سرمایه گذاری در آلمان

 • سرمایه گذاری در آلمان و مقدمه ای بر آن
 • سرمایه گذاری در آلمان و تحلیل شرایط آن
 • سرمایه گذاری در آلمان و تحلیل استانداردهای سرمایه گذاری
 • سرمایه گذاری در آلمان از طریق راه اندازی کسب و کار
 • سرمایه گذاری در آلمان از طریق خرید ملک
 • سرمایه گذاری در آلمان از طریق ثبت شرکت
 • سرمایه گذاری در آلمان از طریق کارآفرینی
 • سرمایه گذاری در آلمان و مزایای آن
 • سرمایه گذاری در آلمان و معایب آن
 • سرمایه گذاری در آلمان و نتیجه گیری
سرمایه گذاری در آلمان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

سرمایه گذاری در آلمان و مقدمه ای بر آن

سرمایه گذاری در آلمان ، مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و شرایط سرمایه گذاری در آلمان در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. جهت سرمایه گذاری در آلمان نیاز است که حتما از قوانین و قواعد کشور موردنظرتان اطلاعات کسب کنید تا بتوانید با توجه به شرایط خودتان از طریق بهترین روش اقدام کنید . اگر قصد سرمایه گذاری در آلمان را دارید ، حتما مقاله زیر را با دقت مطالعه نمایید و از تخصص و تجارب کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور بهره مند شوید . ما به شما کمک می کنیم تا بهترین راه ممکن را جهت سرمایه گذاری در کشور آلمان انتخاب کنید.

فایل تصویری موسسه ملکپور در رابطه با ثبت شرکت در آلمان

سرمایه گذاری در آلمان و تحلیل شرایط آن

سرمایه گذاری در آلمان و دیگر کشورها را شما در صورتی می توانید برگزینید که از نظر مالی از شرایط خوبی برخوردار باشید و اطلاعات درست و دقیقی در مورد تمامی زوایا و موارد دیگر کشور مورد نظرتان داشته باشید . اگر شما به صورت علمی و درست این مسیر را پیش بروید و  از راهنمایی افراد متخصص در این زمینه بهره ببرید ، می توانید سرمایه خود را در مدت زمان کوتاهی چند برابر کنید .

پیش از هرگونه سرمایه گذاری در آلمان ، باید ببینید که هدف تان از سرمایه گذاری چیست ؟ آیا می خواهید افزایش سرمایه داشته باشید و یا می خواهید با سرمایه گذاری ، به اقامت برسید ؟ زیرا همانگونه که می دانید تمامی روش های
سرمایه گذاری و همچنین سرمایه گذاری در همه کشورها ، منجر به اعطای اقامت و تابعیت نمی شود.

سرمایه گذاری در آلمان و تحلیل استانداردهای سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در آلمان و هر کشور دیگری قطعا پارامترهایی دارند که حتما باید آنها را مدنظر داشته باشید که پس از بررسی آن پارامترها بتوانید در مورد سرمایه گذاری در کشور مورد نظرتان تصمیم گیری کنید.

از جمله این پارامترها می توان به امنیت سیستم قضایی ، توجه به ثبات سیاسی و همچنین امنیت کشور با توجه به سود بانکی و نرخ تورم توجه کرد . خوشبختانه آلمان از جمله کشورهایی است که امنیت سیستم قضایی آن بالا است و نظام سرمایه گذاری سالمی دارد و در صورت بروز مشکل ، دعوی عادلانه ای دارد . همچنین ایران با آلمان تعاهدات دوجانبه اقتصادی دارد .
در رابطه با ثبات سیاسی کشور آلمان ، به نمودار زیر توجه کنید . این نمودار شاخص ثبات سیاسی کشور آلمان نمایش داده شده است :

سرمایه گذاری در آلمان

همانگونه که اشاره شد ، سود بانکی و نرخ تورم کشورها نیز عامل بسیار مهمی در زمینه سرمایه گذاری در کشورهاست . در نمودار زیر می توانید نرخ تورم کشور آلمان را در سال 2018 بیابید :

سرمایه گذاری در آلمان

سرمایه گذاری در آلمان از طریق راه اندازی کسب و کار

سرمایه گذاری در آلمان از طریق راه اندازی کسب و کار هم امکان پذیر است که شما بر اساس نوع کسب و کارتان ، نیاز به تاسیس شرکت لزوما نخواهید داشت و با دریافت مجوز از واحدهای صنفی مربوطه امکان ایجاد سرمایه گذاری در آلمان را خواهید داشت . البته باید در نظر داشته باشید که هم اکنون بنا به ایجاد یک کسب و کار معمولی مانند فروشگاه موادغذایی ، پوشاک و … به ایرانیان به راحتی ویزا داده نخواهد شد و بهتر است حتما قبل از هرگونه اقدامی با وکلای موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید.

سرمایه گذاری در آلمان از طریق خرید ملک

سرمایه گذاری در آلمان از طریق خرید ملک و به طور کلی سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در دیگر کشورهای اروپایی رونق خاصی گرفته است و تمایل مردم به سرمایه گذاری در کشور آلمان از طریق خرید ملک افزایش یافته است . حتما قبل از اقدام جهت خرید ملک ، از قیمت و محلی که می خواهید ملک را خریداری کنید اطمینان پیدا کنید . سرمایه گذاری در کشور آلمان از طریق خرید ملک برای بسیاری از افراد سودآور است زیرا می دانند که چگونه عمل کنند و از سرمایه شان استفاده کنند تا بتوانند به سود برسند . قیمت ملک بسته به شهر و مکان آن از 3000 یورو در هر مترمربع شروع می شود و در شهرهای برلین و مونیخ گرانتر نیز هست . لازم به ذکر است که هیچ نوع محدودیتی برای افراد تبعه و خارجی ها خرید ملک در این کشور وجود ندارد . تمامی خرید و فروش املاک در کشور آلمان باید از طریق اداره ثبت اسناد رسمی این کشور انجام شود و دولت نیز برای خرید ملک وام های خوبی به شما می دهد . برای اخذ اقامت آلمان از طریق خرید ملک ، شما می بایست ملکی بالای 250.000 یورو خریداری کنید تا به اقامت این کشور دست یابید . اگر قصد خرید ملک در کشورهای اروپایی را دارید ، موسسه حقوقی ملک پور به شما پیشنهاد می کند که غیر از کشور آلمان ، کشورهای پرتغال و اسپانیا را هم جهت خرید ملک بررسی نمایید .

سرمایه گذاری در آلمان از طریق ثبت شرکت

سرمایه گذاری در آلمان از طریق ثبت شرکت به طرق مختلفی می باشد :

شعبه جدید

سرمایه گذاری در آلمان از طریق تاسیس شعبه جدید به این صورت است که اگر شما در ایران شرکتی ثبت شده دارید که مشغول به کار هستید ، اگر به هر دلیلی شرکت شما که در ایران هست منحل شود و یا هر مورد دیگری پیش بیاید ، شرکت مستقل شما در آلمان بتواند به راحتی و مستقل به فعالیت خود ادامه دهد . لازم به ذکر است که برای تاسیس شعبه جدید و مستقل ، شما باید ترازنامه ای جداگانه برای شرکت خود داشته باشید و توانایی عقد قرارداد و انجام سرمایه گذاری را مستقلا داشته باشید . هزینه ثبت شرکت در آلمان در این روش زیر ده هزار یورو است که تمامی هزینه های مربوط به ثبت شرکت ، افتتاح حساب و … را شامل می شود.

ثبت شرکت وابسته

همانطور که از نامش پیداست ، در این روش سرمایه گذاری در آلمان ، تمامی فعالیت های شرکت از هر نظر وابسته به شرکت مادر است و تنها تفاوت آن در مکان شرکت است.

نمایندگی

 سرمایه گذاری در آلمان از طریق نمایندگی می تواند به صورت یک دفتر باشد که فعالیت هایش وابسته به شرکت اصلی است.

مسئولیت محدود

سرمایه گذاری در آلمان می تواند از طریق ثبت یک شرکت با مسئولیت محدود باشد که سرمایه اولیه 25000 یورو از الزامات آن است . البته باید در نظر داشته باشید که باید محل شرکت ، موضوع فعالیت و اساسنامه ، نام موسسین و شرکا ، ترازنامه و دیگر موارد به طور کامل و شفاف مشخص شده باشد و قابل بررسی باشد.

اخذ اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت ممکن است . اما نیاز است که حتما با قوانین و قواعد مربوط به آن آشنایی داشته باشید . زیرا عدم آگاهی در زمینه سرمایه گذاری ، خدای نکرده باعث هدررفت وقت و سرمایه شما خواهد شد.

سرمایه گذاری در آلمان از طریق کارآفرینی

اگر قصد سرمایه گذاری در آلمان از طریق کارآفرینی را دارید ، حتما با دقت مطالب زیر را مطالعه فرمایید :

اگر شما در خاک کشور آلمان از طریق دیگر روش های مهاجرت مانند تحصیل و یا کاری حضور دارید و قصد سرمایه گذاری در آلمان از طریق کارآفرینی را دارید ، می توانید بیزینس پلن یا همان طرح تجاری خود را به اداره مهاجرت این کشور ارائه دهید و پس از دریافت تائیدیه های لازم ، کسب و کار خود را آغاز کنید .

اما اگر شما در خارج از خاک کشور آلمان هستید و قصد انجام سرمایه گذاری در آلمان از طریق کارآفرینی را دارید ، باید درنظر داشته باشید که کار شما سخت تر خواهد بود . زیرا باید بیزینس پلن خود را به کنسولگری تحویل داده و منتظر جواب از سوی آنان باشید . البته در این میان در اکثر اوقات نیاز است که شما از تعدادی از سازمان ها و ارگان هایی که به طرح تجاری شما مرتبط هستند ، مجوزهایی را دریافت کنید. کنسولگری از شما تجربه و تخصص کافی در زمینه بیزینس پلن ارائه شده را طلب می کند و از شما در رابطه با آن سوالاتی مطرح می کند.

 • از جمله مواردی که در تائید بیزینس پلن شما نقش اساسی دارد :
 • ایجاد تاثیر مثبت بر اقتصاد کشور آلمان
 • داشتن تقاضای مردمی
 • ایجاد شغل برای مردم
 • نشان دادن تمکن مالی جهت پشتوانه طرح تجاری
 • دارا بودن تائیدیه های لازم از سازمان های مربوطه

هزینه های اقدام از این روش، بسته به طرح تجاری و بسیاری از موارد دیگر، متفاوت خواهد بود.

 • سرمایه گذاری در آلمان و مزایای آن

  سرمایه گذاری در آلمان امروزه مورد توجه اکثریت سرمایه داران به جهت صنعتی بودن این کشور واقع شده است.

  • نیازی به نیست که شما قبلا در آلمان اقامت داشته باشید.
  • امکان درخواست اقامت دائم پس از سه سال کار در این کشور
  • امکان بردن خانواده به عنوان همراه از ابتدای مهاجرت
  • نرخ بیکاری بسیار پایین کشور آلمان
  • با دریافت اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری می توانید ویزای شنگن را بگیرید که به راحتی به 127 کشور دنیا سفر کنید.
  • امکان استفاده از مزایای شهروندی کشور اروپایی
 • سرمایه گذاری در آلمان و معایب آن

  سرمایه گذاری در آلمان در مقایسه با دیگر کشورها می تواند معایبی هم داشته باشد که در زیر چند نمونه را ذکر می کنیم :

  • نیاز به دانش و مدرک زیان آلمانی که برای بسیاری از افراد کار ساده ای نیست.
  • در حال حاضر وقت سفارت برای ویزاهای سرمایه گذاری بالای یک سال است.
  • حساسیت بالای سفارت آلمان جهت پذیرش طرح های تجاری ارائه شده
سرمایه گذاری وثبت شرکت در آلمان
بهترین سرمایه گذاری در آلمان
انواع راههای مهاجرت به کشور آلمان
سرمایه گذاری در آلمان و کلام آخر

اگر شما قصد سرمایه گذاری در آلمان را از طریق هر یک از روش های فوق دارید، در نظر داشته باشید که راه های کم ریسک تر و شانس ویزای بیشتر برای شما در دیگر کشورهای اروپایی نظیر اتریش نیز امکان پذیر است . همچنین اگر قصد سرمایه گذاری در آلمان از طریق خرید ملک را دارید ، حتما تحقیقات خود را درباره تمامی کشورهای اروپایی تکمیل کرده و سپس اقدام نمایید . زیرا شما بدون مشاوره از نیروهای باتجربه در زمینه مسائل حقوقی و بین المللی ، دچار سردرگمی خواهید شد و حتی ممکن است میزان زیاد و یا حتی تمام سرمایه خود را از دست بدهید . کارشناسان ما در موسسه حقوقی ملک پور در خدمت شما هستند تا به شما پیشنهاداتی را با توجه به شرایط تان برای سرمایه گذاری در آلمان و دیگر کشورها به شما ارائه دهند . همچنین بهتر است جهت دریافت اطلاعات کامل و علمی ، حتما ویدیوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت موسسه حقوقی ملک پور را تهیه فرمایید تا با آگاهی کامل در این مسیر قدم بردارید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *