دانشگاه ملی پلی تکنیک سنت پترزبورگ

دانشگاه ملی پلی تکنیک سنت پترزبورگ

دانشگاه ملی پلی تکنیک سنت پترزبورگ چگونه است؟شرایط اخذ بورسیه تحصیلی دانشگاه ملی پلی تکنیک سنت پترزبورگ چیست؟چه مدارکی برای دانشگاه ملی پلی تکنیک سنت پترزبورگ نیاز است؟شهریه دانشگاه ملی پلی تکنیک سنت پترزبورگ چقدر است؟شما با مطالعه مقاله دانشگاه ملی پلی تکنیک سنت پترزبورگ می توانید هرگونه سوالی دراین باره دارید به موسسه مشاوره ای  MIE مراجعه کنید.

دانشگاه ملی پلی تکنیک سنت پترزبورگ در سال ۱۸۹۹ میلادی تاسیس شد که از همان سال بنیان گذاری تا کنون یکی از دانشگاه های فنی پیشرو در روسیه به حساب می آید.

امروزه دانشگاه دولتی پلی تکنیک سنت پترزبورگ از بعد آموزشی-تحصیلی دارای تجربیات وسیع و گسترده ای است و شامل ۱۲ دانشکده در رشته های مهندسی، علوم کامپیوتر، فیزیک فنی، علم مکانیک، اقتصاد و علوم انسانی می باشد. تعداد دانشجویان این دانشگاه به بیش از ۳۰۰۰۰ نفر و کارمندان و پرسنل دانشگاهی- اداری آن به ۳۰۰۰ نفر می رسد. در سال ۲۰۱۰ میلادی دانشگاه دولتی پلی تکنیک سنت پترزبورگ موفق به کسب مقام دانشگاه ملی تحقیقات گشت.

موسسه مشاوره ای  MIE برای بیش از۲۰ رشته و در مقطع ارشد امکان اخذ بورسیه در یکی از دانشگاههای کشور روسیه پایتخت علم و دانش را دارد.

شرایط اخذ بورس:

دانشگاه ممتاز روسیه

 

تمام شهریه را برداشته و هیچ هزینه ای بابت شهریه نمیپردازید

 

ویزای همراه هم صادر میشود و بابت همراه هیچ مبلغی نمیپردازید

 

خوابگاه در صورتی که از خوابگاه دانشگاه استفاده کنید کلا مجانی میشود و شما هیچ هزینه ای نمیپردازید

 

از مالیات معافید و به بعضی دانشجویان حتی پولی کم بابت خورد و خوراک هم میپردازند.

 

توجه کنید کیفیت خوابگاه بالا نیست و دانشجو برای جای لوکس بایستی خودش هزینه ها را بپردازد.

 

این شرایط فقط تا بیست فروردین و ثبت نام بورس برای مقطع فوق لیسانس از فردا شروع میشود.

 

فقط ۱۰۰نفر ظرفیت داریم..

 

موسسه مشاوره ای MIE مفتخر است که تنها موسسه مشاوره ای میباشد که به جراُت میتوان ادعا نمود که در این زمینه میتواند خدمات خاص خود را به شما عزیزان ارائه نموده و شما بتوانید براحتی از مزایای تحصیل بدون مدرک زبان IELTS، و تحصیل در رشته پزشکی و تحصیل در رشته دندانپزشکی و تحصیل در رشته داروسازی بصورت ورود بدون آزمون ورودی در روسیه  و تحصیلات در رشته های هوا و فضا در برترین دانشگاههای علوم هوا و فضای دنیا در روسیه ، و همچنین از امکان بورسیه تحصیلی روسیه برخوردار گردید.

 

همچنین اگر در مورد شرایط اخذ اقامت روسیه بعد از تحصیل سوالاتی دارید میتوانید با تماس با کارشناسان امور تحصیل در روسیه به همراه بورسیه ، موسسه مشاوره ای MIE اطلاعات جامعتری را دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *