درباره هلند

هلند چگونه کشوری می باشد ؟ راههای ورود به هلند و اقامت در هلند کدامند؟ از روشهای مهاجرت به هلند و شرایط زندگی در هلند چه میدانید؟ آیا تا کنون به مهاجرت به هلند فکر کرده اید؟  آیا از هزینه های زندگی در هلند اطلاع دارید؟ راههای اخذ تابعیت هلند چیست؟

در مقاله پیش رو قصد داریم اطلاعاتی کلی راجع به هلند در اختیار شما قرار دهیم ضمن اینکه همکاران ما در موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE پاسخگوی کلیه سوالات شما در زمینه مهاجرت و اخذ اقامت هلند میباشند و در صورت تمایل در زمینه اخذ پذیرش و ویزای هلند خدمات مورد نیازشما هموطنان گرامی را ارائه خواهند داد.

هلند چشم اندازی مسطح از باغهای گل لاله، کانالها، آسیابهای بادی و مسیرهای دوچرخه سواریست.
این کشورعضو اتحادیه اروپا و از کشورهای حوزه شنگن و واحد پول آن یورو است .هزینه زندگی هلند برای هر نفر ماهیانه حداقل 1054 یورواست.
موقعیت جغرافیایی: هلند در شمال غربی اروپا واقع شده است .از سمت شرق با کشور آلمان و از جنوب با بلژیک هم مرز است . ازغرب بواسطه ی دریای شمال با بریتانیا همسایه است و سراسر مرزهای شمالی آن به دریای شمال محدود میگردد.
پایتخت هلند شهر آمستردام است ولی به واسطه تجمع ساختمانهای اداری و وزارتخانه های این کشور در لاهه، این شهر به پایتخت اداری هلند تبدیل شده است.
جمعیت این کشور حدود 16500000 نفر است که حدود 30000 نفر از این جمعیت را ایرانیان تشکیل میدهند.مذهب غالب مردم هلند مسیحی پروتستان و مذهب قریب به یک میلیون نفراز این جمعیت مسلمان هستند.
زبان رسمی مردم هلند هلندی است که شباهتهایی با زبان آلمانی دارد با این حال تقریبا 90درصد مردم هلند قادرند به انگلیسی صحبت کنند.
سیاست : هلند از سال 1648 میلادی با خروج از سلطه ی امپراتور اسپانیا و ایجاد دولت جمهوری فعالیتهای گسترده ی خود را در زمینه های سیاسی تجاری فرهنگی آغاز کرد و دوران طلایی فعالیتهای خود را شکل داد.
در حال حاضر نظام حکومتی هلند پادشاهی مشروط است در این نظام شاه یا ملکه نقش چندانی در سیاست کشور ندارند .در هلند نخست وزیر مقام اول سیاسی کشور است ، این مقام توسط نمایندگان مجلس هلند انتخاب میگردد و تعداد قابل توجهی ازاین نمایندگان را شهروندان مهاجر بلاخص ترک و مراکشی تشکیل میدهند.
فرهنگ و هنر: هلند مهد هنرمندان بزرگی چون ون گوک ، رامبراند، یوهانس ورمیر، جان استین و فلاسفه بزرگی مانند دزیدریوس اراسموس و…است.قصرها و موزه ی ون گوک در شهر آمستردام نمایشگر بخشی از آثار هنرمندان این کشور است.
آب و هوا: از نظر آب و هوایی سراسر هلند آب و هوای معتدل دریایی دارد زمستان خیلی سرد یا تابستان بسیار گرم ندارد.در هلند به دلیل نداشتن کوه و وزش باد های مداوم معمولا تغیرات آب و هوایی سریع از آفتابی به ابری و بارانی را شاهدیم.
چکیده:
هلند از نظر حقوقی تحت تاثیر سیستم سیویل لا است. ملیت هلندی از طریق سیستم خون اعطا میگردد اما برای جلوگیری از ایجاد معظل بی تابعیتی اعطا تابعیت از طریق سیستم خاک نیز به طور فرعی پذیرفته شده و تحت شرایطی مثل تولد طفل بی تابعیت در خاک هلند و اقامت مداوم طفل در هلند به مدت 3سال،تابعیت هلندی به واسطه اقامت در خاک هلند به وی اعطا میگردد.
هلند از جمله کشورهاییست که برای مقابله با ایجاد پدیده ی تابعیت مضاعف تدابیر خاصی وضع نموده بطوریکه برای تحصیل تابعیت هلند اصولا مجبور به ترک تابعیت اصلی خود میشوید، البته در اینخصوص استثنائاتی نیز وجود دارد.
در مجموع هلند جز کشورهای مهاجر پذیر جهان محسوب می شود.

انواع ویزای هلند

چناچه شما قصد سفر به کشور هلند را داشته باشید بر حسب مدت اقامتتان در این کشور به یکی از ویزاهای کوتاه مدت یا بلند مدت نیازمندید :
ویزاهای کوتاه مدت این کشور شامل ویزای شنگن، ویزای ترانزیت و ویزای کارائیب برای منطقه کارراییب ، آنتیل هلند – که تحت سلطه پادشاهی هلند قرار دارد- می شود.
ویزای شنگن: با اخذ این ویزا شما میتوانید برای هر دوره 180 روزه حداکثر 90 روز آن را در هلند اقامت داشته باشید .ویزای شنگن باید 15 روز کاری قبل از ویزیت سفارت یا کنسولی هلند درخواست شود. به طور کلی فاصله زمانی درخواست ویزای شنگن تا روز سفر شما نباید بیشتر از 3 ماه باشد.
ویزای ترانزیت: اگرکشور هلند به عنوان توقفگاه بین راهی در سفر به مقصد کشور دیگری باشد در اینصورت علاوه بر ویزای کشور مقصد باید ویزای ترانزیت هلند را هم از سفارت یا کنسولی هلند واقع در محل اقامت متقاضی ویزا درخواست کرد. با ویزای ترانزیت نمیتوان به کشورهای حوزه شنگن وارد شد بلکه تنها به عنوان اجازه توقف جهت تغیر مسیر از این ویزا استفاده میشود.
: در خصوص اقامت های بیشتر از 90 روز مثل اقامتهای کاری، تحصیلی، MVVویزای
سرمایه گذاری و…این تایپ ویزا درخواست و صادر میشود.
اقامت کاری در هلند: کسانی که قصد ورود به هلند از طریق ویزای کاری را دارند میتوانند به عنوان کارگر ماهر (اسکیل ورکر) ،کارگر فصلی،کار آموز،خود اشتغالی،کار کارمندی و یا با استفاده از بلو کارت اتحادیه اروپا وارد این کشور بشوند. شرایطی عمومی برای اخذ ویزاهای کاری وجود دارد مثل داشتن پاسپورت یا هر نوع سند مسافرتی معتبر، نداشتن سابقه اقامت غیر قانونی در هلند و صداقت در اعلام اطلاعات شخصی از جمله این شرایط است.پس از ورود به هلند نیز آزمایشات پزشکی عدم ابتلا به سل نسبت به مهاجرین تازه وارد انجام میشود ( ملیتهای خاص از انجام این آزمایش مستثنی هستند.)
در مورد اشتغال فصلی، اجازه اقامت و اشتغال برای یک دوره حداکثر 24 هفته ای صادر میشود .این ویزا رهبران روحانی و وزرای مذهبی را نیز شامل میشود ،گرچه اغلب اوقات اشخاص مذکور میتوانند با درخواست ویزای شنگن به هدف کاری خود نائل شوند.
مشاغلی مانند متخصصان کارآموز پزشکی، محققین علمی و مدرسان اسکیل ورکر محسوب میشوند.در ویزاهای اسکیل ورکر،کارگر فصلی، کار آموزی وکارمندی شخص متقاضی باید اسپانسر به رسمیت شناخته شده ای در کشور هلند داشته باشد. اسپانسر ها ممکن است شخص حقیقی یا کمپانی به رسمیت شناخته شده باشند .فایده استفاده از اسپانسر رسمی در انجام سریع و اصولی پروسه اخذ ویزاست. اسپانسر در روشی موسوم به TEVهمزمان نسبت به اخذ ویزای MVV (ویزای اقامت بیشتر از 90 روز ) و اخذ اقامت برای متقاضی کار درخواست می دهد. نهایتا اداره مهاجرت هلند، IND ،ظرف مدت 2 هفته از زمان وصول درخواست TEV اتخاذ تصمیم می نماید. در سند اقامتی صادره وضعیت شغلی مهاجر مشخص میشود.
اسناد و مدارک: شما به عنوان متقاضی کار در تمام مراحل باید کپی تمام صفحات پاسپورت،کپی اعلا م نیاز کارفرما ، کپی قراردادکار و مجوز کاری TWVکه به درخواست کارفرما به نام شما صادر شده است را همراه داشته باشید.
برای اطلاع دقیق از حقوقی MIE تماس گرفته و از مشاوره ی رایگان تلفنی بهرمند ویزاهای کاری هلند و راههای اخذ اقامت کاری هلند میتوانید با مشاوران و وکلای ما در موسسه گردید.

تحصیل در هلند:

برای تحصیل در این کشور باید از ویزاهای طولانی تر از 90 روز MVV یا VVR استفاده کرد . تحصیل در این کشور در دو مقطعه آموزش متوسطه- فنی حرفه ای و دانشگاه صورت میگیرد.برای تحصیل در برخی دوره های دانشگاه علوم کاربردی یا دانشگاههای مطالعاتی سطح خاصی از دانش مورد نیاز است. برای اخذ پذیرش در مقطع لیسانس داشتن مدرک زبان انگلیسی سطح آیلتس 6 ، در مقطع کارشناسی ارشد آیلتس 5/6 و در مقطع دکتری آیلتس 7 ضروریست.
برای ایجاد عدالت در رفتار با دانشجویان بین المللی و هلندی دانشگاههای هلند ملزم به تبعیت از یک دستور العمل هماهنگ رفتاری هستند و در اینخصوص کد رفتاری وجود دارد که به شما نشان میدهد چنانچه یک موسسه اموزش عالی اصول اخلاقی را رعایت نکرد چگونه و در چه مرجعی از آن شکایت نمایید.
هزینه تحصیلی:هزینه اقامت یک دانشجو بدون هزینه مدرسه و کمک درسی به طور استاندارد در مقطعه متوسطه ماهیانه 29/708 یورو و برای محصلان مقطع آموزش عالی50/862 یورو است.در مجموع هزینه ماهیانه یک دانشجو در هلند بین 800 تا 1100 یورو محاسبه میشود. در صورتیکه دانشجو از سطح نمرات بالایی برخوردار باشد ، به عنوان دانشجو ممتاز میتواند در خواست بورس تحصیلی نماید مبلغ این بورس ماهیانه بین 350 تا 600 یورو است.در صورت عدم امکان درخواست بورس ، برای دانشجویان امکان انجام کار به صورت نیمه وقت وجود دارد.

راههای اخذ تابعیت هلند

سه راه برای اخذ تابعیت این کشور وجود دارد:
1-بطور خودکار بواسطه تولد شخص در این کشور یا بواسطه اعتراف والدین طفل ، تابعیت هلندی به طفل تحمیل میشود .طبق قانون این کشور راههای مختلفی برای بدست آوردن اتوماتیک وار تابعیت هلندی وجود دارد :
-پدر یا مادر هلندی باشند :اگر مادر هلندی باشد و طفل بعد از 31 دسامبر 1984 خارج از این کشور متولد شده باشد و یا پدر هلندی باشد و با مادر غیر هلندی ازدواج کرده باشد (ضرورتی ندارد که مادر طفل هلندی باشد یا طفل در خاک هلند متولد شده باشد) و یا اگر پدر و مادر در هلند اقامت قانونی داشته باشند و در هلند متولد شده باشند و سابق بر این نیز والدین آن دو در هلند اقامت قانونی داشته باشد دراینصورت طفل متولد شده (یعنی دومین نسل متولد شده در هلند) هلندی است.
-اعتراف به وجود یک جنین هلندی: کودکی که پدرش هلندیست اما با مادر طفل ازدواج نکرده ، برای اینکه تبعه هلند محسوب شود باید قبل از تولد ، پدر به وجود ش اعتراف کند ; پدر میتواند با داشتن استشهادیه ای که بوسیله شهردار هلندی یا دفتردار اسناد رسمی هلند تنظیم شده به اصالت نسب طفل متولد نشده اعتراف نماید.
-ملیت هلندی به وسیله اعتراف جد پدری: طفلی که از یک مادر مجرد و یک پدر هلندی متولد شود فقط تابعیت هلندی را بدست می آورد به این شرط که پدر قبل از تولد طفل یا قبل از 7 سالگی طفل نسب خود را نسبت به طفل تصدیق نماید ، این تصدیق چه داخل هلند و چه خارج از خاک هلند انجام شود معتبر است.اگر بعد از رسیدن طفل به سن 7 سال پدر به نسب خود اعتراف کند طفل فقط شهروند هلند محسوب میشود آنهم در صورتیکه پدر طی یکسال از تاریخ اقرار به نسب ، آزمایش DNAارائه کند و ثابت نماید که پدر بیولوژیکی طفل است.اگر پدر نتواند آزمایش DNA را آماده کند کودک میتواند از طریق پروسه option تابعیت هلندی را اخذ نماید و برای واجد شرایط شدن پدر باید شواهد و مدارکی ارائه بده مبنی بر اینکه 3سال مداوم از کودک بالای 7 سال خود نگهداری کرده است.
اما پدر هلندی که ازدواج کرده نمیتواند با اعتراف به نسب یک طفل ، برای اخذ تابعیت هلندی اون طفل اقدام کند مگر اینکه علاوه بر اعتراف پدر دادگاه حقوقی دراینخصوص دستوری صادر کند.
-تابعیت در موارد فرزند خواندگی: اگر کودک غیر هلندی توسط والدینی به فرزند خواندگی پذیرفته شود که اقلا یکی از آنها ملیت هلندی دارد و والدین از پرسه فرزند خواندگی هلند تبعیت کرده باشند ،طفل تبعه هلند محسوب میگردد.اگر فرزند خوانده خارج از هلند و طبق قوانین فرزند خواندگی کشور دیگری پذیرفته شده باشد راههای دیگری برای اخذ تابعیت هلندی طفل باید طی شود.
2- اخذ تابعیت هلندی به روش option:از این روش برای خارجیانی که قصد اخذ تابعیت این کشور را دارند میتوان استفاده کرد.روشی ساده و سریع است که در عرض 3 ماه امکان تحصیل تابعیت این کشور را فراهم میکند.شرایط اخذ تابعیت هلند از طریق پروسه آپشن:
-افرادی که 18 سال به بالا داشته باشند و در هلند،بونیر ،سنت یوستیش،صبا، آروبا ،کوراسائور یا سنت مارتین بدنیا آمده باشند و با مجوز قانونی در هلند اقامت داشته باشند.
-افرادیکه که در این کشور متولد شده و از زمان تولد بی تابعیت بوده اند و 3 سال مدوام به صورت قانونی در هلند اقامت داشته اند.
-اشخاصی که به سن 18 سال تمام رسیده و از 4 سالگی در هلند اقامت قانونی داشته باشند و در حال حاضر مایل به ترک تابعیت فعلی خود باشند.
-افرادی که سیتیزن سابق این کشور هستند و در حال حاضر 18 سال یا بالاتر دارند چنانچه برای یک هدف غیر موقت، حداقل یکسال با جوز قانونی در هلند باشند میتوانند تحصیل تابعیت هلند را درخواست نمایند.
-کسانیکه حداقل 3 سال در قید رابطه زوجیت شخص هلندی بوده و حداقل 15 سال متوالی در هلند اقامت قانونی داشته باشند.
-کسانیکه 65 سال یا بیشتر سن دارند و برای یک دوره اقلا 15 ساله به طور مداوم در این کشور اقامت قانونی داشتند.
-اشخاصی که قبل از 1 ژانویه 1985 بدنیاآمده یا به فرزند خواندگی پذیرفته شدند اگر مادر خوانده هلندی و پدر خوانده غیر هلندی باشد(شهروند هلندی پنهان).
مدارک مورد نیاز جهت تحصیل تابعیت به روش option:
1- پاسپورت یا هر سند مسافرتی معتبر.2- اجازه اقامت موقت( در مورد فرزند خواندگانی که مادر هلندی و پدر غیر هلندیست لازم نیست).3-شناسنامه (تمام مدارک باید بوسیله مترجمین رسمی و قانونی ترجمه شود.)
3-اخذ تابعیت هلند به روش naturalisation:
شرط اولیه تحصیل تابعیت در این روش هم داشتن حداقل سن 18 سال است. پروسه اخذ تابعیت در این روش حدودا یکسال بطول می انجامد.اشخاصیکه مایل به اخذ تابعیت هلند هستند و واجد شرایط پروسه آپشن نباشند در صورت شمول شرایط زیر، میتوانند تابعیت هلندی تحصیل نمایند:
-اشخاصیکه در هلند،بونیر، نت یوستیش،صبا،آروبا، کوراسائو یا سنت مارتین 5 سال مداوم اقامت قانونی داشته اند. لازم است بعد از 5 سال هم همواره اقامت شخص متقاضی تابعیت قانونی باشد تا منجر به تحصیل تابعیت هلند گردد.
-افرادیکه با اجازه اقامت دائمی معتبر یا اجازه اقامت موقت به منظور یک هدف غیر موقت در هلند اقامت دارند.
-متقاضی تحصیل تابعیت به این روش باید توانایی درک و صحبت کردن به زبان هلندی، خواندن و نوشتن آنرا در سطح A2داشته باشد.
-شخص متقاضی تابعیت این کشور در 4 سال اخیر محکومیت به مجازات حبس یا مجازاتهای بدل از حبس مثل حکم به آموزش و انجام خدمات اجتماعی و جریمه نقدی معادل یا بالاتر از 810 یورو نداشته باشد و هیچ پرونده کیفری علیه متقاضی در جریان نباشد.
-متقاضی تحصیل تابعیت این کشور حاضر به نفی تابعیت فعلی خود باشد.طبق قانون دولت هلند متقاضی تحصیل تابعیت هلند باید آماده ترک تابعیت فعلی باشد ( دراینخصوص استثنائاتی وجود دارد) و قوانین و شرایط ترک تابعیت مملکت خود را رعایت کند در غیر اینصورت ممکن است شهروندی هلند نسبت به وی فسخ شود.

استثنائات 5 سال اقامت برای اخذ تابعیت این کشور :
در این موارد شخص با اقامت قانونی کمتر از 5 سال میتواند تابعیت این کشور را تحصیل نماید:
-افرادیکه با ستیزن هلندی ازدواج کرده و 3 سال مداوم و بدون وقفه با یکدیگر زندگی مشترک داشته باشند ، حتی اگر 3سال زندگی مشترک خارج از خاک این کشور باشد امکان تحصیل تابعیت هلندی برای تبعه خارجی وجود دارد.این قانون در خصوص زندگی مشترک با پارتنر هلندی بدون ثبت ازدواج نیز جاریست.
-اشخاصی که مشکل بی تابعیتی دارند با حداقل 3 سال اقامت قانونی در هلند میتوانند شهروندی هلند را درخواست کنند.
شخص بالغی که یکی از والدینش هلندی است بدون 5 سال اقامت مداوم در هلند میتواند به تابعیت هلند وارد شود.
-اشخاصی که اجازه اقامت 10 ساله در هلند دارند میتوانند پس از 2 سال اقامت مداوم در هلند ،درخواست اخذ تابعیت هلند را تقدیم کنند.
مدارک لازم جهت اخذ تابعیت هلند به روش naturalization:
-پاسپورت
-اجازه اقامت قانونی در هلند
-شناسنامه ای که یا در هلند، انگلیس، فرانسه و یا آلمان تنظیم شده است و یا توسط مترجمین رسمی و قانونی به زبان هلندی ترجمه شده باشد.
-مدرک زبان هلندی در سطح A2.
-در مواردی برای اخذ تابعیت هلندی ممکن است تغیر نام متقاضی ضرورت داشته باشد مثل مواردیکه تلفظ نام برای اشخاص هلندی دشوار است و امثالهم.

نتیجه
هلند کشوری مهاجر پذیر است و در سالهای اخیر با توجه به شرایط خوب این کشور در لیست مهاجر پذیرترین کشورهای جهان قرار گرفته است..از نظر تحصیلی با توجه به اینکه تعداد زیادی از دانشگاههای این کشور انگلیسی زبان هستند و از طرفی هزینه تحصیلی نسبت به کشورانگلیس در سطح بسیار پایینی تری قرار دارد گزینه مناسبی برای اخذ اقامت تحصیلی است به علاوه مهاجرت به هلند به لحاظ اینکه از کشورهای اروپایی حوزه شنگن است مزایای بسیاری در خصوص کاریابی،مهاجرت و اقامت در سایر کشورهای اروپایی حوزه شنگن در پی دارد .با اقامت 5ساله و در برخی موارد کمتر از 5 سال نیز براحتی میتوان به اقامت دائم و تابعیت این کشور زیبا دست یافت.

 

Rating: 5
70 پاسخ
 1. خانم قرائی
  خانم قرائی گفته:

  سلام .من ۳۶ سالمه و دیپلم کارو دانش دارم و همسرم ۴۳ ساله لیسانس عمران.چون سن همسرم بالاست، آیا من میتونم ویزای تحصیلی بگیرم و تحصیل دو فرزندم که ۹ و ۱۴ ساله هستند رایگان میشه ؟ و همسرم میتونه تو هلند درخواست کار بده؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • m.m
   m.m گفته:

   سلام و عرض ادب

   با توجه به اینکه شرایط شما خاص است توصیه می کنیم حتما با شماره 02149196000 جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • m.m
   m.m گفته:

   سلام و عرض ارادت
   برای راهنمایی دقیق تر شما توصیه می کنیم حتما با مشاوران زبده ما با شماره تلفن 021.49196000 تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 2. Akbarialiasghar600@yahoo.com
  Akbarialiasghar600@yahoo.com گفته:

  سلاك و عرض ادب بنده كارشناسي مديريت دولتي دارم ٢٥ سالمه ميخواستم بدونم از طريق ادامه تحصيل ميتونم اقامت هلند رو بگيرم؟

  پاسخ
  • samira mirzaaaghyi
   samira mirzaaaghyi گفته:

   سلام و عرض ادب
   بله قطعأ شما با گذراندن دوره های تحصیلی کوتاه مدت حتی یکساله امکان اخذ اقامت هلند را خواهید داشت. در زمینه فرایند اخذ پذیرش و اخذ اقامت می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 3. نرگس
  نرگس گفته:

  سلام من و همسرم 30و 32 ساله هستییم. تحصیلات دانشگاهی در رشته های مکانیک و کشاورزی داریم. چطور می توانیم برای هلند با ارزان ترین راه و مطمئن ترین راه اقدام کنیم؟

  پاسخ
  • samira mirzaaaghyi
   samira mirzaaaghyi گفته:

   سلام و عرض ادب
   شما می توانید با گذراندن دوره های خاص آموزشی در هلند در این کشور اقامت و مجوز کار بگیرید البته شرایط مالی و زبان شما نیز حائز اهمیت است جهت مشاوره دقیق تر می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید

   پاسخ
 4. مینا معصوم زاده
  مینا معصوم زاده گفته:

  سلام ، وقت بخیر، من کارمند سازمان بهزیستی هستم با 20 سال سابقه کار، لیسانس مشاوره و راهنمایی ، ولی تجربه کاری مددکاری اجتماعی رو دارم. تمایل به مهاجرت به کشور هلند رو دارم و شدیدا نیازمند راهنمایی شما میباشم.

  پاسخ
  • samira mirzaaaghyi
   samira mirzaaaghyi گفته:

   سلام و عرض ادب
   شما می توانید در دوره های کار آموزی و یا آموزشی کشور هلند شرکت کنید و اقامت کاری این کشور را اخذ نمایید. شرایط اقدام و شانس پذیرش شما به پشتوانه مالی و سن شما نیز بستگی دارد که در این خصوص می توانید با کارشناسان و تماس بگیرید و شرایط خود برای این کار بررسی نمایید.
   موفق باشید

   پاسخ
 5. نرجس
  نرجس گفته:

  سلام من ارشد مدیریت بیمه دارم و۷سال دفتربیمه دارم.همسرم مدرکش دیپلمه،تخصصش تو خریدوفروش ماشین وساختو ساز هست.بچه هامم۱۶و۱۵سالشونه،برای مهاجرت چه پیشنهادی میکنید،بنده علاقه به ادامه تحصیلم دارم،واینکه کارودرآمد برای ما اونجا چی میشه باعث نگرانی منه

  پاسخ
  • samira mirzaaaghyi
   samira mirzaaaghyi گفته:

   سلام و عرض ادب
   شما روشهای متعددی همچون تحصیل و خودحمایتی برای اخذ اقامت دارید اما برای انتخاب بهترین روش پشتوانه مالی و سن شما نیز حائز اهمیت است. در صورت تمایل به پیگیری این موضوع و بررسی دقیق تر شرایط خود می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.
   موفق باشید

   پاسخ
 6. ابراهیم
  ابراهیم گفته:

  با سلام
  من ۳۹ ساله هستم.فوق لیسانس مهندسی صنایع دارم و الان ده ساله هم که بصورت دایم شاغل هستم. تجربه کاریم هم تا حدی زیادی به رشته تحصیلیم مرتبته. متاهل هستم و یه دختر ۴ ساله هم دارم. میخواستم بدونم من با این شرایطی که دارم می تونم برای اخذ ویزای کار درخواست بدم یا نه؟
  اصلا ادمی با شرایط من می تونه امیدوار به اخذ پذیریش از کشورهای حوزه شنگل باشه یا نه؟
  با تشکر

  پاسخ
  • samira mirzaaaghyi
   samira mirzaaaghyi گفته:

   سلام و عرض ادب
   بله به طور حتم شما می توانید برای ویزای کار و یا سایر روشهای اقامتی اروپا درخواست دهید البته انتخاب بهترین راه اقامتی شما به دیگر ویژگی ها به خصوص پشتوانه مالی شما نیز بستگی دارد. بررسی شرایط خود و انتخاب بهترین راه اقامت می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.
   موفق باشید

   پاسخ
 7. سعید
  سعید گفته:

  درود برشما من۳۰ساله هستم شغلم خیاط حرفه ای هستم ۱۱سالم بیمه سوابق کاردارم . به مهاجرت به کشور هلند رو دارم و شدیدا نیازمند راهنمایی شما میباشم.سپاس

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ارادت
   شما در مورد مدرک تحصیلی اشاره ای نفرمودید و همچنین میزان آشنایی تان با زبان . برای مهاجرت از هر روشی معمولا نیاز به هم مدرک زبان و هم مدرک تحصیلی حداقل فوق دیپلم دارید. لذا برای راهنمایی دقیق می توانید اطلاعات خود را در لینک زیر وارد نمایید تا مشاورین ما با شما تماس حاصل نمایند.
   https://mie.company/contact-us/

   پاسخ
 8. کوررش
  کوررش گفته:

  درود برشما من ۴۲سالمه ومیخام بادختر ۱۵ ساله امـ واسه شهروندی هلند،اقدامـکنمـ ولی سرمایه ندارم که بخام سرمایه گذاری کنمـ ولی بصوزت حرفه ای مشاورر املاک و راننده ماشین سبک وسنگین و دوسال تحربه علم متافیزیک و ناخدا قایق های کوچک ویسری تحربه های دیگه دارم وبه زبانهای هندی عربی ترکی و اتقریبا انگلیسی هم مسلطم چطوری میتونم سریعتزین راه رو انتخاب کنم واسه هلند

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ارادت.
   دوست گرامی شما برای تحصیل در هلند می توانید اقدام نمایید اما اگر حدودا 400 میلیون سرمایه داشته باشید. در صورت تمایل می توانید با مشاورین ما تماس حاصل نمایید و یا اطلاعات اولیه خود را در لینک زیر ثبت نموده تا مشاورین ما با شما تماس حاصل نمایند.
   https://mie.company/contact-us/

   پاسخ
 9. اکبر
  اکبر گفته:

  سلام
  من 31 سالمه و فوق لیسانس مدیریت اموزشی دارم و 13 سال هم سابقه کار معلمی دارم
  میخواستم بدونم چطور میتونم به هلند مهاجرت کنم؟

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ارادت
   شما می توانید با توجه به رشته مدیریتی خود از طریق تحصیل در دوره های 1 ساله و یا تحصیل در دوره ارشد به هلند مهاجرت تحصیلی داشته باشید. در صورت تمایل میتوانید با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.
   02149196000

   پاسخ
 10. سارا
  سارا گفته:

  سلام وقت بخیر من ارشد روان شناسی دارم و همسرم هم دکتر روانشناس هستند میخواستم بدونم برای اقامت هلند باید از چه طریقی اقدام کنیم؟ چه مدرک زبانی لازم هست و اینکه تقریبا چقدر هزینه میخواد برای اقامت و زندگی در هلند سپاس از پاسخگوییتون

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   باسلام و عرض ادب؛باید به عرض برسانیم که بهترین روش برای مهاجرت برای شما همراه گرامی به این صورت می باشد که در ابتدا برای شما یک پذیرش تحصیل اخذ نموده و همسر شما به عنوان همراه شما وارد کشور هلند شوند و پس از معادل سازی مدرک دکتری خود اقدام به کار نمایند اما این مسائل بستگی به این مسئله دارد که اطلاعات بیشتری از خود ارائه نمایید مانند سن شما و همسر تان- مدرک زبان آیا دارید یا نه و در چه سطحی از لحاظ زبان قرار دارید. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه تماس گرفته و از مشاوره تلفنی رایگان استفاده نمایید.شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 11. م
  م گفته:

  سلام من برای دکترای معدن می خواستم اقدام کنم و 34 ساله هستم آیا می تونم از بورس تحصیلی استفاده کنم ؟ و مراحلی که باید طی کنم چی هستند از چه طریقی می تونم کمک بگیرم از شما/

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   با سلام و عرض ادب
   دوست گرامی جهت اخذ بورسیه تحصیلی باید شرایط خاصی داشته باشید نظیر داشتن مقاله isi و داشتن دو نفر استاد راهنما به عنوان سوپروایزر از دانشگاهی که قصد ادامه تحصیل در آن دانشگاه را دارید و نمره آیلتس بالا در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی می توانید با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید.تلفن:02149196000

   پاسخ
 12. هادی
  هادی گفته:

  سلام ببخشید من ۲۱سالمه پایان خدمت ندارم دانشجور ارشد معماری هستم و نزدیک ۴سال سابقه کار در زمینه ی ساختمون سازی دارم و چند سال تو شرکت کار کردم میخواستم ببینم من میتونم درخواست کار تو کشور هلند رو بدم یان کلا میخوام اونجا زندگی کنم

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   باسلام و عرض ادب
   اگر در حال حاضر که دانشج. می باشید و از معافیت تحصیلی می توانید استفاده نمایید امکان مهاجرت با یک پذیرش تحصیلی برای شما وجود دارد اما در صورتی که قصد اخذ ویزای کاری را داشته باشید باید خدمت سربازی را انجام دهید تا اجازه خروج از کشور را داشته باشید.در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی می توانید با مشاورین ما تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید.
   تلفن:02149196000

   پاسخ
 13. صابر
  صابر گفته:

  سلام وقت شما بخیر.من لیسانس حقوق دارم و ۲۷ سالمه مدارک متعددی دارم ازجمله بازرس فنی جوش,مدرک درجه ۳جوشکاری و همچنین مدرک ناوبان سوم دریایی که مدارکات من همه ترجمه شده هستند ,میخواستم بدونم که آیا من میتونم اقامت کاری بگیرم یا نه?اگر میتونم به چه شکل هستش چه شرایطی داره؟

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   سلام و عرض ادب
   جهت اخذ ویزای کاری در یک کشور باید با توجه به مدرک دانشگاهی اقدام شود و از آنجاییکه مدرک تحصیلی شما حقوق می باشد یافتن شغل برای شما مشکل می باشد و به جز اینکه از به بهانه تحصیل در کشور های اروپایی ورود داشته باشید و بعد از آن اقدام به کاریابی با توجه به تخصص هایتان نمایید. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی می توانید با کارشناسان موسسه تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت دارید.
   تلفن:02149196000

   پاسخ
 14. فرشاد
  فرشاد گفته:

  درود
  من ۲۵ سالم هستش.فوق دیپلم برق هستم.سطح زبان انگیلیسی نسبتا خوبی دارم.
  ماساژ تراپیست هستم و مدرک ماساژ سوئدی اخذ کردم از فنی حرفه ای.همین طور مدرک جوشکاری برق از سازمان فنی حرفه ای دارم.
  چه روشی رو برای مهاجرتم به هلند پیشنهاد میکنید؟

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   باسلام و عرض ادب دوست گرامی برای کار در هلند بایستی از این کشور پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید ویزای کار هلند را اخذ نمایید. می توانید از طریق سایت های کاریابی این کشور در این خصوص اقدام بفرمایید. درصورت نیاز به اطلاعات تکمیلی می توانید با تلفن موسسه تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید.
   تلفن:02149196000

   پاسخ
 15. امین ز
  امین ز گفته:

  سلام من 21سالمه اهل تهران دیپلم ندارم امافنی کارهستم برقکارساختمونم 2سالی هست کارم اینه 1سالم ثابقه بیمه تأمین اجتماعی دارم مدرک ازفنی حرفه ای هم دارم،میخواستم بدونم ازچ طریقی اقامت دائم درهلند میتونم بگیرم

  پاسخ
 16. صبا
  صبا گفته:

  سلام ،پرستار ،۳۷،ساله،هستم،دو پسر ۶و۸ساله دارم،برای اقامت کاری هلند میتونم اقدام کنم؟۳۰۰میلیون سرمایه نقدی دارم،و همسرم ۴۴ ساله دیپلم و دارای شغل آزاد

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   باسلام و عرض ادب جهت کار در هلند باید شما بایستی یک پیشنهاد کاری از این کشور داشته باشید تا بتوانید ویزای کار هلند را دریافت نمایید. در عین حال چون پرستار هستید ابتدا باید مدرک تان را معادلسازی نمایید تا بتوانید مشغول به کار شوید. جهت کسب اطلاعات تکمیلی می توانید با مشاورین موسسه تماس بگیرید تلفن:02149196000

   پاسخ
 17. من
  من گفته:

  سلام من دختر عمه ام هلند هستن و از نظر تمکن مالی مشکلی نداریم ۴۳ سالمه و لیسانس داره میخواستم بدونم میتونم تابعیت هلند بگیرم ؟ برای فرزندانم که بالاتر از ۱۸ سال هستند چی چطور میتونم از طریق دختر عمه ام اول برا اونا تابعیت بگیرم ؟؟؟

  پاسخ
 18. ابوالفضل
  ابوالفضل گفته:

  سلام من ۳۳ سالمه من و همسرم لیسانس کشاورزی داریم . چطور میتونیم اقامت کشورهای شنگن را بگیریم؟ در ضمن هزینه های تحصیلات و زندگی در هلند به عهده خودمان است و در حین تحصیلات میتوانیم مشغول به کار بشیم؟

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   باسلام و عرض ادب
   همانطور که فرمودید بهترین روش برای شما ادامه تحصیل می باشد وبرای این کار بایستی هزینه های تحصیل و زندگی را برای 2 نفر داشته باشید و برای همراه به واسطه دریافت مجوز امکان کار دانشجویی وجود دارد. شما می توانید با مشاوران موسسه تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت دارید.

   پاسخ
 19. داود استوان
  داود استوان گفته:

  سلام من بیست سالمه طراحی سایت بلدم و اینکه دارم معلم میشم چجوری میتونم ب هلند مهاجرت کنم آیا با مهاجرت کار برای مهارت من هست و اگر هست چگونه باید پیدا کنم اول کار پیدا کنم بعد مهاجرت یا برعکس؟؟! چگونه میتونم ماهی ۱۰هزار یورو درآمد داشته باشم؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنین سوال آخر اینکه اونجا معلم ایرانی برای ایرانی های مقیم نمیخوان ؟؟ک هم طراحی سایت و هم معلمی رو داشته باشم؟؟ممنووون

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   با سلام و عرض ادب
   برای کار در هلند باید از این کشور پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید ویزای کاری هلند را دریافت دارید و حداقل داشتن مدرک لیسانس می تواند کمک زیادی برای شما باشد. جهت کسب اطلاعات تکمیلی می توانید با مشاوران موسسه تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت دارید
   تلفن:02149196000

   پاسخ
 20. مونا
  مونا گفته:

  سلام
  من لیسانس حسابداری هستم و همسرم لیسانس عمران دارن. سابقه کاری من 12 سال و برای ایشون 4 سال هست . ما قصد مهاجرت به کشور هلند رو داریم و در این کشور یک فامیل هم داریم . چه طور میتوانیم اقدام کنیم ؟ ممنون میشم راهنماییمون کنید.

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و ارادت
   ممنون از شما بخاطر انتخاب موسسه ما
   دوست عزیز راههای متفاوتی از قبیل سرمایه گذاری، تحصیل و کار برای کشورهای اروپایی وجود دارد. شما باید ابتدا شرایط خود را ذکر نمایید تا بتوانیم به طور دقیق شما را راهنمایی کنیم. در صورت تمایل با شماره زیر تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید.
   021-49196000

   پاسخ
 21. علی
  علی گفته:

  سلام من 21 سالمه و مدرک بین المللی برق خودرو دارم ایا میتونم در هلند کار پیدا کنم و شهروند هلند بشم با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   باسلام و عرض ادب
   دوست گرامی جهت کار در هلند بایستی از این کشور یک پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید ویزای کار هلند را اخذ نمایید علاوه بر این دانستن زبان هلندی برای شما اجباری می باشد.

   پاسخ
 22. AMIN
  AMIN گفته:

  باسلام
  یک فرزند 14ساله دارم که درکشور هلند به همراه مادرش به مدت 8سال ساکن هستند و پاسپورت هلندی دارد
  بنده آیا میتوانم درخواست اقامت یا تابعیت یا شهروندی را به واسطه وجود فرزندم داشته باشم

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ادب
   خیر دوست گرامی چون ایشون به همراه مادرشون هستند. اگر با همسرتان متارکه نکرده اید ایشان می توانند برای ویزای همراه درخواست دهند و شما بعنوان همسر ملحق بشوید.

   پاسخ
 23. علی ایکس
  علی ایکس گفته:

  سلام .. من متولد سال ۱۳۵۹ هستم و خانم بنده ۱۳۶۱.. هر دو کارمند بانک هستیم .. لیسانس مدیریت بازرگانی … بنده فنی هستم وتقریبا در هر کاری سررشته دادم … حدود ۱میلیارد سرمایه داریم و یک دختر ۵ و یک دختر ۹ ساله … بنظرتون به جه کشور اروم و بی دردسری میتونم مهاجرت کنم و اقامت بگیرم برام تحصیل و خانواده و دخترام مهم هستن … ارامش و طبیعت زیبا .. اگه میشه راهنمایی کنین..

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   باسلام و عرض ادب
   دوست گرامی راه های مهاجرتی متعددی برای شما وجود دارد اما بهترین مسیر مهاجرت برای شما این است که برای همسر خود پذیر تحصیلی گرفته و شما و فرزندان به عنوان همراه مهاجرت نمایید در این مدل مهاجرت شما اجازه کار تمام وقت خواهید داشت و فرزندان شما تحصیل رایگان را می توانند داشته باشند. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی می توانید با موسسه تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت دارید.
   تلفن:02149196000

   پاسخ
 24. سمانه
  سمانه گفته:

  سلام وقتتون بخیر دانشجو داروسازی هستم و 21 سال دارم میتونم برای هلند ویزا بگیرم براي اقامت هميشگی؟!
  ایا راهی هست که بتونم پدر یا مادرم رو با خودم ببرم؟!

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   باسلام و عرض ادب
   با توجه به مواردی که فرمودید بهترین حالت این است که مدرک خود را در ایران دریافت نموده و برای ادامه تحصیل به کشور هلند مهاجرت نمایید. از آنجاییکه تحصیل در هلند به زبان انگلیسی می باشد بهتر است در مدت باقی مانده تحصیل خود در ایران اگر مدرک زبان آیلتس 6.5 را ندارید اقدام به دریافت این مدرک نمایید و از صرف هزینه های مضاعف در کشور هلند جلوگیری نمایید. در مهاجرت همراه به همسر و فرزندان زیر 18 سال اطلاق می گردد و پدر و مادر شما نمی توانند به عنوان همراه با شما مهاجرت نمایند. اگر پدر و مادر شما شرایط شان بررسی شود شاید بتوانید پدر و مادر در یک پرونده جدا و شما در یک پرونده جدا اقدام مهاجرت نموده تا بتوانید در کنار هم باشید.

   پاسخ
 25. سارا
  سارا گفته:

  سلام
  من ۲۰ سالمه و دانشجوی روانشناسی هستم میخوام بعد گرفتن مدرک دکترا اقدام کنم میخواستم بدونم چه پیشنهادی برای من بهتر است در اون زمان و من میخوام با توجه به رشته ام فعالیت داشته باشم و اینکه خانوادمم میخوام باهام باشن (اگر کارشناسی ارشد داشته باشم چی?اون موقع شرایط چجوریه?)

  پاسخ
 26. محمد حسین
  محمد حسین گفته:

  سلام من متولد ۱۳۷۹ یعنی حدودا۱۹ سالمه دیپلم چاپ افست دارم چند سالی هست کار می کنم تو شغل چاپ، سابقه بیمه ۲سال دارم ولی سربازی نرفتم. واسه ویزای کاری کسیو اونجا دارم که بهم کار بده می خواستم ببینم با این تفاصیر می تونم برم اونجا هم واسه کار هم واسه اقامت دائم بگیرم .

  پاسخ
 27. مهدی
  مهدی گفته:

  سلام 33 سالمه فوق دیپلم کامپیوتر سابقه کار تو هواپیمایی آسمان دارم زبان انگلیسیم درحد خوبه. بهترین و سریعترین راه مهاجرت به هلند چیه!و چقد هزینه اولیه میخواد ممنون..

  پاسخ
 28. عاطفه غلامی
  عاطفه غلامی گفته:

  سلام و وقت بخیر
  من 31ساله هستم و ارشد صنایع دارم و 8 سال کار مرتبط با مدرکم درحال حاضر دارم تلاش می کنم برای گرفتن مدرک آیلتس میخواستم بدونم میتونم برای ویزای تحصیلی اقدام کنم؟ و اینکه چه مقطعی مناسب ترین و ارزان ترین راه رو برای من داره؟ فوق لیسانس بخ.نم مناسب تره یا کالج برم؟ شرط سنی دارن این دو مقطع؟
  ممنون

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز تحصیل در خارج از کشور هزینه دارد مگر اینکه بتوانید برای تحصیل در دانشگاههای دولتی اتریش اقدام نمایید که نیاز به مدرک زبان آلمانی دارید. در حال حاضر تحصیل در فنلاند با هزینه مناسب است و احتمال اینکه بتوانید پذیرش بگیرید وجود دارد.

   پاسخ
 29. ف خ
  ف خ گفته:

  با سلام
  تشکر از وقتی که برای پاسخگویی می گذارید.
  نامزدم اقامت هلند دارند. ده سال اخیر را در ایران بوده اند. قصد بازگشت و شروع به کار در هلند برای ماندن دارند. من یک بار ازدواج کرده ام و جدا شده ام. فرزندم ۱۲ ساله هستند. به دلیل تحریم ها امکان انتقال سرمایه ندارند و تصمیم دارند انجا دوباره از صفر شروع کنند.سوالم اینه که چقدر زمان می بره ایشون از راه قرارداد کاری و اجاره مسکن مناسب برای بنده دعوتنامه بفرستند؟ بعد از رفتنم چقدر طول میکشه من و ایشون با درامد مشترک تقاضای انتقال فرزندم را داشته باشم؟ حضانت فرزند در طلاق نامه با خودم است و پدرشان هم برای خروجش مشکلی ندارند.
  با تشکر

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ادب
   پروسه انتقال و الحاق همسر و فرزندان حدودا 6 ماه زمان میبرد اما به شرط اینکه ازدواج شما به صورت رسمی ثبتشده باشد و همسر شما حداقل ماهی 2هزار یورو حقوق داشته باشند که بتوانند شما را از نظر مالی تحت حمایت خودقرار دهند.

   پاسخ
 30. مهدی
  مهدی گفته:

  سلام
  من ۳۴ ساله فوق دیپلم عمران با سابقه خوب در کلیه کارهای فنی ساختمان و دکوراسیون و همسرم ۳۰ ساله لیسانس اقتصاد پول و بانکداری .
  آیا میتونم برای کار در هلند ویزا بگیرم البته متاسفانه زبان خودم خوب نیست

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ادب
   برای مهاجرت تسلط به زبان یکی از نیازهای اولیه است علی الخصوص برای کار و مهاجرت کاری. هلند ویزای جستجوی کار ندارد و شما باید از طرق دیگر وارداین کشور شوید. تحصیل در هلند بهانه خوبی برای مهاجرت و کار درهلند است. درصورت تمایل به اطلاعات کاملتر و مشاوره رایگان در فرم زیر ثبت نام نمایید.
   https://mie.company/contact-us/

   پاسخ
 31. ف خ
  ف خ گفته:

  با سلام و سپاس از پاسخ تان در مورد الحاق همسر به هلند
  ما تصمیم نداریم ایران ازدواج کنیم. ایشان در صدد هستند از طریق ویزای نامردی ابتدا. منو به هلند ببرند و بعد از ازدواج برای فرزندم اقدام کنم. دو سوال دارم: رابطه ما کاملا محرمانه ست ایا برای اثبات دوره نامزدی داشتن عکس های دو نفره یا ارشیو چت و پیامک و تلفن کردن از دو سال پیش کفایت می کنه؟
  ما هر دو بالای ۴۵ سال هستیم. در سن ما ازدواج صوری ان هم با شرایط و سابقه کاری و موقعیت اجتماعی … امری غیرمنطقی هست که باید پلیس تحقیقات تشخیص دهد!

  دوم این که ایا بعد از الحاق و ورود و ازدواج رسمی در انجا، بنده می توانیم برای فرزندم دعوتنامه و درخواست ویزای توریستی بگنیم که حداقل در این دوران یکبار به ما سر بزند؟
  با تشکر

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ادب
   بله برای اثبات تقریبا کافیست ودر صورت داشتن شرایط تمکن مالی، می توانند برای شما ویزای نامزدی درخواست دهند و در آنجا ازدواج نمایید. همچنین فرزند شما اگر سنشان زیر 18 سال است می توانید برای ایشان هم اقدام فرمایید و به شما کلحق شوند اما اگر بالای 18 سال هستند تنها می توانید در صورت داشتن تمکن مالی برایشان دعوتنامه توریستی و بازدید ارسال نمایید. که ان هم صدور ویزا ممکن است قطعی نباشد.

   پاسخ
 32. مریم
  مریم گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من دانشجوی کارشناسی دانشگاه شیراز هستم، میخواستم برای کارشناسی ارشد بورسیه کامل هلند رو بگیرم اما از چیزی اطلاع دقیق ندارم باید چیکار کنم؟ آیا بورسیه میکنن؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *