شهرهای اتریش

شهرهای اتریش و بررسی شرایط شهرها در این کشور

  • شهرهای اتریش و مقدمه
  • شهرهای اتریش و شرایط عمومی
  • شهرهای اتریش و بهترین شهر برای زندگی در اتریش
  • شهرهای اتریش و معرفی شهر وین

  • شهرهای اتریش و معرفی شهر سالزبورگ
  • شهرهای اتریش و معرفی شهر گراتس
  • شهرهای اتریش و معرفی شهر لینز
  • شهرهای اتریش و معرفی شهر اینسبروک
  • شهرهای اتریش و سخن پایانی
شهرهای اتریش

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

شهرهای اتریش و مقدمه

شهرهای اتریش ٬ برترین شهرهای اتریش برای زندگی و تحصیل و معتبرترین دانشگاه های اتریش، در این مقاله مورد بررسی علمی قرار می گیرد. سوالاتی از این قبیل در این مقاله٬ پاسخ داده می شود. برترین دانشگاه های اتریش در چه شهرهایی می باشد؟ کدام شهر اتریش٬ بهترین مکان٬ برای زندگی است؟ هزینه زندگی و تحصیل در شهرهای اتریش٬ چگونه است؟ موسسه حقوقی ملک پور٬ همکار موسسه MIE اتریش٬ آماده است تا پاسخ سوالات شما را در این باره٬ خدمتتان عرض کند. اتریش یکی از کشورهای مرفه و به روز اروپایی است که بسیاری از افراد و به خصوص دانشجویان٬ تمایل زیادی به زندگی در این کشور و شهرهای مختلف آن دارند. اتریش به علت هزینه های مناسب زندگی و ارزان بودن مسکن و اجاره ها، در کنار رفاه و امکانات پیشرفته زندگی، جزو بهترین کشورها جهت زندگی به شمار می رود. در اتریش، شهرهای بسیاری وجود دارد که هرکدام ویژگی های خاصی را دارا هستند و با مطالعه این مقاله، ویژگی های شهر های اتریش و هزینه های مربوط به تحصیل و زندگی در این شهرها را، متوجه خواهید شد و می توانید جهت مهاجرت به این کشور، با توجه به شرایط خود، زندگی در یکی از این کشورها را انتخاب نمایید. در مورد مسائل ذکر شده، می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و سوالات خود را به صورت رایگان از مشاورین مجرب ما، بپرسید و راهنمایی کاملی در خصوص مهاجرت خود، اخذ نمایید.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با گام به گام اپلای و ویزای اتریش
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با گام به گام اپلای و ویزای اتریش

شهرهای اتریش و شرایط عمومی

اتریش دارای شهر های کوچک و بزرگ بسیاری می باشد که به معرفی و شرح برخی از این شهرها می پردازیم. پایتخت اتریش، جزو اندک شهرهایی است که، دفتر سازمان ملل در آن واقع گردیده است. همانگونه که می دانید برای مهاجرت به اتریش و زندگی در این کشور، ابتدا می بایست، در مورد شهرهای اتریش اطلاعاتی کسب نمایید تا با اطلاعات کافی، بهترین شهرهای اتریش برای تحصیل و زندگی را، متناسب با شرایطتان انتخاب نمایید. این شهر انتخابی، هم باید از لحاظ شرایط شغلی، متناسب با شما و خواسته هایتان باشد، و اگر قصد تحصیل در این شهر را دارید، از لحاظ تعدد و کیفیت دانشگاه، در شرایط خوبی باشد. علاوه بر این ها، باید در راستای شرایط آب و هوایی باشد که بدنتان با آن سازگار است. چرا که آب و هوا بر اخلاق و خلق و خوی، تاثیر فراوان میگذارد، و ممکن است با تغییر این شرایط و عدم ناسازگاری بدنتان با آب و هوای جدید، در کار و تحصیل و حتی زندگیتان، دچار مشکلاتی بشوید. پس هم اکنون به معرفی اتریش و شهرهای اتریش، می پردازیم.

پرچم اتریش

 همانطور که در نقشه ی جغرافیایی اتریش که در زیر هست، مشاهده میکنید، اتریش با چک، ایتالیا، اسلوونی، اسلواکی و مجارستان، همسایه است. اتریش به کشور فصل مشهور است و هر فصلی، آب و هوای مخصوص به خودش را دارد. به دلیل نحوه ی قرار گیری اتریش نسبت به کوه های آلپ، و همچنین وجود رود دانوب، آب و هوای متنوعی در سراسر اتریش وجود دارد. و به دلیل اینکه اتریش، دارای کوه های متفاوت و تپه های زیاد است، با تغییر اندک ارتفاع، تفاوت دمایی متفاوتی ملاحظه میکنید. یکی از شهر های مهم اتریش، وین، پایتخت آن می باشد که دارای هوای معتدل میباشد و رود دانوب از این شهر میگذرد، این عوامل و دیگر شرایط جغرافیایی وین، باعث به وجود آمدن مکان های تاریخی و جاذبه های گردشگری زیادی شده است. جاذبه های گردشگری بسیاری در وین واقع شده است، به طوری که همه روزه، وین از تعداد زیادی توریست، استقبال میکند. به طوری که تعداد این توریست ها در سال، از مرز 7 میلیون نیز رد میشوند. درست است که وین، دارای بناهای تاریخی زیادی است، ولی اکثر مردم جهان، اتریش را به عنوان کشوری برای اسکی و ورزش های زمستانی میشناسند. اتریش دارای کوه های متفاوتی است که، اسکی در آنها حتی در تابستان ها، بهتر از زمستان هاست. وجود کوه های زیادی که در ارتفاعات آلپ واقع شده است و در پایین این کوه ها، دریاچه هایی برای شنا و تفریح وجود دارد. فضاهای باز و سرگرم کننده ی زیادی در این مناطق وجود دارد. مسیرهایی برای دوچرخه سوارهایی با سطح مهارت متفاوت وجود دارد. این مسیر ها، دارای شیب های تند هستند که برای مسابقات دوچرخه سواری در کوه، بسیار مناسب میباشند. علاوه بر کوه ها، استراحتگاه و دریاچه های متفاوتی نیز، در این کشور وجود دارد. دریاچه هایی که دارای آب آشامیدنی هستند، معمولا مکان های مورد علاقه ی افراد برای استراحت میباشند. شاید برایتان خیلی جالب باشد که، وین ده سال پیاپی است که، به عنوان برترین شهر برای زندگی انتخاب شده است. کیفیت زندگی در این شهر در سطح بالایی است، ولی هزینه های زندگی در این شهر، نسبت به شهرهای پیشرفته و با کیفیت دیگر در سطح جهان، بسیار کمتر است. شرایط کاری و نرخ بیکاری، نه تنها در این شهر، بلکه در دیگر شهرهای اتریش نیز، بسیار مطلوب است. صنایع و مهندسی، در اتریش رو به پیشرفت و افزایش است و با توجه به نیروی کاری که در داخل وجود دارد، نمیتواند پاسخگوی همه ی این نیازها و پیشرفته ها باشد، پس نیاز شدیدی به نیروی کاری بین المللی در اتریش حس میشود و شرایط و موقعیت های کاری مناسبی در این کشور و شهرهای اتریش، موجود است. در جدولی که در زیر نقشه ی جغرافیایی، قرار داده ایم، اطلاعات تکمیلی در مورد اتریش و برخی از شهرهای مهم آن آورده شده است.

اطلاعات عمومی اتریش

شهرهای اتریش و بهترین شهر برای زندگی در اتریش

در انتخاب یک شهر برای زندگی چندین عامل نقش کلیدی و مهمی را، ایفا میکنند. از جمله ی این عوامل میتوان به، وجود موقعیت های شغلی، وجود امنیت شغلی، وجود آرامش و امنیت در محیط زندگی، وجود دانشگاه معتبر و کیفیت آموزشی، آب و هوا، بهداشت و خدمات پزشکی و بیمه، اشاره نمود. میتوان گفت که آب و هوا، یکی از مهمترین دلایل انتخاب شهر است. زیرا، همانگونه که قبلا نیز ذکر کردیم، آب و هوای سازگار با بدن شما، آب و هوایی است که تا کنون در آن به زندگی مشغول بوده اید. حال با تغییر آب و هوا، اختلال های زیادی در بدن شما ایجاد میگردد، که از جمله این اختلال ها میتوان به تغییر خلق و خوی شما، اشاره نمود که باعث مشکلاتی میشود که هم در زندگی و هم در کار شما، خود را نشان می دهد. پس بهترین حالت، زمانی است که، آب و هوای شهرهای اتریش را سنجیده و شهری را برای زندگی انتخاب نمایید که، دارای آب و هوایی مشابه آب و هوای، محل زندگی کنونی شما داشته باشد. از بهترین شهرهای اتریش برای تحصیل و زندگی، میتوان به وین، سالزبورگ، اینسبروک، گراتس و لینز اشاره نمود که در ادامه به توضیح هر کدام خواهیم پرداخت. اتریش، کشوری چهار فصل است، که شهرهای مهم آن، تقریبا دارای آب و هوای یکسانی هستند. شهرهای اتریش، دارای طبیعتی چشم نواز، فرهنگی غنی و آب و هوایی عالی هستند.

وین، یکی از استان های نه گانه کشور اتریش است. وین به عنوان یکی از برترین شهرهای دنیا انتخاب شده است و همه روزه عده بسیاری آرزوی مهاجرت به این شهر را دارند. این شهر علاوه بر داشتن بناهایی تاریخی که باعث جذب گردشگران زیادی میشود، دارای شرایط کاری خوب و سطح علمی بالایی است. دانشگاه وین، سالانه 9 هزار دانشجو میپذیرد و نوابغ بزرگی چون، روبرت بارانی، واگز و هانس را به اجتماع تحویل داده است. سالزبورگ، از شهرهای اتریش است که از درجه اهمیت زیادی برخوردار است. این شهر دارای آب و هوای اقیانوسی یا مرطوب و معتدل است. اختلاف دما در فصل های مختلف در این شهر، زیاد است و فصل های گرم سال، گرم و فصل های سرد سال، سرد هستند. دانشگاه این شهر نیز از سطح علمی بالایی برخوردار است و سالانه حدود 18 هزار دانشجو را میپذیرد. بیشتر متقاضیان این دانشگاه، دانشجویانی است که در رشته انسانی به تحصیل مشغول هستند. گراتس، سومین شهر بزرگ، اتریش است، که در رودخانه مور واقع شده است. این شهر، از جمله شهر های اتریش است که دارای جنگل هایی وسیع هستند. گراتس دارای طبیعتی زیبا و سر سبز است. این شهر، دانشگاه های معتبر و با قدمت بالایی را داراست که افراد جهت ورود به این شهر و تحصیل در این دانشگاه های معتبر، تلاش می کنند. لینز، در بین شهرهای اتریش، سومین شهر بزرگ است. این شهر به دلیل اینکه رودخانه دانوب، از آن میگذرد، دارای آب و هوایی اقیانوسی است، که این امر باعث میشود، تابستان هایی گرم و زمستان هایی سرد را، در این شهر مشاهده نماییم. این شهر، بیشترین میزان شغل را داراست به طوری که امسال حدود 157 هزار شغل گزارش شده است، که فقط نیمی از این موقیت های شغلی، توسط شهروندان لینز پوشش داده شده است. دانشگاه لینز، از دانشگاه هایی با سطح علمی بالاست، که دارای محیطی مدرن نیز، می باشد. این دانشگاه، اولین دانشگاه در اتریش بود که، سیستم دانشجویی الکترونیک را، راه اندازی نمود. از زیباترین شهرهای اتریش میتوان به، اینسبروک اشاره نمود. که این زیبایی را مدیون کوه آلپ است، زیرا این شهر در دره کوه های آلپ واقع شده است. به همین، به عنوان مرکز بازی های زمستانی در جهان، معروف گردیده است. این شهر به علت آب و هوای آن، از نظر بازی های زمستانی نیز مشهور می باشد و همچنین از لحاظ علمی، در بین شهرهای اتریش، مکان دوم را کسب نموده است. دانشگاه این شهر، سالانه 27 هزار دانشجو را پذیرش میکند و زبان تدریس در این دانشگاه علاوه بر آلمانی، انگلیسی نیز، میباشد که البته بیشتر به زبان آلمانی است. با توجه به اطلاعاتی که در بالا در مورد بهترین شهرهای اتریش برای تحصیل و زندگی برایتان ارائه نمودیم، شما میتوانید با توجه به شرایط، و اولویت های زندگیتان، یکی از شهرهای اتریش را، برای سکونت انتخاب نمایید. جدول هزینه های زندگی در اتریش و نمودار نرخ بیکاری در این کشور را می توانید در زیر مشاهده نمایید.

هزینه زندگی در اتریش
نمودار نرخ بیکاری اتریش

شهرهای اتریش و معرفی شهر وین

اتریش، کشوری کوچک، در دل قاره ی سبز است که به قلب اروپا معروف گردیده است. ولی بر خلاف وسعتش، دارای اقتصادی قوی است، به گونه ای که در رده بندی کشورهای اقتصادی، در رتبه هشتم قرار گرفته است. شهرهای اتریش، دارای دانشگاه هایی عالی  با سطح علمی بالایی هستند. اکثر شهرها در اتریش مکان های گردشگری و جاذبه های توریستی فراوانی دارند. از بهترین شهرهای اتریش برای تحصیل و زندگی، میتوان به وین، یعنی پایتخت اتریش، اشاره نمود. وین به عنوان مرکز فرهنگی اقتصادی اتریش، شناخته میشود. وین، در شمال شرق اتریش قرار دارد و رود دانوب از آن میگذرد. وجود این رود باعث آب و هوای معتدل در وین، شده است. علاوه بر اینکه این شهر، قلب اتریش نامیده میشود، عنوان پایتخت موسیقی جهان را نیز، در کارنامه خود دارد. مکان های تاریخی بسیار زیادی در این شهر قرار دارد، که باعث شده است این شهر، هر روز سال، پذیرای گردشگران زیادی باشد. به گونه ای که تعداد این گردشگران در سال به 7 میلیون نیز میرسد.

شهرهای اتریش

وین علاوه بر دانشگاه موسیقی، که بسیار معروف است. دارای دانشگاه های متعدد دیگری نیز هست. یکی از قدیمی ترین دانشگاه های این شهر، دانشگاه دامپزشکی وین است. این دانشگاه، سالانه حدود 3 هزار دانشجو را ثبت نام میکند. ذکر این نکته حائز اهمیت است که مدارکی که این دانشگاه ارائه میدهد و به دانشجویان فارغ التحصیل می دهد، مورد تأیید کشورمان نیز می باشد. از دیگر دانشگاه های وین، میتوان به دانشگاه تئو(TU)، اشاره نمود. این دانشگاه در بین 200 دانشگاه برتر جهان، قرار دارد. این دانشگاه، برای علاقه مندان به رشته های زیبای مهندسی میباشد و سالانه حدود 25 هزار دانشجو را، ثبت نام میکند. از قدیمی ترین دانشگاه های اتریش، میتوان به دانشگاه وین اشاره نمود، که سالانه حدود 92 هزار دانشجو را میپذیرد. این دانشگاه دارای 14 دانشکده نیز میباشد که اغلب فارغ التحصیلان این دانشگاه، موفق به کسب جایزه نوبل شده اند. علاوه بر سطح علمی این شهر، میتوان به سیستم حمل و نقل عمومی یک پارچه و سازمان یافته آن، اشاره نمود. این سیستم حمل و نقل عالی، باعث کاهش چشمگیر آلودگی در وین شده است که وین را، به یکی از بهترین و تمیز ترین پایتخت های موجود در جهان، تبدیل کرده است و این عدم آلودگی باعث بارندگی های زیادی شده است. بارندگی هایی که، حتی در تابستان نیز، مشاهده میشود. از ویژگی های خوب وین، کاریابی آسانتر نسبت به باقی شهرهای اتریش است که این امر را مدیون پایتخت بودنش است. زیرا کاریابی در پایتخت ها، آسانتر و راحت تر نسبت به بقیه شهرهاست. با توجه به ویژگی های مثبت و مهمی که تا کنون به آن اشاره نمودیم و دیگر ویژگی های مهم از جمله امنیت محیطی و کاهش جرم و جنایات، امنیت شغلی، وجود مراکز بهداشتی زیاد و با کیفیت و بیمه، این شهر، برای دهمین سال پیاپی است که، به عنوان برترین شهر برای زندگی، در سطح جهان، معرفی گردیده است. با توجه به اینکه این شهر از امکانات بالایی برخوردار است، و سطح رفاهی در این شهر در حد خوب میباشد. ولی هزینه های این شهر، نسبت به باقی شهرهایی در این سطح، بسیار پایین است. همانگونه که میبینید در بین دانشگاه های اتریش، دانشگاه وین اولین رتبه و رتبه 175 را بین دانشگاه های جهان داراست.

دانشگاههای اتریش

شهرهای اتریش و معرفی شهر سالزبورگ

از بهترین شهرهای اتریش برای تحصیل و زندگی، میتوان به سالزبورگ اشاره نمود. سالزبورگ از شهرهای اتریش است که، در غرب واقع شده است.این شهر، پایتخت ایالتی فدرال سالزبورگ میباشد. از نظر جمعیت و وسعت، در بین شهرهای اتریش، مقام چهارم را به خود اختصاص داده است. به دلیل اینکه شهروندان سالزبورگ نمک را بر روی رودخانه زالتساخ، که در اطراف این شهر هست، حمل میکردند، به این شهر، سالزبورگ ، یعنی قلعه نمکی گفته میشود. این شهر بسیار قدمت دارد و تاریخی است. سبک معماری به کار رفته در شهر سالزبورگ، بر اساس سبک باروک است و قسمت های جدید این شهر نیز، این سبک را حفظ نموده اند. به دلیل قدمت تاریخی این شهر و سبک منحصر به فرد آن، سالزبورگ تحت حمایت یونسکو قرار گرفته است. موسیقی جزئی از زندگی، مردم شهرهای اتریش، به خصوص وین و سالزبورگ می باشد. این شهر زادگاه بزرگان موسیقی چون، موتسارت و آمادئوس می باشد.

شهرهای اتریش

همچنین جشنواره موسیقی سالزبورگ، هر سال در انجام می گیرد. به دلیل موقعیت جغرافیایی این شهر و وجود کوههای آلپ، همچنین رودخانه زالتساخ و قدمت و تاریخی بودن این شهر، سالزبورگ دارای زیبایی چشمگیر و خیره کننده است. به دلیل وجود کوه های آلپ، این شهر نامزد برگذاری بازیهای المپیک زمستانی سال 2010 و 2014 بوده است. این شهر مانند برخی دیگر از شهرهای اتریش، مثل وین و گراتس، شهری دانشجویی میباشد. که سالانه تعداد زیادی دانشجو را ثبت نام میکند. در سالزبورگ، سه دانشگاه مهم قرار دارد که 2 دانشگاه فدرال و یک دانشگاه خصوصی، این سه دانشگاه را تشکیل میدهند. دانشگاه های فدرال سالزبورگ با نام های، دانشگاه سالزبورگ و دانشگاه موتسار تیوم سالزبورگ، شناخته میشوند و دانشگاه خصوصی سالزبورگ، دانشگاه پزشکی است. دانشگاه سالزبورگ هر ساله 18 هزار دانشجو را میپذیرد و مختص دانشجویان رشته علوم انسانی است. این دانشگاه به عنوان منشا کسب و کار در سالزبورگ به شمار می رود. با توجه به مطالب بالا میتوان گفت که، سالزبورگ از بهترین شهرهای اتریش برای تحصیل و زندگی، میباشد.

شهرهای اتریش و معرفی شهر گراتس

یکی دیگر از برترین شهرهای اتریش، گراتس است که دومین شهر از نظر جمعیت، پس از وین، می باشد. این شهر، جمعیتی حدود 280 هزار نفر را داراست. هنر آشپزی در این شهر، بسیار معروف می باشد. گراتس به دلیل میراث فرهنگی اش به لیست یونسکو نیز افزوده گشت. این شهر در جنوب غربی وین و جنوب شرقی اتریش، واقع است. جمعیت آن را، اکثرا دانشجو، تشکیل می دهند، چرا که دانشگاه های عالی و رایگان بسیار عالی، در این شهر وجود دارد که افراد تمایل زیادی، جهت زندگی در آن را دارند. یکی از دانشگاه های قدیمی در این شهر، گراتس، نام دارد که یکی از قدیمی ترین دانشگاه های این کشور است. این دانشگاه، به دلیل نزدیکی به کشور اسلوونی، اکثرا دانشجویانش از این کشور، می باشند. این دانشگاه، رتبه علمی بالایی دارد و از این جهت که به صورت عملی،به دانشجویان، دروس را تدریس می کند، دارای محبوبیت بسیاری است. بنابراین، گراتس نیز به عنوان یکی از شهرهای اتریش، تقاضای مهاجرت بسیاری دارد. هرگونه کپی از این مقاله که توسط متخصصین مجرب در موسسه حقوقی ملک پور نگارش گردیده است پیگرد قانونی دارد.

دانشگاه گراتس
دانشگاه های اتریش
شهرهای اتریش

شهرهای اتریش و معرفی شهر لینز

شهر لینز به عنوان پایتخت اتریش، یکی از بهترین شهرهای اتریش برای زندگی و تحصیل، می باشد که در شمال شرقی اتریش، واقع است و سومین شهر از لحاظ جمعیت در اتریش، می باشد. این شهر در مرکز اروپا واقع است و رودخانه دانوب از مرکز آن، می گذرد. این شهر، جمعیتی حدود دویست هزار نفر دارد. حدود سی درصد از مساحت این کشور را، علفزار تشکیل می دهد و حدود ۱۷ درصد آن را جنگل ها تشکیل می دهند. این شهر، فرصت های شغلی بسیاری دارد. به طوری که حدود نیمی از این شغل ها توسط اعضای این شهر، انجام و پذیرفته شده است و بقیه شغل ها، توسط ساکنین نواحی اطراف این شهر، انجام می گردد. بنابراین، این شهر ترافیک زیادی را در اطراف شهر، شامل می شود. این شهر، در طی بررسی که چند سال گذشته انجام شده بود، به عنوان شهر فرهنگی اروپا، شناخته شد.

شهرهای اتریش

نیمی از آب گرم این شهر، توسط نیرو و انرژی خورشیدی، تأمین می شود. برخی از فاضلاب های این شهر، به صورت جداگانه جمع آوری می شود و به عنوان کود شیمیایی استفاده می شود. آب و هوای این شهر، اقیانوسی است و دمای آن به طور میانگین، ۱۴ درجه سانتی گراد، می باشد. در این شهر، دو دانشگاه یوهانس کپلر و دانشگاه هنر و طراحی لینتس، به عنوان دانشگاه های دولتی لینز، شناخته می شوند. دانشگاه های کاتولیک لینتس و آنتون بروکنر لینتس، به عنوان دانشگاه های خصوصی این شهر، شناخته می شوند. دانشگاه یوهانس کپلر، یکی از دانشگاه های برتر، شناخته می شود که در ابتدا رشته کمی همچون علوم اجتماعی واقتصاد را شامل میشد. اما کم کم رشته ها و دانشکده های مختلفی همچون مهندسی و حقوق و … نیز،به آن ها اضافه شد. نام این دانشگاه، از نام یکی از شناسان معروف بنام یوهانس کپلر، برگرفته شده است. اکثر افراد، در این دانشگاه، مشغول به تحصیل در مقطع کارشناسی می باشند و مابقی در مقطع دکتری و کارشناسی ارشد، مشغول به تحصیل می باشند. این دانشگاه، به زبان آلمانی تدریس می شود. اما برخی رشته ها مانند مدیریت به زبان انگلیسی، نیز تدریس می شوند. لینز، پنجمین رتبه را بین دانشگاه های آلمانی زبان در اتریش داراست. حدود ۹ درصد از دانشجویان این شهر را، دانشجویان بین المللی تشکیل می دهند. البته افراد، قادر هستند که در صورت کاهش اطلاعات زبان آلمانی، در این شهر مدتی را به گذراندن دوره زبان آلمانی، سپری کنند. بنابراین، لینز به عنوان یکی از برترین شهرهای اتریش و دانشگاه یوهانس کپلر به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های این شهر، شناخته می شود.

شهرهای اتریش و معرفی شهر اینسبروک

اینسبروک، یکی از شهرهای معروف اتریش و واقع در غرب این کشور می باشد. این شهر، یکی از شهر های فوق العاده زیبا با مکان های گردشگری بسیار، می باشد. همچنین به دلیل موقعیت جغرافیایی این شهر، برای ورزش های زمستانه مکان بسیار مناسبی است. به طوری که از سایر نقاط جهان برای تفریح و ورزش های زمستانی، به این شهر سفر می کنند. اینسبروک، به عنوان مکانی برای برگزاری بازی های المپیک زمستانی، نیز شناخته شده است و در بین سایر کشور ها به این کار،شهرت دارد. جمعیت این شهر حدود ۱۱۷ هزار نفر می باشد و جزو بهترین شهرهای اتریش برای تحصیل و زندگی به شمار می رود. در اینسبروک، خانه های بسیاری با ساخت قدیمی، به چشم می خورد. همچنین، مکان های گردشگری بسیاری همچون، کلیسای هوف کرشه، ساختمان سقف طلایی، کاخ هوفبرگ، کلیسای سن جیمز، توجه بسیاری از مهاجرین را به خود جلب نموده است.

هزینه زندگی در این شهر، مناسب و کم می باشد چرا که اتریش نسبت به سایر کشورهای اروپایی، هزینه ها نسبتا پایین تر است. در ادامه به بررسی یکی از دانشگاه های مهم اینسبروک می پردازیم که بسیار معتبر می باشد و سومین رتبه را در بین دانشگاه های این کشور داراست. دانشگاه اینسبروک، یکی از دانشگاه های خوب و بزرگ اتریش می باشد که حدود ۲۷ هزار دانشجو، در آن مشغول به تحصیل می باشند. این دانشگاه، دانشکده های مختلفی را در سایر رشته های مختلف علوم انسانی و نجوم و علوم کامپیوتر و معماری و داروسازی و الهیات و … داراست. زبان تحصیل در این دانشگاه، انگلیسی و آلمانی می باشد که اغلب رشته ها به زبان آلمانی تدریس می شود. لذا دانشجویان خارج از کشور، می بایست زبان آلمانی خود را، جهت تحصیل در این دانشگاه، قوی نمایند. این دانشگاه به عنوان یکی از قدیمی ترین دانشگاه ها در اتریش به حساب می آید که هر سال آن به دو ترم تقسیم شده است. این دانشگاه مقطع های مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری را در بر دارد. بنابراین، این دانشگاه به عنوان یک دانشگاه خوب و معتبر، جهت تحصیل دانشجویان، شمرده می شود و همه روزه عده بسیاری جهت تحصیل به این شهر، مهاجرت میکنند.

شهرهای اتریش
مدارک لازم برای پذیرش اتریش
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
شهرهای اتریش و سخن پایانی

شهرهای اتریش، هزینه های زندگی و تحصیل در این شهرها، توصیف برخی از مهمترین شهرهای این کشور، در این مقاله مورد نگارش، قرار گرفت. همانگونه که دانستیم، اتریش در بین کشورهای اروپایی، بسیار رتبه ی بالایی دارد. به طوری که بسیاری از دانشجویان و سایر افراد، قصد تحصیل و زندگی در این کشور را دارند. همچنین سعی کردیم در رابطه با شهرهای مهم اتریش اطلاعات ویژه ای، در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا بتوانید جهت مهاجرت به اتریش، بهترین انتخاب را در خصوص شهر موردنظر خود، انجام دهید. هر گونه سوالی، که در زمینه مهاجرت به اتریش و شهرهای مهم اتریش و هزینه ها و شرایط این شهرها، داشته باشید، این امکان را برایتان مهیا ساخته ایم که با موسسه حقوقی ملک پور، تماس حاصل نمایید و ضمن پرسیدن سوالات خود، به صورت رایگان، از اطلاعات به روز مشاورین متخصص ما بهره مند گردید. همچنین میتوانید در قسمت دیدگاه ها، پایین همین مقاله، سوالات خود را بیان کنید تا در اسرع وقت، مشاورین ما، پاسخگوی شما باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *