مشاوره اقامت آلمان

بررسی شرایط اقامت در این کشور

 • مشاوره اقامت آلمان و مقدمه ای بر آن
 • مشاوره اقامت آلمان و شرایط عمومی آن
 • مشاوره اقامت آلمان از طریق کار
 • مشاوره اقامت آلمان از طریق تحصیل

 • مشاوره اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری
 • مشاوره اقامت آلمان از طریق ازدواج
 • مشاوره اقامت آلمان از طریق تولد
 • مشاوره اقامت آلمان از طریق پناهندگی
 • مشاوره اقامت آلمان برای هنرمندان و افراد فوق موفق
 • مشاوره اقامت آلمان و هزینه های زندگی در آلمان
 • مشاوره اقامت آلمان و اخذ تابعیت
 • مشاوره اقامت آلمان و وکیل معتبر مهاجرت
 • مشاوره اقامت آلمان و سخن پایانی
مشاوره اقامت آلمان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

مشاوره اقامت آلمان و مقدمه ای بر آن

مشاوره اقامت آلمان، اخذ مشاوره برای روشهای مختلف اقامتی و شرایط اخذ تابعیت در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. در این مقاله سعی شده است به تمام مسائل مربوط به زندگی در آلمان و مشاوره اقامت آلمان اشاره شده و تمام روشهای اقامتی این کشور برای شما عزیزان توضیح داده شود. ممکن است افراد در این زمینه سوالات زیادی داشته باشند و در این مقاله سعی شده است به اکثر این سوالات پاسخ داده شود. روش های راحت ترین راه اقامت آلمان از چه راه هایی امکانپذیر است؟ شرایط اخذ مشاوره اقامت آلمان برای تحصیل و کار چگونه می باشد؟ آیا مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری، سبب اخذ اقامت می شود؟ شما عزیزان می توانید پاسخ خیلی از سوالات خود را در این زمینه  در این مقاله پیدا کرده و اگر بعد از مطالعه مقاله سوالی در زمینه مشاوره اقامت آلمان داشته باشید، می توانید موضوع مورد نظر را با کلید واژه ملک پور سرچ کرده و در این زمینه اطلاعات تکمیلی دریافت نمایید و همچنین با موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس گرفته و در این زمینه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با کاریابی در آلمان
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با تحصیل در آلمان

مشاوره اقامت آلمان و شرایط عمومی آن

در این مقاله سعی کرده ایم روشهای مختلف مهاجرتی و همچنین مشاوره اقامت آلمان را به طور کامل توضیح دهیم. در این قسمت از مقاله مشاوره اقامت آلمان شرایط عمومی کشور آلمان و شرایط مهاجرتی به این کشور به طور کامل بررسی شده و هر کدام به طور مختصر توضیح داده شده است. کشور آلمان یکی از کشورهایی می باشد که در اروپای مرکزی قرار داشته و با کشورهای دانمارک، اتریش، فرانسه، لهستان، جمهوری چک، هلند، بلژیک و لوکزامبرگ همسایه می باشد. پایتخت این کشور برلین بوده و زبان رسمی آنها آلمانی می باشد. مساحت این کشور حدود ۳۵۷،۱۶۸ کیلومتر مربع بوده و واحد پولشان یورو می باشد. در این مقاله به بررسی مشاوره اقامت آلمان و روشهای مختلف مهاجرتی پرداخته ایم. به طور کلی مهاجرت دارای ۶ روش تولد، ازدواج، تحصیل، کار، سرمایه گذاری و پناهندگی می باشد که در بقیه مقاله به بررسی مشاوره اقامت آلمان و هر کدام  از این ۶ روش با جزئیات پرداخته ایم.در صورت هرگونه سوال می توانید با موسسه با موسسه حقوقی ملک پور(mie اتریش) تماس بگیرید.

ویزای تحصیلی آلمان بدون مدرک زبان
ویزای تحصیلی آلمان بدون مدرک زبان

مشاوره اقامت آلمان از روش های مختلف

مشاوره اقامت آلمان از طریق کار

مهاجرت به اتریش یا سوئیس

یکی دیگر از روشهای دیگر برای مشاوره اقامت آلمان از طریق کار بوده و شما می توانید با داشتن شرایط از طریق کاری اقدام کرده و اقامت کشور آلمان را اخذ کنید. همانگونه که می دانیم آلمان یکی از صنعتی ترین کشورها بوده و به دلیل کمبود نیروی کاری در رشته های خاص نیرو استخدام می کند  و طرفداران زیادی در زمینه مشاوره اقامت آلمان داشته و افراد می توانند با داشتن شرایط تعیین شده ویزای کاری دریافت کرده و اقامت این کشور را اخذ کنند. برای اخذ ویزای کاری آلمان به دو روش می توان اقدام کرد که در این قسمت به بررسی دقیق هر کدام پرداخته ایم:

 • اخذ ویزای کاری از طریق پیشنهاد شغلی

  یکی از روشهای کاریابی و اخذ مشاوره اقامت آلمان از طریق پیشنهاد شغلی بوده و افراد می توانند با دریافت پیشنهاد شغلی از کارفرمای آلمانی ویزای کاری دریافت کنند. لازم به ذکر است که اخذ پیشنهاد شغلی از کشورهای اروپایی به این صورت می باشد که فرصت شغلی موجود سه ماه در کشور آلمان آگهی شده و در صورت نبودن نیروی کاری مورد نظر سه ماه دیگر در کشورهای عضو اتحادیه اروپا آگهی می شود. اگر فردی با شرایط ذکر شده پیدا نشد، کارفرما می تواند از کشورهای  دیگر نیروی کاری استخدام کند. به دلیل اینکه پروسه اخذ پیشنهاد شغلی طولانی می باشد و اخذ پیشنهاد شغلی بدون حضور در محیط پروسه ای سخت می باشد، پیشنهاد ما به علاقمندان مشاوره اقامت آلمان این است که با دریافت شرایط جستجوی کار، از طریق اخذ ویزای جستجوی کار اقدام کنید.

 • اخذ ویزای جستجوی کاری(Job Seeker Visa)

  یکی دیگر از فرصت های کشور آلمان برای کار در این کشور، اخذ ویزای جستجوی کار بوده و شرایط این ویزا به این صورت می باشد که شخص ۶ ماه در محیط حضور داشته و براساس رشته تحصیلی و سابقه کاری به دنبال کار مورد نظر می باشد. لازم به ذکر است که شخص در این دوره ۶ ماهه برای جستجوی کار اجازه کار و همراه نداشته ولی بعد از تبدیل ویزای جستجوی کاری به ویزای کاری می تواند برای همراهان خود که شامل همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال می شود اقدام کند. در این قسمت از مقاله مشاوره اقامت آلمان سعی شده است به اطلاعات کامل در زمینه نرخ بیکاری و شرایط مورد نیاز اخذ ویزای جستجوی کاری اشاره شود ولی علاقمندان به اخذ مشاوره اقامت آلمان  و همچنین اخذ مشاوره در زمینه ویزای جستجوی کاری می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و اطلاعات رایگان در این زمینه دریافت نمایید. همانطور که در نمودار زیر مشاهده می فرمایید نرخ بیکاری در کشور آلان حدود ۳ درصد بوده و این نشاندنده کمبود نیروی کار می باشد.

شرایط مورد نیاز برای اخذ ویزای جستجوی کاری

 • رشته تحصیلی در لیست رشته های مورد نیاز کشور آلمان باشد.

 • سن متقاضی زیر ۴۰ سال باشد.

 • شخص باید حداقل دارای مدرک لیسانس باشد.

 • متقاضی به زبان آلمانی در حد B1 تسلط داشته و یا نمره آیلتس آکادمیک ۶ ارائه سفارت دهد.

یکی از شرایط اقدام برای ویزای جستجوی کارآلمان این است که رشته تحصیلی متقاضی با سابقه کاری مرتبط بوده و همچنین رشته تحصیلی در لیست رشته های مورد تقاضای کشور آلمان باشد. در این قسمت به برخی از رشته های تحصیلی مورد نیاز اشاره شده است ولی به علت تغییر این لیست مشاغل می توانید در مورد مشاوره مهاجرت آلمان با موسسه تماس گرفته و در این زمینه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

مشاغل مورد نیاز کشور آلمان

مشاغل مورد نیاز آلمان

همانگونه که ذکر شد، برای اطلاع دقیق از لیست مشاغل مورد نیاز و همچنین مشاوره اقامت آلمان می توانید با موسسه تماس گرفته و در زمینه ویزای جستجوی کار و لیست مشاغل مورد نیاز اطلاعات رایگان دریافت نمایید. نرخ بیکاری آلمان را می توانید در نمودار زیر مشاهده نمایید.

نرخ بیکاری در آلمان

مشاوره اقامت آلمان ازطریق تحصیل

مشاوره مهاجرت به سوئد

یکی دیگر از روشهای مهاجرتی به کشور آلمان از طریق تحصیل بوده و افرا علاقمند می توانند در مقاطع مختلف اقدام کرده و تحصیل کنند. لازم به ذکر است افرادی که علاقمند به اخذ مشاوره اقامت آلمان و کسب اطلاعات در زمینه تحصیل می باشند، می توانند با مطالعه دقیق این مقاله اطلاعات دریافت کرده و برای دریافت اطلاعات تخصصی در زمینه مشاوره اقامت آلمان موضوع تحصیل در آلمان را با کلید واژه ملک پور سرچ کرده و اطلاعات دقیق دریافت کنید. افرادی که علاقمند به تحصیل رایگان در آلمان می باشند باید به زبان آلمانی در سطح B2  تسلط داشته باشند.

ولی افراد می توانند در مقاطع مختلف تحصیلی در این کشور مشغول به تحصیل شده و بعد از اتمام تحصیل وارد بازار کاری شوند. تحصیل در مقطع لیسانس ۴ ساله بوده و با ارائه آیلتس ۶ می توانند مشغول به تحصیل شوند. نکته مهم مشاوره اقامت آلمان در زمینه تحصیل این است که افراد بعد از اتمام تحصیل می توانند ۱۸ ماه در این کشور حضور داشته و به دنبال کار مورد نظر باشند. یکی دیگر از مقاطع تحصیلی مقطع ارشد بوده و باید آیلتس حداقل ۶ ارائه داده تا بتوانند در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل کنند. در نظر داشته باشید که نوبت سفارت آلمان در کشور ایران برای ویزاهای تحصیلی بسیار کوتاه بوده و در کمتر از ۲ ماه نوبت سفارت متقاضیان می رسد.  یکی دیگر از مقاطع مهم تحصیلی که متقاضیان زیادی دارد مقطع دکتری بوده و افراد می توانند با ارائه حداقل ۱ مقاله ISI و مدرک زبان آلمانی و یا آیلتس برای پذیرش در این مقطع اقدام کنند. افرادی که مایل به اخذ بورسیه در این مقطع می باشند باید دارای رزومه خیلی قوی بوده و نمره آیلتس آنها حداقل ۷ آکادمیک باشد. شما عزیزان باید دقت داشته باشید که برای پذیرش در دوره دکتری باید سوپروایزر داشته و سعی در مکاتبه با آنها داشته باشید.

مشاوره اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری

مشاوره اقامت آلمان

یکی از گزینه های مورد نظر برای دریافت مشاوره اقامت آلمان در زمینه سرمایه گذاری بوده و افراد علاقمند می توانند برای دریافت اطلاعات دقیقتردر زمینه مشاوره اقامت آلمان این مقاله را مطالعه کرده و همچنین برای دریافت اطلاعات تخصصی در مورد هر کدام از روشهای سرمایه گذاری موضوع مورد نظر را با کلید واژه ملک پور سرچ کرده و اطلاعات مفید دریافت کنند.

 • روش سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت

  یکی از روشهای سرمایه گذاری در کشور و اخذ مشاوره اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت بوده و افراد علاقمند به دریافت اقامت آلمان باید بدانند که فقط ثبت شرکت منجر به اقامت نشده و برای دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت باید پیشنهاد شغلی داشته باشند که موسسه حقوقی ملک پور در این زمینه و همچنین مشاوره اقامت آلمان خدمات ارائه می دهد. برای اقدام از روش ثبت شرکت باید حداقل مدرک لیسانس داشته، بیزینس پلن قوی ارائه داده، و سرمایه اولیه برای شرکت حدود ۲۵۰۰۰ یورو باشد. هزینه ثبت شرکت حدود ۴۰۰۰ یورو بوده و افراد با دریافت پیشنهاد شغلی بلوکارت آلمان را دریافت می کنند.

افرادی که علاقمند به دریافت بلوکارت می باشند:

 • باید دارای مدرک دانشگاهی معتبر باشند.

 • از کشور آلمان پیشنهاد کاری و یا قرارداد کاری داشته باشند.

 • شخص دارای درآمد سالیانه حداقل ۴۹۶۰۰ یورو باشد.

 • شخص دارای درآمد سالیانه حداقل ۴۹۶۰۰ یورو باشد.

مزیت های بلوکارت آلمان:

 • شخصی که به مدت ۶ ماه در کشور آلمان کار کند می تواند بلوکارت این کشور را دریافت کند که اقامت ۳ ساله به شخص می دهند.

 • در صورت حضور ۳۳ ماه متوالی و کار در کشور آلمان می تواند برای اقامت دائم این کشور اقدام کند.

 • لازم به ذکر است که اگر دارای مدرک B1 آلمانی باشد بعد از ۲۱ ماه می تواند برای اقامت دائم این کشور اقدام کند.

نکته مهم این قسمت این است که افراد با ثبت شرکت به اقامت این کشور نرسیده ولی با دریافت پیشنهاد شغلی از شرکت خود به اقامت این کشورمی رسند. بنابراین شما عزیزان باید در نظر داشته باشید که فقط ثبت شرکت در این کشور سوددهی داشته و مزیت های اقامتی ندارد. برای دریافت اطلاعات رایگان در زمینه مشاوره اقامت آلمان و همچنین ثبت شرکت با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان در این زمینه دریافت نمایید.

 

 • روش سرمایه گذاری از طریق خرید ملک

  یکی دیگر از روشهای سرمایه گذاری و مشاوره اقامت آلمان خرید ملک بوده ولی باید در نظر داشته باشید که خرید ملک برای شخص فقط سوددهی داشته ولی منجر به اقامت نمی شود. افرادی که  می توانند از طریق خرید ملک اقدام می کنند، می توانند در این کشور شرکت ثبت کرده و طرح تجاری خود را در مورد خرید و فروش ملک انجام دهند. برای دریافت اطلاعات دقیقتر با مشاورین موسسه تماس گرفته تا اطلاعات تکمیلی دریافت کنید.

 • روش سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی

  یکی دیگراز روشهای سرمایه گذاری در این کشور که متقاضیان زیادی برای اخذ مشاوره اقامت آلمان دارد از طریق کارآفرینی بوده و افراد می توانند با ارائه یک طرح تجاری نوین و سرمایه گذاری حداقل ۱۰۰ هزار یورو به اقامت این کشور برسند. این روش از کارآفرینی در آلمان شبیه طرح ۱۰۰ هزار دلاری کانادا بوده و شخص باید حدود ۳۰۰ هزار یورو دارائی ارائه دهد. افرادی که علاقمند به اخذ اقامت از طریق کارآفرینی می باشند می توانند با ارائه طرح تجاری و سرمایه گذاری حداقل ۱۰۰ هزار یورو اقامت این کشور را اخذ کنند و لازم به ذکر است که طرح تجاری ارائه شده باید برای این کشور سوددهی داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کارآفرینی آلمان و همچنین مشاوره اقامت آلمان می توانید اطلاعات تخصصی تر دریافت نمایید.

مشاوره اقامت آلمان از طریق تولد

مشاوره اقامت آلمان

یکی دیگر از روشهای اخذ اقامت و تابعیت از طریق تولد بوده و برخی افراد علاقمند به اخذ مشاوره اقامت آلمان سوالات متعددی در مورد تولد در آلمان و اخذ تابعیت کشور آلمان دارند. به طور کلی کشورها دارای دو سیستم خون و خاک بوده و در این قسمت به توضیح مفصل هر دو خواهیم پرداخت. اگر کشوری دارای سیستم خاک باشد، فرزندی که در آن کشور متولد شود پاسپورت آن کشور به او تعلق یافته و تابعیت آن کشور را اخذ می کند. متقاضیات علاقمند به اخذ مشاوره اقامت آلمان باید بدانند که اکثر کشورها نظیر کشور آلمان از سیستم خون پیروی کرده و فرد با تولد در این کشور تابعیت این کشوررا اخذ نمی کند. شخص متولد شده در کشور آلمان در صورتی پاسپورت این کشور را اخذ می کند که یکی از پدر یا مادر از تبعه کشور آلمان باشد. بنابراین افرادی که به دنبال اخذ تابعیت از طریق تولد می باشند باید اطلاع داشته باشند که این کشور دارای سیستم خون بوده و یکی از والدین باید از تبعه این کشور باشد.

مشاوره اقامت آلمان از طریق ازدواج

مهاجرت به انگلستان

یکی دیگر از موارد جالب در زمینه مشاوره اقامت آلمان از طریق ازدواج بوده و افراد می توانند از طریق ازدواج با یک تبعه آلمانی  به اقامت این کشور برسند. اگر شخص با یک تبعه کشور آلمان یا شخصی که اقامت دائم این کشور را دارد ازدواج کند می تواند با داشتن شرایط خاص اقامت دائم و تابعیت این کشور را اخذ کند. لازم به ذکر است این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور به نگارش درآمده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر اخلاقی می باشد. شخص تبعه آلمانی باید تمکن مالی کافی ارائه داده و نشان دهد می تواند هزینه های زندگی خود و همسرش را تامین کند. یکی دیگر از شرایط لازم این است که ۲ سال از ازدواج آنها گذشته و ۳ سال در کشور آلمان زندگی کرده باشند. این جمله به این معنی است که متقاضیان باید نشان دهند که ازدواج آنها صوری نبوده و در صورت صوری بودن ازدواج آنها باید شخص کشور آلمان را ترک کند. بنابراین بعد از ۳ سال حضور در آلمان و زندگی مشترک می توانند برای اقامت دائم درخواست دهند. متقاضیان اخذ مشاوره اقامت آلمان می توانند برای بررسی مهاجرت ازروشهای دیگر با مشاورین تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایند.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ازدواج در آلمان
فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ازدواج در آلمان

مشاوره اقامت آلمان از طریق پناهندگی

مشاوره اقامت آلمان

یکی دیگر از روشهای مهاجرت پناهندگی بوده و برخی افراد علاقمند به اخذ مشاوره اقامت آلمان در این زمینه می باشند. به عبارت ساده تر، یکی از ۶ روش مهاجرتی پناهندگی بوده که یکی از روشهای پرخطر بوده و موسسه حقوقی ملک پور در این زمینه فعالیتی نداشته و به هیچ عنوان توصیه نمی کند. این قسمت فقط برای اطلاع شما عزیزان علاقمند به مشاوره اقامت آلمان از خطرات پناهندگی نوشته شده و می توانید یا مشاورین موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته تا شرایط شما برای سایر روشهای مهاجرتی ارزیابی شود. متاسفانه برخی افراد به دلیل عدم آشنایی از سایر روشهای مهاجرتی نظیر تحصیل، کار و یا سرمایه گذاری اقدام به پناهندگی کرده و جان و مال خود و خانواده را به خطر می اندازند. بنابراین توصیه ما به شما عزیزان این است که در امر مهاجرت و اخذ مشاوره اقامت آلمان با وکیل مجرب مشورت کرده تا بهترین و امنترین روش مهاجرتی را برای شما عزیزان پیشنهاد کند.

مشاوره اقامت آلمان و هزینه های زندگی در آلمان

یکی از سوالات مهم متقاضیان در زمینه مشاوره اقامت آلمان در مورد هزینه های زندگی در کشور آلمان می باشد. این کشور نسبت به سایر کشورهای اروپایی دارای هزینه زندگی مناسبی بوده و هزینه زندگی ماهیانه افراد به طور متوسط حدود ۸۵۳ یورو بوده و درآمد سالیانه آنها حدود ۱۰،۲۳۶ یورو می باشد. در این قسمت سعی کرده ایم به برخی هزینه های مهم زندگی نظیر هزینه اجاره مسکن و قیمت برخی مواد غذایی اشاره کنیم.

هزینه زندگی در آلمان

مشاوره اقامت آلمان و اخذ تابعیت آلمان

یکی دیگر از موضوعات مهم در مشاوره اقامت آلمان در مورد اخذ اقامت دائم و تابعیت این کشور می باشد. برای اقامت طولانی مدت، باید اقامت دائم کشور آلمان را اخذ کرده تا بتوانید در این کشور اقامت داشته و همچنین به سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کنید. برای اخذ اقامت کشور آلمان باید ثابت کنید که حداقل ۵ سال در این کشور کار کرده و در ۵ سال مدت اقامت مالیات این کشور را پرداخت کرده اید. یکی دیگر از شرایط اخذ اقامت دائم این کشور آشنایی کافی به زبان آلمانی می باشد. همانگونه که در قسمت های قبلی ذکر شد، ویزای تحصیلی منجر به اقامت نشده و باید به ویزای کاری تبدیل شود تا منجر به اقامت شود. یکی دیگر از نکات جالب که در قسمت قبل ذکر شد این است که اگر افراد بعد از اخذ بلو کارت، ۳۳ ماه متوالی در این کشور کار کند می تواند در کمتر از ۵ سال برای اقامت دائم اقدام کرده و ۱ یا ۲ سال بعد از اخذ اقامت دائم برای تابعیت این کشور اقدام کند. شما می توانید برای کسب اطلاعات دقیقتر و اخذ اطلاعات تخصصی تر در زمینه مشاوره اقامت آلمان با مشاورین ارشد صحبت کنید.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با تولد در آلمان
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با تولد در آلمان

مشاوره اقامت آلمان و وکیل معتبر مهاجرت

در این مقاله در مورد روشهای مختلف مهاجرتی و همچنین مشاوره اقامت آلمان بحث شده و تمام روشها نظیر تولد، ازدواج، تحصیل، کار، سرمایه گذاری و پناهندگی با جزئیات توضیح داده شد. در این مقاله به این نتیجه رسیدیم که ویزای تحصیلی ویزای موقت بوده و منجر به اقامت دائم نمی شود و برای اخذ اقامت دائم باید ویزای تحصیلی را به ویزای کاری تبدیل کرد. ولی روشهای دیگر مهاجرتی مانند کاری، سرمایه گذاری و یا ازدواج منجر به اقامت دائم شده و شما می توانید حداکثر بعد از ۵ سال اقامت دائم کشور آلمان را اخذ کرده و ۲ سال بعد از اخذ اقامت دائم پاسپورت این کشور را اخذ کنید. نکته مهم که شما عزیزان باید اطلاع داشته باشید ارائه مدارک کامل براساس هر روش مهاجرتی بسیار مهم بوده و در ویزا شدن بسیار تاثیر گذار می باشد. بنابراین پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که قبل از اقدام با وکیل مجرب درزمینه روش مهاجرتی مورد نظرو اخذ مشاوره اقامت آلمان مشورت کرده تا شرایط به طور کامل توضیح داده شود. همچنین شما عزیزان می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته تا در زمینه مشاوره اقامت آلمان به طور کامل راهنمایی شوید.

مشاوره اقامت آلمان
کارآفرینی در آلمان
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

خرید ملک در آلمان

مشاوره اقامت آلمان و سخن پایانی

مشاوره اقامت آلمان، ویزای تحصیلی و اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. در این مقاله در مورد روشهای مختلف مهاجرتی و نحوه اخذ مشاوره اقامت آلمان پرداختیم. در این مقاله ذکر شد که ویزای تحصیلی یکی از ویزاهای موقت بوده و برای اخذ اقامت دائم باید ویزای تحصیلی به ویزای دیگر مانند کاری تبدیل شود تا منجر به اقامت دائم شود. یکی دیگر از مطالب مهم که در مقاله مشاوره اقامت آلمان مطالعه شد در مورد اقامت از طریق سرمایه گذاری بود. در این مقاله به این نتیجه رسیده شد که خرید ملک در این کشور منجر به اقامت دائم نشده ولی ثبت شرکت با اخذ پیشنهاد شغلی و همچنین کارآفرینی منجر به اقامت دائم می شود. سایر روشهایی که در مقاله مشاوره اقامت آلمان مورد تحلیل قرار گرفت روشهای کار، ازدواج، تولد و پناهندگی بوده که هر کدام با جزئیات توضیح داده شد. شما عزیزان برای کسب سایر اطلاعات می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی دریافت نمایید. یکی دیگر از روشها برای کسب اطلاعات در زمینه کشور آلمان و همچنین سایر روشها مشاهده ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرتی می باشد. برای دریافت پاسخ سریعتر به سوال خود در زمینه مشاوره اقامت آلمان قسمت پایین مقاله را تکمیل نموده تا همکاران در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *