شرایط سنی تحصیل در کانادا

شرایط سنی تحصیل در کانادا و بررسی شرایط تحصیل در این کشور

 • شرایط سنی تحصیل در کانادا و مقدمه
 • شرایط سنی تحصیل در کانادا و شرایط عمومی
 • شرایط سنی تحصیل در کانادا در مقطع مدارس
 • شرایط سنی تحصیل در کانادا در مقطع کارشناسی

 • شرایط سنی تحصیل در کانادا در مقطع کارشناسی ارشد
 • شرایط سنی تحصیل در کانادا در مقطع دکتری
 • شرایط سنی تحصیل در کانادا و اخذ بورسیه تحصیلی در کانادا
 • شرایط سنی تحصیل در کانادا و هزینه های زندگی و تحصیل
 • شرایط سنی تحصیل در کانادا و کار دانشجویی
 • شرایط سنی تحصیل در کانادا و بررسی ویزای همراه
 • شرایط سنی تحصیل در کانادا و معرفی دانشگاه های برتر
 • شرایط سنی تحصیل در کانادا و مدارک موردنیاز اخذ ویزا
 • شرایط سنی تحصیل در کانادا و موقعیت کار پس از تحصیل
 • شرایط سنی تحصیل در کانادا و تابعیت پس از تحصیل
 • شرایط سنی تحصیل در کانادا و سخن پایانی
شرایط سنی تحصیل در کانادا

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

شرایط سنی تحصیل در کانادا و مقدمه

شرایط سنی تحصیل در کانادا، تحصیل در مقاطع مختلف در کانادا و اخذ ویزای تحصیلی کانادا در این مقاله مورد بحث و بررسی علمی قرار خواهد گرفت. کشور کانادا جزء کشور های پر طرفدار جهت تحصیل می باشد و همچنین به دلیل اینکه این کشور مهاجر پذیر است، یکی از راه های مهاجرت به آن تحصیل در کانادا محسوب می شود. شرایط سنی تحصیل در کانادا به چه صورت است؟ آیا امکان اخذ بورسیه تحصیلی در کانادا وجود دارد؟ آیا شرایط سنی تحصیل در کانادا در روند اخذ ویزای آن تاثیر گذار است؟ احتمالا سوالات زیادی در ذهن شما عزیزان می باشد، که ما در این مقاله سعی درپاسخ دهی به آن ها خواهیم داشت. با توجه به اینکه شرایط سنی تحصیل در کانادا جزء فاکتور های مهم جهت اخذ ویزا می باشد، بایستی شرایط سنی و فاصله تحصیلی بررسی شود. برای بررسی شرایط خود به منظور مهاجرت تحصیلی به کانادا می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا مشاورین با تجربه ما به صورت رایگان با شما مشاوره تلفنی داشته باشند.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با تحصیل و ویزای تحصیلی کانادا
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با بورسیه تحصیلی کانادا و آمریکا

شرایط سنی تحصیل در کانادا و شرایط عمومی

اقامت کانادا از طریق تحصیل  به دلیل داشتن دانشگاه های معتبر و سطح بالا مورد توجه بسیاری از افراد جهت ادامه تحصیل در این کشور شده است. با توجه به اینکه یکی از راه های مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل می باشد، جهت مهاجرت به این کشور مهاجر پذیر از این طریق بهتر است اطلاعاتی در مورد آن بدست آوریم. کانادا در شمال قاره آمریکای شمالی قرار دارد. این کشور 10 استان دارد و از 3 قلمرو تشکیل شده است. مساحت کشور کانادا 9.984.670 کیلومتر مربع و جمعیت آن 35.476.688 می باشد. کشور کانادا دومین کشور پهناور جهان می باشد و مرز مشترک با ایالات متحده آمریکا دارد که این مرز، بلندترین مرز در دنیا می باشد. واحد پول کشور کانادا دلار کانادا بوده و پایتخت آن شهر اتاوا است. ونکوور، تورنتو و مونترال پرجمعیت ترین شهر های کانادا می باشند.

پرچم کانادا
شرایط عمومی کانادا

شرایط سنی تحصیل در کانادا و مقاطع مختلف

شرایط سنی تحصیل در کانادا در مقطع مدارس

شرایط سنی تحصیل در كانادا برای كودكان از سن ٣ تا ٦ سالگي می باشد که این سن در مقطع پیش دبستانی قرار مي گيرند و آموزش داده مي شوند. دوره ابتدايي در کانادا از سن ٦ سالگي شروع مي شود. دوره ابتدایی در كانادا به ٢ دوره دبستان و دبيرستان تقسيم مي شود كه دوره ي دبستان شامل ابتدايي و راهنمايي و دوره دبيرستانه ٤ سال مي باشد. دانش آموزان تا قبل از ورود به دانشگاه طبق نظام پيش دانشگاهي بايد ١٢ سال تحصيل را داشته باشند. طبق قانون كشور كانادا تمام بچه هاي بين سنين ٦ تا ١٨ سال بايد در  مدارس تحصيل كنند و تحصیل تا این سن در مدارس کانادا اجباری می باشد.

 • مقطع دبستان یا Elementary

  مدارس ابتدايي از كودكستان تا پايه ٦ ام تحصيلي مي باشد.

 • مقطع دبيرستان یا High school

  اين مقطع شامل پايه ٧ ام تا ١٢ ام مي باشد.

شرایط سنی تحصیل در کانادا در مقطع کارشناسی

شرایط سنی تحصیل در کانادا

شرایط سنی تحصیل درکانادا براي تحصيل در مقطع كارشناسي به این صورت است که پس از اتمام دوره ١٢ ساله و گرفتن مدرك دیپلم امکان پذیر می باشد و  فرد متقاضی جهت تحصیل در این مقطع بایستی مدرك زبان آيلتس ٦ براي ورود به دوره كارشناسي را داشته باشد. مدت زمان طول دوره كارشناسي در كشور كانادا ٤ سال است ولي در بعضي از شهر هاي كانادا مانند كبك با گذراندن دوره ٢ سال پيش دانشگاهي مي توانند ٣ ساله مدرك كارشناسي خود را اخذ نمایند. طبق قانون كانادا هيچ محدوديت سني براي  اخذ ويزاي تحصيلي کانادا درمقطع لیسانس وجود ندارد ولي آفيسر اداره مهاجرت  فاكتور سن را ارزيابي مي كند و آن را در نظر مي گيرد. براي مثال، كسي كه ٥٠ سال سن دارد و قصد تحصيل در كشور كانادا دارد به سختي مي تواند با مدارك خود آفيسر را قانع به صدور ویزای تحصیلی كند. پس بايستی  برای اداره مهاجرت کانادا سن شما توجيه پذير باشد.

شرایط سنی تحصیل در کانادا در مقطع کارشناسی ارشد

شرایط سنی تحصیل در کانادا

شرایط سنی تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به این صورت است که دانشجو بایستی مدرک کارشناسی را اخذ نموده باشد و فاصله زمانی بین اخذ مدرک کارشناسی و ورود به دوره کارشناسی ارشد در کانادا نباید بیشتر از 5 سال باشد. از شرايطي كه براي تحصيل در مقطع فوق ليسانس در كشور كانادا  مهم می باشد، داشتن مدرك زبان آيلتس ٦ الی٦.٥ با توجه به دانشگاه و نوع رشته و ديگر شرط آن داشتن معدل بالاي ١٣ در دوره كارشناسي است. اين مقطع با توجه به تعداد واحد هاي كه بايد گذرانده شود ١ يا ٢ سال زمان مي برد.

دانشجويان مي توانند به ٣ روش اين دوره را بگذرانند: به اين صورت كه با همراهي استادشان تنها پژوهش انجام دهند يا با گذراندن واحد و نشستن سر كلاس دوره را بگذرانند و يا به صورت گذراندن واحد و انجام پژوهش به صورت تركيبي مقطع ارشد خود را سپری نمایند. شرايط سني كه براي اين مقطع در كشور كانادا مشخص شده اين است كه گپ تحصيلي بين كارشناسي و كارشناسي ارشد نبايد بيشتر از4 یا 5 سال باشد و بهتر است سن دانشجو برای تحصیل در این مقطع از ٣٢ سال كمتر باشد.

شرایط سنی تحصیل در کانادا در مقطع دکتری

شرایط سنی تحصیل در کانادا

تحصیل در کانادا براي مقطع دكترا مانند بيشتر كشور هاي ديگر نياز به استاد راهنما بوده و دانشجويان بايستی با آن اساتید در ارتباط بوده و در صورت تائيد، دانشجو بتواند جهت پيگيري ويزا اقدام نمايد. براي پذيرش در مقطع دكترا بايد معدل دوره كارشناسي و كارشناسي ارشد بالاي ١٣ داشته باشيد و مدرك معتبر زبان ايلتس ٧  با توجه به نوع دانشگاه و رشته نياز است. مقطع دكترا در كشور كانادا يك دوره ٣ تا ٥ ساله است و دانشجو می تواند كورس يا پژوهش و آموزش و يا پروژه را عهده بگيرد. اين پروژه ها از طرف شركت ها حمايت مي شوند و مي تواند كمك  هزينه اي براي تحصيل دانشجو باشد. ذكر اين مسئله لازم است كه در مقطع دكترا در كانادا فاصله تحصيلی دارای اهميت زیادی نبوده و دانشجو با نشان دادن سوابق كاري مرتبط، تاليف و پژوهش و سوابق تدريس مي تواند در هر سني حتي در محدوده  سني ٤٠ الی ٤٥ براي اين مقطع اقدام كند.

شرایط سنی تحصیل در کانادا و اخذ بورسیه تحصیلی در کانادا

شرایط سنی تحصیل در کانادا براي گرفتن بورسیه تحصيلي در كانادا هر دانشگاه شرايط مختلف و مخصوص به خود را دارد  ولي يك سري قانون ها به صورت كلي براي بورسيه تحصيلي است كه با استفاده از آن مي توان اپلاي كرد. شرايطي كه بتواند به كانادا مهاجرت كرد متفاوت است و شما مي توانید راه بهتری را براي خود انتخاب كنيد. بورسيه گرفتن در كشور كانادا نسبت به كشور هاي استراليا، انگلستان و آمريكا كمتر است. يكي از مورد هايی كه در بورس بسيار مهم است نداشتن گپ تحصيلي (از اخذ آخرين مدرك تحصيلي فرد مدت زيادی نگذشته باشد) است چونکه نشان دهنده آن است كه فرد آمادگي علمي نداشته و تقاضاي آن رد مي شود. يكي ديگر از مهارت هايي كه فرد متقاضي براي بورس شدن نياز دارد مهارت به زبان انگليسي است كه بايد مدرك تافل از ١٠٠ به بالا و يا مدرك ايلتس ٧ به بالا را دارا باشد. براي بالا رفتن شانس گرفتن بورس تحصيلي در كانادا نشان دادن تمكن مالي براي پوشش هزينه زندگي و تحصيل در كانادا مي باشد. حال تعدادي از انواع بورسيه دانشجوي در كانادا را بررسي مي كنيم.

کار در کانادا
بورسیه تحصیلی کانادا
 • شرايط بورس تحصيلي بين المللي در كانادا

  در شرايطي كه دانشجو در مقاطع فوق ليسانس و دكترا باشد كمك هزينه بيشتري به دانشجو داده مي شود و علاوه بر نمره ي آنها موارد ديگري بررسي مي شود. دانشگاه هايي كه رتبه بالاتري دارند و جز دانشگاه هاي ممتاز کانادا هستند مبلغ بيشتري را براي بورس در نظر گرفته اند.

  موارد زير جهت دريافت كمك هزينه تحصيلي بين المللي شامل موارد زیر هستند:

 • شركت در گروه ها و فعاليت هاي ورزشي

 • شرکت در فعالیت های علمی پژوهشی مقالات عملي و نشريات بين المللي و ثبت آنها

 • شركت در شورا هاي دانشجويي

 • شركت در برنامه هاي مردمي و داوطلبانه و به صورت كلي هر كاري كه شما را از بقيه دانشجويان متمايز كند مي تواند شانس شما را براي بورس تحصيلي در كشور كانادا بيشتر كند.

 • شرايط بورس تحصيلي felowship

  بورس تحصيلي در كشور كانادا انواع مختلفي دارد كه براي دانشجويان ممتاز در نظر گرفته شده که يكي از انواع آن بورس تحصيلي به روش felowship است كه در آن داشتن مدرك GRE, معدل و توصيه نامه اهميت دارد.

 • بورسیه تحصیلی دانشگاه Calgary

  این بورسیه  به صورت کامل می باشد و هرساله بین 1000 تا 4000 دلار کمک هزینه به دانشجویان بین المللی تعلق می گیرد.

 • بورسیه دانشگاه Manitoba

  این نوع بورسیه در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا می باشد و هزینه این بوزسیه بین 14 تا 18 هزار دلار کانادا در سال می باشد که به توجه به مقاطع مختلف متفاوت است.

 • بورسیه دانشگاه waterloo

  این نوع بورسیه در مقاطع کارشناسی و دکترا می باشد و در مقطع کارشناسی ارشد مبلغ 1880 دلار و دکترا 3760 دلار در سال است.

شرایط سنی تحصیل در کانادا و هزینه های زندگی و تحصیل

مهمترين بخش مهاجرت به كشور هاي مختلف، آگاهي از مخارج تحصيل و زندگي در آن كشور است. منطقي است كه براي مهاجرت دانستن مخارج تحصيل و زندگي مطابق سرمايه شما باشد. اگر علاقمند هستيد براي تحصيل و زندگي  به كشور كانادا مهاجرت كنيد و از خرج و مخارج آن ترس و واهمه داريد، خواندن اين مقالات به شما آگاهي كامل را از هزينه ها داده و مي توانيد برآوردي برای زندگی در کانادا داشته باشيد. براي مهاجرت به كشور كانادا يكي از راههاي مطمئن و راحت تري كه مي توانيد از طریق آن اقدام نمایید، اقامت از طريق تحصيل است.

شرایط سنی تحصیل در کانادا

افرادي كه داراي سن زير ١٨ سال هستند بايد به كالج بروند و افرادي كه سن بالاي ١٨ سال دارند به دانشگاه رفته و در رشته خود تحصيل كنند. هزينه  تحصيل براي افراد زير ١٨ سال بين 25.000 تا 40.000 دلار كانادا مي باشد و داشتن مدرك زبان براي اين افراد الزامي نيست. اگر فردي داراي معدل بالايي باشد مي تواند از كالج هاي كه در كانادا  است پذيرش بگيرد. هزينه تحصيل براي كساني كه بالاي ١٨ سال سن دارند و در مقاطع كارشناسي و كارشناسي ارشد مي خواهند تحصيل كنند در حدود 6.500 دلار تا 70.000 دلار كانادا به صورت سالانه است. اما به طور معمول مي توان گفت با سالانه 15.000 دلار كانادا مي توان در دانشگاه هاي متوسط كانادا تحصيل كرد. هزينه زندگي در كشور كانادا شامل خورد و خوراك، حمل و نقل، بيمه خدمات درمانی و پوشاك است. در كشور كانادا هزينه خورد و خوراك در يك رستوران ارزان قيمت ١٦ دلار كانادا و در رستوران متوسط براي دو نفر ٦٠ دلار كانادا مي باشد. فهرست هزینه اقلام در کانادا را در لیست زیر مشاهده می نمایید:

هزینه زندگی در کانادا

شرایط سنی تحصیل در کانادا و کار دانشجویی

دانشجويان در كانادا با كار كردن به صورت پاره وقت مي توانند تجربه كاري پيدا كرده و هزينه هاي خود را تأمين كنند. اگرچه دانشجويان  قبل از ورود به خاك كانادا مداركي را ارائه داده اند که می توانند شهريه و مخارج زندگي خود را پرداخت كنند، اما شرایطی وجود دارد كه دانشجويان بتوانند با اخذ مجوز کاری، به کار حین تحصیل مشغول شوند. كار حین تصحیل در كانادا مي تواند به شما در كسب و كار آينده در کانادا كمك كند تا بعد از اتمام تحصيل بتوانيد راحت تر در این کشور مشغول به کار شوید. افرادي كه مجوز كار در حال تحصيل در كشور كانادا را دارند مي توانند هم در دانشگاه و هم در خارج از دانشگاه کار دانشجویی و پاره وقت داشته باشند.

شرايط لازم كار در حال تحصيل در كشور كانادا خارج از دانشگاه :

 • داشتن مجوز تحصيل معتبر

 • دانشجوي تمام وقت باشيد

 • در صورت رفتن منظم كلاس هاي دانشگاه ٢٠ ساعت كار در هفته

 • داشتن كار منظم در زمان هاي كه وقفه برنامه ريزي شده ،مثل تعطيلات بهار، تعطيلات تابستان

 • شماره بيمه اجتماعي داشته باشيد.

 • در هر زماني كه يكي از شرايط بالا از بين برود بايد كار را متوقف كنيد و اجازه کار دریافت نمایید

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه باتحصیل در کانادا

شرایط سنی تحصیل در کانادا و بررسی ویزای همراه

افرادی که قصد تحصیل در کانادا را دارند بایستی شرایط سنی تحصیل در کانادای آنان نیز بررسی شود. تا به اینجای مقاله دانستیم که با توجه به شرایط سنی و مقطع تحصیلی فرد به طور مثال برای کارشناسی ارشد تا سن 32 سالگی می توانید اقدام داشته باشید. یکی از موارد مهم در زمینه تحصیل در کانادا، امکان بردن همراه می باشد. همراه در تعریف بین المللی شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال می باشد و در نتیجه اگر فرد متاهل باشد می تواند برای همسر و فرزند خود درخواست ویزای همراه کانادا را بدهد. یکی از شرایط ایده آل جهت دریافت ویزای همراه این است که همراه اجازه کار کردن به صورت تمام وقت را دارند و در صورت داشتن فرزند می توانند در مدارس رایگان تحصیل داشته باشند. این نوشتار به وسیله کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور تهیه شده و هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع مجاز نیست.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای همراه کانادا:

 • تمکن مالی

 • پاسپورت

 • بیمه

 • ارائه محل زندگی و اثبات آن

 • مدارک هویتی( شناسنامه، کارت ملی و ... به همرا ترجمه)

 • سند ازداواج به همراه ترجمه

شرایط سنی تحصیل در کانادا و معرفی دانشگاه های برتر

شرایط سنی تحصیل در کانادا تنها یکی از موارد مهم جهت تحصیل در کانادا است. دیگر مورد آن این است که فرد در دانشگاهی تحصیل داشته باشد که دارای اعتبار داخلی و جهانی مناسبی برای کار پس از تحصیل دانشجو باشد. کشور کانادا به دلیل داشتن دانشگاه های معتبر در جهان مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. در این قسمت دانشگاه های معتبر در کانادا را مشاهده بفرمایید:

دانشگاههای کاناداجدید

شرایط سنی تحصیل در کانادا و مدارک موردنیاز اخذ ویزا

مجدداً تکرار می نماییم که کشور کانادا بر خلاف اکثر کشور های اروپایی مانند اتریش، هلند، دانمارک و … شرایط سنی خاصی دارد. به طور مثال، اگر قصد تحصیل در مقطع کارشناسی را دارید از زمان دیپلم و پیش دانشگاهی نباید بیش از 3 یا 4 سال باشد و معمولا تا سن 22 سالگی می توان جهت تحصیل در کانادا اقدام نمود. همجنین برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد بایستی گپ و فاصله تحصیلی 5 سال بیشتر نباشد. این فاصله برای پذیرش مشکلی ندارد ولی برای اخذ ویزا برای سفارت کانادا بسیار مهم می باشد.

شرایط سنی تحصیل در کانادا

شما عزیزان پس از اخذ پذیرش از دانشگاه هی کانادا، می بایست مدارکی را به سفارت کانادا ارائه دهید تا بتوانید ویزای تحصیلی کانادا را اخذ نمایید. مدارک لازم جهت اخذ ویزای تحصیلی کانادا عبارت اند از:

 • پذیرش نامه

 • تمکن مالی

 • پاسپورت

 • مدرک زبان آیلتس

 • اجاره نامه یا رزرو خوابگاه ( جهت زندگی)

 • عکس

 • سوابق تحصیلی همراه با ترجمه

شرایط سنی تحصیل در کانادا و موقعیت کار پس از تحصیل

پس از اتمام تحصيل در دانشگاه هاي كشور كانادا به مدت ٣ ماه (٩٠ روز) زمان داريد تا در كشور كانادا بمانيد و به دنبال كار بگرديد. طبق مجوز كار پس از اتمام درس در بازه زماني ٩٠ روز براي مجوز كار بايد اقدام شود . افرادي مي توانند براي مجوز كار در كانادا  اقدام كنند كه ٨ ماه به طور تمام وقت و پيوسته در این کشور تحصيل كرده باشند. اگر بيشتر از ٨ ماه و از ٢ سال كمتر در كانادا تحصيل كرده باشند مجوز كار شما به اندازه زمان تحصيل شما خواهد بود، ولي اگر تحصيل از ٢ سال بيشتر باشد مجوز كار ٣ سال اعتبار دارد.

شرايط لازم براي مجوز كار پس از تحصيل به شرح زیر می باشد:

 • سن حداقل ١٨ سال
 • مجوز معتبر تحصيل
 • فارغ التحصیلی در کانادا و تاييديه كتبي مثل ريز نمرات قابل قبول
 • از مؤسسه دانشگاهي خصوصي يا عمومي فارغ التحصيل شده باشيد

نرخ بیکاری کانادا را در سال های اخیر در نمودار زیر می توانید مشاهده بفرمایید:

نرخ بیکاری در کانادا

شرایط سنی تحصیل در کانادا و تابعیت پس از تحصیل

پس از شرایط سنی تحصیل در کانادا و اتمام درس دانشجويان در کانادا، فارغ التحصيلان از دانشگاه های کانادا  مي توانند براي مهاجرت از طریق برنامه های استانی و اسکیل ورکر و اخذ اقامت تقاضا كند. كشور كانادا پس از اتمام درس فرصتي را به آنها داده كه در آن زمان بتوانند كار مناسب تمام وقت پيدا كنند. اگر فرد بتواند با كار تمام وقت از پس مخارج و هزينه هاي زندگي بر بيايد و تمامي وظايف شهروندي خود را عمل كند و ماليات خود را پرداخت نمايد مي تواند با  گذشت زمان ٣ الي ٥ سال موفق به دریافت اقامت دائم کانادا شود. برای اخذ تابعیت و پاسپورت پس از 6 سال با شرکت در آزمون شهروندی که شامل آشنایی با قوانین، تسلط به زبان انگلیسی می باشد می توان تابعیت و پاسپورت کانادا را بدست آورد. البته توجه داشته باشید که در این مدت 6 سال بایستی مالیات را به موقع پرادخت شده باشد و همچنین هیچ گونه سوء پیشنه ای نداشته باشد.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با کالج زبان در کانادا
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با دبیرستان کانادا
ویزای تحصیلی کانادا
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
شرایط سنی تحصیل در کانادا و سخن پایانی

شرایط سنی تحصیل در کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل، اخذ ویزای تحصیلی با توجه به شرایط سنی تحصیل در کانادا در این مقاله علمی مورد بحث و بررسی علمی قرار گرفته شد. تحصیل در کانادا مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته شده است به دلیل اینکه این امکان را به دانشجو پس از فارغ التحصیلی می دهد مدت زمانی بماند و به دنبال کار باشد. شرایط سنی تحصیل در کانادا برای اخذ ویزای آن بسیار مهم است که قبل از اقدام بایستی بررسی شود. موسسه حقوقی ملک پور با بیش از 15 سال سابقه مهاجرتی و پرونده های موفق در کشور کانادا و کشور های اروپایی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. برای بررسی شرایط سنی تحصیل در کانادا با موسسه تماس حاصل فرمایید تا مشاورین با تجربه موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش به صورت رایگان شما را راهنمایی بفرمایند. همچنین می توانید در قسمت دیدگاه سوالات خود را در باب شرایط سنی تحصیل در کانادا مطرح نمایید تا در کوتاهترین زمان به سوالات شما پاسخ دهیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *