اولین سمینار تخصصی مهاجرت و‌موفقیت با حضور استاد ملک پور

سمینار ترکیه

سمینار هنر زندگی کردن و انتخاب مسیر مهاجرت برای اولین بار توسط مؤسسه MIE برگزار می شود. این سمینار در نوروز 99، به مدت 3 روز و در هر روز به مدت 5 ساعت، در خارج از کشور ،  برگزار خواهد شد. در این سمینار منحصر به فرد و ویژه  مباحث مربوط به موفقیت و روش های مختلف مهاجرت در قالب یک سمینار مطرح می شود و فرصتی استثنایی است برای آنان که می خواهند در نوروز 99 علاوه بر سفر و تفریح، آینده خود را نیز رقم بزنند.

شما عزیزان می توانید با حضور در این سمینار ، اصول موفقیت را از زبان جناب آقای ملک پور، یکی از موفق ترین ایرانیان حال حاضر، بشنوید و علاوه بر آن به صورت حضوری و رو در رو با مدیریت محترم مؤسسه حقوقی ملک پور (جناب آقای ملک پور)، مشاور رسمی مهاجرت کانادا (جناب آقای افضلی) و سایر کارشناسان ارشد ملاقات کنید و برای انتخاب مسیر مهاجرت خود با ایشان مشاوره داشته باشید.

ویدیوی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با جزییات سمینار
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با سمینار
شرایط سمینار نوروز چیست؟ توضیح مدیریت محترم موسسه در فایل صوتی زیر را بشنوید

در صورتی که با مؤسسه قرار داد ببندید، تمامی هزینه سمینار از مبلغ قرارداد شما کسر خواهد شد و در واقع سمینار برای شما رایگان خواهد بود. علاوه بر این به ازای هر شرکت کننده نیز مبلغ ۵۰۰ یورو کمک هزینه از طرف مؤسسه MIE اتریش از قرارداد مهاجرتی شما کسر خواهد. بنابراین نه تنها سمینار برای شما رایگان بوده است، هزینه سفر شما نیز از مبلغ قرارداد کسر شده است.

از همین لحظه برای این فرصت ویژه برنامه ریزی کنید!

ثبت نام شرکت در سمینار انتخاب مسیر مهاجرت و هنر زندگی کردن از پایان شهریور ماه آغاز می شود. هزینه شرکت در سمینار ۱۰۰۰ یورو می باشد. هزینه همراه با 50% تخفیف ارائه میگردد. شمامی توانید جایگاه خود در سالن سمینار را انتخاب نمایید. 

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با سمینار ترکیه
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با سمینار ترکیه
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *