مدارک لازم برای اخذ ویزای کار روسیه

 

مدارک لازم جهت دریافت ویزای کار روسیه چه چیزهایی هستند؟ آیا به طور کامل در خصوص مدارک لازم برای اخذ ویزای کار روسیه اطلاعات ندارید اما تصمیم دارید برای ویزای کار روسیه اقدام نمایید؟ آیا تحقیق در مورد ویزای کار روسیه و مدارک لازم برای اخذ ویزای کار روسیه را شروع کرده اید اما به نتیجه ی دلخواه نرسیده اید و این موضوع باعث تشویش ذهن شما شده است؟ آیا اطلاعاتی در خصوص ویزای کار روسیه و مدارک لازم برای اخذ ویزای کار روسیه در اختیار دارید؟ در این نوشته در مورد مدارک لازم برای اخذ ویزای کار روسیه برای اطلاع رسانی خدمت شما عزیزان توضیحاتی داده شده که این توضیحات براساس تحقیقات تهیه شده است و تمام تلاش ما در این نوشته بر این مبنا است که اطلاعات مفید و کاملی در مورد مدارک لازم جهت دریافت ویزای کار روسیه در اختیار شما عزیزان و علاقه مندان ویزای کار روسیه بگذاریم. اگر پس از خواندن این مطالب هم چنان به پاسخ سوالاتتان دست پیدا نکردید این امکان را دارید با مشاورین برجسته و وکلای با تجربه موسسه مشاوره ای  MIE ارتباط گرفته و از مشاوره تخصصی آنها در حیطه حقوق بین الملل بهره مند شوید.

اشخاصی که تمایل دارند در کشور روسیه مشغول به کار شوند بایستی درخواست دهند و به عبارتی برای اخذ ویزای کار ثبت نام کنند و سپس از اداره مهاجرت فدرال روسیه ( (FMSاجاز کار دریافت کنند. این اجازه کار یک سند رسمی در قالب یک کارت پلاستیکی است که پس از اپلای کردن برای اخذ ویزای کار روسیه توسط اداره مهاجرت فدرال روسیه صادر می گردد. بررسی درخواست این نوع application 14 روز کاری زمان می برد که پس از بررسی اگر اجازه کار به متقاضی داده شد شخص این امکان را دارد به صورت کاملا رسمی و قانونی توسط یک شرکت در روسیه استخدام شود و یا شغلی را راه اندازی کند. هزینه درخواست ویزای کار در حدود 25 یورو می باشد که می بایست پرداخت شود. اتباع خارجی که در روسیه اجازه اقامت موقت و یا دائم دارند نیاز ندارند که ویزای کار جداگانه دریافت کنند همچنین در دسته بندی مواردی که در ادامه برای شما شرح می دهید این اشخاص نیز نیاز ندارند که ویزای کار دریافت کنند.

اشخاصی که برای تحصیل یا کار در در زمان تعطیلات در روسیه هستند.

اشخاصی که از طریق دعوتنامه برای کار در یک موسسه آموزشی دعوت شده اند.

اشخاصی که به عنوان یک خبرنگار و یا معلم در روسیه شناخته شده اند.

افرادی که تخصص خاصی دارند با توجه به حرفه خود جواز شغل و یا هر مدرکی به عنوان تایید حرفه خود می بایست ارائه کنند و قابل ذکر است مدارک بایستی به زبان روسی ترجمه رسمی گردد و سپس ترجمه و کپی مدارک ارائه شود به طور مثال پزشکان عمومی و یا وکلا باید یک نسخه از جواز کار خود را ترجمه روسی کرده و سپس به مرکزی که اپلای می کنند ارائه نمایند. اجازه کار فقط به همان حرفه شخص داده می شود و شخص این امکان را ندارد که اجازه کار دریافت کند ولی خارج از حرفه خود مشغول به کار شود همچنین اجازه کار برای مناطق مشخص شده صادر می گردد و اگر شخص در نظر دارد به شهرها و مناطق مختلف به طور هم زمان مراجعه نماید می بایست در فرم و درخواست اولیه این مطلب را عنوان نماید. هنگامی که اجازه کار صادر گردید شخص 90 روز فرصت دارد که در کمپانی مرتبط با رشته و تخصص خود استخدام شود و ویزای خود را تمدید نماید در غیر این صورت می بایست خاک کشور روسیه را ترک کند در این بین چنانچه شخص مشغول به کار شود ولی به طور موقت ناچار باشد پس از استخدام خاک کشور روسیه را ترک کند برای ورود مجدد نیاز نمی باشد که وی در خواست ویزا دهد و صدور ویزای کار شخص تا زمان اعلام شده و قرارداد کاری وی با کمپانی اعلام شده لغو نخواهد شد.

حداقل مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا شامل مدارک ذیل می گردد:

دعوتنامه که از طرف کمپانی صادر گردیده باشد.

پاسپورتی که حداقل 6 ماه پس از خروج شخص اعتبار داشته باشد و حداقل دو صفحه خالی داشته باشد.

یک قطعه عکس پاسپورتی 3 در 4

دو نسخه از فرم درخواست ویزای روسیه

بیمه نامه

ارائه پرینت بانکی در حدی که مدت زمان اقامت شخص را پوشش دهد.

ارائه آزمایش ایدز اگر ماندن شخص در روسیه بیشتر از سه ماه خواهد بود و شخص باید درخواست ویزای MULTI  دهد.

و مقدار هزینه ای که برای ویزا پرداخت می شود کاملا بسته به کشوری که از آن اقدام می شود دارد و متغیر می باشد و پروسه صدور ویزا معمولا تا 20 روز کاری بیشتر نخواهد بود.

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب ویزای کار روسیه

قابل ذکر است اشخاصی که برای ویزای کار اقدام می کنند به هیچ عنوان نباید از عوامل غیر دولتی و شرکت های مشکوک مجوز کار دریافت نمایید زیرا چنانچه اسناد ویزای کار خود از مرکزی غیر از سرویس مهاجرت فدرال دریافت نمایید این امکان وجود دارد که هم پول خود را از دست دهدی و همچنین خطر اینکه از روسیه اخراج شوید نیز وجود دارد زیرا حتما امن ترین راه که از سمت اداره مهاجرت فدرال می باشد را انتخاب نمایید. کارفرمایان برای استخدام نیروی خارجی بایستی نیاز به اخذ مجوز دارند و همچنین می بایست کمپانی و شرکتشان در وزارت اداره مهاجرت فدرال ثبت شده و رجیستر باشد در غیر این صورت با خطراتی مثل جریمه های سنگین مواجه خواهند شد. هزینه اخذ مجوز برای استخدام نیروی خارجی در حدود 75 تا 100 یورو می باشد. کارفرمایان مسئول ارائه اسناد کارمندان خارجی خود به اداره مهاجرت هستند و ظرف 90 روز باید مدارک کارکنان خود را ارائه نمایند این فرآیندی است که می بایست حتما طی شود. ارائه آزمایش ایدز که نشان دهد شخص به این بیماری آلوده نمی باشد و همچنین ارائه گواهی صحت سلامت مبنی بر اینکه شخص به هیچ مواد مخدری آلوده نیست و هیچ بیماری مسری ندارد. زمانی که یک شرکت کارمند خارجی استخدام می کند می بایست ظرف 10 روز به اداره مالیاتی و اداره کاریابی اطلاع رسانی کرده باشد. کارفرمایی که تمایل دارد نیروی خارجی ماهر استخدام نماید می بایست این امکان را داشته باشد سالیانه مبلغی در حدود 65 هزار دلار به نیروی متخصص خود حقوق پرداخت کند که همه این حقوق می بایست از منابع روسی به دست آمده باشد. کمپانی هایی که در نظر دارند نیروی ماهر خارجی استخدام نمایند باید نشان دهند در دو سال آخر که درخواست خود را ثبت کرده اند هیچ قانونی را در باب استخدام اتباع خارجی نقض نکرده اند. مدت زمان صدور ویزای کار تا سه سال می باشد و حداقل 30 روز قبل از تاریخی که ویزای شخص منقاضی می گردد شخص می بایست برای تمدید ویزای خود اقدام نماید.

پیشنهاد ما این است که در جهت کسب اطلاعات بیشتر و جامع تر در باب مدارک لازم برای اخذ ویزای کار روسیه با مشاورین برتر و وکلای موسسه مشاوره ای  MIE تماس حاصل نمایید و چنانچه مطالب فوق برای شما کافی نبوده است این امکان را دارید برای اخذ اطلاعات تکمیلی به سایت هایی که در انتها معرفی شده است رفته و از اطلاعات موجود در آن بهره مند گردید.

https://www.miemohajerat.com/category/immigration

https://www.russianvisa.org/

https://www.eng.cliff.ru/doing/inrussia/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=Eng_Razreshenie_na_raboty&utm_content=23234263850

 

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *