سرمایه گذاری در اروپا و آمریکا

سرمایه گذاری در اروپا و آمریکا از چه راه هایی امکانپذیر می باشد؟آیا سرمایه گذاری در اروپا و آمریکا هزینه زیادی می خواهد؟سرمایه گذاری در اروپا و آمریکا چگونه امکانپذیر است؟قوانین سرمایه گذاری در اروپا و آمریکا چگونه است؟آیا اطلاعات درباره سرمایه گذاری در اروپا و آمریکا دارید؟آیا برای سرمایه گذاری در اروپا و آمریکا به مدرک تحصیلی خاصی نیاز است؟آیا برای سرمایه گذاری در اروپا و آمریکا نیاز به سطح زبان بالایی دارد؟برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره سرمایه گذاری در اروپا و آمریکا می توانید با موسسه مشاوره ای  MIEتماس حاصل فرمایید.

 • سرمایه گذاری در اروپا آمریکا ، انگلستان و فرانسه ( ثبت شرکت در اروپا یا آمریکا ، سرمایه گذاری اروپا آمریکا ، مقایسه سرمایه گذاری اروپا آمریکا ، وکیل برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری آمریکا و اروپا )
 • اکنون تعداد بسیاری از علاقمندان مهاجرت با توجه به سرمایه ای که در کشورشان دارند اقدام به اخذ ویزا ی سرمایه گذاری (کار آفرینی ) می نمایند. اخذ ویزای سرمایه گذاری در اروپا و امریکا شرایط به خصوصی را دارد که باستی فرد علاقمند با آگاهی کامل و شناخت مکفی از قوانین کار و سرمایه گذاری کشور مقصد عمل نماید. در ادامه مطالب توضیحاتی در خصوص سرمایه گذاری در کشور های انگلستان ، امریکا و فرانسه می دهیم و شرایط این کشور ها را مقایسه می کنیم :

  سرمایه گذاری در انگلستان :

  دولت انگلستان شرایط سرمایه گذاری در کشورش را به چند راه برای علاقمندان مهیا نموده است

  InvestorTier 1 visa :

  این نوع ویزا با مبلغ ۵۰هزار تا ۲۰۰هزار پوند امکانپذیر می باشد و برای این که شما این نوع ویزا را تقاضا کنید باید نشان دهید که این مبلغ در خارج از انگستان در حسابی که از انگستان قابل دسترسی باشد نشان داده شود.

  جهت این نوع ویزا شما باید نشان دهید که مبلغ ۵۰هزار پوند یا دویست هزار پوند را به مدت ۹۰روز کاری در حساب دارید.

  دقت نمایید خیلی از وکلا هنوز به روز نمی باشند و نمی دانند که این ویزا  با ۵۰هزار پوند هم امکان پذیر است و نیازی نیست که حتما دویست هزار پوندی باشد.

  جهت این ویزای سرمایه گذاری در انگلیس شما باید نشان دهید که هزینه زندگی خودتان و همراه شما تامین است که اگر بیرون از انگلیس هستید مبلغ ۳۱۰۰پوند برای هرفرد می باشد و برای افرادی که داخل انگلیس هستند ۹۰۰پوند است.

  این ویزا را شما میتوانید از داخل انگلیس چنانچه دانشجو باشید تبدیل کنید . تمام این مطالب از روی سایت خود سفارت انگلیس برگردان شده است (www.gov.uk/tier-1-entrepreneur).

  یکی از ویزاهای سرمایه گذاری در انگلستان ، ویزای سرمایه گذاری با یک میلیون پوند است .به این صورت که علاقمند مهاجرت از طریق سرمایه گذاری باید یک میلیون پوند به انگلستان منتقل نماید .پس از این مدت ۵سال متقاضی مهاجرت از طریق سرمایه گذاری می تواند پاسپورت انگلستان را اخذ کنند . برای مهاجرت از راه سرمایه گذاری باید حتما وکلای شما آگاه به قوانین مهاجرتی انگلستان باشد تا فرآیند مهاجرتی شما بدون مشکل به سر انجام برسد . نکته قابل توجه این است که علاقمند این ویزا نیازی به مدرک زبان ندرد.

  ویزای ۲۰۰هزار پوندی :

  از دیگر انواع ویزاهای سرمایه گذاری در انگلستان ویزای ۲۰۰هزار پوندی می باشد . اخذ این نوع ویزا فقط برای افرادی است که تمایل به تاسیس تجارتی در انگلستان می باشد ،اخذ ویزای سرمایه گذاری ۲۰۰هزار پوندی در انگلستان شرایطی دارد که شما برای اقدام ان باید با وکلایی مشاوره داشته باشید که آگاهی و اشرافیت کامل به قوانین مهاجرتی انگلستان از طریق سرمایه گذاری را داشته باشد .

  مهاجرینی که درخواست اخذ ویزای سرمایه گذاری انگلستان را دارند می توانند همه ی خانواده خود و فرزندان زیر ۱۸سال را با خود ببرند.

  فرد درخواست کننده باید مدرک ielts 5  را اخذ کنند و مبلغ ۲۰۰هزار پوند را در حساب شخصی خود در انگلستان انتقال دهد و پس ازگذشت ۹۰روز پرینت بانکی را به همراه طرح توجیه اقتصادی و دیگر مدارک به سفارت ارائه دهد پس از ارائه مدارک به سفارت در صورت تایید مدارک دولت انگلستان یک ویزای سه سال ونیم برای شما و خانواده تان صادر می کند و شما باید در این مدت سه سال و نیم دو نفر تبعه انگلستان را به مدت ۱سال مشغول به کار کرده و برای آنها حقوق و مالیات به دولت پرداخت کنید در این صورت ویزای شما به اقامت دائم تبدیل میشود و نباید مدت خروج شما از خاک انگلستان فراتر از ۱۸۰روز باشد اگر چنین شود خللی در فرآیند اقامتی شما وارد نمی شود تنها زمان بیشتری بطول می انجامد .در کل مهاجرت سرمایه گذاری شرایط و قوانین خاص خود را دارد که باید بوسیله وکلایی که در این کار مهاجرت تجربه دارند انجام شود، متاسفانه اکنون در سطح کشور موسساتی هستند که خود را وکلای مهاجرتی اعلام می دارند . چنانچه که هیچ گونه علمی در رابطه با امور مهاجرتی ندارند. موسسه مشاوره ای MIE با داشتن وکلا و مشاوران مجرب شما را در این راه همراهی می کنند .

  به خاطر داشته باشید که برای همه انواع این ویزا ها شما باید جهت اثر انگشت در محل سفارت انگلستان حاضر شوید.

  اخذ ویزای سرمایه گذاری در آمریکا :

  ویزای EB 5(سرمایه گذاری امریکا ):

  دولت ایالات متحده امریکا نوعی ویزا را صادر می کند تحت عنوان سرمایه گذاری ۵۰۰هزار دلاری که  این نوع ویزا برای علاقمندانی است که تمایل به گرفتن گرین کارت امریکا از راه سرمایه گذاری دارند . اخذ گرین کارت امریکا از طریق سرمایه تقریبا ۱۸ماه بطول می انجامد و هزینه ۵۰۰هزار دلار را باید در یکی از بانک های کشور های آذربایجان یا امارات واریز کرد ، در ویزای EB 5 فرد علاقمند دخل و تصرف مستقیم در شغل مورد تقاضا ندارد و این پول را به دولت امریکا واگذار می کند و این دولت امریکا است که در پروژه های گوناگون پر ریسک از سرمایه شما استفاده می کند، اشخاصی که متقاضی اخذ گرین کارت امریکا از طریق سرمایه گذاری ۵۰۰هزار دلاری را دارند می توانند با موسسه مشاوره ای MIE تماس حاصل نمایند تا با وکلای مجرب ما در خصوص اخذ گرین کارت امریکا از طریق سرمایه گذاری مشاوره شوند .توجه داشته باشد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری پروسه بسیار پیچیده دارد که اگر پرونده مهاجرتی شما به درستی به سفارت ایالات متحده ارائه نشود قطعا با مشکل مواجه می شود .لذا باید در خصوص انتخاب مشاور و وکیل مهاجرتی دقت لازم را داشته باشد .

  سرمایه گذاری در فرانسه :(ادامه سرمایه گذاری در اروپا )

  اخذ ویزای سرمایه گذاری در کشور فرانسه(وکیل مهاجرت در کشور فرانسه ،اخذ ویزای سرمایه گذاری فرانسه)

  امروزه بسیاری از هموطنان ما درخواست اخذ ویزای سرمایه گذاری در کشور های اروپایی را دارند. بعضی از کشورهای اتحادیه اروپا شرایطی را فراهم نموده اند که متقاضیان بتوانند با وارد کردن سرمایه ای به کشورشان و ایجاد شغل و کسب و کاری و اشتغال زایی برای اتباع کشور خود اقامت آن کشور را اخذ کنند. کشور فرانسه از جمله کشورهایی است که چنین شرایطی را برای مهاجرین فراهم نموده است . سرمایه گزاری یکی از راه های ورود به کشور فرانسه و اخذ اقامت این کشور می باشد. دولت فرانسه برای اشخاصی که تمایل به سرمایه گذاری در فرانسه را دارند شرایطی را فراهم نموده است که متقاضیان می توانند با خرید یک شغل و راه اندازی یک واحد صنفی می توانند در کشور فرانسه سرمایه گذاری کنند و اقامت این کشور را برای خود و خانواده خود اخذ کنند .برخی از کشورها شرایط سرمایه گذاری را به نحوی ارایه میدهند که متقاضی به صورت مستقیم نمی تواند در شغل و واحد صنفی خود دخل و تصرف داشته باشد ،ولی در کشور فرانسه شما مستقیم با شغل خود در ارتباط هستید.

  مهاجرینی که تقاضای اخذ ویزای سرمایه گذاری در کشور فرانسه را دارند باید به این نکته توجه داشته باشند که حتما وکلایی را برای ارائه پرونده مهاجرتی به دولت فرانسه انتخاب نمایند که شناخت و آگاهی کاملی در خصوص نحوه اخذ ویزای سرمایه گذاری فرانسه داشته باشند

   

  شیوه های سرمایه گذاری در اروپا و آمریکا:

 • برای اخذ اقامت در فرانسه از راه سرمایه گذاری باید به شیوه ذیل عمل می نماییم:

   شما میتوانید درکشور فرانسه مغازه و شغلی را خریداری کنید و کشور فرانسه برای شما یک ویزای یک ساله صادرمیکند. این ویزابه مدت ۵ سال سالانه تمدید می شود و پس از گذشت ۵ سال اقامت دائم را از طریق سرمایه گذاری دریافت می کنید .امروزه بسیاری از موسسات و شرکت های مهاجرتی این ادعا را دارند که می توانند در کشور های اروپایی ویزای سرمایه گذاری اخذ کنند در صورتی که این امر امریست کاملا حقوقی و باید تحت نظر یک وکیل انجام شود . سرمایه گذاری قوانین خاصی دارد که اگر وکیل شما آگاهی کامل از قوانین و شرایط مهاجرت به فرانسه را نداشته باشد با شکست رو به رو می شود.

  برای اخذ اقامت فرانسه از طریق سرمایه گذاری با وکلایی مشورت کنید که تخصص کافی در امور مهاجرتی بخصوص سرمایه گذاری را دارند.

  مراحلی که باید برای اخذ اقامت انجام دهیم به شرح ذیل است:

  ۱در ابتدا درخواست ویزای کوتاه مدت از دولت فرانسه میکنیم

  ۲پس از اخذ ویزا و ورود به خاک فرانسه تعدادی مغازه و شغل را مشاوران ما به شما معرفی می کنیم و برای متقاضی یه حساب بانکی باز می کنیم

  ۳سپس متقاضی به ایران باز میگردد و در خواست ویزای بلند مدت ۶ ماهه میکنیم

  ۴متقاضی مهاجرت از ایران به حساب فرانسه خود پول واریز میکند

  ۵– متقاضی به فرانسه باز میگردد و قولنامه ای را امضا می کند و ما برای او درخواست اقامت ۱ساله می کنیم و از او یک رسید میگیریم

  ۶با رسید اخذ متقاضی شرکتی را تاسیس می کنیم و متقاضیbuisiness را شروع می کند

  ۷– برای اخذ اقامت ۱ساله بعد از تاسیس شرکت مدارک لازم را ارائه می دهیم

  ۸به مدت ۵سال باید اقامت را تمدید کرد تا در نهایت اقامت ۱۰ساله گرفته شود

  باتوجه به توضیحاتی که خدمتتان عرض کردیم شرایط سرمایه گذاری در کشور فرانسه نسبت به سایر کشورها به دلایل ذیل بهتر است:

  ·         فرد متقاضی نخست شغل مد نظر خود را انتخاب میکند و از نزدیک رویت میکند.

  ·         کلیه ی  پولها به حساب خود فرد واریز میشود.

  ·         پولی در اختیار دولت بلوکه نمی ماند.

  ·         شغل مد نظر توسط خود فرد اداره می شود.

  نکات فوق سرمایه گذاری در کشورفرانسه را نسبت به سایر کشور ها متمایز میکند.

  طریقه ی دیگر برای اخذ اقامت در فرانسه این است که شما اکنون در ایران دارای یک شرکت می باشید و می خواهید شرکت دختر شرکت خودتان را در فرانسه ثبت نمایید ، برای این کار سیستم اجرایی مشابه همان است که بیان نمودیم با این تفاوت که خودتان  را برای کار در شرکت خودتان استخدام میکنید.

  چنانچه در زمینه سرمایه گذاری در اروپا یا آمریکا سوالات بیشتری دارید با موسسه مشاوره ای  MIE تماس بگیرید.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *