شرایط کار در اتریش برای ایرانیان

شرایط کار در اتریش برای ایرانیان و بررسی شرایط کار در این کشور

 • شرایط کار در اتریش برای ایرانیان و مقدمه ای بر آن
 • شرایط کار در اتریش برای ایرانیان و شرایط عمومی آن
 • شرایط کار در اتریش برای ایرانیان و ویزای کاری
 • شرایط کار در اتریش برای ایرانیان و مدارک مورد نیاز ویزای کار
 • شرایط کار در اتریش برای ایرانیان و نرخ بیکاری
 • شرایط کار در اتریش برای ایرانیان و مشاغل مورد نیاز 2019
 • شرایط کار در اتریش برای ایرانیان و میزان حقوق
 • شرایط کار در اتریش برای ایرانیان و نحوه کاریابی
 • شرایط کار در اتریش برای ایرانیان و مؤسسات کاریابی
 • شرایط کار در اتریش برای ایرانیان و بررسی ویزای همراه
 • شرایط کار در اتریش برای ایرانیان و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت
 • شرایط کار در اتریش برای ایرانیان و سخن پایانی
شرایط کار در اتریش برای ایرانیان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

شرایط کار در اتریش برای ایرانیان و مقدمه ای بر آن

شرایط کار در اتریش برای ایرانیان و چگونگی دریافت اقامت اتریش از طریق کار در این نوشتار علمی مورد بررسی و تحلیل قرار میدهیم. شرایط کار در اتریش برای ایرنیان چگونه است؟ چه مدارکی مورد نیاز است تا شرایط کار در اتریش برای ایرانیان فراهم شود؟ و … از جمله سوالات مهمی است که در ادامه به پاسخ آنها میپردازیم. کشور اتریش برای زندگی مکان مناسبیست و مهاجرت از طریق کار، از جمله روش های مهاجرتی محبوب ایرانی ها بوده است و کشور اتریش همیشه جز انتخاب های اول ایرانیان برای مهاجرت کاری در قاره اروپا محسوب میشده است. شما عزیزان میتوانید برای بررسی شرایط کار در اتریش برای ایرانیان با مشاورین مجرب و ذبده ی موسسه ی حقوقی ملکپور  ( MIE اتریش ) تماس حاصل بفرمایید تا شرایط اولیه شما مورد ارزیابی قرار بگیرد و از مشاوره ی رایگان کارشناسان بهره مند شوید.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ویزای کار اتریش
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ویزای کار اتریش

مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل و شرایط عمومی

کشور اتریش از بهترین کشورهای اروپایی در زمینه ی اقتصادی محسوب میشود که هر ساله تعداد زیادی از افراد، متقاضی کار در آن هستند. این متقاضیان از کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی برای کار در اتریش اقدام میکنند و شرایط کار در اتریش برای ایرانیان نیز فراهم است. نرخ بیکاری بسیار پایین، وجود کار آفرینان موفق و مدیریت دولتمردان این کشور بر بازار کار، از جمله مواردی است که کشور اتریش را از دیگر کشورهای اروپایی مجزا ساخته است. کشور اتریش در همسایگی قطب های اقتصادی اروپا از جمله آلمان قرار گرفته است و معالامت و همکاری اقتصادی این کشور با این قطب های اقتصاد، موجب افزایش بازار کار در شغل های مختلف شده است. همچنین نرخ امنیت شغلی در این کشور بسیار بالاست و تمامی افرادی که مشغول به کار و فعالیت هستند و مالیات پرداخت می نمایند از خدمات شهروندی بسیار بالایی بهره مند میگردند. در صورت اطلاعات بیشتر در زمینه کار در اتریش می توانید با موسسه حقوقی ملک پور(mie اتریش) تماس بگیرید.

پرچم اتریش
اطلاعات عمومی اتریش

شرایط کار در اتریش برای ایرانیان و ویزای کاری

شرایط کار در اتریش برای ایرانیان

افرادی که قصد انجام کار و فعالیت در اتریش دارند، باید اجازه ی کار داشته باشند و از جمله شرایط کار در اتریش برای ایرانیان، دریافت ویزای کاری است. ویزای کاری به معنای اجازه ی کار در این کشور است. معمولای ویزای کاری در اروپا به 2 روش دریاقت میشود:

 • ویزای کار با جاب آفر یا پیشنهاد شغلی

  افرادی که متقاضی دریافت ویزا از این طریق هستند، باید یک پیشنهاد شغلی از کارفرمای اتریشی دریافت کنند. شرایط کار در اتریش برای ایرانیان از طریق جاب آفر بسیار سخت است. زیرا کارفرما می بایست پیشنهاد شغلی را ابتدا به مدت 3 ماه در خاک اتریش آگهی کند، اگر متقاضی برای آن پیدا نشد، مجددا 3 ماه آن را در اتحادیه ی اروپا آگهی کند و اگر باز هم متقاضی برای آن شغل یافت نشد، فردی خارج از اتحادیه ی اروپا میتواند آن را دریافت نماید.

 • ویزای جست و جوی کار یا JOB SEKEER

  شرایط کار در اتریش برای ایرانیان از طریق ویزای جست و جوی کار وجود دارد. در حال حاضر تنها کشورهای اتریش و آلمان در اتحادیه ی اروپا این ویزا را صادر می نمایند. ویزای جست و جوی کار امتیازی است و افرادی که قصد دریافت این ویزا برای کشور اتریش را دارند، باید حداقل 70 امتیاز از 100 امتیاز را کسب نمایند.تحصیلات،سابقه ی کار مرتبط به رشته، سن و سطح زبان متقاضی ملاک امتیازآئری می باشد. نکته ی جالب در خصوص ویزای جست و ج.ی کار این است افراد با مدرک زبان آیلتس جنرال هم میتوانند به کاریابی بپردازند. از جمله محاسن و شرایط کار در اتریش برای ایرانیان این است که 6 ماه اجازه دارند در این کشور مشغول به کاریابی شوند.

شرایط کار در اتریش برای ایرانیان و مدارک مورد نیاز ویزای کار

شرایط کار در اتریش برای ایرانیان

افرادی که متقاضی کار در اتریش هستند باید مدارکی را فراهم بیاورند که به سفارت ارائه دهند تا سفارت با بررسی آنها، صلاحیت افراد را برای دریافت ویزای کاری مورد تایید قرار دهد. باید توجه داشت که مسئولیت صحت مدارک ارائه شده توسط متقاضی بر عهده ی خوذش می باشد و حتی ممکن است در برخی موارد سفارت استعلاماتی در این خصوص از مراجع ذی صلاح بگیرد، پس متقاضیان باید در ارائه ی مدارک بسیار دقیق و صادق باشند. در ادامه با برخی از این مدارک آشنا میشوید:

 • پاسپورت معتبر که 6ماه حداقل اعتبار داشته باشد

 • 6 قطعه عکس که جدید باشد

 • ارائه ی نامه ای مبنی برا محل سکونت شما در اتریش

 • تکمیل فرم های مربوطه ی سفارت

 • ارائه ی سابقه ی کاری معتبر

 • ترجمه ی مدارک تحصیلی

 • ارائه ی مدارک دوره های کارآموزی در صورت وجود

 • نامه ی مبتنی بر تمکن مالی

برای آگاهی بیشتر در خصوص مدارک مورد نیاز و روند اقدام برای گرفتن ویزای کاری، میتوانید مقاله ی زیر را مطالعه بفرمایید:

شرایط کار در اتریش برای ایرانیان و نرخ بیکاری

بررسی نرخ بیکاری یک کشور از مواردی است که افراد متقاضی به کار در یک کشور اروپایی باید به دقت به آن توجه داشته باشند. شرایط کار در اتریش برای ایرانیان، از این نظر مساعد است که کشور اتریش نرخ بیکاری بسیار پایین و مناسبی دارد و به طور معمول کار به مقدار کافی در این کشور وجود دارد و در این چند ساله که حتی برخی از کشورهای اروپایی مثل ایتالیا با مشکل بیکاری مواجه شدند، کشور اتریش درگیر این موضوع نشده و دولت این کشور همیشه با مدیریت این موضوع، بازارهای کاری خوبی را برای متقاضیان کار و افراد متخصص فراهم آورده است. نرخ بیکاری این کشور زیر 7 درصد می باشد و این موضوع یعنی تقریبا از هر 100 نفر، 93 نفر مشغول به کار و فعالیت هستند. نمودار زیر این موضوع را اثبات کرده است:

نرخ بیکاری اتریش

طول دوره های کارشناسی ارشد در این کشور معمولا بین 5/1 تا 2 سال است و دانشجویان 15 تا 20 ساعت اجازه ی کار دانشجویی دارند.

شرایط کار در اتریش برای ایرانیان و مشاغل مورد نیاز 2019

کشور اتریش هر ساله لیستی را ارائه میدهد که در آن مشاغل مورد نیاز و شغل هایی که در آنها نیروی کاری مورد نیاز است را اعلام می نماید. متقاضیان به کار در اتریش میتوانند در ابتدا این لیست را مورد بررسی قرار دهند و اگر شغلی را مناسب با تخصص و سابقه ی کاری خود دیدند، نسبت به دریافت ویزای کاری جست و جوی کاری اقدام کنند. کارفرما میتوانند برای این مشاغل هم از نیروهای محلی استفاده نمایند و هم از نیروهای مهاجر و خارجی و اگر افراد مهاجر شرایط مورد نیاز کارفرماها را دارا باشند، مشکلی برای مشغول به کار شدند ندارند و به راحتی میتوانند اقامت کاری دریافت نمایند. برخی از این مشاغل را در ادامه مشاهده میفرمایید:

مشاغل مورد نیاز اتریش

شرایط کار در اتریش برای ایرانیان و میزان حقوق

هدف اصلی بسیار از افرادی که به دنبال کار در اتریش هستند این است که بتوانند از نظر موقعیت شغلی و سطح درآمدی، شرایط بسیار مناسبی را برای خود فراهم بیاورند. میزان حقوق دریافتی به صورت حداقلی و شرایط کار در اتریش برای ایرانیان را در ادامه مورد بررسی قرار میدهیم. متقاضیان کار در اتریش انتظار دارند که حقوق دریافتی آنها متناسب با شغل و سختی کار آنها باشد تا بتوانند با کاری که انجام میدهند از پس مخارج خود و خانواده شان بربیاند. کشور اتریش از جمله کشورهایی اروپایی است که این موضوع را در نظر دارد تا حقوق کارمندان خود را در قبال کارفرماها حفظ نماید. به طور کلی نمیتوان میزان حداقل حقوق های دریافتی تمامی مشاغل در اتریش را در یک مقاله مورد بررسی قرار داد اما برخی از مشاغل پر طرفدار و میزان حقوق دریافتی آنها را به صورت حدودی برای شما مشخص کرده ایم:

پاسپورت اتریش
میزان حقوق در اتریش

شرایط کار در اتریش برای ایرانیان و نحوه کاریابی

شرایط کار در اتریش برای ایرانیان

متقاضیان کار در کشور اتریش از طرق مختلفی میتوانند به کاریابی بپردازند. یکی از روش های کاریابی در این کشور مراجعه به موسسات کاریابی است. اکثر این موسسات سایت هایی دارند که در آن افراد میتوانند ثبت نام نمایند و شرایط خود را اعلام نمایند تا بتوانند با رزومه ی کاری خود، یک شغل مناسب پیدا کنند. از دیگر روش های کاریابی اسن است که افراد ویزای جست و جوی کار دریافت کنند و خودشان به صورت فیزیکی به کاریابی بپردازند. همانطور که گفته شد شرایط کار در اتریش برای ایرانیان از طریق ویزای جست و جوی کار امکان پذیر است و این افراد میتوانند حتی از قبل و در ایران به سایت های کاریابی مراجعه کنند و برای خود وقت مصاحبه ی حضوری تنظیم نمایند تا در آن فرصا شش ماهه منظم تر به کاریابی بپردازند و شانس خود را برای کاریابی افزایش دهند.

شرایط کار در اتریش برای ایرانیان و مؤسسات کاریابی

شرایط کار در اتریش برای ایرانیان

 یکی از طرق کاریابی در اتریش، مراجعه به موسسات کاریابی است. این موسسات وظیفه دارند که شرایطی را فراهم بیاورند تا متقاضیان کار در این کشور، به راحتی با کارفرماها ارتباط بگیرند و کارفرماها نیز بتوانند شرایط متقاضی کار را راحت تر بررسی نمایند. افراد یا میتوانند به صورت حضوری به این موسسات مراجعه کنند و رزومه ی خود را ارائه دهند و هم میتوانند در سایت های این موسسات یک پروفایل تشکیل بدهند و رزومه ی کاری خود را در آنجا قرار بدهند. برخی از سایت های معتبر کاریابی را ملاحظه میفرمایید:

ویزای جستجوی کار اتریش

شرایط کار در اتریش برای ایرانیان و بررسی ویزای همراه

شرایط کار در اتریش برای ایرانیان

شرایط کار در اتریش برای ایرانیان و بررسی این موضوع که آیا امکان گرفتن ویزای همراه برای آنها وجود دارد یا خیر بسیار مهم و حائز اهمیت است. افرادی که به اتریش مهاجرت میکنند و میتوانند اقامت کاری دریافت کنند، میتوانند همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را به عنوان همراه در کنار خود داشته باشند. باید توجه داشت که اگر متقاضی اصلی بتواند ویزای جست و جوی کار یا job seeker  را دریافت نماید، نمیتواند در مدت شش ماهی که در خاک اتریش مشغول به کاریابی است، همسر و یا فرزندانش را به عنوان همراه در کنار خود داشته باشد و هر زمان که شغل مناسبی دریافت کرد، باید به اداره مهاجرت مراجعه نماید و اگر اداره مهاجرت پیشنهاد شغلی فردا را تایید کرد و درآمد آن را برای زندگی تمام اعضای خانواده مناسب دانست، اجازه ی الحاق همراه را به آنها میدهد.

شرایط کار در اتریش برای ایرانیان و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت

اکثر اشخاصی که قصد مهاجرت دارند، به دنبال آن هستند که بتوانند در انتها به اقامت و تابعیت کشور مقصد برسند. برخی از کشورهای مهاجر پذیر اروپایی مانند اتریش این شرایط را فراهم کرده است تا افرادی که از طریق ویزاهای کاری به این کشور مهاجرت میکنند، بتوانند اقامت کاری دریافت کنند که قابل تمدید باشد. اقامت کاری در این کشور معمولا یک ساله صادر میشود که قابل تمدید است و افراد بعد از 5 سال تمدید اقامت خود به اقامت دائم میرسند که نیازی به تمدید ندارد. زمانی که فرد موفق به دریافت اقامت دائم شد، میتواند 1 یا 2 سال پس از آن درخواست دریافت پاسپورت این کشور را داشته باشد. دولت اتریش با بررسی شرایط فرد متقاضی و میزان انطباق پذیری او با قوانین شهروندی و فرهنگی اتریش نسبت به اهدای تابعیت تصمیم گیری می نماید.

شرایط کار در اتریش برای ایرانیان
کارآفرینی در اتریش
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

ویزای کار در اتریش
شرایط کار در اتریش برای ایرانیان و سخن پایانی

شرایط کار در اتریش برای ایرانیان و روش های مهاجرت کاری به این کشور را به طور جامع و کامل مورد بررسی قرار دادیم. همانطور که بیان شد شرایط کار در اتریش برای ایرانیان فراهم است، و این کشور در کنار اتریش و آفریقای جنوبی تنها کشورهایی هستند که ویزای جست و جوی کار را صادر مینمایند. شرایط کار در اتریش برای ایرانیان، کاملا بستگی به میزان توانایی افراد متقاضی کار دارد و اگر آنها از تحصیلات آکادمیک خوب، سابقه ی کاری مناسب و سطح زبان ( آلمانی یا انگلیسی ) قوی برخوردار باشند، میتوانند به کاریابی بپردازند و اقامت کاری دریافت نمایند. شرایط کار در اتریش برای ایرانیان توسط کارشناسان موسسه ی حقوقی ملکپور (MIE اتریش ) قابل بررسی می باشد و شما میتوانید از مشاوره های رایگان موسسه بهره مند شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *