مدارک لازم برای ویزای کار انگلستان

در این مقاله در خصوص فرم ها و مدارک لازم برای ویزای کار انگلستان صحبت شده و به معرفی فرم ها و مدارک لازم برای ویزای کار انگلستان پرداخته شده است. نمونه هایی از فرم های راهنما و مدارک لازم برای ویزای کار انگلستان، فرم های درخواست ویزای کار مبتنی بر امتیاز بندی در کشور انگلستان و نیز نمونه فرم های TIER 1 – TIER 2 – TIER 5  در کشور انگلستان در این مقاله ذکر شده است. فرم های تاییدیه، ویزای TIER 1 می باشد بنابراین در صورت وجود هرگونه شبهه و سوالات بیشتر در خصوص فرم ها و راهنما و مدارک لازم برای ویزای کار انگلستان و یا از راه های دیگر قانونی مهاجرت به انگلستان می توانید با مشاورین مجرب امر حقوق بین الملل در موسسه مشاوره ای MIE ارتباط برقرار کنید. با مطالعه این مقاله که زیر نظر موسسه مشاوره ای MIE است شما می توانید اطلاعات مفیدی را به دست آورید. این مقاله برای همه شما عزیزانی که همیشه همراه سایت موسسه مشاوره ای MIE تدوین شده است.

آیا در مورد فرم ها و مدارک لازم جهت ویزای کار در کشور انگلستان سوالاتی‌دارید؟ آیا می خواهید بیشتر با ویزای کار در کشور انگلستان آشنا شوید ؟ آیا از نحوه ثبت نام ویزاهای کار در کشور انگلستان مطلع هستید؟ در مورد نحوه روند رسیدگی به ویزاهای کار در کشور انگلستان اطلاعاتی دارید‌؟ آیا از شرایط لازم جهت درخواست ویزای کا در انگلستان اطلاعاتی دارید ؟

 

 

فرم درخواست ویزای کاری مبتنی بر امتیاز بندی ( PBS )

 

 

 

فرم درخواست ویزای TIER 1  (کارآفرینی)

فرم سیستم امتیاز در ویزای TIER 1 (کارآفرینی ) به نام فرم VAF9

 

 

نتیجه گیری

هدف ازنگارش این مقاله که متعلق به موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE است تشریح و توضیح نمونه هایی از فرم ها و مدارک لازم جهت ویزای کار در کشور انگلستان در کشور انگلستان و همچنین معرفی مختصری از فرم ها و مدارک لازم جهت ویزای کار در کشور انگلستان ، و همچنین معرفی نمونه فرم های TIER 1 – TIER 2 – TIER 5  در کشور انگلستان  است که با توجه به امن تر بودن راه مهاجرت از طریق کار و استقبال از این روش برای مهاجرت بتوانیم اطلاعات درستی را به خواننده این مطلب بدهیم تا با توجه به شرایط موجود اگر قصد مهاجرت به کشور انگلستان را دارد  دارد با مشورت با موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE بتواند مناسب ترین تصمیم را اتخاذ نماید .

منابع

https://www.gov.uk

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *