مؤسسات کاریابی آلمان

مؤسسات کاریابی آلمان

مؤسسات کاریابی آلمان چگونه موسساتی هستند؟ آیا به حال به مهاجرت به کشور و یافتن کار از طریق مؤسسات کاریابی آلمان فکر کرده اید؟ آیا با مؤسسات کاریابی آلمان آشنایی دارید؟ مؤسسات کاریابی آلمان برای پیدا کردن شغل چه مدارکی نیاز دارند؟ آیا مؤسسات کاریابی آلمان متخصص در زمینه پیدا کردن شغل هستند؟ سایت و آدرس مؤسسات کاریابی آلمان را می شناسید؟

کشور آلمان یکی از بزرگترین قطبهای صنعتی قاره اروپا به شمار می آید و همه ساله افراد زیادی به علاقمندان به مهاجرت به این کشور افزوده می شود. یکی از راههای مهاجرت به این کشور از طریق ویزای کار می باشد و افراد علاقه مند می توانند با کار در یکی از این موسسات کاریابی آلمان اقامت و حتی تابعیت کشور آلمان را اخذ نمایند.

موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE در این مقاله برآن شده تا موسسات کاریابی و شرکتهای بزرگ کشور آلمان را به شما هموطنان عزیز معرفی نماید و چند مورد ازاین موسسات کاریابی و تخصصشان را به اطلاع شما برساند و شما از این طریق می توانید اقامت و تابعیت کشور المان را اخذ نمایید.

موسسات کاریابی در کشور آلمان:

شرکت آئودی،آویرا،آدیداس،ا.آن،ابی(شرکت)،اروه ئه،اس اولیور،اطلس الکترونیک،ام ا آن،انرکون،ایهاوزن شیمی،اینفینئون،ب آ اس اف،بوش رکسروت،بایر(شرکت)،برتلسمان،پوما اس ای،تادانوفان،ترومف،تی موبایل،جاکو،کنترل رسانه،دوتیز آگ،دویچر بورزه،دویچه بان،دویچه بانک،دویچه پست،دویچه تلکام،دی ام جی موری سیکی،روبرت بوش(شرکت)،راین متال،زیمنس،سینگ،شولر،الگو صنعت خودرو سازی آلمان،فابر-کاستل،فوکس،فرزینوس مدیکال کر،فستو، کرو مباخر،گروننتال،گروه فولکس واگن،لوفت هانزا،لیدل،لیکومولی،لینهوف،مانسمان،مویرر اونت ویرتس،متروآگ،مرک،مسرشمیت،منکس،هافنر،هانوماگ،هایدلبرگر دروکماشینن،هایدلبرگ سمنت،هاینریش دایشمان،هکلر وکخ،هنشل،هنکل.

با توجه به اینکه کشور آلمان دارای موسسات بسیاری می باشد چندموسسه کاریابی را معرفی نموده وشرایط هرکدام را به عرض شما میرسانیم.

شرکت AUDI:

آئودی یک شرکت خودروسازی آلمانی می باشد که کار آن تولید خودروهای لوکس به سرتاسر جهان است.

شرکت آئودی در تاریخ 16 ژوئیه 1990 توسط آگوست هورش تاسیس شد.شرکت آئودی از زیر مجموعه های گروه فولکس واگن می باشد.

دفتر مرکزی شرکت audi در شهر اینگولشتات ایالت بایرن کشور آلمان قرار دارد.

سایت شرکت audi: www.audi .com  می باشد.

محصولات شرکت audi: خودرو،خودروهای لوکس،خودروهای کامپکت،خودروهای اسپرت می باشد.

آئودی،مرسدس بنزو بی ام و 3 خودروی لوکس در جهان می باشند.

شرکت آئودی در ابتدا با نام هورش کمپانی کار خود را آغاز کرد.

با شروع جنگ جهانی اول شرکت آئودی جنگ افزارهایی را تولید کرد و با شروع جنگ جهانی دوم شرکت آئودی جنگ افزارهای بسیاری را تولید کرد و خودروهای جنگی مدل آی اف ای اف و آی اف ای اف 8 را روانه بازار تولید کرد.

شرکت آئودی از بزرگترین تولیدکنندگان خودروهای اسپرت و همچنین خودروهای برقی می باشد که بسیاری از خودروهای برقی در سرتاسر دنیا را تولید و روانه بازار کرده است.

علامت تجاری شرکت آئودی 4 حلقه می باشد که نشانگر پیوستن 4 شرکت بزرگ خودروسازی می باشد که این شرکت ها قبلا هرکدام مستقل بوده اند و درحال حاضر با یکدیگر ادغام شده اند و مشغول به کار و تولید خودرو می باشند که این شرکتها عبارتند از:هورش،آئودی،واندرر و دی کی دبلیو.

یکی از نقاط موفقیت شرکت خودروسازی audi طراحی و تولید موتور 5 سیلندر بود که در اواخر دهه 1970 میلادی تولید و عرضه شد.

شرکت audi به عنوان اولین تولیدکننده خودروهای تمام گالونیزه در جهان معرفی شده است.

تخصص شرکت audi در زمینه تولید خودرو و همچنین خودروهای برقی می باشد که با شرکتهای بی ام و و مرسدس بنز در رقابت تنگاتنگ قرار دارند اما همچنان شرکت audi نامی برتر در صنعت خودروسازی را به خود اختصاص داده است.

شرکت ADIDAS:

شرکت آدیداس یک شرکت پوشاک آلمانی می باشد که دفتر مرکزی این شرکت بزرگ در شهر هرتسوگن آوراخ در ایالت بایرن المان قرار دارد.

سایت شرکت آدیداس: www.adidas.com می باشد.

شرکت Adidas در زمینه طراحی،تولید و توزیع انواع لباس،کفش،کفش ورزشی،تجهیزات ورزشی،ساعت،عینک آفتابی و…مشغول فعالیت می باشد.

چندین شرکت زیر مجموعه شرکت Adidas می باشند که از جمله این شرکتها ریبوک، گلف تیلورمید و راک پورت هستند.

شرکت Adidas بزرگترین تولیدکننده لوازم ورزشی در اروپا و دنیا می باشد.

لوگوی رسمی شرکت Adidas 3 خط موازی می باشد که برروی تمامی محصولات قابل مشاهده است.

درآمد شرکت Adidas در سال 2011 در حدود 11 میلیارد 380 میلیون یورو بوده است.

در حال حاضر شرکت Adidas  و شرکت پوما در حال رقابت تنگاتنگ با یکدیگر قرار دارند ولی می توان گفت که شرکت Adidas  از محبوبیت بیشتری در نزد مردم برخوردار است.

در شرکت Adidas بیش از 55000 نفر از سرتاسر دنیا مشغول کار وفعالیت می باشند.در هر سال شرکت Adidas در حدود 778 میلیون کالا تولید و روانه بازار می کند.

تخصص شرکت Adidas در زمینه ی تولید انواع کفش و لوازم ورزشی می باشد.

این مقاله متعلق به موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE می باشد. موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE این امکان را دارد که برخی از موسسات کاریابی کشور آلمان را به شما معرفی نماید و همچنین پرونده های مهاجرتی در زمینه اخذ ویزای کار را برای شما به انجام برساند.

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور در باب موسسات کاریابی آلمان

شرکت siemens:

سایت رسمی شرکت زیمنس: www.siemens.com میباشد.

شرکت siemens یک شرکت چندملیتی آلمانی می باشد که در سال 1847 میلادی توسط ارنست فون زیمنس در شهر برلین کشور آلمان تاسیس شد.

شرکت زیمنس یک شرکت سهامی عام می باشد.

دفتر مرکزی شرکت زیمنس در شهر مونیخ کشور آلمان قرار دارد.

محصولات شرکت زیمنس عبارتند از :تجهیزات مخابراتی،لوازم خانگی،تجهیزات تولید برق،تجهیزات پزشکی،سامانه اعلام حریق،سیستم های خودکارسازی.

شرکت siemans در زمینه تولید تجهیزات مخابراتی،نورپردازی،لوازم خانگی،تجهیزات برق و….در حال فعالیت می باشد.

شرکت siemens در 4 زمینه انرژی،صنعتی،پزشکی و زیرساخت های شهری فعالیت می کند.

در حال حاضر شرکت زیمنس حدود 360000 نفر کارمند دارد و افراد بسیاری از سرتاسر دنیا در این شرکت مشغول کار و فعالیت می باشند.

شرکت زیمنس در زمینه مهندسی برق و الکترونیک به کارمندان بسیاری نیازمند است.

در شرکت زیمنس حدود 11800 نفر مشغول تحقیق و توسعه می باشند و در حدود 16000 نفر در سایر نقاط جهان مثل اتریش،چین،کرواسی،دانمارک،فرانسه،هند،مکزیک و…در حال فعالیت هستند.

شرکت زیمنس چندین شعبه در سرتاسر دنیا دارد و درحال حاضر یک شعبه هم در کشور هند ایجاد کرده است.

 

شرکت volkswagenag:

شرکت Volkswagen  یک شرکت خودروسازی آلمانی می باشد که این شرکت در زمینه طراحی،مهندسی،تولید انواع خودروها،وسایل نقلیه تجاری،موتورسیکلت و توربوجت فعالیت دارد.

شرکت Volkswagen در سال 1937 تاسیس شد .و بنیانگذار شرکت Volkswagen فردیناند پورشه می باشد.

محصولات شرکت Volkswagen عبارتند از: خودرو،وسایل نقلیه تجاری،موتورهای درون ساز و موتورسیکلت می باشد.

سایت رسمی شرکت Volkswagen: www.volkswagen.com می باشد.

شرکت Volkswagen از سال 2011 بزرگترین شرکت خودروسازی در اروپا شناخته شده است و پس از شرکت تویوتا دومین خودروسازی بزرگ جهان معرفی شده است.

شرکتهای وابسته به شرکت Volkswagen عبارتند از:

آئودی،لامبورگینی،نتبلی،بوگاتی،پورشه،دوکاتی،مان،اسکانیا،سیات،اشکودا،وولکس واگن،ایتال ویزاین،شانگهای وولکس واگن،وسائل نقلیه تجاری وولکس واگن.

در شرکت وولکس واگن حدود 572800نفر در سال 2013 درکشور آلمان مشغول به کار وفعالیت بودند.

شرکت Volkswagen دارای 94 کارخانه تولید خودرو در کشور آلمان می باشد.

تعدادی از سهام شرکت Volkswagen در بازارهای بورس فرانکفورت،نیویورک،لندن و سوییس معامله می شود و به فروش می رسد.

دفتر مرکزی شرکت Volkswagen در شهر وولفسبورگ در ایالت نیدرزاکسن قرار دارد.

شرکت Volkswagen اتومبیلهای خود را در 12 برند در سراسر دنیا عرضه می دارد.

درآمد شرکت وولکس واگن در سال 2015 در حدود 213 میلیارد یورو بوده است.

در نهایت میتوان گفت که کشور المان در حال حاضر از شرایط بسیار مناسبی برای کار و زندگی برخوردار است و با توجه به اینکه شرکت های بسیاری در کشور آلمان وجود دارد همه ساله نیروی کار بسیاری را از سرتاسر دنیا جذب میکند در حال حاضر کشور آلمان یکی از پرطرفدارترین کشورهای اروپایی در امر مهاجرت و همچنین اخذ ویزای کاری می باشد وموسسات معتبر و بزرگی درحال استخدام نیروی کار هستند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت و همچنین اخذ ویزای کاری کشور آلمان می توانید به وب سایت موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE مراجعه نمایید و اطلاعات لازم را درمورد مهاجرت و موسسات کاریابی در کشور آلمان بدست آورید.

منابع:

www.audi.com

www.en.m.wikipedia.org/audi

www.adidas-group.com

www.en.m.wikipedia.org/adidas

www.siemens.co.in

www.linkedin.com/companysiemans

www.britannica.com/siemens

www.volkswagen.com

www.en.wikipedia.org/volkswagen

15 پاسخ
 1. مجید شکری
  مجید شکری گفته:

  بنده دنبال اقامت گرفتن در کشور المان از طریق کار یا خرید ملک هستم
  وفوق دیبلم برق صنعتی ولیسانس مهندسی تاسیسات حرارتی برودتی دارم وتکنسین برق ساختمان وصنعتی وتاسیسات به صورت حرفه ای میباشم

  پاسخ
  • samira mirzaaaghyi
   samira mirzaaaghyi گفته:

   سلام و عرض ادب
   شما می توانید برای ویزای کار اقدام کنید و شانس بالایی برای این اقامت دارید. در رابطه با خرید ملک در نظر داشته باشید که امکان اخذ اقامت آلمان از طریق خرید ملک وجود ندارد.
   موفق باشید

   پاسخ
 2. کریم عباسیان
  کریم عباسیان گفته:

  با عرض سلام وخسته نباشید.بنده هم به دنبال گرفتن ویزای کار از طریق کاملا قانونی واقامت در المان هستم.شغل تخصصی من تکنسین لابراتوار وچاپ دیجیتال وعکاس در هر زمینه ایی هست.لطفا راهنماییم بفرمایید با سپاس فراوان.

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ارادت
   دوست گرامی اطلاعات شما در مورد شرایط خودتان بسیار کلی است. برای بررسی دقیق شرایط خود و دریافت راهنمایی می توانید اطلاعات خود را در لینک زیر ثبت نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.
   https://mie.company/contact-us/

   پاسخ
 3. رضا
  رضا گفته:

  با سلام
  بنده فوق ديپلم مكانيك خودرو حدودا 12 سال كار كردم مكانيك خودرو براي شركت ايران خودرو در ضمن كارشناس فني هم هستم لطفا راهنمايي از چه طريقي مي توانم ويزاي كار كشور آلمان بگيرم لطفا راهنمايي كنيد

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   سلام و عرض ادب
   باید از این کشور پیشنهاد شغلی داشته باشید یا با داشتن مدرک زبان آلمانی و مدرک لیسانس در صورتی که سن شما زیر 40 سال باشد ویزای جستجوی کار المان را اخذنمایید و فرصت داشته باشید در این کشور کار پیدا کنید

   پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   باسلام و عرض ادب
   بایستی از طریق اینترنت با این موسسات در ارتباط باشید و رزومه ارسال نمایید در صورت اخذ پیشنهاد شغلی می توانید برای دریافت ویزای کار اقدام بفرمایید

   پاسخ
 4. Mir
  Mir گفته:

  باسلام من تا چند روز دیگر اقامت آلمان را میگیرم و به آلمان میرم خواستم بپرسم آیا میتوانم با مدرک مهندس الکترونیک در یک شرکت ماشین سازی مشغول شوم

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ادب
   رشته شما جزو رشته های کمبود نیروی کار در المان است ودر صورت توانایی برقراری ارتباط و دانستن زبان المانی بله می توانید کار پیدا کنید. البته رزومه کار یشما هم دراین امر مهم است.

   پاسخ
 5. Mehran
  Mehran گفته:

  سلام من 5سال تو شرکت تولید کمک فنر خودرو سابقه کار دارم چطور میتونم از یکی از شرکت های خودرو ساز المان پیشنهاد کار دریافت کنم

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و وقت بخیر
   برای این کار شما باید مدرک تحصیلی دانشگاهی مرتبط با شغلتان داشته باشید و با شرکت های مورد نظر مکاتبه نموده و رزومه خود را ارسال نمایید تا بتوانید پیشنهاد کار دریافت کنید.
   موفق باشید

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *