لیست مشاغل مورد نیاز آلمان

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و بررسی شرایط کار در این کشور

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان، شرایط مشاغل مورد نیاز آلمان، نحوه کاریابی و کار در  آلمان در این مقاله علمی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفته شد. مهاجرت به آلمان  یکی از پر بیشترین متقاضیان را دارد. با توجه به اینکه نرخ بیکاری کشور آلمان پایین می باشد، افراد زیادی تمایل به مهاجرت و  اخذ ویزای کار در کشور آلمان را دارند. میزان حقوق در کشور آلمان به چه میزان می باشد؟ لیست مشاغل مورد نیاز کشور آلمان در سال 2020 چه می باشد؟ اخذ اقامت آلمان و اخذ پاسپورت آلمان از طریق کار امکان پذیر است؟ توجه داشته باشید که به دلیل اینکه کشور آلمان کشور صنعتی و پیشرفته می باشد، هر ساله دولت آلمان مشاغل مورد نیاز خود را اعلام می کند و افراد که شرایط و تخصص داشته باشند می توانند برای این  ویزا کاری آلمان اقدام نمایند. همچنین تحصیل در آلمان می تواند به دریافت این پیشنهادات کاری کمک شایانی کند. با موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس حاصل فرمایید تا مشاورین با تجربه شما را به بدون صورت رایگان راهنمایی بفرمایند.

آنچه در این مقاله می خوانیم

 • لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و شرایط عمومی
 • لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و ویزای کار
 • لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و مدارک مورد نیاز

 • لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و نرخ بیکاری
 • لیست مشاغل مورد نیاز آلمان2020
 • لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و میزان حقوق
 • لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و نحوه کاریابی
 • لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و مؤسسات کاریابی
 • لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و بررسی ویزای همراه
 • لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و وضعیت اقامت و تابعیت
 • لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و سخن پایانی
لیست مشاغل مورد نیاز آلمان

آنچه در ویدیوی زیر می توانید مشاهده نمایید:

 • کاریابی در آلمان امکانپذیر است؟
 • در چه شرکت هایی میبایست به دنبال کار در آلمان باشید؟
 • چند کمپانی برای کار بچه های آیتی در المان چیست؟
 • معرفی چند سایت و کمپانی کاریابی درآلمان
 • حقوق مهندسین برای اخذ اقامت آلمان چقدر می باشد؟
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با مهاجرت به فنلاند
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با پیشنهاد شغلی آلمان

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و شرایط عمومی

افرادی که قصد مهاجرت کاری به کشور آلمان را دارند، بهتر است قبل از هرگونه اقدامی از لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و شرایط عمومی این کشور اطلاع داشته باشند. کشور آلمان در اروپا واقع شده است و پایتخت آن برلین بوده و با کشورهایی نطیر اتریش، لوکزامبورگ، هلند، سوییس، بلژیک و دانمارک همسایه می باشد. این کشور دارای 81 میلیون جمعیت و مساحت 357.356 کیلومتر مربع می باشد. زبان رسمی کشور آلمان، آلمانی است و افرادی که قصد مهاجرت به کشور آلمان را دارند بهتر است که به این زبان تسلط و آشنایی داشته باشند. کشور آلمان جزء بزرگترین اقتصاد ها در اروپا بوده و از 500 شرکت بزرگ در جهان، 37 شرکت بزرگ از جمله بنز، فولکس واگن،آدیداس و … متعلق به کشور آلمان هستند. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا به لیست مشاغل مورد نیاز آلمان بپردازیم. موسسه حقوقی ملک پور(mie اتریش) می تواند به شما در این زمینه کمک فراوانی نماید.

ویزای تحصیلی آلمان بدون مدرک زبان
ویزای تحصیلی آلمان بدون مدرک زبان

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و ویزای کار

برای اخذ ویزای کار آلمان و مهاجرت کاری به این کشور دو روش وجود دارد یکی از این روش ها از طریق ویزای جستجوی کار و یا جاب سیکر دیگری از طریق پیشنهاد شغلی یا جاب آفر می باشد. ما در این قسمت به بررسی هر دو ویزا می پردازیم:

 • Job offer

  برای این نوع مهاجرت به کشور آلمان بایستی از کارفرما و یا شرکت آلمانی پیشنهاد شغلی داشته باشید. البته این نوع ویزا خیلی راحت نمی باشد، به دلیل اینکه بایستی کار مورد نظر به مدت 3 ماه در کشور آلمان و 3 ماه در کل اروپا آگهی شود و اگر نیروی مورد نظر یافت نشد کارفرما به اداره کار کشور آلمان مراجعه می کنند و درخواست جاب آفر را می دهد.

 • Job seeker

  در حال حاضر کشورهایی نظیر آلمان و اتریش برای ایرانیان امکان پذیر می باشد. این نوع ویزا به فرد اجازه می دهد که به مدت 6 ماه در کشور آلمان به کار بگردند و در صورت یافتن شغل می توانند اقامت کاری را دریافت نمایند. البته توجه داشته باشید برای کار حداقل حقوق آلمان را نیز بایستی داشته باشتد. بعد از قرارداد کاری به مدت 5 سال می توانند در آلمان اقامت دائم را بدست آورند. البته این اقامت در ابتدا به مدت 2 سال یک ساله تمدید می شود و سپس 3 سال می باشد.

مدارک و شرایط جهت اخذ ویزای جستجو کار آلمان:

 • سن

  حداکثر سن برای اخذ ویزای کار 40 سال می باشد.

 • سابقه کاری

  حداقل 3 سال پس از لیسانس

 • زبان آلمانی

  داشتن مدرک زبان آلمانی B1

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و مدارک مورد نیاز

افرادی که قصد مهاجرت به کشور آلمان را دارند، پس از بررسی لیست مشاغل مورد نیاز آلمان می توانند در خواست ویزای جستجوی کار یا جاب سیکر  آلمان را داشته باشند و بر اساس آن مدارک مربوط را ارائه دهند. مدارک مورد نیاز برای ویزای کار آلمان به صورت زیر می باشد:

 • تکمیل فرم های مربوط برای درخواست ویزا

 • عکس

 • اجاره نامه و یا خوابگاه جهت اقامت در آلمان

 • پاسپورت با اعتبار

 • بیمه

 • رزومه شامل سوابق کاری و تحصیلی

 • پرداختی سفارت به مبلغ 75 یورو

 • نامه هدف از سفر

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و نرخ بیکاری

افرادی که قصد مهاجرت به کشور آلمان را دارند پس از بررسی شرایط خود و آگاهی از لیست مشاغل مورد نیاز آلمان بایستی اطلاع دقیقی از نرخ بیکاری این کشور داشته باشند. با استفاده از ویزای جای سیکر فرد می تواند در کشور آلمان به دنبال کار بگردد و در صورت بستن قرارداد پروسه اقامت اغاز شود. توجه داشته باشید که کشور آلمان به دلیل صنعتی بودن مورد توجه خیلی از افراد جهت کار در این کشور زیبا قرار گرفته است. نرخ بیکاری  کشور آلمان در سال 2019 به 3.1 درصد رسیده است که این میزان بسیار پایین می باشد. در نمودار زیر همانطور که مشاهده می کنید در دهه اخیر نرخ بیکاری رو به کاهش است.

نرخ بیکاری در آلمان

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان2020

کشور آلمان هر ساله تعدادی از مشاغل مورد نیاز آلمان را برای افرادی که قصد مهاجرت کاری به کشور آلمان را دارند مشخص می کند. از طریق ویزای جستجوی کار این امکان فراهم می شود که فرد به کشور آلمان مهاجرت کنند و در این شرکت ها بتوانند با ارائه رزومه کار کنند. لیست مشاغل مورد نیاز آلمان را در سال 2020 می توانید در جدول زیر مشاهده بفرمایید.

مشاغل مورد نیاز آلمان

مقالات مرتبط

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و میزان حقوق

افرادی که قصد مهاجرت به کشور آلمان را دارند، پس از بررسی لیست مشاغل مورد نیاز آلمان از میزان حقوق این کشور نیز بایستی اطلاعات درستی داشته باشند که بتوانند تصمیم بگیرند. توجه داشته باشید که حداقل حقوق در کشور آلمان به صورت سالیانه 45.250  هزار یورو  می باشد. در این قسمت به میزان حقوق پرداختی در کشور آلمان می پردازیم:

حقوق در آلمان

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و نحوه کاریابی

افرادی که قصد مهاجرت به کشور آلمان را دارند، پس از بررسی لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و بررسی حقوق می تواند به جستجوی کار بپردازند. یافتن شغل در کشور آلمان به این صورت است که در ابتدا فرد بایستی یک رزومه شامل سوابق تحصیلی و کاری همچنین دانش زبان ارائه دهند و بر اساس آن رزومه را از طریق سایت های کاریابی و یا موسسات کاریابی ارسال نمایند، البته افراد می توانند به صورت مستقیم رزومه خود را برای کارفرمایان ارسال نمایند. پس از بررسی یک تایم مصاحبه در نظر گرفته می شود که بهتر است به موقع و با ظاهر آراسته و رسمی حضور داشته باشید. این مقاله در مورد لیست مشاغل مورد نیاز آلمان، توسط موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) نوشته شده است و توجه بفرمایید که حق کپی بدون ذکر نام موسسه از مطالب آن غیر قانونی می باشد.

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و مؤسسات کاریابی

پس از بررسی لیست مشاغل مورد نیاز کشور آلمان و تهیه رزومه می توان به واسطه موسسات کاریابی پیشنهاد کاری دریافت کنید. در این قسمت ما به موسسات کاریابی می پردازیم، که به واسطه آن می توان به سایت ها مراجعه کرد و پس از ارسال رزومه و تایید کارفرما به یافتن شغل بپردازید.

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و بررسی ویزای همراه

افرادی که پس از بررسی مشاغل مورد نیاز آلمان و اخذ ویزای جستجوی کار به کشور آلمان مهاجرت می کنند، پس از یافتن شغل و بستن قرارداد کاری می توانند کارت اقامت دریافت کنند. این نوع اقامت اجازه می دهد به افراد که برای همراه خود درخواست دهند. همراه طبق تعاریف بین المللی شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال می باشد. همراه اجازه کار کردن و تحصیل دارند همچنین فرزندان زیر 18 سال این امکان را دارند که از مدارس رایگان کشور آلمان استفاده نمایند. برای درخواست ویزا همراه بایستی حداقل حقوق مشخص باشد.

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و وضعیت اقامت و تابعیت

افرادی که از طریق کار وارد کشور آلمان می شوند می توانند در نهایت پاسپورت و تابعیت این کشور را بدست آورند. پس از پرداخت مالیات و کار در کشور آلمان می توان به مدت 5 سال درخواست اقامت دائم آلمان و بعد 3 سال از اخذ اقامت دائم (در کل 8 سال) در خواست تابعیت و پاسپورت آلمان را داد. البته شرایطی نیز مانند انطباق پذیری با محیط و آشنایی به زبان آلمانی را می بایست داشته باشید و همچنین در آزمون شهروندی این کشور که شامل قوانین می باشد نیز بایستی شرکت نموده و قبول شوید و طی این هشت سال هیچ گونه تخلفی را در کشور آلمان مرتکب نشوید. پس از قبولی در آزمون شهروندی می توان تابعیت و پاسپورت کشور آلمان را اخذ نمود.

مقالات مرتبط

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و سخن پایانی

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان، بدست آوردن اقامت از طریق کار و میزان حقوق بر اساس لیست مشاغل مورد نیاز آلمان در این مقاله علمی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. با توجه به اینکه کشور آلمان جزء کشور های پیشرفته اروپایی می باشد و نرخ بیکاری این کشور بسیار پایین است، افراد زیادی قصد مهاجرت از طریق کار را دارند ولی همانطور که اشاره شد بهتر است قبل از هرگونه اقدامی لیست مشاغل مورد نیاز آلمان را بررسی نمایید. بهتر است برای بررسی شرایط خود جهت کار در آلمان با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان این موسسه به صورت رایگان شما را راهنمایی بفرمایند. موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) با داشتن سابقه درخشان در زمینه مهاجرت و بررسی شرایط شما بر اساس لیست مشاغل مورد نیاز آلمان بررسی می نمایند. همچنین شما عزیزان می توانید در قسمت دیدگاه سوالات خود را مطرح نمایید تا در کوتاهترین زمان به سوالات شما پاسخ داده شوند.

315 پاسخ
 1. رومینا
  رومینا گفته:

  سلام. وقت به خیر
  خانم ۳۷ ساله و فوق لیسانس شیمی دارم. ۱۰ سال از فارغ التحصیلیم گذشته. سفرهای متعدد به اروپا از جمله آلمان داشته ام. حال برای تحصیل زمان‌مناسبی برای من‌نیست و میخوام شرایط اخذ ویزای کار برای خودم را بسنجم. سوال مهمی که دارم این هست‌که آیا با دریافت ویزای جستجوی کار و رفتن به آلمان، طی ۶ ماه که زمان دارم، فقط میتوانم مشاغل مرتبط و وابسته به رشته ی تحصیلی قبلی ام را جستجو کنم یا اینکه میتونم دنبال کارهای مختلفی باشم مثل کار در هتل یا رستوران یا فروشندگی( که ربطی به درسی که خوندم ندارند).
  سوال دومم این هست که آیا با ویزای جستجوی کار آلمان، چنانچه به هر دلیلی نتونم کار مناسبی در آلمان پیدا کنم یا علاقه به زندگی در آلمان نداشته باشم، آیا میتونم در هلند یا اتریش یا کشورهای اروپایی دیگر مشغول به کار بشم؟

  خیلی خیلی سپاسگزار خواهم بود که پاسخ این دو سوال را کامل از جناب دکتر ملک‌پور گرامی بشنوم.

  پاسخ
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت گفته:

   با سلام و وقت بخیر. برای تمدید ویزای کار باید حتما کارفرما برای شما بیمه و مالیات رد نماید. تخصص و مهارت شما مورد ارزیابی قرار می گیرد و بهتر است کار شما مرتبط با رشته تحصیلی شما باشد. هم چنین برای کار در هر کشور باید ویزای کار همان کشور را دریافت نمایید. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
   • Ninaz
    Ninaz گفته:

    سلام و عرض ادب . من خانومی ۲۴ ساله و مجردم . مدرک کارشناسی فقه حقوق دارم .تو یک اموزشگاه دارم اموزش کامپیوتر میبینم و همینطور در یک موسسه مشغول یادگیری زبان المانی هستم .من ب صورت حرفه ای طراحی با سیاه قلم میکنم.و قصد مهاجرت به المان رو دارم.ب نظر شما میتونم با این شرایط اقامت المان رو بگیرم؟ البته هر کار دیگ ای هم باشه حاضرم اونجا انجام بدم. اگ راهنماییم کنید ممنون میشم

    پاسخ
    • m h
     m h گفته:

     سلام و ارادت
     دوست گرامی شما با این رشته نمی توانید از طریق کار برای اروپا اقدام نمایید. اما می توانید تغییر رشته داده و پذیرش تحصیلی گرفته و از طریق تحصیل وارد آلمان یا اتریش شوید. برای راهنمایی دقیقتر نیاز به اطلاعات بیشتری در رابطه با شرایط شما داریم. لذا در صورت تمایل می توانید با مشاورین ما با شماره 021-49196000 تماس حاصل نمایید.

     پاسخ
  • پیمان
   پیمان گفته:

   با سلام.من لیسانس شیمی گرایش فن آوری اطلاعات دارم و 30 سالمه 2 سال هم بیمه دارم مرتبط با شیمی.با این رشته شانس اخذ ویزای جستوی کار را دارم در صورتی که مدرک زبان هم داشته باشم؟

   پاسخ
   • farzin kargar
    farzin kargar گفته:

    با سلام و عرض ادب شرایط سنی و تحصیلی شما مناسب می باشد اما باید مدرک زبان هم داشته باشید تابتوانید ویزای جستجوی کار در آلمان و اتریش را اخذ نمایید جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با تلفن موسسه تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید
    تلفن:02149196000

    پاسخ
 2. رومینا
  رومینا گفته:

  سلام و عرض ادب
  برای دریافت ویزای جستجوی کار آلمان، اگر زبان المانی صفر باشد و زبان انگلیسی در حد نوشتار و مکالمه بدانیم ولی آیلتس نداشته باشیم، چه مشاغلی در آلمان‌برای ما مناسب تر خواهند بود( بدون‌در نظر گرفتن مدرک تحصیلی دانشگاهی مان)

  سپاس از وقت و حوصله ای که به خرج می دهید.
  رومینا

  پاسخ
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت گفته:

   با سلام و احترام. برای یافتن شغل در کشور آلمان نیاز است زبان خود را در سطح ارتباط با کارفرما و مکالمه تقویت نمایید. یادگیری زبان خود کشور (زبان آلمانی) به شما در کاریابی بسیار کمک می نماید. این ویزا بر روی مدرک تحصیلی شما صادر می شود و به مدرک تحصیلی شما بسیار وابسته است. برای اخذ توضیحات بیشتر با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 3. رومینا
  رومینا گفته:

  لطفا در مورد نحوه ی جستجوی کار در آلمان بعد از مهاجرت به آلمان از طریق ویزای جستجوی کار، و همچنین یافتن خانه و اقامتگاه مناسب توضیح کاملی بفرمایید. سپاسگزارم

  پاسخ
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای جستجوی کار می توانید از موسسات کاریابی، سایت های کاریابی و … کمک بگیرید. به طور کلی برای اخذ اطلاعات در زمینه این ویزا می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 4. علی
  علی گفته:

  سلام،اقا و 32 ساله هستم،مدرک جوشکاری پترو شیمی ایران ،آلمان رو دارم،برق صنعتی درجه دو،مدرک دیپلم علوم انسانی،سابقه 10 سال کار در نصب و دمونتاژ تاور کرین دارم.سابقه کار د خارج از کشور رو دارم.
  مسلط به زبان اسپانیایی و متوسط در انگلیسی.
  همسرم اهل کشور ونزوئلا و دارای مهندسی کامپیوتر در رشته برنامه نویسی هست.
  ممنون میشم راهنماییم کنید که شرایطم برای کار در آلمان چطور هست و چه باید انجام بدم..

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 5. Samira
  Samira گفته:

  سلام من خانمی ۲۶ ساله و متاهل و ماما هستم و اکنون شاغل در مرکزبهداشت با سابقه کار ۲ سال و ۸ ماه و میخواهم برای کار به آلمان بروم ودر انجا دختر عمه ای هم در برلین دارم که اقامت کامل دارد میتونید منو راهنمایی کنید؟مدرک زبان ایلتس ندارم البته برای آلمان باید فقط زبان آلمانی داشت؟

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با عرض سلام و احترام
   میتوانید برای کار اقدام نمایید.برای آلمان بهتر است مردک زبان آلمانی کسب نمایید

   پاسخ
 6. رضاییان
  رضاییان گفته:

  باسلام وتشکر بابت اطلاعات مفیدتون
  من 36 سال دارم و فوق لیسانس عمران سازه (با معدل 18.87 موسسه غیر انتفاعی ) با 12 سال سابقه کاری مستند به بیمه هستم و همسرم هم لیسانس زیست شناسی گیاهی از دانشگاه پیام نور است و دارای 5 سال سابقه تدریس در مدارس خصوصی هست ، ضمنا سه تا فرزند داریم که 7 سال ، 5 سال ، 4 سال دارند . ممنون میشم در خصوص مهاجرت کاری در خصوص ما راهنمایی بفرمایید .
  با تشکر

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با عرض سلام دوست گرامی
   با توجه به سوابق کاری بالا و سن زیر 40 سال به نظر میرسد میتوانید به همراه همسر و فرزندتان به آلمان مهاجرت نمایید.
   ابتدا باید شما برای اخذ ویزای کاری اقدام نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 7. حوری
  حوری گفته:

  سلام من ۳۵ ساله ارشد گرافیک دارم ۱۲ سال سابقه کار با بیمه و همسرم مهندس متالوژی است ۳۹ ساله شرایط کاری برای مهاجرت به کشور آلمان برای ما چگونه است متشکرم که پاسخ میدهید.

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با عرض سلام دوست عزیز
   برای اخذ ویزای کار آلمان با توجه به سابقه کاری میتوانید در صورت تسلز به مدرک زبان آلمانی حداقل سطح B2 اقدام نمایید.
   همچنین شرط سنی زیر 40 سال را هم دارید.
   یشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 8. Amir
  Amir گفته:

  با سلام.من ۳۱ ساله هستم کارشناس بهداشت عمومی با ۲سال سابقه کاد در مرکز بهداشت.وهمچنین طراح و نقاش و کاریکاتوریست هم هستم.گیتاریست و خواننده هم هستم.همسرم هم ۲۶ ساله و کارشناس میکروبیولوژی هستن و آرایشگر.مدرک زبان نداریم ولی پسرداییم توی آلمان هستن و میتونن بهمون کمک کنن.سوالم اینه که آیا میتونیم اقدام کنیم و شانصی داریم برای اقامت و مهاجرت به آلمان یا هر.کشور دیگه ای؟ممنون میشم راهنماییم کنین

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   میتوانید برای اخدذ ویزای کار با موسسه تماس حاصل نمایید تا شرایط شما مفصل تر بررسی گردد.
   لذا با شماره ی 02149196000 تماس بفرمایید.

   پاسخ
 9. یزدان بیگوند
  یزدان بیگوند گفته:

  سلام من 40ساله متاهل و 2فرزند 15سال سابقه کار در زمینه تعمیرات تخصصی توربین گازی و بازرسی جوش و راننده لیفتراک با مدارک معتبر وسابقه بیمه 15سال که در زمینه تعمیرات تخصصی توربین گازی زیمنس آلمان بوده و درحال یاد گیری زبان آلمانی هستم. خواهش می کنم در تلگرام یا تلفنی به من اطلاع بدید که میتونم در زمینه کارم و یا هر کار دیگری به آلمان برم؟

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام دوست گرامی
   آلمان برای کار محدویت سنی دارد.با توجه به سوابق مرتبط شما لازم به بررسی بیشتر مدارک و رزومتان میباشد.لطفا با شماره ی 02149196000 جهت اخذ مشاوره تماس بفرمایید.

   پاسخ
 10. علی
  علی گفته:

  سلام
  خسته نباشید
  جوانی هستم 20 ساله فروشندگی حرفه ای موبایل و تجهیزات جانبی هستم و در زمینه نرم افزاری هم در سطح نیمه حرفه ای هستم
  مدرک تحصیلی دیپلم نقشه کشی معماری دارم و یه تخصصی هم در زمینه گرافیک دارم.
  علاقه شدید برای کار در آلمان دارم و از الان مشکلی در زمینه مالی ندارم ولی از آینده میترسم ک تباه بشه با این اوضاع.میشه بهترین راه برای مهاجرت برای آلمان رو بفرمایید؟

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با عرض سلام خدمت شما
   برای اخذ ویزای کاری آلمان بهتر است تحصیلات شما لیسانس باشد.
   لازم به مشاوره ی بیشتری با شما میباشد.لطفا برای دریافت اطلاعات کامل تر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 11. سمیرا
  سمیرا گفته:

  با سلام،امکان تحصیل و کار در رشته ی حقوق مقطع کارشناسی ارشد در آلمان وجود دارد ؟
  همسر بنده ۲۸ سالشون هست و وکیل هستن قصد مهاجرت داریم لطفا راهنمایی بفرمایید،با تشکر

  پاسخ
 12. مهرداد
  مهرداد گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  من دانشجوی ارشد معماری دانشگاه ازاد مشهد هستم و سال اخرم
  من واسه زمینه کار میخوام اقدام کنم واسه کشور المان
  سوالم اینه که در زمینه کاری معماری به صورت عملکردی و حرفه ای نیازمند هستند و چطوری میتونم مکاتبه داشته باشم واسه درخواست به کار؟؟
  من تازه شروع به یادگیری زبان المانی کردم و فک میکنم میشه همزمان با اتمام درسم به نتیجه مورد نیاز برسم
  سوال دومم اینه داسه کار ردخواست بدم بهتره یا اینکه واسه تحصیل که دوباره ارشد بخونم اونجا همزمان بتونم کار پیدا کنم
  ممنون میشم راهنماییم کنین.

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با لام دوست عزیز
   برای یافتن کار در آلمان میتوانید پیش از یافتن کار در ایران ویزای کاری دریافت نمایید و در آنجا با کمک موسسه ی ما به جست و جو ی کار بپردازید.
   درمورد انتخاب بین تحصیل و کار،لازم است بدانید برای اخذ ویزای کاری باید حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط داشته باشید و مسلط به زبان آلمانی باشید.
   برای تحصیل نیز موردی وجود ندارد و میتوانید اقدام نمایید.لطفا برای دریافت اطلاعات کامل تر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 13. ک.روش حاجی زاده
  ک.روش حاجی زاده گفته:

  سلام،46 ساله هستم و لیسانس مکانیک گرایش ساخت با 24 سال سابقه در صنایع قطعه سازی خودئرو و ودراین زمینه تخصص دارم ،با شرایطی که دارم آیا امکان دریافت ویزای کار آلمان را دارم؟

  پاسخ
 14. سمیرا
  سمیرا گفته:

  سلام ما زن و شوهر مهندس برق هستیم و خودم ۴ سال ستبقه کار در مترو و همسرم ۸ سال در مترو و راه اهن سابقه دارد چطور میتونیم کارهای اقامت رو انجام بدیم اصلا میتونیم ویزای کاری بگیریم

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام دوست عزیز
   برای اخذ ویزای کار آلمان شرایطی اعم از سن شما که باید زیر 40 باشد مهم است.لذا اطلاعات کافی خود را دراختیار ما بگذارید.لطفا برای دریافت اطلاعات کامل تر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 15. علی
  علی گفته:

  باسلام همسرم تکنسین کاشت مو با سابقه 10 سال کار هستن بدون بیمه
  میخواستم بدونم ایا واسه اینگونه شغل ها هم اقامت میدن
  ممنون از شما

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام و احترام

   برای این منظور در وبسایت های کاریابی کشور مورد نظر جست و جو نمایید تا از شرایط لازم مطلع گردید.

   همچنین لطفا برای دریافت اطلاعات کامل تر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با عرض سلام
   شرایط شما لازم به بررسی بیشتری دارد.برای اخذ ویزای آلمان لازم است تا پیش از 40 سالگی اقدام فرمایید.لطفا برای دریافت اطلاعات کامل تر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 16. علی منفرد
  علی منفرد گفته:

  سلام من خواهرم اونجا زندگی میکنه و اینکه دامادمون هم توی یه شرکت فنی هست اون میتونه دعوتنامه کاری برام بفرسته البته مرتبط با تخصص من نیست و مدرکی ندارم و اینکه قبلا هم انگلیس بودم ودرخواست پناهندگی دادم و رد شدم و برگشتم ایران
  اگه بخوام از طریق کار برم اونجا چی کار باید بکنم و چه مدارکی لازم دارم
  ممنون

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با عرض سلام دوست گرامی
   شرایط سنی برای کار در آلمان زیر 40 سال میباشد.همچنین باید به زبان آلمانی هم مسلط باشید.لطفا برای دریافت اطلاعات کامل تر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام. شرایط سنی و مدارک شما باید مورد بررسی قرار گیرد. پیشنهاد می کنیم در این زمینه با شماره 02149196000 ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 17. امیر
  امیر گفته:

  سلام ، وقتتون بخیر ، رشته کارشناسی رادیولوژی رو من ندیدم تو سایت ، امکانش نیست یعنی برا مهاجرت به آلمان اقدام کنم ؟

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام دوست گرامی
   لازم است در موسسات کاریابی یا وبسایت ها به جست و جو ی شغل مورد نظرتان بپردازید و با ارسال رزومه ی کاری و حرفه ای خود اجازه ی کار در آلمان پیدا نمایید.برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 18. علی
  علی گفته:

  با سلام
  من 35 سال سن دارم
  من دارای لیسانس الکترونیک و فوق لیسانس برق قدرت هستم . سابقه کار د0 سال دارم و در زمینه برق و الکترونیک کاملا مسلط هستم مخصوصا در تعمیرات تجهیزات برقی و الکترونیکی . زبانم ضعیفه . من برا ی اقامت و کار در المان چقدر شانس دارم در ضمن مجرد هم هستم .

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام دوست گرامی
   شرایط شما برای اخذ ویزای کار در آلمان مناسب به نظر میرسد.
   با توجه به سن زیر 40 و سوابق کاری و تحصیلات بالا در صورت داشتن مدرک زبان و تسلط کافی بر زبان آلمانی میتوانید موقعیت خوبی را داشته باشید.لطفا برای دریافت اطلاعات کامل تر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام. شرایط سنی و مدارک شما باید مورد بررسی قرار گیرد. پیشنهاد می کنیم در این زمینه با شماره 02149196000 ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 19. پریناز
  پریناز گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  29 ساله هستم و مدرک کارشناسی ارشد در رشته زمین شناسی گرایش پترولوژی دارم با معدل 17/87…زبان آلمانی در حد صفر و زبان انگلیسی در حد آیلتس 6 هستم ولی مدرک زبان ندارم….از آنجایی که دیگه حوصله ادامه تحصیل ندارم آیا شانسی برای پیدا کردن کار در آلمان دارم…!؟

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام خدمت شما
   میتوانید با جست و جو در موسسات کاریابی به نتیجه درابره ی یافتن کار ببرسید.
   برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 20. مجید صحتی یزدی
  مجید صحتی یزدی گفته:

  سلام خسته نباشید جناب دکتر ملک پور خوش خلق
  من فوق لیسانس الکترونیک هستم تخصصم اتوماسیون و رباتیک است معدل فوق لیسانسم از دانشگاه سراسری 18/90 است تمکن مالی هم دارم اختراع و مقاله هم دارم برای ویزای job seeker میخوام اقدام کنم زبان هم در حد ایلس 5/5 هستم لطفا راهنمایی کنسد ممنومم

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با عرض سلام دوست گرامی
   شما شرایط لازم برای اخذ ویزای کاری را اینطور که به نظر میرسد دارا میباشد.
   بهتر است در زبان آلمانی تسلط خود را افزایش دهید زیرا مشاغل آلمان به زبان آلمانی است و لازم به صحبت به این زبان خواهید داشت.
   برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 02149196000 تماس بفرمایید.

   پاسخ
 21. مصطفی
  مصطفی گفته:

  سلام
  من کارشناسی حسابداری دارم و در یکی از موسسات مالی مشغول کارم در ضمن در کار شیرینی پزی و قنادی نیز تجربه دارم به نظرتون من کدام کشور میتونم هم به راحتی کار پیدا کنم و هم واقعیتش زیاد اذیت نشیم خانمم و دو تا بچه کوچک دارم ممنون میشم راهنمایی فرمائید

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 22. رضا
  رضا گفته:

  سلام آقای دکتر عزیز بنده لوله کشی و تهویه مطبوع کار میکنم ولی مدرک دانشگاهی فوق دیپلم کامپیوتر دارم آیا میتوانیم برای کار در اِمان اقدام کنم

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط و رزومه شما باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 23. سمیرا
  سمیرا گفته:

  سلام برادرم لیسانس مهندسی کشاورزی گرایش مهندسی منابع آب با تقریبا ۲ سال سابقه کار مرتبط با رشته دارد. ضمنا بدلیل علاقه و استعداد بسیار در زمینه علم شبکه های کامپیوتری، کلیه دوره های شبکه را گذرانده و قابلیت مدیریت شبکه های کوچک را دارد. ایا اگر زبان المانی را فرابگیرد ایشان شرایط اولیه مهاحرت از طریق ویزای کار دارد؟

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با عرض سلام
   بله میتوانند اقدام نمایند.ترجیحا سابقه ی کار خود را اگر بالاتر ببرند و زبان آلمانی فرابگیرند شانس بیشتری خواهند داشت.
   سن متقاضی نیز مهم است.

   پاسخ
 24. محمد وینساری
  محمد وینساری گفته:

  عرض سلام وخسته نباشیدخدمت دکترملک پور ودست اندرکارانشان سوالی که داشتم این بود که من مدرک تحصیلی ندارم ولی دررشته ی دیزاین داخلی و پارکت کف ساختمان بسیاربسیار موفق هستم و چندین سال هست که دراین زمینه فعالیت های موفقی دارم ، میخواستم ببینم من میتونم به خارج ازکشوربرم برای اقامت کاری مخصوصا کشور کانادا یانه؟

  پاسخ
 25. Arghavan
  Arghavan گفته:

  سلام و وقت بخیر.من مترجمی زبان انگلیسی خوندم. آیلتس و ۶ سال سابقه کار تدریس دارم.آیا برای رشته و حرفه ی من امکان قبولی برای کار توی آلمان هست؟
  ممنون

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 26. محمد قربانی
  محمد قربانی گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من تو ایران از سال 82 شرکت طراحی و تولید دکوراسیون اداری (نجاری مدرن) دارم مدرک فنی و حرفه ای هم در این رشته دارم سن منم 44 سال میباشد ایا میتوان برای مهاجرت به المان اقدام کنم در ضمن دایی من هم بالای 30 سال انجا هست

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با عرض سلام دوست گرامی
   شرایط شما باید مورد بررسی بیشتری قرار گیرد.
   لازم است برای اخذ ویزای کاری آلمان زیر 40 سال باشید.
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 27. مقصودی
  مقصودی گفته:

  با سلام
  38 ساله مرد و متأهل و دارای فرزند دختر 8 ساله هستم
  لیسانس مهندسی کامپیوتر نرم افزار و مدیرعامل شرکت خصوصی با 10 سال سابقه مدیریت و رزومه اجرایی در پروژه های مختلف فناوری اطلاعات
  همچنین همسرم فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر نرم افزار با 13 سال سابقه تدریس در آموزش و پرورش می باشد
  سطح زبان انگلیسی هر دوی ما در حد متوسط است
  مدت زمان اخذ ویزای کار و هزینه آن چقدر است؟
  ممنون از لطف شما بابت پاسخگویی

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با عرض سلام
   پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 28. پژمان
  پژمان گفته:

  سلام وقت بخیر،بنده بدون داشتن مدرک تحصیلی قصد مهاجرت به المان رو دارم و حرفه ی خودم اشپزی غذاهای ایرانی هست،البته میتونم دوره های اشپزی فرنگی هم مثل غذاهای ایتالیایی برم و مدرک بین المللی بگیرم،ایا شانسی برای پیدا کردن کار و کمک از طریق دفاتر خودتون برای هست

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 29. مسعودزندی
  مسعودزندی گفته:

  سلام می خاستم ببینم برای من که تا حدودی کار فنی بلدم کار در المان هست ومیتوانم ویزای کار بگیرم و با خانواده برم ممنون

  پاسخ
 30. محمد
  محمد گفته:

  با سلام و وقت بخیر ، من جوانی 30 ساله هستم دارای مدرک فوق دیپلم معماری و مدرک فوق تخصص تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ . از سال 1380 آشنایی با کامپیوتر دارم و دیپلم کامپیوتر می باشم . آیا امکان پیدا کردن شغل مرتبط با حرفه من وجود داره ؟ میزان هزینه برای این راه چقدره ؟
  ممنون می شم راهنمائیم کنید .
  با تشکر

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام و احترام

   برای این منظور در وبسایت های کاریابی کشور مورد نظر جست و جو نمایید تا از شرایط لازم مطلع گردید.

   همچنین لطفا برای دریافت اطلاعات کامل تر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 31. بهار
  بهار گفته:

  باسلام و تشکر از پاسخگویی مفیدتون
  همسربنده مهندس برق الکترونیک و پیمانکار برق قدرت با دوسال سابقه کاری بدون بیمه هستش.ازچه طریقی برای ویزای کار اقدام کنه بهتره؟و مدرک زبان چی بهتره داشته باشه؟
  ما یه دختر3ساله هم داریم

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   اقدام برای اخذ ویزای کاری شرایط سنیزیر 40 سال،سابقه کاری حداقل 3 سال و بیمه را شامل میگردد.برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ی 02149196000 تماس بگیرید.

   پاسخ
   • جعفرعلیجانی
    جعفرعلیجانی گفته:

    ۱۸سال سابقه کاردرلوله سازی پلی اتیلن و۶ماه دوره دستگاههای المانی بابرندکراس مافای وبتن فیلد ورایفن هایزردیدم سنم ۴۰سال آماده مهاجرت هستم‌‌.09192299387

    پاسخ
    • m h
     m h گفته:

     سلام و عرض ارادت
     دوست گرامی ما برای بررسی دقیق شرایط شما نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد سطح تحصیلات ، شرایط مالی و وضعیت تاهل شما داریم. لذا با کلیک بر روی لینک زیر مشخصات اولیه خود را ثبت نمایید تا مشاورین ما با شما تماس حاصل نمایند.
     https://mie.company/contact-us/

     پاسخ
 32. faride
  faride گفته:

  سلام وقت بخیر. من 24 سال دارم و دانشجو ترم آخرکارشناسی حسابداری هستم وتا الان 2سال سابقه کاردارم.درحال حاضردارم زبان انگلیسی میخونم وبتونم مدرک ایلتس بگیرم.باتوجه به اینکه رشته حسابدری جزلیست مشاغل مورد نیاز آلمان نیست.بنظرشما کدوم کشورچه اروپایی چه کانادا و…. با این شرایط راحتتر پذیرش تحصیلی میده واسه ارشد؟ چقد شانس قبولی دارم

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
    • farzin kargar
     farzin kargar گفته:

     سلام و عرض ادب
     جهت کار در المان باید مدرک تحصیلی داشته باشید و یا با توجه به تخصص های تان پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید ویزای کار این کشور را اخذ نمایید

     پاسخ
 33. لیلا
  لیلا گفته:

  با سلام.بنده دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان انگلیسی از دانشگاه ملی کشور مالزی هستم.حدود 10 سال سابقه اموزشی داشته و مقالاتی نیز چاپ کرده ام. یک دختر 14 ساله دارم و همسرم نیز مدرک کارشناسی تکنولوژی نساجی از ایران و کارشناسی ارشد مکانیک شاخه ارتعاشات از دانشگاه فنی کشور مالزی را دارد. ایشان حدود 16 سال سابق کاری داشته و 43 سال سن دارند. با این توضیحات ایا شرایط کاری و اخذ ویزای کشور المان برای ما مهیا است یا خیر؟ البته همسرم تا حدودی به زبان المانی اشنایی دارد. یعنی 2 ترم در کلاسهای المانی شرکت کرده اند. ولی لازم به ذکر است که مدرک زبان انگلیس را دارند (یعنی لازمه ی پذیرش دانشگاه مالزی گذراندن کلاسهای زبان بوده که گواهی ان داده شده). ممنون میشم از راهنمایی های مفیدتون..لطفا سایت های تماس و شماره های خود را نیز اعلام بفرمایید. سپاس

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با عرض سلام و ادب خدمت شما
   برای اخذ ویزای کاری آلمان شرایط سنی شما باید زیر 40 سال باشد.
   همچنین جهت اخذ اطلاعات و مشاوره ی کامل تر با شماره ی 02149196000 تماس بگیرید.

   پاسخ
 34. نرگس
  نرگس گفته:

  با سلام .خانم 35 ساله هستم و دارای مدرک فوق لیسانس کشاورزی گرایش شناسایی و مبارزه با علفهای هرز .چطور میتونم کاری مرتبط با رشته تحصیلیم در آلمان پیدا کنم .و از این طریق اقدام به مهاجرت و اقامت داشته باشم.

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام و احترام

   برای این منظور باید از وبسایت های کاریابی آلمان استفاده نمایید.

   همچنین لطفا برای دریافت اطلاعات کامل تر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با عرض سلام و احترام
   شرایط سنی شما و مدارم تحصیلی تان اهمیت دارد و باید مورد بررسی قرار گیرد.اطلاعات نمایید پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 35. امین عمادی
  امین عمادی گفته:

  سلام. من راننده پایه یک هستم. گواهینامه کمباین. تراکتور هم دارم. حدود 12سال سابقه پرداخت بیمه تامین اجتماعی.
  میخواستم برا گرفتن ویزای کار در کشور المان چه اقداماتی انجام بدهم.

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با عرض سلام
   مدارک دانشگاهی حداقل لیسانس و یا مدارک فنی قابل قبول مورد نیاز میباشد.
   همچنین شرط سنی هم وجود دارد که باید برای شما بررسی گردد.اطلاعات نمایید پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 36. نوید صابری
  نوید صابری گفته:

  سلام,من میخوام از طریق کاری به آلمان مهاجرت کنم,میخوام بدونم بعد از اخذ ویزای کاری که 6 ماهه هست بعد از اتمام زمان 6 ماه باید برگردم ایران یا همونجا ویزای کاریمو تمدید میکنن؟

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با عرض سلام خدمت شما
   چنانچه برای دریافت اقامت از طریق کار به آلمان مهاجرت نمایید و قرارداد شما 1 ساله و قابل تمیدید باشد نیازی به بازگشت به ایران نخواهید داشت و تا پایان قراردادتان میتوانید مشغول باشید.به تمدید قراردادتان مربوط است.اطلاعات نمایید پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 37. م ز
  م ز گفته:

  سلام
  فرض کنید من با مدرک کارشناسی ارشد ویزای جاب سیکر گرفتم
  و اونجا شغلی از مشاغل موجود در این لیست پیدا کردم مثلا کارگری …
  از طرفی باید درآمد حداقل 40560 یورو در سال باشه تا بلوکارت بگیرم
  آیا شغلهای کارگری میتونن چنین درآمدی داشته باشن؟ تا بشه باهاش ویزا رو تبدیل کرد؟

  پاسخ
 38. غلامرضا
  غلامرضا گفته:

  سلام وعرض ادب غلام رضا هستم بنده مدرک تحصیلی درستی ندارم ( زیر دیپلم) ولی تخصص بنده در رشته برق ساختمان به صورت حرفه ای وتجربی، است .خواستم بدونم چند درصد شانس کار در آلمان را دارم ومیتونم مدرک تخصص خودم رو درآلمان بگیرم وجهت پیشرفت ، به برق صنعت ارتقاء
  بدم، سپاسگذارم.

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام دوست گرامی
   شما برای کار در آلمان یا نیازمند مدرک لیسانس و یا مدارک فنی معتبر میباشید.
   همچنین سن شما نیز باید بررسی شود.
   پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام خدمت شما
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 39. شبنم
  شبنم گفته:

  سلام همسر من دانشجوی دکترا تربیت بدنی است و خودم هم فوق لیسانس این رشته رو دارم و هر دو معلم هستیم رشته تربیت بدنی جز مشاغل مورد نیاز کشور آلمان نیست آیا امکان پیدا کردن شغل مرتبط با رشته مون در این کشور وجود داره?

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام و احترام

   برای این منظور در وبسایت های کاریابی کشور مورد نظر جست و جو نمایید تا از شرایط لازم مطلع گردید.

   همچنین لطفا برای دریافت اطلاعات کامل تر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 40. الهه بابائی
  الهه بابائی گفته:

  با سلام
  ۳۴ ساله و فوق لیسانس مامایی هستم با حدود ۸ سال سابقه کار مامایی آیا آلمان به نیروی کار ماما در بیمارستان یا مراکز بهداشتی نیاز دارد؟

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با عرض سلام دوست گرامی
   بله شما میتوانید به عنوان ماما برای اخذ ویزای کاری اقدام نمایید برای این منظور به سایت های ماریابی آلمان مراجعه کنید.
   پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 41. یاسمن
  یاسمن گفته:

  سلام من مهندسی بهداشت حرفه ای(HSE) میخونم میخواستم بدونم موقعیت شغلی یا ادامه ی تحصیل در آلمان یا دیگر کشور ها هست لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با عرض سلام دوست گرامی
   رشته ی شما رشته ی در حال توسعه و پرتقاضایی میباشد لذا برای اخذ اطلاعات کاری در موسسات و وبسایت های کاریابی آلمان جست و جو نمایید.همچنین لطفا برای دریافت اطلاعات کامل تر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام و احترام

   برای این منظور در وبسایت های کاریابی کشور مورد نظر جست و جو نمایید تا از شرایط لازم مطلع گردید.

   همچنین لطفا برای دریافت اطلاعات کامل تر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 42. موسی بلالی
  موسی بلالی گفته:

  با سلام خدمت دوست عزیزمون جناب آقای ملک پور. عرض اردات
  با توجه به تحقیق اولیه جهت ویزای کاری برای آلمان با لیسلنس رشته علوم آزمایشگاهی متوجه شدیم نگاه و کار در ایران متفاوت از کشورهای اروپایست و ابهاماتی در این موضوع و نحوه اقدام جهت ویزای کاری هست.اطلاعات موثق شما را خواستاریم .
  چه پیشنهادی با لیسانس علوم آزمایشگاهی /28ساله پایان خدمت /مجرد/در حال گذراندن آیلتس و خودآموزی زبان آلمانی /با تشکر

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با عرض سلام
   چنانچه سابقه ی کار با بیمه داشته باشید سن شما بسیار مناسب برای اخذ ویزای کاری در آلمان میباشد.
   برای تحصیل در مقطع ارشد هم میتوان اقدام نمود که مدرک شما نیاز به معادل سازی دارد.
   پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 43. فرانک
  فرانک گفته:

  سلام همسرم لیسانس صنایع غذایی هست و۱۵ سال سابقه کاربه عنوان مدیر تولیددریکی از شرکتهای معتبر را داردآیا درآلمان میتونه کارمناسب بارشته خودش پیداکنه؟

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام دوست گرامی
   برای کسب اطلاعات در این زمینه باید به وبسایت های کاریابی کشور مورد نظر مراجعه کنید.

   پاسخ
 44. پرویز
  پرویز گفته:

  سلام. من 46 ساله هستم دارای مهندسی طراحی و نقشه کشی صنعتی و کارشناس ارشد مهندسی صنایع هستم. مدت 20 سال سابق کار در ساخت و تولید تجهیزات صنایع نفت و گاز دارم. آیا میتونم برای کاراز کشور آلمان ویزا بگیرم؟؟؟
  لطفاً راهنمایی کنید.

  پاسخ
 45. hf
  hf گفته:

  سلام من اچ اف میخام به صورت پناهندگی وارد المان بشم برق کار ساختمان وصنعتی هستم باید مدارکم ترجمه به المانی بشه.ایا به پناهندگان کارمیدن.یابهترین راه ویزای کاری بگیرم چگونه این راه روبرم ویزا کار.مرسی راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام و احترام. بزرگوار در خصوص پناهندگی خدماتی ارایه نمیشود.به دلیل سختی ها و مشکلات موجو در اخذ پناهندگی بهتر است روش دیگری را برگزینید.همچنین برای پاسخ گویی به این سوالات نیاز به اطلاعات جامع تری است. اگر قصد دارید از طرق قانونی مهاجرت کسب اطلاعات نمایید پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 46. علیرضا
  علیرضا گفته:

  سلام و وقت بخیر .
  مهندس برق -قدرت ، 45 ساله با 20 سال سابقه کار مرتبط در زمینه پست های فشار قوی .
  در ضمن دانش آموز زبان آلمانی در سطح A1.1 .
  فقط می خواسنم بدانم با داشتن این سن ، شانسی برای کاریابی در زمینه تخصصی در کشور آلمان دارم ، که در صورت ممکن بودن این مسله دوره زبانم را ادامه دهم .
  با تشکر از لطف شما

  پاسخ
 47. مجی
  مجی گفته:

  من فوق دیپلم برقم.فنی کارم و از سیم پیچی و تابلو برق چیزای بلدم.فکر میکنید کاری هست برامن؟درضمن پاسپورت و ویزاندارم

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با عرض سلام
   یافتن کار به سوابق کاری شما و مهارت های شما وابسته است.
   داشتن مدرک لیسانس شانس شمارا بالاتر خواهد برد.
   پاسپورت و اخذ ویزای کاری المان هم ضروری است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 48. حمید افضلی
  حمید افضلی گفته:

  سلام
  من کارشناسی مکانیک گرایش تهویه مطبوع از دانشگاه دولتی با معدل بالای 18 دارم مچنین تافل با نمره 80 دارم با دستگاههای به روز تهویه مطبوع اشنایی کامل دارم و به صورت پاره وقت هم سابقه کار دارم
  با نرم افزارهای طراحی تهویه اشنای کامل دارم
  و 33 ساله و مجرد هستم میخواستم بدونم امکان پیدا کردن کار در المان رو دارم؟

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با عرض سلام
   برای یافتن کار در موسسات کاریابی جست و جو نمایید
   همچنین سوابق کاری شما و مهارت های شما اهمیت دارند.جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 49. زهرا
  زهرا گفته:

  با سلام و احترام

  خانمی ۳۰ساله هستم متاهل با مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع تحلیل سیستم و مسلط نرم افزارهای تعمیر و نگهداری و آفیس و فوق لیسانس مدیریت اجرایی ،همسرم هم ۳۰ ساله و مسلط به سخت افزار میباشند ، زبان اینگلیسی هردوی ما در حد مکالمه می باشد ایا برای مهاجرت و اخذ اقامت آلمان بهتره که آیلتس ۶یا ۷بگیریم یا پیگیر زبان المانی باشیم؟

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام دوست گرامی
   چنانچه برای تحصیل در آلمان قصد مهاجرت دارید در صورت نداشتن مدرک آلمانی پیش از تحصیل لازم است زبان آلمانی را در آنجا فرابگیرید.
   برای اخذ ویزای کار و بالا بردن شانس کاریابی نیز حتما مسلط به زبان آلملنی باید باشید.

   پاسخ
 50. محمددهقان
  محمددهقان گفته:

  سلام وقت بخیر من وخانومم صنایع دستی ازقبیل فرش بافی،گلیم،جاجیم و….هستیم میتونیم برا مهاجرت اقدام کنیم واسه آموزش یا کارگاه داشته باشیم.اگه میشه به ایمیلم جواب بدین
  باتشکر

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام و ارادت
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 51. حامد
  حامد گفته:

  سلام خسته نباشید من لیسانس مهندسی بازرسی جوش دارم و ۱۲ سال سابقه کاری دارم میخواستم راهنماییم کنید بصورت قانونی بتونم برم آلمان برا کار

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام دوست گرامی
   با سابقه ی کاری خوب میتوانید این اقدام را بنمایید.
   جهت اخذ مشاوره با شماره 02149196000 تماس بگیرید.

   پاسخ
 52. پیام
  پیام گفته:

  پیام هستم ۴۵ ساله ۲۶ سال سابقه حرفی در کار پالایشگاه و پتروشیمی و نیروگاه رو دارم تاسیاست لوله کشی سرد وگرم حرفه ای انجام میدم کارهای لوله کشی برودتی خواهشمندم اگر در رابط با کار من کاری هست من اماده برای خارج از کشور هستم

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با عرض سلام دوست گرامی
   لازم است در موسسات کاریابی کشور مورد نطظرتان جست و جو نمایید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 53. بنیامین
  بنیامین گفته:

  سلام ببخشید رشته تحصیلی من زمین شناسی تویه این لیست نیست یعنی نمیتونم اونجا دنبال کار باشم از رشته تحصیلیم

  پاسخ
 54. parisa
  parisa گفته:

  باسلام…خیلی ممنون از اطلاعاتی ک در اختیارمون قرار دادین…من مهندسی شیمی خوندم و الان ۲ ساله ک مشغول بکار در کارخانه نئوپان هستم،بنظر شما آیا در این فیلد میشه کار مناسبی در کشور المان پیدا کرد؟ممنونم

  پاسخ
 55. مسعود طهماسبی
  مسعود طهماسبی گفته:

  با سلام
  بنده مهندسی عمران دارم و دانشجوی فوق لیسانس مکانیکم که فقط پایان نامه ام مونده و یک شرکت دارم که 8قرارداد نفت وگاز دارم ولی هنوز رتبه نگرفتم آیا میتونم در صنعت نفت وگاز آلمان شغلی پیدادکنم تقریبا 8 سال هم سابقه بیمه نفت و گاز دارم و سرپرست کنترل کیفی پایپینگ ومخازن و سویل بودم

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام دوست گرامی
   شما شرایط اخذ ویزای کاری را در صورتی که زیر 40 سال میباشید خواهید داشت
   و برای یافتن کار باید در موسسات کاریابی و وبسایت ها به جست و جو بپردازید.با توجه به صنعتی بودن آلمان و ارتباط رشته ی شما،میتوانید موفق عمل کنید.لطفا برای دریافت اطلاعات کامل تر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 56. علی
  علی گفته:

  سلام
  من دارای لیسانس مهندسی مکانیک با 16 سال سابقه کار در صنعت خودرو سازی و همچنین فوق لیسانس مدیریت اجرائی هستم. 41 سال سن دارم. برای اخذ ویزای کار آلمان چطور باید عمل کنم؟ ضمنا امکان همراهی همسر و دو فرزند خود را در آلمان دارم یا خیر؟
  با تشکر

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام
   با اخذ ویزای کاری میتوانید همراه اعم از همسر و فرزندان وابسته و محصل خود را ببرید.
   این را در نظر داشته باشید کهاخذ ویزای کار در آلمان محدودیت سنی نیز دارد.(حداکثر 40 سال)

   پاسخ
 57. بیتا
  بیتا گفته:

  سلام
  من در رشته ی دهم ریاضی هستم ولی میخوام در آلمان طراحی لباس بخونم باید در هنرستان گرافیک بخونم یا پذیرش از ریاضی بهتره؟

  پاسخ
 58. رسول
  رسول گفته:

  سلام من رسول هستم35ساله .مدرک تحصیلی من دیپلم فنی برق هست .دور زمینه برق ساختمان های مسکونی تجاری و…مهارت دارم. باسیستم هوشمند سازی واعلام حریق سیستم حفاظتی نظارتی اشنایی کامل دارم.بااین شرایط درالمان وای دیگر کشورهای اروپایی کار خوب پیدا میشود.ممنون میشم راهنمایی فرمایید.

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با عرض سلام خدمت شما
   باید به جست و جو در موسسات کاریابی بپردازید.
   لطفا برای دریافت اطلاعات کامل تر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 59. علی
  علی گفته:

  سلام من 44 سالمه.فوق لیسانس کاغذسازی دارم و 20 سال سابقه کاری مرتبط. دوره تخصصی کاغذ رو هم در آلمان در سال 2001 گذروندم. آیا میتونم ویزای کار بگیرم.

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با عرض سلام دوست گرامی
   ویزای کاری آلمان محدودیت سنی قبل از 40 سال دارد.
   لطفا برای دریافت اطلاعات کامل تر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 60. یزدان بیگوند
  یزدان بیگوند گفته:

  سلام من 40ساله متاهل و 2فرزند 15سال و 4ساله دارم که 15سال سابقه کار در زمینه تعمیرات تخصصی توربین گازی و بازرسی جوش و راننده لیفتراک با مدارک معتبر وسابقه بیمه. چطور میشه که برای کار در آلمان یا هر کشور اروپایی اقدام کنم؟ اگر شرایطش رو دارم لطفا اطلاع بدید
  09371365246

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام و احترام
   اخذ ویزای کار آلمان محدودیت سنی تا 40 سال دارد.
   لطفا برای دریافت اطلاعات کامل تر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با عرض سلام خدمت شما
   لطفا در موسسات و وبسایت های کاریابی آلمان این مورد را جست و جو بفرمایید.
   ضمنا در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی با شماره ی 02149196000 تماس بفرمایید.

   پاسخ
 61. محمد حسین ترهنده
  محمد حسین ترهنده گفته:

  سلام. با سپاس فراوان بابت توضیحاتتون. من کارشناس رادیولوژی فارغ التحصیل از دانشگاه شهید بهشتی هستم. 29 سال سن دارم. میخواستم بدونم چقدر شانس دارم که بعد از ورود به کشور آلمان بتونم زودتر در رابطه با رشتم کار پیدا کنم؟ رشته من مورد نیازشون نبود تو این لیست.

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با عرض سلام دوست گرامی
   رشته ی شما به صورت جداگانه جزو رشته های آلمان نمیباشد زیرا دانشجویان پزشکی این رشته را جزو دروسشان میگذرانند.
   برای جست و جوی شغل مورد نظر باید کمی بیشتر در وبسایت ها کاریابی آلمان جست و جو بفرمایید.
   لطفا برای دریافت اطلاعات کامل تر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 62. کشاورز
  کشاورز گفته:

  سلام کشاورز هستم 37 ساله متاهل بدون فرزند دارای فوق دیپلم تعمیرات مکانیکی دارای دو مدرک فنی حرفه ای مجزا هر کدام 6 ماه در رشته تعمیر کار اتومبیلهای سواری وسنگین وادوات کشاورزی دارای 5سال سابقه فنی در شرکت داروسازی دارای 16 سال سابقه بیمه میخواستم المان ویزای کاری بگیرم برام کار پیدا میشه فقط زبانم یه کم ضعیفه گیر نمیدن برا زبان بعد اگه بخوام شما انجام میدین در ضمن خانومم هم فوق دیپلم دارن در شرکت داروسازی به مدت 7سال سابقه بیمه در قسمت ازمایشگاه تکنسین ازمایشگاه مشغول به کار هستند باهم میخوایم بریم زبانشون هم ضعیفه شما انجام میدین کاریابی رو بسیار سپاسگذارم

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با عرض سلام خدمت شما
   به عرضتان میرسانیم که برای کاریابی در کشور آلمان الزاما باید زبان آلمانی فرابگیرید.
   همچنین باید بررسی نمایید در موسسات و وبسایت های کاریابی د رخصوص وجود شغلی بر اساس تجربه ی شما.

   پاسخ
 63. فهیمه
  فهیمه گفته:

  سلام. بنده معلم ریاضی با مدرک ارشد از دانشگاه ازاد ریاضی با سابقه ۱۲ سال هستم. احیانا برای معلمان و مهاجرت انها سختگیری یا ممانعتی هست؟ میتونم بعنوان معلم ریاضی اونجا مشغول به کار بشم؟

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام دوست گرامی
   از آنجا که برای بالا بردن شانس خود لازم است زبان آلمانی بلد باشید،این موضوع را فراموش نفرمایید.
   از نظر شغلی هیچ ممانعت وجود ندارد.
   لازم است برای کاریابی و اخذ ویزای کاری اقدام نمایید.
   برای دریافت اطلاعات کامل تر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 64. عبداله عرشی رفیع
  عبداله عرشی رفیع گفته:

  سلام. به شما آقای ملک پور در مورد کار در آلمان از شما در خواست دارم که هزینه به آلمان چقدر باید داشته باشیم. از شما خواهش میکنم هر کدام کشور را معرفی می‌کنید در مورد هزینه های آن توضیح دهید . ممنون با آرزوی موفقیت. سلامتی برای شما و همه همکاران تان.

  پاسخ
 65. تیم مقاله نویسی
  تیم مقاله نویسی گفته:

  با سلام و احترام
  میتوانید برای این منظور در وبسایت آنابین جست و جو بفرمایید تا ببینید آیا نام دانشگاهتان موجود میباشد یا خیر.
  همچنین برای جست و جوی کار به جز مدارک تحصیلی مواردی مثل سوابق پژوهشی،سوابق کار،مقالات و غیره مهم است.

  پاسخ
 66. تیم مقاله نویسی
  تیم مقاله نویسی گفته:

  با سلام و احترام

  برای این منظور در وبسایت های کاریابی کشور مورد نظر جست و جو نمایید تا از شرایط لازم مطلع گردید.همچنین آلمان شرط سنی زیر 40 سال برای ویزای کار دارد.
  همچنین لطفا برای دریافت اطلاعات کامل تر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

  پاسخ
 67. افشین
  افشین گفته:

  سلام… بنده ۴۶ ساله هستم . تخصص و سابقه در زمینه های مختلفی دارم. اگه آلمان شرط سنی برای ویزای کار داره چه راه دیگه ای برای اقامت پیشنهاد میکنید. مثلا با سرمایه گذاری می تونم مقیم کشور آلمان بشم. با تشکر از پاسخ جنابعال

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با عرض سلام و ادب دوست بزرگوار
   برای سرمایه گذاری در آلمان نیاز به ثبت شرکت و راه اندازی بیزینس دارید و برای موفقیت لازم است فردی با تجربه در این زمینه باشید.همچنین نیاز به بیزینس پلن خواهید داشت.لذا باید شرایط را بسنجید.

   پاسخ
 68. علی
  علی گفته:

  باسلام و درود به شما…بنده مدت ۲۰ سال سابقه ی کاری در شرکت ملی حفاری بعنوان جوشکار کد هستم واکنون ۴۸ ستل سن دارم میخواستم بدونم میتونم بااین شرایط سنی که دارم در یکی از شرکتهای حفاری نفت مشغول بکار بشوم البته باید بگویم بنده به این شغل تسلط کامل دارم ودر این خصوص تست فرم دارم ..لطفا چنانچه مقدور باشد راهنمایی نماییذ ..قبلا از شما بی نهایت سپاسکزارم ‌.

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با عرض سلام دوست گرامی
   اخذ ویزای کار آلمان در سنین بالاتر از 40 سال با ریسک بالایی همراه است.لطفا برای دریافت اطلاعات کامل تر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
  • m.m
   m.m گفته:

   سلام و ارادت

   سوال شما خیلی کلی هستش لطفا جهت دریافت اطلاعات بیشتر از کارشناسان مجرب ما با شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 69. ماهان
  ماهان گفته:

  سلام وقت بخیر
  بنده ۴۰ سال سن دارم و دارای مدرک فوق دیپلم جهانگردی و دارای سابقه کار در هتل های معتبر و بزرگ تهران میباشم.مسلط به زبان انگلیسی.همسر اینجانب هم دارای مدرک فوق دیپلم حسابداری و همچنین مدرک فنی و حرفه ای آرایشگری هستند همراه با چندین سال سابقه کار.دارای دو فرزند ۹ ساله و ۶ ساله .در خواست بنده برای رفتن به کشور آلمان میباشد و تفاوتی ندارد ک اینجانب بروم و بعد ازمدتی خانواده بیایند.لطفا راهنمایی کنید و اینکه از طریق ویزای جاب سیکر، و یا هر راه دیگری که بشود برای اقامت با خانواده اقدام کرد.
  سپاس از صبوری شما

  پاسخ
  • samira mirzaaaghyi
   samira mirzaaaghyi گفته:

   سلام و عرض ادب
   برای ویزای جستجوی کار آلمان باید مدرک کارشناسی در رشته های فنی و مهندسی داشته باشید. اما در کشورهایی همچون هلند، دانمارک، کانادا و اترش رشته شما مورد نیاز است و با گذراندن دوره های کوتاه مدت آموزشی در این رشته می توانید ویزای کار و اقامت دریافت نمایید. در صورت تمایل به بررسی شرایط خود و مراحل اقدام می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 70. Ali
  Ali گفته:

  سلام.
  من آقا ۳۱ ساله دارای مدرک لیسانس متالورژی هستم و ۷ سال سابقه کار در زمینه بازرسی فنی سیستم های لوله کشی، خطوط لوله و مخازن صنعت نفت را دارا می باشم.
  آیا اخذ ویزای کار برای بنده امکان پذیر است؟
  سپاس

  پاسخ
  • samira mirzaaaghyi
   samira mirzaaaghyi گفته:

   سلام و عرض ادب
   شما در صورت داشتن تجربه کاری در زمینه رشته تحصیلی تان می توانید ویزای کاری برای کشورهایی همچون آلمان، اتریش و آفریقای جنوبی دریافت نمایید. برای بررسی شرایط خود و پروسه اخذ ویزا می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 71. مصطفی یزدانی
  مصطفی یزدانی گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  بنده 34 سال سن دارم و اکنون آتش نشان در یک کارخانه بزرگ صنعتی با 10 سال سابقه کار می باشم و دارای مدرک فوق دیپلم برق صنعتی و مهندسی حرفه ای ایمنی و بهداشت و محیط زیست در صنایع (HSE) از دانشگاه علمی کاربردی با معدل 18.86 می باشم.تا حدودی کارهای فنی از عهده ام برمی آید و قابلیت دریافت و یادگیری سریع موارد فنی و مهارت را دارم.متاهل و دارای یک فرزند سه سال ونیمه دختر می باشم.
  علاقه خاصی به مهاجرت را دارم….
  مدرک زبان ندارم
  ولی متاسفانه هیچ گونه اطلاعاتی از پروسه انجام کار ندارم.لطفا بنده را راهنمایی کنید تا در این رابطه به نتیجه دلخواه برسم . باکمال تشکر

  پاسخ
  • samira mirzaaaghyi
   samira mirzaaaghyi گفته:

   سلام و عرض ادب
   برای انجام مهاجرت درست باید مشاوره کامل در زمینه روشهای مهاجرتی و بررسی شرایط خود و همسرتان در هر یک از این روشها داشته باشید. شرایط مالی شما و همچنین شرایط تحصیلی و سن همسر شما نیز برای انتخاب بهترین روش مهاجرت برای شما حائز اهمیت است. به همین منظور می توانید با کارشناسان ما مشاوره داشته باشید و تماس بگیرید

   پاسخ
 72. مونيكا شهوند
  مونيكا شهوند گفته:

  سلام و خسته نباشيد
  من خانمي ٤٢ ساله هستم فوق ليسانس فيزيك داري دو مدرك كار هنري از فني حرفه اي، مدير عامل شركت و عضو اتاق بازرگاني
  همسرم مقيم كشور آلمان ولي متاسفانه به دلايلي كه نميفهمم مدتي است اقداماتش(در صورت صداقت داشتن )به جايي نرسيده…ميخواستم بپرسم خودم ميتونم براي اقامت در آلمان بدون وابستگي به اقامت دائم همسرم اقدام كنم.
  بسيار ممنون و سپاسگذارم

  پاسخ
  • to.m
   to.m گفته:

   با سلام و احترام
   دست بزرگوار شما میتوانید خودتان اقدام نمایید اما باید شرایط شما و همسرتان کامل مورد ببرسی قرار گیرد تا به قطعیت نظر داد وراهکار برای شما ارائه نمود.برای ارزیابی شرای خود و همچنین کسب اطلاعات بیشتر با شماره دفاتر موسسه 0214919000تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 73. امیر
  امیر گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  اطلاعات مفیدی را در سایتتان قرارداده اید و از این بابت تشکر میکنم.
  من آقا 25 ساله دانشجوی سال اخر مدیریت بازگانی بین الملل در مقطع کارشناسی ارشد هستم. با توجه به اینکه رشته ی من در لیست رشته های مورد نیاز کار برای المان نبود، شما چه پیشنهادی برای اقامت در المان دارید؟ ایا راحت ترین راه همچنان تحصیل می باشد؟ و اینکه اگر پیشنهاد شما تحصیلی می باشد رشته ایی که پس از اتمام سریعا جذب کار شود در حال حاضر مناسب من باشد چیست؟
  آیا برای گرفتن پذیرش مقطع دکترا و گرفتن فاند موسسه شما فعالیت دارد؟
  با تشکر

  پاسخ
  • to.m
   to.m گفته:

   با سلام و احترام
   با توجه به رشته تحصیلی شما کاریابی در آلمان درصد پایینی را دارد.شما می توانید برای فوق لیسانس مجدد اقدام نمایید چرا که برای اخذ دکترا شما نیاز به یک سوپروایزر دارید.در همین رشته میتوانید برای فوق لیسانس مجدد اقدام نمایید و وارد بازار کار در دیگر کشور های اروپایی نظیر دانمارک و هلند شوید.برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره دفاتر 02149196000تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 74. مری
  مری گفته:

  با سلام و خسته نباشید. ۲۹ سالمه و مدرک کارشناسی ارشد عمران گرایش مهندسی اب دارم و خانمم ۲۷ سالشون هست و مدرک کارشناسی ارشد کشاورزی گرایش تغذیه دام دارن. مدرک زبان نداریم ولی زبان انگلیسیمون در سطح متوسط هست. به نظر شما برای ویزا کاری اقدام کنم یا تحصیلی؟؟ ممنون از وقتی که گذاشتید.

  پاسخ
  • to.m
   to.m گفته:

   با سلام و احترام
   شما می توانیدبرای فوق لیسانس مجدد اقدام نمایید و بعد اقامت تحصیلی خود را به اقامت کاری تبدیل نمایید.شما شرایط سنی مناسب را دارا می باشید.

   پاسخ
 75. مصطفی
  مصطفی گفته:

  سلام و سپاس فراوان بابت اطلاعات مفیدی که میدید
  من 36ساله افسر دوم نامحدود کشتیهای اقیانوس پیما مسلط به زبان انگلیسی ولی المانی نه دو سال سابقه بیمه مرتبط با کار و داری مدرک غواصی صنعتی بدون سابقه ی بیمه
  همسرم فوق لیسانس برق شاغل در سازمان نظام مهندسی با سه سال سابقه ی کار
  به نظر شما وضعیت ما برای دریافت ویزای کار در المان و یا هر کشور اروپایی چگونه هست ؟

  پاسخ
  • to.m
   to.m گفته:

   با سلام و احترام
   د.ست بزرگوار شرایط شما و همسرتان جهت اخذ ویزای کار در آلمان و اتریش بسیار عالی است .در آلمان متخصصینی چون همسر شما با رشته ای که تحصیل نموده اند دچار بحران نیروی کار است و نیاز به نیروی کار دارد.جهت اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر موسسه ملک پور تماس حاصل فرمایید و بصورت کامل اطلاعات کسب نمایید.۴۹۱۹۶۰۰۰ـ (۰۲۱)

   پاسخ
 76. بیژن مظاهری
  بیژن مظاهری گفته:

  رشته من تزریق پلاستیک ۱۸ سال سابقه کار کارگاه تولید قطعات خودرو و ابیاری قطره ای و لوله و اتصالات دارم ایا میتونم اقدام کنم؟

  پاسخ
  • to.m
   to.m گفته:

   با سلام و احترام
   دوست بزرگوار برای اخذ ویزای کار آلمان شما باید حذاقل مدرک لیسانس باشید درصورت دارا بودن یا نبودن مدرک لیسانس می توانید باید تلفن دفاتر موسسه تماس بگیرید تا به نتیجه مطلوب دست یابید. ۴۹۱۹۶۰۰۰ـ (۰۲۱)

   پاسخ
 77. حسین
  حسین گفته:

  سلام من کارم تاسیسات مرتبط با تصفیه پس اب صنعتی ودر کارم صفر تا ۱۰۰ تخصص دارم و فنی در تمام زمینه ها از جمله مکانیک برق لوله کشی ازمایشات اب و متاهل و دو فرزند ۹ و۶ سال میباشم ایا در رابطه با حرفه هام میتونم به المان مهاجرت کنم

  پاسخ
  • samira mirzaaaghyi
   samira mirzaaaghyi گفته:

   سلام و عرض ادب
   برای مهاجرت کاری به آلمان و اخذ ویزای کار آلمان باید مدرک دانشگاهی داشته باشید. در صورت گذراندن دوره های آموزشی در برخی کشورها همچون دانمارک و هلند می توانید اقامت کاری دریافت کنید که البته سن و پشتوانه مالی شما حائز اهمیت است. در صورت تمایل به بررسی بیشتر شرایط مهاجرت خود می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید

   پاسخ
 78. زانیار
  زانیار گفته:

  سلام.اگر همسرم بتونه ویزای تحصیلی ایتالیا رو بگبره و من و پسر2 سالم باهاش بریم شرایط کار واسه ی من چطوریه اونجا؟محدودیت ساعت کار دارم؟

  پاسخ
  • samira mirzaaaghyi
   samira mirzaaaghyi گفته:

   سلام و عرض ادب
   شما با ویزای همراه ایتالیا ممنوعیت اجازه کار خواهید داشت و در صورتی که تخصص خاصی داشته باشید و مرتبط با آن تخصص موفق به استخدام در یک شرکت ایتالیایی شوید می توانید اجازه کار بگیرید. پیشنهاد می شود برای کشورهایی که به همراه اجازه کار داده می شود اقدام به پذیرش کنید همانند کشور کانادا و دانمارک
   برای مشاوره و بررسی کامل تر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید

   پاسخ
 79. مينو
  مينو گفته:

  سلام
  وقت بخير ٤٢ساله و خانم
  فوق تخصص اكو
  به خاطر دخترم ميخوام برم
  تجربه كار ١٠ساله هيت علمي و مدرك اكادميك دارم
  ميتونم فرصتي داشته باشم
  ميشه راهنمايي كنيد
  كشور ديگه اي هم باشه ممنون ميشم

  پاسخ
  • samira mirzaaaghyi
   samira mirzaaaghyi گفته:

   سلام و عرض ادب
   برای راهنمایی شما و انتخاب بهترین روش برای مهاجرت شما شرایط مالی، سن شما و سن فرزند حائز اهمیت است. شما در صورت داشتن شرایط لازم می توانید برای آموزش و یا کار اقدام کنید. توصیه می کنیم برای مشاوره دقیق تر و بررسی شرایط با کارشناسان ما تماس بگیرید

   پاسخ
 80. Valid
  Valid گفته:

  باسلام
  من مدرک دریانوردی دارم وهمینطور مدرک غواص تجاری در صنعت جوشکاری در عمق ۷۰متری و تجربه کار ملوانی روی کشتی با تناژ۳۰۰۰هزارممنون میشم راهنمایی کنید چطور میتونم ویزای کار بگیرم برای کشورهای خارجی و هزینه اش چقدر میباشد

  پاسخ
  • samira mirzaaaghyi
   samira mirzaaaghyi گفته:

   سلام و عرض ادب
   برای اخذ ویزای کار ابتدا مدرک تحصیلی و تخصصی شما بررسی می شود و حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز برای ویزای کار مدرک کارشناسی می باشد. البته با گذراندن دوره های خاص آموزشی در برخی کشورها مانند دانمارک و کانادا ویزای کار به شما داده می شود. برای بررسی این موضوع و شانس شما شرایط سنی شما نیز حائز اهمیت است که می بایست با کارشناسان مشاوره کامل تری داشته باشید.
   موفق باشید

   پاسخ
 81. ابراهیم
  ابراهیم گفته:

  باسلام
  وقت بخیر،من 36 سال سن دارم، مدرک لیسانس عمران، 16 سال سابقه کار و 12 سال سابقه بیمه دارایی مدرک جوشکاری، مسلط به نرم افزار اتوکد،متاهل هستم، همسرم ارشد ادبیات و 10 سال سابقه تدریس در مقطع دبستان و 7 سال سابقه بیمه،میخواستم ببینم با این شرایط امکان پذیرش کاری در آلمان هست؟

  پاسخ
  • samira mirzaaaghyi
   samira mirzaaaghyi گفته:

   سلام و عرض ادب
   بله به طور حتم شما با این رزومه می توانید برای ویزای کار آلمان، اتریش و سایر کشورهای اروپایی با دوره های خاص درخواست دهید. برای بررسی جزئیات بیشتر در رابطه با مدارک لازم برای ویزای کار و فرایند اقدام می توانید با کارشناسان ما ر تماس باشید.
   موفق باشید

   پاسخ
 82. ستاره
  ستاره گفته:

  سلام من 20 سالمه و سفالگری میکنم می خواستم بدونم امکانش هست چند تا از نمونه کار هام رو برای تعدادی از شرکت هاشون بفرسم؟و اینکه اگه از کار هام خوششون بیاد و استخدامم کنن میتونم برای زندگی اقامت بگیرم به واسطه شغلم؟؟

  پاسخ
  • samira mirzaaaghyi
   samira mirzaaaghyi گفته:

   سلام و عرض ادب
   برای استخدام و کار تخصصی در این زمینه شما می بایست در ابتدا اقامت کشور را اخذ نمایید و سپس مدارک آموزشی مرتبط با این حرفه را دریافت کنید. در مورد شرایط و روشهای اخذ اقامت خود می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 83. سحر
  سحر گفته:

  سلام
  من ۳۲ ساله هستم
  مدرک لیسانس زبان انگلیسی دارم
  سه مدرک فنی حرفه ای در زمینه ارایشگری و تتو و گریم دارن
  مطلقه هستم
  جواز کسب در زمینه ارایشگری هم دارم
  میخاستم بدونم امکان اخڌ ویزای کار در المان دارم؟؟؟

  پاسخ
  • samira mirzaaaghyi
   samira mirzaaaghyi گفته:

   سلام و عرض ادب
   برای اخذ ویزای کار آلمان باید مدرک دانشگاهی در سطح کارشناسی داشته باشید و با مدارک فنی و حرفه ای شانس بالایی برای مهاجرت کاری ندارید. البته در برخی کشورها همچون هلند و دانمارک برای ورود به بازار کار دوره های اموزشی خاصی ارائه می گردد که در این مورد می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و مشورت نمایید

   پاسخ
 84. شهاب
  شهاب گفته:

  سلام. شنیدم مالیات در آلمان خیلی بالاست. ایا یک پرستار تازه وارد شده در آمان میتواند زندگی مرفه و بدور از دغدغه مالی داشته باشد. و یک پرستار بعد از چند سال میتواند یک خانه و ماشین خوب برای خود دست و پا کند

  پاسخ
 85. مهدی
  مهدی گفته:

  سلام من 22 سالمه و کارشناسی شیمی دارویی تموم کردم ولی سابقه کار ندارم بنظرتون میتونم کاری تو المان بیابم ؟ و چجوری میتونم برای ویزای کار اقدام کنم ضمنا خدمت سربازی هم نرفتم.ممنون میشم بیشتر راهنماییم کنین.ممنون

  پاسخ
 86. f.sha
  f.sha گفته:

  باسلام
  بنده کارشناس هوشبری هستم 4 سال سابقه کار در بیمارستان دارم و 25 سال هم سن دارم ، سوالم این بود که امکان اخذ ویزای کار در کشور آلمان برام وجود دارد ؟ اگر هست هزینه های اخذ ویزای کار چقد هست ؟ سپاسگذارم

  پاسخ
 87. ali
  ali گفته:

  باسلام
  بنده 35 سالمه و دارای مدرک کارشناسی مهندسی بهداشت صنعتی هستم 10 سال سابقه کار مفید در صنعت خودروسازی و سیستم بازرسی دولتی هستم . همسرم کارشناس بیهوشی هست و 25 سالشونه و دارای 4 سال سابقه کار مفید بیمارستانی در شغل تخصصی خودشون هستن ، لطفا در رابطه باامکان اخذ ویزای کار راهنمایی بفرمایید.سپاسگذارم

  پاسخ
 88. اسما
  اسما گفته:

  سلام. من و همسرم 31 ساله و یک فرزند داریم. من لیسانس نقشه برداری از دانشگاه دولتی و 7 سال سابقه کار دولتی دارم و هر دو سطح زبان انگلیسی مان در حد نمره 7 آیلتس است. با توجه به اینکه همسرم لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه پیام نور دارند و به مدت 8 سال مشغول تدریس فیزیک بصورت خصوصی در موسسه و مدارس غیرانتفاعی هستند، می توانیم امیدوار باشیم پس از مهاجرت به آلمان همسرم باشغل دبیری فیزیک مشغول به کار شوند و به چه صورت می توانیم اقدام به مهاجرت به المان کنیم؟

  پاسخ
 89. حسین
  حسین گفته:

  سلام راننده پایه یک ویژه جرثقیل بلدوزر لودر بیل گریدر لیفتراک و راننده تاویرکران نصف ارتفاع جوشکاری اسکله فلزی بتنی ونیروی رسانی اجرایی در زمینه پروژه های عمرانی سدسازی نیروگاه ها و پالایشگاه کارخانه سیمان و غیره فعالیت داشتم خواهشمند است دراین مورد اقدامات لازم را مبذول بفرمایید تماس09144539562 09018520639

  پاسخ
 90. Morteza
  Morteza گفته:

  سلام من لیسانس الکترونیک دارم و ۵ سال سابقه کار صنعتی در زمینه برق دارم و در زمینه برق هم چند تا تخصص دارم. الان هم ترم سوم ارشد مدیریت بازرگانی دانشگاه تهران میخونم. زمینه کاری برای رشته برق یا مدیریت در آلمان برام هست یا نه؟ ضمنا زبان در چه سطحی باید یاد داشته باشم؟

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ارادت
   در مورد شرایط ،شما اشاره ای به سن نفرمودید. اما با توجه به شرایط ذکر شده شما موقعیت خوبی برای کار در آلمان و اتریش دارید و می توانید از طریق ویزای کار آلمان یا اتریش اقدام نمایید. در صورتیکه مدرک سطح b1 زبان آلمانی را اخذ نمایید. برای بررسی دقیق شرایطتان می توانید با مشاورین ما تماس حاصل نموده و یا مشخصات خود را در لینک زیر تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.
   https://mie.company/contact-us/

   پاسخ
 91. Al
  Al گفته:

  سلام.روزبخیر. ۲۹ ساله هستم و مدرک کارشناسی ارشدمدیریت بازرگانی رادارم.و همسرم ۳۰ ساله وکارشناس مهندس جنگل ولی مدیر شرکت خصوصی و ۷سال بیمه دارد. برای اقامت و ویزای کاری درالمان چطورباید اقدام کنیم وایا شرایط لازمه را دارا هستیم؟لطفاراهنماییم کنید سپاس

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ارادت
   شرایط سنی شما برای دریافت ویزای کاری بسیار مناسب است. بیمه تاثیری در دریافت ویزای آلمان و اتریش ندارد. شما برای اخذ ویزای کاری آلمان باید حتما مدرک زبان آلمانی در سطح A2 داشته باشید و برای کشور اتریش نیز نیاز به مدرک زبان آلمانی و یا انگلیسی دارید. در صورت تمایل به بررسی دقیق شرایط می توانید اطلاعات خود را در لینک زیر ثبت نموده تا مشاورین ما با شما تماس حاصل نمایند.
   https://mie.company/contact-us/
   همچنین مقاله ما را در لینک زیر مطالعه نمایید
   https://mie.company/%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86/

   پاسخ
 92. Mohammad
  Mohammad گفته:

  با سلام وخسته نباشید من 27سالمه کارشناس ارشد مدیریت دولتی هستم علاوه بر مدرک دانشگاهی به دنبال گرفتن یک مهارت مورد نیاز برای مهاجرت هستم ممنون میشم راهنمایی کنید .

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   شرایط سنی شما برای ویزای کاری بسیار مناسب است. اما نیاز به داشتن مدرک زبان هست. برای دریافت ویزای کاری شما باید سطحی از زبان انگلیسی یا آلمانی برای کشورهای آلمانی زبان را داشته باشید. برای بررسی دقیق شرایط خودمی توانید در لینک زیر ثبت نام نمایید تا مشاورین ما با شما در اسرع وقا تماس حاصل نمایند.
   https://mie.company/contact-us/

   پاسخ
 93. محمدرضا
  محمدرضا گفته:

  سلام
  وقت بخیر
  مدرک فوق دیپلم نرم افزار دارم متأهل هستم
  بدون درنظر گرفتن مدرک تحصیلی امکان مهاجرت به صورت کاری به کدوم کشور هست که کلا از ایران بتونیم بریم اگه کمک کنید لطف بزرگی کردید
  ممنون روزخوش

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   دسلام و عرض ارادت
   دوست عزیز با مدرک دیپلم امکان کار و مهاجرت کاری وجود ندارد. برای بررسی شرایط شما با مدرک فوق دیپلم نیز نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد شما داریم .شما میتوانید در صورت تمایل با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.
   02149196000

   پاسخ
 94. علی
  علی گفته:

  با سلام عرض خسته نباشید
  من 22 سالمه و مدرک لیسانس صنایع چوب و کاغذ رو دارم به همراه مدرک فنی حرفه ای و حدود پنج سال سابقه کاری با استناد بیمه من هر چی جستجو کردم رشته کاری من جزو مشاغل مورد نیاز المان نبود ایا من میتونم با این رشته وارد کشور المان بشم یا خیر میبایست کشوره دیگری رو انتخاب کنم ممنون میشم اگر راهنماییم کنین.

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ارادت
   دوست گرامی سن شما برای مهاجرت بسیار مناسب است. رزومه کاری 5 ساله هم کمک خوبی به پروسه شما خواهد کرد اگر ما اطلاعات بیشتری در رابطه با سایر شرایط شما داشته باشیم بهتر می توانیم شما را راهنمایی کنیم. در صورت تمایل می توانید در لینک زیر مشخصات خود را ثبت نمایید تا مشاورین مابا شما تماس حاصل نمایند.
   https://mie.company/contact-us/

   پاسخ
 95. amir
  amir گفته:

  با سلام امیر هستم 31 ساله لیسانس رشته تکنولوژی الکترونیک مربی رشته ورزشی کوهنوردی هم هستم .متاهل دارای فرزند9 ماهه.خانومم لیسانس گرافیک.میخوام بدونم چه طوری میتونم برای مشاغل آلمان اقدام کنم و آیا سن و مدرکم امتیازی داره یا نه ؟؟؟؟

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   با سلام و عرض ادب
   سن و رشته تحصیلی شما جهت مهاجرت خوب می باشد اما ویزای کار آلمان امتیاز بندی نیست و شما باید دانش زبان آلمانی داشته باشید. از آنجایی که وقت سفارت آلمان طولانی مدت می باشد می توانید از راه های جایگزین برای این مهم استفاده نماییدتا به کار در آلمان برسید جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ما تماس گرفته و از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید.
   شماره تلفن:02149196000

   پاسخ
 96. جلال
  جلال گفته:

  سلام
  ایام به کامتان
  من جلال هستم
  چهل سال دارم
  همسر و دو پسر 5 و 11 ساله دارم
  به مدت ده سال به طور تجربی کار حسابداری انجام داده ام
  بیش از 15 سال ببمه ی من کارگر یاده رد شدهاست
  لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم و دانشجوی ارشد مدیریت حسابداری دانشگاه غیر انتفاعی هستم
  ایا مدرک تحصیلی و شرایط خانوادگی من برای مهاجرت به المان مناسب است
  شما چه کشوری را پیشنهاد میکنید
  میتوانید هزینه های بنده را تا زمانیکه که بتوانم در کشور مورد مهاجرتم دارای درامد بشوم را تخمین بزنید
  لطفا بنده را راهنمایی فرمایید
  سپاسگذارم
  شاد باشید

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   باسلام و عرض ادب
   باتوجه به شرایط سنی شما و مدرک تحصیلی تان امکان مهاجرت تحصیلی به آلمان برای شما مشکل می باشد یکی از مهمترین پارامترهایی که در امر مهاجرت می تواند موثر باشد پشتوانه مالی شما می باشد در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید.
   تلفن:02149196000

   پاسخ
 97. مجتبی ممیوند
  مجتبی ممیوند گفته:

  با سلام.من دانشجوی ارشد حسابداری با 13 سال سابقه کار اداری غیر مرتبط دارم زبان انگلیسی خوب ولی اصلا آلمانی کار نکردم. سن34به نظرتون میتونم امیدوار به اشتغال در آلمان باشم

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   باسلام و عرض ادب
   با توجه به رشته تحصیلی شما شرایط کار در آلمان کمی مشکل می باشد و همچنین نیاز به مدرک زبان آلمانی دارید .در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی می توانید با مشاوران موسسه تماس حاصل کرده و مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید.
   تلفن:02149196000

   پاسخ
 98. علی
  علی گفته:

  با سلام
  علی هستم 33 ساله،مجرد، مهندس کامپیوتر گرایش نرم افزار و شبکه.4 سال سابقه کار مرتبط با درسم دارم.کارشناسی نرم افزار با معدل 15.به صورت حرفه ای شبکه mikrotik کار میکنم.آیا شانس اخذ ویزای کار در آلمان را دارزم؟

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   باسلام و عرض ادب
   همراه گرامی شرایط شما جهت اخذ ویزای جستجوی کار اتریش و آلمان ایده آل می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه تماس گرفته و از مشاروه تلفنی رایگان بهره مند شوید.
   تلفن:02149196000

   پاسخ
 99. Adel
  Adel گفته:

  سلام من دکترای عمران گرایش سازه دارم. وضعیت کار این رشته در آلمان چه طوریه؟ چطور مینونم اقدام کنم؟ لطفا راهنمایی کنید.
  با تشکر

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   با سلام و عرض ادب
   معمولا عزیزانی که در رشته های عمران در ایران مدرک داشته باشند در اروپا خیلی راحت نمی توانند مشغول به کار شوند اما در کشور هایی نظیر نیوزلند موفق تر خواهند بود جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان موسسه مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید
   تلفن:02149196000

   پاسخ
 100. Azam
  Azam گفته:

  با سلام بنده ۳۵ سالمه فوق دیپلم مدیریت دارم مدرک کمک پرستاری دوفوریت رو دارم و همچنین ICDLسه فرزنددارم شنیدم که آلمان کمک پرستارمیگیره چطور میتونم اقدام کنم توهم خودم بتونم ویزای کار بگیرم هم بچه هام و شوهرم ویزای همراه بگیرند

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   باسلام و عرض ادب
   همراه گرامی شما جهت اخذ ویزای کار آلمان احتیاج به مدرک لیسانس دارید و با مدرک فنی حرفه ای کمک پرستاری این پروسه برای شما امکان پذیر نمی باشد. در عین حال داشتن مدرک زبان آلمانی لازم می باشد شما می توانید جهت کسب اطلاعات تکمیلی با کارشناسان موسسه تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت دارید.
   تلفن:02149196000

   پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   باسلام و عرض ادب
   دوست گرامی جهت اخذ ویزای جستجوی کار باید مدرک زبان آلمانی داشته باشید و حداقل 3 تا 5 سال سابقه کار داشته باشید در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی می توانید با کارشناسان موسسه تماس داشته باشید.
   تلفن:02149196000

   پاسخ
 101. میرا
  میرا گفته:

  سلام و ممنون از راهنماییتون
  من رشتم هوشبری هست و ترم دو هستم از الان دارم کارامو انجام میدم تا رفتن به المان گزینه ای برای ایندم باشه
  زبان المانی رو دارم میخونم و اینکه میخواستم ببینم شرایط کار المان برای رشته من به جه صورتیه ممنون ازتون

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   سلام و عرض ادب رشته های مانند هوشبری زیر شاخه پرستاری به حساب می آیند و به همین دلیل مدرک شما در ابتدا بایستی معادلسازی شود بعد مشغول به کار شوید جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان موسسه تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید.تلفن: 02149196000

   پاسخ
 102. mahdi dehghani
  mahdi dehghani گفته:

  با سلام
  من 20 سال سن دارم و مشغول تحصیل در رشته کارشناس هوشبری هستم.سوال من این است که چگونه می توان دریکی از دانشگاه های آلمان با هزینه پایین تر در رشته پزشکی قبول شد و آیا در کنار کار به عنوان پرستار بیهوشی مشغول به تحصیل در رشته پزشکی شد؟

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   سلام و عرض ادب
   کشور آلمان در خصوص گپ تحصیلی و گپ سنی سخت گیری های خاص خودش را دارد و از آنجایی که تایم سفارت این کشور طولانی مدت است کمی کار برای شما سخت می شود اما می توانید از راه های جایگزین این کار را انجام دهید . جهت کسب اطلاعات تکمیلی می توانید با مشاورین موسسه تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت دارید.
   تلفن:02149196000

   پاسخ
 103. مهرسام
  مهرسام گفته:

  باسلام…مهندس برق قدرت وکارمند رسمی برق منطقه ای با 10 سال سابقه و همچنین 30سال سن دارم….شرایط بنده برای کار در المان چگونه هست؟ باتشکر

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   سلام و عرض ادب
   مدرک تحصیلی و سابقه کارتون و سن شما مناسب است برای ویزای کار آلمان مدرک زبان آلمانی هم احتیاج دارید بای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان موسسه تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید
   02149196000

   پاسخ
 104. نصیر
  نصیر گفته:

  سلام من متولد ۵۷ هستم و تا سه ماه دیگه وارد ۴۱ سالگی میشم نزدیک به ۱۵ ساله راننده لیفتراک هستم و انباردار شرکت ایران خودرو و متاهل و داری دو فرزند ۱۲ و ۱۴ ساله شرایط کار برای بنده در المان چگونه است و چه راهی برای من پیشنهاد میکنید .

  پاسخ
 105. سید محسن عادل
  سید محسن عادل گفته:

  سلام
  من 31سالم هستش رشته کارشناسی ارشد برق کنترل از دانشگاه دولتی دوره های اتوماسیون صنعتی و plcاز فنی و حرف‌های ای گرفتم الان یک سال میشه تو کار نصب تعمیر آسانسورها صورت تخصصی مشغولم یا مدرک فنی حر فه ای زبان آلمانی تازه شروع کردم میخواستیم بدونم چقدر شناس برای پیدا کردن کار تو آلمان دارم مرسی

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   با سلام و عرض ادب شرایط کلی شما جهت اخذ ویزای جستجوی کار آلمان مناسب می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر باید با کارشناسان موسسه تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت دارید.
   تلفن:02149196000

   پاسخ
 106. علیرضا توکلی
  علیرضا توکلی گفته:

  سلام.
  من. 37 سالمه و دارای مدرک فوق دیپلم ماشین افزار.با سابقه 14سال کار در رشته قالب سازی بدنه خودرو و خط تولید.
  به نظر شما میتونم اقدام برای کار در کشور المان انجام بدم؟

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   با سلام و عرض ادب
   جهت کار در آلمان باید مدرک لیسانس داشته باشید و زبان آلمانی هم مدرک داشته باشد جهت کسب اطلاعات تکمیلی می توانید با مشاوران موسسه تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت دارید
   تلفن:02149196000

   پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و ارادت
   دوست عزیز شما شرایط مناسبی برای مهاجرت کاری پس از فارغ التحصیلی دارید. همچنین می توانید برای ارشد اقدام نمایید و از طریق تحصیل مهاجرت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.
   021-49196000

   پاسخ
 107. حامد
  حامد گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  بنده 34 ساله هستم و کاردانی رشته IT رو دارم و 3 سال هم سابقه ی همراه با بیمه دارم
  البته در حال حاضر شاغل تو زمینه مکانیک خودرو هستم و مدارک فنی و حرفه ای درجه یک مکانیک رو هم دارم
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید آیا برای ویزای کار میتونم اقدام کنم
  تشکر

  پاسخ
 108. فاطمه
  فاطمه گفته:

  سلام من 33 ساله دارای مدرک کاردانی و کارشناسی اتاق عمل با سابقه 12 سال کار با بیمه ،متاهل دارای یک فرزند 2 ساله و با توجه به سابقه کار همسرم در زمینه برق صنعتی البته با مدرک دیپلم برق ، امکان اشتغال به کار مرتبط با رشته تحصیلی در کشور آلمان وجود دارد
  ممنون

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ارادت
   در مورد ویزای کاری آلمان با مدرک دیپلم نمی توان اقدام نمود و برای شما هم با توجه به رشته تحصیلیتان پیدا کردن کار کمی مشکل است اما غیر ممکن نیست اما شماباید یک دوره تطبیق مدرک بگذرانید قبل از اقدام برای پیدا نمودن کار. اما برای کار در آلمان نیاز به مدرک b1 آلمانی دارید. بهتر است که ابتداا ز طریق تحصیل برای خود یا همسرتان یا سرمایه گذاری در صورت داشتن تمکن کافی اقدام نمایید سپس برای ادامه مسیر کار پیدا کرده و اقامت بگیرید.برای سرمایه گذاری راههای زیادی وجود دارد که در بعضی از این طرق نیازی به انتقال سرمایه به کشور مقصد نیز نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید. همچنین مقالات ما را در رابطه با تحصیل و سرمایه گذاری و کار در کشورهای مختلف در همین وبسایت مطالعه نمایید.
   شماره تماس
   021-49196000

   پاسخ
 109. محمد
  محمد گفته:

  با سلام من دیپلم کامپیوتر دارم البته میدونم دیپلم به درد نمیخوره ۳۰ ساله هستم شغلم کارهای ساختمانی هست مثلا گچکاری و … آیا میتونم به آلمان برای کار مهاجرت کنم ؟ آیا اونجا به همچین مشاغلی نیاز دارند؟
  بابت راهنماییتون ممنونم

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ادب و ارادت
   دوست گرامی شما با مدرک دیپلم نمی توانید مهاجرت کاری داشته باشید. چون گپ تحصیلی شما زیاد است برای تحصیل هم تقریبا شانس شما برای ویزای تحصیلی نزدیکبه صفر است اما از طریق سرمایه گذاری می توانید اقدام نمایید در صورت نیاز به اطلاعات در مورد انواع سرمایه گذاری با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.
   021-49196000

   پاسخ
 110. کریم فرحانیان
  کریم فرحانیان گفته:

  سلام وقت بخیر
  بنده ۲۸سال سن دارم از ۲۰سالگی شروع به کار مکانیکی کردم تمام خودروهای ایرانی تعمیر میکنم ولی متاسفانه دنبال مدرک نبودم تا دیپلم خوندم برای جواز کسب هم مدرک مکانیکی فنی حرفه ای دارم ولی خستم شده بسکه تواین ۸سال هرچی کار کردم درجا زدم و پیشرفتی نداشتم
  شرایط برای بنده چطوره؟؟؟
  لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   سلام و عرض ادب جهت کار در کشورهای دیگر احتیاج به پیشنهاد شغلی در این کشور دارید اطلاعات شما جهت انجام مشاوره کامل نمی باشد شما می توانید با عضویت در کانال تلگرامی موسسه اطلاعات رایگان مهاجرتی دریافت داریدt.me/mielaw@

   پاسخ
 111. متین نصیری
  متین نصیری گفته:

  با سلام خدمت شما و همکاران من روفی گری فرش بلدم و به فرش وارد هستم و زبان المانی هم دارم می خونم ایا می توانم ویزا بگیرم

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و ارادت
   دوست گرامی برای راهنمایی بهتر نیاز داریم که مشخصات بیشتری از شما بدانیم. سن، میزان تحصیلات و وضعیت تاهل و از این قبیل اطلاعات. در صورت تمایل می توانید با مشاورین ما تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید.
   021-49196000

   پاسخ
 112. sargol
  sargol گفته:

  با سلام
  خسته نباشید بنده 34 ساله، متاهل ، دارای یک فرزند و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد زبان انگلیسی هستم. 10 سال سابقه کار در زمینه بازاریابی و فروش و همچنین کارشناسی خرید در پتروشیمی دارم.همچنین کتابی را از زبان انگلیسی به فارسی ترجمه و در مرحله ترجمه کتاب دوم خود می باشم.
  با توچه به شرایط بالا آیا شانسی برای اخذ ویزای کار در آلمان می باشم.با سپاس

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   با سلام و عرض ادب
   ویزای کار معمولا متناسب با مدرک تحصیلی شما صادر می گردد و معمولا عزیزانی که در رشته های فنی و مهندسی مدرک تحصیلی و سابقه کار مفید داشته باشند شانس بهتری از این جهت برخوردارند به همین دلیل شرایط شما جهت اخذ ویزای کار آلمان کمی دشوار می باشد اما برای مهاجرت راه های متفاوت تری برای شما وجود دارد و در صورت داشتن تمکن مالی مناسب می توانید به بهانه تحصیل پروسه مهاجرت خود را انجام دهید در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی می توانید با مشاورین موسسه تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت دارید.
   تلفن:02149196000

   پاسخ
 113. بهنام
  بهنام گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت شما دوستان من ۱۹ سال دارم مجردم مدرک فوق دیپلم ساخت و تولید دارم قصد دارم از مراکز فنی حرفه ای مدرک cncو جوشکاری آرگون بگیرمهمچنین درحال تحصیل هستم ترم۳کاردانی خواستم ببینم وضعیت این دوتا شغل در آلمان به چه صورت هستش

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   با سلام و عرض ادب
   رشته ای که تحصیل می کنید رشته خوبی بوده و مدارک فنی حرفه ایی که قصد اخذ مدرک آنها را دارید مناسب می باشد فقط یک نکته اینکه اگر قصد کار در آلمان را دارید باید مدرک لیسانس داشته باشید و همچنین دانش زبان آلمانی نیز احتیاج دارید. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی می توانید با مشاورین موسسه تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت دارید.
   تلفن:02149196000

   پاسخ
 114. hamid
  hamid گفته:

  سلام.من لیسانس مکانیک دارم، با ۳ سال سابقه کار ، هم چنین چند مدرک جوشکاری فنی حرفه ای دارم، نمره آیلتس ۶ را در هر ۴ بخش گرفتم، در ضمن ۲۸ سالمه ، به نظر شما چقدر شانس گرفتن ویزای کار آلمان رو دارم؟

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   باسلام و عرض ادب
   شرایط شما جهت اخذ ویزای جستجوی کار آلمان مناسب می باشد فقط باید مدرک زبان آلمانی هم داشته باشید اما با نمره آیلتس می توانید جهت ویزای جستجوی کار اتریش و یا ویزای جستجوی کار آفریقای جنوبی نیز اقدام بفرمایید در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی می توانید با تلفن های موسسه تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت دارید.
   تلفن:02149196000

   پاسخ
 115. sajad
  sajad گفته:

  سلام جناب . بنده مهندسی کامپیوتر دارم و 23 سالمه و همسر بنده هم 23 سالشه و مهندس کامپیوتر ..منو و همسر برنامه نویس وب و طراح وب هستیم .. میخواستم ببینم از چه طریق میتوانیم اخذ المان را بگیریم

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ارادت
   ممنون از شما برای انتخاب موسسه ما. دوست عزیز شما شرایط خیلی ایده آلی دارید و می توانید از طریق ویزای کار به آلمان مهاجرت نمایید. اما از آنجاییکه وقت های سفارت آلمان بسیار طولانی است باید از راههای مرتبط استفاده نمایید. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید یا شماره واتس اپ خود را در اینجا قرار دهید تا مشاورین ما با شما تماس حاصل نمایند و یا در لینک زیر مشخصات خود را وارد نمایید .
   https://mie.company/contact-us/

   پاسخ
 116. میثم
  میثم گفته:

  سلام.خسته نباشید/من مهندسی بهداشت حرفه ای(HSE)میخونم میخواستم بدونم موقعیت شغلی در کشور آلمان برای من هست؟؟؟لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و ارادت
   ممنون از شما بابت انتخاب موسسه حقوقی ملک پور
   دوست گرامی شرایط شما باید بررسی گردد میزان سن و سطح زبان آلمانی مهم است اما در کل زمینه کار در رشته شما خیلی مناسب نیست و جزو رشته های کمبود نیروی کار نیست اما باز هم غیر ممکن نیست.

   پاسخ
    • m h
     m h گفته:

     سلام و عرض ارادت
     دوست گرامی شرایط شما باید توسط کارشناسان ما بررسی شود. اما شرایط کلی شما در صورت اخذ مدرک B1 آلمانی مطلوب است در صورتیکه در رشته مورد نظر بتوانید کار پیدا کنید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ما تماس برقرار نمایید.
     شماره تماس
     021-49196000

     پاسخ
 117. فاطمه
  فاطمه گفته:

  سلام و درود
  آیا با ویزای شینگن تحصیلی کشور ایتالیا میتوان وارد آلمان یا سوئیس شد و با پیدا کردن شغل ویزای کاری آن کشور را دریافت کرد؟

  پاسخ
 118. زهرا
  زهرا گفته:

  سلام و درود خدمت شما
  بنده۲۶سالمه وکارشناسی رادیولوژی دانشگاه شهید بهشتی رو دارم و متاهل هستم ولی بچه ندارم زبان آلمانی در سطح b1دارم وهمسرم زیست شناسی سلولی ملکولی دانشگاه آزاد خوندن و مدرک آیلتس دارن آیا فرصت شغلی و مهاجرت کاری به صورت همزمان برای ما وجود داره؟؟؟پیشاپیش از پاسخدهی شما نهایت تشکر رو دارم

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   باسلام و عرض ادب
   شرایط شما جهت اخذ ویزای جستجوی کار آلمان مناسب می باشد فقط مدرک شما باید معادلسازی شود. جهت کسب اطلاعات تکمیلی می توانید با مشاوران موسسه تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت دارید.تلفن:02149196000

   پاسخ
 119. shirin
  shirin گفته:

  سلام بنده 37 سالمه ومجرد . ارشد معماری خوندم و 12 سال در زمینه نقشه کشی معماری و سازه سابقه دارم . میخواستم بدونم آیا امکان کار در آلمان دارم با اینکا
  ه رشته من جزو لیست نیاز کاری آلمان نیست ؟

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و ارادت
   ممنون از شما بخاطر انتخاب موسسه ما
   دوست گرامی با توجه به رشته تان، بهتر است برای تحصیل اقدام نموده و پس از تحصیل به دنبال کار باشید.

   پاسخ
 120. وهاب
  وهاب گفته:

  سلام. آقا ۳۳ ساله هستم. ۱۴ سال در زمینه صنایع چوب و مبلمان مشغول به کارم که مدت ۷ سال رو سابقه بیمه دارم.
  همکاری در سطح مناسبی با سازمانها دارم که جهت رزومه قابل ترجمست.
  مدرک تحصیلی دیپلم صنایع چوب و مدرک تخصصی فنی و حرفه ایی درجه ۱ رو هم دارم.
  به علاه اینکه مدرک طراحی داخلی ساختمان درجه ۱ رو از یه موسسات انگلیسی ، کانادایی ، ایرانی و فنی و حرفه ایی رو هم دارم.
  لطفا نظرتونو در مورد مهاجرت کاری اعلام میفرمایید

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   باسلام و عرض ادب
   جهت اخذ ویزای کار بایستی مدرک آکادمیک داشته باشید و حداقل 3 تا 5 سال در زمینه تحصیلات خود سابقه کاری داشته باشید بهترین روش برای شما این است که به بهانه تحصیل وارد شوید و با توجه به تخصص هایی که دارید بتوانید مشغول به کار شوید. جهت اخذ اطلاعات تکمیلی می توانید با مشاورین موسسه تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت دارید تلفن:02149196000

   پاسخ
 121. احسان دهقانی
  احسان دهقانی گفته:

  درود
  بنده ۳۳ ساله و متاهل میباشم. مدرک تحصیلی دیپلم.
  سابقه مربیگری درجه ۲ در رشته بدنسازی هستم.سابقه مدیریت ورزشی باشگاه دارم. الان هم باشگاه ورزشی دارم. نحوه گرفتن اقامت واسه من چطوریه؟
  میتونم اونجا باشگاه راه اندازی کنم و اگر آره هزینش چقدره؟

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   باسلام و عرض ادب
   اطلاعات شما جهت راهنمایی کمی ناقص می باشد و نیاز به اطلاعات بیشتری می باشد اما در مجموع بهترین راه برای شما تحصیلی می باشد شما می توانید با مشاوران موسسه تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت دارید. تلفن:02149196000

   پاسخ
 122. fahimeh
  fahimeh گفته:

  باسلام وعرض ادب
  بنده ۲۲ ساله هستم لیسانس دارم واینکه من دانشگاه علمی وکاربردی رشته شبکه های کامپیوتری هست .وتقریبا دوسال ونیم کارتویی اپراتوری همراه اول داشتم و بیمه داشتم وبعدش یکسال بهم بیمه بیکاری دادند.
  من درحال حاضردر رشته طراحی وب سایت (front-end )رادارم ادامه میدم امادرآموزشگاه هایی بیرون و اینکه میخوام توش تخصص پیدا کنم وبعدش میخوام زبان را ادامه بدم وبعدش امتحانشوبدم.
  آیااز این طریق میتونن ویزای کاردرکشور آلمان اقدام کنم؟

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   با سلام و عرض ادب
   جهت اخذ ویزای جستجوی کار آلمان باید این موارد را داشته باشید. مدرک لیسانس – 3 تا 5 سال سابقه کار متناسب با رشته تحصیلی – سن زیر 40 سال و مدرک زبان آلمانی در حد B1 در صورت دارا بودن این مدارک اخذ ویزای جستجوی کار آلمان برای شما میسر خواهد بود اما از سوی دیگر تایم سفارت آلمان کمی طولانی می باشد و شما میتوانید از راه های جایگزین زودتر به اقامت کاری در آلمان دست یابید و برای این کار می توانید به بهانه تحصیل دوره زبان وارد اروپا شوید. جهت کسب اطلاعات تکمیلی می توانید با مشاوران موسسه تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت دارید.
   تلفن:02149196000

   پاسخ
 123. جــواد
  جــواد گفته:

  با عرض ســلام وخسته نباشید
  محمد جواد هستم
  ۲۷سالمه لیسانس
  تاسیسات فنی وحرفه ایی
  دارم با سه سال سابقه کاری
  وبیمه.
  وزبان المانی مدرکB۲ دارم
  خاستم بدونم با این شرایط میتوان
  ویزای کاری برای المان یا سوئیس
  بگیرم.
  ممنون میشم خاهشا جواب بدید.

  Rating: 5
  پاسخ
 124. farzin kargar
  farzin kargar گفته:

  سلام و عرض ادب
  جهت اخذ ویزای جستجوی کار از کشور آلمان شما بایستی مدرک لیسانس داشته باشید و سن زیر 40 سال و حداقل 3 تا 5 سال سابقه کار مرتبط داشته باشید همچنین داشتن مدرک زبان آلمانی با نمره B1 لازم است. شرایط شما جهت اخذ این نوع ویزا مناسب است و اگر مدرک زبان داشته باشید به راحتی می توانید ویزای جستجوی کاری آلمان را دریافت دارید.

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   باسلام و عرض ادب
   جهت کار در کشورهای خارجی دو نوع ویزای وجود دارد یکی اینکه از یک شرکت یا موسسه از کشور مورد نظر پیشنهاد شغلی داشته باشید و به واسطه آن پیشنهاد شغلی یا جاب آفر بتوانید ویزای کاری کشور مورد نظر را داشته باشید. حالت دوم ویزای جستجوی کار است که در حال حاضر آلمان و اتریش و آفریقای جنوی برای ایرانی های ویزای جستجوی کار صادر می نمایند که در اتریش و آلمان 6 ماهه و در آفریقای جنوبی 3 ماهه می باشد و در این مدت فرصت دارید در این کشورها شغل مورد نظر را پیدا کرده و مشغول به کار شوید

   پاسخ
 125. سونیا
  سونیا گفته:

  سلام وقت بخیر من ۳۱ سالم هست و فوق دیپلم مامایی هستم و در حال حاظر دانشجو کارشناسی ژنتیک گواهینامه ics آزمایشگاه تشخیص طبی هم دارم میتونم کاری اقدام کنم سطح زبان آلمانی در حال حاظر a2

  پاسخ
 126. دلشاد ن
  دلشاد ن گفته:

  با سلام
  بنده کارمند واحد تاسیسات و برق بیمارستان با 12 سال سابقه و 6 سال سابقه مربوط با مدرک فوق دیپلم برق صنعتی و ترم آخر مهندسی تکنولوژی الکترونیک و سطح زبان آیلتس 5 و 38 سال سن و تجربه استادکاری برق ساختمان بنظرتون شانسم برای دریافت ویزای جستجوی کار آلمان و در نهایت پیدا کردن کار تو کشور آلمان هست و ارزش ریسک کردن و استعفا و رفتن به آلمان جهت کاریابی هستش!!
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایین🙏🙏🇩🇪👨🏻‍🔧

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست گرامی شما برای کار در آلمان باید مدرک b1 آلمانی داشته باشید تا به شما ویزا بدهند. در صورتی هم که مدرک دارید بهتر است استعفا ندهید و 6 ماه مرخصی بدون حقوق بگیرید و برای جستجوی کار بروید. شرایط شما بغیر از مدرک زبان آلمانی که اشاره ای به ان نفرمودید برای کار در آلمان بسیار خوب است و به احتمال زیاد البته پس از اخذ مدرک لیسانس کار پیدا خواهید کرد چون رشته شما جزو رشته های پر تقاضاست.
   موفق باشید

   پاسخ
 127. علی اکبر
  علی اکبر گفته:

  سلام من ۳۴سال دارم کارشناس ارشد معماری هستم دارای دفتر طراحی و نظارت معماری از مسکن و شهر سازی ولی زبان آلمانی بلد نیستم متاهلم می خام بدونم تز چه طریقی می تونم به کشور آلمان برم البته حدود ۲میلیارد سرمایه دارم ۰۹۲۱۶۷۱۲۱۰۱ .لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست گرامی شما برای کار در آلمان لزوما باید مدرک زبان آلمانی داشته باشید اما می توانید از طریق سرمایه گذاری نیز اقدام نمایید در صورت تمایل درلینک زر اطلاعات خود راوارد نمایید تا مشاورین ما برای مشاوره رایگان با شما تماس بگیرند
   https://mie.company/contact-us/

   پاسخ
 128. نگار
  نگار گفته:

  سلام، خداقوت
  من 17 سال رشته ریاضی فیزیک هستم با توجه به اینکه زن هستم چه رشته ای رو برای ادامه تحصیل در کارشناسی ارشد در آلمان بهتر هست انتخاب کنم؟
  به برق صنعت و برق ساختمان علاقه دارم میتونم برای نظارت تابلو یا ساختمان کار پیدا کنم؟

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ادب
   شما راه طولانیی در پیش دارید اما در حال حاضر رشته برق و الکترونیک جزو نیازمندیهای کشور آلمان است اما تا زمانیکه شما مدرک ارشدخود را دریافت کنید قوانین و نیازمندیها نیز ممکن است تغییر کند.

   پاسخ
 129. سعید
  سعید گفته:

  باسلام.بنده فوق لیسانس حقوق بین الملل رو دارم،و آیلتس۶ رو هم گرفتم.هیچ رزومه کاری مرتبط با رشتم ندارم.آیا میشود برای ویزای کار آلمان اقدام کرد؟آیا شغلی مرتبط با رشته تحصیلی من در آلمان وجود دارد؟باتشکر

  پاسخ
 130. محمد
  محمد گفته:

  با عرض سلام من یک لیسانس مکانیک طراحی جامدات ویک لیسانس تاسیسات ویک فوق دیپلم ساخت وتولید دارم حدود ۱۶ ماه سابقه کار در زمینه رشته مهندسی مکانیک دارم و حدود چهار سال هم هست که کارمند رسمی شرکت نفت هستم در ضمن سه تا مدرک فنی حرفه ای هم دارم می خواستم بدون با این شرایط شغل مناسب من در آلمان پیدا می شه وحتما باید زبان آلمانی بلد باشم یا زبان انگلیسی کفایت می کنه مرسی

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ادب
   برای کار در آلمان داشتن مدرک ب1 آلمانی الزامیست. شما می توانید ویزای جستجوی کار گرفته و به آلمان بروید و کار پیدا کنید. یا اینکه رزومه خود را در صورت تسلط به زبان برای شرکت های مرتبط بفرستید تا بتوانید جاب آفر درییافت کنید.

   پاسخ
 131. omid
  omid گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید
  من 29 سالم هست و کارشناسی عمران معدل 16 دارم.مدتی که مشغول کار بودم متاسفانه بیمه ای برای من رد نشده.
  زبانم درحد متوسط هست.آیا میشه در آلمان دوره ای بگذرونم و مشغول بکار بشم؟ یا رزومه من ضعیف هست
  با تشکر

  پاسخ
 132. زهرا
  زهرا گفته:

  سلام خسته نباشید
  من 24 سالمه و لیسانس مهندسی شیمی دارم از دانشگاه آزاد.مدرک نسخه پیچی هم دارم.زبان انگلیسی در حد عالی است و دنبال مدرک ایلتس هستم الان!میخواستم بدونم برای ارشد میتونم ویزای تحصیلی بگیرم؟و اینده شغلی در این رشته توی آلمان خوب هست یا نه؟

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ادب دوست گرامی سن شما برای ادامه تحصیل بسیار مناسب است و می توانید برای تحصیل اقدام کنید و اگر از دانشگاههای آلمان فارغ التحصیل شوید شانستان نیز در امر کاریابی بسیار بالا می رود.

   پاسخ
 133. حسام صفایی
  حسام صفایی گفته:

  سلام خسته نباشین
  ۲۷لیسانس حقوق دارم زبان انگلیسی تافل دارم . آلمانی هم دارم یاد میگیرم میخواستم در آلمان کار کنم و ادامه تحصیل بدم آیا امکانش وجود داره؟

  پاسخ
  • miemalekpour10
   miemalekpour10 گفته:

   سلام و عرض ادب. دوست گرامی شما با لیسانس حقوق امکان کار در کشور دیگر را ندارید چرا که حقوق هر کشوری با کشور دیگر فرق می کند. شما میبایست در کشور موردنظر درس مرتبط با رشته ی خود را بخوانید و از این طریق می توانید کار پیدا نمایید و زندگی کنید.

   پاسخ
 134. علی
  علی گفته:

  سلام.وقت بخیر. من ۳۵ ساله و دارای ارشد عمران سازه میباشم. ۱۲ سال سابقه کار با بیمه میباشم.زبان المانی صفر ولی انگلیسی پیشرفته میدونم. میخواستم بدونم داشتن مدرک زبان ضروری میباشد یا خیر؟ واینکه برا شروع از کجا اقدام کنم؟ممنون

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ادب این رشته جزو رشته های کمبود نیروی کار نیست اما اگر رزومه و مهارت کامل دارید می توانید با ویزای جستجوی کار شانس خود را برای کاریابی امتحان بفرمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating: 5