مدارک ویزای کار آلمان

مدارک لازم ویزای کار آلمان

مدارک ویزای کار آلمان چیست ؟ آیا به شرایط مدارک ویزای کار آلمان می اندیشید؟ آیا از شرایط و مدارک ویزای کار آلمان اطلاع دارید؟ ایا مدارک ویزای کار آلمان را جهت درخواست ویزا می دانید؟ آیا شما هم جزو اشخاصی هستید که اطلاعاتی در زمینه مدارک ویزای کار آلمان ندارید ؟ آیا تمکن مالی فرد متقاضی در کشور المان را می دانید ؟ ساعت کاری در کشور المان چه مدت می باشد؟

همانطور که می دانید راههای متعددی برای مهاجرت به کشور آلمان وجود دارد که یکی از این راهها اخذ ویزای کار آلمان می باشد. فرد متقاضی اخذ ویزای کاری کشور المان می تواند از این طریق اقامت و تابعیت کشور المان را اخذ نماید.برای اخذ ویزای کاری المان فرد باید مدارکی را دارا باشد تا بتواند برای درخواست ویزای کاری کشور المان اقدام نماید.موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE در این مقاله سعی دارد مدارک ویزای کار آلمان را برای شما عزیزان بیان نموده و موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE این امکان را دارد که به شما در جهت اخذ ویزای کاری کشور المان یاری دهد و پرونده های شما را به سرانجام برساند. این مقاله با عنوان مدارک ویزای کار آلمان متعلق به موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE می باشد .

 

مدارک لازم جهت ارایه درخواست ویزای کار آلمان:

1:نسخه امضا شده فرم تقاضای ویزا که به صورت کامل و خوانا به زبان آلمانی و یا انگلیسی پر شده باشد.

2:گذرنامه امضا شده که اعتبار آن حداقل تا 3 ماه پس از خاتمه ویزای درخواستی باشد و به همراه کپی از صفحات 2و3 در صورت موجود بودن گذرنامه های قدیمی و سایر گذرنامه های معتبر که در صورت موجود بودن بهتر است که آنها هم ارایه شود.

3: یک عکس رنگی با زمینه روشن و در ابعاد 3*4 البته توجه داشته باشید که سفارت به هیچ عنوان عکسهای قدیمی تر از 6 ماه را نمی پذیرد.

4:شناسنامه متقاضی به همراه کپی از تمام صفحات.

5:گذرنامه و شناسنامه همسر و یا گواهی فوت وی.

6:بیمه درمانی مسافرتی برای طول مدت مسافرت با پوشش حداقل 30000 یورو و معتبر برای همه کشورهای عضو شنگن به همراه 1 نسخه کپی از آن .

۷:دعوت نامه امضا شده تجاری که بیانگرهدف فرد از مسافرت و طول مدت سفر باشد . دعوت کننده باید تمام هزینه های مسافرت فرد را تقبل نماید .

۸:مکاتبات تجاری با شرکت دعوت کننده و یا مدارک مربوط به واردات و صادرات کالا و  کلیه مدارکی که نشانگر اعتبار تجاری با شرکت دعوت کننده باشد .

۹:گواهی اشتغال به کاراز طرف کارفرما و مدارک از جمله روزنامه رسمی شرکت ، فیش حقوقی و سوابق بیمه تامین اجتماعی .

۱۰:اصل و کپی اسناد مالکیت .

۱۱:صورت وضعیت حساب های بانکی درسه ماه گذشته و سایر مدارک مالی .

۱۲:وضعیت مالی و شغلی همسر حتی اگر به عنوان همراه سفر نکند .

۱۳:مدارک فرزندانی که در ایران سکونت می کنند .

لازم به ذکر است حضور شخص متقاضی برای روز مصاحبه در سفارت کشور آلمان الزامی می باشد چنانچه متقاضی که دو سال گذشته با دو ویزای شینگن و یا یک ویزای شینگن دو ساله حداقل دو بار سفر کرده باشد ، در این صورت نماینده متقاضی می توانند جهت ارائه مدارک به سفارت مراجعه نماید . اگر سفارت تشخیص دهد در صورت نیاز این افراد باید به سفارت کشور آلمان مراجعه نمایند.

این مقاله متعلق به موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE می باشد.موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE این امکان را دارد که شما هموطنان عزیز را در طی مراحل دریافت ویزای کاری کشور المان همراهی نماید.

فرد متقاضی ویزای کار کشور المان باید در حدود 10000 یورو تمکن مالی داشته باشد تا بتواند برای اخذ ویزای کاری کشور آلمان اقدام نماید.

فرد متقاضی ویزای کار کشور آلمان باید به زبان آلمانی تسلط کافی داشته باشد و یا حداقل مدرک زبان IELTS  ویا TOFELرا دارا باشد.

فرد متقاضی پس از اخذ ویزای کار آلمان میتواند به صورت فول تایم حدود 40 ساعت در هفته به کار مشغول شود.

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور در باب کار آلمان و مدرک زبان

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار کشور آلمان:

1: تکمیل فرم تقاضا.

2:کپی صفحات پاسپورت متقاضی.

3:شناسنامه متقاضی و کپی آن.

4:بیمه نامه.

5: دوقطعه عکس 6*4

6:ترجمه مدارک به زبان آلمانی و یا انگلیسی.

7:ترجمه مدارک انگلیسی.

8:سوابق کار در صورت داشتن سابقه کاری.

9:رزومه.

10:پرینت حساب شخص متقاضی.

در نهایت می توان گفت که کشور آلمان برای کار از شرایط بسیار مناسبی برخوردار می باشد و همه ساله افراد بسیاری متقاضی ویزای کار در آلمان هستند.افراد از طریق ویزای کار کشور آلمان می توانند اقامت و تابعیت کشور المان را اخذ نمایند.کشور المان بدلیل موسسات کاریابی فراوان و معتبری که دارد امکان کار و سرمایه گذاری را برای همه افراد فراهم کرده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE مراجعه نمایید و اطلاعات لازم را در جهت اخذ ویزای کاری کشور آلمان کسب نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *