دانشگاه نویس

دانشگاه نویس چگونه دانشگاهی است؟آیا علاقه مند به تحصیل در دانشگاه نویس می باشید؟آیا شرایط تحصیل در دانشگاه نویس می دانید؟ رشته های تحصیلی دانشگاه نویس شامل چه بخش هایی است؟شهریه دانشگاه نویس چقدر است؟ دانشگاه نویس دولتی است یا خصوصی؟

دانشگاە MUA  در یک نگاه

کلاس اول: 1998

فارغ التحصیلان: 1250+

میزان قبولی USMLE:

دانش آموزان MUA 95٪ میزان قبولی در آزمون مرحلە ١  USMLEداشته باشد.

شهریه علوم پایه (ترم 1-5) 12،375 $ در هر ترم است.

شهریه پزشکی بالینی

(ترم 6-10) 14،700 $ در هر ترم است.

 

کمک های مالی: دانش آموزان ایالات متحده واجد شرایط برای عنوان وام های مستقیم دانشجویی IV فدرال ایالات متحده می باشد. دانشجویان کانادایی می توانید استفاده از وام از طریق دولت های فدرال و استانی کانادا اقدام کنند.

 

چرا MBA انتخاب کنید؟

در مورد آن اشتباه نکنید، زمانی که شما آماده ید برای شروع سفرتان برای تبدیل شدن به یک پزشک، دانشگاه علوم پزشکی آمریکا آماده است تا به شما را بە آنچە می خواهید برساند. همانطور که شما با نگاهی دقیق به آنچه در MUA ارائه کرده است، در اینجا چهار کلید چیزهای برای خاطر داشته سپردن وجود دارد:

تمرکز MUA در آموزش:  در در طول تمام تحصیل خود در MUA، شما را از دانشگاه مدرن و اعضای هیئت علمی فوق العاده ما و همچنین تعهد ما به کلاس های کوچک و یک بە یک تعامل استاد و دانشجو بهره مند می شوید.

عملکرد فارغ التحصیلان ما: فارغ التحصیلان MUA یک سابقه از عملکرد برجسته براساس آزمون صدور مجوز (به عنوان مثال، USMLE گام 1 و 2) دارند و در به دست آوردن جایگاە رزیدنتی بسیار عالی در سراسر محدوده وسیعی از تخصص ها.

موقعیت: موقعیت MUA ایده آل و مناسب است – نویس یکی از جزایر زیبا  و تاریخی در کارائیب است، و به راحتی از هر نقطه در شمال امریکا قابل دسترس است.

ارزش: MUA مقرون به صرفه است – شهریه و هزینه های ما بسیار مطلوب مقایسه می شود نسبت به دیگر دانشکده های پزشکی که در آن برنامه پزشکی ارائە می دهند، تا اندازه ای کە حتی به صورت دو برابر بیشتر از MUA است. این ما قادر به تکمیل تحصیلات خود را با بصورت اقساط به مراتب کمتر از دانشجویان دیگر در دانشکدە های پزشکی است. علاوه بر این، دانشجویان واجد شرایط در ایالات متحده می تواند از عنوان وام دانشجویی IV   ایالات متحده بطور مستقیم استفاده کند.

پیام از مدیر اجرایی دانشگاه نویس

ما بسیار خوشحالیم که دانشگاه علوم پزشکی آمریکا در نظر دارید. همه چیز در مورد برنامه دانشگاهی کلاس اندازه های کوچک ما، دانشکده متعهد می شود امکانات فوق العاده، طراحی شود برای حمایت کردن از موفقیت دانشجوهایمان. دانشجویان MUA امتحان USMLE  در مرحله  1را بسیار بخوبی انجام می دهند، و ما بسیار افتخار می کنیم کە تعداد قابل توجهی از فارغ التحصیلان MUA رزیدنتی را در مراکز درمانی ممتاز کسب کرده اند.

دپارتمان پذیرش ما برای پاسخ دادن به هر گونه سوال در مورد برنامه های ما خوشحال می باشد. تماس بگیرید و یا بە ما در هر زمان ایمیل ارسال کنید.

دکتر گوردون گرین F.R.C.P. (C)، F.A.A.P. رئيس اجرایی

دکتر از دانشگاه بریتیش کلمبیا، ونکوور، BC، کانادا

 

دکتر رالف کورم،

معاون رئیس، علوم پایه،

دکتر از دانشگاه کریتون

دانشکده پزشکی ، اوماها، NE

کارشناسی ارشد آموزش بالینی: دانشگاه کالیفرنیا، سن دیگو، CA (رزیدنتی جراحی عمومی)؛ دانشکدە سالک ، CA

 

دکتر سندیپ ککر، M.B.B.S.،.

معاون رئیس، علوم پایه

M.B.B.S.، کالج پزشکی MLB، جانسی، UP

دکتر داروساز ، LLRM کالج پزشکی  ، میروت ، UP

کارشناسی ارشد: داروسازی، کالج پزشکی   L. L. R. M. ،

دانشگاه CCS، میروت، UP

 

پروفسور رابرت منکوف،.

معاون رئیس، استادیار امور دانشجویی

دکترای روانشناسی و اخلاقی پزشکی (روانشناسی بالینی)،

دانشگاه ایالتی جورجیا، آتلانتا، GA

 

دید کلی

نسل جدیدی از پزشکان

دانشگاه MUA  بر روی آینده و آیندە شما تمرکز دارد. اکثریت قریب به اتفاق دانشجویان ما فارغ التحصیلان ایالات متحده، کالج ها و دانشگاه های کانادایی هستند. آنها به یک دلیل به MIA آمده اند: دانشگاه MUA می تواند بە آنها کمک کند تا به رویای یشان در حرفه پزشکی در ایالات متحده، کانادا و یا هر جای دیگری در جهان باشد، دست یابند. دانشگاه MUA شهرت خوبی دارد را به دست آورده برای کمک دانشجویان برای رسیدن به اهداف شان. دانشجویان MUA تقریبا در تمام تخصص های پزشکی و فوق تخصصی در بیمارستان های آموزشی شناخته شده و برجسته مراکز پزشکی در سرتاسر ایالات متحده و کانادا انتصاب های رزیدنتی را به دست آوردە اند. در یک سال عادی، بیش از نیمی از دانشجویان ما رزیدنتی در زمینه های خارج از پزشکی خانواده به دست می آورند. تعداد قابل توجهی به عنوان رئیس رزیدنت انتخاب می شوند، و بسیاری فلوشیپ (فوق تخصصی) آموزش پیرو از رزیدنتی خود را دنبال می کنند.

 

دید کلی

مقايسه كردن MUA

انتخاب دانشکدە پزشکی یک تصمیم بزرگ است. ما به شما توصیه میکنیم گزینه های خود را دقیقا بررسی کنید. هنگامی که شما انجام می دهید، ما معتقدیم که شما پیدا خواهید کرد چیزی واقعا منحصر به فردی کە MUA ارائه می دهد.

دوستی دانشجویان: هنگامی که شما به MUA می آید، شما احاطه خواهید شد بوسیلە دانشجویانی که در هدف شما در موفق شدن در پزشکی سهیم هستند. دانشجویان MUA به عملکرد بسیار عالی و منطقی در آزمون صدور مجوز USMLE دستیابی می یابند ، و دانشجویان MUA سابقه موفق شدن در بدست آوردن رزیدنتی در طیف گسترده ای از به صورت تخصصی در مراکز درمانی برجستە را کسب کردە اند.

محیط آموزشی: تنها چیزناشناس، محیط سالن سخنرانی بزرگ کە در اغلب دانشکدە ها استاندارد است (به ویژه در دیگر دانشکدە های کارائیب) در MUA وجود ندارد. اندازە ی کلاسهای ما بخشی از آنچه شما را در دیگر دانشکدە ها پیدا می کنید هستند. در MUA، با شروع اولین ترم خود، شما را متوجە خواهید شد، نیاز به موفقیت دارید.

در پایان چهار سال: همە دانشجویان ما پنج ترم تحصیل را در این دوره آموزشی علوم پایه در دانشگاه MUA سپری می کنند و سپس پنج ترم دیگر کارورزی بالینی (یا کارآموزی) در ایالات متحده یا بیمارستان های آموزشی کانادا تکمیل می کنند. دانشگاه MUA  در برنامه بالینی کنترل شدیدی اعمال می کند برای اینکە اطمینان حاصل کند که کارآموزی به اندازه کافی برای دریافت مدرک پزشکی به موقع و حرکت بسوی رزیدنتی برای شما وجود داشتە داشتە است.

نویس-جزیره: نویس بدون شک یکی از لذت بخش ترین مکان ها در کارائیب با سواحل زیبا، رستوران های عالی و با امکانات رفاهی درجه اول است. دسترسی آسان، نویس یک مکان عالی برای رفتن به مدرسه است.

شهریه تحصیلی: شهریه MUA   درهر ترم برای برنامه علوم پایه (ترم 1-5)  12,375دولار است، ودر هر ترم برای برنامه پزشکی بالینی (ترم 6-10)  700, 14 دولار  است. شهریه و هزینه های برای دورە پزشکی، در دیگر دانشکده های پزشکی می تواند دو برابر بیشتر از  MUA باشد. دانشجویان MUA می توانند مدرک پزشکی به دست آوردن و رزیدنتی خود را آغاز کنند با بدهی به مراتب کمتر. دانشجویان ایالات متحده واجد شرایط برای عنوان IV وام های دانشجویی مستقیم فدرال از ایالات متحده می باشند.

تعهد به آموزش

از همان کلاس اول در سال 1998، MUA یک برنامه آموزشی سنتی در دانشکده پزشکی از طریق کلاس های کوچک ارائه شد و بە تعامل نزدیک  استاد و دانشجو تأکید کرده است.

برنامه های دانشگاهی دانشگاه نویس

آموزش نحوه تبدیل شدن به یک پزشک

دانشگاه علوم پزشکی آمریکا یک برنامه آموزشی بسیار یکپارچه در علوم پایه از طریق در کلی آزمون از سیستم های فردی و در ارتباط با بیماری ارائه می دهد. این تجربه نیز فراهم می کند فرصت های قابل توجهی برای توسعه زود هنگام و ادامه یک مهارت بالینی مربوطه از طریق پنج ترم تحصیلی، دوره های مهارت های بالینی پیشرفته تنظیم می نماید:

 برنامه درسی علوم پایه (ترم 1-5)

ترم 1: ترم اول در MUA، شما با مواد بنیادی از جمله مفاهیم در زیست شناسی مولکولی، ژنتیک، بیوشیمی و داروشناسی شروع خواهید کرد. کارکرد بدن انسان از جمله سلول / ساختار بافت و عملکرد و ساختار بدن انسان و عملکرد با اجساد انسانی به دنبال خواهد داشت. همچنین شما مهارت های بالینی I. را خواهید گذارند.

ترم 2: بسوی معاینه یکپارچه از بلوک های ساختمانی مولکولی بدن در متابولیسم و تغذیه و بە خصوص در ژنتیک و رشد حرکت کردن. در مورد پیچیدگی های جدایی ناپذیر دفاع بدن ما در عفونت / دفاع / پاسخ آموزش دیدن. البته، تحقیقات پزشکی درسی-مبتنی بر شواهد، به شما مهارت های لازم برای ارزیابی ادبیات پزشکی و کمک به دستیابی به شایستگی در یادگیری مادام العمر می باشد. در طول ادامه مهارت های بالینی دوم یاد می گیرد و تمرین می کنید مهارت های ضروری یک پزشک موفق را خواهید داد. همه مواد در این ترم در یک دوره بنیادی / کاربردی بالینی وابستە ادغام شدە است برای نشان دادن برنامه ها ی از علوم پایه در علم پزشکی است.

ترم 3: در مورد عملکرد داخلی از مغز در علوم اعصاب ، ذهن و رفتار شروع بە یادگیری می کنند. با چالش های اخلاقی و معنوی مهم در اخلاق پزشکی مقابلە می شود. اپیدمیولوژی و بنیادی / کاربردی دوره های پیوستە بالینی، توسعه بیشتری بە درک شما از مفاهیم و برنامه های کاربردی مهم در طب خواهد داد. شما برای یادگیری و تمرین ملزومات کار بالینی در مهارت های بالینی III، همچنین تعمق در اولین دوره های مبتنی بر سیستم ، سیستم و بیماری I.  ادامه خواهید داد.

ترم 4: کاوش در سیستمهای اساسی بدنی و بیماری های مرتبط با آنها در دوره های سیستم و بیماری II-IV انجام دادن. به توسعه مهارت های بالینی شما در دوره چهارم در سری مهارت های بالینی (IV) ادامە می یابد و  آماده سازی بزرگی برای کارآموزی بالینی در ایالات متحده و کانادا به زودی آغاز خواهد شد.

ترم 5: دانش خود را از سیستم های انسانی در سیستم ها و بیماری V و توسعه بیشتر آماده سازی بالینی شما در مهارت های بالینی  V را گسترش دادن. همچنین شما به شیوە از ارزیابی تحقیقات درسی وانتقادی شروع خواهید کرد که دانش خود را از علوم پایه همراه با تحقیقات در حال توسعه شما را با مهارت های لازم برای بررسی و آماده سازی یک ارزیابی انتقادی از ادبیات پزشکی را به ارمغان خواهد آورد شما در این ترم آخر دانشگاه نویس نیز به طور گسترده برای آزمون USMLE Step 1 آزمون آماده خواهید شد.

 

امکانات دانشگاه نویس

 • یک آزمایشگاه کالبدشناسی کلی مدرن با اجساد
 • طیف گسترده ای از آزمایشگاه های اضافی، کلاس های درس، سالن های سخنرانی و اتاق معاینه بیمار مجهز به آخرین سیستم های یادگیری چند رسانه ای
 • یک مرکز کاملا مجهز آموزش مهارت های بالینی
 • یک کتابخانه پزشکی کامل مجهز
 • یک مرکز آزمون کامل مجهز برای شبیه سازی شرایط آزمون واقعی در مرحله USMLE 1
 • قابلیت بی سیم (وای فا) در سراسر محوطه دانشگاه

 

برنامه تحصیلی

در آموزش بالینی  شما – در ترم 6-10-شما دنده های در حال حرکت را از دنیای کلاس درس و نظریه دادن به بالین بیمار و تصمیم گیری مرگ و زندگی در پزشکی واقعی تغییر می دهید.

دانشجویان MUA در دانشگاه نویس ترک می کنند و بە دانشجویان دانشکدە های دیگر در بیمارستان های آموزشی در ایالات متحده و کانادا می پیوندند. دانشگاە  MUA با دقت برنامه بالینی را برای اطمینان مدیریت می کند که به اندازه کافی پست کارآموزی وجود دارد کە دانشجویان ما را به تکمیل بدون تاخیر ترم بالینی خود قادر می سازد.

در طی این کارآموزی بالینی، دانشجویان به طور مستقیم با پزشکان و کارکنان بیمارستان ، انجام معاینات فیزیکی، گرفتن تاریخهای، ارائه پروندها، تجزیه و تحلیل داده های آزمایشگاهی، و شرکت در کارگاه ها، کنفرانس ها و دورە آموزشی مواجە هستند. تجربه در محل خود شما را در بیمارستان بوسیلە مطالعات پروندە اضافی و تکالیف مربوط به آن تکمیل می کند.

 

 

برنامه تحصیلی دانشگاه نویس

کارآموزی های مورد نیاز اصلی

دانشجویان سال سوم کارآموزی اصلی را در طب داخلی، جراحی، اطفال، روانپزشکی، و زنان و زایمان تکمیل می کنند.

 

 

 

تخصص ها                     تعداد هفته ها

طب داخلی ——————– 12

جراحی ———————– 12

کودکان ———————— 6

روانپزشکی——————– 6

زنان و زایمان —————- 6

مجموع ———————- 42

 

دروس اختیاری دانشگاه نویس

در سال چهارم، دانش آموزان در میان کارآموزی بالینی انتخاب شده بر اساس تخصص های پزشکی برنامه ریزی شده خود را انتخاب می کنید.

دروس اختیاری  بسیار پیشنهاد شدە عبارتند از:

علم بی هوشی

قلب و عروق

پوست

طب اورژانس

پزشکی خانواده

بیماری عفونی

مراقبتهای ویژه پزشکی

عصب شناسی

جراحی ارتوپدی

پزشکی مراقبت اولیه *

رادیولوژی

اورولوژی

 

بخشی از فهرست بیمارستان های  آموزشی وابسته با MUA

Brentwood Behavioral Health Shreveport, LA
Community Health of South Florida Miami, FL
Griffin Memorial Hospital Norman, OK
Griffin Hospital Derby, CT
Harbor Hospital Baltimore, MD
Holy Cross Hospital Silver Spring, MD
Jackson Park Hospital Chicago, IL
Larkin Community Hospital South Miami, FL
Leonard J. Chabert Medical Center Houma, LA
Northwest Hospital Randallstown, MD
Sheppard Pratt Hospital Baltimore, MD
St. Anthony Hospital Oklahoma City, OK
St. Vincent’s Medical Center Bridgeport, CT
Wyckoff Heights Medical Center Brooklyn, NY
Ontario Shores Center for Mental Health Sciences Canada

 

توجه: از آنجا که چند ایالت در ایالات متحده نیاز به یک کارآموزی بالینی در مراقبت اولیه پزشکی به عنوان یک پیش نیاز برای اخذ مجوز، بسیار توصیه می شود که همه دانشجویان یک کارآموزی انتخابی حداقل چهار هفته ای را در یک زمینه مراقبت های اولیه، مانند پزشکی خانواده بگذارنند.

 

 

برنامه تحصیلی دانشگاه نویس

برنامه پیش پزشکی

اگر شما تمایل و توانایی به کسب مدرک پزشکی را دارید -اما فاقد پیش پزشکی مورد نیاز هستید، دانشگاه علوم پزشکی آمریکا برنامه پیش پزشکی طراحی شده خود را برای عناصر از دست رفته در دورە کارشناسی شما پیشنهاد می کند و یک انتقال نرم به دکتری از برنامه علوم پایه پزشکی تهیە می کند.

برنامه پیش پزشکی MUA به مخصوصا برای دانشجویان که تصمیم گرفتە اند به تمرکز بر پزشکی به عنوان یک حرفه در اواخر تجربه مقطع کارشناسی آنها با ارزش است.

ممکن است دانشجویان این برنامه در ترم سپتامبر، ژانویه یا می وارد شوند.

برنامه پیش پزشکی MUA متشکل از دو ترم (یک سال تحصیلی) درسی از جمله:

صول شیمی عمومی

اصطلاحات پزشکی

آناتومی انسان و فیزیولوژی اول و دوم

شیمی آلی پیشرفته

مقدمه ای بر زیست شناسی سلولی

 

زندگی دانشجویی در دانشگاه نویس

زندگی در روی نویس

دانشگاه علوم پزشکی آمریکا در نویس، یکی از مهمترین و جزایر تاریخی و زیبا در کارائیب واقع شده است.

مقصد مطلوب برای گردشگران که به دنبال تجربه مخصوص خصوصی تر در یک محیط که بسیار امن است می گردنند، نویس سواحل زیبای کارائیب، زیر آبی، غواصی، بسیاری از رستوران ها و طیف گسترده ای از امکانات رفاهی ارائە می دهد، از جمله مسافرخانه های که زمانی “خانه های بزرگ بودند “در دوران نیشکر بودند.

تنها در فاصله 200 مایلی جنوب شرقی پورتوریکو است، دستیابی بە نویس از طریق سان خوان، آنتیگوا، سنت مارتن یا سنت کیتس آسان است.

برای اکثر دانشجویان، مسکن یک نگرانی عمده است. کجا زندگی خواهید کرد؟ در MUA، همه دانشجویان ترم اول در خوابگاه مرتبط با این به دانشگاە زندگی می کنند. بعد از آن، MUA از نزدیک با جامعه محلی برای هماهنگی  کمک به مسکن خارج از دانشگاه، گزینه های بسیاری وجود دارد، کە اغلب با نمایش خیره کننده از کارائیب است.

 

زندگی دانشجویی

نویس در یک نگاه

محل سکونت: 220 مایلی جنوب شرقی پورتوریکو.

ملیت: نویس یک ملت مستقل و (با همسایه سنت کیتس) بخشی از دولت دموکراتیک مستقل از سنت کریستوفر و نویس است.

ساکنان: ١٢،٠٠٠

زبان انگلیسی

آمدن: از طریق هوا، از طریق پرواز ارتباطی آنتیگوا، پورتوریکو، سنت مارتن یا سنت کیتس. مسافران از سنت کیتس باید از طریق یک قایق سواری کوتاه به نویس این گزینه انتخاب کنند بروند.

نرخ ارز: دلار ایالات متحده و دلار کارائیب شرقی (ECD) پذیرفته می شوند. ویزا و مسترکارت به طور گسترده ای نیز پذیرفته شده است.

برق: پریق برق در نویس 220  Vاست. دانشگاه و خوابگاه 110V همان که در ایالات متحده و کانادا است.

مهاجرت: ایالات متحده و شهروندان کانادایی نیاز به یک گذرنامه معتبر.

پذیرش در دانشگاه نویس

شروع شدن

دانشگاه MUA اعتبار خود را از طریق یک روند پذیرش دقیق که هر متقاضی به صورت منحصر بە فرد جداگانه بررسی می شود، ساخته شده است. ما در مورد شما می خواهیم بدانیم تا آنجای که ممکن است، همانطور که ما در مورد معدل و عملکرد شما در ارتباط با آزمونهای استاندارد انجام می دهیم.

پذیرش آسان است، شما می توانید آن را در هر زمان بصورت www.mua.edu/apply آنلاین انجام دهید، اگر شما هر گونه سوال دارید، بە دفتر پذیرش ایمیل   admissions@MUA.eduبفرستید و یا با 8629500 – 978 و گرفتن شمارە “1” برای پذیرش تماس بگیرد.

دانشگاه MUA دارای سه تاریخ شروع درهر سال است. دانشجویان جدید می توانید مطالعات پزشکی خود را در ماه سپتامبر، ژانویه یا می آغاز کنند. به همین دلیل، ما پذیرش ها را در طول سال را می پذیریم.

متقاضیان به ارائه زودتر اسناد و مدارک تشویق می شوند، به طور کلی شش تا هشت ماه پیش برای اطمینان از اینکه فایل های آنان به مدت سه ماه قبل از انتخاب ترم اول برای رسیدگی تکمیل شود. از آنجا که تعداد دانشجویان در هر کلاس محدود است، و پذیرش در استخر رقابتی، متقاضیان اولیە شانس بهتری برای تامین یک مکان در ترم انتخاب شدە آنها دارند.

 

الزامات درسی

الزامات پذیرش

مورد نیاز برای تکمیل روند درخواست به شرح زیر است:

 • فرم تکمیل شده همراه با بیانیه شخصی
 • هزینه درخواست (US $ 75.00)
 • ترجمە رسمی از هر دانشکده / دانشگاه یا موسسە مربوطە. کپی مدرک دانش آموز ممکن است کافی باشد، ترجمە رسمی ریز نمرات.
 • دو توصیه نامه از کالج / اساتید دانشگاه یا پزشکان که در یک محیط پزشکی مربوطه شما رانظارت می کنند. ارزیابی از یک کمیته پیش کالج پزشکی بە جای نامه های فردی می شود.
 • دو تا عکس (2 “× 2”) رنگی سایز پاسپورت
 • گزارش رسمی MCAT (توصیه شده)
 • گزارش رسمی تافل، در صورت موجود

 

برنامه پیش پزشکی

دانش آموزان نیز برای در نظر گرفتن این برنامه از پیش پزشکی بسیار ساختارمند دعوت می شوند، که آماده سازی جامع و یک انتقال آسان به برنامه پزشکی ارائه می دهد.

متقاضیان از ایالات متحده یا کانادا انتظار می رود که حداقل سه سال از مطالعات کارشناسی یا معادل آن از 90 ساعت ترمی و یا 135 ساعت سه ماهه، از جمله الزامات پیش پزشکی، از کالج یا دانشگاه معتبر باشد. مدرک کارشناسی توصیه می شود اما لازم نیست.

دوره های زیر مورد نیاز استاندارد پیش پزشکی برای پذیرش در نظر گرفته شدە است. استثنا ها در نظر گرفته به صورت فردی خواهد شد.

 • زیست شناسی عمومی، یا جانورشناسی
 • شیمی معدنی (با آزمایشگاه)
 • شیمی آلی (با آزمایشگاه)
 • انگلیسی

دانشگاە MUA دانشجویان را تشویق به تکمیل دوره در هنر، علوم اجتماعی، فلسفه، ادبیات و علوم انسانی می کنند.

شهریه و هزینه دانشگاه نویس

هزینه درخواست 75 $ می باشد. پس از قبولی، دانشجویان می توانند از طریق سپرده غیرقابل استرداد $ 250 اطمینان حاصل کنند. شهریه در MUA در هر ترم برای برنامه علوم پایه (ترم 1-5)12،375   دولار، و 14700 $ در هر ترم برای برنامه علوم بالینی (ترم 6-10) است.

 

تصمیم

آیا شما آماده؟

البته، ما باید مجموعه ای از شرایط پذیرش را داشتە باشیم. اما مهم ترین عامل در تعیین این که آیا شما حق را برای MUA دارید، چیزی است، به عنوان یک فرد، به مطالعه و عمل پزشکی خود را به تعهد کلی به یادگیری، کنجکاوی فکری، احساس مسئولیت، چشم انداز اخلاقی، تعهد خود را به همنوع و از همه مهمتر، علاقه بسیار صمیمی خود در حرفه مراقبت های بهداشتی می باشد.

پزشکی یک علم است. مبتنی بر شواهد است. جهانی از پروتکل ها و روش است. اما پزشکان هم انسان هستند. اولین معیار برای موفقیت: شما باید واقعا بخواهید دکتر شوید. اگر که شما می خواهید، ماهم در مورد شما به دانستن بیشتری می خواهیم .

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *