سزمایه گذاری در دانمارک

سرمایه گذاری دانمارک

سرمایه گذاری دانمارک یکی از راه های اخذ اقامت این کشور است؟ مهاجرت و سرمایه گذاری دانمارک چگونه است؟ اخذ اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری دانمارک چگونه امکانپذیر است؟ سرمایه گذاری دانمارک از چه راه هایی انجام می شود؟

دانمارک یکی از پرطرفدارترین کشورهای مورد نظر در امر مهاجرت در حوزه اسکاندیناوی در اروپاست. افراد زیادی  از اقصی نقاط دنیا خواهان مهاجرت به دانمارک ،شادترین کشور دنیا از طرق مختلف هستند.

یکی از راههای اخد اقامت دائم دانمارک مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری در دانمارک میباشد.

همه روزه افراد زیادی با موسسه مشاوره ای  MIE تماس گرفته و جویای روشهای مهاجرتی به کشورهای اسکاندیناوی ،اخذ اقامت دائم دانمارک ، سرمایه گذاری در دانمارک و.. میباشند.

اقدام برای مهاجرت یکی از بزرگترین تصمیمات زندگی هر فرد است. بعد از به نتیجه رسیدن در امر مهاجرت انتخاب کشور مقصد چالش دیگری است که مستلزم مطالعه و تحقیق است.

عوامل متعددی در انتخاب کشور مد نظر دخیل هستند. از  جمله کیفیت زندگی ٬بازار کار و شرایط شغلی شرایط اجتماعی٬ امنیت ، اقتصاد و … بعد از این٬ مسئله مورد توچه دیگر شما انتخاب روش مهاجرتی است.

برای هر کشوری برنامه های مختلف و طرق مهاجرتی متفاوتی عرضه شده است که انتخاب مناسبترین روش عملا امریست دشوار . فاکتور های مختلفی در انتخاب کشور و روش مهاجرت قابل توجه است من جمله تمکن مالی فرد٬ سن ٬ سابقه  شغلی٬ مدت زمان طی شدن و به نتیجه رسیدن پرونده و … که مشورت و استفاده از دانش وکلای متخصص در این زمینه از اهمیت والای برخوردار است .

مشاورین مجرب موسسه مشاوره ای  MIE همه روزه آماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

چنانچه مایلید در خصوص مهاجرت به دانمارک و سرمایه گذاری دانمارک اطلاعات بیشتری کسب نمایید با ما همراه شوید.

دانمارک یکی از شادترین و با کیفیت ترین کشورهای دنیاست و اعتبار پاسپورت دانمارکی همواره مورد توجه همه مردم دنیا بوده است.

پایتخت کشور دانمارک شهر کپنهاگ است و با کشورهای آلمان سوئد نروژ هم مرز است.

دانمارک با داشتن مدرنترین تکنولوژی های کشاورزی و سیستم حکومتی دموکراتیک و اقتصاد فراخ، همواره مورد استقبال سرمایه گذاران بوِیژه در بخش کشاورزی بوده است.

این کشور حوزه ی اسکاندیناوی موفق شده بزرگترین حجم سرمایه گذاری توجه در زمینه تولیدات دارویی در جهان را به کشور خود معطوف دارد.

از جمله روشهای سرمایه گذاری دانمارک میتوان ثبت شرکت و کار آفرینی در دانمارک را نام برد، طبق تجربه داشتن طرح اقتصادی قوی و  مورد تایید دولت و کمک گرفتن از مشاور مالی اقتصادی در این امر میتواند مسیر سرمایه گذاری در دانمارک را برای شما هموار سازد.

از طرق سرمایه گذاری دانمارک نیز میتوان به انتقال سرمایه به کشور دانمارک و سرمایه گذاری در بخش دولتی و یا خصوصی اشاره کرد . جهت کسب اطلاعات جامع تر میتوانید با مشاورین متخصص در امر سرمایه گذاری دانمارک در موسسه مشاوره ای  MIE در ارتباط باشید.

۱۰دلیل انتخاب کشور دانمارک جهت سرمایه گذاری

۱) انتخاب امن

کشور دانمارک با رشوه خواری عملا بیگانه است، دانمارک رتبه های بالایی در شاخص شفافیت بین المللی در سالهای اخیر به دست آورده است. سطح بسیار پایین از فساد در دانمارک مکانی جذاب برای فعالیت های متعدد و کسب و کار میباشد.

۲) دسترسی به بازار سود آور

دسترسی آسان به کل اتحادیه اروپا جهت عرضه خدمات ، دانمارک از جمله ۱۰۰ میلیون نفر از ثروتمندترین مصرف کنندگان در جهان است.

۳) بازار کار انعطاف پذیردر دانمارک

مدل بازار دانمارکی “انعطاف و امنیت” است انعطاف پذیری بالا در استخدام و اخراج شیوه های عیر اخلاقی در برابر کارگران در دانمارک مورد توچه است. نیروی کار دانمارکی که در میان سازنده ترین کارگران در اروپا شناخته شده و هیچ محدودیتی در اعمال اضافه کار ندارد، ودولت دانمارک اجازه می دهد تا شرکت ها برای ۲۴ ساعت  در شبانه روز و ۳۶۵ روز در سال فعالیت کنند.

۴)  دانمارک ، استخر استعداد و انگیزه

۹۶درصد افراد در دانمارک متخصص و با انگیزه  هستند،جوانان یک برنامه آموزشی متوسطه را طی میکنند و یک سوم  مردم دانمارک مسلط به زبان انگلیسی هستند.

در واقع صحبت به زبان انگلیسی و نیم دانمارکی و آلمانی  رایج است.

۵) قطبی کامل

فرودگاه  کپنهاگ – کارآمد ترین فرودگاه در اروپاست – مرکز اصلی در منطقه شمال اروپا و بالتیک با ۵۷ خطوط هوایی عامل در مجموع ۱۳۲ مقصده و جابجایی هر سال حدود ۳۸۰۰۰۰ تن از باربری هوایی با کوتاهترین زمان محلی کالاهای ترانزیتی از همه فرودگاه های اروپا است.

۶) کسب و کار و عرضه آسان

دانمارک یکی از ساده ترین مکان ها در جهان برای انجام کسب و کار و به نوعی بانک جهانی است.

راه اندازی یک کسب و کار در یک روز و اقامت و اجازه کار صادر شده در ۵ هفته است.

۷) رهبر جهان در فناوری پاک و علوم زندگی

۳۰ درصد از برق مورد استفاده در دانمارک نیروی باد دانمارکی تولید می شود.

شرکت دانمارکی کنترل یک سوم از بازار جهانی باد و اولین بهره برداری سوخت های زیستی نسل ۲ را به صورت تجاری دارا می باشد.

دانمارک مقرون به صرفه است

۸) صرفه جویی در هزینه عملا هیچ مشارکت اجتماعی و هزینه ای برای کارکنان  ندارد  وکمترین اجاره دفتر و مالیات شرکت های بزرگ (۲۳٫۵٪ است که به ۲۲ درصد در سال ۲۰۱۶ کاهش یافته است) .

در اسکاندیناوی و کشورهای اتحادیه اروپا سطح حقوق و دستمزد رقابتی، به ویژه برای مدیریت بسیار مناسب است.

۹) بهترین بازار تست در جهان

نه تنها دانمارک به عنوان بهترین بازار تست در جهان ستایش میشود بلکه، آن را نیز در سطح جهانی به عنوان زیرساخت های فناوری اطلاعات با برخی از بالاترین نرخ نفوذ فناوری اطلاعات و ارتباطات در جهان برای موبایل، پهنای باند و رایانه های شخصی. بر شمرده اند.

۱۰) کیفیت بالا از زندگی

دانمارکی ها به طور مداوم بیرون می آیند به عنوان شادترین مردم در جهان بر شاخص شادی بین المللی و کپنهاگ در هر دو سال ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ معرفی شده اند.

اجازه اقامت و کار و نامزد دریافت جایزه های بین المللی و برتری در عرصه اقتصاد  باعث شده دسترسی به طیف گسترده ای از خدمات رفاهی دانمارکی در این کشور فراهم گردد ، از جمله مراقبت های پزشکی و آموزش و پرورش رایگان.

سرمایه گذاری دانمارک امری انعکاس یافته است.

دانمارک  با مشخص شدن هدف بلند پروازانه در داشتن برق به طور کامل توسط منابع تجدیدپذیر تا سال ۲۰۵۰  به عنوان مقصدی مناسب در سرمایه گذاری تعیین شده است.

همچنین دانمارک از بزرگترین صنعت حمل و نقل دریایی در جهان برخوردار است و سرمایه های زیادی را در زمینه انرژی های تجدید شونده جذب کرده است.

دانمارک ۹۹ درصد وابسته به سوخت های فسیلی خارجی بود اما امروزه به طور کامل  در بحث انرژی خودکفا شده است.

تقریبا چهل سال از سیاست انرژی متمرکز در دانمارک میگذرد پیش از  این دانمارک به بسیاری از کشورهای دیگر در استفاده از فناوری های انرژی های تجدید پذیر وابسته بود.

بدون شک انتخاب کشور دانمارک در امر سرمایه گذاری با داشتن اقتصاد قوی و استانداردترین بازار کار گزینه ای مناسب قلمداد میشود مشاورین موسسه مشاوره ای  MIE قادرند مناسب ترین و کامل ترین اطلاعات و خدمات را در امر سرمایه گذاری دانمارک به شما عزیزان ارائه دهند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *