دانشگاه کویین مری

دانشگاه کویین مری در کدام کشور واقع شده است؟ شرایط تحصیل در دانشگاه کویین مری چیست؟ برای دانشگاه کویین مری چه مدارکی نیاز است؟ آیا می توان به راحتی از دانشگاه کویین مری پذیرش دریافت نمود؟ درباره دانشگاه کویین مری چه می دانید؟ ایا شما تمایل دارید راجع به دانشگاه کویین مری اطلاعات بشتری کسب نمایید؟ دوستان عزیز ایا  شما میدانستید که با موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE برای مشاوره های بیشتر و اطلاعات بیشتر از دانشگاه کویین مری میتوانید مشاوره بگیرید؟ ایا میدانید که دانشگاه کویین مری از چه رتبه بندی در جهان برخوردار می باشد؟

کالج لندن یکی از دانشگاههای پیشرو انگلستان و متمرکز بر تحقیقات است این دانشگاه با داشتن 21187 دانشجو ,4000 کارمند و معاملاتی در حدود 300 میلیون پوند یکی از بزرگترین دانشگاه های لندن است این دانشگاه در قلب لندن واقع شده و دسترسی سریع  و اسان به سیستم حمل و نقل زیرزمینی را دارد

دانشگاه کویین مری 5 کمپس در شهر لندن دارد که همه انها از طریق سیستم حمل و نقل عمومی با هم در ارتباط هستند.

دانشگاه کویین مری اماده پذیرش دانشجویان ممتاز و مستعد با توانایی های اثبات شده از سراسر دنیاست.

پذیرش دانش اموزان زیر 18 سال

دانشگاه کویین مری لندن دارای محیطی اماده برای افراد بالغ است و به طور معمول دانش اموزان همگی بالای 18 سال سن دارند و با انها مانند افراد بالغ رفتار می شود و انتظار میرود انها به کسب مهارت پرداخته و زندگی مستقل خود را اداره کند.

افراد زیر 18 سالی که در این دانشگاه پذیرفته میشوند براساس قوانین انگلستان زیر سن قانونی هستند. و در این دانشگاه اطمینان حاصل میشود که این دانش اموزان  در ارامش و امنیت به تحصیل بپردازد البته این سیاست در مورد دوره های پزشگی و دندان پزشکی صدق نمیکند.

و دانش اموز برای ورود به این رشته ها باید بالا 18 سال باشند.تمهیدات فراوان برای امنیت . ارامش . حفظ سلامتی . و رفع نگرانیهای والدین در مورد د انش اموزان زیر 18 سال فراهم شده.

رتبه دانشگاه کویین مری:

این دانشگاه از نظر رنکینگ رتبه سی و یکم دانشگاههای انگلستان را به خود اختصاص داده است و همچنین در جهان در ر تبه 98 قرار گرفته است.

این رتبه بندی بر اساس مولفه هایی چون مقالات .امارهای تجربی.سطح اساتید و مدرسین و بورسیه ها صورت میگیرد.نتیجتا این که به طور ضمنی رتبه خوب دانشگاه کویین مری ضمانتی است  برسر کیفیت تحصیل و رفاه دانشجویان عزیز.

کویین مری دانشگاه

برگزار کننده دوره های A_level و GCSE  نیست اما برای ورود به تمامی دوره های کارشناسی نیاز به داشتن مدرک A_level و یا GCSE  از مراکز معتبر است.

دانش زبان:

دانشجو متقاضی باید با توجه به برنامه انتخابی سطح زبان انگلیسی مورد نظر ر ا دارا باشد در نظر داشته باشد که حداقل دانش زبان مورد نظر معادل ایلتس 5/5 میباشد.

این دانشگاه در 3 عنوان دوره فاندیشن را ارایه میدهد :

:INTERNATIONAL foundtion program

این دوره یکساله است و برای رشته ها مدیریت تجارت .اقتصاد.سیاست و روابط بین الملل . زبان اسپانیایی .جغرافی.ادبیات.هنر و فیلم سازی ارایه میشود.

science and engineering foundation pragram

این دوره برای رشته های مهندسی و علوم پایه ارایه میشود.مانند بیولوژی .شیمی.مهندسی بر ق. علوم کامپیوتر.مهندسی مواد .علوم محیط زیست . ریاضی و فیزیک

:pre-masters

این دوره برای کسانی که مستر اقدام میکنند برای تطبیق واحد در مقطع لیسانس میباشد و قبل از ورود به مستر میباشد

هزینه ها:

در دوره های کارشناسی بسته  به نوع رشته و همچنین دو نوع اول فاندیشن هزینه ها بین 3000تا 31000 پوند متغیر است به عنوان مثال هزینه رشته حسابداری 1500 پوند و هزینه پزشکی 30000پوند میباشد.

در دوره های کارشناسی ارشد بسته به رشته انتخابی هزینه ها از 5000پوند تا 20000پوند است (به جز دوره ای فاندیشن پری مسترو دورهای از راه دور که هزینه بین3000تا6000پوند دارند)

شرایط خوابگاهها:

خوابگاهها این دانشگاه ها هم یکی دیگر از نقاط قوت کویین مری است این دانشگاه با داشتن 2000اتاق تمیز و روشن با امکانات فوق العاده(به طوری که به گفته دانشجویان ان دانشگاه شبیه خوابگاه نیست و حس خانه را القا میکند)توانسته در این زمینه ها رضایت دانشجویان ووالدین را جلب کند.

پیش از شروع تحصیل و یا حتی اقدام برای پذیرش امکان بازدید و تورهای ویزیت دانشگاه کویین مری و تمامی پنج کمپست ان وجود دارد که  فرصت خوبیست  برای اشنایی با محیط و مرتفع نمودن سولات و نگرانیهای احتمالی است.

دانشکده ها و دپارتمانهای کویین مری:

دانشگاه کویین مری دارای 3 دانشکده می باشد که دپارتمانهای مختلف زیر مجموعه انها می باشند

1-دانشکده علوم انسانی و اجتماعی

2-دانشکده علوم ومهندسی

3-دانشکده پزشکی و دندانپزشکی

دپارتمانها:

علوم انسانی و اجتماعی مشتمل بر 21 دپارتمان می باشد و پزشکی و دندانپزشکی مشتمل بر 7 دپارتمان است و علوم و مهندسی دارای 7 دپارتمان می باشد

علاوه بر این دانشگاه کویین مری در حوزه خدمات حرفه ای بالغ بر 45 دپارتمان و دفتر را در خود جای داده است که این دفاتر در حوزه های مختلف به تمامی دانشجویان دانشگاه خدمات ارائه می نماید . من جمله این دپارتمانها را می توان از خدمات مشاوره,پرستاری,روابط بین الملل و امور شخصی را نام برد.

گرفتن فاند برای دوره های PHD در دانشگاه کویین مری:

در این ذانشگاه انواع متفاوتی از فاند و بورسیه وجود دارد به عنوان مثال:

فاند از سوی مدیریت QMUL

جوایز شورای پژوهش انگلستان

بورسهای ارایه شده از سوی شرکای بین المللی

باید در نظر داشت دریافت این بورسیه ها مستلزم اقدام سریع و به طور یقین سطح تحصیلی و تحقیقاتی بسیار بالاست.

دانشگاه کویین مری از نظر رتبه بندی  و رنکیگ نسبت به دانشگاههای دیگر قوی تر میباشد.و امکانات و امتیازاتی که این  دانشگاه برای دانشجویان میدهد فوق العاده است.و خوابگاههای دانشجویی از نظر امکانات و فضا نسبت به خوابگاههای  دیگر بسیار عالی است.و امار گرفته شده از  دانشجویان اینگونه خواهد بود که دانشجویان از امکانات خوابگاهی و رفاهی دانشگاه راضی میباشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *