مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در اوکراین

شرایط اساسی مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در اوکراین چیست ؟ مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در اوکراین شامل چه مدارکی می باشد؟ ما در این مقاله تلاش کردیم مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در اوکراین را تحلیل نماییم. با مطالعه مقالات موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE در سایت موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE میتوانید اطلاعات مفیدی راجع به مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در اوکراین را بدست بیاورید مشاوران موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE که از معتبرترین موسسات مهاجرتی خاورمیانه می باشد، میتوانید اطلاعات کافی راجع به مدارک لازم برای کار در کشور اوکراین را دریافت کنید.

مدارک لازم برای  کار در کشور اوکراین:

با توجه به تغییرات سیاسی کنونی، مراحل مختلف آماده سازی اسناد و مدارک برای خارجی ها در اوکراین به نظر می رسد ساده تر از حتی یک سال پیش شده باشد . با توجه به این واقعیت، یکی از این شاخصه های  گسترش مانند ایجاد و پردازش توافق اشتغال و قراردادها دغدغه ها و عوارض کمتری در مقایسه با گذشته  پیدا نموده است ،  این یک راز می باشد که تعداد زیادی از شهروندان خارجی بتوانند به طور منظم با به دست آوردن پیشنهادات مختلف از شرکت های دولتی و خصوصی کشور اوکراین که برنامه ریزی برای استخدام نمایندگان از یک یا چند ملیت دیگری را دارند محیا گردد.

در اکثر موارد، حجم غالب چنین برنامه ای امکان دارد حاوی اطلاعات لازم دقیق در مورد هر نوع سند ارائه شده توسط مدیریت شرکت و اتباع خارجی باشد. هدف اصلی در اینجا این است که استخدام اتباع خارجی در سازمان های پر از اقامت قانونی و کار برای شهروندان از کشور های دیگر در اوکراین تعریف بشود. علاوه بر این، مجموعه ای از اسناد و مدارک لازم برای خارجی شامل کسانی که فرم استخدام و توصیه نامه خود را مبتنی بر اینکه چرا میخواهند در اوکراین کار کنند ارائه شود که باید توسط خود فرد متقاضی نوشته شود د و بعد از آن توسط کارفرما بالقوه داده گردد.

اجازه کار در اوکراین برای یک سال معتبر می باشد. این دوره ممکن است تمدید گردد که کارفرما باشید یک ماه قبل تمدید نیروی خود را  به اداره کار گزارش دهد و پس از کسب اجازه از ادره کار فرد میتواند به کار خود ادامه دهد. تصمیم به اعطای مجوز کار بعد از 30 روز با پر کردن اسناد و مدارک داده خواهد شد .

 

شرایط اساسی کارفرما :

سهم بیمه پرداخت شده به صندوق ا اجباری بیمه اجتماعی عمومی از اوکراین در برابر بیکاری.

– عدم وجود بدهی به صندوق اجباری بیمه اجتماعی عمومی از اوکراین در برابر بیکاری.

– عدم وجود عقب افتادگی مالیاتی، اتهامات (پرداخت اجباری).

شرایط اساسی کارگر :

مدارک نشان دهنده  آموزش عالی

عدم سابقه کیفری

 

مدارک مورد نیاز برای اجازه کار :

استفاده از کارفرما

توضیح از کارفرما به منظور توضیح ضرورت به استفاده از نیروی کار از خارجی؛

برنامه استاندارد کاری

دوعکس رنگی 3.5 × 4.5 پشت امضا شده

ارائه نامه ای قبل از استخدام که نشان دهنده این باشد که استخدام نیروی کار خارجی در راستای منافع کارفرما می باشد.

یک گواهی نامه از اداره مالیاتی دولت دال بر پرداخت  مالیات و عوارض توسط کارفرما از (پرداخت های اجباری)؛

یک گواهی نامه از مرکز استخدام دال بر فقدان بدهی قبلی به صندوق بیکاری؛

یک رسید دال پرداخت هزینه application consideration؛

یک کپی از پیش نویس توافق اشتغال (قرارداد) تایید شده توسط کارفرما.

یک بیانیه تایید که محل کار و یا موقعیت که نشان دهنده این باشد که اجازه کار صادر شده نیازی به تابعیت اوکراین و اعطای دسترسی به اسرار و رموز دولتی نیاز ندارد. در این بیانیه باید با مهر رسمی کارفرما باشد و امضا ضمیمه گردد.

یک گواهی نامه مبتنی بر اینکه، در حال حاضر در خاک اوکراین در تاریخ مشخص شده اجازه کار را دارد که از اداره پلیس و گمرک اوکراین می بایست گرفته شود.

یک گواهی نامه اجازه کار از کشور مبدأ (کشور محل اقامت) دال بر اینکه که نیروی خارجی، بد.ن هیچ مشکل و ممنوعیتی اجازه و توان کار را در هر جای دنیا دارد.

یک کپی از منشور و گواهی ثبت نام از کارفرما، گواهی به موجب روش تاسیس کار؛

یک کپی از اسناد دال بر تحصیلات و شرایط نیروی کار  خارجی؛

یک کپی از صفحه شناسایی پاسپورت.

کپی از شناسنامه

گواهی سلامت پزشکی

 

پس از تکمیل این مدارک فرد میتواند با رعایت شرایط و ضوابط به استخدام کارفرمای اوکراینی در بیاید و به مدت یک سال قرارداد ببندد، شایان ذکر است که قرارداد فرد با بیمه یکساله پزشکی همراه می باشد.

امید است که مطالب بالا تا حدودی به شما درباره مدارک لازم برای  کار در کشور اوکراین کمک نموده باشد.

اگر شما هم خواهان کار  در کشور  اوکراین هستید هستید وکلای مجرب ما در موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE که از معتبرترین موسسات مهاجرت کشور می باشد میتوانند شما را یاری دهند .

همچنین با مراجعه به سایت های   https://www.miemohajerat.com

اطلاعات دیگری درمورد مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در اوکراین و کار در اوکراین و انواع طرق مهاجرت به کشور اوکراین و کشورهای دیگر را کسب کنید. وکلای مجرب ما آماده اطلاع رسانی به شما عزیزان از طریق تلفن و یا در سایت موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE راجع به کشور اوکراین و مدارک لازم برای  کار در کشور اوکراین و معرفی ویزای کار کشور اوکراین و دیگر کشورها میباشند.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *