سرمایه گذاری در کشور هلند

سرمایه گذاری در کشور هلند

سرمایه گذاری در کشور هلند و اخذ اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری را می توان یکی از مناسب ترین روش های مهاجرت به هلند دانست.  برای سرمایه گذاری در کشور هلند شما حتما باید با وکیل مهاجرتی متخصص در امر سرمایه گذاری مشورت کنید. ما در این مقاله سعی می کنیم با توجه به درخواست شما سرمایه گذاری در کشور هلند را با سرمایه گذاری در سوئیس و سرمایه گذاری در اتریش مقایسه کنیم.

تفاوت چندانی بین ویزاهای سرمایه گذاری در کشور هلند با ویزای سرمایه گذاری اتریش و ویزای سرمایه گذاری سوئیس وجود ندارد. موسسه ملک پور در موضوع سرمایه گذاری در کشور هلند ویدیوهای کوتاهی را تهیه کرده است که حاوی تمام نکات اصلی و مهم هستند. شما هم اکنون می توانید این ویدیوها را دانلود و ذخیره نمایید زیرا که برای مدت اندکی به صورت رایگان در اختیار شما قرار دارد.

بررسی شرایط سرمایه گذاری در کشور هلند و مقایسه با سرمایه گذاری در اتریش و سرمایه گذاری در سوئیس

در اکثر کشورهای اروپایی اگر سرمایه گذاری با طرج تجاری قوی همراه باشد و باعث پیشرفت کشور مقصد شود و سودآوری خوبی نیز به همراه داشته باشد بعد از گذشت چند سال سبب اهدای اقامت و تابعیت می شود.سرمایه گذاری در کشور هلند نیز به مانند سرمایه گذاری در اتریش و سرمایه گذاری در سوئیس سبب اهدای اقامت این کشورهای می شود و بعد از 5 سال نیز می توان برای پاسپورت هلندی اقدام کرد. پس نکته حائز اهمیت این است که در موضوع مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری ، اقامت و تابعیت هلند نیز می تواند برای شما حاصل شود.

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری یا تحصیل؟

در قوانین بعضی از کشورها تحصیل در آن کشور تاثیری در روند اخذ اقامت دائم و تابعیت آن کشور ندارد. تحصیل در هلند، تحصیل در اتریش و تحصیل در سوئیس نیز همین شرایط را دارا می باشد. برای درک بهتر موضوع در نظر داشته باشید که با سرمایه گذاری در کشور هلند بعد از 5 سال امکان اخذ اقامت دائم و تابیعت هلند برای شما فراهم می شود اما اگر این مدت زمان سپری شده از طریق تحصیل باشد این امکان برای شما فراهم نمی شود. با توجه به نکات ارائه شده در بالا و به عنوان یک اصل کلی در نظر داشته باشید که طرق مهاجرت به هلند از طریق ازدواج، مهاجرت به هلند از طریق کار و مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری بعد از 5 سال منجر به اخذ اقامت و تابعیت هلند می شوند.

نتیجه گیری کلی در مورد سرمایه گذاری در کشور هلند

با توجه به تجربه موسسه ملک پور در خصوص سرمایه گذاری در کشور هلند ، معمولا بکارگیری سرمایه در فرنچایز و خرید حق امتیاز رستوران های زنجیره ای مانند برگر کینگ، ساب وی و مک دونالد از سودآوری خوبی برخوردار است. در بعضی از موارد مانند ساب وی می توان با سرمایه زیر 100 هزار یورو به سرمایه گذاری در کشور هلند پرداخت.

روش های فراوانی برای دریافت اطلاعات و مشاوره در مورد سرمایه گذاری در کشور هلند وجود دارد. مقالات متعدد منتشر شده بر روی وب سایت های مختلف ملک پور ، لایو های اینستاگرام و از همه مهمتر مشاوره های تلفنی با وکیل مهاجرتی مجرب از این طرق می باشند. موضوع مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری در کشور هلند که بعد از مدتی به اخذ اقامت و تابعیت هلند منجر خواهد شد با توجه به جوانب مهمی که دارد نیازمند مشاوره تخصصی با وکیل مهاجرت می باشد. هر گونه سوال در مورد سرمایه گذاری در کشور هلند را می توانید در بخش دیدگاه های همین مقاله مطرح کنید و ما سعی می کنیم که در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشیم.

2 پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با عرض سلام و احترام
   برای دریافت مشاوره و اقدام برای قرارداد با دفاتر ما از طریق شماره ی 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *