فرصت های سرمایه گذاری در کانادا

بررسی شرایط سرمایه گذاری در این کشور

 • فرصت های سرمایه گذاری در کانادا و مقدمه ای بر آن
 • فرصت های سرمایه گذاری در کانادا و شرایط عمومی سرمایه گذاری در کانادا
 • فرصت های سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کانادا
 • فرصت های سرمایه گذاری در کانادا استانداردهای سرمایه گذاری

 • فرصت های سرمایه گذاری در کانادا و شاخص های اقتصادی تاثیرگذار
 • فرصت های سرمایه گذاری در کانادا از طریق خرید ملک در کانادا
 • فرصت های سرمایه گذاری در کانادا از طریق ثبت شرکت در کانادا
 • فرصت های سرمایه گذاری در کانادا ازطریق کارآفرینی در کانادا
 • فرصت های سرمایه گذاری در کانادا از طریق خرید اوراق قرضه دولتی در کانادا
 • فرصت های سرمایه گذاری در کانادا از طریق خود حمایتی
 • فرصت های سرمایه گذاری در کانادا و مزایای آن
 • فرصت های سرمایه گذاری در کانادا و معایب آن
 • فرصت های سرمایه گذاری در کانادا و سخن پایانی
فرصت های سرمایه گذاری در کانادا

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

فرصت های سرمایه گذاری در کانادا و مقدمه ای بر آن

فرصت های سرمایه گذاری در کانادا, روشهای اخذ اقامت و تابعیت این کشور و مزایای سرمایه گذاری در کانادا به طور مفصل در این مقاله مورد تحقیق بررسی قرار خواهد گرفت. اکثر متقاضیان سرمایه گذاری سوالات زیادی در مورد فرصت های سرمایه گذاری در کانادا دارند. فرصت های سرمایه گذاری  در کانادا شامل چه روش هایی می باشد؟ آیا سرمایه گذاری در کشور کانادا منجر به اقامت و تابعیت می شود؟ مزایا و معایب فرصتهای سرمایه گذاری در کانادا چیست؟ در این قسمت سعی شده است به طور کامل به بررسی فرصت های سرمایه گذاری در کانادا از جمله سرمایه گذاری های مختلف مانند سرمایه گذاری 210 هزار دلاری کانادا بپردازیم. شما عزیزان می توانید مقاله مربوط به فرصت های سرمایه گذاری در کانادا را به طور دقیق مطالعه کرده و در صورت بروز هرگونه سوال تخصصی تر با مشاورین ارشد ما صحبت کنید. بنابراین برای مشاوره با مشاوران موسسه ما با موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید. در صورت صلاحدید مشاوران, شما می توانید با مشاوران ارشد در دفتر وین و یا با مشاور رسمی کانادا در زمینه  فرصت های سرمایه گذاری در کانادا صحبت کنید.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا

فرصت های سرمایه گذاری در کانادا و شرایط عمومی سرمایه گذاری در کانادا

قبل از اقدام برای سرمایه گذاری در کشور مورد نظر و همچنین در مورد فرصت های سرمایه گذاری در کانادا  باید در مورد شرایط  عمومی سرمایه گذاری در این کشور تحقیق و بررسی کامل کرد. به طور کلی فرصت های سرمایه گذاری در کانادا شامل موارد مختلف مانند خرید ملک, ثبت شرکت, کارآفرینی و خودحمایتی می باشد. ولی باید بررسی شود که از کدام روش سرمایه گذاری اقامت اخذ شده و منجر به اخذ پاسپورت می شود. براساس قانون کشور کانادا,  خرید ملک منجر به اخذ اقامت نشده ولی کشورهایی نظیر یونان, قبرس و پرتغال خرید ملک داشته و منجر به اخذ پاسپورت می شود. روش دیگر کارآفرینی بوده که شخص باید یک طرح تجاری قوی ارائه داده  و باید مورد قبول دولت کانادا قرار گیرد تا اجازه کارآفرینی داشته باشند. در قسمت مربوط به کارآفرینی شرایط را به طور کامل توضیح خواهیم داد. روش دیگر از فرصت های سرمایه گذاری در کانادا ثبت شرکت بوده که از طریق کارآفرینی در این کشور امکان اقدام وجود دارد. یکی دیگر از روشهای سرمایه گذاری  خودحمایتی بوده و کشور کانادا دارای این طرح سرمایه گذاری نبوده و شما می توانید برای کشورهای فرانسه, اسپانیا و اتریش اقدام کنید.  در قسمت های بعدی به شرایط کامل فرصت های سرمایه گذاری در کانادا اشاره خواهیم کرد.

پرچم کانادا
اطلاعات عمومی کانادا

فرصت های سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا

فرصت های سرمایه گذاری در کانادا

یکی از مطالب مهم برای افراد در فرصت های سرمایه گذاری در کانادا اخذ اقامت می باشد. افرادی که برای ثبت شرکت و یا از طریق کار آفرینی برای ثبت شرکت اقدام می کنند بعد از ۱ الی ۱ سال و نیم گزارش کار به دولت داده و دولت کشور کانادا باید سوددهی طرح تجاری را تایید کنند. در این صورت افراد می توانند برای اقامت دائم کشور کانادا اقدام کنند. هنگامی که افراد برای اقامت دائم اقدام کردند باید بتوانند در ۵ سال ۳ سال در خاک کانادا حضور داشته باشند. در این صورت می توانند درخواست پاسپورت دهند. این اقامت شامل متقاضی اصلی و همراهان شده و همراهان شامل همسر و فرزندان زیر ۲۲ سال می باشد. افرادی که از طریق روش base و یا پایه بریتیش کلمبیا اقدام کرده باشند بعد از ۱سال و نیم باید گزارش کار دهند ولی متقاضیان روش منطقه ای باید بعد از ۱ سال از شروع کار گزارش کار داده و سوددهی طرح تجاری آنها مورد تایید دولت کانادا قرار گیرد.

فرصت های سرمایه گذاری در کانادا و استانداردهای سرمایه گذاری

یکی از مطالب مهم در مورد فرصت های سرمایه گذاری در کانادا کسب شناخت لازم در مورد استانداردهای سرمایه گذاری در این کشور می باشد. به عبارت ساده تر، متقاضیان علاقمند به فرصت های سرمایه گذاری در کانادا باید از امنیت سرمایه خود در این کشور اطلاع کامل پیدا کرده و باید اطمینان کامل کسب کنند که بدون ریسک مصادره اموال و فساد مالی می تواند برای سرمایه گذاری در این کشور اقدام کند. یکی از مهمترین استانداردهای سرمایه گذاری نرخ مصادره اموال بوده و در این قسمت از مقاله مربوط به فرصت های سرمایه گذاری در کانادا به بررسی آن خواهیم پرداخت. نرخ مصادره اموال به برخورد نظام قضایی کشور با سرمایه گذاران پرداخته و افراد با تحقیق در مورد این موضوع مطمئن می شوند که کشور مورد نظر نظام قضایی خوبی داشته و با سرمایه گذاران خارجی مانند سرمایه گذاران کشور خود برخورد خواهد کرد. نمودار مورد نظر بازه عددی بین ۱ الی ۷ را نشان داده و اگر کشوری نرخ  مصادره اموال ۱ را داشته باشد، به این معنی می باشد که کشور مورد نظر از نظر سرمایه گذاری ریسکی نداشته و افراد می توانند با امنیت بالا در این کشور سرمایه گذاری کنند.

فرصت های سرمایه گذاری در کانادا

یکی دیگر از موارد مهم در موضوع فرصت های سرمایه گذاری در کانادا و همچنین استانداردهای سرمایه گذاری موضوع کنترل فساد کانادا بوده که مربوط به آمار فساد در قسمت اداری و مالی بوده و افراد می توانند قبل از اقدام اطلاع کامل از این آمار به دست آورند. طبق آمار اخیر که مربوط به سال ۲۰۱۷ می باشد، نرخ فساد اداری در این کشور حدود ۱.۹۲ درصد بوده و کشور کانادا در لیست بهترین کشور از نظر نرخ کنترل فساد قرار دارد.

فرصت های سرمایه گذاری در کانادا

فرصت های سرمایه گذاری در کانادا و شاخص های اقتصادی تاثیر گذار در سرمایه گذاری

برای تصمیم گیری دقیقتر در مورد فرصت های سرمایه گذاری در کانادا باید به شاخص های اقتصادی تاثیر گذار مانند نرخ بیکاری، نرخ تورم و مالیات توجه کرد. در این قسمت به همه موارد ذکر شده اشاره کرده ایم. در نمودار زیر که مربوط به نرخ تورم می باشد تفاوت قیمت ها در چند سال اخیر مورد بررسی قرار گرفته است. همانطور که مشاهده می فرمایید نرخ تورم در سال ۲۰۱۷ حدود 1.9 درصد تخمین زده شده است و این نرخ در اقتصاد بسیار خوب  و مورد قبول می باشد.

اقامت کانادا

نرخ بیکاری یکی از مهمترین شاخص ها بوده و  قبل از سرمایه گذاری باید به نرخ بیکاری کشور مورد نظر توجه کرده  تا تصمیم بهتری در مورد کشور مورد نظر و فرصت های سرمایه گذاری آن کشور بگیریم. همانطور که در نمودار زیر مشاهده می کنید نرخ بیکاری در این کشور حدود 5.7 درصد بوده و این نرخ بیکاری به این معنی می باشد که از هر 100 نفر 94 نفر مشغول به کار می باشند.

نرخ بیکاری کانادا

نرخ مالیات یکی دیگر از مهمترین موارد در موضوع فرصت های سرمایه گذاری در کانادا و همچنین شاخص های اقتصادی بوده و برای سرمایه گذاران تاثیر زیادی دارد. نرخ مالیات می تواند متغیر باشد ولی در این قسمت به دو نوع مالیات حاصل از درآمد و مالیات حساب شده برای شرکت اشاره شده است. براساس دو  نمودار مربوط به مالیات، مردم می توانند در مورد براساس نرخ مالیات برآورد شده در زمینه های مختلف سرمایه گذاری کنند.

مالیات تعیین شده برای شرکت

میزان مالیات درآمد شخصی

فرصت های سرمایه گذاری در کانادا
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با سرمایه گذاری در کانادا یا آمریکا

فرصت های سرمایه گذاری در کانادا از طریق خرید ملک در کانادا

فرصت های سرمایه گذاری در کانادا

به طور کلی یکی دیگر از روشهای سرمایه گذاری خرید ملک بوده و افراد می توانند از طریق خرید ملک به اقامت برسند و برخی از کشورها مانند یونان و قبرس از طریق خرید ملک اقامت می دهند، ولی خرید ملک از فرصت های سرمایه گذاری در کانادا محسوب نشده و شما از طریق خرید ملک به اقامت نمی رسید. به طور کلی اگر قصد اخذ اقامت و تابعیت کشور کانادا را دارید باید از سایر فرصت های سرمایه گذاری در کانادا مانند کارآفرینی و همچنین روشهای دیگر تحصیل، کار، ازدواج و یا تولد اقدام کرده و به اقامت برسید. ولی اگر قصد اخذ اقامت از طریق خرید ملک را دارید، می توانید از طریق کشورهای دیگر نظیر یونان و قبرس اقدام کنید که کشور قبرس از ابتدا پاسپورت می دهد.

برخی افراد قصد اقدام  سرمایه گذاری در کشور کانادا را داشته و همزمان تمایل به خرید ملک دارند. بنابراین، افرادی که قصد خرید ملک در کانادا را دارند باید تحقیق زیادی در مورد  شهر مورد نظر انجام دهند. به عنوان مثال،  در شهر ونکوور برای خریداران خارجی ملک مالیت ۱۵ درصدی تعلق می گیرد ولی شهر تورنتو دارای چنین مالیاتی نمی باشد. علاوه بر این متقاضیان باید به مالیات سالیانه نیز توجه کنند. لازم به ذکر می باشد که مقاله مربوط به فرصت های سرمایه گذاری در کانادا توسط موسسه حقوقی ملک پور تهیه شده و هر گونه کپی برداری غیر اخلاقی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فرصت های سرمایه گذاری و همچنین اقدام از طریق خرید ملک با موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید تا مشاوران ما به طور کامل در این زمینه شما را راهنمایی کنند.

فرصت های سرمایه گذاری در کانادا از طریق ثبت شرکت در کانادا

فرصت های سرمایه گذاری در کانادا

یکی دیگر از مهمترین فرصت های سرمایه گذاری در کانادا که متقاضیان زیادی دارد ثبت شرکت کانادا بوده و افراد می توانند از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی اقامت این کشور را بگیرند. اگر شما در کشور خود دارای شرکت بوده و قصد توسعه بیزینس خود را دارید، پروسه راحت تر بوده و می توانید شرکت خود را ثبت کنید. نکته دیگر این است که هر ایالت قانون مخصوص به خود را دارد. ولی اگر قصد ثبت شرکت جدید را دارید پروسه کمی پیچیده و طولانی تر خواهد بود. برای ثبت شرکت ابتدا باید اجازه کار داشته باشید تا بتوانید شرکتی را ثبت کنید.

شما عزیزان برای اجازه کار به دو روش می توانید اقدام کنید:

 • از طریق ویزای start up

  که به متقاضی این امکان را می دهد که در کشور کانادا حضور داشته و بیزینس خود را راه اندازی کنند .

 • کارآفرینی در کانادا

  که از این طریق کارآفرینان می توانند برای ثبت شرکت اقدام کنند.

یکی دیگر از مراحل مهم برای ثبت شرکت انتخاب نام برای شرکت می باشد. نام شرکت باید دارای شرایط زیر باشد:

 • قسمتی از نام شرکت باید اشاره به فعالیت شرکت داشته باشد.

 • قسمتی از نام شرکت نیز باید اشاره به نوع شرکت داشته باشد. مانند سهامی عام، خاص و .....

اسم شرکت می تواند به زبان انگلیسی، فرانسه و یا هر دو باشد. همانطور که در ابتدای این قسمت ذکر شد، شما می توانید از طریق کسب اجازه کار برای ثبت شرکت اقدام کنید. همانطور که اشاره شد از طریق  ویزای start up  و یا ویزای کار آفرینی می توانند اقدام کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فرصت های سرمایه گذاری در کانادا و همچنین ثبت شرکت مقاله زیر را مطالعه بفرمایید. در قسمت بعد به طور کامل در مورد روش های کارآفرینی توضیح داده خواهد شد. افراد می توانند با استفاده از این روشها ثبت شرکت کنند.

فرصت های سرمایه گذاری در کانادا از طریق کارآفرینی در کانادا

یکی از فرصت های سرمایه گذاری در کانادا از طریق کارآفرینی بوده که قدم اول مربوط به بیزینس پلن می باشد. شخص باید در قدم اول یک بیزینس پلن قوی ارائه داده تا وارد پروسه های بعدی شود. یکی از روشهای کارآفرینی شامل استان بریتیش کلمبیا بوده و شامل دو روش می باشد که در این قسمت به توضیح مفصل آن پرداخته ایم.

یکی از روشها شامل حالت base بوده و باید دارای شرایط زیر باشد:

 • در ۱۰ سال گذشته شخص باید حداقل ۳ سال سابقه کاری در کسب و کار خود داشته باشد.

 • یا در ۱۰ سال گذشته ۴ سال سابقه مدیریتی در مدارج عالی داشته باشید.

 • یا در ۱۰ سال گذشته ۱ سال سابقه مدیریتی در بیزینس خود و ۲ سال سابقه مدیریتی در مدارج عالی داشته باشد.

 • تحصیلات مورد نیاز حداقل مدرک کاردانی می باشد.

 • ارائه مدرک زبان ضروری نمی باشد ولی در قوی کردن پرونده تاثیر زیادی دارد.

 • در این روش متقاضی می تواند بیزینس در حال فعالیت را خریداری کرده و یا بیزینس جدیدی را راه اندازی کند.

در این نوع کارآفرینی که مربوط  به استان بریتیش کلمبیا می باشد باید برای طرح تجاری ارائه شده حداقل میزان ۲۰۰۰۰۰ دلار کانادا سرمایه گذاری کرده و حدود ۶۰۰،۰۰۰ دلار کانادا به صورت نقد و غیر نقد سرمایه داشته باشد.

روش دیگر روش منطقه ای بوده که به روش regional pilot معروف است. شرایط منطقه ای به این صورت می باشد که:

 • در ۵ سال گذشته شخص باید حداقل ۳ سال سابقه کاری در کسب و کار خود داشته باشد.

 • یا در ۵ سال گذشته ۴ سال سابقه مدیریتی در مدارج عالی داشته باشید.

 • یا در ۵ سال گذشته ۱ سال سابقه مدیریتی در بیزینس خود و ۲ سال سابقه مدیریتی در مدارج عالی داشته باشد.

 • متقاضی باید دارای حداقل مدرک کاردانی باشد.

 • در این روش نیز نیازی به ارائه مدرک زبان نمی شود ولی تاثیر زیادی در ویزا شدن دارد.

 • برای این روش مناطقی توسط دولت تعیین شده است که فقط در این مناطق امکان سرمایه گذاری داشته و جمعیت این مناطق زیر ۷۰،۰۰۰ نفر می باشد.

نکته مهم دیگر این است که شخص قبل از اقدام باید یکبار به صورت توریستی وارد کشور کانادا شده و در آن منطقه که می خواهند بیزینس راه اندازی کنند تا با مقامات آنجا صحبت کنند. کارآفرینی در روش ۲۰۰ هزار دلاری و ۱۰۰ هزار دلاری دارای سیستم امتیاز بندی بوده و دارای ۲۰۰ امتیاز می باشد و متقاضی باید حداقل ۱۴۰ امتیاز از ۲۰۰ امتیاز را کسب کند. امتیازات شامل تجربه کاری، پتانسیل مالی، محل کسب و کار، شباهت طرح تجاری با سابقه کاری قبلی، زبان و تحصیلات می شود. پیشنهاد ما برای افزایش اطلاعات در زمینه فرصت های سرمایه گذاری در کانادا و همچنین روش کارآفرینی این است که شما می توانید با مشاوران موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته تا در این زمینه به طور کامل راهنمایی کنند.

فرصت های سرمایه گذاری در کانادا از طریق خرید اوراق قرضه دولتی در کانادا

یکی دیگر از فرصت های  سرمایه گذاری در کانادا برای متقاضیان خرید اوراق قرضه دولتی می باشد. افرادی که علاقمند به این روش از فرصت های سرمایه گذاری در کانادا می باشند می توانند از این طریق برای سرمایه گذاری اقدام کنند. ولی پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که به دلیل ریسک پذیر بودن این روش ازسایر فرصت های سرمایه گذاری در کانادا مانند کارآفرینی و یا ثبت شرکت اقدام کنید. پیشنهاد دیگر این است که روشی را برای سرمایه گذاری اقدام کنید که ریسک از دست دادن سرمایه خود را نداشته باشید. در این قسمت از مقاله می توانید اطلاعات مربوط  به روشهای کم هزینه مربوط به سرمایه گذاری را مطالعه کرده و در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر موضوع مورد نظر را با کلید واژه ملک پور سرچ کنید. اگر بعد از مطالعه روشهای مختلف سرمایه گذاری قصد اقدام داشتید ولی بین چند روش مردد بودید، می توانید ویدئوی گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را مشاهده فرمایید.

فرصت های سرمایه گذاری در کانادا

فرصت های سرمایه گذاری در کانادا از طریق خودحمایتی

یکی از روشهای مورد پسند و استقبال شده برای سرمایه گذاری روش خودحمایتی بوده و شاید شما عزیزان در مورد خودحمایتی به عنوان یکی از فرصت های سرمایه گذاری در کانادا سوال داشته باشید. خودحمایتی روشی از سرمایه گذاری بوده که شخص سرمایه خود را از کشور انتقال نداده و با نشان دادن تمکن مالی اقامت کشور مقصد را اخذ می کند. ولی یکی از نکات مهم این است که کشور کانادا روش خودحمایتی نداشته و در صورت تمایل می توانید برای سایر کشورها نظیر اتریش، فرانسه و اسپانیا اقدام کنید. برخی کشورها برای خودحمایتی شرط حضور نداشته ولی برخی از آنها ۶ ماه شرط حضور دارد. برای دریافت اطلاعات دقیقتر می توانید با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید. و همچنین می توانید فرم مربوط به مشاوره را در سایت تکمیل کنید  و با وارد کردن شماره واتساپ همکاران باشما تماس خواهند گرفت. در صورت واجد شرایط بودن برای خودحمایتی کشورهای مختلف و همچنین فرصت های سرمایه گذاری در کانادا می توانید با جناب آقای ملک پور دراین زمینه مشاوره تخصصی داشته باشید.

ثبت شرکت در کانادا
سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا

فرصت های سرمایه گذاری در کانادا و مزایای آن

یکی از گزینه های مهم این مقاله در مورد مزایای  فرصت های سرمایه گذاری در کانادا می باشد. با توجه به اقتصاد رو به رشد این کشور، ساختار بانکها و سیاست دولت کشور کانادا، این کشور مقصد خوبی برای سرمایه گذاری می باشد. همانطور که در قسمت های قبلی توضیح دادیم، استانداردهای اقتصادی این کشور نظیر نرخ مصادره اموال و نرخ فساد مالی بسیار کم بوده و متقاضیان استفاده از فرصت های سرمایه گذاری در کانادا می توانند با امنیت خوب برای سرمایه گذاری در این کشور اقدام کنند.

در این قسمت به برخی از مزایای سرمایه گذاری در این کشور اشاره کرده ایم:

فرصت های سرمایه گذاری در کانادا
 • ثبات مالی بانکها در کشور کانادا بسیار بالا بوده و با توجه به پایین بودن فساد مالی می توان برای سرمایه گذاری در این کشور اقدام کرد.

 • این کشور به عنوان بزرگترین صادرکننده های معادن دنیا بوده و بزرگترین صنعت معدن متعلق به این کشور زیبا می باشد.

 • بیشتر از ۶۰ درصد شرکت های معدن عمومی در لیست بورس سهام تورنتو قرار دارد.

 • کیفیت بالای زندگی یکی دیگر از دلایل اقدام برای سرمایه گذاری در کشور کانادا بوده و کانادا در لیست بهترین کشورها برای مهاجرت قرار دارد.

 • در این کشور برای کسانی که می خواهند برای start up اقدام کنند وام بانکی تعلق میگیرد.

فرصت های سرمایه گذاری در کانادا و معایب آن

شاید شما متقاضیان تمایل به اخذ اطلاعات بیشتر در مورد معایب سرمایه گذاری در کشور کانادا باشید. در این قسمت به برخی از معایب فرصت های سرمایه گذاری در کانادا اشاره خواهیم کرد:

 • این کشور یکی از کشورهایی می باشد که شما از طریق خرید ملک به اقامت نمی رسید، ولی کشورهایی نظیر یونان و قبرس از طریق خرید ملک به اقامت می رسند.

 • این کشور برای افرادی که قصد سرمایه گذاری در این کشور را داشته ولی امکان حضور در این کشور را ندارند مقصد خوبی نبوده و باید کشورهایی نظیر فرانسه را انتخاب کنند که نیازی به شرط حضور نداشته و یا کشورهایی را اقدام کنند که نیاز به شرط حضور کمتر دارد مانند کشور اتریش.

 • یکی دیگر از معایب این کشور این می باشد که شما باید برای سرمایه گذاری در این کشور میزان دارایی خاصی را نشان دهید که براساس نوع سرمایه گذاری ۳۰۰،۰۰۰ دلار و ۶۰۰،۰۰۰ دلار می باشد. شما عزیزان باید توجه داشته باشید که دارایی تعیین شده باید دارایی خالص شما باشد. به عنوان مثال، اگر وام بانکی دریافت کرده باشید و با احتساب وام دارایی شما ۳۰۰،۰۰۰ دلار شود ریسک ویزا پیدا می کنید.

سرمایه گذاری 210 هزار دلاری در کانادا
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
اقامت کانادا
فرصت های سرمایه گذاری در کانادا و سخن پایانی

فرصت های سرمایه گذاری در کانادا, مزیت ها و معایب آن و کارآفرینی به عنوان یکی از فرصت های سرمایه گذاری در کانادا در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفت. در این مقاله سعی شد به همه فرصت های سرمایه گذاری در کانادا پرداخته و در مورد روشهای کارآفرینی و ثبت شرکت توضیح کامل داده شود. در این مقاله مطالعه کردیم که خرید ملک و خودحمایتی به عنوان فرصت های سرمایه گذاری در کانادا محسوب نمی شود و متقاضیان می توانند برای سایر کشورها مانند فرانسه, اتریش و اسپانیا اقدام کنند. شما عزیزان می توانید با مطالعه دقیق این مقاله در مورد پاسخ خوبی به سوالات خود در زمینه فرصت های سرمایه گذاری در کانادا بیابید. اگر علاقمند به مطالعه تمام روش های مهاجرتی در همه کشورها می باشید ویدئوی گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت می تواند راهنمای خوبی برای شما در زمینه فرصت های سرمایه گذاری در کانادا و سایر کشورها باشد. شما برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فرصت های سرمایه گذاری در کانادا و همچنین در زمینه ویدئوی گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید و در این زمینه اطلاعات رایگان کسب کنید. همچنین، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرصت های سرمایه گذاری در کانادامی توانید قسمت مربوطه در پایین همین مقاله را تکمیل کرده تا همکاران در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *