مشاوره مهاجرت به دانمارک

و بررسی راههای مختلف مهاجرت به این کشور

 • مشاوره مهاجرت به دانمارک و مقدمه ای بر آن
 • مشاوره مهاجرت به دانمارک و شرایط عمومی
 • مشاوره مهاجرت به دانمارک از طریق کار
 • مشاوره مهاجرت به دانمارک از طریق تحصیل
 • مشاوره مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری
 • مشاوره مهاجرت به دانمارک از طریق ازدواج
 • مشاوره مهاجرت به دانمارک از طریق تولد
 • مشاوره مهاجرت به دانمارک از طریق پناهندگی
 • مشاوره مهاجرت به دانمارک برای افراد هنرمند و افراد فوق موفق
 • مشاوره مهاجرت به دانمارک و هزینه های زندگی در دانمارک
 • مشاوره مهاجرت به دانمارک و اخذ تابعیت
 • مشاوره مهاجرت به دانمارک و وکیل مهاجرت معتبر
 • مشاوره مهاجرت به دانمارک و سخن پایانی

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

مشاوره مهاجرت به دانمارک و مقدمه ای بر آن

مشاوره مهاجرت به دانمارک و شرایط اقدام از طریق راه های مختلف مهاجرت مانند اخذ ویزای کار دانمارک، تحصیل در دانمارک، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد و پناهندگی در این مقاله به صورت تخصصی مورد بررسی و تحلیل علمی قرار خواهد گرفت. در صورتی که شما نیز نیاز به مشاوره مهاجرت به دانمارک می باشید، قبل از هرگونه اقدامی با ما همراه باشید تا در این مقاله اطلاعات بسیار زیادی را در رابطه با این کشور فوق‌العاده که در حال حاضر یکی از معتبرترین پاسپورت های دنیا را دارد، اخذ نمایید. برای گرفتن مشاوره مهاجرت به دانمارک می توانید با شماره هایی که در وبسایت ما قرار داده شده است، تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت نمایید. همچنین در صورتی که در حال حاضر در کشوری غیر از ایران سکونت دارید، شماره واتساپ خود را در سایت ما قرار دهید و بعد از پر کردن فرم، منتظر تماس مشاورین ما در کمتر از ۲۴ ساعت باشید. برای داشتن مشاوره تخصصی در این رابطه می توانید با جناب آقای دکتر ملک پور نیز مشاوره تخصصی رزرو نمایید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با مهاجرت دانمارک و انگلیس
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اقامت کاری دانمارک

مشاوره مهاجرت به دانمارک و شرایط عمومی

بهتر است قبل از گرفتن مشاوره مهاجرت به دانمارک، اطلاعات خود را به روز نمایید و مقالاتی که در این سایت قرار داده شده است را مطالعه کنید تا با شرایط زندگی در این کشور و انواع راههای مهاجرت این کشور بیشتر آشنا شوید، تا مشاوره شما نیز بتواند هدفمندتر برگزار شود. به همین منظور در ادامه شرایط کلی این کشور برای شما عزیزان و همراهان همیشگی آورده شده است. دانمارک یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا می باشد. در حال حاضر پاسپورت این کشور یکی از معتبرترین پاسپورت های دنیا و مردمانش نیز از شادترین مردمان دنیا می باشند. این کشور بسیار مهاجر پذیر بوده و در شرایطی که بیشتر کشورها در دنیا نسبت به ایرانی ها. سخت گیری هایی را اعمال می کنند. شرایط نسبتا خوبی برای ایرانیها در نظر گرفته است. زبان رسمی این کشور دانمارکی می‌باشد ولی تقریبا ۹۰ درصد مردم آن آنها به زبان انگلیسی تسلط کامل دارند. افراد به وسیله زبان انگلیسی هم می توانند در دانشگاه این کشور مشغول به تحصیل شوند و هم وترد بازار کار شوند. در حال حاضر این کشور تنها کشوری در دنیا است که ویزای همراه را همزمان صادر می کند. موسسه حقوقی ملک پور(mie اتریش) می تواند بهترین مشاور، در زمینه ی مهاجرت به دانمارک به شما ارائه دهد.

اطلاعات عمومی دانمارک

مشاوره مهاجرت به دانمارک از روش های مختلف

 

مشاوره مهاجرت به دانمارک از طریق کار

مهاجرت به انگلستان

قبل از اخذ هرگونه مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق کار بهتر است با انواع ویزاهای کاری آشنایی بیشتری داشته باشید. مهاجرت کاری از دو طریق انجام می گیرد:

 • مهاجرت کاری از طریق ویزای کاریابی یا Job seaker

  ویزای کاریابی به افرادی که واجد شرایط باشند، اجازه می دهد که در این کشور در جستجوی کار باشند و ۶ ماه فرصت کاریابی د اشته باشند. کشور دانمارک این نوع از ویزای کاری را ارائه نمی دهد.

 • مهاجرت کاری از طریق پیشنهاد شغلی یا Job offer

  کشورهایی که سیستم کاریشان بر اساس پیشنهاد شغلی می باشد، به این صورت هستند که شخص متقاضی می بایست از طریق موسسات کاریابی کارفرمایی را پیدا کند که کتبا برای او پیشنهاد شغلی ارسال نماید. اما طبق قانون در اروپا، در صورت نیاز به نیروی کار اولویت با کسانی است که در خاک این کشور حضور دارند. بنابراین ابتدا در دانمارک به مدت ۶ ماه آگهی خواهد شد و در صورت نبودن کسی در کل اتحادیه آگهی ۶ ماه می شود. ویزای کاری دانمارک نیز بر همین اساس می باشد. بنابراین برای دریافت مشاوره مهاجرت به دانمارک می بایست بدانید که سیستم کاری این کشور چون بر اساس این پیشنهاد شغلی می باشد، کمکی از دست ما ساخته نیست.

نرخ بیکاری دانمارک را در نمودار زیر می توانید مشاهده نمایید.

نرخ بیکاری در دانمارک

مشاوره مهاجرت به دانمارک از طریق تحصیل

مهاجرت تحصیلی

متقاضیان تحصیل در دانمارک می بایست بدانند که زبان تحصیل در این کشور انگلیسی می باشد و برای تحصیل در این کشور نیاز به گرفتن مدرک زبان دانمارکی وجود ندارد، اما زبان دانمارکی به صورت رایگان برای کسانی که در این کشور از طریق ویزای تحصیلی اقدام کردند، آموزش داده خواهد شد. یکی از نکات مثبت این که این کشور نسبت به کشورهای دیگر در اتحادیه اروپا دارد، این است که افرادی که دارای خانواده و همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال می‌باشند، می‌توانند همزمان همراهان خود را نیز با خود ببرند. همچنین از دیگر نکات مثبت تحصیل در این کشور این می‌باشد که سفارت دانمارک نسبت به کشورهای دیگر کمتر نسبت به گپ تحصیلی حساسیت نشان داده و افرادی که گپ تحصیلی شان بیش از ۵ سال می باشد را نیز پذیرا می باشد. تحصیل فرزندان نفر اصلی در صورتی که زیر ۱۸ سال باشند، کاملاً رایگان است و حتی همسر شخص نیز می‌تواند به صورت رایگان تحصیل کند و دانمارکی آموزش ببیند و اگر بخواهد به صورت تمام وقت وارد بازار کار شود. از همه مهم تر این که افراد اجازه اقامت بعد از تحصیل نیز دارند. برای گرفتن مشاوره مهاجرت به دانمارک از طریق تحصیل می توانید با مشاورین ما در موسسه حقوقی MIE  تماس حاصل نمایید.

مشاوره مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری

مشاوره اقامت آلمان

سرمایه گذاری در دانمارک از راه های بسیار زیادی امکان پذیر می باشد اما می بایست بررسی کرد که این راه ها آیا منجر به گرفتن اقامت برای افراد می شود یا خیر. بنابراین قبل از هرگونه تصمیمی بهتر است مشاوره مهاجرت به دانمارک دریافت نمایید.

 • سرمایه گذاری در دانمارک از طریق خرید ملک

  خرید ملک در دانمارک شاید بتواند راه خوبی برای سرمایه گذاری در این کشور باشد اما منجر به اخذ اقامت نخواهد شد و تنها کسانی اجازه دارند در این کشور ملک خریداری کنند که از دادگستری مجوز دریافت کنند و ثابت نمایند که قصد سکونت در این ملک را خواهند داشت.

 • سرمایه گذاری در دانمارک از طریق ثبت شرکت

  کسانی که قصد سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت را دارند می توانند به صورت آنلاین درخواست خود را اعلام نمایند و بعد از به ثبت رساندن شرکت و دریافت اقامتی ۳ ساله در صورت سود ده بودن بیزینس در طول این مدت می توانند درخواست اقامت بدهند و آن را تمدید نمایند.

 • سرمایه گذاری در دانمارک از طریق کارآفرینی

  در صورت داشتن طرح تجاری قوی می توانید درخواست خود را به صورت آنلاین ارسال نمایید و در صورت تایید این طرح برای کارآفرینی در این کشور اقدام نمایید.

 • سرمایه گذاری در دانمارک از طریق خرید اوراق قرضه دولتی

  خرید سهام یا اوراق قرضه در کشورهای مختلف قوانین متفاوتی دارد. به طور مثال برای خرید سهام در این کشور حتما می بایست اقامت آن را از قبل داشته باشند.

 • سرمایه گذاری در دانمارک از طریق خودحمایتی

  خودحمایتی یا ویزای بازنشستگی یکی از راه های اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری می باشد که بدون انتقال سرمایه صورت می گیرد. اما در این کشور این امکان برای افراد وجود ندارد.

مشاوره مهاجرت به دانمارک از طریق ازدواج

مهاجرت به انگلستان

ازدواج یکی از سریع ترین و راحت ترین راه های اخذ تابعیت یک کشور می باشد. بسیاری از افراد برای گرفتن مشاوره مهاجرت به دانمارک از طریق ازدواج با موسسه ما تماس میگیرند. در صورتی که کیسی در آن کشور داشته باشند که یا از قبل شناخت دارند و یا بتوانند، ثابت کنند که در کشور ثالث یکدیگر را ملاقات کرده اند، می‌توانند با ازدواج و به ثبت رساندن آن چه به صورت بین المللی و یا چه در داخل ایران اقامت و تابعیت دانمارک را به دست بیاورند. اما ازدواج نباید صوری و یا غیر واقعی باشد. بدین معنی که صرفاً برای گرفتن تابعیت این کشور با شخصی که شناختی ندارند، ازدواج نمایند. افراد سودجو بسیار زیاد وجود دارد که در ازای گرفتن مبلغ زیادی تن به این خواسته می دهند. در صورتی که پلیس این کشور متوجه شود که ازدواج این افراد صوری و دروغین می‌باشد بلافاصله آن‌ها را دیپورت می‌کنند و به کشور خود باز می گردانند. این کار جرم محسوب می‌شود و در بسیاری از کشورهای دنیا نیز مجازات سنگینی مانند جریمه نقدی و یا حتی زندان به همراه دارد. دانمارک نیز از این قاعده مستثنا نیست.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اقامت کاری دانمارک

مشاوره مهاجرت به دانمارک از طریق تولد

افرادی که قصد اخذ اقامت دانمارک را از طریق تولد فرزند دارند، بهتر است قبل از هر چیزی نسبت به قوانین کشور آشنایی کلی پیدا کنند تا بدانند که آیا امکان پذیر می باشد که از این طریق در این کشور اقامت اخذ نمایند یا خیر. در ابتدا به صورت کلی می بایست بدانید که سیستم کشورها و قوانین شان یا از سیستم خون پیروی می کنند و یا از سیستم خاک.

ویزای تحصیلی دانمارک
 • سیستم خون

  کشور دانمارک از سیستم خون پیروی می کند. به این معنی که برای این که فرزندی در این کشور به تابعیت دانمارک برسد، می بایست از والدینی که تابعیت این کشور را دارند، به دنیا آمده باشند. بنابراین حتماً می بایست حداقل یکی از والدین آنها دانمارکی باشند تا بتوانند اقامت این کشور را به دست آورند.

 • سیستم خاک

  سیستم خاک که در حال حاضر در بعضی از کشورهای دنیا مانند برزیل، کانادا و آمریکا وجود دارد، به این معنی است که هر نوزادی که در خاک این کشورها به دنیا بیاید، می تواند تابعیت این کشور را به دست بیاورد.

مشاوره مهاجرت به دانمارک از طریق پناهندگی

به طور کلی مهاجرت ۶ روش دارد که مهاجرت از طریق پناهندگی نیز یکی از این ۶ روش می باشد و تنها روشی نیز هست که به صورت غیرقانونی و کاملاً غیر انسانی می باشد و افرادی که قصد اقدام از طریق پناهندگی دارند یا به صورت قاچاقی وارد این کشور  می‌شوند و یا از طریق ویزای توریستی به این کشور سفر می کنند و بعد از تمام شدن مدت ویزایشان اعلام پناهندگی در این کشور می‌کنند. طبق کنوانسیون ژنو که سالها پیش بین کشورهای عضو امضا شده است، کسانی که در کشور خود در معرض خطر جانی و مالی قرار دارند، می‌توانند به کشورهایی که این کنوانسیون را امضا کرده‌اند پناهنده بشوند. اما این روش امروزه مورد سوء استفاده افراد زیادی قرار می گیرد که می خواهند از شر هزینه هایی که مهاجرت کردن برایشان دارد، رها شوند. اما در حال حاضر سخت گیری های بسیاری نسبت به پناهجوها می‌شود و خطرات زیادی نیز آنها را تهدید می‌کند. بسیاری از این کسانی که اعلام پناهندگی کرده اند بعد از معطلی های بسیار درخواستشان رد می‌شود و از این کشورها اخراج می‌گردند. دانمارک نیز یکی از کشورهایی است که این کنوانسیون را امضا کرده است.

مشاوره مهاجرت به دانمارک برای افراد هنرمند و افراد فوق موفق

قبل از دریافت مشاوره مهاجرت به دانمارک برای افراد موفق و هنرمندان و ورزشکاران معروف می بایست با کلیات این طرح بیشتر آشنا شوید. مهاجرت برای افراد موفق در صورتی امکان پذیر است که حداقل در برنامه های تلویزیونی مصاحبه داشته باشند و یا در صورتی که ورزشکار باشند، حداقل چند مدال جهانی کسب کنند و برای هنرمندان نیز بهتر است که شناخته شده و معروف باشند تا بتوانند به این کشور ثابت کنند که درصورت مهاجرت از حرفه و هنر خود به این کشور می‌توانند امرار معاش کنند و نیازی ندارند که خرج آنها را دولت بدهد و از این طریق اقدام نمایند. ویزای مخصوصی برای این افراد وجود دارد که در صورتی که این شرایط موجود را داشته باشند، بتوانند بعد از دریافت مشاوره مهاجرت به دانمارک برای اخذ این ویزا اقدام نمایند.

مشاوره مهاجرت به دانمارک و هزینه های زندگی در دانمارک

قبل از گرفتن مشاوره مهاجرت به دانمارک بهتر است ابتدا به صورت نسبی با میانگین هزینه های زندگی در این کشور بیشتر آشنا شوید که در ادامه بعضی از این هزینه ها تحت جداولی برای شما آورده شده است:

هزینه های زندگی در دانمارک1

مشاوره مهاجرت به دانمارک و اخذ تابعیت

قبل از گرفتن مشاوره مهاجرت به دانمارک به نکات گفته شده در این بخش توجه ویژه نمایید. به طور کلی افرادی که قصد گرفتن تابعیت دانمارک را دارند با شش روش موجود آشنا شدند و متوجه شدند که از چه طریقی می توان به اقامت و در نهایت تابعیت این کشور دست یافت. اما در این قسمت به صورت تخصصی در رابطه با روند و مراحل گرفتن تابعیت این کشور به گفتگو خواهیم پرداخت. تابعیت و پاسپورت هر کشوری در دنیا تنها تفاوتی که با اقامت آن دارد، این می باشد که با اقامت همیشه شرط حضور همراه است اما در تابعیت شرط حضور لازم نیست و همچنین کسانی که تابعیت یک کشور را دارند اجازه شرکت در انتخابات ریاست جمهوری و یا مسائل سیاسی کشور را دارند. دانمارک نیز یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا می باشد که فرآیند گرفتن تابعیت آن بعد از شش سال امکان پذیر می باشد. افرادی که اقامت دائم این کشور را به دست می آورند حدوداً بعد از یک سال در صورت داشتن شرایط لازم، می‌توانند درخواست تابعیت دانمارک را نیز بدهند. درصورتی که بتوانند در این ۶ سال به صورت کامل به زبان محلی این کشور یعنی به زبان دانمارکی تسلط پیدا بکنند و با قوانین مدنی این کشور آشنایی نسبی پیدا کنند و همچنین ثابت نمایند که در طول این ۶ سال مرتکب هیچ جرم کیفری نشده‌اند، می‌تواننددر آزمون های مخصوص شرکت کنند و درخواست پاسپورت این کشور را از اداره مهاجرت نمایند. بهتر است برای گرفتن مشاوره مهاجرت به دانمارک به صورت تخصصی تر وقت اسکایپ رزرو نمایید.

مشاوره مهاجرت به دانمارک و وکیل مهاجرت معتبر

مشاوره مهاجرت به دانمارک

بهتر است قبل از هرگونه تصمیمی در رابطه با مهاجرت به دانمارک، مشاوره مهاجرت به دانمارک را از طریق مشاورین مجرب و با تجربه  ما در موسسه حقوقی MIE دریافت نمایید و سپس نسبت به گرفتن وکیل مهاجرت اقدام کنید. داشتن وکیل متعهد به شما کمک می کند تا بهترین راهی که برای مهاجرت به این کشور وجود دارد را از طریق مشاوره مهاجرت به دانمارک دریافت کنید و از راه‌های غیرقانونی نیز دوری نمایید. وکیل معتبر آموزش می دهد که چطور مدارک تان را آماده کنید و از این طریق ریسک ویزا را به حداقل ممکن برسانید. کار وکیل معتبر این است که در صورتی که افراد شرایط مهاجرت به این کشورها را طبق قوانین روزشان ندارند. به شما صادقانه بگویند تا بعدا دچار پشیمانی نشوید و آگاهانه در این مسیر گام بردارید. هرگونه کپی برداری از این مقاله تحت عنوان مشاوره مهاجرت به دانمارک کاملاً غیر قانونی است. تمامی مطالب آن مربوط به موسسه حقوقی MIE اتریش می باشد و از نظر شرعی نیز حرام است و در صورت مشاهده پیگرد قانونی خواهد داشت.

کارآفرینی در دانمارک
پاسپورت دانمارک
زندگی در دانمارک
مشاوره مهاجرت به دانمارک و سخن پایانی

مشاوره مهاجرت به دانمارک و راههای گرفتن مشاوره برای رفتن به دانمارک از راه های مختلفی که در حال حاضر برای مهاجرت کردن وجود دارد، به همراه هزینه های زندگی کردن در این کشور فوق العاده مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفت. شما قبل از گرفتن مشاوره مهاجرت به دانمارک می توانید ویدئو آموزش گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت آقای دکتر ملک پور را که توسط تیم بزرگ MIE تهیه و تدوین شده است، به صورت قانونی از وب سایت های رسمی ما خریداری نمایید و تمامی راه های موجود را به صورت فوق تخصصی فرا بگیرید. بعد از آن می توانید خودتان وکیل خودتان شوید و بدون نیاز به مشاوره مهاجرت به دانمارک خودتان مسیر مهاجرتی خودتان را انتخاب نمایید. همچنین در صورت بروز هرگونه سوالی می توانید نظرات و انتقادات و سوالات خود را در زیر همین مقاله برای ما یادداشت کنید تا در کمترین زمان ممکن پاسخ آن را دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *