دانشگاه هومبولت برلین در کشور آلمان

دانشگاه هومبولت برلین در کشور آلمان

دانشگاه هومبولت برلین در کشور آلمان چگونه دانشگاهی است؟ پذیرش در دانشگاه هومبولت برلین در کشور آلمان دارای چه شرایطی می باشد؟ در دانشگاه هومبولت برلین در کشور آلمان چه رشته های دانشگاهی تدریس می گردد؟ دانشگاه هومبولت برلین در کشور آلمان سطح زبان به چه صورت می باشد؟ دانشکده های دانشگاه هومبولت برلین در کشور آلمان کدام دانشگاه ها می باشند؟ هزینه تحصیل در دانشگاه هومبولت برلین در کشور آلمان چگونه می باشد؟

همانگونه که می دانید راههای زیادی برای مهاجرت به کشور آلمان وجود دارد که یکی از این راهها اخذ ویزای تحصیلی در کشور آلمان است. دانشگاه هومبولت برلین یکی از دانشگاههای برتر اروپا و کشور آلمان می باشد. دانشگاه هومبولت برلین متقاضیان بسیاری از سرتاسر دنیا دارد.موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE در این مقاله سعی دارد دانشگاه هومبولت برلین در کشور المان را به شما معرفی نماید و به سوالات شما در مورد دانشگاه هومبولت برلین در کشور آلمان پاسخ دهد.

شرایط پذیرش در دانشگاه هومبولت برلین،رشته های موجود در دانشگاه هومبولت برلین،سطح زبان در دانشگاه هومبولت برلین،دانشکده های دانشگاه هومبولت برلین،هزینه تحصیل در دانشگاه هومبولت برلین.

همانطور که می دانید دانشگاه هومبولت برلین از قدیمی ترین دانشگاههای جهان می باشد و براساس تعداد دانشجویان دومین دانشگاه در برلین می باشد.

گفته می شود. Hu berlin دانشگاه هومبولت برلین به اختصار

دانشگاه هومبولت برلین در کشور آلمان از دانشگاههای ممتاز در سرتاسر جهان است وتا به حال دانشمندان زیادی را در خود پرورش داده است.

کشور آلمان یکی از بهترین کشورهای دنیا برای ادامه تحصیل می باشد.

بیش از 10 درصد از دانشجویان دانشگاه هومبولت برلین را دانشجویان بین المللی تشکیل می دهند.

دانشگاه هومبولت برلین یکی از دانشگاههای ویژه در زمینه تحقیقات می باشد و برای دانشجویانی که علاقه مند به تحقیق هستند دانشگاه هومبولت یکی از برترین دانشگاهها برای این افراد می باشد.

دانشگاه هومبولت برلین در مقطع لیسانس،فوق لیسانس و دکترا دانشجو می پذیرد.

در دانشگاه هومبولت برلین حدود 19942 نفر در مقطع لیسانس، 10857 نفر در مقطع فوق لیسانس و 2951 نفر در مقطع دکترا مشغول به تحصیل می باشند.

کشور آلمان از نظر هزینه تحصیل یکی از کم هزینه ترین کشورها در میان کشورهای پیشرفته می باشد.

هزینه تحصیل در دانشگاههای آلمان به ویژه دانشگاه هومبولت برلین رایگان می باشد و یا در صورتی که رایگان نباشد هزینه دانشگاه برای دانشجویان بین المللی بسیار پایین می باشد درست به اندازه ای که دانشجوبان آلمانی می پردازند.

در کشور آلمان دانشگاههای بسیاری وجود دارد و بیش از 10 دانشگاه در کشور آلمان به ویژه دانشگاه هومبولت برلین جز 200 دانشگاه برتر جهان محسوب می شوند.

دانشکده های هومبولت برلین عبارتند از:

دانشکده حقوق،دانشکده علوم فرهنگی اجتماعی و تربیتی،دانشکده زیست شناسی و روان شناسی،دانشکده ریاضیات و علوم طبیعی،دانشکده فلسفه،دانشکده فقه،دانشکده علوم اقتصاد،دانشکده علوم پزشکی.

دانشگاه هومبولت برلین بیش از 9 دانشکده دارد که دانشجویان بسیاری در آن مشغول به نحصیل می باشند.

برخی از دانشگاههای کشور آلمان علاوه بر زبان آلمانی به زبان انگلیسی هم تدریس می کنند.

این مقاله متعلق به موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE می باشد. موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE یکی از معتبر ترین مراکز در خاورمیانه می باشد و این امکان را دارد که پرونده های حقوقی و قانونی شما را به سرانجام برساند.

دانشگاه هومبولت برلین یکی از معتبرترین دانشگاهها در رشته هنر و علوم انسانی می باشد.

در دانشگاه هومبولت برلین زبان اصلی برای تدریس زبان آلمانی می باشد.

تقویم دانشگاهی دانشگاه هومبولت برلین مبتنی بر ترم است.

دانشگاه هومبولت برلین حدود 4900 دانشجوی بین المللی دارد.

دانشگاه هومبولت برلین حدود 7210یورو به عنوان کمک هزینه درسی به دانشجویان خود پرداخت می کند.

دانشگاه هومبولت برلین رتبه 52 دانشگاه منطقه ای غرب را به خود اختصاص داده است.

محبوب ترین رشته ها در دانشگاه هومبولت برلین عبارتند از:

بیولوژیک،علوم زیست پزشکی،علوم اجتماعی،ویژوال و هنرهای نمایشی و کسب وکار،مدیریت،بازاریابی،خدمات و پشتیبانی های مرتبط.

دانشگاه هومبولت برلین به دانشجویان خود خدماتی را ارایه می دهد مثل: مرکز زنان،مراقبت روزانه،تدریس خصوصی درمانی،بیمه درمانی و..

شرایط پذیرش در دانشگاه هومبولت برلین:

متقاضی پذیرش در دانشگاه هومبولت برلین ابتدا باید 12 سال تحصیل کرده باشند یعنی دیپلم 12 ساله داشته باشند و بعد در کنکور سراسری در ایران قبول شده باشند تا بتوانند در دانشگاه هومبولت برلین به تحصیل بپردازند.

متقاضیانی که قصد تحصیل در دانشگاه هومبولت برلین را دارند و در ایران در دانشگاه سراسری یا آزاد مدرک لیسانس خود را اخذ کرده اند می توانند از دانشگاه هومبولت پذیرش بگیرند و این افراد باید در رشته تحصیلی خود اقدام کنند و اینکه 1 یا 2 ترم از لیسانس را در کالج بگذرانند و بعد برای مقطع فوق لیسانس اقدام کنند.

قبل از شروع تحصیل در کالج متقاضیان باید در امتحان ورودی کالج پذیرفته شوند تا بتوانند به تحصیل بپردازند.

دانستن زبان آلمانی برای ورود به دانشگاههای آلمان الزامی می باشد و افرادی که متقاضی تحصیل در دانشگاه هومبولت برلین می باشند باید به زبان آلمانی تسلط کافی داشته باشند.

حدود 29 نفر از دانشجویان دانشگاه هومبولت برلین برنده جایزه نوبل شدند.

دانشگاه هومبولت در شهر برلین قرار دارد.

بنیانگذار دانشگاه هومبولت برلین ویلهلم فون هومبولت می باشد.

دانشگاه هومبولت برلین یک دانشگاه عمومی می باشد.

دانشگاه هومبولت برلین در سال 1810 میلادی تاسیس شد و در رشته های قانون،پزشکی،الهیات وفلسفه شروع به کار کرد.

دانشگاه هومبولت برلین در ابتدا با نام فریدریش ویلهلم تاسیس شد و بعد در سال 1949 میلادی نام خود را به هومبولت تغییر داد.

در رابطه با هزینه زندگی در کشور آلمان بهتر است بدانید که کشور آلمان از هزینه زندگی بسیار مناسبی برخوردار است به طوری که می توان گفت هزینه زندگی در شهر برلین بسیار مقرون به صرفه است و همچنین هزینه زندگی در شهر هامبورگ هم بسیار مناسب تر از شهر فرانکفورت می باشد در کل می توانیم نتیجه بگیریم که هزینه زندگی برای دانشجویان در کشور آلمان کاملا مقرون به صرفه می باشد به دلیل اینکه هزینه تحصیل رایگان می باشد و احتیاج به پرداخت هزینه تحصیل در کشور آلمان نیست و اینکه کشور المان نسبت به سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا از هزینه مناسبتری برخوردار است و برای تحصیل بسیار مناسب می باشد.

در نهایت می توان گفت که تحصیل در کشور آلمان و دانشگاههای المان یکی از بهترین انتخاب ها برای علاقه مندان به تحصیل در خارج از کشور می باشد. در دانشگاه هومبولت برلین علاوه بر زبان آلمانی زبان انگلیسی هم تدریس می شود و می توان گفت که دانشگاه هومبولت برلین یکی از بهترین دانشگاههای دنیا برای افراد علاقه مند به تحصیل و تحقیق می باشد و جای پیشرفت بسیاری دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE مراجعه نمایید واطلاعات لازم را کسب نمایید.موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE امکان مشاوره و پیگیری پرونده های حقوقی را دارد.

منابع:

www.en.m.wikipedia.org/humboldt

www.timeshighereducation.com

www.usnews.com/humboldt

www.colleges.usnews.rankingsandreviews.com/humboldt

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *