سرمایه گذاری در دانمارک

سرمایه گذاری در دانمارک و بررسی روشهای سرمایه گذاری

 • سرمایه گذاری در دانمارک و مقدمه
 • شرایط عمومی سرمایه گذاری در دانمارک
 • اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در دانمارک
 • استانداردهای سرمایه گذاری در دانمارک
 • شاخص های اقتصادی تأثیر گذار در سرمایه گذاری در دانمارک
 • سرمایه گذاری در دانمارک از طریق خرید ملک
 • سرمایه گذاری در دانمارک از طریق ثبت شرکت
 • سرمایه گذاری در دانمارک از طریق کارآفرینی
 • سرمایه گذاری در دانمارک از طریق خرید اوراق قرضه دولتی
 • سرمایه گذاری در دانمارک از طریق خودحمایتی
 • مزایای سرمایه گذاری در دانمارک
 • معایب سرمایه گذاری در دانمارک
 • سخن پایانی

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

سرمایه گذاری در دانمارک و مقدمه

سرمایه گذاری در دانمارک٬ دریافت اقامت از روش سرمایه گذاری و انواع طرق سرمایه گذاری در دانمارک در این مقاله علمی مورد بررسی قرار می گیرد. آیا سرمایه گذاری در دانمارک سبب اعطای اقامت و تابعیت می شود؟ از چه روشهایی می توان در دانمارک، سرمایه گذاری نمود؟  امید است که در این مقاله که توسط موسسه حقوقی ملک پور نگارش گردیده است٬ بتوانیم به تمامی سوالات شما در باب سرمایه گذاری در دانمارک٬ پاسخ دهیم.  سطح رضایت مردم از زندگی در ددانمارک بسیار بالا بوده و مردم دانمارک شادترین مردم دنیا هستند.  به همین دلیل همه روزه بسیاری از افراد٬ تمایل دارند به این کشور مهاجرت کنند.

یکی از روش های دریافت اقامت دانمارک سرمایه گذاری در این کشور است.  پیشنهاد می شود قبل از هرگونه اقدام و تصمیم گیری با یک مشاور حقوقی معتبر صحبت نمایید تا شما را در این امر راهنمایی نماید. در صورت هر گونه سوال با موسسه حقوقی ملک پور٬ همکار موسسه MIE اتریش تماس حاصل نمایید و به صورت رایگان مشاوره شوید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با مهاجرت به دانمارک و انگلیس

شرایط عمومی سرمایه گذاری در دانمارک

دانمارک یکی از کشورهای اروپایی می باشد که جنوبی ترین کشور حوزه اسکاندیناوی نیز است. جمعیت دانمارک حدود 5.5 میلیون نفر است. پایتخت آن کپنهاک است و زبان رسمی مردم این کشور٬ دانمارکی است که در برخی نقاط کشور به زبان گرینلندی و آلمانی سخن می گویند. دانمارک از نظر اقتصادی٬ رتبه هفتم را در بین سایر کشورهای جهان داراست. مردم این کشور به علت شرایط مساعد اقتصادی این کشور٬ جزو راضی ترین ملت ها به شمار می روند. این عوامل سبب شده تا ملت از کشورهای مختلف٬ قصد مهاجرت به دانمارک را داشته باشند. مهاجرت به دانمارک و سرمایه گذاری در دانمارک از روش های مختلفی همچون ثبت شرکت٬ کارآفرینی٬ خرید ملک٬ خرید اوراق قرضه٬ برای اتباع خارجی امکانپذیر می باشد. دانمارک به دلیل اینکه یکی از کشورهای مرفه اروپایی محسوب می شود٬ کیفیت و سطح زندگی افراد٬ بسیار بالا می باشد و از سرمایه گذاران خارجی جهت توسعه و رشد اقتصاد کشور خود٬ به شدت استقبال می کند.

اطلاعات عمومی دانمارک

اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در دانمارک

یکی از روش هایی که منجر به اخذ اقامت می‌گردد٬ سرمایه‌گذاری در دانمارک است. در این روش٬ فرد می بایست سرمایه زیادی داشته باشد و از نظر مالی مشکلی نداشته باشد. سرمایه گذاری در دانمارک به ۴ روش انجام می‌شود٬ یکی خرید ملک٬ دوم ثبت شرکت٬ سوم خرید اوراق قرضه و چهار کارآفرینی. خرید ملک در دانمارک به این صورت می باشد که فرد اگر قصد خرید ملک در مرکز شهر را داشته باشد٬ حدود ۱۵ هزار کرون تا ۳۰ هزار کرون برای هر مترمربع می بایست هزینه کند و اگر قصد خرید ملک در خارج از مرکز شهر را داشته باشد٬ میزان سرمایه ۱۲ هزار کرون تا ۲۰ هزار کرون مورد نیاز است. در روش ثبت شرکت فرد می بایست سرمایه ای حدود ۱۲۵ هزار کرون داشته باشد تا بتواند شرکتی را به ثبت برساند. در ادامه به هر یک از این روش‌ها پرداخته می‌شود. پس از اقدام به ثبت شرکت٬ حدود یک تا شش ماه طول می‌کشد تا بتواند اقامت خود را اخذ نماید. پس از گذشت ۵ سال اقامت دائم می گیرد و پس از آن که زبان دانمارکی یاد گرفت و با رسم و رسوم آن کشور نیز آشنا شد٬ اقدام به اخذ تابعیت می نماید.

استانداردهای سرمایه گذاری در دانمارک

جهت بررسی وضعیت اقتصادی هر کشور می بایست به استانداردهای سرمایه‌گذاری آن بپردازیم و آنها را مورد بررسی قرار دهیم. استانداردهای سرمایه گذاری در دانمارک شامل نرخ فساد مالی و مصادره اموال می باشد. در کشور دانمارک به علت وضعیت اقتصادی مناسب و مرفه بودن این کشور٬ نرخ فساد مالی٬ کم می باشد. ذکر این نکته قابل توجه است که در دانمارک اختلاف طبقاتی بسیار کم دیده می‌شود و میزان حقوق افراد تقریبا به یک میزان است. این مورد نیز دلیل خوبی برای کم بودن فساد مالی در این کشور است. مصادره اموال٬ در این کشور به ندرت دیده می شود چرا که وضعیت اقتصاد دولت مناسب است و مردم این کشور جزو راضی ترین ملت ها محسوب می‌شوند. مقاله حاضر توسط کارشناسان تیم مقاله نویسی موسسه حقوقی ملک پور نوشته شده و کپی از ان به هر نحوی حرام و پیگرد قانونی دارد. نرخ فساد مالی در چند سال گذشته در کشور دانمارک را می توانید در نمودار زیر مشاهده نمایید.

نمودار فساد مالی در دانمارک

شاخص های اقتصادی تأثیر گذار در سرمایه گذاری در دانمارک

جهت سرمایه گذاری در دانمارک بهتر است در ابتدا٬ شاخص های  اقتصادی تاثیر گذار در دانمارک را بررسی نماییم. یکی از این شاخص ها وضعیت مالیات این کشور می باشد. نرخ مالیات در کشور دانمارک بالاست. اما می توان گفت که میزان حقوق افراد نیز بالا می باشد. یکی از نکات خوب در خصوص این کشور وام های خوبی است که به افراد می دهد. علیرغم قطعیت سیاسی در مورد مسائل مربوط به مهاجرت، اقتصاد دانمارک همچنان به طور قابل توجهی به صورت عالی پیش می رود. سیاست های بازاریابی انعطاف پذیر و رقابت پذیر در این کشور٬ جریان تجارت و سرمایه گذاری را حفظ می کند و یک سیستم حقوقی شفاف و کارآمد، فعالیت های کارآفرینی قوی را بوجود می آورد. مقررات بانکی در دانمارک معقول هستند و شیوه های وام دهی محتاطانه هستند. ثبات پولی به خوبی حفظ می شود و سیستم قضایی محافظت قوی از حقوق مالکیت می کند.نرخ بیکاری دانمارک را می توانید در نمودار زیر ببینید که در چند سال گذشته کاهش یافته است.

نرخ بیکاری در دانمارک
سرمایه گذاری در دانمارک
خرید ملک در دانمارک
 • سرمایه گذاری در دانمارک از طریق خرید ملک

  افراد در صورتی می توانند اقدام به خرید ملک در دانمارک نمایند که تصمیم به زندگی در دانمارک داشته باشند و درواقع اقامت دائم خود را دریافت کرده باشند و هنگام خرید ملک اسناد آن موجود باشد. جهت خرید ملک در دانمارک٬ مجوز وزارت دادگستری نیز لازم می باشد و فرد می بایست جهت خرید این مدارک را نیز ارائه دهد. البته ذکر این نکته ضروری است که شهروندان اتحادیه اروپا٬ این قانون شامل حالشان نمی شود و می توانند بدون این مجوز اقدام به خرید ملک نمایند. اکثر مردم در این کشور انگلیسی زبانند بنابراین جهت خرید ملک می بایست زبان خود را تقویت کرد یا از یک وکیل معتبر انگلیسی زبان که با امور خرید ملک نیز آشنا باشد٬ استفاده نمایید تا در خرید ملک دچار مشکل نشوید و مورد سوء استفاده قرار نگیرید. خرید ملک در دانمارک به این صورت می باشد که قیمت منزل های مسکونی٬ در مرکز شهر٬ هر متر مربع حدود ۱۵۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ کرون و در خارج از مرکز شهر٬ حدود ۱۲۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ کرون می باشد.

 • سرمایه گذاری در دانمارک از طریق ثبت شرکت

  با ثبت شرکت ، می توانید در دانمارک سرمایه گذاری نمایید. سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت به دو روش آنلاین و کاغذی می باشد. روش آنلاین بسیار راحت تر می باشد و مدت زمان کمی به طول می انجامد در صورتی که روش کاغذی چندین هفته زمان می برد. حداقل میزان سرمایه گذاری و ثبت شرکت در دانمارک ۱۰۰ هزار یورو می باشد و افراد بر حسب نوع شرکت و ثبت آن هزینه های متفاوتی را می پردازند. انواع مختلف آن عبارتند از ثبت فعالیت هایی مانند رستوران و …٬ ثبت شرکت مدنی٬ ثبت دفتر نمایندگی٬ ثبت شعبه مستقل٬ ثبت شعبه وابسته و … می باشد. مدارک مورد نیاز فرد حاوی کپی تمام صفحات شناسنامه٬ مدارک تحصیلی فرد متقاضی٬ سابقه کاری در زمینه فعالیت موردنظر٬ می باشد. در روش های سرمایه گذاری تسلط به زبان و مدرک زبان اهمیت چندانی ندارد.

سرمایه گذاری در دانمارک
 • سرمایه گذاری در دانمارک از طریق کارآفرینی

  در حال حاضر دانمارک از افرادی که قصد کارآفرینی را در کشورش دارند حمایت می کند چرا که این افراد با توسعه کار و اقتصاد این کشور و تولید کار و استخدام بیشتر٬ موجب رشد اقتصاد در کشور می شوند. بنابراین کارآفرینی در دانمارک یکی از روش های خوب جهت اخذ اقامت دانمارک می باشد. جهت اقدام برای کارآفرینی شما می بایست مراحلی را طی کرده و هزینه هایی را پرداخت نمایید تا بتوانید موفق به ثبت کار خود در دانمارک شوید.

کارآفرینی در دانمارک
 • سرمایه گذاری در دانمارک از طریق خرید اوراق قرضه دولتی

  خرید اوراق قرضه٬ نوعی از سرمایه گذاری در این کشور محسوب می شود که می توان از طریق آن اقامت دائم دریافت نمود. به این صورت که فرد می تواند مقداری اوراق قرضه از دولت دانمارک خریداری کند و دولت در ازای آن٬ به او اقامت دائم می دهد و یا اینکه فرد می تواند سرمایه ای را جهت خرید اوراق قرضه به دولت مورد نظر بدهد و دولت پس از پنج سال پول او را پس بدهد و به او اقامت بدهد که البته پول او بدون سود٬ عودت داده می شود.

سرمایه گذاری در دانمارک
 • سرمایه گذاری در دانمارک از طریق خودحمایتی

  یکی از راه های مهاجرت٬ خودحمایتی می باشد. افرادی که از نظر مالی وضع بسیار مناسبی دارند معمولا از این طریق اقدام به مهاجرت می کنند. خود حمایتی یکی از روش های سرمایه گذاری می باشد با این تفاوت که نیازی به صرف کردن و خرج شدن پول افراد ندارد و فقط فرد می بایست مقداری پول جهت نشان دادن سرمایه و اوضاع مالی مناسب٬ به دولت نشان دهد و ثابت کند که نیازی به کار کردن در کشور مورد نظر ندارد. خودحمایتی عموما برای افرادی با سن بالا می باشد که نیازی به کار کردن ندارند. کشورهایی مثل فرانسه و اتریش٬ خودحمایتی دارند و افراد می توانند از این روش استفاده کنند. دانمارک خودحمایتی ندارد و افراد می بایست از روش های دیگر سرمایه گذاری٬ استفاده نمایند.

مزایای سرمایه گذاری در دانمارک

یکی از روش های بسیار خوب جهت اخذ اقامت و مهاجرت دانمارک٬ برای کسانی که سرمایه کافی دارند٬ سرمایه گذاری در دانمارک می باشد که روش های مختلف آن را بررسی کردیم. از آنجا که وضعیت اقتصادی در دانمارک مساعد می باشد٬ این نوع مهاجرت می تواند گزینه خوبی باشد. یکی از مزایای این کشور بیشترین حقوق با کمترین ساعات کاری می باشد که از نکات مثبت جهت مهاجرت محسوب می شود. یکی از مزایای دیگر این است که کارفرما به راحتی می تواند نیروهای بسیار متخصص و چند زبانه در این کشور پیدا کند و این کشور دارای نیروهای متخصص بسیاری می باشد و همینطور در استخدام و اخراج این نیروها در این کشور انعطاف پذیری وجود دارد و به راحتی می توان٬ جهت بهبود کار٬ نیرویی را استخدام یا اخراج نمود. در این کشور به علت تولید برق مناسب٬ سرمایه گذاری٬ آینده ای درخشان دارد و رو به بهبود می باشد. در کل دانمارک یکی از امن ترین کشورها از نظر فساد مالی و شادترین کشورهای جهان جهت زندگی می باشد که سرمایه گذاری در دانمارک و اخذ اقامت در این کشور٬ توصیه می شود.

سرمایه گذاری در دانمارک

معایب سرمایه گذاری در دانمارک

سرمایه گذاری در دانمارک

دانمارک یکی از کشورهایی است که زندگی در آن٬ مالیات بسیار زیادی٬ نسبت به سایر کشورها دارد. هزینه های زندگی در این کشور نیز نسبت به سایر کشورها بالا می باشد. البته این را می توان به علت سطح بالای کیفیت زندگی در این کشور دانست. در واقع در صورت زندگی و سرمایه گذاری در دانمارک٬ ابتدا می بایست از این موضوع مطمئن گردید که از پس هزینه های زندگی در این کشور بر می آیید.

زندگی در دانمارک
پاسپورت دانمارک
دفتر حقوقی ملک پور
سخن پایانی

سرمایه گذاری در دانمارک٬ روش های سرمایه گذاری در این کشور و اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. کشور دانمارک از لحاظ اقتصادی بسیار شرایط مناسبی دارد و در رتبه هفتم دنیا قرار دارد. به همین علت بسیاری از افراد٬ مهاجرت به این کشور را انتخاب می‌کنند. یکی از روش های مهاجرت به این کشور٬ سرمایه‌گذاری در دانمارک است که سبب اخذ اقامت می گردد. سرمایه گذاری در دانمارک با ثبت شرکت٬ خرید ملک و کارآفرینی امکان‌پذیر است. چنانچه به اطلاعاتی دقیقتری درمورد سرمایه گذاری در دانمارک نیاز دارید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت کنید. همچنین میتوانید نظرات و سوالات خود را در قسمت نظرات بیان کنید تا در اسرع وقت همکاران ما به شما پاسخ دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *