سرمایه گذاری در انگلستان

سرمایه گذاری در انگلستان و بررسی راه های سرمایه گذاری

 • سرمایه گذاری در انگلستان و مقدمه ای بر آن
 • شرایط عمومی سرمایه گذاری در انگلستان
 • اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در انگلستان
 • استاندارد های سرمایه گذاری در انگلستان
 • شاخص های اقتصادی تأثیر گذار برای سرمایه گذاری در انگلستان
 • سرمایه گذاری در انگلستان از طریق خرید ملک
 • سرمایه گذاری در انگلستان از طریق ثبت شرکت
 • سرمایه گذاری در انگلستان از طریق کارآفرینی
 • سرمایه گذاری در انگلستان از طریق خرید اوراق قرضه دولتی
 • سرمایه گذاری در انگلستان از طریق خودحمایتی
 • مزایای سرمایه گذاری در انگلستان
 • معایب سرمایه گذاری در انگلستان
 • سخن پایانی

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

سرمایه گذاری در انگلستان و مقدمه ای بر آن

سرمایه گذاری در انگلستان ،شرایط اخذ اقامت و مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در انگلستان و انواع روش های موجود سرمایه گذاری در این کشور را ما در این مقاله به صورت کاملا تخصصی و تفصیلی مورد تحلیل و بررسی قرار می دهیم تا در صورتی که شما عزیزان کشور انگلستان را مقصد مهاجرتی خود قرار داده اید با اطلاعات کافی در خصوص اقدام نمایید. آیا به واسطه سرمایه گذاری در انگلستان افراد متقاضی می توانند اقامت و تابعیت این کشور را اخذ نمایند؟ استانداردهای سرمایه در کشور انگلستان به چه صورت است؟ با توجه به اینکه یکی از راه های اخذ اقامت و تابعیت در اکثر کشورها سرمایه گذاری در کشور مقصد می باشد و کشور انگلستان نیز برای افراد متقاضی شرایط مهاجرت از طریق سرمایه گذاری را پیش بینی کرده است، پیشنهاد ما به افراد متقاضی این است علم خود را در ابتدا در مورد شرایط و قوانین سرمایه گذاری در کشور انگلستان ارتقا دهید و سپس اقدام به مهاجرت از این طریق نمایید، ما در این مقاله به بررسی قوانین و شرایط سرمایه گذاری در کشور انگلستان می پردازیم تا شما عزیزان اطلاعات کافی در این خصوص دریافت نمایید و قدم های موثری در این راه بردارید. پیشنهاد می شود پس از مطالعه این مقاله در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر داشتید با مشاورین برتر موسسه حقوقی ملکپور، همکار موسسه MIE اتریش مشاوره تخصصی داشته باشید تا از تجربیات مشاورین موسسه بهره مند شوید.

.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با کارآفرینی و سرمایه گذاری در انگلستان
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با سرمایه گذاری در انگلستان

شرایط عمومی سرمایه گذاری در انگلستان

سرمایه گذاری در انگلستان مستلزم آگاهی و علم کافی نسبت به شرایط عمومی این کشور است، ما در این بخش به بررسی شرایط عمومی این کشور می پردازیم تا شما عزیزان اطلاعات اولیه خود را در مورد انگلستان دریافت نمایید. بریتانیای کبیر یا انگلستان در زمره کشورهای اروپای شمال غربی می باشد، که از شرق و شمال با اقیانوس اطلس و کانال مانش هم مرز است و از جنوب نیز با جزیره ایرلند هم مرز است. انگلستان کشوری است که به چهار بخش بزرگ تقسیم شده است که شامل ولز، انگلستان، اسکاتلند و ایرلند شمالی می باشد. جمعیت کشور انگلستان در حدود 56 میلیون نفر است. نرخ بیکاری در 3ماه نخست 2019 در حدود 3.8 درصد اعلام شد، این امر نشان دهنده این است که این کشور مقصد مناسبی برای ایجاد شرکت و کارآفرینی می باشد. نکته قابل توجه در مورد انگلستان بحث هزینه های زندگی در این کشور است که به نسبت دیگر کشورها، هزینه های زندگی در این کشور بالاتر است به عنوان مثال هزینه زندگی در شهری مثل لندن با احتساب هزینه های خورد و خوراک، رفت و آمد، محل اسکان و… در حدود 2500 تا 3000 پوند در ماه می باشد. البته هزینه های زندگی بستگی به سبک زندگی افراد دارد و می تواند کمتر با بشتر باشد.

پرچم انگلیس
ویزای کار انگلستان

اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در انگلستان

سرمایه گذاری به عنوان یکی از روش های مناسب جهت اخذ اقامت دائم و نتیجتا تابعیت در اکثر کشورها به حساب می آید. افراد متقاضی می توانند به واسطه روش های مختلف سرمایه گذاری در انگلستان اقامت دائم و تابعیت این کشور را اخذ نمایند. نکته قابل ذکر در مورد سرمایه گذاری در کشور انگلستان این است که فردی که کارآفرینی انجام می دهد یا شرکتی در این کشور ایجاد کرده است باید به مدت 5سال بیزنس خود را فعال نگه دارد و طی این مدت به صورت مرتب مالیات خود را پرداخت کرده باشد تا واجد شرایط اخذ اقامت دائم به حساب آید. نکته دیگری که باید در مورد قوانین اخذ تابعیت انگلستان مطرح کنیم بحث تابعیت مضاعف است که این کشور این مورد را پذیرفته است. افراد متقاضی پس از اخذ اقامت دائم در صورتی که بخواهند تابعیت این کشور را اخذ نمایند باید شرایط و قوانین خاص مربوط  به اخذ تابعیت انگلستان را رعایت کرده باشند، شرایط مورد نظر همانند دیگر کشورها شرط حضور مستمر پس از اخذ اقامت دائم، تسلط کامل به زبان انگلیسی، نداشتن جرم کیفری و تبعیت از قوانین این کشور و در نهایت باید ثابت نماید در جامعه انگلستان ادغام شده و به نوعی خود را پایبند قوانین این کشور بداند. پروسه اخذ تابعیت انگلستان پس از گذشت 6 سال از اقامت دائم اتفاق می افتد.

استاندارد های سرمایه گذاری در انگلستان

یکی از موارد مهمی که در خصوص سرمایه گذاری در انگلستان و دیگر کشورها باید مد نظر قرار داد و در خصوص آن اطلاعات کافی داشت رعایت استانداردهای سرمایه گذاری در این کشور می باشد، افراد متقاضی باید توجه داشته باشند استانداردهای سرمایه گذاری در انگلستان مستلزم آگاهی از شاخص های نرخ بیکاری، قوانین و شرایط مصادره اموال در این کشور و فساد اقتصادی موجود در این کشور می باشد. آگاهی از موارد ذکر شده می تواند نقش مهمی در ایجاد تجارت و سرمایه گذاری در این کشور برای افراد متقاضی در بر داشته باشد. نکته قابل توجه در مورد سرمایه گذاری در انگلستان این است که افراد با ریسک از دست دادن سرمایه در این کشور مواجه نمی شوند زیرا این کشور به دلیل نظام قضایی بسیار قدرتمندی که دارد می تواند مقصد امن و ایده آلی برای افراد متقاضی سرمایه گذاری به حساب آید.

نمودار زیر نشان دهنده وضعیت مصادره اموال طی 5 سال گذشته در انگلستان می باشد:

نمودار امنیت سرمایه گذاری در انگلستان

شاخص های اقتصادی تاثیر گذار در سرمایه گذاری در انگلستان

یکی دیگر از موارد مهم و تاثیر گذار در بحث سرمایه گذاری در کشوری مانند انگلستان آگاهی از شاخص های اقتصادی این کشور است. شاخص های اقتصادی از طریق مواردی چون رشد اقتصادی، درصد تولید ناخالص داخلی و تورم در این کشور مشخص می شود. تولید ناخالص داخلی GDP در واقع نشان دهنده رشد اقتصادی کشوری مانند انگلستان است. بالا بودن رشد ناخالص داخلی بیانگر سودآور بودن سرمایه گذاری در این کشوراست. در نمودار زیر ما به بررسی رشد ناخالص داخلی این کشور طی 5 سال گذشته می پردازیم.

یکی دیگر از مواردی که در مورد شاخص های اقتصادی باید در نظر داشت میزان مالیات های تعریف شده بر درآمد و سود شرکتهای تجاری می باشد.

میزان مالیات در انگلستان

ما در جدول زیر به بررسی برخی شاخص های اقتصادی در انگلستان می پردازیم:

شاخص های اقتصادی انگلستان
ثبت شرکت در انگلستان
خرید ملک در انگلستان
اقامت انگلستان

روش های سرمایه گذاری در انگلستان

سرمایه گذاری در انگلستان از طریق خرید ملک

سرمایه گذاری در انگلستان

یکی دیگر از راه های مهاجرت به برخی کشورها، خرید ملک در کشور مقصد می باشد. لازم به ذکر است در صورتی که شما عزیزان هدف خود را برای مهاجرت به یک کشور از طریق خرید ملک در نظر گرفته اید، باید توجه داشته باشید کشوری را انتخاب نمایید که به واسطه خرید ملک به شما و خانواده شما اقامت دائم اعطا نماید. متاسفانه در کشور انگلستان موردی در خصوص سرمایه گذاری از طریق ملک در این کشور برای اتباع کشورهای دیگر تعریف و پیش بینی نشده است و افراد متقاضی نمی توانند به واسطه خرید ملک در این کشور اقامت خود را دریافت نمایند. در صورتی که قصد سرمایه گذاری در انگلستان را دارید پیشنهاد می شود روش های دیگر سرمایه گذاری در این کشور را در نظر داشته باشید تا به راحتی بتوانید اقامت خود را دریافت نمایید.

سرمایه گذاری در انگلستان از طریق کارآفرینی

سرمایه گذاری در انگلستان

در سال 2011 با توجه به کاهش محدودیتهای سرمایه گذاری خارجی در کشور انگلستان، دولت این کشور اقدام به ایجاد شرایط ایده آل برای سرمایه گذاران خارجی نمود و در این خصوص روش های مختلفی را برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفت، که در این بخش به سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی در انگلستان می پردازیم:

سرمایه گذاری 50 هزار پوندی در واقع برای افرادی است که فارغ التحصیل از دانشگاه های کشور انگلستان باشند و مدرک تحصیلی آنها از دانشگاه های این کشور صادر شده باشد. این نوع سرمایه گذاری در انگلستان به post study work معروف است. در واقع در این نوع سرمایه گذاری برای افرادی در نظر گرفته شده که قصد اخذ اقامت دائم انگلستان را پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه های این کشور دارند. فرد متقاضی باید ثابت نماید سرمایه مورد نظر را در حساب خود دارد و توانایی بالایی در ایجاد تجارت و بیزنس خود دارد. زمانی که فرد تجارت و یا شرکت خود را به واسطه 50 هزار پوند ایجاد کرد، در ابتدا برای وی یک اقامت 2ساله صادر می شود و پس از اینکه ثابت کرد تجارت وی سودآور شده، فرد می تواند درخواست اقامت دائم دهد.

سرمایه گذاری در انگلستان از طریق ثبت شرکت

سرمایه گذاری در انگلستان

سرمایه گذاری در قالب مبلغ 200 هزار پوند به این صورت است که افراد باید ثابت نمایند در کنار داشتن این سرمایه توانایی ایجاد بیزنس و تجارت خود را در کشور انگلستان دارند. سرمایه گذاری 200 هزار پوندی در ثبت شرکت و ایجاد بیزنس در این کشور به حساب می آید که در صورتی که فرد بتواند با موفقیت شرکت یا بیزنس خود را در این کشور ایجاد کند می تواند اقامت خود را نیز دریافت نماید. نکته قابل ذکر در مورد سرمایه گذاری 200 هزار پوندی این است که این روش به صورت امتیاز بندی می باشد و افراد متقاضی باید امتیاز 95 را در پروسه امتیاز بندی کسب نماید. فاکتورهای امتیاز بندی شامل: سرمایه 200 هزار پوند است که باید به صورت حساب کوتاه مدت 3ماهه باید باشد، بیزنس پلن و طرح توجیهی که فرد ارائه می دهد و در نهایت مدرک زبان آیلتس 6 می باشد. زمانی که امتیازبندی افراد انجام شد و طرح تجاری آنها مورد تایید قرار گرفت، از طرف کشور انگلستان یک اقامت 3ساله برای فرد صادر می شود و در صورتی که فرد طی این مدت فعالیت تجاری داشته باشد می تواند پس از گذشت 3سال درخواست اقامت دائم دهد. لازم به ذکر است به واسطه این روش سرمایه گذاری فرد باید اتباع انگلستان را که حداقل 2نفر باشند را استخدام نماید.

سرمایه گذاری در انگلستان از طریق خرید اوراق قرضه دولتی :

سرمایه گذاری در انگلستان

یکی از روش های معمول و امکان پذیر سرمایه گذاری در انگلستان مانند اکثر کشورها، خرید اوراق قرضه دولتی می باشد. افراد متقاضی می توانند از طریق خرید اوراق قرضه دولتی به مبلغ 2 میلیون پوند اقامت این کشور را اخذ نمایند. این نوع سرمایه گذاری برای اتباع خارج از اتحادیه اروپا برای جذب هر چه بیشتر سرمایه گذار در این کشور پیش بینی شده است. افراد متقاضی زمانی که اقدام به خرید اوراق قرضه دولتی نمودند در ابتدا یک اقامت 3ساله برای آنها صادر می شود، در صورتی که فرد بتواند طی این مدت سرمایه خود را به این کشور انتقال دهد اقامت وی به مدت 2سال دیگر تمدید می شود. پس از گذشت 5 سال فرد متقاضی می تواند کارت اقامت دائم خود و خانواده خود را دریافت نماید. لازم به ذکر است فرد برای اینکه به واسطه این روش اقامت خود را دریافت نماید باید مبلغ 2میلیون پوند را به صورت نقد در حساب خود نشان دهد و سپس با مبلغ ذکر شده اقدام اوراق قرضه دولتی خریداری نماید. لازم به ذکر است فرد علاوه بر مبلغ 2میلیون پوند باید ثابت نماید که زمانی که وارد این کشور شد توانایی تامین هزینه های زندگی خود و خانواده خود را دارد.

سرمایه گذاری در انگلستان از طریق خودحمایتی

سرمایه گذاری در انگلستان

یکی از روش های مهاجرت که به عنوان یکی از راه های سرمایه گذاری محسوب می شود، سرمایه گذاری از طریق خود حمایتی در کشور مقصد می باشد. خود حمایتی موردی است که بیشتر مناسب افراد بازنشسته و مسن می باشد، این افراد چون نیازی به کار کردن درکشورمقصد ندارند با داشتن سرمایه مناسب و نشان دادن منبع درآمد می توانند این نوع اقامت را که به نام خود حمایتی شناخته شده است اخذ نمایند. کشورهایی که در حال حاضر به واسطه خود حمایتی به افراد متقاضی اقامت و ویزا اعطا می نمایند شامل: فرانسه، اتریش، اسپانیا و یونان هستند. متاسفانه دولت انگلستان موردی را در قالب خود حمایتی در پروسه های مهاجرتی این کشور تعیین نکرده است و افراد متقاضی می توانند در صورتی که این کشور را مقصد مهاجرتی خود قرار داده اند از طرق دیگر سرمایه گذاری اقدام به مهاجرت به این کشور نمایند.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با خرید ملک در انگلستان
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با سرمایه گذاری پزشکان در انگلستان

مزایای سرمایه گذاری در انگلستان

قطعا سرمایه گذاری در کشوری مثل انگلستان برای افراد متقاضی در گام نخست دارای مزایایی است که ما در این بخش به بررسی مزایای سرمایه گذاری در این کشور می پردازیم.

 • پروسه انجام سرمایه گذاری و اخذ اقامت در این کشور به واسطه سرمایه گذاری در زمان کوتاهی انجام می شود.
 • به واسطه سرمایه گذاری در انگلستان افراد متقاضی می توانند از خدمات و امکانات دولتی همانند دیگر شهروندان انگلستان بهره مند شوند
 • سرمایه گذاری در انگلستان باعث می شود فرد بتواند به همراه همسر و فرزندان زیر سن 18 سال وارد این کشور شود و برای آنها نیز اقامت دریافت کند
 • سرمایه گذاری در کشور انگلستان منجر به اخذ اقامت دائم و نهایتا تابعیت این کشور برای فرد و خانواده وی خواهد شد.
 • یکی از نکات مهم در خصوص مزایای سرمایه گذاری در کشور انگلستان باقی ماندن سرمایه فرد در حساب شخصی اش می باشد، که همین امر باعث می شود سرمایه گذاری در این کشور ریسک پایینی داشته باشد.

معایب سرمایه گذاری در انگلستان

با توجه به اینکه سرمایه گذاری در انگلستان دارای مزایای بسیاری است مانند دیگر کشورها دارای معایبی نیز می باشد، که ما در این بخش یه بررسی معایب سرمایه گذاری در این کشور می پردازیم تا اطلاعات شما نسبت به معایب سرمایه گذاری در انگلستان ارتقا یابد:

1: یکی از معایب سرمایه گذاری در انگلستان بالا بودن میزان سرمایه ای است که فرد متقاضی باید در این کشور وارد کند.

2: یکی دیگر از معایب سرمایه گذاری در انگلستان بالا بودن میزان مالیاتی است که در این کشور افراد متقاضی باید پرداخت کند، این مالیات گاها براساس میزان سرمایه افراد و متناسب با سرمایه تعیین می شود.

مهاجرت به انگلستان
پاسپورت انگلستان
سخن پایانی

سرمایه گذاری در انگلستان، شرایط اخذ اقامت و تابعیت به واسطه سرمایه گذاری در انگلستان و همچنین قوانین سرمایه گذاری در این کشور را ما در مقاله فوق به صورت کاملا تخصصی مورد بررسی علمی قرار دادیم تا شما عزیزان اطلاعات کافی نسبت به قوانین و شرایط پیش روی خود در باب سرمایه گذاری در این کشور داشته باشید. با توجه به اینکه کشور انگلستان شرایط ویژه ای برای اتباع کشورهای خارج از اتحادیه اروپا در خصوص سرمایه گذاری در این کشور قرار داده است، پیشنهاد می شود در صورتی که کشور انگلستان را مقصد مهاجرتی خود قرار داده اید و در خصوص قوانین سرمایه گذاری در انگلستان اطلاعات کافی ندارید در ابتدا مقاله فوق را به صورت کامل مطالعه نمایید و سپس در صورت لزوم می توانید با تماس با مشاورین با تجربه و مجرب موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای MIE اتریش اطلاعات حقوقی خود را در خصوص تمامی روش های سرمایه گذاری در کشور انگلستان ارتقا دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *