مشاوره مهاجرت به سوئد

و بررسی راههای مختلف مهاجرت به این کشور

 • مشاوره مهاجرت به سوئد و مقدمه ی آن
 • مشاوره مهاجرت به سوئد و شرایط عمومی
 • مشاوره مهاجرت به سوئد از طریق کار
 • مشاوره مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل
 • مشاوره مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری
 • مشاوره مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج
 • مشاوره مهاجرت به سوئد از طریق تولد
 • مشاوره مهاجرت به سوئد از طریق پناهندگی
 • مشاوره مهاجرت به سوئد برای افراد هنرمند و افراد فوق موفق
 • مشاوره مهاجرت به سوئد و هزینه های زندگی در سوئد
 • مشاوره مهاجرت به سوئد و اخذ تابعیت
 • مشاوره مهاجرت به سوئد و وکیل مهاجرت معتبر
 • مشاوره مهاجرت به سوئد و سخن پایانی
مشاوره مهاجرت به سوئد

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

مشاوره مهاجرت به سوئد و مقدمه ی آن

مشاوره مهاجرت به سوئد، شرایط دریافت اقامت سوئد از طرق مختلف و دریافت پاسپورت سوئد را در این مقاله ی علمی، مورد بررسی و تحلیل قرار خواهیم داد. چگونه میتوان در خصوص مشاوره مهاجرت به سوئد اطلاعات کسب نمود؟ روش های مهاجرت به سوئد کدام است؟ و … سوالاتی است که در این مقاله به بررسی آنها میپردازیم. کشور سوئد از جمله کشورهای بسیار خوب و مهاجر پذیر اروپایی محسوب میشود که شرایط مهاجرتی مناسبی را برا افراد مختلف فراهم آورده است. افرادی که قصد مهاجرت به سوئد را دارند در ابتدا باید از اطلاعات تخصصی استفاده نمایند تا در خصوص مشاوره مهاجرت به سوئد اطلاعاتشان تکمیل شود. شما عزیزان میتوانید در خصوص مشاوره مهاجرت به سوئد با کارشناسان ارشد موسسه ی حقوقی ملکپور ( MIE اتریش ) تماس حاصل بفرمایید و در مورد مشاوره مهاجرت به سوئد راهنمایی های لازم را به صورت رایگان و تلفنی دریافت نمایید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با تحصیل در سوئد ارشد
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با تحصیل در دوره های زبان سوئد

مشاوره مهاجرت به سوئد و شرایط عمومی

مشاوره مهاجرت به سوئد از جمله مواردی است که باید توسط یک تیم حرفه ای که در این خصوص تبحر دارند انجام شود. برای اقدام جهت مهاجرت به سوئد، ابتدا شما باید با این کشور کمی بیشتر آشنا شوید. کشور سوئد در شمال اروپا واقع شده است و به علت نزدیکی به قطب شمال، آب و هوای سردی دارد. کشورهای فنلاند، نروژ و دانمارک از جمله کشورهای همسایه ی سوئد هستند.این که سومین کشور بزرگ عضو اتحادیه ی اروپا می باشد، بسیار مهاجر پذیر است و حدود سه میلیون از شهروندان این کشور را مهاجرین تشکیل داده اند.افرادی که به دنبال دریافت مشاوره مهاجرت به سوئد هستند، باید اطلاعاتی این چنینی را از ابتدا، نسبت به این کشور را داشته باشند. سطح رفاه اجتماعی کشور سوئد بسیار بالا می باشد و به همین دلیل مقصد بسیار از مهاجرین خارجی می باشد. در صورت هرگونه سوال می توانید با موسسه حقوقی ملک پور(mie اتریش) تماس حاصل نمایید و مشاوره دریافت نمایید.

سوئد

اطلاعات عمومی سوئد

مشاوره مهاجرت به سوئد از روش های مختلف

 

مشاوره مهاجرت به سوئد از طریق کار

مشاوره مهاجرت به سوئد

دریافت مشاوره مهاجرت به سوئد، برای دریافت اقامت از طریق کار، امر بسیار مهمی است. در خصوص مهاجرت به سوئد از طریق کار، ابتدا باید با انواع ویزاهای کاری آشنا شد که در ادامه به توضیح آنها خواهیم پرداخت.

 • ویزای JOB OFFER یا پیشنهاد شغلی

   برای دریافت این ویزا، افراد متقاضی دریافت کار، باید از یک کارفرمای سوئدی یک پیشنهاد شغلی دریافت نمایند. این شغل باید مراحل قانونی و آگهی های لازم را سپری کرده باشد. طبق قوانین مهاجرتی و اداره ی کار، شغل مدنظر، باید مدتی (معمولا 3 ماه ) در خاک کشور سوئد آگهی شود و اگر متقاضی پیدا نشد در این کشور، مدتی دیگر در کل اتحادیه ی اروپا آگهی شود، و اگر باز هم متقاضی برای آن شغل یافت نشد، فرد خارجی بتواند از آن شغل استفاده نماید، که با توجه به شرایط بیان شده کار نسبتا سختی به نظر میرسد.

 • ویزای JOB SEKKER یا جست و جوی کار

  این نوع ویزا برخلاف ویزای پیشنهاد شغلی است و به افراد اجازه میدهد که به طور فیزیکی در کشور سوئد حضور داشته باشند و به کاریابی بپردازند. مدت حضور شما برای کاریابی در این کشور محدود است و معمولا شش ماهه می باشد که شخص متقاضی اجازه ی همراه داشتن خانواده ی خود را نخواهد داشت. این نوع ویزا را در حال حاضر، کشور سوئد برای ایرانیان صادر نمی نماید و تنها کشورهای اتریش و آلمان در اروپا این ویزارا برای ایرانیان صادر مینمایند که پیشنهاد میشود افراد متقاضی کار در اروپا حتما مقالات مربوط به آن را مطالعه نمایند.

نرخ بیکاری سوئد را در نمودار زیر می توانید مشاهده نمایید.

نرخ بیکاری در سوئد

مشاوره مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل

مشاوره مهاجرت به سوئد

تحصیل در سوئد و اخذ مشاوره مهاجرت از طریق تحصیل، از جمله مواردی است که بسیار مورد علاقه ی افراد مهاجر قرار میگرد. کشور سوئد یکی از بهترین نظام های آموزشی اروپا را دارد زیرا این کشور به تربیت و تحصیل افراد در مقاطع مختلف بسیار اهمیت می دهد. کشور سوئد امکان تحصیل در مقاطع مختلف را برای مهاجرین فراهم کرده است و افراد اگر شرایط لازم را داشته باشند، به راحتی میتوانند پذیرش دریافت نمایند و برای ادامه ی تحصیل و یا شروع مقاطع تحصیلی اقدام نمایند. تحصیل در این کشور یا در مراکز آموزشی ملی و دولتی انجام میگیرد که واحدهای درسی به زبان سوئدی ارائه میشود و تقریبا رایگان است و یا در مراکز آموزشی بین المللی که واحد های درسی را به زبان انگلیسی ارائه میدهند و ملزم به پرداخت هزینه می باشد. در جدول زیر حدود هزینه های تحصیل را و طول دوره های آموزشی را ملاحظه می فرمایید:

مشاوره مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری

مشاوره مهاجرت به کانادا

یکی از روش های مهاجرت به سوئد، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری می باشد. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یک موضوع بسیار تخصصی و حساس می باشد که افرادی که قصد انجام را دارند باید از خدمات مشاوره به سوئد، به صورت تخصصی استفاده نمایند. سرمایه گذاری روش های مختلفی دارد که در برخی از آنها، سرمایه گذار میتواند در کنار کسب سود مالی، به اقامت آن کشور نیز برسد و کشور سوئد نیز از جمله کشورهایی است که با برخی از طرق سرمایه گذاری به موکل اقامت نیز اهدا میکند. در ادامه با برخی از این روش های سرمایه گذاری آشنا میشویم:

 • سرمایه گذاری از طریق خرید ملک

  یکی از پر سودترین و مطمئن ترین روش های سرمایه گذاری در کشورهای مختلف، خرید ملک است. در سال های گذشته نرخ رشد خرید و فروش ملک رو به افزایش بوده و این موضوع باعث شده است که برخی از سرمایه گذاران به استفاده از این روش در کشور سوئد علاقه مند شوند و خود کشور سوئیس نیز، طرح های  عمرانی خاصی را در نظر گرفته است که بتواند از آن طریق جذب سرمایه گذار خارجی داشته باشد. اما باید توجه داشت که سرمایه گذاری برای خرید ملک در کشور سوئد، موجب دریافت اقامت افراد نمیشود و این روش تنها میتواند سود مالی بسیار خوبی را برای فرد متقاضی فراهم بیاورد. در حال حاضر تنها برخی از کشورهای اروپایی مانند پرتغال، اسپانیا و یونان از طریق ملک به افراد اقامت اهدا میکنند.

 • سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت

  یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری در سوئد، که برای اقدام به آن نیز به مشاوره مهاجرت به سوئد نیاز دارید، موضوع ثبت شرکت می باشد. در برخی از روش های ثبت شرکت، اگر بیزنس پلن بسیار قوی ارائه شود و رقمی که سرمایه گذاری مینمایید بالا باشد، این موضوع منجر به دریافت اقامت متقاضی نیز خواهد شد. هر چند که بیزنس پلن ارائه شده باید مورد تایید این کشور قرار بگیرد و در آن کارآفرینی صورت گرفته باشد و از نیروهای کاری سوئدی نیز استفاده شده باشد. برای این کار فرد اصلی باید اثبات نماید برای 2 سال اولیه ی اقامت خود در سوئد توانایی پرداخت هزینه های زندگی را دارد .این مبلغ برای خود فرد متقاضی 200 هزار کرون، برای همسر  100 هزار کرون و برای هر فرزند زیر 18 سال مبلغ 50 هزار کرون می باشد. علاوه بر آن باید 51 درصد سهام شرکت به نام خود او باشد و 2 نفر از اعضای هیئت مدیره، سوئدی باشند.

مشاوره مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج

مهاجرت به انگلستان

مشاوره به سوئد از طریق ازدواج، موضوع دیگری است که در ادامه مقاله به تشریح آن میپردازیم. ازدواج با یک فرد سوئدی که شهروند آن کشور باشد، تحت شرایطی منجر به دریافت اقامت همسر نیز میشود. مهمترین موضوع در بحث اردواج این امر است که باید اثبات شود، این ازدواج واقعی است و سوری نمی باشد، زیرا ازدواج سوری در این کشور جرم بوده، و علاوه بر ابطال اقامت فرد متقاضی، قابلیت پیگیری جزایی نیز دارد. مشاوره مهاجرت به سوئد برای ازدواج به این گونه است که فردی که شهروند سوئد می باشد، باید برای همسر خود خود که در کشور دیگری حضور دارد، یک دعوت نامه یا ویزای نامزدی ارسال نماید و فرد با مراجعه به سفارت و ارائه آن دعوت نامه و اثبات این موضوع که شناخت قبلی و کامل با نامزد خود دارد، میتواند در آن کشور حضور پیدا کند و ازدواج خود را ثبت نمایند. بعد از اینکه حدود 2 سال از زندگی مشترک آنها گذشت، وی میتواند درخواست اقامت دائم خود را اعلام نماید، تا در صورت تایید مدارک و اثبات تداوم رابطه ی زوجیت، به اقامت و پاسپورت برسند.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ثبت شرکت در سوئد
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با کار در سوئد

مشاوره مهاجرت به سوئد از طریق تولد

تولد فرزند در برخی از کشورها منجر به دریافت اقامت فرزند و والدین میشود، که این موضوع کاملا بستگی به نظام حقوقی حاکم بر آن کشور دارد. به طور کلی دو نوع نظام حقوقی برای تولد فرزند وجود دارد که در خصوص مشاوره مهاجرت به سوئد از طریق تولد باید به آن دقت کرد:

زندگی در سوئد
 • نظام حقوقی خاک

  بر اساس این نظام حقوقی، فرزندانی که در خاک آن کشور متولد شوند، فارغ از تابعیت والدین خود، به اقامت و تابعیت آن کشور میرسند که برخی از کشورهای قاره ی آمریکا، مانند برزیل و کانادا تابع این نظام حقوقی هستند، اما شرایط این کشورها نیز به روز شده است و صرف تولد فرزند موجب اخذ اقامت والدین نمیشود.

 • نظام حقوقی خون

  بر اساس این نظام حقوقی، فرزند متولد شده، تابعیت والدین خود را اخذ مینماید، فارغ از محل اقامت خود. به طور مثال اگر فرزندی از والدین غیر سوئدی، در خاک سوئد به دنیا بیاید، این موضوع منجر به دریافت اقامت والدین فرزند نمیشود. کشور سوئد مانند اکثر کشورهای اروپایی از نظام حقوقی خون نسبی تبعیت می نماید.

مشاوره مهاجرت به سوئد از طریق پناهندگی

پناهدگی یکی از روش های بسیار خطرناک و غیر قانونی مهاجرت می باشد و موسسه ی حقوقی ملکپور ( MIE اتریش ) هیچگونه خدماتی در این خصوص ارائه نمی نماید. بر اساس کنوانسیون ژنو، پناهنده به فردی گفته میشود که به واسطه ی عضویت در گروه سیاسی خاصی، نژاد، زبان،مذهب تفکر سیاسی و مواردی این چنینی، در کشور خود تهدید به مرگ شده است و تحت شکنجه قرار گرفته است و به خاطر ترس واقعی و خطر جانی که او را تهدید میکند، مجبور به مهاجرت و پناهنده شدن شده است. این روش خطرات و گرفتاری های بسیار زیادی دارد، و این موضوع که شما پناهنده هستید و دولت هزینه های شما را پرداخت کرده است، همیشه در رزومه ی شما خواهد بود و امتیاز مثبتی محسوب نمیشود.

مشاوره مهاجرت به سوئد برای افراد هنرمند و افراد فوق موفق

مشاوره مهاجرت به سوئد

برخی از کشورها ویزاهایی را به افراد خاصی اهدا میکنند که منجر به اقامت آنها میشود که باید برای کسب اطلاع نسبت به آن، مشاوره مهاجرت به سوئد را انجام دهید. منظور از افراد هنرمند و موفق، افرادی است که در زمینه های تخصصی خود، دارای مقامات بین الملی و جهانی هستند و در سطح بین الملل، فردی شناخته شده و صاحب سبک می باشند. حضور این افراد باید در کشور مقصد مفید باشد تا دولت آن کشور قانع شود که با حضور فرد، تحولی شگرف برای کشور خود بوجود خواهد آمد، و فرد هنرمند باید در زمینه ی هنری خاص خود، به فعالیت بپردازد و از آن راه به کسب درآمد برسد. در حال کشور سوئد، چنین ویزایی برای ایرانیان صادر نمینماید اما امکان دریافت این ویزا برای کشورهایی مانند کانادا و اتریش امکان پذیر می باشد.

مشاوره مهاجرت به سوئد و هزینه های زندگی در سوئد

افرادی که قصد مشاوره مهاجرت به سوئد را دارند، باید به برخی از مهمترین موضوعات، مانند هزینه های زندگی فکر کنند و بر اساس آن؛ برنامه های مهاجرتی خود را تنظیم نمایند. هزینه های زندگی افراد کاملا بستگی به نوع و سبک زندگی افراد دارد، اما کشور سوئد رفاه اجتماعی بسیاری بالایی دارد، و یکی از این دلایل، به صرفه بودن هزینه های زندگی در این کشور است. در جدول زیر میتوانید حدود هزینه های زندگی و اجاره ی ملک را ملاحظه بفرمایید:

هزینه زندگی در سوئد

مشاوره مهاجرت به سوئد و اخذ تابعیت

بسیاری از افرادی که به سوئد مهاجرت میکنند به دنبال دریافت اقامتی هستند که منجر به دریافت تابعیت و پاسپورت برای آنها شود.  کشور سوئد کشور بسیار مهاجر پذیری است و شرایط خوبی را برای دریافت اقامت برای مهاجرین قانونی به این کشور را فراهم آورده است. افرادی که در این کشور حضور دارند، میتوانند از زمانی که مشغول به کار میشوند و هزینه های دولتی خود مانند مالیات را پرداخت میکنند، پروسه ی اقامتی خود را آغاز نمایند، زیرا در روش های تحصیلی، به صرف ادامه ی تحصیل و حضور، نمیتوانید اقامت کشور سوئد را دریافت نمایید. متقاضیان پس از آنکه توانستند، اقامت خود را به مدت 5 سال تمدید نمایند، میتوانند اقامت دائم دریافت نمایند و پس از آن درخواست پاسپورت و اخذ تابعیت نمایند. برای این کار متقاضیان باید مدرک زبان سوئدی داشته باشند و انطباق پذیری آنها نیز با فرهنگ و قوانین شهروندی سوئد اثبات شده باشد.

مشاوره مهاجرت به سوئد و وکیل مهاجرت معتبر

مشاوره مهاجرت به سوئد

مهاجرت یکی از موضوعات اصلی حقوق بین الملل است که به صورت یک علم بیان میشود و تنها افرادی میتوانند در زمینه ی مهاجرت به فعالیت بپردازند که در این امر تخصص و علم داشته باشند. برای پروسه های حقوقی به خصوص مهاجرت به سوئد، باید از یک تیم حرفه ای که متشکل شده باشد از وکلای مهاجرتی استفاده نمود و برای مشاوره مهاجرت به سوئد، باید از نظر مشاوری استفاده نمود که به قوانین مهاجرتی سوئد مسلط باشد در در خصوص این کشور پرونده های موفقی داشته باشد. موسسه ی حقوقی ملکپور MIE اتریش با همکاری وکلای رسمی این کشور، میتواند شرایط بسیار مناسبی را برای شما فراهم نماید.

مهاجرت قاچاقی به سوئد
خرید ملک در سوئد
کاریابی در سوئد

مشاوره مهاجرت به سوئد و سخن پایانی

مشاوره مهاجرت به سوئد، انواع روش های مهاجرتی، و چگونگی دریافت یک مشاوره مهاجرت به سوئد را در این مقاله ی علمی جامع و کامل، مورد بررسی قراردادیم. دانستیم که کشور سوئد یکی از برترین نظام های آموزشی اروپا را داراست و اقدام و مهاجرت از طریق تحصیلی یکی از بهترین روش های مهاجرتی به این کشور زیبا می باشد. متقاضیانی که قصد انجام مشاوره مهاجرت به سوئد را دارند، میتوانند با مشاورین موسسه ی حقوقی ملکپور ( MIE اتریش ) تماس حاصل بفرمایید و از مشاوره ی تلفنی و رایگان کارشناسان بهره مند گردید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *