سرمایه گذاری در فنلاند

سرمایه گذاری در فنلاند و بررسی شرایط سرمایه گذاری در این کشور

سرمایه گذاری در فنلاند و شرایط لازم برای اخذ اقامت و تابعیت اقامت فنلاند از طریق سرمایه گذاری و هزینه سرمایه گذاری در فنلاند در این مقاله مورد بحث  و بررسی علمی قرار می گیرد. امکان دریافت ویزای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در فنلاند به چه صورت است؟ مسئله بعدی که اهمیت بسزایی دارد اینکه خرید اوراق قرضه دولتی در فنلاند به چه صورت است؟ شرایط و وضعیت  ثبت شرکت در فنلاند برای اتباع خارجی و سرمایه گذاران بین المللی به چه صورت می باشد؟ علاقه مندان به بحث سرمایه گذاری در فنلاند می توانند با مطالعه این مقاله در باب سرمایه گذاری در فنلاند اطلاعات کسب نمایند و در صورت نیاز شما عزیزان به مشاوره و دریافت اطلاعات تکمیلی تر، موسسه ی حقوقی ملک پور MIE اتریش نیز آمادگی خود را برای ارایه خدمات در خصوص شرایط و نحوه ی سرمایه گذاری و مهاجرت و دریافت تابعیت کشور فنلاند و کار و تحصیل در کشورهای برتر دیگر همچون تحصیل در کانادا، خدمت شما متقاضیان اعلام می دارد. در این مقاله مباحث زیر مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد.

آنچه در این مقاله می خوانیم

 • سرمایه گذاری در فنلاند و شرایط عمومی
 • سرمایه گذاری در فنلاند و استانداردهای سرمایه گذاری در فنلاند
 • سرمایه گذاری در فنلاند و شاخص های اقتصادی تأثیر گذار بر سرمایه گذاری در فنلاند

 • سرمایه گذاری در فنلاند از طریق خرید ملک
 • سرمایه گذاری در فنلاند از طریق ثبت شرکت
 • سرمایه گذاری در فنلاند از طریق کارآفرینی
 • سرمایه گذاری در فنلاند از طریق خرید اوراق قرضه دولتی
 • سرمایه گذاری در فنلاند از طریق خودحمایتی
 • سرمایه گذاری در فنلاند و مزایای آن
 • سرمایه گذاری در فنلاند و معایب آن
 • سرمایه گذاری در فنلاند سخن پایانی

سرمایه گذاری در فنلاند و شرایط عمومی

فنلاند جزء هشت کشور وسیع اروپا است. پایتخت فنلاند هلسینکی است که از مناطق کلان شهر فنلاند شناخته می شود. وانتا، کاونیااینن و اسپو از شهرهای دیگر فنلاند می باشند. جمعیت فنلاند حدود 5 میلیون نفر است که ۱٫۱ میلیون نفر در شهر هلسینکی زندگی می کنند. در واقع شهر هلسینکی به عنوان پایتخت فنلاند حدود یک پنجم کل جمعیت را در خود جای داده است. کشور فنلاند از محبوب ترین کشورهای اروپایی است و اقتصاد آن بسیار قوی است که کاملا دور از فساد می باشد و سیستم آموزشی آن، جزء ارزشمندترین نظام آموزشی در جهان شناخته می شود. این کشور از بالاترین رتبه های جهانی در سطح کیفیت زندگی و درآمد سرانه در جهان است و به عنوان یک گزینه بسیار مناسب و سود أور برای سرمایه گذاری معرفی می شود. موسسه حقوقی ملک پور(mie اتریش) می تواند بهترین اطلاعات در زمینه سرمایه گذاری را در اختیار شما قرار دهد.

ثبت شرکت در فنلاند
تحصیل در فنلاند

سرمایه گذاری در فنلاند و استانداردهای سرمایه گذاری در فنلاند

به جهت انتخاب یکی از بهترین راههای سرمایه گذاری در کشور فنلاند به قصد مهاجرت، ابتدا باید شناخت کافی از استانداردهای مربوط به روش‌های مختلف سرمایه گذاری در کشور فنلاند را داشته باشیم. آگاهی از قوانین سیاسی، قضایی و اقتصادی در سرمایه گذاری شخص متقاضی تاثیر بسزایی دارد، اگر اقتصاد یک کشور قدرتمند باشد، ریسک سرمایه گذاری برای شخص سرمایه گذار کمتر می شود و او با این اطمینان که با در نظر گرفتن فاکتور زمان، سود خوبی از سرمایه‌ی خود کسب خواهد کرد در این راه قدم خواهد گذاشت. همچنین اگر بر نظام قضایی یک کشور فساد حاکم باشد، شخص سرمایه گذار خارجی احساس عدم امنیت می کند، در این حالت نمی تواند انتظار داشته باشد که در صورت مشکل به شکلی شفاف و بدون هیچ گونه تبعیض مسئله حل شود، نکته مهم دیگر رابطه سیاسی آن کشور با دیگر کشورهاست، در واقع ثبات سیاسی مسئله مهمی در جهت انتخاب یک کشور برای امر سرمایه گذاری می باشد. این نوشتار سعی در بررسی استانداردهای سرمایه گذاری در فنلاند دارد، حال می‌خواهیم عواملی چون نرخ فساد و بیکاری، نرخ مصادره اموال و املاک و همچنین ثبات سیاسی را در فنلاند به اختصار مورد بحث قرار دهیم.

 • نرخ بیکاری

  اگر نیم نگاهی به آمار رسمی بیاندازیم که از اوایل دهه ۹۰ تا اواخر دهه میلادی جاری بررسی شده است، میبینیم بیشترین مقدار نرخ بیکاری (در سال ۱۹۹۸) با ۱۷% و کمترین آن ۶.۳۷ درصد (۲۰۰۸) و میانگین آن در کل این سالها ۱۰.۳۱ درصد بوده است، این شاخص به خوبی نشان دهنده وضع بازار کار در فنلاند می‌باشد.

نرخ بیکاری فنلاند
 • کنترل فساد

  اگر بخواهیم این شاخص را به بیان ساده تر توضیح دهیم، باید گفت: استفاده از اهرم قدرت سازمان های دولتی در جهت استفاده‌های شخصی هرچند خرد و کلان فساد است؛ رانتخواری، تبعیض، انحصار و اختصاص سِمتهای خاص دولتی در این دسته قرار دارند. نمودار ذیل نشان دهنده نرخ فساد در کشور فنلاند (بین منفی ۲.۵ و مثبت ۲.۵) و همچنین میزان کنترل آن می باشد.

سرمایه گذاری در فنلاند
 • ثبات سیاسی

  در سرمایه گذاری در فنلاند، این شاخص در واقع نبود هر گونه خشونت و اعمال تروریستی، پایداری سیاسی نظام حاکم بر آن کشور و یا عدم انتظار سرنگونی حکومت، عدم استفاده های غیرقانونی از اهرم های قدرت با انگیزه های سیاسی را شامل می گردد. در مورد کشور فنلاند میتوانید در نمودار پایین، شاخص فوق الذکر را ملاحظه بفرمایید:

سرمایه گذاری در فنلاند
 • نرخ مصادره اموال

  هر اقدامی بر مبنای تبعیض از سوی دولت کشور مقصد جهت سرمایه گذاری که در واقع حق سرمایه گذار خارجی را سلب می کند و بخشی از دارایی‌ ها یا تمامی آن را از او میگیرد به آن مصادره اموال اطلاق می گردد. به جهت فهمِ بهترِ خطر مصادره اموال و سلب مالکیت، مسائلی از قبیل نفی عدالت ، تغییر قانون، و تحریم عنوان شده است. کارنامه موسسات حقوقی کشور سرمایه پذیر به شکل عمومی یا شخصی هم واکاوی می گردد و در یک جدول ۷ ستونه کشور ها تقسیم بندی می شوند. رتبه یک از آن کشورهایی با کمترین ریسک و ستون هفتم جایگاه کشورهایی با بالاترین ریسک می باشد. جدول زیر نشانگر این شاخص برای فنلاند نیز هست.

سرمایه گذاری در فنلاند

سرمایه گذاری در فنلاند و شاخص های اقتصادی تأثیر گذار بر سرمایه گذاری در فنلاند

برای سرمایه گذاری در فنلاند لازم است این کشور را از لحاظ شاخص های اقتصادی، مورد بررسی قرار دهید. مواردی نظیر: تولید ناخالص داخلی، تورم، نرخ بهره بانکی و … بسیار تاثیرگذار در سرمایه گذاری شما خواهد بود و قطعا به شما برای انتخاب یکی از روش های سرمایه گذاری در فنلاند کمک شایانی خواهد نمود.

 • تولید ناخالص داخلی

  تولید ناخالص داخلی یکی از معیارهای اندازه‌گیری در اقتصاد است. تولید ناخالص داخلی در بر گیرنده مجموع ارزش کالاها و خدمات نهایی است که در طی یک دوره معین، معمولاً یک سال، در یک کشور تولید می‌شود. در این تعریف منظور از کالاها و خدمات نهایی، کالا و خدماتی است که در انتهای زنجیر تولید قرار گرفته‌اند و خود آن‌ها برای تولید و خدمات دیگر خریداری نمی‌شوند .برای درک رشد اقتصادی هر کشور می‌توان تولید ناخالص داخلی آن را بررسی کرد ، این شاخص طبق آمار رسمی فنلاند از ابتدای دهه ۹۰ میلادی تا پایان دهه جاری در نمودار زیر مشخص شده است: متوسط نرخ تولید ناخالص داخلی در این مدت ۱.۷۸ درصد می باشد، مینیمم ‏آن عدد ۹- درصد و ماکسیمم آن ۷.۲ درصد را در طی سنوات مختلف نشان می دهد:

سرمایه گذاری در فنلاند
 • نرخ تورم

  به لحاظ اهمیت در جهت بررسی های اقتصادی برای سرمایه گذاری در هر کشوری این شاخص یکی از اولویت ها می باشد، برای سرمایه گذاری در فنلاند نیز یکی از بررسی های شاخص تورم در فنلاند که از ابتدای دهه ۶۰ میلادی تا اواخر دهه جاری انجام شده است متوسط ۴.۶۶ درصد را نشان می دهد. همانطور که در نمودار زیر ملاحظه می کنید در این ادوار عدد ۱.۵۵- درصد به عنوان حداقل نرخ تورم و عدد ۱۹.۲۴ درصد به عنوان حداکثر نرخ این شاخص می باشد. در پایان سال ۲۰۱۹ میلادی نرخ حدوداً ۱ درصد بود. در سال ۲۰۰۸ این نرخ به ۲.۷٪ رسید.

سرمایه گذاری در فنلاند
 • نرخ بهره بانکی

  نرخ بهره درصد پاداشِ پرداختی بر روی پول، برحسب مقدار آن در تاریخ معین که سر رسید آن معمولاً یکسال بعد است، می‌باشد. صندوق بین المللی پول هر ساله آماری منتشر می‌کند که نرخ بهره بانکی تمام کشورها در آن نمایان است و برای کشور فنلاند در ابتدای دهه ۸۰ میلادی تا پایان سال ۲۰۰۴ میانگین ۳.۰۵ درصد ، کمترین آن ۰.۷۶ درصد و بیشترین آن ۵.۱۷ درصد بوده است. این نمودار را میتوانید در ذیل ملاحظه فرمایید:

سرمایه گذاری در فنلاند

سرمایه گذاری در فنلاند از طریق خرید ملک

سرمایه گذاری در فنلاند و شرایط و جزییات خرید ملک در این کشور در زیر عنوان زیر مورد بررسی قرار می گیرد. خرید ملک در این کشور به عنوان یکی از روش های سرمایه گذاری در فنلاند به صورت پر سود شناخته می شود. افراد خارجی بدون هیچ محدودیتی می توانند در کشور فنلاند به خرید ملک و مستغلات پرداخته و آزادانه خرید و فروش نمایند. توجه به این نکته بسیار پر اهمیت است که دولت نقش اساسی در بازار املاک و مستغلات در این کشور ایفا می نماید. از  حدود 800.000 خانه اجاره ای در این کشور می توان گفت که کمتر از 50 درصد از آنها با کمک هزینه های دولتی از مرکز امور مالی و توسعه مسکن فنلاند (ARA) ساخته شده اند که اکثر این املاک به شهرداری ها تعلق داشته و به وسیله شرکت های وابسته به شهرداری ها، مقامات محلی در هر استان و شرکت های مسکن با سود محدود کنترل و اداره می گردند. املاک ذکر شده معمولا طی بازه زمانی بین 10 الی 45 سال از تنظیم مقررات آزاد می شوند و می توانند در بازار آزاد مورد معامله قرار گیرند.

بالاترین نرخ سود در بیزینس های مربوط به املاک در آپارتمان های مسکونی کوچک در شهر های بزرگی چون هلسینکی می باشد. از سوی دیگر برخی مناطق در دست نوسازی مانند کالیو Kallio) ) که در چند کیلومتری شمال مرکز این شهر چشم انداز سرمایه گذاری بسیار جذابی را برای متقاضیان سرمایه گذاران رقم می زند. شهر هلسینکی بزرگترین شهر کشور فنلاند و پایتخت این کشور می باشد و تقریباً یک چهارم جمعیت این کشور را در خود جای داده است. با توجه به آمار های ارائه شده تقریباً یک سوم از مشاغل موجود در این کشور در شهر هلسینکی واقع شده است. از نظر تولید ناخالص داخلی این شهر در حدود 33 درصد از کل تولید ناخالص ملی این کشور را به خود اختصاص می دهد و نسبت اشتغال و فعالیت بخش خصوصی در شهر هلسینکی به مراتب  بالاتر از بقیه شهر های فنلاند می باشد. تغییرات کلی در اقتصاد جهانی و تغییرات قوانین اقتصادی تأثیر بسیار بیشتری بر شهر هلسینکی نسبت به باقی مناطق این کشور دارد. به صورت کلی قیمت ملک در این شهر بسیار بالاتر از باقی مناطق و شهر های فنلاند می باشد و با این حال مرکز اصلی و محل تمرکز سرمایه گذاران و علاقه مندان به سرمایه گذاری در فنلاند، در خرید املاک این کشور می باشد. علاقه مندان به سرمایه گذاری در فنلاند از طریق خرید ملک که تمایل به خرید ملک در خارج از شهر هلسینکی هستند باید بدانند که نمایندگان املاک و مستغلات محلی اطلاعات بسیار گسترده ای را از منطقه خود در طی چندین سال جمع آوری نموده و تسلط مناسبی بر اطلاعات املاک آن منطقه دارند و با این داده ها باید بتوانند راهنمایی مناسبی را برای چشم انداز بلند مدت خرید ملک به شما ارائه نمایند. به صورت کلی تنها 39٪ خانه ها در پایتخت این کشور دارای مالکیت هستند و یا برای اجاره با نرخ بازار آزاد در دسترس متقاضیان می باشند. اصلی ترین نکته که علاقه مندان در سرمایه گذاری در فنلاند از طریق خرید ملک و برگزیدن این مسیر برای روش سرمایه گذاری در فنلاند باید در نظر بگیرند این است که خرید ملک در فنلاند منجر به اخذ اقامت این کشور نمی گردد و با خرید ملک در این کشور نمی توان به اقامت دائم و پاسپورت دست یافت. به صورت کلی برای اخذ اقامت این کشور باید از دیگر مسیر های مهاجرتی استفاده نمود و تنها از خرید ملک برای زندگی و سرمایه گذاری در این کشور سود برد. در جدول ارائه شده در پایین این بند نرخ خرید ملک در شهرهای متفاوت این کشور بر اساس داده های مقامات رسمی کشور فنلاند در سال 2019 جهت بررسی ارائه شده است.. بر اساس آمار ارائه شده در این جدول متوسط هزینه خرید ملک در شهر هلسینکی نیم درصد افزایش و در دیگر شهر های کشور فنلاند 2.5 درصد کاهش یافته است.

سرمایه گذاری در فنلاند از طریق ثبت شرکت

ثبت و تأسیس شرکت یکی از روش های مهاجرتی و اخذ اقامت در اروپا است. در این قسمت می‌خواهیم در مورد ثبت شرکت در فنلاند و راه اندازی یک بیزنس صحبت کنیم. ایجاد یک تجارت در فنلاند امر ساده ایست کافیست شخص تمکن مالی کافی داشته باشد می‌تواند برای ثبت شرکت و تاسیس یک بیزنس اقدام کند. برای ثبت شرکت شخص بهتر است از کمک های خارجی استفاده کند البته ناگفته نماند  یک شرکت را می توان به واسطه ی یک نهاد خارجی در فنلاند  ایجاد کرد اما کمک خارجی می‌تواند خیلی به صرفه تر باشد. در سرمایه گذاری در فنلاند و برای ثبت شرکت، شخص به یک طرح تجاری نیاز دارد که مورد تایید اداره کار فنلاند است همچنین مستلزم یکسری مدارک و اسنادی است که باید توسط اداره ثبت و بانک فنلاند بررسی شوند. در پروسه ی ثبت شرکت یکی از وقت گیرترین مراحل افتتاح حساب بانکی است.

سرمایه گذاری در فنلاند

در هر کشوری ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی متفاوت است و روش خاص خودش را دارد  ولی قبل از ثبت شرکت در هر کشوری باید برای شرکت حساب بانکی باز کرد  در فنلاند پس از فعال شدن حساب بانکی باید مبلغ 2500 یورو در حساب واریز کرد این مبلغ خاص شرکت های خصوصی با مسئولیت محدود است اما برای شرکت های عمومی با مسئولیت محدود حداقل مبلغ باید 80000 یورو باشد. بعد از پرداخت مبالغ ذکر شده و ارسال مدارک مورد نیاز شرکت در اداره ثبت، ثبت می شود و بعد آن شناسه تجاری صادر می شود. برای ثبت مدارک لازم است محل سکونت سهامداران به اداره ی ثبت اعلام شود. از مهمترین شرایط ثبت شرکت حضور هیئت مدیره در اتحادیه ی اروپا است و لازم است که اطلاعاتی نظیر محل اقامت اطلاعات تماس کپی گذرنامه صاحب حساب بانکی را به اداره ثبت اعلام کرد.

مقالات مرتبط

سرمایه گذاری در فنلاند از طریق کارآفرینی

یکی از راه های ورود و مهاجرت به فنلاند می توان به سرمایه گذاری در فنلاند اشاره کرد که کارآفرینی می تواند یکی از این راه ها باشد. اما قبل از ورود و شروع فعالیت در این زمینه سرمایه گذاران باید قبل از صدور مجوز اجازه اقامت خود را بگیرند. کارآفرینان باید در اداره ثبت فنلاند طرح تجاری خود را ثبت کنند. کارآفرینانی کهپس از 5سال اقامت در فنلاند می توانند برای تابعیت و پاسپورت فنلاند اقدام کنند:

 • کارآفرین مبتدی

 • کارآفرین خویش فرما

 • شریک در بیزنس عمومی

 • شریک در یک بیزنس محدود

 • عضو تعاونی با مسئولیت نامحدود

 • سهامدار در جایگاه مدیریتی در شرکت با مسئولیت محدود

 • باید در کشوری که درخواست خود را ارائه دادید باید همانجا منتظر اجازه ی اقامت باشید تا هویتتان ثابت شود

 • مطمئن شوید شرایط اخذ اقامت را رعایت کنید

 • مطمئن شوید که تمام پیوست های مورد نیاز ترجمه شده باشد

 • فرم درخواست اخذ اقامت را پر کنید

 • هزینه های درخواست اقامت خود را از طریق سرویس الکترونیکی

 • عضو تعاونی با مسئولیت نامحدود

 • اگر خارج کشور بودید حتما به سفا ت یا کنسولگری مربوط مراجعه کنید

سرمایه گذاری در فنلاند از طریق خرید اوراق قرضه دولتی

یکی از راه های سرمایه گذاری در فنلاند خرید اوراق قرضه است که معمولا توسط دولت انتشار پیدا می کند و سررسید آن طولانی مدت است. در سرمایه گذاری در فنلاند، دولت کشورهای مختلف می توانند برای تامین کردن سرمایه مورد نیاز و یا تأمین کسری بودجه برای طرح‌های عمرانی عمومی یا خصوصی به انتشار اوراق قرضه دولتی اقدام نمایند. عموما برای کل دوره نرخ سود اوراق قرضه ثابت است. به این نکته توجه نمایید که افراد متقاضی با سرمایه گذاری در اوراق قرضه دولتی و خرید این اوراق، نمی توانند اقامت یا تابعیت کشور فنلاند را دریافت نمایند.

سرمایه گذاری در فنلاند از طریق خود حمایتی

بسیاری از افراد این سوال برایشان به وجود آمده که آیا در سرمایه گذاری در فنلاند روش خود حمایتی، روشی می باشد که برای مهاجرت به این کشور مطرح نمود؟ در پاسخ به این سوال گفته می شود که خیر این روش در کشور فنلاند وجود ندارد ودر کشورهایی مانند سوئیس،اتریش، فرانسه، اسپانیا و یونان این نوع روش مهاجرت را دارند و متقاضی می‌تواند از این طریق به کشورهای مذکور مهاجرت کند. روش خود حمایتی یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری می‌باشد که در این روش شخص سرمایه دار می باید نشان دهد که تمکن مالی مناسبی دارد و با اثبات دارایی می تواند اقدام نماید.در این روش متقاضی اجازه کار ندارد و برای کسب و کار می تواند خود صاحب شغل و بیزینس باشد.باید به این نکته توجه نمود، با این که روش خود حمایتی روشی آسان و سهل به نظر می‌آید، اما این روش یکی از راههایی است که به دلیل پیچیدگی بسیار زیاد، شخص متقاضی حتما باید با وکلای مجرب و خبره اقدام نماید تا ریسک این اقدام تا کمترین حد ممکن کاهش یابد.

سرمایه گذاری در فنلاند و مزایای آن

نقاط قوت سرمایه گذاری در فنلاند را در این بخش بررسی خواهیم نمود. فنلاند اقتصادی قوی و عمدتا بسیار صنعتی دارد. این کشور بر اساس گزارش بانک جهانی در چند سال اخیر، یکی از ده اقتصاد رقابتی جهان را به خود اختصاص داده و جزء کشورهایی است که رشد بسیار سریعی در جذب سرمایه گذاران بین المللی دارد. مزایای سرمایه گذاری در فنلاند در جدول زیر ارائه می شود:

سرمایه گذاری در فنلاند

سرمایه گذاری در فنلاند و معایب آن

سرمایه گذاری در فنلاند و معایب آن در این بخش خدمت شما عزیزان ارائه می شود تا با مطالعه آن بتوانید بهترین روش مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در فنلاند را انتخاب نمایید. این نوشتار توسط مشاورین خبره موسسه حقوقی ملک پور تهیه شده و هرگونه کپی برداری از آن یا بخشی از آن و یا استفاده از متن این نوشتار با تغییرات کوچک در آن شرعاً و قانوناً حرام می باشد.

 • آسیب پذیربودن در سطح جغرافیایی

 • داشتن بازارهای داخلی کوچک

 • پایین آمدن رقابت صنعتی

 • داشتن جمعیت سالمند

 • و دیوان سالاری اداری دست و پا گیرآن باعث شده است بهره گیری یک کسب و کار در این کشور بسیار طولانی تر از دیگر کشورها باشد.

مقالات مرتبط

سرمایه گذاری در فنلاند سخن پایانی

سرمایه گذاری در فنلاند و چگونگی دریافت اقامت و تابعیت فنلاند از طریق انواع سرمایه گذاری ها در کشور فنلاند در این مقاله مورد تحلیل قرار گرفت. برای مهاجرت به فنلاند و داشتن کسب و کار پر سود، انواع سرمایه گذاری ها در این کشور حائز اهمیت می باشد. تلاش ما در این مقاله که به صورت علمی توسط کارشناسان MIE تنظیم گردیده، بر این بوده که اطلاعاتی دقیق از سرمایه گذاری در فنلاند اعم از ثبت شرکت، خرید ملک، خرید اوراق قرضه دولتی، کارآفرینی و خود حمایتی داده شود. اگر هدف شما دریافت اقامت و سرمایه گذاری در فنلاند است، پیشنهاد می شود پیش از هرگونه اقدام، در خصوص جوانب امر سرمایه گذاری در فنلاند اطلاعات کافی کسب نمایید. شما عزیزان می توانید مقالات مختلف در زمینه های مهاجرتی را در سایت های مجموعه MIE مطالعه فرمایید و از اطلاعات به روز و کامل بهره مند شوید. تماس تلفنی با موسسه به شما کمک خواهد نمود تا شرایط خود را ارزیابی نمایید و در ادامه در صورت نیاز مشاوره های تخصصی تری را دریافت نمایید. همچنین چنان چه در خصوص انواع روش های سرمایه گذاری در فنلاند سوالی دارید می توانید در بخش دیدگاه ثبت نمایید تا مشاوران موسسه پاسخ شما را در اسرع وقت اعلام نمایند و راهنمایی کاملتری صورت پذیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *