مشاوره مهاجرت به اتریش

و بررسی راههای مختلف مهاجرت به این کشور

 • مشاوره مهاجرت به اتریش و مقدمه ای بر آن
 • مشاوره مهاجرت به اتریش و شرایط عمومی
 • مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق کار
 • مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل
 • مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری
 • مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج
 • مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق تولد
 • مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی
 • مشاوره مهاجرت به اتریش برای افراد هنرمند و افراد فوق موفق
 • مشاوره مهاجرت به اتریش و هزینه های زندگی در اتریش
 • مشاوره مهاجرت به اتریش و اخذ تابعیت
 • مشاوره مهاجرت به اتریش و وکیل مهاجرت معتبر
 • مشاوره مهاجرت به اتریش و سخن پایانی
مشاوره مهاجرت به اتریش

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

مشاوره مهاجرت به اتریش و مقدمه ای بر آن

مشاوره مهاجرت به اتریش، روشهای مختلف اخذ اقامت برای متقاضیان مهاجرت به اتریش و مزایا و معایب هر کدام در این مقاله به طور کامل مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. در این مقاله به بررسی سوالات مختلف متقاضیان مشاوره مهاجرت به اتریش  پرداخته و سعی کرده ایم به تمام سوالات شما پاسخ دهیم. روشهای اخذ اقامت قانونی به چه صورت می باشد؟ آیا متقاضیان می توانند در این کشور رایگان تحصیل کنند؟ کدام یک از روشها منجر به اقامت دائم و اخذ پاسپورت اتریش می شود؟ همانگونه که ذکر شد در این مقاله به بررسی کامل مشاوره مهاجرت به اتریش و همچنین تمام روشهای قانونی همچون اخذ ویزای تحصیلی اتریش و کار در اتریش و مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری و … در این مقاله مورد بررسی علمی قرار می گیرد. شما عزیزان برای کسب اطلاعات جامعتر می توانید مقالات مربوطه را مطالعه کرده و همچین با موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی تر را در زمینه مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق بررسی شرایط توسط مشاورین ارشد دریافت کنید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با مهاجرت به اتریش
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اقامت در اتریش

مشاوره مهاجرت به اتریش و شرایط عمومی آن

اتریش یکی از کشورهای مرکزی در اروپا بوده. پایتخت این کشور شهر وین به عنوان بهترین شهر دنیا انتخاب شده است. این کشور حدود ۹ میلیون جمعیت دارد و مساحت این کشور ۸۴۰۰۰ کیلومتر مربع می باشد. متقاضیان مشاوره مهاجرت به اتریش می توانند از روشهای مختلف مانند تحصیل، کار، سرمایه گذاری برای مهاجرت به این کشور انتخاب کنند. افراد می توانند برای تحصیل در مقاطع مختلف اقدام کرده و حتی می توانند با دانش زبان آلمانی به طور رایگان تحصیل کنند. یکی دیگر از روشهای کسب اقامت از طریق کار می باشد که بهترین روش اخذ ویزای جستجوی کار ۶ ماهه می باشد. روش دیگر روش سرمایه گذاری می باشد که که از روش ثبت شرکت و خود حمایتی منجر به اقامت می شود. در این مقاله به توضیح مفصل هر روش پرداخته ایم. با مطالعه دقیق این مقاله می توانید با روشهای مختلف آشنا شده و همچنین برای کسب اطلاعات تخصصی تر با مشاوران موسسه حقوقی ملک پور(mie اتریش)، به مشاوره تخصصی بپردازید.

پرچم اتریش
اطلاعات عمومی اتریش

مشاوره مهاجرت به اتریش از روش های مختلف 

مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق کار

مهاجرت به نیوزلند

یکی از روشهای مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق کار می باشد که به دو روش امکانپذیر می باشد. در این قسمت از مقاله به بررسی دقیق مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق کار پرداخته ایم. یکی از روشهای کاریابی از طریق پیشنهاد شغلی می باشد که شخص می تواند با کارفرماها مکاتبه کرده و با اخذ پیشنهاد شغلی ویزای کاری دریافت کرده و در کشور اتریش مشغول به کار شوند. لازم به ذکر است که متقاضیان مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق کار باید در نظر داشته باشند که برای اخذ پیشنهاد  شغلی در این کشور، فرصت شغلی سه ماه در این کشور آگهی شده و در صورت نبودن فرصت شغلی سه ماه دیگر در کشورهای عضور اتحادیه اروپا آگهی می شود. اگر در طول ۶ ماه نیروی کاری مورد نظر برای فرصت شغلی نبود، کارفرما می تواند برای متقاضیان کشورهای غیر اتحادیه اروپا پیشنهاد شغلی دهد. یکی دیگر از نکان مهم در کاریابی در کشور اتریش این است که نرخ بیکاری در این کشور حدود ۶ درصد بوده و این نشاندهنده این است که شما عزیزان می توانید به راحتی وارد بازار کار شده و درآمد یورویی داشته باشید.

نرخ بیکاری اتریش

یکی دیگر از روشهای کاریابی برای متقاضیان مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق ویزای جستجوی کار این کشور می باشد. افرادی که تمایل به اخذ ویزای جستجوی کار دارند، باید در نظر داشته باشند که این کشور این فرصت را به ایرانیها می دهد که در این کشور حضور داشته باشند تا در طول مدت ۶ با کارفرماها به صورت حضوری مکاتبه کرده و ویزای کاری دریافت کنند. متقاضیان مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق کار باید مد نظر داشته باشند که ویزای جستجوی کار منجر به اقامت نشده و افراد بعد از اخذ پیشنهاد شغلی و ویزای کاری می توانند برای اقامت دائم این کشور اقدام کنند. ویزای جستجوی کار دارای امتیاز بندی بوده و افراد باید از ۱۰۰ امتیاز ۶۵ امتیاز را کسب کنند تا بتوانند برای ویزای جستجوی کار اتریش اقدام کنند.

امتیاز بندی ویزای جستجوی کار شامل موارد ذیل می باشد:

 • سن

  خرید ملک در دانمارک شاید بتواند راه خوبی برای سرمایه گذاری در این کشور باشد اما منجر به اخذ اقامت نخواهد شد و تنها کسانی اجازه دارند در این کشور ملک خریداری کنند که از دادگستری مجوز دریافت کنند و ثابت نمایند که قصد سکونت در این ملک را خواهند داشت.

 • تحصیلات

  کسانی که قصد سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت را دارند می توانند به صورت آنلاین درخواست خود را اعلام نمایند و بعد از به ثبت رساندن شرکت و دریافت اقامتی ۳ ساله در صورت سود ده بودن بیزینس در طول این مدت می توانند درخواست اقامت بدهند و آن را تمدید نمایند.

 • سطح زبان

 • سابقه کاری

مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل

مهاجرت تحصیلی

یکی دیگر از روشهای مهاجرت و مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل می باشد که در این قسمت سعی شده است به بررسی دقیق بپردازیم. افراد می توانند برای مشاوره مهاجرت به اتریش به چند روش اقدام کنند:

 • یکی از مقاطع مهم تحصیلی در مقطع مدارس می باشد که هزینه تحصیل براساس دانشگاههای دولتی و خصوصی متفاوت می باشد. ولی افادی که از روشهای مختلف مانند کار و یا سرمایه گذاری اقامت این کشور را کسب می کنند، می توانند برای تحصیل رایگان فرزندانشان درخواست کنند.

 • از دیگر مقاطع مهم تحصیلی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می باشد که برای دریافت اطلاعات تخصصی تر و اخذ مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل با کارشناسان ارشد به مکاتبه بپردازید. افرادی که به زبان آلمانی در سطح B2 یا C1 تسلط داشته باشند می توانند در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تحصیل رایگان داشته باشند. ولی افرادی که تمایل به تحصیل به زبان انگلیسی می باشند باید شهریه پرداخت کرده و مدرک زبان 5.5 یا 6‌ارائه داده که نمره دقیق بستگی به دانشگاه و مقطع تحصیلی داشته و اطلاعات دقیق توسط کارشناسان ارشد در جلسه مشاوره در اختیار شما قرار می گیرد.

 • یکی دیگر از مقاطع مهم تحصیلی که افراد زیادی تمایل به اخذ مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل را دارند در مقطع دکتری بوده که در صورت دریافت بورسیه تحصیلی می توانند رایگان تحصیل کنند. متقاضیان برای دریافت بورسیه تحصیلی باید دارای مقاله ISI بوده و حداقل مدرک آیلتس ۷ ارائه دهند. قبل از اقدام متقاضیان باید با استادها به مکاتبه پرداخته و موقع اقدام برای پذیرش دارای سوپروایزر باشند.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با مهاجرت تحصیلی به کشور اتریش
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با مهاجرت تحصیلی به کشور اتریش

مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به نیوزلند

افرادی که تمایل به اخذ مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری می باشند می توانند اطلاعات خود را با مطالعه این مقاله افزایش دهند. در این کشور افراد به دو روش می توانند با سرمایه گذاری به اقامت برسند. یکی از این روشها از طریق خودحمایتی بوده و روش دیگر از طریق ثبت شرکت می باشد.

 • خودحمایتی

  خودحمایتی یکی از روشهای سرمایه گذاری بوده که بدون انتقال سرمایه و با ارائه تمکن مالی منجر به اقامت می شود. افرادی که در کشور خود دارای حداقل دو ملک بوده، به ازای هر نفر در حساب خود ۲۲ هزار یورو پول داشته و دارای درآمد ماهیانه حدود ۲۵۰۰ یورو باشد، می توانند برای اقامت این کشور اقدام کرده و کارت اقامت دو ساله دریافت کرده و بعد از دو سال کارت اقامت ۳ ساله دریافت می کنند که بعد از ۵ سال منجر به اقامت دائم این کشور می شود. اقامت خود حمایتی یکی از بهترین روشهای اقامتی بوده که شخص نه تنها اقامت کشور اتریش را اخذ می کند بلکه می تواند در این کشور سرمایه گذاری کند. متقاضیان مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق خود حمایتی باید در نظر داشته باشند که در روش خودحمیتی متقاضی اجازه کار برای کارفرما را نداشته ولی می تواند از لحظه ورود به خاک اتریش در زمینه های مختلف نظیر خرید و فروش ملک سرمایه گذاری کند.

 • ثبت شرکت

  یکی دیگر از روشهای سرمایه گذاری برای متقاضیان مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت می باشد که دارای امتیاز بندی می باشد. افراد باید بتوانند از سن، تحصیلات، سابقه کاری و سطح زبان امتیاز حداقل ۶۵ از ۱۰۰ را کسب کنند تا بتوانند برای ثبت شرکت اقدام کنند. در این روش باید یک طرح تجاری ارائه داده و بعد از تایید شدن طرح تجاری افراد می توانند برای ثبت شرکت اقدام کنند که هزینه ثبت شرکت حدود ۴۰۰۰ یورو بوده و سرمایه اولیه مورد نیاز ۳۵۰۰۰ یورو می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ارشد موسسه حقوقی ملک پور به مکاتبه بپردازید. در روش ذکر شده از ثبت شرکت شخص باید دارای تحصیلات حداقل لیسلنس بوده و ترجیحا سن زیر ۴۰ سال باشد تا بتواند امتیاز کافی را کسب کند.

 • بلوکارت

   روش دیگر از ثبت شرکت که نیاز به امتیاز بندی ندارد بلوکارت می باشد که در این روش از شخص باید ثابت کند که درآمد سالیانه ۴۹۶۰۰ یورو می باشد.

متقاضیان مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری باید مد نظر داشته باشند که خرید ملک و یا خرید سهام منجر به اقامت نشده و افراد باید از طریق خودحمایتی و یا ثبت شرکت وارد این کشور شده و اقدام به سرمایه گذاری کنند. یکی از نکات مهم که در مقاله مشاوره مهاجرت به اتریش باید ذکر کنیم این است که نرخ مصادره اموال در این کشور زیبا برابر ۱ می باشد و این نشاندهنده این است که این کشور کشور خوبی برای سرمایه گذاری بوده و ریسکی برای سرمایه گذاران خارجی ندارد.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با خودحمایتی اتریش ویزا
فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با خودحمایتی اتریش ویزا

مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج

مهاجرت به نیوزلند

یکی دیگر از روشهای  اخذ مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج بوده و در این قسمت به بررسی این موضوع پرداخته ایم. در روش ازدواج شخص باید تبعه این کشور بوده و توانایی این را داشته باشد که هزینه های زندگی خود و همسرش را به عهده بگیرد. در این روش افراد باید به صورت رسمی ازدواج کرده و بعد از ازدواج رسمی شخص تبعه اتریش باید برای الحاق همسر درخواست دهد. افراد بهید حدود حداقل ۳ سال در این کشور زندگی کرده و به صورت رسمی زندگی کنند تا دولت کشور اتریش مطمئن شود ازدواج آنها صوری نبوده و در این صورت شخص می تواند برای اقامت دائم درخواست دهند. برای دریافت اطلاعات تکمیلی تر می توانید از با مشاورین ارشد به مکاتبه پرداخته تا در این زمینه اطلاعات دقیقتری داشته باشند. همچنین شما عزیزان می توانید با مراجه به سایت موسسه حقوقی ملک پور مقالات مربوطه در این زمینه را مطالعه کنند.

مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق تولد

یکی دیگر از روشهایی که در مقاله مشاوره مهاجرت به اتریش به بررسی پرداخته ایم در مورد تولد بوده و در این مقاله بحث شده است. در روش تولد کشورها دارای دو قانون سیستم خون و خاک می باشند که سیستم خاک به این روش می باشد که افرادی که در خاک ن کشور متولد می شوند می توانند پاسپورت آن کشور را اخذ کنند ولی اقامت و تابعیت فقط شامل کودک بوده و تابعیت و اقامت به پدر و مادر تعلق نمی گیرد. سیستم خون به ان روش  باشد که پدر و مادر یا یکی از والدین باید تبعه آن کشور بوده تا تابعیت شامل کودک شود.  متقاضیان مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق تولد باید در نظر بگیرند که کشور اتریش درارای سیتم خون بوده و بدون تابعیت پدر و یا مادر اقامت و پاسپورت به کودک تعلق نمی گیرد. مقاله مشاوره مهاجرت به اتریش توسط مشاورین مجرب موسسه حقوقی ملک پور به نگارش درآمده . هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیرقانونی می باشد.  شما عزیزان با مراجعه به سایت موسسه حقوقی ملک پور می توانید اطلاعات کاملتری را دریافت کنید.

اقامت اتریش از طریق کار کشور اتریش برای زندگی
فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اخذ اقامت از طریق ازدواج در اتریش
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اخذ اقامت از طریق ازدواج در اتریش

مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی

یکی دیگر از روشهای مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی می باشد که موسسه حقوقی ملک پور در این زمینه زمینه خدماتی ارائه نمی دهد و برای شما عزیزان پیشنهاد نمی کند. یکی از روشهای مهاجرت پناهندگی می باشد که به خاطر خطراتی که دارد می توانید از طریق سایر روشها اقدام کنید. پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که با موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و شرایط خود را برای مشاورین ما توضیح داده تا به طور کامل شرایط شما را بررسی کرده تا بتوانید از روشهای قانونی اقدام کنید. یکی دیگر از پیشنهادهای ما برای متقاضیان مشاوره مهاجرت به اتریش این است که مقالات مربوط به روشهای مختلف مهاجرتی را مطالعه کرده و اطلاعات خود را تکمیل کنید. بنابراین شما عزیزان می توانید شرایط خود را ارزیابی کنید و با اطلاعات کامل از قوانین پناهندگی برای روشهای قانونی نظیر کار، تحصیل و یا سرمایه گذاری اقدام کنید.

مشاوره مهاجرت به اتریش برای افراد هنرمند و فوق موفق

مشاوره مهاجرت به اتریش

در این قسمت از مقاله مشاوره مهاجرت به اتریش در مورد افراد هنرمند و فوق موفق بحث شده است و افراد هنرمند می توانند در این کشور از این طریق به اقامت برسند. افرادی که در زمینه هنری خاصی سابقه کاری داشته و از این طریق درآمد حدود ۲۵۰۰یورو دارند می توانند برای این روش اقدام کرده و اقامت این کشور را اخذ کنند. افراد باید در نظر بگیرند که باید در کشور اتریش در زمینه هنری خود مشغول به کار بوده و از این طریق کسب درآمد کنند و همچنین هر ماه حدود ۲۵۰۰ یورو پول به حساب خود در اتریش انتقال دهند. افرادی که تمایل به اخذ مشاوره مهاجرت به اتریش در مورد هنرمندی داشته می توانند با مشاورین موسسه صحبت کرده و برای دریافت اطلاعات تکمیلی با جناب آقای ملک پور صحبت کنند. این روش منجر به اقامت شده و شخص ابتدا کارت اقامت دو ساله اخذ کرده و سپس یک کارت اقامت ۳ ساله اخذ کرده و بعد از ۵ سال برای اقامت دائم درخواست دهند.

مشاوره مهاجرت به اتریش و هزینه های زندگی در اتریش

هزینه اجاره مسکن در شهرهای مختلف متغیر بوده و هزینه اجاره در شهر وین در مقایسه با شهرهای دیگر گران می باشد ولی متقاضیان باید حدود ۶۰۰ یورو را در نظر بگیرند. یکی دیگر از هزینه های مهم شامل هزینه اهی موتر غذایی می باشد که خوشبختانه کشور اتریش سوپرمارکت ها و فروشگاههای زیادی دارد که به مشتریان تخفیف می دهد. ولی به طور متوسط حدود ۳۰۰ یورو می باشد. و به طور کلی برای یک خانواده دو نفره هزینه زندگی ماهیانه حدود ۱۰۰۰- ۱۴۰۰ یورو می باشد که براساس سبک زندگی هر شخص متفاوت می باشد. . دانشجویان در نظر داشته باشند که هزینه زندگی آنها هر ماه حدود ۹۵۰ یورو می باشد.

هزینه زندگی اتریش

مشاوره مهاجرت به اتریش و اخذ تابعیت

در این قسمت به بررسی موضوع تابعیت پرداخته ایم. متقاضیان مشاوره مهاجرت به اتریش باید اطلاع داشته باشند که مهم روشهای مهاجرتی منجر به اقامت نشده و برخی ویزاها باید برای اخذ اقامت و تابعیت به ویزای دیگر تبدیل شود. یکی از روشهای مد نظر متقاضیان اخذ مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل بوده ولی ویزای تحصیلی منجر به اقامت نمی شود و شما عزیزان برای دریافت اقامت این کشور باید پیشنهاد شغلی اخذ کرده و از طریق ویزای کاری اقامت این کشور را اخذ کنید. ولی ویزای کاری منجر به اقامت شده و افراد بعد از ۵ سال می توانند برای اقامت دائم درخواست داده و حدود ۲ سال بعد برای اخذ پاسپورت کشور اتریش درخواست دهند. یکی دیگر از روشهای مد نظر متقاضیان مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری بوده وی همانطور که ذکر شد همه روشهای سرمایه گذاری منجر به اقامت نشده و شما عزیزان باید قبل از اقدام با وکیل مجرب مشورت کرده و از روشهایی که منجر به اقامت دائم می شود اطلاع کامل پیدا کنند. همانگونه که بحث شد، روش خودحمایتی و ثبت شرکت با ارائه شرایط خاص منجر به اقامت شده و همچنین افراد می توانند پاسپورت این کشور را اخذ کنند.

مشاوره مهاجرت به اتریش و وکیل مهاجرت معتبر

مشاوره مهاجرت به اتریش

در این قسمت پیشنهاد ما به عزیزانی که تمایل به اخذ مشاوره مهاجرت به اتریش را دارند این است که شما عزیزان باید بدانید که همه رشهای مهاجرتی منجربه اقامت نشده و شما برای اطمینان بیشتر و اخذ اطلاعات دقیقتر می توانید با وکیل مجرب که دارای اطلاعات دقیقتر در زمینه مهاجرت می باشد اطلاعات دقیق داشته و با اطلاعات دقیقتر در زمینه مهاجرت تصمیم بگیرید. موسسه حقوقی ملک پور با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری آماده ارائه مشاوره تخصصی در زمینه همه کشورها و همچنین کشور اتریش بوده و شما عزیزان می توانید با مراجه به سایت موسسه حقوقی ملک پور با مشاورین مجرب این موسسه تماس گرفته و در زمینه همه روشهای مهاجرتی مرتبط با اتریش مشاوره شده و همچنین برای دریفت اطلاعات تخصصی تر می توانید با جناب آقای ملک پور مشاوره شوید. همچنین قبل از اقدام ویدئوی گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را شماهده کرده و با افزایش اطلاعات و اطلاعات تکمیلی تر برای مهاجرت خود تصمیم بگیرید.

ویزای اتریش
مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری
امتیازبندی مهاجرت به اتریش
مشاوره مهاجرت به اتریش و سخن پایانی

مشاوره مهاجرت به اتریش، روشهای اخذ تابعیت و روشهای اقدام برای متقاضیان مشاوره مهاجرت به اتریش در این مقاله مورد برراسی و تحلیل علمی قرار گرفت. در این مقاله ذکر شد که افراد به روشهای مختلف می توانند برای کسب اقامت کشور اتریش اقدام کنند. یکی از این روشها برای متقاضیان مشاوره مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل بوده که افراد با ارائه مدرک زبان آلمانی می توانند تحصیل رایگان داشته باشند. یکی دیگر از این روشها از طریق ویزای جستجوی کار بوده که افراد می توانند در محیط حضور داشته و برای کاریابی اقدام کنند. روشهای اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری برای متقاضیان مشاوره مهاجرت به اتریش نیز در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته و ذکر شد که روشهای ثبت شرکت و خودحمایتی منجر به اقامت دائم و اخذ پاسپورت می شود. برای دریافت اطلاعات جامعتر ویدئوی گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را مشاهده کرده و با مشاورین ارشد در این مورد صحبت کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *