سرمایه گذاری در لوکزامبورگ

سرمایه گذاری در لوکزامبورگ همواره از کشور هایی که  از نظرشرایط اقتصادی و سیاسی در شرایط مطلوبی قرار داشته و مقصد مناسبی برای مهاجرت محسوب میشود . کشور لوکزامبورگ به عنوان دومین کشور ثروتمند جهان شناخته میشود و مردمان این کشوراز  سطح زندگی بسیار بالایی برخوردار هستند .مهاجرت از طریق  کار ،تحصیل ، سرمایه گذاری ، ازدواج و تولد از جمله روش های مهاجرت به این کشور میباشند  و در بین روش های مختلف اخذ اقامت لوکزامبورگ یکی از پرطرفداترین این  روش ها سرمایه گذاری  در لوکزامبورگ میباشد . در این مقاله به بررسی روش های مختلف سرمایه گذاری در لوکزامبورگ پرداخته شده است . شما متقاضیان گرامی میتوانید در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی در باب سرمایه گذاری در لوکزامبورگ  با مشاورین زبده ی موسسه ی حقوقی ملک پور تماس برقرار نمایید . همچنین میتوانید سوالات خود را در خصوص سرمایه گذاری در لوکزامبورگ در سایت موسسه ی حقوقی ملک پور مطرح سازید . وکلای ما میتوانند به شما در اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در لوکزامبورگ کمک کنند.

فایل های موسسه mie در باب سرمایه گذاری در لوکزامبورگ

video شرایط سرمایه گذاری در لوکزامبورگ
audio شرایط سرمایه گذاری در لوکزامبورگ

درباره کشور لوکزامبورگ

کشور لوکزامبورگ با کشورهای آلمان ،  بلژیک و فرانسه هم مرز میباشد . این کشور ششصد هزار نفر جمعیت را داراست وجزو کشورهای ثروتمند اروپایی محسوب میشود .نوع حکومت کشور لوکزامبورگ  پادشاهی مشروطه است و دارای شرایط سیاسی و اقتصادی با ثبات میباشد .نرخ بیکاری در این کشور 4/4 درصد میباشد .شرایط اقتصادی لوکزامبورگ بسیار عالی وتا حد زیادی به امور مالی وبانکداری متکی است . از محصولات صادراتی این کشور میتوان کالاهای لوکس و آهن و مواد معدنی و ماشیت آلات  نام برد  . سطح فرهنگی این کشور بالا میباشد .کشور لوکزامبورگ گران ترین شهر های اتحادیه اروپا است . زبان رسمی کشور لوکزامبورگ زبان آلمانی ، زبان فرانسوی و زبان لوکزامبورگی میباشد . واحد پولی لوکزامبورگ یورو است . اکثر ساکنان لوکزامبورگ کاتولیک هستند . کشور لوکزامبورگ از سه بخش تشکیل میشود :

1-دیکیرش (diekich)

2-گرونماخر (grevenmacher)

3- لوکزامبورگ (luxembourg)

اگر قصد سرمایه گذاری در لوکزامبورگ و دریافت اقامت از این طریق را دارید این مقاله میتواند اطلاعات مفیدی درمورد اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در لوکزامبورگ در اختیار شما قرار دهد .

سرمایه گذاری در لوکزامبورگ  از طریق خرید ملک تجاری وکارافرینی :

یکی از راه های سرمایه گذاری و اخذ اقامت لوکزامبورگ  راه اندازی کسب و کار میباشد ..فرد با سرمایه گذاری در لوکزامبورگ از تمامی امکانات رفاهی و درمانی و تحصیلی در سطح کشورهای عضو  شنگن استفاده می نماید . شرایط خوب اقتصادی و سیاسی لوکزامبورگ سبب شده تا توجه  بسیاری از سرمایه گذاران به این کشور جلب گردد. سرمایه گذاران در هر سه ایالت امکان کارافرینی و ثبت شرکت را دارا میباشند . برای این کار میبایستی سرمایه گذار تایید بیزینس پلن را اخذ نماید . ثبت شرکت به چند  صورت امکان پذیر میباشد که در زیر به توضیح آن ها میپردازیم  :

  • سرمایه گذار حداقل مبلغ 500 هزار یورو در شرکتی فعال که در لوکزامبورگ وجود دارد بصورتیکه دفتر آن شرکت در کشور ثبت شده می باشد سرمایه گذاری می کند و حداقل5 سال این سرمایه حفظ گردد این سرمایه گذاری یایستی شامل حداقل 75 درصد از دارایی های خود باشد و25 درصد از سرمایه گذاری ممکن است در مدت حداقل سه سال قرض گرفته شود .
  • سرمایه گذاری حداقل 500 هزار یورو یی در یک کسب و کارو شرکت جدیدو در حال راه اندازی که دفتر آن در لوکزامبورگ ثبت میشود در حالی که  حداقل 5 موقعیت شغلی در طول مدت 3 سال از تشکیل این کسب و کار ایجاد شود.
  • سرمایه گذار حداقل 3 میلیون یورویی (سرمایه گذاری بایستی حداقل 75 درصد از دارایی های خود را شامل شود و 25 درصد از سرمایه گذاری امکان دارد درحداقل مدت 3 سال قرض گرفته شود )در بخش مدیریت و تشکیلات سرمایه گذاری یک شرکت فعال و در حال کار  و یا شرکتی که در حال راه اندازی است سرمایه گذاری نماید  که دفتر آن شرکت در کشور لوکزامبورگ ثبت شده باشد.

 

سرمایه گذاری در لوکزامبورگ از طریق خرید اوراق قرضه :

سرمایه گذاری با حداقل 20 میلیون یورو به صورت سپرده در صندوق یا موسسه های مالی مستقر در لوکزامبورگ و با تعهد به حفظ سپرده برای حداقل مدت 5 سال و سرمایه گذاری بایستی صد در صد از وجوه خود سرمایه گذار باشد که ممکن است شامل پول نقد  و یا سایر ابزارهای مالی باشد .

ضمنا کشور لوکزامبورگ برای سرمایه گذاران کمک های مالی بسیاری را اعطا میکند و حدودا 25 درصد معافیت مالیاتی برای شرکت های تجاری نوپا در هشت سال اول شروع کار نیز قرار داده است و این عوامل شرایط را جهت سرمایه گذاری در لوکزامبورگ مطلوب کرده است .

در نتیجه شرایط مطلوب از نظر سیاسی و اقتصادی و امنیتی در کشور لوکزامبورگ سبب شده تا  توجه متقاضیان و سرمایه گذاران به این کشور جلب گردد .سرمایه گذاران میتوانند باسرمایه گذاری در لوکزامبورگ  و راه اندازی کسب و کار علاوه بر انکه به درامد دست یابند به اقامت موقت در لوکزامبورگ نیز دست یابند و بعد از چند سال برای اخذ اقامت دایم لوکزامبورگ اقدام نمایند .

در این مقاله سعی بر ان بود تا با بررسی اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در لوکزامبورگ اطلاعات مفیدی در اختیار شما متقاضیان گرامی قرار گیرد . اساسا مهاجرت دارای پیچیدگی ها و حساسیت های خاصی میباشد لذا میبایستی از روال مناسب پیروی کنید . ما به شما پیشنهاد میکنیم در این خصوص با موسسه ی حقوقی ملک پور مشورت نمایید و  اطلاعات بیشتر را در خصوص اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق سرمایه گذاری در لوکزامبورگ از مشاورین این موسسه اخذ نمایید تا با اطلاعات کامل و آگاهی کافی نسبت به پیچیدگی های آن وارد این پروسه شوید. وکلا و مشاورین زبده ی   ی حقوقی ملک پور آماده ارایه ی خدمات به شما عزیزان میباشند .

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.