شرایط ویژه برای پرستاران

شرایط ویژه برای پرستاران شامل چه مواردی است؟آیا سوالاتی در مورد شرایط ویژه برای پرستاران دارید؟در این مقاله موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE سعی بر این دارد که هرگونه اطلاعاتی در مورد شرایط ویژه برای پرستاران به شما توضیح دهد.کسانی که علاقه دارند درباره شرایط ویژه برای پرستاران اطلاعاتی کسب نمایند این مقاله را تا آخر همرا ما باشند.

شرایط ویژه جهت پرستاران : (امکان ادامه تحصیل و سپس کار برای پرستاران)

متقاضیان ادامه تحصیل در رشته پرستاری ، می توانند در یکی از مطرح ترین و خوش آوازه ترین دانشگاه های کشور انگلستان به نام ” کاونتری ” ادامه تحصیل دهند .

رشته های مربوط به پرستاری در دانشگاه کاونتری در دو course  تمام وقت و پاره وقت ارائه می گردد . این نکته حائز اهمیت است که دانشجویان بین المللی که قصد ادامه تحصیل در انگلستان را دارند ، می بایستی که در دوره های تمام وقت این دانشگاه پذیرش اخذ نمایند .

اخذ پذیرش در رشته های پرستاری در دانشگاه کاونتری نیاز مند ارائه نمره آیلتس 6.5 می باشد .

داشجویان در دانشگاه کاونتری پس از گذراندن دوره های تئوریک در این دانشگاه ، وارد دوره های مربوط به آموزش عملی می شوند و در این مرحله قابلیت ها و توانایی های دانشجویان به طور واضح تری نمود پیدا می کند .

از دیگر دانشگاه های معتبر کشور انگلستان می توان دانشگاه لینکلن را نام برد که از منظر سطح آموزشی و اعتبار جهانی دارای شرایط خوبی است  .

از جمله مزایای دانشگاه های فوق الذکر می توان به برگزاری همایش های بین المللی و کنفرانس های مرتبط با رشته ی پرستاری اشاره نمود .

دانشجویان می توانند دوره کارشناسی خود را در مدت زمان 3 سال پشت سر بگذرانند و مقطع فوق لیسانس در دو دانشگاه ذکر شده همچون سایر دانشگاه های کشور انگلستان ، 1 ساله می باشد .

فارغ التحصیلان می توانند با استفاده از زمان باقی مانده ، پس از اتمام دوره دانشگاهی و همچنین ارائه مدرک دانشگاهی معتبر از دانشکده های پرستاری این دو دانشگاه ؛ جهت یافتن کار و ورود به بازار کار پرستاری اقدام نمایند . بدیهی است که فارغ التحصیلان می توانند با ارائه مدرک مربوط به دوره های تئوریک دانشگاه های کشور انگلستان و همچنین ارائه مدارکی که از شرکت در کلاس های عملی و کنفرانس ها و گردهمایی های بین المللی برگزار شده در دانشگاه کاونتری و یا لینکلن اخذ نموده اند ؛ به راحتی جذب بازار کار شوند و این طریق جهت اخذ اقامت خود در این کشور اقدام نمایند .

چه بسا دانشجویانی هستند که در حین تحصیل در دانشگاه های انگلستان از طریق ارائه رزومه خود به اساتید دانشگاهی و با استناد به مدارک دانشگاهی قوی و نمرات برتر خود ، اصطلاحاً سوپروایزر پیدا می کنند و عملاً شرایط را برای یافتن کار در زمان پس از فارغ التحصیلی خود تسهیل می نمایند .

شایان ذکر است که در چند سال اخیر ، جذب نیروهای پرستار و فارغ التحصیلان در گرایشات رشته ی پرستاری ، به راحتی در انگلستان و به طریق اولی کشور هایی که به نوعی مستعمره انگستان بوده اند ، بسیار زیاد و بدیهی است و قطع به یقین فارغ التحصیلان از دانشگاه های مطرح انگستان در رابطه با پیدا کردن کار در اولویت قرار دارند .

موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE ، یکی از نام آور ترین موسسات در زمینه اعزام دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی به دانشگاه های انگلستان و علی الخصوص دانشگاه های لینکل و کاونتری میباشد . شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این مورد ، چگونگی مراحل اخذ پذیرش در دانشگاه های انگلستان با متخصصین ما در موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE تماس حاصل فرمایید .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *