مؤسسات کاریابی در آمریکا

مؤسسات کاریابی در آمریکا چگونه موسساتی هستند؟ تعداد مؤسسات کاریابی در آمریکا زیاد است زیرا افراد زیادی هستند که در کشور امریکا به دنبال کار می گردند. و همچنین تعداد مؤسسات کاریابی در آمریکا روز به روز در حال افزایش است. مؤسسات کاریابی در آمریکا کار مهمی که انجام می دهند این است که افراد متقاضی و فارغ التحصیلان جویای کار را برای مصاحبه با شرکت های که در نظر دارند آماده می نمایند. هدف مهم مؤسسات کاریابی در آمریکا استخدام و یافتن شغل برای افراد جویای کار است .

ما در این مقاله موسسات کاریابی در کشور امریکا را به شما معرفی میکنیم وآدرس وشماره تماس با موسسات کاریابی در کشور آمریکا را برای دسترسی به موسسات کاریابی کشور امریکا قرار خواهیم داد. موسسه مشاوره ای MIE شما را برای یافتن شغل در کشور امریکا و معرفی موسسات کاریابی در کشور امریکا راهنمایی میکند شما میتوانید با مراجعه به  وب سایت موسسه مشاوره ای MIE  این  اطلاعات را به دست اورید. در راستای سیاست های رقابتی اقتصادی کشور آمریکا ویزا های متعدد کاری در کشور آمریکا به وجود آمده اند. در پی ایجاد ویزا های کاری آمریکا موسسات کاریابی متعددی نیز در کشور امریکا پدید آماده اند که به اتباع خارجی مشتاق کار در کشورآمریکا وفارغ التحصیلان جویای کار کمک میکنند تاشغل متناسب با رشته تحصیلی ومورد علاقه خود را پیدا کنند.

معرفی موسسات کاریابی در کشور آمریکا :

آژانس کاریابی  APPLEONE :

موسسه کاریابی اپل وان در شهر لس آنجلس در محله دانتون قرار دارد.

آدر س موسسه کاریابی  appleone :  725 south Figueroa street

شماره تماس با موسسه کاریابی اپل وان :8920234(213)

وب سایت موسسه کاریابی اپل وان :www.appleone.com

موسسه کاریابی اپل وان  این موسسه در سال 1964تاسیس شده است وبراساس یک سیاست کاری به افراد برای دستیابی  به اهداف کاریشان  کمک میرساند شرکت اپل وان بزرگترین موسسه کاریابی متعلق به بخش خصوصی آمریکا در شمال کشور امریکا میباشد وبرای تبدیل شدن به بزرگتربن موسسه خدمات  اشتغال رشد های بسیاری کرده است. ارائه سرویس کامل ، کمک های حرفه ای ومزایای خاص  متعدد موسسه اپل وان  به افراد در زمینه کاریابی  کمک های بساری  میکند موسسه اپل وان  بیش از 200 دفتر در سراسر کانادا وایالات متحده امریکا دارد. موسسه کاریابی اپل وان در سال 2013 وبسایت این موسسه  جزء ده  وبسایت برتر شد.

آزانس کاریابی  Robert half finance and accounting  :

موسسه کاریابی  رابرت هلف در شهر لس آنجلس قرار دارد  که جزء آژانس های موقت به فعالیت میپردازد.

آدر س موسسه کاریابی رابرت هلف : south Figueroa 865 street

شماره تماس با موسسه کاریابی رابرت هلف :6294609(213)

موسسه کاریابی accountemp متخخص در ارائه   کسب وکار، با مور مال حرفه ای  وحسابداری ماهر ومتخصص  به صورت موقت استخدام موقت میکند. که مطابق با استعداد افراد  فرصت های مناسبی  برای رشدشان مهیا میکند . این مسسه بیش از 325 مکان در سرلسر جهان دارد .

شغل هایی که این موسسه  برای رشته حسابداری  دارد برای مثال شامل :

کارمند حسابداری ، مدیر حسابداری ، حسابرس، منشی حسابداری ، حسابدار، تحلیل گر مالی ، خدمات مالی ، حسابدار ارشد، تهیه مالیات

آژانس کاریابی workebrige associate  :

موسسه کاریابی  workbrige  در شهر لس آنجلس در محله وسست وود قرار دارد

آدر س  موسسه وورک بریج  Wilshire boulevard  قرار دارد

شماره تماس با موسسه وورک بریج 4453300(310) میباشد.

وب سایت موسسه وورک بریج www.workbrige.com

این موسسه یک شرکت کاریابی  واستخدام در سراسر امریکا میباشد ومتخصص استخدام  در رشته های مهندسی ودیگر رشته ها است موسسه  work brige  براساس مدیریت بهینه ، تمرکز بر روابط مشتری ویک رویکرد  استخدام مبتنی بر تیم منحصر به فرد  دارد. دفاتر این موسسه  در شهر های دیگر کشور آمریکا  وکانادا نیز شعبه دارد از جمله : سانفرانسیسکو ، سیلیکون ولی، لس آنجلس ، نیوپورت، دالاس ،شیکاگو ،بیچ ،نیویورک، فیلادلفیاف بوستون ، واشنگتن دی سی، وتورنتو

آزانس کاریابی jobspring partner  :

موسسه جاب اسپرینگ در شهر شیکاگو  در محله وست وود  قرار دارد  که در زمینه شغل یابی  واستخدام افراد  فعالیت میکند.

آدر س  موسسه کاریابی جاب اسپرینگ Wilshire boulvard250

شماره تماس باموسسه  جاب اسپرینگ 9960200(310)

وبسایت موسسه جاب اسپرینگ www.jobspring.com

موسسه کاریابی جاب اسپرینگ  فارغ التحصیلان را آماده  ورود به شغل وسطوح جدیدی از زندگی میکند. روند مصاحبه مشاغل متعدد را برای  متقاضیان وفارغ التحصیلان جویای کار شرح میدهند.  موسسه کاریابی جاب اسپرینگ  بهترین راه برای  در یافت شغل جدید است. این موسسه دارای یک تیم سخت کوش است  که از نزدیک با مشتریان ومدیران کار میکنند.

آزانس کاریابی  national event staffing :

موسسه کاریابی نشنال ایونت در شهر لس آنجلس  در محله ایست هالیوود قرار دارد که در آزانس کاریابی   در بخش سرویس های بیزینس فعالیت میکند.

آدر س موسسه کاریابی نشنال ایونت  sunset boulevard 230

شماره تلفن برای تماس با موسسه کاریابی نشنال ایونت 5659939(866)

وبسایت موسسه کاریابی نشنال ایونت www.nationaleventstaffing.com

موسسه کاریابی  zarzarmodeling  :

این موسسه کاریابی در  شهر لس آنجلس محله دانتون  قرار دارد که در زمینه کاریابی واستخدام فعالیت میکند

آدرس موسسه zarzarmodeling  515 south flower street –

شماره تلفن برای تماس با این موسسه 8003139(619)

وبسایت موسسه کاریابی : www.zarzarmodels.com

شرکت  micro soft  :

شرکت مایکرو سافت بزرگترین شرکت خدمات کامپیوتری چند ملیتی است که در شهر رد موند  ایالت واشنگتن  ایالت متحده امریکا قرار دارد این شرکت در سال 2015 طی برنامه حمایت اشتغال در شهر سیاتل میزبان کنسر سیوم  اشتغال سه ماهه بود

آزانس کاریابی BALABUSTA  :

موسسه کاریابی بالابوستا در شهر لس آنجلس در محله وست لس آنجلس قرار دارد.

آدر س موسسه کاریتبی بالابوستا در   west Olympic boulvard11150

شماره تلفن تماس با موسسه بالابوستا 3509660(347)

وبسایت موسسه  www.balabustabrooklyn.com

 

موسسه مشاوره ای MIE با بهره گیری از مشاوران مجرب شما را با خدمات موسسات کاریابی در آمریکا آشنا میکند شما میتوانید با مراجعه به موسسه مشاوره ای MIE اطلاعاتی در زمینه کاریابی در کشور آمریکا به دست آورید.

در مجموع میتوان گفت که راه دستیابی به مشاغل در کشور آمریکا به علت موسسات کاریابی متعددی که در کشور آمریکا وجود دارد هموارتر شده است. متقاضیان جویای کار در کشور آمریکا  میتوانند با مراجعه به این موسسات کاریابی در کشور آمریکا شغال مورد نظر ومتناسب با رشته تحصیلی خود را  پیدا کنند.

منابع :

https://www.indeed.com/cmp/AppleOne

https://www.indeed.com/cmp/Jobspring-Partners/reviews

www.jobspring.com

www.appleone.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *