مدرک آیلتس کشور انگلستان

مدرک آیلتس کشور انگلستان

مدرک آیلتس کشور انگلستان چه نوع مدرکی است؟آیا قوانین اخذ مدرک آیلتس کشور انگلستان را می دانید؟شرایط اخذ مدرک آیلتس کشور انگلستان به چه صورتی است؟مراحل اخذ مدرک آیلتس کشور انگلستان به چه صورتی است؟آیا درباره مدرک آیلتس کشور انگلستان اطلاعات کافی دارید؟آیا اخذ مدرک آیلتس کشور انگلستان به مدرک تحصیلی خاصی نیاز دارد؟اخذ مدرک آیلتس کشور انگلستان برای چه اشخاصی مناسب است؟

 • متقاضی عزیز توجه فرمایید:

  مطابق مصوبات جدید سفارت کشور انگلستان ، از تاریخ ۶ April مدارک آیلتسی که در مراکز آزمون داخل ایران اخذ شوند فاقد اعتبار بین المللی بوده و مورد قبول سفارت این کشور نخواهد بود. سفارت کشور انگلستان پرونده هایی که در آنها مدارک آیلتس با این شرایط ارائه شده باشد را به همین دلیل رد میکند. لذا خواهشمندیم این شرایط را اکیدا مورد توجه قراردهید و در صورتی که در

 • مراکز آزمون در داخل کشور ثبت نام نموده اید هرچه سریعتر جهت تعویض مرکز آزمون و نمره ی جدید خود اقدام نمایید.

 • متقاضی محترم دقت فرمایید اگر در حال حاضر مدرک آیلتس خود را در داخل کشور اخذ نموده اید، سریعا جهت تعویض مدرک زبان خود اقدام فرمایید.

  خود را موظف دانستیم جهت جلوگیری از متضرر شدن شما متقاضی عزیز هرچه سریعتر این خبر را به اطلاع شما برسانیم.

  جهت رفاه حال شما و تسریع در انجام این امر، موسسه ی مهاجرتی MIE با هماهنگی های انجام شده توسط مدیریت، این امکان را فراهم کرده تا بتوانید در مراکز خارج از کشور واقع در دبی این آزمون را گذرانده تا مدرک زبان آیلتس شما از اعتبار کافی برخوردار باشد.

  لازم به ذکر است، اگر تا قبل از تاریخ April 6  مدرک آیلتس خود را اخذ نموده باشید و پیش از تاریخ November 5  وقت مراجعه به سفارت دارید این تغییر قانون شامل شما نخواهد شد، اما با وجود این مطلب به شما توصیه میکنیم حتما آیلتس خود را از مراکز خارج از کشور اخذ نمایید.جهت اطلاعات بیشتر به سایت وزارت کشور انگلستان مراجعه فرمایید.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *