مؤسسات کاریابی استرالیا

مؤسسات کاریابی استرالیا چگونه موسساتی هستند؟  آیا درباره موسسات کاریابی استرالیا اطلاعاتی دارید؟ برترین موسسات کاریابی استرالیا کدام موسسات هستند؟ موسسات کاریابی استرالیا به چه صورت فعالیت می کنند؟ آیا به دنبال پیدا کردن از طریق موسسات کاریابی استرالیا هستید؟ آیا موسسات کاریابی استرالیا می توانند کمک های لازم را پیدا کردن شغل به متقاضیان بکنند؟ آیا تصمیم دارید در کشور استرالیا کار کنید؟

موسسات کاریابی در استرالیا فرصت های مناسبی را برای کسانی که به دنبال شغل و یا کار آموزی در استرالیا هستند فراهم می سازد . از طریق این موسسات فرد می تواند با توجه به رشته ی تحصیلی و سایر عوامل شغل مناسب خود در کشور استرالیا را آسان تر پیدا نماید . ما در ایم مقاله سعی می نماییم  چند موسسه کاریابی مناسب در کشور استرالیا را معرفی نماییم تا چنانچه کسانی که واجد شرایط می باشند بتوانند از این طریق شغل مناسب خود  را پیدا نمایند . شما  همچنین می توانید با مراجعه به سایت مهاجرتی MIE در سایر زمینه های شغلی و مهاجرتی و همچنین ویزا در این زمینه اطلاعات مفیدی را کسب نموده و با مشاورین متخصص ما تماس حاصل فرمایید .

همانطور که  گفته شد یکی از راه های آسان برای پیدا کردن شغل مناسب در یک کشور بیگانه بهره گیری از موسسات کاریابی معتبر در آن کشور می باشد زیرا کسی که به تازگی وارد یک کشور شده و یا می خواهد مشغول به کار شود عدم آشنایی با محیط و شرایط آن کشور ممکن است مشکلات یسیاری را به وجود آورد .  همچنین با توجه به اینکه یکی از مهم ترین ویزا های کار در کشور استرالیا در صورتی صادر می شود که   شخص  از کارفرما پیشنهاد کاری داشته باشد و به عنوان حمایت کننده عمل نماید لذا از طریق این موسسات راحت تر می تواند به مقصود خود دست یابد . لذا ما در اینجا  چند نمونه از این موسسات را معرفی می نماییم .

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور در باب کاریابی استرالیا

یکی از موسساتی که در استرالیا در این زمینه فعالیت می نماید عبارتند از :

  1. The sus graduate program

(https://www.sas.com/en_au/academic/graduate-program.html

SAS استرالیا هر ساله  از سال  1976اقدام به استخدام فارغ التحصیلان  می نماید  .بعد از ثبت نام اقدام به آموزش از طریق اینترنت و یا آموزش حضوری می نماید تا  پس از فراغت از آموزش مهارت های خود را به کار گیرند . البته برای اقدام در SAS شخص باید شرایطی را داشته باشد از شرایطی که افراد باید  داشته باشند این است که  1. شهروند و یا مقیم دائم استرالیا باشد فقط 2. حق کار به صورت تمام وقت داشته باشد 3. مدرک تحصیلی کارشناسی و یا بالاتر را داشته باشد 4.  دو سال و یا  کمتر از دو سال از زمان فارغ التحصیلی گذشته باشد .

طریقه ی در خواست اینگونه است که با مراجعه به سایت گفته شده به صفحه ی مشاغل رفته و سپس کشور استرالیا باید انتخاب شود و سپس گزینه SAS graduate program  را انتخاب می کنیم یک حساب کاربری ایجاد کرده  و مدارک مورد نیاز را آپلود می نماییم از مدارک مورد نیاز   نامه ، رزومه ، مدرک تحصیلی و ریز نمرات می باشد و در آخر نیز در خواست را تایید می نماییم .

شاید بپرسید که پس از ارسال در خواست چه اتفاقی خواهد افتاد ؟

چنانچه در خواست فرستاده شود ایتدا در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت پذیرش در این برنامه شرکت داده خواهید شد و آموزش می بینید و پس از آموزش و طی مراحل اداری یک شغل دائمی به شما پیشنهاد داده خواهد شد .

 

  1. 2. ـjob active

https://www.employment.gov.au/jobactive

ا قدام از طریق این سایت یک راهکاری است مربوط به دولت استرالیا برای اینکه افراد به راحتی بتوانند شغل مورد نظر خود را پیدا نمایند. به این ترتیب  کسانی که به دنبال شغل در استرالیا هستند از طریق این سایت می توانند شغل مورد نظر خود را بیابند . این وبسایت مشاغل و کسانی که به دنبال شغل هستند را به کارفرمایان  در بیش از 1700 شهر در استرالیا معرفی می کند . در این سایت به هر گونه امکانات برای پیدا کردن شغل مناسب با توجه یه سوابق دسترسی  خواهید داشت زیرا کارفرمایان از این طریق می توانند از تمام سوابق شما  آگاهی یابند . همچنین در این وبسایت کارفرمایان استرالیا نیز می توانند بدون هزینه در مورد نیروی کاری که مورد نیاز آنها می باشد آگهی دهند .

 

3.adzuna

https://www.adzuna.com.au/browse/melbourne

این وبسایت یکی از وبسایت هایی است که نه تنها در استرالیا بلکه در کشور های دیگر نیز می تواند با توجه به اطلاعاتی که در اختیار دارد فرد را به شغل مناسب راهنمایی نماید . شما با استفاده از این وبسایت می توانید شرکت های بزرگ استرالیا که به دنیال نیروی کار هستند را مشاهده نمایید و انتخاب کنید همچنین در این سایت بهترین مشاغل نیز آورده شده اند که فرد بتواند در بهترین شرایط با توجه به شایستگی خود مشغول به کار شود . شما می توانید شهر های مختلف استرالیا را انتخاب نمایید همچنین  در این سایت در مورد شهری که می خواهید مشغول به کار شوید توضیحاتی داده شده است . همچنین شما می توانید محدوده در آمد خود را از شغل مورد نظر نیز انتخاب نمایید و این سایت با موتور جستجوی قوی ای که دارد مشاغل مورد نظر را به شما معرفی خواهد کرد .همچنین می توان علاوه بر درآمد مورد نظر نحوه مدت زمان کاری را برای مثال تمام وقت یا پاره وقت مشخص کرد  و با توجه به آن  ها شغل به شما پیشنهاد می گردد .

  1. 4. career one

https://jobs.careerone.com.au/l-sydney,-nsw.aspx

این سایت نیز یکی از سایت های کاریابی در کشور استرالیا است که کسانی که به دنبال شغل مورد نظر خود هستند می توانند از طریق این سایت نیز اقدام نمایند . سایت career one  به کسانی که دنبال کار هستند این انتخاب را می دهد که مشاغل را از جنبه های مختلف مورد نظر خود انتخاب نمایند . و همچنین در مورد انواع مشاغل در استرالیا نیز توضیحاتی ارائه شده است که می تواند به اشخاص کمک نماید که در انتخاب شغل خود دقت کافی را داشته باشند . فردی که داوطلب برای کار است می تواند با آپلود کردن رزومه خود شغل پیشنهادی خود را در استرالیا  از طریق  این سایت دریافت نماید .

 

5.Jora austrlia

https://au.jora.com/

این سایت نیز یکی دیگر از سایت های کاریابی و جسنجوی کار است که می توان برای 313.124 شغل شانس خود را برای شغل مورد نظر در استرالیا امتحان نمود . همچنین در این سایت علاوه بر استرالیا در برخی کشور های دیگر نیز می توان به جسنجوی کار پرداخت . شما می توانید تمام شرایط مورد نظر خود از قبیل در آمد ، ساعات کاری و .. را نیز مد نظر قراردهید و با توجه به آن در بین مشاغل در استرالیا به جستجو بپردازید . زمانی که شما شغل مورد نظر را جستجو می نمایید مشاغلی که آگهی شده اند تمامی اطلاعات مورد نیاز مشاغل در دسترس می باشد که افراد می توانند با مطالعه شرایط در وقت خود نیز صرفه جویی نمایند .

سایت های زیادی برای کاریابی و جستجوی کار در استرالیا وجود دارد که معرفی همه آنها ممکن نیست لذا نام و آدرس الکترونیکی برخی از دیگر از این سایت ها را در ذیل ذکر می نماییم.

Seek-job

https://www.seek.com.au/

apply now

https://applynow.com.au/

the uni jobs

https://www.timeshighereducation.com/unijobs/listings/australia/

 

بنابر آنچه گفته شد موسسات و وبسایت های بسیاری برای کاریابی در استرالیا وجود دارد که کمک فراوانی می کند به کسانی که به دنبال کار با شرایط خود می باشند . همچنین از این طریق کسانی که می خواهند در استرالیا  ویزای کار بگیرند می توانند از این طریق کارفرمای مورد نظر خود را پیدا نمایند . موسسات کاریابی و جستجوی کار می توانند فرد را به مشاغل مناسب و دلخواه خود برسانند . برای  دریاغت اطلاعات از موسسات کاریابی دیگر کشور های جهان و روش های مهاجرتی می توانید به سایت مهاجرتی MIE مراجعه کرده و یا با مشاورین متخصص ما تماس حاصل فرمایید .

منابع

www.sas.com/en_au/academic/graduate-program.htm

https://au.jora.com

https://www.adzuna.com.au/browse/melbourne

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *