سرمایه گذاری در کشور اتریش

و بررسی انواع سرمایه گذاری

 • سرمایه گذاری در کشور اتریش و مقدمه ای بر آن
 • سرمایه گذاری در کشور اتریش و شرایط عمومی
 • سرمایه گذاری در کشور اتریش و اخذ اقامت و تابعیت اتریش
 • سرمایه گذاری در کشور اتریش و استاندارد های سرمایه گذاری
 • سرمایه گذاری در کشور اتریش و شاخص های اقتصادی تاثیر گذار
 • سرمایه گذاری در کشور اتریش از طریق خرید ملک
 • سرمایه گذاری در کشور اتریش از طریق ثبت شرکت
 • سرمایه گذاری در کشور اتریش از طریق کارآفرینی در اتریش
 • سرمایه گذاری در کشور اتریش از طریق خود حمایتی
 • سرمایه گذاری در کشور اتریش و مزایای آن
 • سرمایه گذاری در کشور اتریش و معایب آن
 • سرمایه گذاری در کشور اتریش و سخن پایانی
سرمایه گذاری در کشور اتریش

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

سرمایه گذاری در کشور اتریش و مقدمه ای بر آن

سرمایه گذاری در کشور اتریش، راه های مهاجرت به کشور اتریش از طریق سرمایه گذاری و نحوه دریافت اقامت و تابعیت کشور اتریش از طریق سرمایه گذاری در این مقاله به صورت اختصاصی و علمی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. اما چرا اتریش؟ آیا اتریش کشوری مناسب برای سرمایه گذاری می باشد؟ آیا می توان از طریق سرمایه گذاری در کشور اتریش اقامت و یا تابعیت اتریش را دریافت کرد؟ سرمایه گذاری از طریق خودحمایتی اتریش بهتر است یا اقامت قرمزسفیدقرمز؟  موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه MIE اتریش در این زمینه می تواند چراغ راه شما باشد تا بتوانید با آگاهی کامل دست به هرگونه اقدامی در زمینه مهاجرت و سرمایه گذاری در کشور اتریش بزنید. موسسه حقوقی ملک پور با بیش از 15 سال سابقه کاری درخشان در زمینه ارائه راهکار و انجام امور مهاجرت بین المللی، با وجود دفاتر رسمی خود در کشور های اتریش، بلاروس، کانادا و ایران، می تواند بهترین گزینه شما برای سپردن امور خود در زمینه سرمایه گذاری در اتریش باشد. در ادامه به مباحث زیر خواهیم پرداخت.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با کجا سرمایه گذاری کنیم؟خرید ملک و اقامت (بخش اول)

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با کجا سرمایه گذاری کنیم؟خرید ملک و اقامت (بخش اول)
فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با کجا سرمایه گذاری کنیم؟خرید ملک و اقامت (بخش دوم)

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با کجا سرمایه گذاری کنیم؟خرید ملک و اقامت (بخش دوم)

سرمایه گذاری در کشور اتریش و شرایط عمومی آن

به طور کلی کشور اتریش از قدرتمند ترین کشور های جهان و بی حاشیه ترین کشور ها می باشد. این کشور از لحاظ سیاسی پایگاهی امن و مطمئن برای مهاجرت است. پایتخت این کشور وین از بهترین شهر های دنیا برای زندگی می باشد که برای یازدهمین سال متوالی بهترین شهر جهان را برای زندگی امتیاز گرفته است. واحد پول این کشور یورو و عضو اتحادیه اروپا و حوزه شنگن می باشد. پس با دریافت اقامت بلند مدت این کشور می توانید از بهترین شرایط و امکانات رفاهی اروپایی استفاده کنید و به بهترین نحو زندگی کنید. سرمایه گذاری در کشور اتریش یکی از راه های ورود به این کشور است که می توانید از طریق راه های مختلف کارت اقامت بلند مدت یا حتی دائم و در نهایت پاسپورت این کشور را دریافت کنید. در زمینه سرمایه گذاری در کشور اتریش ، موسسه حقوقی ملک پور راه ها و روش هایی را برای شما می تواند اقدام کند. موسسه حقوقی ملک پور با داشتن یک تیم وکلای بین المللی در کشور اتریش

می تواند بهترین گزینه شما برای سپردن امور مهاجرتی خود به خصوص انواع راه های سرمایه گذاری باشد. از این رو، موسسه ملک پور برای شما عزیزان ویدئویی جامع و کامل برای راهنمایی و دریافت اطلاعات مهاجرتی بین المللی تهیه کرده است. این ویدئو با عنوان ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت برای شما عزیزان در سایت موسسه حقوقی ملک پور ارائه شده است که می توانید با تهیه آن، اطلاعات به روز کشور ها را در خصوص قوانین مهاجرتی دریافت کنید.

سرمایه گذاری در کشور اتریش و اخذ اقامت و تابعیت اتریش

کشور اتریش یکی از کشور هایی ست که در خصوص اعطای اقامت و یا تابعیت به افراد ایرانی، از سخت گیری زیادی برخوردار نیست. از این جهت افراد می توانند بعد از سپری کردن مراحل الزامی مهاجرت خود، به راحتی درخواست کارت اقامت بلند مدت و سپس دائم و حتی پاسپورت اتریش را ارائه دهند. به طور مثال برای دریافت کارت اقامت از طریق سرمایه گذاری در اتریش،‌ می توانید از طریق خود حمایتی کارت اقامت یکساله، از طریق قرمز سفید قرمز کارت اقامتی دو ساله را دریافت کنید. اما به طور کلی برای دریافت تابعیت و پاسپورت کشور اتریش باید شرایط زیر را رعایت فرمایید

 • حضور موثر در کشور اتریش به مدت حداقل 5 سال با اقامت قانونی
 • داشتن صداقت در عمل و راستی در گفتار
 • عدم وجود سوابق کیفری در پرونده فرد
 • عدم وجود سوابق جرایم اداری در پرونده فرد
 • عدم وجود شروع به جرم در تمامی کشور ها
 • داشتن شرایط زندگی مناسب مثل درآمد کافی، پرداخت بیمه و مالیات
 • دانستن سطح زبان آلمانی در حد مناسب
 • نگرش مثبت نسبت به جمهوری اتریش و تضمین صلح و امنیت
 • عدم وجود روند معلق در پرونده اقامتی شخص
 • عدم وجود هر گونه ممنوعیت از اقامت شخص
 • هیچ تصمیمی برای بازگشت به کشور دیگر یا کشور سوئیس وجود نداشته باشد
 • عدم وجود ارتباط با گروه های افراطی یا تروریستی
 • ترجیحا تابعیت قبلی خود را از دست بدهد (اتریش با تابعیت دوگانه منافاتی ندارد)

متقاضی با توجه به نوع فعالیت خود در زمینه سرمایه گذاری در اتریش، می تواند درخواست اقامت بلند مدت را از مقامات اتریشی داشته باشد و در نهایت اقامت وی به اقامت دائم و پاسپورت تبدیل می شود.

سرمایه گذاری در کشور اتریش و استاندارد های سرمایه گذاری

یکی از مهمترین عوامل تخمین استاندارد سرمایه گذاری در اتریش، میزان مصادره اموال برای افراد خارجی ست. این عامل از مهمترین دغدغه های سرمایه گذاران در کشور های خارجی ست. همانگونه که میزان مصادره اموال برای اتباع خارجی هر کشور در نرخ بالایی باشد، امکان شکست در سرمایه گذاری وجود دارد و ممکن است دولت اموال اشخاص خارجی را مصادره کند. در این بخش نموداری ضمیمه شده است تا میزان مصادره اموال اتباع خارجی در کشور اتریش بررسی شود.

اتریش

همانگونه که ملاحظه نمودید، میزان مصادره اموال اتباع خارجی در کشور اتریش به پایین ترین نرخ ممکن تخمین زده شده است. همچنین رابطه خوب سیاسی و اقتصادی دولت ایران و کشور اتریش موجب شده است تا بسیاری از سرمایه داران و سرمایه گذاران خارجی، کشور اتریش را انتخاب کنند.

سرمایه گذاری در کشور اتریش و شاخص های اقتصادی تاثیر گذار

برای سرمایه گذاری در کشور اتریش، چندین عامل اقتصادی تاثیر گذار وجود دارد که می تواند میزان موفقیت سرمایه گذاری در کشور اتریش را تخمین زند. یکی از این عوامل، میزان تولید ناخالص ملی ست. هر چه این میزان بیشتر باشد، درصد موفقیت سرمایه گذاری در اتریش نیز بیشتر خواهد بود. موسسه حقوقی ملک پور در این بخش نموداری را ضمیمه کرده است تا میزان تولید ناخالص ملی کشور اتریش را برای شما شرح دهد.

شاخص های تاثیر گذار در اقتصاد اتریش

همانطور که ملاحظه نمودید، این میزان، در مرتبه قابل توجهی قرار دارد و همین عوامل باعث شده است تا بیشتر سرمایه گذاران خارجی، این کشور را برای سرمایه گذاری انتخاب کنند. عامل مهم دیگر که می تواند در روند تصمیم گیری شما تاثیر گذار باشد، میزان نرخ مالیات در این کشور است. اگر نرخ مالیات در حدی باشد که هم هزینه های دولت تامین شود و هم به افراد جامعه فشاری وارد نشود، در بهترین حالت خود ظاهر شده است. در نمودار زیر می توانیم به نرخ مالیات در این کشور بپردازیم.

نمودار میزان مالیات در اتریش

همانطور که ملاحظه نمودید، میزان نرخ مالیات در اتریش در سال های اخیر، تا حدود 27 درصد تخمین زده شده است. این میزان از بهترین شرایط برخوردار است و تمامی شهروندان اتریش، از این مقوله راضی هستند. با توجه به توضیحات بالا، می توان به یقین گفت که کشور اتریش، از بهترین کشور های جهان برای سرمایه گذاری ست!

سرمایه گذاری در کشور اتریش از طریق خرید ملک

یکی از مسائلی که همیشه برای افراد غیر اروپایی قابل توجه بوده است، خرید ملک در اروپا می باشد. از آنجایی که اطلاع دارید،‌ یکی از راه های سرمایه گذاری در کشور اتریش، خرید ملک در این کشور می باشد. موسسه حقوقی ملک پور در این بخش به شما نشان خواهد داد که یک فرد غیر اروپایی می تواند ملکی را در اتریش خریداری کند یا خیر. در موضوع سرمایه گذاری در کشور اتریش از طریق خرید ملک، دو بحث وجود دارد. این که آیا صرفا با خرید ملک می توان اقامت بلند مدت این کشور را دریافت کرد یا خیر. و موضوع دیگر این است که آیا هر فردی از خارج از اتحادیه اروپا می تواند ملکی را در اتریش خریداری کند یا خیر.

در ابتدا باید این نکته صریح را عرض کرد که مستقیما با خرید ملک در اتریش نمی توان اقامت این کشور را دریافت کرد. بلکه راه های دیگری از طریق خرید ملک وجود دارد که بتوان از طریق آن اقامت قانونی اتریش را دریافت کرد که در انتهای این بحث بدان خواهیم پرداخت. نکته مهم دیگری که در این بخش باید بدان پرداخته شود، این است که هر فردی از خارج از اتحادیه اروپا پس از سال 2006 می تواند ملکی را در این کشور خریداری کند. اما خرید ملک در اتریش، دارای شرایطی می باشد. از اصلی ترین این شرایط این مقوله است که برای خرید ملک در اتریش، باید از مقامات محلی ملکی که در آنجا واقع شده است، اجازه خرید ملک را دریافت کند. این اجازه باید از طرف کمیته محلی اتریش به مامور فروش ملک تحویل داده شود (Grundverkehrsbehörde) همچنین باید یک سری از فرم ها و مراحلی را برای خرید ملک در اتریش در نظر گرفت.

بسیاری از افراد خارج از اتحادیه اروپا، ویلاهای تفریحی را برای خود در کشور اتریش خریداری می کنند. از آنجایی که با خرید ملک در اتریش نمی توان اقامت این کشور را مستقیما دریافت کرد، افراد

متقاضی، عموما خانه های تعطیلاتی را در این کشور خریداری می کنند. یعنی ملکی را صاحب می شوند که با دریافت ویزای کوتاه مدت بتوانند آنجا به قولی استراحت کنند. اما یک نکته بسیار مهم و جالب وجود دارد که از آنجایی که معاهده پارس بزرگ در سالیان پیش بین ایران و اتریش منعقد شده است، امکان خرید ملک در اتریش برای ایرانی ها قابل دسترس تر از نقاط دیگر دنیا می باشد. اما همانطور که عرض شد، با خرید املاک در این کشور، به اقامت بلند مدت نخواهید رسید و فقط می توانید به صورت توریستی وارد اتریش شوید. اما اگر این خرید ملک همراه با طرح تجاری باشد و بتوانید به این کشور سود رسانی کنید، می توانید به مقامات این کشور برای دریافت اقامت بلند مدت و حتی دائم، درخواست دهید. در این بخش می توانید به لینک زیر مراجعه کنید و در خصوص سرمایه گذاری در کشور اتریش از طریق خرید ملک، اطلاعات کاملی را دریافت کنید.

خرید ملک در اتریش

سرمایه گذاری در کشور اتریش از طریق ثبت شرکت

یکی از راه های سرمایه گذاری در کشور اتریش، ثبت شرکت در اتریش می باشد. این شرکت ها در قالب شرکت با مسئولیت محدود GMBH شکل می گیرد. در این بخش به مراحل ثبت شرکت در اتریش و روند کاری آن خواهیم پرداخت.

 • مرحله اول

  اولین مرحله برای ثبت شرکت در اتریش دریافت مشاوره راه اندازی کسب و کار است. این خدمات توسط مراکز خدمات مشاوره حقوقی و مالی انجام می پذیرد.

 • مرحله دوم

  اعلامیه راه اندازی یا انتقال کسب و کار. هزینه های ثبت و مدارک اصلی و سرمایه اصلی شرکت در این مرحله تامین می شود. پیش شرط های انجام این مرحله در فرم (NeuFö2) توضیح داده شده است.

 • مرحله سوم

  ارائه توافق نامه شرکت (اساس نامه). بنیان گذاران و شرکای موسس شرکت توسط دفاتر اسناد رسمی اساس نامه رسمی شرکت را تشکیل می دهند.

 • مرحله چهارم

  قطعنامه سهامداران. انتصاب مدیر عامل و سهامداران و نماینده های قانونی مجاز در این مرحله صورت می گیرد. پروتکل مجمع عمومی مربوط به این موضوع می تواند توسط یک دفتر اسناد رسمی تایید شده و یا به صورت خصوصی برگزار شود.

 • مرحله پنجم

  تاییدیه بانک، پرداخت سهام و سرمایه اصلی شرکت به حساب اصلی شرکت پرداخت می شود. این مبلغ 35000 یورو می باشد.

 • مرحله ششم

  ثبت نماد تجاری و نام شرکت، برای ورود به این بخش، مدارک زیر مورد نیاز است.

 • ارائه توافق نامه شرکت که توسط دفتر اسناد رسمی تایید شده است
 • ارائه قطعنامه تصویب شده توسط سهامداران در خصوص انتصاب مدیران (تایید شده توسط دفتر اسناد رسمی یا دادگاه محلی)
 • تاییدیه بانک
 • ارائه نمونه امضاء مدیران (تایید شده توسط دفتر اسناد رسمی یا دادگاه محلی)
 • مرحله هفتم

  ثبت نام کسب و کار. برای ثبت کسب و کار خود مراحل زیر را باید دنبال کنید

 • ارائه گذرنامه تمام افراد با نفوذ قطعی
 • ارائه گزیده ای از گزارش ثبت نام تجاری
 • ارائه گواهی سوابق کیفری مدیر عامل از کشور مبداء و همه سهامدارانی که دارای تاثیر قطعی در شرکت هستند. این مرحله مخصوص کسانی ست که در اتریش زندگی نمی کنند و یا کمتر از 5 سال در اتریش زندگی کرده اند.

با ثبت نام کسب و کار خود، به عضویت اتاق بازرگانی دولت اتریش خواهید آمد.

 • مرحله هشتم

  ارائه بیمه نامه درمانی منطقه ای. قبل از استخدام کارمندان، آن ها باید با شرکت بیمه درمانی مجاز همکاری و ثبت نام کنند.

 • مرحله نهم

  ثبت نام در بیمه اجتماعی تجاری. شما باید مدیران را در بیمه اجتماعی تجاری ثبت نام کنید

 • مرحله دهم

  دریافت مجوز مالیاتی. در ماه اول، شما باید فعالیت تجاری خود را به اداره امور مالیات تحویل دهید و برای شماره شناسایی مالیاتی شرکا، درخواست دهید. این مرحله می تواند به صورت الکترونیکی انجام شود.

 • مرحله یازدهم

  ثبت نام در شهرداری. فعالیت هایی که به طور معمول در آپارتمان ها و یا ساختمان های محلی انجام نمی شود، نیاز به ثبت نام و دریافت مجوز شهرداری دارند. اگر قصد استخدام نیرو دارید، باید برای پرداخت مالیات شهرداری نسبت به شرکت خود اقدام کنید.

این 11 مرحله، خلاصه ای بود از مراحل سرمایه گذاری در اتریش از طریق ثبت شرکت. به طور خلاصه، برای ثبت شرکت در اتریش می توان با 35000 یورو اقدام کرد و با توجه به شرایط استخدام و راه اندازی کسب و کار، برای خود و خانواده خود و حتی شریک تجاری خود، بحث اقامت بلند مدت اتریش را مطرح کرد و از شرایط بسیار جالبی برخوردار شد. به عنوان مثال اگر شخصی به استخدام یک شرکت اتریشی که می تواند توسط افراد غیر اروپایی نیز تاسیس گردد، دراید، می تواند از طریق استخدام و فعالیت کاری که در آن شرکت انجام می دهد و مشغول به پرداخت مالیات می باشد، درخواست کارت قرمز سفید قرمز کند و خود و خانواده خود را به اتریش راهی کند. در لینک زیر می توانید به اطلاعات کامل نحوه دریافت کارت قرمز سفید قرمز دست پیدا کنید.

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اتریش

سرمایه گذاری در کشور اتریش از طریق کارآفرینی

به عنوان یک فرد از کشور های جهان سوم، شما می توانید برای سرمایه گذاری در کشور اتریش و کارت قرمز سفید قرمز اقدام کنید و به عنوان کارآفرین شناخته شوید اگر:

 • تاسیس یک شرکت برای توسعه و راه اندازی در بازار محصولات نوآورانه و تازه و جدید، خدمات، روش های پردازش و یا فناوری

 • ارائه یک طرح تجاری سازگار برای اجرای طرح ها و تاسیس شرکت

سرمایه گذاری در کشور اتریش
 • شخصا نفوذ تاثیر پذیر و نظارت کنترلی بر مدیریت شرکت داشته باشد

 • سرمایه ثابت را به شرکت تازه تاسیس ارائه دهد که حداقل 50000 یورو و یا 50 درصد سهم کل شرکت را شامل می شود

 • حداقل 50 امتیاز از جدول زیر کسب کند

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری در کشور اتریش از طریق کارآفرینی می توانید به لینک زیر مراجعه کنید و اطلاعات خود را افزایش دهید. این مقاله در موضوع سرمایه گذاری در اتریش توسط موسسه حقوقی ملک پور تهیه و تنظیم شده است و هرگونه کپی از آن غیر قانونی می باشد و شرعا حرام است.

سرمایه گذاری در کشور اتریش از طریق خود حمایتی

همانطور که پیشتر گفته شد، کشور اتریش یکی از قدرتمند ترین کشور ها برای سرمایه گذاری به حساب می آید. کشوری با مزایای بالا و ریسک کم در بحث سرمایه گذاری از دیرباز مقصد بسیاری از سرمایه گذاران بوده است. یکی از بهترین راه های سرمایه گذاری در کشور اتریش که چندی ست بر سر زبان ها افتاده است، خود حمایتی در اتریش می باشد. اتریش یکی از معدود کشور هایی ست که برنامه خود حمایتی را برای افراد غیر اروپایی نیز در نظر گرفته است. در این روش شما نیاز به صرف هیچگونه هزینه ای ندارید و صرفا باید تمرکز خود را بر مراحل و نحوه اقدام برای

این برنامه در نظر بگیرید. انجام برنامه سرمایه گذاری در اتریش از طریق خود حمایتی یکی از تخصص های موسسه حقوقی ملک پور بوده است و با دایر بودن شعبه اصلی موسسه در کشور اتریش می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب موسسه حقوقی مطمئن در این زمینه باشد. در ادامه به بررسی این روش از سرمایه گذاری در اتریش خواهیم پرداخت.

برای اقدام در برنامه خود حمایتی اتریش، تدابیر خاصی را باید در نظر بگیرید. از مهمترین شروط انجام این برنامه، در نظر گرفتن یک حساب بانکی برای خود با بودجه 22000 یورویی به ازای هر نفر است. بدین صورت که هر نفر برای اقدام در موضوع خود حمایتی اتریش، باید 22000 یورو در حساب شخص اصلی خانوار در یک حساب بانکی در ایران به مدتی محدود در نظر گیرد تا واجد شرایط این برنامه به حساب آید. نکته جالب این بحث این است که شخص می تواند پس از صدور ویزای سرمایه گذاری در اتریش از طریق خود حمایتی اتریش، این پول را برداشت کند. نکته مهم دیگر این است که بعد از صدور کارت اقامت بلند مدت خود حمایتی، خانواده باید

درآمدی مبنی بر مدیریت هزینه های زندگی در این کشور داشته باشد که به نسبت تعداد اعضای خانوار، این هزینه متغیر است. شرط مهم دیگر این است که متقاضیان این نوع اقامت، باید 6 ماه از سال را در خاک کشور اتریش حضور داشته باشند و اقامتگاهی را به دولت این کشور معرفی کنند. در این نوع از اقامت، اشخاص متقاضی اجازه کار مسقتیم در این کشور را ندارند ولی می توانند کسب و کار خود را راه اندازی کنند؛ گویی که شخص خویش فرما شده است. اما با دریافت کارت اقامت خود حمایتی در اتریش، هر کدام از اعضای این خانوار می توانند از مزایای شهروندی اتریش استفاده کنند. اعم از تحصیل، تحصیل رایگان فرزندان زیر 18 سال، دریافت کمک هزینه مدیریت خانوار، بیمه سلامت و…

از عواملی که می تواند در روند دریافت این نوع اقامت تاثیر گذار باشد، معرفی ملک و مستقلات در کشور مبدا است. بدین صورت که توانایی مالی و تمکن مالی خود را در پرونده خود قوت بخشیده و می توانند حتی برای دریافت درآمد از کشور مبدا، از این املاک در قالب اجاره بها استفاده کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری در اتریش از طریق خود حمایتی، می توانید به لینک زیر مراجعه کنید و اطلاعات خود را در این خصوص افزایش دهید.

خودحمایتی اتریش2019
فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با خودحمایتی
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با خودحمایتی
روش های مهاجرت به اتریش

سرمایه گذاری در کشور اتریش و مزایای آن

 • ثبات سیاسی بسیار بالا و سیستم مورد اطمینان قانونی
 • کیفیت زندگی و امنیت عمومی بالا
 • اتریش، چهارمین کشور برتر اقتصادی دنیا
 • زیر ساخت های بسیار توسعه یافته
 • مدیریت عمومی کارآمد
 • ارتباط خوب و موثر بین کارگر و کارفرما
 • امنیت شخصی بالا
 • نرخ اعتصاب پایین
 • پایین بودن نرخ مالیاتی
 • برنامه جذب مالیات های گروهی
 • اجازه کاهش بار مالیاتی در موارد خاص
 • همکاری با بیش از 16000 شرکت های اروپایی
 • وجود کارخانجات و شرکت های بسیار قوی و معتبر مثل بنز، تسلا، پورشه و...
 • وجود راه های ارتباطی قوی بین کشور های همسایه مثل آلمان، سوئیس، فرانسه و...

پس در این بخش می توان گفت که سرمایه گذاری در اتریش می تواند بسیار کارآمد و مفید واقع شود.

سرمایه گذاری در کشور اتریش و معایب آن

 • شیوه های کاری سرسخت
 • نبود حمایت های مالی در امر سرمایه گذاری خارجی
 • قوانین محدود برای سرمایه گذاران خارجی
 • تاثیر گیری از اروپای مرکزی و اروپای غربی
 • وجود ریسک و خطر در سرمایه گذاری های نو و تازه و کلان
دفتر حقوقی ملک پور

از این جهت، به شما عزیزان پیشنهاد می شود که قبل از هرگونه اقدام جدی در جهت سرمایه گذاری در کشور اتریش، با وکلای ماهر موسسه حقوقی ملک پور مشاوره بگیرید و راهکار های قانونی و تعریف شده ای که وکلا بدان آگاهی دارند را بیابید. این ها از موثر ترین عواملی ست که متقاضیان سرمایه گذاری در اتریش را از خطر دور نگاه می دارد. اما این نقاط منفی و معایب سرمایه گذاری در اتریش آنچنانی نیست که بتوان این کشور قدرتمند را از اولویت های سرمایه گذاری خارجی دور کرد!

سرمایه گذاری در کشور اتریش و سخن پایانی

سرمایه گذاری در کشور اتریش، راه های دریافت اقامت و تابعیت از طریق سرمایه گذاری در اتریش و انواع راه های مهاجرت به اتریش در این مقاله به صورت اختصاصی و علمی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. اتریش یکی از بهترین گزینه های سرمایه گذاری خارجی می تواند بهترین مقصد برای متقاضیان مهاجرت از طریق سرمایه گذاری می باشد. این کشور با ارائه بهترین روش ها و راه های قانونی و همچنین قوانین و رویه قابل اجرا برای تمامی اتباع خارجی، می تواند برای متقاضیان مهاجرت گزینه مناسبی تلقی شود. همانطور که پیش تر گفته شد، مزایای سرمایه گذاری در کشور اتریش و کارت های اقامتی کشور اتریش، بسیار چشمگیر بوده و به نسبت کشور های اروپایی هم رده دیگر، بهترین کشور برای زندگی و مهاجرت می باشد. اگر در خصوص نحوه اقدام و مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در کشور اتریش سوالی برای شما پیش آمد، می توانید با تماس با کارشناسان مجموعه حقوقی ملک پور، از مشاوره رایگان تلفنی استفاده کرده و اطلاعات خود را افزایش دهید. همچنین در پایان این بخش در قسمت ثبت دیدگاه، می توانید نظرات و سوالات خود را مطرح کنید تا افراد صاحب علم بدان پاسخ دهند. در قسمت پرسش و پاسخ همگانی سایت نیز می توانید عمده سوالات ذهنی خود را مطرح کنید.

10 پاسخ
 1. amir
  amir گفته:

  سلام، مرسی از مقاله ی بسیار خوبتون، عاالی بود مخصوصا که ریسک های سرمایه گذاری را بررسی کردین. واقعا لذت بردم که انقدر این صفحه کامل بود

  Rating: 5
  پاسخ
 2. امیر
  امیر گفته:

  سلام روز بخیر میخواستم ببینم من با دو میلیارد تومن برای سرمایه گذاری در اتریش از چه طریقی اقدام کنم بهتره؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ادب دوست عزیز بهتر است شرایط شما به صورت دقیق بررسی گردد تا بهترین انتخاب برای شماصورت بگیرد. برای این امر میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید و یا در فرم زیر ثبت نام کنید تا ما با شما تماس بگیریم.
   https://miemohajerat.com/contact-us/

   پاسخ
  • miemalekpour10
   miemalekpour10 گفته:

   سلام و عرض ادب. در ابتدا این کار امکانپذیر نمی باشد اما شما می توانید یک ملک بخرید و اجاره دهید. پس از آن با اثبات اینکه شما در حال خرید و فروش ملک می باشید، می توانید برای اخذ اقامت اقدام نمایید.

   پاسخ
 3. سحر بندعلیزاده
  سحر بندعلیزاده گفته:

  سلام و عرض ادب
  ممنون از مطالب بسیار مفید شما
  اتریش واقعا کشور خیلی خوبیه
  من قصد دارم حتما در این کشور سرمایه گذاری کنم
  شما و کارشناسانتون چه روشی را پیشنهاد میکنید
  ممنون از راهنمایی شما

  Rating: 5
  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating: 5