مدارک لازم برای ویزای کار اتریش

مدارک لازم برای ویزای کار اتریش و بررسی شرایط کار در این کشور

 • مدارک لازم برای ویزای کار اتریش و مقدمه ای بر آن
 • مدارک لازم برای ویزای کار اتریش و شرایط عمومی
 • مدارک لازم برای ویزای کار اتریش و انواع ویزای کار اتریش
 • مدارک لازم برای ویزای کار اتریش و نرخ بیکاری در اتریش
 • مدارک لازم برای ویزای کار اتریش و مشاغل مورد نیاز 2019
 • مدارک لازم برای ویزای کار اتریش و میزان حقوق در اتریش
 • مدارک لازم برای ویزای کار اتریش و نحوه کاریابی در اتریش
 • مدارک لازم برای ویزای کار اتریش و موسسات کاریابی در اتریش
 • مدارک لازم برای ویزای کار اتریش و بررسی ویزای همراه
 • مدارک لازم برای ویزای کار اتریش و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در اتریش
 • مدارک لازم برای ویزای کار اتریش و سخن پایانی
مدارک لازم برای ویزای کار اتریش

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

مدارک لازم برای ویزای کار اتریش و مقدمه ای بر آن

مدارک لازم برای ویزای کار اتریش، اخذ اقامت اتریش از طریق کار، مهاجرت به اتریش و آینده کاری در این کشور به صورت علمی مورد بررسی قرار می گیرد. مهاجرت به اتریش راه های متفاوتی دارد که یکی از بهترین آنها، مهاجرت از طریق کار به اتریش می باشد. با توجه به اینکه اتریش یکی از کشور های با ثبات اروپایی می باشد، همچنین نرخ بیکاری پایینی دارد، مردم این کشور به راحتی می توانند در اتریش زندگی با کیفیتی داشته باشد، به همین دلیل است که پایتخت آن شهر وین طی سال های اخیر بهترین شهر جهان شناخته شده است. مدارک لازم برای ویزای کار اتریش چه می باشد؟ آیا به واسطه ویزای کار در اتریش می توان اقامت را اخذ نمود؟ ممکن است سوالات دیگری در باب مهاجرت به کشور اتریش و مدارک لازم برای ویزای کار در اتریش داشته باشید که در نتیجه برای کسب اطلاعات صحیح و رایگان می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس برقرار کنید تا کارشناسان پاسخگوی شما عزیزان به صورت رایگان باشند.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ویزای کار اتریش بخش اول
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ویزای کار اتریش بخش اول
فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ویزای کار اتریش بخش دوم
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ویزای کار اتریش بخش دوم

مدارک لازم برای ویزای کار اتریش و شرایط عمومی

کشور اتریش در قسمت مرکزی اروپا واقع شده است و با کشور هایی مانند آلمان و چک از سمت شمال و از سمت جنوب با کشور های ایتالیا و اسلووانی، از سمت غرب با کشور های سوییس و لیختن اشتاین و از سمت شرق با کشور های مجارستان و اسلوونی همسایه می باشد. زبان رسمی این کشور آلمانی می باشد ولی بیستر این مردم کشور به زبان انگلیسی تسلط دارند. این کشور مزایایی مانند آب و هوای چهار فصل می باشد. شهر وین به عنوان بهترین شهر جهان برای سکونت در طول 10 سال اخیر شناخته شده است و به همین دلیل بسیاری از افراد در سراسر جهان قصد مهاجرت به این کشورها را دارند. جمعیت کشور اتریش 8.882.267 و مساحت آن 83.878 کیلومتر مربع و زبان رسمی مردم اتریش آلمانی است. موسسه حقوقی ملک پور(mie اتریش) می تواند شما را در امر اخذ ویزای کار در اتریش، یاری رساند.

پرچم اتریش
اطلاعات عمومی اتریش

مدارک لازم برای ویزای کار اتریش و انواع ویزای کار اتریش

یکی از روش های کم هزینه و مناسب جهت مهاجرت به اتریش روش کاری می باشد ولی قبل از آن بایستی شرایط و مدارک لازم برای ویزای کار اتریش را داشته باشید. ویزای کار اتریش به دو طریق می باشد که به آنها در ادامه می پردازیم:

 • ویزای جستجوی کار اتریش(جاب سیکر)

  ویزای جستجوی کار این نوع ویزا طرفداران زیادی و شرایط ایده آلی دارد. در حال حاضر کشورهای که این نوع ویزا را ارائه میدهند آلمان اتریش می باشد که با این نوع ویزا فرد می تواند به کشور اتریش ورود داشته باشد و برای کاریابی اقدام نماید. توجه داشته باشید مدت زمان این نوع اقامت 6 ماه می باشد و حداقل امتیاز برای این ویزا 70 است.

 • ویزای کار اتریش از طریق پیشنهاد شغلی(جاب آفر)

  این نوع ویزا به افرادی تعلق می گیرد که دارای پیشنهاد کاری از شرکت و یا کارفرما در اتریش باشند. شرایط ویزای کاری در اروپا به این صورت است که شغل به مدت 3 ماه در کشور اتریش و بعد از آن 3 ماه کل اتحادیه اروپا آگهی می شود. اگر فردی واجد شرایط پیدا نشد می توانند خارج از اروپا درخواست نمایند.

امتیازات برای ویزای جستجوی کار اتریش( جاب سیکر)

مدارک لازم برای ویزای کار اتریش

امتیازات برای ویزای پیشنهاد شغلی ( جاب آفر)

مدارک لازم برای ویزای کار اتریش و نرخ بیکاری در اتریش

یکی از عوامل مهم در مهاجرت کاری به کشور مورد نظر نرخ بیکاری آن کشور می باشد. هنگامی که فرد مدارک لازم برای ویزای کار اتریش را آماده می کند بهتر است نرخ بیکاری کشور اتریش را بررسی کند که با توجه به آن از بازار کار کشور اتریش اطلاع داشته باشد. خوشبختانه کشور اتریش جزء کشور هایی است که از نرخ بیکاری پایینی برخوردار است و در نمودار زیر می توانید مشاهده بفرمایید که این نرخ رو به کاهش بوده است.

نرخ بیکاری اتریش

مدارک لازم برای ویزای کار اتریش و مشاغل مورد نیاز 2019

هنگامی که فرد تصمیم به مهاجرت کاری به کشور اتریش را می گیرد، طبیعتا مدارک لازم برای ویزای کار اتریش را بایستی فراهم کند. نکته مهم در این نوع مهاجرت بررسی بازار کار و رشته های مورد نیاز جهت برای افرادی که قصد مهاجرت کاری دارند می باشد. ما در این قسمت به بررسی مشاغل مورد نیاز کشور اتریش می پردازیم:

مشاغل موردنیاز اتریش

مدارک لازم برای ویزای کار اتریش و میزان حقوق در اتریش

هنگامی که برای مدارک لازم برای ویزای کار اتریش را بررسی می نمایید بهتر است از میزان حقوق در این کشور نیز اطلاع داشته باشید. بی شک افرادی که قصد مهاجرت کاری به کشور اتریش را دارند یکی از فاکتورهای مهم برای زندگی میزان حقوق دریافتی می باشد، که در این جدول می توانید مشاهده بفرمایید.

میزان حقوق در اتریش

مدارک لازم برای ویزای کار اتریش و نحوه کاریابی در اتریش

مدارک لازم برای ویزای کار اتریش

افراد متقاضی مهاجرت کاری به کشور اتریش باید مدارک لازم را برای ویزای کار اتریش فراهم کنند و همچنین مهارت های لازم و سابقه کاری در رشته مرتبط داشته باشند. بهتر است برای کاریابی علاوه بر زبان انگلیسی زبان آلمانی هم نیز تسلط داشته باشد زیرا تاثیر به سزایی به نحوه کاریابی می گذارد. موسسات کاریابی نقش مهمی می تواند در پیدا کردن کار داشته باشند ولی خود فرد نیز می تواند با تهیه رزومه مستقیم به کارفرمایان و شرکت ها از طریق ایمیل در ارتباط باشند. پس از تایید یک تایم مصاحبه در نظر می گیرد که با فرد صحبت کنند، که لازم به ذکر است نحوه برخورد و نوع لباس و به موقع حاضر شدن تاثیر می گذارد و مهم می باشد.

مدارک لازم برای ویزای کار اتریش و موسسات کاریابی در اتریش

همانطور که گفته شد، برای کار در اتریش بایستی مدارک لازم برای ویزای کار اتریش را داشته باشید و به واسطه مدارک از موسسات کاریابی در کشور اتریش درخواست کار داشت. جست وجوی کار در کشور اتریش به چند صورت امکان پذیر است که  استفاده از سایت های کاریابی و موسسات  کاریابی و … که در این قسمت می توانید مشاهده بفرمایید یکی از بهترین این روش هاست.

سایت های کاریابی اتریش

مدارک لازم برای ویزای کار اتریش و بررسی ویزای همراه

هنگامی که فرد به کشور اتریش مهاجرت کاری دارد این امکان را دارد که برای همسر و فرزندان زیر 18 سال درخواست همراه را داشته باشد که به کشور اتریش ورود داشته باشند. برای این نوع ویزا در ابتدا باید مدارک لازم برای ویزای کار اتریش شخص متقاضی آماده باشد که به واسطه آن درخواست الحاق خانواده را داشته باشند. مدارک که باید به سفارت ارائه شود که این نوع ویزا دریافت شود عبارت اند از:

کارآفرینی در اتریش
 • پاسپورت با 6 ماه اعتبار

 • شناسنامه

 • سند ازدواج

 • نامه تمکن مالی

 • فرم اپلیکیشن

 • مبلغ 120 یورو پرداختی سفارت

مدارک لازم برای ویزای کار اتریش و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در اتریش

مدارک لازم برای ویزای کار اتریش

یکی از هدف هایی که افراد برای مهاجرت کاری در نظر دارند، اخذ تابعیت و اقامت اتریش می باشد. به صورت کلی فرد می تواند بعد از گذشت 5 سال کار کردن در کشور اتریش درخواست اقامت دائم را بدهد. همچنین پس از 6 سال می تواند درخواست تابعیت را نیز ارائه دهد. در این مدت فرد کارت قرمز سفید قرمز را دارد و اگر میزان حقوق آن طی سال بالا باشد برای بلو کارت که اجازه کار در تمامی کشورهای اروپایی می باشد نیز می تواند دریافت کند. کارت اقامت در ابتدا به صورت یک سال می باشد و قابل تمدید به 2 سال و مجدد به 2 سال می باشد. به صورت کلی 5 ساله است.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با پیشنهاد شغلی اتریش
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با مدارک لازم برای ویزای کار اتریش
کاریابی در کشور اتریش
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
امتیازبندی مهاجرت به اتریش
مدارک لازم برای ویزای کار اتریش و سخن پایانی

مدارک لازم برای ویزای کار اتریش، نحوه ارائه مدارک به موسسات کاریابی، اخذ اقامت و تابعیت در کشور اتریش در این مقاله علمی مورد بحث و بررسی قرار گرفته شد. به صورت کلی مهاجرت به اتریش از طریق کار، تحصیل و ثبت شرکت، خود حمایتی و …. اتریش مورد توجه بسیاری از افراد در سرتاسر جهان قرار گرفته است. شرایط ایده آل مانند نرخ بیکاری پایین، کیفیت زندگی بالا، آب و هوای معتدل همگی باعث شده است که افراد تمایل به مهاجرت کاری به اتریش را داشته باشند. برای ویزای کار باید مدارک لازم برای کار در اتریش آماده داشته باشید. موسسه حقوقی ملک پور با بیش از 15 سال سابقه درخشان در امر مهاجرت آماده راهنمایی به شما عزیزان جهت مهاجرت به اتریش، مدارک لازم برای ویزای کار اتریش و مهاجرت کاری به اروپا می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اخذ ویزای کار اتریش می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) تماس حاصل فرمایید و مشاوره تخصصی رایگان داشته باشید. همچنین می توانید در قسمت دیدگاه ها سوالات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان ما به آن در اسرع وقت پاسخ دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *