درمان در انگلستان

درمان در انگلستان چه شرایطی دارد؟ هزینه های درمان در انگلستان چقدر است؟ چه بیماری هایی با درمان در انگلستان شانس بهبود بیشتری دارند. سیستم درمان در انگلستان به چه شیوه ای عمل می کند؟ افرادی که برای درمان در انگلستان می روند، تا چه مدتی می توانند در این کشور بمانند؟ چه بیماری هایی اجازه ورود به خاک این کشور را ندارند؟ ویزای درمانی این کشور تا چه مدت اعتبار دارد؟ اگر سوالاتی درباره درمان در انگلستان دارید، مقاله پیش رو را از دست ندهید.

ایا شما قصد دارید با بهترین تیم تخصصی پزشکی اشنا شوید و بهترین درمان پزشکی را داشته باشی؟ ایا شما در کشور خود درمانی برای بیماری خود پیدا نکردید؟ ایا شما از روند درمان و به نتیجه نرسیدن درمانتان خسته شده اید؟ایا شما میخواهید در کنار خانواده با سلامتی و  تندرسی کافی زندگی کنید؟ ایا میخواهید ما به شمابهترین مشاوره هارا در زمینه درمان دهیم ؟ پس مامنتظر پاسخگویی شما در مورد ویزا درمانی  در کشور انگلستان هستیم…..

موسسه اقای ملک پور (فارغ التحصیل حقوق ، عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین) برای رفاه و اسایش هموطنان ما در ایران و تمام کشورها  مخصوصا بیماران گرامی،  امکانات و شرایطی محیا میکند که در بهترین امکانات و شرایط عالی خدمات از کشور مقصد دریافت کنند.بهترین کشوری که از نظر درمانی و پزشکی نسبت به کشورهای دیگر قوی تر خدمات و امکانات پزشکی ارائه میدهد کشور انگلستان میباشد به همین خاطر هدف موسسه دادن بهترین خدمات به شما هموطنان عزیزمیباشد.

ویزا درمان در انگلستان

ورود به انگلستان برای درمان پزشکی از طریق ویزا درمانی باید اذعان کنیم که انگلستان  به واسطه چندین صد ساله در امور تحقیقاتی و پزشکی وپشتوانه علمی پزوهشی که مرهون حضور دانشگاهها پزشکی تراز اول جهان در این کشور میباشد و پیشرو در خدمات پزشکی و درمانی بیماریهای خاص میباشند.به گونه ای که هزاران بیمار از تمام نقاط جهان برای امور درمانی به کشور انگلستان وارد میشوند.وجهت درمان این بیماران که امار حاکی از این است که سلامت و شادابی خود را دریافت و به سوی خانواده بازگشتند نشان میدهد.

ویزا درمانی در انگلستان یک ویزا کوتاه مدت و در فواصل زمانی درمان اعتبار دارد و بیمار در این فاصله زمانی میتواند اقامت داشته باشد.

شرایط:

کسانی که دارای بیماری خاص و غیره میباشند در دو حالت میتوانند از این ویزا استفاده کنند.

الف) کسانی که با پزشک مرتبطشان صحبت و از طرف وارد پزشک نامه یا اوراق پزشکی دریافت کنند که بیمار را معرفی کرده باشند.و در خواست ادامه درمان را داده باشدو دعوت نامه دریافت کنند.

ب) افرادی که مستقیما به وکلا بین المملی مراجعه و در خواست برای وقت ویزیت از بیمارستان خواستارند.که در این حالت وکلا ما بیمار را  به بیمارستان معرفی میکنند.و به برسی مدارکا در بیمارستان و نیاز پزشکها برای موکلین ما ااقدام میکنیم.

پ)هر بیمار میتواند یک همراه با خود خاک انگلستان کند.

ت) بیمار باید شرایط و مقررات کلی قوانین مهاجرتی در ان صدق شود.

ث) اطول در مان نباید خیلی طولانی گردد.

د) هماهنگی لازم  برای نوع درمان با پزشک مربوطه انجام گردد.

ذ)  بیمار دارای بیماری مسری و واگیردار که به سلامت جامعه مقصد وارد شود را نداشته باشد

ر) پرداخت هزینه کافی برای درمان در بیمارستانهای انگلستان داشته باشدو بیمار باید این تمکن مالی را نشان دهد.و هزینه درمانء بدون دریافت کمک مالی از دولت انگلستان باشد

ز) نامه از کارفرما که نشان دهد جهت انجام امور پزشکی و درمانی به شخص بیمار (کارمند) مرخصی داده است

ش) بیمار اگر کارفرما باشد با نشان دادن اوراق مالی شرکت که نشان دهنده ان باشد دارای فعالیت شرکت میباشد

س)مدارکی دال بر اینکه دارای مستقلات مالی هستند مانند ملک زمین  مستغلات شخص بیمار یا همسر یا خانواده نشان دهد.

ط) مدارکی که نشان دهد شخص بیمار تمامی هماهنگی ها برای سفر از قبیل هتل یا محلی برای اقامت و … را انجام داده است.

ظ) مدت زمان تمکن مالی در حساب کوتاه مدت به مدت شش ماه است..

ی) بیمار پس از درمان باید به کشور خود برگردد.اگر پروسه درمان بیشتر زمان ببرد باید ویزا به مدت۱۱ ماه  تمدید گردد که در این صورت باید نام پزشک یا متخصص معالج تشخیص دهد که دوره تمام نشده و فیش ها پرداختی بیمارستان و زمان شروع ونوع یشرفت در درمان و مدارک مالی که استطاعت بیمار در پرداخت هزینه ها را نشان دهد را به وزارت کشور اعلام کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *