قرمز سفید قرمز و خود حمایتی

قرمز سفید قرمز و خود حمایتیقرمز سفید قرمز و خود حمایتی

قرمز سفید قرمز و خود حمایتی از طرق دریافت اقامت اتریش می باشند. این طرق دریافت اقامت اتریش در ایران شناخته شده نیست و ما با توجه به سوالات فراوان شما در این نوشتار به تحلیل کارت قرمز سفید قرمز و خود حمایتی خواهیم پرداخت.  این طرق در شاخه های متفاوتی خدمت شما عرض می شود. در نوشته های گذشته دریفات کارت قرمز سفید قرمز را از روش سرمایه گذاری و طرح تجاری تحلیل نمودیم.

طرق قرمز سفید قرمز و خود حمایتی در اوایل خیلی زیاد مورد توجه ثروتمندان روس و چینی بودند. با توجه به این مطلب دولت اتریش تصمیم گرفت تا یک سیستم امتیازدهی تعریف کند تا هرکسی نتواند به راحتی در اتریش اقامت کند و برای کسب اقامت اتریش حتما باید دارای برخی از امتیازها باشد.

تاریخچه اسم کارت قرمز سفید قرمز نیز با توجه به پرچم کشور اتریش است. در زبان آلمانی به آن rot WiBe rot (خوانده شود خوت وایس خوت) نامیده می شود و در زبان انگلیسی نیز آن را Red White Red می خوانند.

موسسه ملک پور در باب قرمز سفید قرمز و خود حمایتی فایل های تصویری زیادی را تهیه کرده است که شامل تمام اصول مهم و کاربردی است. این فایل های تصویری برای مدت اندکی به صورت رایگان برای شما ارائه می شود و می توانید آن ها را در سیستم خود ذخیره کنید.

طریقه اقدام برای کارت قرمز سفید قرمز اتریش

در این راه شما با سرمایه 100 تا 150 هزار می توانید یک شرکت ثبت کنید و همسر خود را در آن استخدام کنید.  با این راه شما می توانید از راه کار کردن همسر برای دریافت اقامت اقدام کنید و همچنین می توانید از پیشنهاد کاری  یک شرکت در اتریش را بکار گیرید. بکار گرفتن این راه باید با توجه به مجموعه از اصول انجام شود که بررسی آن را در مقالات مختلفی انجام داده ایم.

با بکار بردن این راه اخذ کارت قرمز سفید قرمز که در آن باید حق بیمه مربوط به همسر و مالیات را پرداخت کنید بعد از 5 سال اقامت در اتریش و افرایش مهارت زبان آلمانی می توانید برای دریافت پاسپورت اتریشی اقدام کنید.

دیدگاه ما این است که این راه جز بهترین طرق اخذ اقامت اتریش است، زیرا اگر هم به هر دلیلی امکان موفقیت در کار وجود نداشته باشد با توجه به پرداخت حق بیمه و مالیاتی که در گذشته توسط شما بوده است دولت اتریش در تمام مدت بیکاری شما را حمایت خواهد کرد.

در برخی موارد دیده شده است که از این روش فقط برای اقامت اتریش استفاده می شود و اصلا بر روی برنامه کاری دقت خاصی نمی شود که ما این امر را پیشنهاد نمی کنیم. اگر شما خواهان پیشرفت و ترقی هستید ما در کنار شما خواهیم بود.

اصول مهم و طریقه اقدام جهت خود حمایتی اتریش

با این راه که مالیات و بیمه آن کمتر از روش قرمز سفید قرمز است و ماهانه 700 تا 800 یورو نیز خرج دارد، می توان اقامت اتریش را کسب کرد و دیگر نیازی به سرمایه گذاری کلان نیست.

از طریق خود حمایتی در اتریش شما اذعان می کنید که از وضع مالی خوبی برخوردار هستید و می توانید تمام هزینه های زندگی و اقامت خود و خانواده را به مدت 5 سال در اتریش تامین کنید. با این طریق شما باید برای هر نفر از اعضای خانواده 20 هزار یورو در حساب خود داشته باشید و سه ماه نیز از آن استفاده نکنید. این روش برای ثروتمندان بسیار مناسب به نظر می رسد. در این 5 سال به شما اجازه کار داده نمی شود و تنها می توانید از طریق سرمایه گذاری خود سود کسب کنید و به هیچ عنوان نمی توانید به عنوان یک کارمند یا کارگر مشغول بکار شوید.

مقایسه کارت قرمز سفید قرمز و خود حمایتی

مقایسه قرمز سفید قرمز و خود حمایتی درست به نظر نمی رسد و هر کدام از این دو دارای خصوصیایتی هستد که شاید دیگری دارا نباشد و انتخاب بهترین گزینه بین قرمز سفید قرمز و خود حمایتی چندان منطقی به نظر نمی رسد. بهترین گزینه با توجه به شرایط و اهداف هر شخص تعیین می شود.

از طریق قرمز سفید قرمز شما می توانید اینجا کار کنید اما از طریق خود حمایتی اجازه کار به شما داده نمی شود. پس روش خود حمایتی در اتریش برای شخصی مناسب است که بعد از بازنشستگی در کشور خود خواهان یکی زندگی آرام در اتریش است.

موسسه ملک پور در فایل های تصویری مختلفی موضوع قرمز سفیر قرمز و خود حمایتی را به طور کامل بررسی کرده و تمام جوانب حقوقی آن را با جزئیات کامل تحلیل کرده است. در نهایت این تصمیم شماست که با توجه به شرایط و اهداف خود بهترین گزینه را انتخاب کنید. برای اشخاص بین 30 تا 45 سال روش قرمز سفید قرمز پیشنهاد می شود زیرا در جوانی می توانند سود خوبی کسب کنند و در در هنگام فارغ شدن از کار و بازنشستگی به خیال راحت در اتریش زندگی کنند. با این اقدام امکان تحصیل رایگان برای فرزندان نیز فراهم می شود و در دوران بعد از کار با توجه به بیمه و مالیاتی که پرداخته اید می توانید با شادی زندگی کنید.

در مورد قرمز سفید قرمز و خود حمایتی فایل های تصویری زیادی برو روی سایت های ملک پور قرار دارد و شما می توانید بعد از مشاهده آن ها و کسب اطلاعات مفید برای مهاجرت به اتریش اقدام کنید. در پایان نوشتار قرمز سفید قرمز و خود حمایتی از تمام شما سروان تشکر می کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *