شرایط سنی ویزای کار کانادا

شرایط سنی ویزای کار کانادا و بررسی شرایط کار در این کشور

 • شرایط سنی ویزای کار کانادا و مقدمه ای بر آن
 • شرایط سنی ویزای کار کانادا و شرایط عمومی
 • شرایط سنی ویزای کار کانادا و نرخ بیکاری در کانادا
 • شرایط سنی ویزای کار کانادا و ویزای کاری در این کشور

 • شرایط سنی ویزای کار کانادا و بررسی ویزای همراه
 • شرایط سنی ویزای کار کانادا و مدارک مورد نیاز ویزای کار
 • شرایط سنی ویزای کار کانادا و میزان حقوق در کانادا
 • شرایط سنی ویزای کار کانادا و مشاغل مورد نیاز کشور کانادا در سال ۲۰۱۹
 • شرایط سنی ویزای کار کانادا و نحوه کاریابی در کشور کانادا
 • شرایط سنی ویزای کار کانادا و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در کانادا
 • شرایط سنی ویزای کار کانادا و سخن پایانی
شرایط سنی ویزای کار کانادا

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

شرایط سنی ویزای کار کانادا و مقدمه ای بر آن

شرایط سنی ویزای کار کانادا، نحوه دریافت پاسپورت و در ادامه تابعیت کانادا از راه کار در کانادا در این مقاله مورد مطالعه و تحلیل کامل علمی قرار خواهد گرفت.  طول مدت مهاجرت از طریق ویزای کار یا همان اسکیل ورکر چقدر خواهد بود؟ آیا میتوان از طریق کار درکانادا گذرنامه کشور کانادا را دریافت کرد؟   مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای کار کشور کانادا شامل چه چیزهایی است؟ در این مقاله به تمام پرسش های شما و دیگر ابهامات موجود در مورد ویزای کار و همچنین  شرایط سنی ویزای کار کانادا جواب داده می‌شود. شرایط سنی ویزای کار کانادا یکی از مسائل مهمی است که باید مورد توجه قرارداد. شما در صورت نداشتن شرایط سنی لازم برای ویزای کار، ممکن است بتوانید دعوتنامه دریافت نمایید اما در زمان ویزا ممکن است ویزای شما ریجکت شود. در نظر داشته باشید  در مورد تمام پرسش هایتان،  شما میتوانید با کارشناسان و مشاوران موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش درباره مهاجرت تماس بگیرید و از خدمات رایگان متخصصین موسسه حقوقی ملک پور استفاده نمایید.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر

شرایط سنی ویزای کار کانادا و شرایط عمومی

کشور کانادا در حال حاضر مورد توجه بسیاری از کسانی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند قرار گرفته کشور کانادا در قسمت بالای قاره آمریکا قرار گرفته. کانادا از ۱۰ استان و سه ایالت تشکیل شده. کشور کانادا از نظر وسعت بسیار وسیع و در حدود 9.98 میلیون کیلومتر مربع می باشد و جمعیتی مساوی. ۳۵ میلیون و ۶۷۵ هزار و هفتصد و سی و چهار نفر را در خود جای داده است و زبان رسمی کشور کانادا انگلیسی می باشد و این باعث شده تا بسیاری از مردم سراسر دنیا. این کشور را برای مهاجرت انتخاب کنند.  شهرهای تورنتو، ونکوور و مونترال از شهرهای مهم و پر جمعیت کشور کانادا به شمار می روند. کانادا از نظر آب و هوا کشوری سرد است. در نواحی شمالی این کشور سرمای هوا به زیر صفر در اکثر مواقع می‌رسد و در نواحی جنوبی این کشور که با آمریکا فاصله کمتری دارند. در حدود ۲۰ درجه سانتی گراد است.

پرچم کانادا
اطلاعات عمومی کانادا

شرایط سنی ویزای کار کانادا و نرخ بیکاری در کانادا

 

از نکات قابل توجه در مورد انتخاب یک کشور برای مهاجرت نرخ بیکاری آن کشور میباشد. نرخ بیکاری در کشور کانادا بسیار کم و 5.6 درصد میباشد و این امر باعث شده مهاجرین زیادی به این کشور سفر کنند و کشور کانادا را برای ادامه زندگی برگزینند. در زیر نمودار نرخ بیکاری کشور کانادا در سالهای ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۹ نشان داده شده است.

نرخ بیکاری کانادا

شرایط سنی ویزای کار کانادا و ویزای کاری در این کشور

شرایط سنی ویزای کار کانادا

اخذ ویزای کار درکانادا به دو صورت، انجام می پذیرد:

 • دارا بودن پیشنهاد کار از کارفرمای کانادایی

   طی این روش از دریافت ویزای کاری کانادا شخص حتماً باید یک نامه پیشنهاد کار از کارفرمای کانادایی داشته باشد و با در اختیار داشتن نامه مذکور و سایر مدارکی که باید ارائه دهد می‌تواند به دریافت ویزای کشور کانادا امیدوار باشد. یادآور می شویم که از این طریق شخص می تواند خانواده خود یعنی همسر و فرزندان خویش را برای مهاجرت به همراه خود ببرد. خانواده وی می‌توانند از خدمات تحصیل و بیمه درمانی رایگان استفاده کنند.

 • دریافت ویزای کار از طریق نیروی کار ماهر

  کشور کانادا در این روش که به اسکیل ورکر معروف است و در واقع بر اساس سیستم امتیاز بندی صورت می گیرد اگر شخص بتواند از این طریق به کشور کانادا مهاجرت کند از همان ابتدا اقامت دائم کانادا را دریافت می‌کند که اخذ اقامت دائم کشور کانادا از بدو ورود خود امتیاز بزرگی برای فرد محسوب می‌شود. این روش خود از سه مرحله تشکیل شده که عبارتند از:

 • مرحله اول

  در این مرحله شخص  باید حداقل امتیازات لازم را داشته باشد تا موفق به ورود به  استخر رقابت شود و در رقابت با تمام پرونده های افراد شرکت کننده مهاجر قرار بگیرد. دارابودن شروط زیر برای وارد شدن اشخاص به این استخر الزامی است.

 • دارا بودن مدارک زبان انگلیسی در حد آیلتس
 • دارا بودن توان مالی مناسب
 • دارا بودن مدرک دیپلم متوسطه
 • میزان سابقه کار شخص

جدول امتیازات سابقه کار

امتیاز بندی ویزای کار کانادا
 • مرحله دوم

  این قسمت بر اساس امتیاز می باشد. یعنی اگر شخص بتواند ۶۷ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز ممکن را کسب کند شانس ورود به استخر رقابت را پیدا می کند. در پایین جدول امتیازات به طور کامل ذکر شده است که حداکثر ۱۲ امتیاز سن اشخاص برای دریافت ویزای کار به همراه دارد. و مثلا اگر سن شخص کمتر از ۱۸ سال باشد یا بالای ۴۷ سال باشد امتیاز  ندارد و اگر بین ۱۸ سال تا ۳۵ سال باشد ۱۲ امتیاز را به همراه خواهد داشت.

جدول امتیازات سن

امتیاز بندی ویزای کار کانادا

جدول امتیازات زبان

امتیاز بندی ویزای کار کانادا

جدول کلی امتیازات قابل کسب

امتیاز بندی ویزای کار کانادا
 • مرحله سوم

   در این قسمت شخص به ا استخر رقابت ورود می‌کند. در هر سال یک میلیون نفر برای این روش  و مهاجرت به کشور کانادا درخواست می دهند و اشخاصی که بتوانند امتیازات لازم را به دست آورند می توانند اقامت دائم کشور کانادا را اخذ نمایند.  حداکثر امتیازات در این مرحله . ۱۲۰۰ می باشد که خود به دو قسمت ۶۰۰ امتیازی تقسیم می شود. یادآور می‌شویم چنانچه شخص بعد از بازه زمانی ۱۱ ساله موفق نشود از کشور کانادا دعوت به کار دریافت کند،  مجدداً از ابتدا باید شانس خود را برای دریافت ویزای کار امتحان نماید.

جدول شرایط سنی در مرحله آخر

امتیازات اسکیل ورکر کانادا

شرایط سنی ویزای کار کانادا و بررسی ویزای همراه

شرایط سنی ویزای کار کانادا

از دیگر نکاتی که می‌تواند برای مهاجران اهمیت داشته باشد، وضعیت افراد متاهل است که متوجه شوند آیا می توانند در بعد از مهاجرت از طریق ویزای کار کشور کانادا  خانواده خود را با خود ببرند یا نه؟  منظور از همراه به صورت کلی که بخواهیم اشاره کنیم باید بگوییم یعنی همسر و فرزندان کمتر از ۱۸ سال فرد متقاضی. ویزای کار کانادا  این اجازه را میدهد که شخص با ویزای کاری همراهان خود را با خود به این کشور وارد کند و البته باید به طور همزمان برای این کار اقدام نمود. همچنین همسر اجازه کار فول تایم داشته و تحصیل فرزندان نیز در دانشگاههای دولتی کانادا رایگان خواهد بود.

شرایط سنی ویزای کار کانادا و مدارک مورد نیاز ویزای کار

شرایط سنی ویزای کار کانادا

تقاضا کننده ویزای کار کشور کانادا باید حتماً مدارک زیر را به طور دقیق فراهم کند، تا بتواند به اخذ ویزای کار کانادا امیدوار باشد.  به مدارک ذیل که برای تهیه ویزای کانادا ضروری است توجه نمایید:

 • گذرنامه

 • نامه کاری از طریق دولت کانادا

 • داشتن توان مالی مناسب و ارائه اسناد مربوطه.

 • نشان دادن نامه سالم بودن شرایط جسمی و روحی

 • نشان دادن هر مدرکی که ثابت کند شخص به کشور خود باز می گردد

 • نشان دادن نامه ای که شخص سابقه کیفری و مدنی نداشته باشد

شرایط سنی ویزای کار کانادا و میزان حقوق در کانادا

از آنجا که کشور کانادا اخیراً به سرزمینی تبدیل شده که مورد پسند اکثر مهاجران سراسر دنیا قرار گرفته و از مهمترین ویژگی‌های این کشور خدمات پزشکی بالا، آرامش و. شرایط جغرافیایی بسیار خوب و بازار کار خوب برای مهاجران نام برد. ولی در کنار این مزایای خوب دریافت دستمزد و حق الزحمه کار برای مهاجران هم حائز اهمیت است که در جدول زیر به بعضی از مشاغل و میزان دستمزد در کشور کانادا اشاره می کنیم:

میانگین درآمد سالیانه در کانادا

شرایط سنی ویزای کار کانادا و مشاغل مورد نیاز کشور کانادا در سال ۲۰۱۹

از آنجا که موقعی مهاجرت از طریق کار در کشور کانادا می تواند مثمر ثمر باشد که شخص متقاضی مشاهده نماید که آیا حرفه و تخصصی که دارد مورد احتیاج کشور کانادا هست  یا خیر؟  در هر سال کشور کانادا بنابه احتیاج خود مشاغلی را که در واقع مورد احتیاج دولت کانادا است را اعلام میکند و افراد متقاضی اگر در ان رشته و تخصص وجود داشته باشند می توانند برای اسکیل ورکر کانادا اقدام نمایند. در جدول زیر لیستی از مشاغل مورد نیاز کانادا را اورده ایم:

زندگی در کانادا
مشاغل موردنیاز کانادا

شرایط سنی ویزای کار کانادا و نحوه کاریابی در کشور کانادا

برای پیدا کردن کار در کانادا باید به این کشور و فرهنگ و شرایط عمومی این کشور اشنایی داشته باشید. هر چه با محیط کانادا آشنایی بیشتریداشته باشید امکان پیدا کردن کار نیز بالامیرود. برای کاریابی در کانادا داشتن شماره بیمه اجتماعی بسیار اهمیت دارد. برای کاریابی متقاضیان می توانند به سایت های کاریابی و موسسات کاریابی این کشور مراجعه نمایند. ما برای آشنایی شما اسامی چند سایت و موسسه کاریابی در کانادا را اورده ایم:

مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر
سایت های کاریابی کانادا

شرایط سنی ویزای کار کانادا و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در کانادا

منظور اکثر مهاجرانی که به کشور کانادا مهاجرت می کنند، دریافت اقامت دائم و اخذ پاسپورت کشور کانادا می باشد. یکی از مهمترین ویژگی های کشور کانادا، دریافت آسان و راحت اخذ اقامت دائم و در نهایت اخذ پاسپورت کشور کانادا می باشد و اگر شخص ۳ سال بیمه و مالیات خودش را بپردازد بعد از مدت ۳ سال. امکان این را دارد که اقامت دائم و در نهایت تابعیت این کشور را اخذ نماید. البته در روش اسکیل ورکر شخص پس از ۳ سال امکان اخذ پاسپورت کشور کانادا را خواهد داشت. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور تهیه و تنظیم شده و کپی از آن پیگرد قانونی بهمراه دارد.

کاریابی در کانادا
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
کار در کانادا
شرایط سنی ویزای کار کانادا و سخن پایانی

شرایط سنی ویزای کار کانادا، مدارک مورد نیاز و امتیازات سن در اخذویزا در این مقاله علمی مورد بررسی قرار گرفت. شرایط سنی ویزای کار کانادا یکی از فاکتورهای مهم در اخذ ویزاست و دریافت پیشنهاد کاری یا دعوتنامه به تنهایی شرط ورود به کانادا نیست و اگر شما شرایط سنی مناسب نداشته باشید ممکن است درخواست ویزای شما رد شود. بنابراین توجه به شرایط سنی ویزای کار کانادا امر مهمی است. شما می توانید پس از مطالعه مقاله حاضر در صورتیکه سوالی دارید با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت کنید. همچنین می توانید در انتهای این مقاله در بخش دیدگاهها، نظرات خود را ثبت کنید تا ما در اسرع وقت به نظرات ارزشمند شما پاسخ دهیم. درپایان اگر از محتوای مقاله رضایت دارید با رای 5ستاره و ثبت دیدگاه به مقاله ما امتیاز دهید تا در بهبود مقالات به ما کمک نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *