زندگی در وین

زندگی در وین و بررسی شرایط زندگی در این شهر

 • زندگی در وین و مقدمه ای بر آن
 • شرایط عمومی زندگی در وین
 • هزینه های زندگی در وین
 • نقاط مثبت زندگی در وین

 • معرفی جاذبه های گردشگری وین
 • سطح رضایت مردم در وین
 • توصیه های مهم زندگی در وین
 • زندگی در وین و شرایط عمومی اخذ اقامت اتریش
 • سخن پایانی
زندگی در وین

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

زندگی در وین و مقدمه ای بر آن

زندگی در وین، هزینه های زندگی در این شهر و نقاط مثبت و منفی در رابطه با این شهر، در این مقاله، مورد بررسی علمی و دقیق، قرار می گیرد. خیلی از دوستان، ممکن است با سوالاتی از این قبیل مواجه شوند، زندگی در وین چگونه است؟ هزینه و شرایط زندگی در این شهر، به چه صورت می باشد؟ نقاط مثبت و منفی زندگی در این شهر، چیست؟ موسسه حقوقی ملک پور، همکار mie اتریش، پیشنهاد می دهد که جهت مهاجرت به یک کشور، ابتدا در رابطه با وضعیت زندگی در کشور مورد نظر، اطلاعات کاملی کسب نمایید و هرگونه اطلاعاتی را در زمینه هزینه و شرایط زندگی در وین، در اختیار شما قرار می دهد. وین، یکی از بهترین و پرطرفدارترین، شهرهای جهان می باشد و همه روزه عده ی بسیاری از مردم جهان، جهت بازدید و یا زندگی در این شهر، اقدام می کنند. نکته مثبت در رابطه با زندگی در این شهر، این می باشد که هزینه های زندگی در وین، نسبت به بسیاری از شهر هایی با کیفیت عالی و هم سطح با این شهر، کمتر و مناسب تر می باشد. این عوامل سبب شده تا بسیاری از افراد به زندگی در این شهر زیبا، تفکر کنند. در صورت هرگونه سوال یا ابهام در باب زندگی در وین، می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه MIE اتریش، تماس حاصل نمایید تا مشاورین مجرب ما، به صورت رایگان، در باب مهاجرت به اتریش و زندگی در شهر وین، اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند. در ادامه مطلب به برخی موارد مهم درباره وین، خواهیم پرداخت.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اپلای و ویزای اتریش
فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با سرمایه گذاری در سوئیس و اتریش با سرمایه کم

شرایط عمومی زندگی در وین

اتریش یکی از سبزترین کشورهای اروپاست و وین به بهشت اروپا مشهور گردیده است که تمام موهبت ها را با هم در خود، جای داده است. وین در کنار رود دانوب واقع شده است. این شهر پایتخت اتریش است و نزدیک به دو میلیون نفر، در آن ساکن هستند که با این جمعیت، در رتبه هفتمین شهر پر جمعیت اروپا، قرار گرفته است. اتریش به کشور چهار فصل، معروف است. هر فصلی، آب و هوای مخصوص خودش را دارد و به طبع، آب و هوای پایتخت این کشور، یعنی وین نیز، به دلیل نزدیکی به رود دانوب و همچنین موقعیتش نسبت به کوه های آلپ، دارای آب و هوای معتدل و اقیانوسی، می باشد. آب و هوای اقیانوسی به این ترتیب است که، در فصول گرم سال، گرم و در فصول سرد سال، سرد است. علاوه بر آب و هوای خوب، این شهر دارای تاریخ و فرهنگی غنی و همچنین امنیت اجتماعی بالایی است.

پرچم اتریش

این کشور دارای کوه های بلند و کوتاه متعدد و همچنین تپه های بسیار، می باشد. بیشتر افراد، این کشور را برای اسکی و کوهنوردی میشناسند. به دلیل تنوع آب و هوایی، گونه های متنوعی از پوشش های گیاهی و جانوری، به وجود آمده اند. به دلیل وجود مناطق دیدنی و تاریخی و فرهنگی زیاد در وین و همچنین آب و هوای مطلوب این شهر، هر روزه تعداد زیادی مهاجر و توریست به وین سفر میکنند، به طوری که تعداد این افراد به 7 میلیون در سال میرسد. نرخ بیکاری و نرخ مالیات در این شهر پایین بوده و از طرفی دیگر صنایع و مهندسی در این کشور رو به افزایش است، به طوری که نیروی کاری داخلی، پاسخگوی این حجم از کار نیستند و نیاز به نیروی کاری خارجی و بین المللی، در این کشور، شدید احساس میگردد. به همین دلیل افراد زیادی خواهان زندگی در وین هستند و قطعا به دنبال این هستند که بدانند، زندگی در وین چگونه است و هزینه ها و شرایط زندگی در وین، به چه صورت است تا در صورت مناسب بودن شرایط، برای زندگی در وین، اقدام نمایند. علاوه بر ویژگی هایی که در بالا ذکر شد، وین دارای یک سری ویژگی هست که مطابق با این ویژگی ها، توانسته است به طور پیاپی به مدت ده سال، برترین شهر جهان برای زندگی، انتخاب شود. از جمله این ویژگی ها و شاخص ها میتوان به کیفیت زندگی، امنیت اقتصادی، امنیت سرمایه گذاری، بهداشت و وجود مراکز بهداشتی، حمل و نقل عمومی، سطح آموزشی و دانشگاها، وجود شغل و امنیت شغلی اشاره نمود. در مورد سطح آموزشی و دانشگاه های این کشور، باید بگوییم که این کشور از سطح علمی خوب و دانشگاه های زیاد و معتبری برخوردار است. از آنجایی که به وین، پایتخت موسیقی جهان داده شده است، در این شهر، دانشگاه های وسیعی در زمینه های موسیقی و هنرهای نمایشی وجود دارد که بزرگترین و معتبر ترین دانشگاه های وین می باشد. از دانشگاه ها و بورسیه تحصیلی سراسر دانشگاه های وین، میتوان به طور رایگان و یا با هزینه اندک، برخوردار شد. در مورد وسایل نقلیه ی عمومی نیز باید ذکر کرد که از سطح بسیار عالی و تعداد زیاد این وسایل نقلیه، برخوردار هستند. به گونه ای، این نظم و کیفیت بالای وسایل نقلیه موجب شده است تا میزان آلودگی در این شهر بسیار پایین باشد. به طوری که حتی میتوان گفت، نسبت به باقی پایتخت ها، اصلا دچار آلودگی نیست و این عدم آلودگی، باعث بارش های باران زیاد، حتی در فصل تابستان، میشود. امنیت محیطی و میزان جرم و جنایت نیز، در این شهر بسیار پایین است، قطعا این پایین بودن جرم ها به دلیل فرصت های مناسب شغلی و نرخ پایین بیکاری است که باعث شده است که زندگی در وین به آرزو و هدف افراد زیادی، تبدیل گردد.

اطلاعات عمومی اتریش

هزینه های زندگی در وین

جهت اطلاع از چگونگی زندگی در وین، بهتر است از هزینه و شرایط زندگی در این شهر، اطلاعاتی کسب نمایید تا با داشتن اطلاعاتی دقیق، زندگی در وین را انتخاب نمایید و به زندگی در وین بپردازید. با توجه به اینکه وین، در سطر جدول برترین شهر برای زندگی قرار دارد و کیفیت زندگی در این شهر، بسیار بالا است، توقع میرود با بالا بودن کیفیت زندگی، هزینه های زندگی نیز مثل بقیه شهرهای با کیفیت زندگی عالی، مثل زوریخ سوئیس، بالا باشد. در صورتی که اینطور نیست. وین، در جدول برترین شهرها، بهترین شهر برای زندگی انتخاب شده است و به طبع از زوریخ سوئیس در رتبه بالاتری قرار دارد و کیفیت زندگی در آن نیز در همان سطح و یا حتی بیشتر است، ولی هزینه و شرایط زندگی در وین، نسبت به باقی شهرهای هم سطح خودش، کمتر است. پایین بودن هزینه های زندگی در این شهر به دلیل فراوان بودن امکانات، است. دولت این شهر تلاش میکند که زندگی در وین آسان گردد و شهروندان وین، از کیفیت زندگی خوب و کم هزینه ای، برخوردار باشند. دولت وین تا اینجا توانسته است، به هدف خودش، یعنی کیفیت بالا در کنار هزینه کم، برسد. چرا که در ده سال گذشته، وین صدر نشین برتر، در بین تمامی شهر های جهان بوده است و این رتبه بندی براساس یک سری ویژگی هاست که کیفیت زندگی و هزینه های مربوطه به آن، از جمله مهمترین آنها، برای این رتبه بندی محسوب میشوند. فروشندگان مواد غذایی در وین، حتی بر روی محصولات خودشان تخفیف قرار میدهند تا خریداران، محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب، تهیه نمایند. هزینه های مربوط به زندگی، به نحوه زندگی هر فردی بستگی دارد. مثلا اینکه فرد از وسایل نقلیه عمومی استفاده میکند یا تاکسی، یا اینکه منزلی که تهیه میکند در مرکز شهر قرار دارد یا بیرون شهر و یا حتی اینکه غذای خودتان را در رستوران میل می کنید یا در منزل، همچنین اینکه در ماه چند دفعه به رستوران میروید، مواردی هستند که بر هزینه های زندگی، تاثیر مستقیم میگذارد. علاوه بر این ها، یک سری معیارهای دیگری نیز وجود دارد که هزینه های زندگی در وین را تحت تاثیر قرار میدهد. از جمله این معیارها، میتوان به نرخ تورم اشاره نمود. در زیر، نمودار نرخ تورم را نیز برایتان قرار داده ایم. همانطور که مشاهده می نمایید، نرخ تورم سالانه در اتریش، نسبت به سال های گذشته، کاهش چشمگیری داشته است و به 1.6 رسیده است. همچنین لیستی از هزینه های زندگی در اتریش را در جدول زیر، مشاهده می کنید.

نمودار نرخ تورم در اتریش
زندگی در وین

نقاط مثبت زندگی در وین

وین، به بهشت اروپا مشهور شده است. پس به طبع، زندگی در وین، یعنی در بهشت اروپا، دارای مزیت های فراوانی است. از جمله مزیت عالی اتریش که افراد زیادی را خواهان مهاجرت به اتریش و زندگی در وین کرده است، اهدای ویزای جست و جوی کار است. به این طریق که، فردی که خواهان زندگی در وین و اتریش است، ابتدا میتواند به این کشور مهاجرت نماید و سپس، به دنبال کار بگردد. این نوع ویزا را فقط کشورهای محدودی، ارائه میدهند که اتریش یکی از این کشورهاست. از جمله سؤال هایی که موقع مهاجرت به اتریش و وین، باید از خودتان بپرسید، هزینه و شرایط زندگی در وین است که باید بگوییم، وین برای دهمین سال، نیز برترین شهر برای زندگی انتخاب شده است و کیفیت زندگی در این شهر بسیار بالاست و هزینه های زندگی در این شهر، بسیار پایین است. علاوه بر هزینه های زندگی، هزینه های مخابرات و اینترنت نیز، نسبت به سایر کشورهای پیشرفته و با کیفیت بالا، کمتر است. از دیگر سوال هایی که باید از خودتان بپرسید، این است که زندگی در وین چگونه است؟ باید بگوییم که وین، شهر سر سبزی است که رود دانوب از آن میگذرد و آب و هوای این شهر را خوشایند و معتدل نموده است. امکانات در این شهر، در بالاترین حد خود است. این شهر پر از انرژی مثبت و نظم است که خونگرمی و صمیمیت زیادی را وارد جو زندگی مردم وین، نموده است. به طوری که شهروندان وین، به همزیستی مسالمت آمیز اعتقاد دارند و برای این اعتقادشان، تلاش می نمایند. سیستم حمل و نقل در وین، در سطح بالایی قرار دارد، به طوری که این سیستم باعث کاهش آلودگی در این شهر شده است و در نتیجه باعث افزایش بارندگی در وین، گردیده است. بارندگی ها به گونه ای است که میتوانیم حتی در فصول گرم سال، یعنی تابستان ها نیز، شاهد بارش باران، باشیم. علاوه بر این، وین دارای مکان های تاریخی زیادی است که همواره مراجعه کننده های زیادی، برای دیدن آن ها به وین، می آیند که وجود این حجم از توریست، باعث ایجاد شغل های زیاد و درآمد خوب، برای اهالی وین شده است. از دیگر مزیت های وین، هزینه های پایین درمانی است و همچنین سطح علمی بالای دانشگاه های این شهر و هزینه های اندک و یا حتی رایگان آن، میباشد. همانطور که مطلع هستید، وین به پایتخت موسیقی جهان مشهور شده است. آن هم به دلیل این هست که، وین محل زندگی و زادگاه بسیاری از بزرگان موسیقی جهان، بوده است. به همین دلیل در وین، دانشگاه موسیقی بسیار معتبری وجود دارد که، بسیاری از علاقه مندان را به سمت خود جذب میکند. پس با توجه به نکات گفته شده، وین قلب اتریش است، چرا که از همه ی جهات، غنی و پر بار است و هر ساله افراد زیادی شیفته وین و خواهان زندگی در این شهر می شوند. در زیر، لیستی از شاخص های سنجش کیفیت، قرار داده ایم. وین، در مجموع این ویژگی ها، رتبه نخست را کسب نموده است.

 • امنیت محیطی

  در این مورد، میزان جرم و جنایت، اجرای قوانین، پایبندی به اجرای قوانین، مورد بررسی قرار گرفت.

 • امنیت سرمایه گذاری و اقتصادی

  در این مورد، خدمات بانکی، نرخ تورم، میزان تبادل بانکی، میزان مصادره اموال توسط دولت، مورد بررسی قرار گرفت.

 • بهداشتی و سلامت

  در این مورد، لوازم و خدمات پزشکی، آلودگی هوا، دفع زباله، انواع بیماری ها عفونی، مورد بررسی قرار گرفت

 • وسایل حمل و نقل

  میزان دسترس بودن حمل و نقل، هزینه مربوطه به حمل و نقل، ترافیک، هزینه های مربوطه به سوخت، مورد بررسی قرار گرفت.

 • خدمات آموزش و پرورشی

  این گزینه مهمترین عامل بوده است. سطح آموزش، هزینه های تحصیل، در دسترس بودن فضای آموزشی، مورد بررسی قرار گرفت.

زندگی در وین

معرفی جاذبه های گردشگری در وین

وین شهری است، که نه تنها ارزش دیدن دارد، بلکه زندگی در وین نیز، آرزوی خیلی از افراد است. در بالا به سوالاتی نظیر، زندگی در وین چگونه است و هزینه و شرایط زندگی در وین، پاسخ داده ایم. در این قسمت میخواهیم به مکان های تاریخی و جاذبه های گردشگری وین بپردازیم. اتریش در قلب اروپا واقع شده است و وین نیز در قلب اتریش. وین به دلیل وجود جاذبه های خود و همچنین آب و هوای معتدل، هر ساله حدود 7 میلیون بازدید کننده را به سمت خود جذب میکند. وین، بیشترین جاذبه های خود را از طریق موقعیت جغرافیایی و همچنین رود دانوب، و نحوه قرار گیری نسبت به کوه آلپ، بدست آورده است. وین شهری اشباع شده از فرهنگ و هنر است. این شهر دارای مکان های تاریخی خیره کننده و باورنکردنی است. کاخ های آن به حدی زیباست که نمیتوان از آن چشم برداشت. علاوه بر این، این شهر، میراث موسیقی است به طوری که هنوز هم در سالن هایش کنسرت برگذار میگردد و بزرگترین خانه اپرای جهان را نیز، در خود جای داده است. برخی از این مکان های دیدنی در وین را در زیر شرح می دهیم.

 • قصر به لودر

  از دو ساختمان زیبا و باشکوه ساخته شده است. دیوارهای آن با نقاشی و گچ بری تزئین شده اند. و دربردارنده ی مجسمه های زیبایی میباشد.

زندگی در وین
 • موزه تاریخ و هنر

  در رینگ اشتراسه از زیباترین موزه های جهان میباشد. نحوه ساخته شدن موزه ها به گونه ای است که، بازتابی از زیبایی گنجینه های هابسبورگ هاست.

 • خانه اپرای وین

  هر ساله میزبانی، گروههای موسیقی و نمایشی را برعهده دارد. این خانه، پذیرای اجرای برترین نمایش ها و گروههای نوازنده، می باشد

 • کلیسای کارل اسکریچ

  محلی برای برگذاری دعا بوده است. و از مذهبی ترین دیدنی های، وین است. درون کلیسا با نقاشی های شگفت آوری، تزئین شده است.

زندگی در وین
 • باغ وحش وین

  از قدیمی ترین باغ وحش های دنیاست. از هر گونه ای از حیوانات، نمونه ای را در خود پرورش داده است. همچنین دارای آکواریوم های بسیار زیبایی می باشد

 • خانه های هاندر تواسر

  یکی از تأثیر گذار ترین، دیدنی های وین است. این مکان دارای ظاهری عجیب است. از این خانه با نام، طبیعت و انسان دوستانه، نام می گردد.

زندگی در وین
 • کلیسای دانشگاهی سنت پیتر

  این کلیسا، از کلیسای سنت پیتر روم، الگو برداری شده است. این کلیسا دارای یک، گنبد سبز رنگ میباشد. این کلیسا همچنین، دارای گنجینه های هنری می باشد

زندگی در وین

سطح رضایت مردم از زندگی در وین

شاید برخی از افراد، سوال داشته باشند که زندگی در وین، چگونه است؟ اتریش و به طبع آن زندگی در وین، به دلیل هزینه های کم زندگی و مسکن، بسیار عالی می باشد. طبق گزارشی که از رضایت مردم در کشور اتریش و وین داریم، ملت در این کشور، به دلیل اوضاع مناسب کار و حقوق و ساعات کاری مناسب، راضی هستند. همچنین بیش از ۷۰ درصد از آن ها، سلامت جسمانی مساعد و عالی دارند. میزان زندگی و سن فوت در آن ها ۸۱ سال می باشد که به نسبت سن خوبی است و نسبت به کشورهای دیگر بهتر است. وضعیت امنیت در این کشور، به گزارش مردم، مساعد می باشد و اکثریت از آن راضی بوده اند. همچنین به علت طبیعت بسیار زیبا در این کشور، ملت می توانند اوقات فراغت خود را در این طبیعت زیبا به همراه هوای فوق العاده، سپری کنند. بنابراین، این وضعیت برای آنان راضی کننده و مطلوب است. بنابراین جهت زندگی یا تفریح، وین گزینه مناسبی می باشد و پیشنهاد ما این است که این شهر فوق العاده را انتخاب نمایید. در زیر نرخ بیکاری در اتریش را مشاهده می نمایید. همانگونه که مشاهده میکنید، از هر 100 نفر، کمتر از 5 نفر بیکار میباشند که این مساله، به شدت موجب رضایت مردم گردیده است.

نمودار نرخ بیکاری اتریش
زندگی در وین

توصیه های مهم زندگی در وین

زندگی در وین، که یکی از شهرهای بسیار با کیفیت با امکانات رفاهی فراوان می باشد، یکی از آرزوهای ملت به شمار می رود. وین در مقایسه با شهر های بسیار مرفه دیگر که هم سطح آن هستند، بهتر است. چرا که هزینه و شرایط زندگی در وین، بسیار مناسب و ایده ال می باشد. این شهر، دارای سطح آموزشی بسیار بالا، امکانات رفاهی زیاد و خدمات دولتی عالی می باشد. همچنین ذکر این نکته ضروری است که با امکان تحصیل رایگان در اتریش، بسیاری از افراد، تقاضای ورود به این کشور و این شهر را دارند. نرخ بیکاری در اتریش، بسیار کم می باشد و از نیروی کار متخصص، به خصوص در رشته های مهندسی و ریاضیات، حمایت می کند. این شهر دارای مکان های گردشکری بسیار زیبایی است و افراد بسیاری از سایر نقاط جهان، برای دیدن وین، به اتریش، سفر می کنند. بنابراین با زندگی در وین، از طبیعت زیبا و چشم نواز آن نیز بهره مند خواهید شد. در اتریش و به اقتضای آن شهر وین، اختلاف طبقاتی، بسیار کم می باشد و افراد فقیر و ثروتمند، می توانند از تمامی خدمات بهره مند شوند. لذا، پیشنهاد ما، این است که درصورتی که قصد مهاجرت به کشوری را دارید، کشور اتریش و زندگی در وین را مدنظر قرار دهید. این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملک پور می باشد و کپی برداری از ان بدون ذکر منبع، به هر دلیلی غیرقانونی می باشد.

کار در اتریش
ثبت شرکت در اتریش

زندگی در وین و شرایط عمومی اخذ اقامت اتریش

پس از تعیین مکان مهاجرت و زندگی در یک کشور، می بایست از یک موسسه حقوقی معتبر، در رابطه با روش مهاجرت خود نیز مشورت بگیرید و آن ها پس از بررسی شرایط شما، بهترین روش مهاجرت را به شما میگویند. شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که اخذ اقامت اتریش و زندگی در وین چگونه است و از چه روش هایی امکانپذیر است. در اینحا ما به توضیح این روش ها و اخذ اقامت از این روش ها، می پردازیم.

 • اخذ اقامت از طریق تحصیل

  مهاجرت از طریق تحصیل یکی از روش های مهاجرت به اتریش می باشد که اتریش، به علت تحصیل رایگان، تقاضای بسیار زیادی توسط دانشجویان سایر نقاط جهان دارد. فرد جهت تحصیل در اتریش می بایست مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی معادل آن را داشته باشد. همچنین فرد می بایست مدرک پذیرش از دانشگاه دولتی در کشور خود را به دولت اتریش بدهد. در صورت داشتن این شرایط و شرایط دیگر، فرد می تواند بدون هزینه در دانشگاه های این کشور، تحصیل کند و به زندگی در وین دست یابد. مهاجرت از طریق تحصیل به اخذ اقامت، منجر نمی گردد. فرد پس از تحصیل می بایست در مدت زمان محدودی کارفرمای موردنظر خود را پیدا کند و پس از چند سال کار، می تواند جهت اخذ اقامت، اقدام نماید.

زندگی در وین
 • اخذ اقامت از طریق کار

   مهاجرت از روش دیگری همچون کار امکانپذیر می باشد. به این صورت که فرد در اتریش می تواند ویزای جستجوی کار به مدت شش ماه، اخذ نماید. و پس از یافتن کار موردنظر خود، ویزای خود را به ویزای کاری تبدیل نماید. در این مدت کار با پرداخت مالیات، فرد پس از پنج سال می تواند اقامت دائم خود را اخذ نماید و پس از شش یا هفت سال می تواند پاسپورت خود را دریافت نماید.

زندگی در وین
 • اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری

  روش محبوب دیگری که در اتریش می توان برای آن اقدام کرد، روش مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، می باشد. این روش از طرق مختلف، مانند کارافرینی، ثبت شرکت و خودحمایتی، امکانپذیر است. روشی مانند ثبت شرکت به صورت مستقیم منجر به اخذ اقامت نمیگردد و شرایطی نیاز دارد که در صورت تمایل می توانید جهت دریافت ویزای قرمز سفید قرمز اتریش از طریق ثبت شرکت، با موسسه حقوقی ملک پور، تماس گرفته و راهنمایی لازم را اخذ نمایید.

 • اخذ اقامت از طریق تولد فرزند

   روش دیگر، مهاجرت از طریق تولد می باشد که نکته ای که قابل ذکر است، این است که کشورهای مختلف، یکی از نوع های روش اعطای تابعیت، از طریق خون یا خاک را می پذیرند. تابعیت بر اساس خاک به این صورت می باشد که با به دنیا آمدن فرزند در خاک کشور موردنظر، به او تابعیت آن کشور اعطا میگردد. تابعیت بر اساس خون بر این اساس می باشد که یکی از پدر یا مادر فرزند، می بایست تابعیت کشور را داشته باشند و تابعیت از طریق والدین، به فرزند، منتقل می شود. در مشور اتریش، تابعیت، بر اساس خون می باشد و در صورتی که یکی از پدر یا مادر یا هردو اتریشی باشند، فرزند نیز اتریشی می شود و تابعیت و اقامت اتریش را اخذ می نماید.

زندگی در وین
 • اخذ اقامت از طریق ازدواج

   روش دیگر مهاجرت به اتریش، ازدواج، می باشد. اخذ اقامت از طریق ازدواج با یک شهروند اتریشی در صورت داشتن شرایطی همچون نشان دادن تمکن مالی و نشان دادن علاقه بین دو نفر و شرایطی دیگر، امکانپذیر می باشد.

زندگی در وین
ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
پاسپورت اتریش
سخن پایانی

زندگی در وین، شرایط عمومی اخذ اقامت اتریش و سطح رضایت مردم از این شهر و برخی نکات مهم دیگر، در این مقاله مورد بحث و بررسی علمی قرار گرفت. امیدواریم که از این مقاله، استفاده لازم را برده باشید و بتواند در مهاجرت شما، تاثیرگذار باشد. همانگونه که دانستید، وین یکی از برترین شهرهای شناخته شده در بین سایر شهرهای جهان است.از همین رو افراد بسیاری از سایر نقاط جهان، فکر زندگی در وین را در سر، می پرورانند‌. در صورتی که سوال و ابهامی در رابطه با هزینه و شرایط زندگی در وین برایتان پیش آمد، می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه mie اتریش، تماس حاصل نمایید و به صورت رایگان از مشاوره تلفنی متخصصین مجرب ما در باب زندگی در این شهر، بهره مند گردید. همچنین میتوانید در قسمت دیدگاه ها، پایین همین مقاله، نظرات و سوالات خود را در این باره بیان بفرمایید تا مشاورین ما در سریع ترین زمان ممکن، شما را راهنمایی کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *