد این کشور در سال های اخیر بسیار کم بوده است که در نمودار زیر قابل مشاهده می باشد.

خود حمایتی فرانسه و شاخص های اقتصادی مهم

خودحمایتی فرانسه

 اقامت خود حمایتی فرانسه یعنی با حمایت و سرمایه خودتان بدون نیاز به کار در فرانسه ، بتوانید زندگی کنید و اگر بتوانید به مدت 5 سال این نوع اقامت را دریافت کنید و در این مدت بدون هیچ مشکلی به زندگی بپردازید میتوانید اقدام به دریافت اقامت دائم نمایید و پس از دریافت اقامت دائم به شما اجازه کار تعلق خواهد گرفت. بسیاری از افراد پس از اینکه اجازه اقامت دائم دریافت میکنند، میخواهند به سرمایه گذاری در این کشور بپردازند اگر شما هم جزو این دسته هستید بهتر است قبل از اقدام در مورد شاخص های مهم اقتصادی در فرانسه اطلاعاتی کسب نمایید تا با خیال راحت و بدون ترس از دست رفتن سرمایتان، اقدام به سرمایه گذاری نمایید.از جمله شاخص های مهم اقتصادی می توان به شاخص رشد اقتصادی که نمایش دهنده افزایش تولید ناخالصی و میزان سود دهی می باشد، اشاره کرد.

 از روش های امن و محبوب  سرمایه گذاری میتوان به  خرید ملک اشاره نمود که با توجه به رشد افزایشی قیمت ملک در فرانسه می توان دریافت که سرمایه گذاری در حوزه میتواند همراه با سود بسیاری بشود. نمودار نرخ بیکاری در فرانسه را می توانید در نمودار زیر مشاهده نمایید.

نرخ بیکاری در فرانسه

خود حمایتی فرانسه و نکات مهم

خودحمایتی فرانسه

فرانسه با داشتن فرهنگی غنی و آثار باستانی و همچنین کیفیت زندگی به یکی از محبوب ترین کشور ها برای اقامت تبدیل شده است که یکی از آسان ترین و کم هزینه ترین راه برای دریافت اقامت، اقامت خود حمایتی فرانسه می باشد. این نوع اقامت یعنی شما خودتان از خودتان حمایت میکنید یعنی بدون اینکه به شما اجازه کار داده بشود باید بتوانید به زندگی ادامه بدهید. در اقامت خود حمایتی به این گونه عمل میکنند که شما ابتدا باید مدارک را به صورت کامل در روز مراجعه به سفارت تحویل داده و باید در تهیه و تحویل مدارک دقت زیادی به خرج دهید چون ممکن است به عدم اجازه به شما منجر شود سپس باید شما اثبات کنید که توانایی مالی دارید که در این زمینه در صورتی که زمین یا ملکی در ایران داشته باشد نیز میتواند به شما کمک کند .

 این نوع اقامت بیشترمناسب افرادی است که در ایران دارای تجارتی هستند چرا که شما نیازمند حضور در فرانسه نیستید و به راحتی میتوانید به تجارت خود پرداخته و ار مزایای اقامتی فرانسه برخوردار شوید.

خود حمایتی فرانسه و وکیل مهاجرت برای آن

خودحمایتی فرانسه

اخذ اقامت خود حمایتی فرانسه  نیز مثل بقیه اقامت ها دارای پیچیدگی های بسیاری است که بهتر برای آسان شدن این پیچیدگی ها و همچنین جلوگیری از هر گونه مشکلی در دریافت اقامت خود حمایتی حتما با وکیل مشورت کرده و در صورت لزوم از وکیلی خبره استفاده نموده تا کارهایتان به درستی و طبق روال قانونی آن پیگیری شده تا به اقامت مورد نظر دست یابید . از پیچیدگی های اخذ اقامت خودحمایتی می توان به مهمترین مرحله اقدام اقامت یعنی تهیه و تحویل مدارک اشاره کرد چرا که در صورتی که مدارک شما کوچکترین مشکل یا نقصی داشته باشد از اقامت شما جلوگیری به عمل خواهد آمد .

در قدم بعد ار تحویل مدارک شما باید اثبات کنید که توانایی مالی دارید که در این قدم نیز به وکیلی خبره نیاز پیدا خواهید کرد همچنین در قدم بعدی که حضور در فرانسه و اجاره ملک در این کشور هست نیز وجود وکیلی ماهر حس خواهد شد. در همه ی این ضمینه هایی که ذکر شد و باقی ضمینه های حقوقی و قانونی حتما نیاز خواهید داشت شخصی با اطلاعات به روز و مطمئن در کنار شما  و پیگیر کارهای شما باشد تا با اطمینان اقامت خود حمایتی فرانسه را دریافت نمایید. ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت, که به شما اطلاعات لازم در خصوص تمام روش های مهاجرت را ارائه می دهد و با این ویدئو می توانید مشاور و وکیل خود در امور مهاجرت باشید.

خود حمایتی فرانسه و هزینه های زندگی در فرانسه

در اقامت خود حمایتی  فرانسه شما باید با حمایت خودتان و بدون کار در این کشور به زندگی بپردازید و همچنین ثابت کنید که تمکن مالی برای زندگی در فرانسه را دارید پس برای اقامت خود حمایتی در فرانسه حتما باید در مورد هزینه های زندگی در فرانسه و همچنین هزینه های اجاره مسکن در این کشور مطلع شوید. اگر شما میخواهید در فرانسه ساکن بمانید پس هزینه های شما شامل هزینه یا خرید مسکن و هزینه های پوشاک و غذا و رفت و آمد و سایر هزینه های زندگی میباشد و همچنین باید به نرخ تورم  در این کشور نیز توجه نمایید. همانطور که میدانید برای اقامت خود حمایتی فرانسه نیاز نیست که حتما در این کشور حضور داشته باشد فقط لازم است که در این کشور ملک خرید یا اجاره کنید اگر شما جزو این دسته افراد هستید پس هزینه های زندگی شما فقط شامل هزینه های خرید یا اجاره ملک هست. به طور کلی ذکر این نکته خالی از لطف نیست که هزینه های زندگی در فرانسه 77.57 درصد بیشتر از هزینه های زندگی در ایران میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه های زندگی در فرانسه می توانید مقاله زیر را مطالعه کنید.

پاسپورت فرانسه
اقامت فرانسه

خود حمایتی فرانسه و مزایای آن

خودحمایتی فرانسه

اقامت خود حمایتی فرانسه یکی از کم ریسک ترین و کم هزینه ترین و همچنین ارزان ترین، راه اخذ اقامت می باشد که بر خلاف بعضی از کشور ها نیازمند حضور دائم در این کشور نیست و همچنین بدون سرمایه گذاری و حتی ثبت شرکت میتوانید اقامت خود حمایتی فرانسه را بدست بیاورید. با دارا بودن اقامت خود حمایتی فرانسه میتوانید از امکان افتتاح حساب بانکی در معتبر ترین بانک های اروپایی برخودار شوید، همچنین میتوانید به تحصیل در دانشگاه ها  بدون هزینه بپردازید واز بیمه های پزشکی و درمانی اروپا استفاده کنید و بدون هیچ محدودیتی میتوانید به زندگی و رفت و آمد به کشورهای اروپایی و حوزه شنگن بپردازید و این گونه اقامت هیچ محدودیت سنی را شامل نمیشود.

از مهمترین ویژگی های اقامت خود حمایتی فرانسه میتوان به اقدام به اخذ اقامت دائم بعد از 5 سال و اقدام به اخذ پاسپورت فرانسوی بعد از 2 سال از اقامت دائم در فرانیه نام برد. بعد از دریافت اقامت فرانسه میتوان به آسانی ویزای کشورهای آمریکا، کانادا، استرالیا و انگلستان را دریافت نمود. این مقاله متعلق به سایت کمپانی می باشد و هرگونه کپی برداری از آن حرام است.

ویزای فرانسه
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
خرید ملک در فرانسه
خودحمایتی فرانسه و سخن پایانی

خودحمایتی فرانسه٬ اخذ اقامت از طریق خودحمایتی و تمامی موارد حقوقی مربوط به خودحمایتی این کشور, در این مقاله موردبررسی علمی قرار گرفت. فرانسه کشوری اروپایی است که مهد فرهنگ و هنر است و بسیاری از افراد تمایل بسیاری به مهاجرت به این کشور, از روش های مختلف تحصیلی٬ کاری٬ ازدواج و سرمایه گذاری و خودحمایتی دارند. خودحمایتی فرانسه٬ یکی از روش های مهاجرت به این کشور است که با استفاده از یک وکیل معتبر می توانید تمامی اطلاعات و شرایط موردنیاز را کسب نمایید. امید است در این مقاله که توسط موسسه حقوقی ملک پور, همکار MIE اتریش نوشته شده است, توانسته باشید تمام مطالب و اطلاعات در رابطه با خودحمایتی فرانسه را متوجه شده باشید.در صورت هرگونه سوال و ابهام می توانید با موسسه حقوقی ملک پور, تماس حاصل نمایید و مشاوره رایگان تلفنی, دریافت نمایید و همچنین در قسمت نظرات نیز می توانید, سوال خود را بیان کنید تا مشاورین ما در اسرع وقت, پاسخگوی شما باشند.

10 پاسخ
 1. سحربندعلیزاده
  سحربندعلیزاده گفته:

  با سلام و عرض ادب
  ممنون از اطلاعات بسیار خوبتون
  در مورد خود حمایتی فرانسه، آیا شخص متقاضی تحصیل رایگان به زبان فرانسوی خواد داشت؟
  تحصیل به زبان انگلیسی به چه صورت خواهد بود؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ادب در تمامی کشورها تحصیل به زبان انگلیسی مشمول هزینه است و در فرانسه نیر به همین صورت است. شما می توانید در صورت اقدام از طریق خودحمایتی پس از دریافت اقامت دائم تحصیل رایگان داشته باشید اما تحصیل فرزندان از ابتدا رایگان خواهد بود.

   پاسخ
 2. reza
  reza گفته:

  سلام، سپاس فراوان از اطلاعات خوب سایت، بسیار منظم و علمی بود. ایا پشتوانه مالی با نرخ ازاد حساب میشود و یا دولتی؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ادب بله امکان دارد چون شما باید ثابت کنید که می توانید هزینه زندگی خود را تامین کنید حالا یا از طریق سپرده بانکی یا اجاره املاکتان.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating: 5