سرمایه گذاری در استرالیا

 • سرمایه گذاری در استرالیا و مقدمه ای برآن
 • شرایط سرمایه گذاری در استرالیا
 • سرمایه گذاری در استرالیا و انواع اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا
 • سرمایه گذاری در استرالیا و مزایای آن

فرم ارزیابی رایگان:

شما میتوانید از طریق این فرم درخواست خود را برای ما ارسال نمایید و کارشناسان ما پس از انجام بررسی های لازم با شما ارتباط برقرار خواهند کرد.

سرمایه گذاری در استرالیا و مقدمه ای برآن

سرمایه گذاری در استرالیا ، مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری و راههای سرمایه گذاری در استرالیا در این مقاله مورد بررسی وتحلیل علمی قرا خواهد گرفت.اگر به سرمایه گذاری علاقمند هستید و نیازمند کسب اطلاعاتی در این باب هستید مقاله ذیل را از دست ندهید.

استرالیا به دلیل کیفیت بالای زندگی و پیشرفت در کلیه رمینه های اقتصادی و علمی وبر وضعیت جغرافیایی، اقتصاد و زیرساخت های پایدار و قوی، موقعیت های کاری به مقصد بسیاری از مهاجران سراسر کشورهای جهان تبدیل شده است.تعداد کثیری از مهاجران به منظور تحصیل ،کار و سرمایه گذاری را انتخاب می نمایند.استرالیا کشوری ثروتمند است و واحد پول کشور استرالیا دلار استرالیا می باشد.صادرات در این کشور رونق بسیاری دارد.

 • تمایل به آگاهی از شرایط سرمایه گذاری دارید؟
 • نیازمند کسب اطلاعات کامل از نحوه اخذ ویزای سرمایه گذاری هستید؟
 • تمایل دارید از قوانین سرمایه گذاری در استرالیا آگاهی یابید؟

در این مقاله تلاش نمودیم به کلیه سوالات شما سروران پاسخ کامل و مفصل دهیم.

شرایط سرمایه گذاری در استرالیا

در سرمایه گذاری در استرالیا امکان اخذ اقامت دایم برای شخص سرمایه گذار وجود دارد، به صورتی که بسیاری از افراد با شنیدن این خبر یا مطالعه موضوعات و اطلاعات در باب سرمایه گذاری  سوالات کثیر خود را ایمیل کرده یا با تماس ها سوالات خود را مطرح می کنند و به دنبال این هستند که سرمایه گذاری  را با توجه به آخرین قواعد بتوانند انجام دهند.

سرمایه گذاری  با توجه به آخرین قواعد مهاجرتی مربوط به سفارت و اداره مهاجرت این کشور می تواند یکی از مناسب ترین راه ها برای افرادی باشد که نیت سرمایه گذاری در یک کشور مدرن و همچنین توامان نیت اخذ اقامت آن کشور را دارند. سرمایه گذاری در استرالیا همچون سرمایه گذاری در انگلیس و سرمایه گذاری در آمریکا قواعد بسیار مشخصی دارد که اگر متقاضی که در باب سرمایه گذاری در استرالیا می خواهد اقدام کند آنها را رعایت نکند ممکن است به باخت سرمایه خود حتی منجر شود.

اگر شما متقاضی مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری  هستید باید بدانید کدام فرم ها مربوط به متقاضیان سرمایه گذاری  می باشد.

سرمایه گذاری در استرالیا بیش از ۱۰ سال می باشد که با پلن های مشخص در حال حاضر به متقاضیان سرمایه گذاری در این کشور ارائه می شود.

حال اگر شما متقاضی مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری هستید می توانید با ارائه حجم و میزان مشخصی از سرمایه خود، برای خود افراد وابسته به خود یعنی همسر و فرزندتان بحث اقامت استرالیا را داشته باشید.

عده زیادی از متقاضیان سرمایه گذاری سوال مشترکی دارند و آن هم اینکه مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری مقرون به صرفه تر و مناسب تر است یا سرمایه گذاری در سایر کشورها مانند آمریکا، انگلستان، نیوزیلند و کشورهای هم رده آن. به طور کلی نمی توان این کشورها را در مورد پرونده های سرمایه گذاری باهم قیاس کرد، اما هر کدام از کشورها قوانین خاص خود را دارند.

سرمایه گذاری در استرالیا و بررسی انواع ویزاهای سرمایه گذاری در استرالیا

سرمایه گذاری در استرالیا از طرق متفاوتی امکان پذیر است و از طریق کسب ویزای هایی نظیر ساب کلاس 188 و ساب کلاس 132 و ساب کلاس 888 اقدام به اقامت در این کشور می نمایند.به دلیل سطح بالای زندگی شهروندی در استرالیا عده بسیار از هموطنان به اقامت در استرالیا علاقمند هستند.برای اخذ این نوع ویزاها شرایط و الزاماتی نظیر سن و سابقه مدیریتی و سطح مالی شخص متقاضی و سطح زبان شخص و همچنین گردش مالی بسیار حائز اهمیت می باشد.که در صورت تبعیت از آنها امکان اقامت دائم میسر می گردد. در ذیل به بررسی انواع ویزاهای سرمایه گذاری در استرالیا پرداخته ایم.در صورت هر گونه سوال یا ابهام می توانید با استفاده ار کلید واژه ملک پور سرمایه گذاری در استرالیا را در گوگل سرچ نموده و مطالب مفیدی در کلیه سایت های ملک پور در رابطه با سرمایه گذاری در استرالیا بیابید.

 • سرمایه گذاری در استرالیا از طریق ویزای ساب کلاس 188

  سرمایه گذاری ئر استرالیا از طریق ویزای ساب کلاس از این طریق است که به شخص متقاضی اقامت 4 ساله داده می شود که قابلیت تمدید و تبدیل به اقامت دائم را در صورتی که شخص متقاضی کلیه قوانین قوانین و شرایط در رابطه با اقامت خود رعایت نماید را دارد.در این نوع ویزا شخص متقاضی باید یکی از ایالات استرالیا را به عنوان اسپانسر برای اقامت اقدام نماید. در ابتدا کلیه مدارک و رزومه شخص متقاضی بررسی می گردد در صورت موافقت شخص متقاضی باید در طی 4 سالاقامت در آن ایلت کسب و کار مناسبی راه اندازی نموده سرمایه خود را افزایش دهد که با توجه به تفاوت هزینه ها در ایالات استرالیا میزان سرمایه تخمین زده می شود.در طی این مدت شخص می تواند شرایط را جهت اقامت خانواده خود فراهم سازد.در صورتی که در طی 4 سال به کسب و کار و سرمایه مورد نیاز نرسید می تواند این زمان را برای دو سال تمدید نمایذ.

 • سرمایه گذاری در استرالیا از طریق ویزای ساب کلاس 132

  سرمایه گذاری در استرالیا از طریق ویزای ساب کلاس 132  برای مدیران و صاحبان شرکت‌های بزرگ وافرادی می باشد که قابلیت سرمایه گذاری با مبالغ بالا را دارند. اینا شخاص تعهد می دهند که پس از ورود به استرالیا یک ونیم میلیون دلار استرالیا را به استرالیا می اورند و در تجارت و کارهای تجاری سرمایه‌گذاری میکنند.از نکات مثبت ویزای ساب کلاس 132 می توان ورود خانواده به همراه شخص متقاضی نام برد که از کلیه امکانات رفاهی و شهروندی از جمله خدمات پزشکی و تحصیلی بهره مند می گردند.

 • سرمایه گذاری در استرالیا از طریق ویزای ساب کلاس 888

  سرمایه گذاری در استرالیا از طریق ویزای ساب کلاس 888 می توان گفت مرحله دوم ویزای ساب کلاس 188 و زیر گروه آن محسوب می گردد.این ویزا برای  تاجران و سرمایه گذارن متقاضی سرمایه گذاری در استرالیا و اقامت در این کشور است که ویزای ساب کلاس 188 را به مدت 4 سال دارند و به دنبال اقامت دائم هستند.مدت زمان این ویزا 5 سال می باشد که قابلیت تبدیل به اقامت دائم را نیز دارد.اشخاص متقاضی سرمایه گذاری  که به  اقامت دائم از طریق تجارت و سرمایه گذاری بالا تمایل دارند باید کلیه شروط دولت استرالیا را عملی سازند. الزامات ایالتی دولتی و اداره امور داخلی برای هر نوع سرمایه گذاری متفاوت است. متقاضی باید در ابتدا باید برای مهاجرین SA اقدام کند و بعد درخواست ویزای 888 را به امور خارجه ارسال نماید.

  ویزای کار آفرینی :برای اسخاصی است که قصد کارآفرینی و یا انتقال کسب و کار خود در استرالیا را دارند.

  سرمایه گذاری در تجارت : سرمایه گذاران و تجاری که تمایل دارند مبلغ 1.5 میلیون دلار استرالیا را به مدت 4 سال در استرالیا سرمایه گذاری کنند.

  سرمایه گذاران برجسته : اشخاصی که به قصد کسب سود مبلغ 5 میلیون دلار استرالیا را در استرالیا سرمایه گذاری می کنند.

فایل صوتی استاد ملک پور(وکیل پایه یک دادگستری و دانشجوی دکترای حقوق در اروپا) در باب سرمایه گذاری در استرالیا

سرمایه گذاری در استرالیا و مزایای آن

 1. تحصیل در تمامی مقاطع در استرالیا، مثل یک شهروند استرالیایی
 2. امکان استفاده از خدمات پزشکی و بهداشتی رایگان
 3. توانایی اخذ پاسپورت استرالیا
 4. استفاده خانواده شخص متقاضی سرمایه گذاری در استرالیا از کلیه امکانات و بهره مندی از شرایط مطلوب
 5. امکان استفاده از بیمه بیکاری و بازنشستگی
سخن آخر در خصوص سرمایه گذاری در استرالیا

سرمایه گذاری در استرالیا و راههای سرمایه گذاری در استرالیا و اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در استرالیا در این نوشتار مورد بررسی و تحلیل علمی و تخصصی قرار گرفت.در این مقاله تلاش نمودیم تمامی راههای سرمایه گذاری در استرالیا را با شرح دهیم.در انتهای مقاله باید بیان نماییم که اگر متقاضی مهاجرت به استرالیا هستید از روش های بسیاری می توانید اقدام نمایید و اخذ اقامت استرالیا نیز دست یابید. با توجه به اینکه شرایط هر فرد برای مهاجرت به استرالیا متفاوت خواهد بود افرادی که متقاضی مهاجرت به استرالیا هستند می توانند با بررسی شرایط خود برای مهاجرت به استرالیا اقدام نمایند .

اگر قصد سرمایه گذاری در استرالیا را دارید می توانید برای دریافت اطلاعات کاملتر با موسسه مشاوره ای MIE مشاوره نمایید و اطلاعات جامع تری در مورد سرمایه گذاری در استرالیا را بدست آورید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *