لیست مشاغل مورد نیاز اتریش

بررسی شرایط کار در این کشور

 • لیست مشاغل مورد نیاز اتریش و مقدمه ای بر آن
 • لیست مشاغل مورد نیاز اتریش و شرایط عمومی
 • لیست مشاغل مورد نیاز اتریش و ویزای کار در اتریش
 • لیست مشاغل مورد نیاز اتریش و نرخ بیکاری در اتریش
 • لیست مشاغل مورد نیاز اتریش و مشاغل مورد نیاز در سال 2019
 • لیست مشاغل مورد نیاز اتریش و میزان حقوق برای نیروی کار در اتریش
 • لیست مشاغل مورد نیاز اتریش و نحوه کاریابی اتریش
 • لیست مشاغل مورد نیاز اتریش و موسسات کاریابی در اتریش
 • لیست مشاغل مورد نیاز اتریش و بررسی ویزای همراه برای کار در اتریش
 • لیست مشاغل مورد نیاز اتریش و وضعیت اقامت و تابعیت با کار در اتریش
 • لیست مشاغل مورد نیاز اتریش و سخن پایانی
لیست مشاغل مورد نیاز اتریش

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

لیست مشاغل مورد نیاز اتریش و مقدمه ای بر آن

لیست مشاغل مورد نیاز اتریش، نحوه کاریابی در اتریش و میزان حقوق مشاغل مورد نیاز اتریش در این مقاله علمی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. در این مقاله علمی می توانید برای سوالاتی که در ذهن شما که در باب مشاغل مورد نیاز اتریش است، پاسخ دریافت نمایید. سوالاتی از این قبیل که چگونه میتوان اقامت اتریش از طریق کار را بدست آورد؟  شرایط کار در اتریش برای ایرانیان چگونه است؟ میزان حقوق مشاغل مورد نیاز اتریش به چه میزان می باشد؟ کشور اتریش جزء مقاصد پر طرفدار برای مهاجرت می باشد و افراد زیادی از سرتاسر دنیا به این کشور مهاجرت می کنند به دلیل این کشور جزء کشور هایی است که نرخ بیکاری پایینی دارد و از لحاظ امنیت، رفاه اجتماعی و … سطح بالایی دارد. یافتن کار  از طریق ویزای جستجوی کار اتریش امکان پذیراست. برای اطلاعات بیشتر و دریافت اطلاعات رایگان با موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) تماس حاصل فرمایید تا مشاوره رایگان داشته باشید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با پیشنهاد شغلی اتریش
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با مدارک لازم برای ویزای کار اتریش

لیست مشاغل مورد نیاز اتریش و شرایط عمومی

کشور اتریش در اروپای مرکزی واقع شده است و با کشورهای آلمان و چک از سمت شمال، از سمت جنوب با کشورهای اسلوونی و مجارستان، از سمت شرق با کشور های اسلواکی و مجارستان و با کشورهای لیختن اشتاین و سوییس از سمت غرب همسایه می باشد. شهر وین پایتخت کشور اتریش طی 10 سال اخیر به عنوان بهترین شهر جهان شناخته شده است، به صورت کلی کشور اتریش جزء کشورهایی با نرخ بیکاری پایین می باشد و همین امر باعث شده است افراد زیادی به این کشور مهاجرت کاری داشته باشند.کشور اتریش دارای آب و هوای چهار فصل می باشد. زبان رسمی این کشور آلمانی است، و واحد پول اتریش یورو است.

پرچم اتریش
اطلاعات عمومی اتریش

لیست مشاغل مورد نیاز اتریش و ویزای کار در اتریش

یکی از راه های مهاجرت به کشور اتریش که هزینه مناسبی داشته باشد، روش کاری می باشد. برای ورود به بازار کار کشور اتریش در ابتدا بایستی لیست مشاغل مورد نیاز اتریش بررسی شود و بر اساس آن درخواست ویزای کار کشور اتریش را ارائه داد. ویزای کار اتریش از 2 طریق امکان پذیر است.

انواع ویزای کار اتریش

در جدول زیر نمودار امتیازات مربوط به ویزای پیشنهاد شغلی (جاب آفر) را مشاهده بفرمایید.

امتیازات ویزای کار اتریش

در نمودار زیر امتیازات مربوط به ویزای جاب سیکر اتریش را مشاهده بفرمایید.

امتیازات ویزای جاب سیکر اتریش

لیست مشاغل مورد نیاز اتریش و نرخ بیکاری در اتریش

یکی از نکاتی که بایستی برای مهاجرت کاری در کشور اتریش در نظر باید داشته باشید، اطلاع از نرخ بیکاری در این کشور می باشد. نرخ بیکاری کشور اتریش مشخص می کند که چه افرادی در این کشور مشغول به کار می باشد و شانس کارجو برای مشغول به کار شدن در این کشور به چه میزان است. در نمودار زیر می توانید نرخ بیکاری کشور اتریش را مشاهده بفرمایید.

نمودار نرخ بیکاری اتریش

لیست مشاغل مورد نیاز اتریش و مشاغل مورد نیاز در سال 2019

زمانی که فردی تصمیم می گیرد به کشور اتریش مهاجرت کاری داشته باشد، بایستی بتواند از لیست مشاغل مورد نیاز کشور اتریش اطلاع داشته باشد. هر ساله تعدادی از رشته ها در اتریش مورد نیاز می باشد و بر اساس آن می توان مدارک را تهیه نمود و برای ویزای کار اتریش اقدام نمود. در نمودار زیر لیست مشاغل مورد نیاز اتریش را می توانید مشاهده بفرمایید.

مشاغل موردنیاز اتریش

لیست مشاغل مورد نیاز اتریش و میزان حقوق برای نیروی کار در اتریش

پس از اینکه لیست مشاغل مورد نیاز اتریش را مشاهده نمودید، بایستی از میزان حقوق و دستمزد در کشور اتریش نیز اطلاع داشته باشید. به عنوان مثال، دستمزد مشاغل مدیران و مهندسان در این کشور متفاوت می باشد. یکی از مهمترین نکات برای زندگی و مهاجرت به اتریش میزان حقوق پرداختی برای مشاغل است که فرد بتواند با توجه به میزان دریافتی خود شرایط زندگی را در اتریش بررسی نموده و برای آن برنامه ریزی نماید. در این قسمت می توانید متوسط حقوق پرداختی مربوط به کشور اتریش را مشاهده بفرمایید.

ویزای کار اتریش

لیست مشاغل مورد نیاز اتریش و نحوه کاریابی اتریش

خیلی از افراد تمایل به کار در کشور اتریش را دارند و بهتر است قبل از اقدام از لیست مشاغل مورد نیاز اتریش و نحوه کاریابی در این کشور اطلاع دقیق داشته باشند. برای کاریابی در کشور اتریش چند طریق وجود دارد، از جمله موسسات کاریابی، روزنامه ها، سایت های کاریابی و … . برای یافتن شغل قبل از هرگونه اقدامی بایستی رزومه مناسب تهیه نمایید که این رزومه می باسیت شامل تحصیلات، سن و سابقه کاری باشد و همچنین بهتر است عکس پرسنلی نیز داشته باشد. برای کاریابی در کشور اتریش اگر تسلط به زبان آلمانی داشته باشید، شانس شما را برای جستجوی کار در این کشور بالاتر خواهد برد. همچنین می توان با ارسال رزومه از طریق ایمیل به شرکت ها و کارفرمایان به جستجوی کار و در ادامه اخذ ویزای کاری اتریش پرداخت.

لیست مشاغل مورد نیاز اتریش و موسسات کاریابی در اتریش

لیست مشاغل مورد نیاز اتریش

پس از بررسی لیست مشاغل مورد نیاز در اتریش می توان از طریق موسسات کاریابی شغل مورد نظر را پیدا کنید. توجه داشته باشید که از چند طریق در اتریش می توانید به جستجوی کار بپردازید،که در این قسمت به آن می پردازیم:

سایت های کاریابی اتریش
موسسات کاریابی در اتریش

لیست مشاغل مورد نیاز اتریش و بررسی ویزای همراه برای کار در اتریش

افرادی که از طریق کاری به کشور اتریش مهاجرت می کنند، این امکان برایشان وجود دارد که برای خانواده خود درخواست ویزای همراه را ارائه دهند. طبق قوانین بین المللی، همراه شامل شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال متقاضی می باشند و در نتیجه سایر اعضای خانواده و اقوام را نمی توان با خود به همراه برد. توجه داشته باشید که شخص بایستی مدارکی را آماده داشته باشد و به سفارت ارائه بدهند تا بتواند ویزای همراه اتریش را برای خانواده اش اخذ نماید. ما در این قسمت به بیان مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار اتریش می پردازیم:

 • گذرنامه با اعتبار

 • شناسنامه و مدارک هویتی

 • پرداختی سفارت( مبلغ 120 یورو)

 • تکمیل فرم اپلیکشن به صورت آنلاین

لیست مشاغل مورد نیاز اتریش و وضعیت اقامت و تابعیت با کار در اتریش

افرادی که به کشور اتریش قصد دارند مهاجرت کاری داشته باشد، تمایل دارند که تابعیت و اقامت این کشور را نیز بدست آورند. فردی که از طریق کاری به کشور اتریش مهاجرت می کند پس از بررسی لیست مشاغل مورد نیاز اتریش و موفقیت در اخذ ویزا، کارت قرمز سفید قرمز را دریافت می نماید. به طور کلی پس از 5 سال زندگی و کار به همراه پرداخت مالیات در اتریش می توان درخواست اقامت دائم این کشور را ارائه داد و سال ششم نیز درخواست پاسپورت اتریشی داشت. همچنین اگر میزان حقوق فرد در یک سال بالا باشد برای بلو کارت می تواند درخواست دهد. بلو کارت کارتی است که فرد با داشتن آن می تواند در تمامی کشور های اروپایی می توانند مشغول به کار شود.

کارآفرینی در اتریش
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
کشور اتریش برای زندگی
لیست مشاغل مورد نیاز اتریش و سخن پایانی

لیست مشاغل مورد نیاز اتریش، اخذ اقامت و تابعیت کشور اتریش، نحوه کاریابی در کشور اتریش در این مقاله علمی مورد بحث و بررسی علمی قرار گرفته شد. مهاجرت کاری به کشور اتریش یکی از روش هایی است که خیلی از افراد تمایل دارند ولی بایستی امتیازات لازم را جهت اخذ ویزا داشته باشد. شرایطی نظیر نرخ بیکاری پایین، کیفیت زندگی بالا باعث شده است که پایتخت اتریش شهر وین طی 10 سال اخیر بهترین شهر جهان شناخته شده است. موسسه حقوقی ملک پور با بیش از 15 سال سابقه درخشان آماده ارائه خدمات و راهنمایی به شما عزیزان در ارتباط با لیست مشاغل مورد نیاز اتریش از طریق تماس رایگان با موسسه می باشد. همچنین می توانید در قسمت دیدگاه ها سوالات خود را در باب لیست مشاغل مورد نیاز اتریش و سایر راه های مهاجرت به اتریش مطرح نمایید تا در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ داده شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *