مشاوره مهاجرت به هلند

و بررسی راههای مختلف مهاجرت به این کشور

 • مشاوره مهاجرت به هلند و مقدمه ای بر آن
 • مشاوره مهاجرت به هلند و شرایط عمومی
 • مشاوره مهاجرت به هلند از طریق کار
 • مشاوره مهاجرت به هلند از طریق تحصیل
 • مشاوره مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری
 • مشاوره مهاجرت به هلند از طریق ازدواج
 • مشاوره مهاجرت به هلند از طریق تولد
 • مشاوره مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی
 • مشاوره مهاجرت به هلند برای افراد هنرمند و افراد فوق موفق
 • مشاوره مهاجرت به هلند و هزینه های زندگی در هلند
 • مشاوره مهاجرت به هلند و اخذ تابعیت
 • مشاوره مهاجرت به هلند و وکیل مهاجرت معتبر
 • مشاوره مهاجرت به هلند و سخن پایانی
مشاوره مهاجرت به هلند

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

مشاوره مهاجرت به هلند و مقدمه ای بر آن

مشاوره مهاجرت به هلند ، روش های اخذ اقامت کشور هلند و زندگی در هلند ، نحوه اخذ پاسپورت هلند و انواع ویزاهای آن در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. بهترين راه دریافت ویزا و اقامت كشور هلند چیست؟ چه مدارک و اسناد برای دریافت ویزای هلند نیاز است چه مراحلی را برای دریافت اقامت هلند می باید طی نمود؟ ما تلاش نمودیم مشاوره مهاجرت به هلند و تمامی روش هایی که می توان به اخذ اقامت هلند و در نهایت اخذ پاسپورت هلند منجر گردد را به منظور افزایش سطح اطلاعات شما عزیزان به رشته تحریر درآوریم. توصیه می نماییم کلیه مقالات و فایل های تصویری موسسه حقوقی ملک پور را که در کلیه سایتهای این موسسه قرار داده شده است مطالعه و مشاهده نمایید. همینطور می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارزیابی شرایط خود به کلیه دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و در باب مشاوره مهاجرت به هلند از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمایید.همچنین در صورت هر گونه سوال و یا ابهامی می توانید در قسمت دیدگاهها که در ذیل همین مقاله قرار دارد سوالات خود را در باب مشاوره مهاجرت به هلند مطرح نمایید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ داده شود.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با تحصیل در هلند
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با تحصیل هلند و هزینه ها

مشاوره مهاجرت به هلند و شرایط عمومی

با در نظر گرفتن این نکته که کشور هلند به لحاظ سطح کیفی زندگی، پیشرفت و همچنین وجود موسسات آموزشی و دانشگاه های معتبر در سطح بالایی قرار دارد، به همین خاطر همواره مورد توجه بسیاری از مردم در سراسر دنیا قرار گرفته است. هلند کشوری واقع  در شمال غربی قاره اروپا با جمعیت حدود شانزده و نیم میلیون نفر به مرکزیت شهر آمستردام که در زمره یکی از باشکوه‌ترین شهرهای اروپا می‌باشد. هلند به سرزمین گل های لاله و آسیاب های بادی مشهور است، قالب جمعیت آن مسیحی و اکثریت آنها مذهب پروتستان را دارا می‌باشند. همچنین جمعیت مسلمانان کشور هلند نزدیک به یک میلیون نفر است، با وجود این که زبان رسمی کشور هلند، هلندی می‌باشد، که شباهت زیادی نیز به زبان آلمانی دارد اما اکثر هلندی‌ها به زبان انگلیسی مسلطند و در مراکز آموزشی نیز تدریس به زبان انگلیسی انجام می گردد و این خود یکی از دلایل مهمی است که دانشجویان بسیاری جهت تحصیل به این کشور اعزام می گردند. از نظر اعتبار، پاسپورت هلند در مقام سوم دنیا قرار گرفته است که این نکته مزیت خوبی برای دانشجویانی است که پس از تحصیل در هلند اقامت و کار در آنجا مبادرت می ورزد. موسسه حقوقی ملک پور(mie اتریش) می تواند به شما در زمینه ی مهاجرت به هلند کمک نماید.

استارت آپ هلند

استارت آپ هلند

مشاوره مهاجرت به هلند از روش های مختلف

 

مشاوره مهاجرت به هلند از طریق کار

مهاجرت به انگلستان

یکی از راه های اخذ تابعیت کشور هلند کاریابی در این کشور است. در واقع کار کردن در این کشور یکی از طرق اخذ تابعیت است. جهت کار در کشور هلند متقاضی می بایست ابتدا یک دعوتنامه کاری معتبر دریافت نماید و با 5 سال کار در این کشور به اقامت دائم برسد. که در نهایت پس از اخذ اقامت دائم بعد یک الی دوسال می توان درخواست پاسپورت داد. تنها در صورتی می توان در این کشور کار کرد که بتوان از سوی کارفرما بپیشنهاد شغلی یا همان جاب افر دریافت کرد. در این پروسه موقعیت شغلی می بایست به مدت 3 ماه در کشور هلند آگهی شود و اگر نیروی کار مورد نظر یافت نشد نوبت به افرادی می رسد مه از خارج از اتحادیه به دنبال کار در این کشور هستند پس عملا این پروسه بسیار دشوار و نشدنی است. تنها متقاضیانی که موفق به کاریابی از این طریق شوند می توانند اقامت کاری این کشور را اخذ نمایند. یکی از راه میانبر جهت کار در این کشور ورود از طریق ویزای تحصیلی است زیرا این روش درصد راه رسیدن به تابعیت را بالاتر می برد.

نرخ بیکاری هلند را در نمودار زیر می توانید مشاهده نمایید.

نمودار نرخ بیکاری در هلند

مشاوره مهاجرت به هلند از طریق تحصیل

مهاجرت تحصیلی

مشاوره مهاجرت به هلند از طریق تحصیل، که یکی از راه های دریافت اقامت کشورهلند می باشد. تحصیل کردن محض ، منجر به دریافت اقامت متقاضی نمی شود اما کمک کننده است برای دریافت اقامت کاری در کشور هلند، که متقاضی پس از اتمام تحصیلات خود، وارد بازار کار شود و بعد از چند سال تابعیت کشور هلند را دریافت نمایند. این کشور از جمله انتخاب مقصدهایی است که به دلیل هزینه های بسیار کم تحصیل و زندگی، هم چنین امکان دریافت تابعیت پس از اقامت، طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است. سالانه افراد زیادی برای مهاجرت به این کشوراقدام می نمایند. متقاضیان پس از گذراندن مقاطع مختلف می توانند با پیدا کردن جاب آفر، کار خود را تضمین شده بدانند. هلند با توجه به رشد اقتصادی و سطح زندگی بالا و همچنین نرخ بیکاری بسیار پایین مقصدی بسیار مناسب برای مهاجران می باشد. کشور هلند را یک کشور مهاجر پذیر در اتحادیه اروپا می باشد که پس از تحصیل و ورود به بازار کار، پس از چند سال کار کردن به راحتی  میتوان درخواست پاسپورت هلند را داد. مقاله که توسط کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور mie اتریش در باب مشاوره مهاجرت به هلند از طریق تحصیل به نگارش درآمده است و مطالب آن باتوجه به قانون این کشور و آموزش های دکتر ملک پور جمع آوری شده است.

مشاوره مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

مشاوره اقامت آلمان

در برخی موارد سرمایه گذاری در کشور هلند می تواند منجر به اخذ تابعیت و اقامت گردد. سرمایه گذاری در کشور هلند از روش های مختلفی امکان پذیر است اما تنها در برخی موارد می توان از این طریق اقامت دریافت کرد. سرمایه گذاری در کشور هلند راه های مختلفی دارد و هرکدام شرایط مختص به خود را در خصوص اخذ اقامت دارا هستند. به طور کل راه های سرمایه گذاری در هلند به 3 طریق دسته بندی می گردند: کارآفرینی، ثبت شرکت و هم چنین خرید ملک. میزان سرمایه اولیه برای راه اندازی بیزینس جدید در هلند بسته به پلن کاملا متفاوت است. اگرچه پروسه خرید ملک در هلند همراه با سوددهی است اما منجر به اعطای اقامت نمی گردد.

 تنها یکسری از کشورها از این طریق به متقاضی اقامت اعطا می نمایند. در نتیجه هلند از جمله کشورهایی است که خرید ملک در آن منجر به اخذ اقامت و تابعیت نمی گردد. ثبت شرکت از دیگر روش های سرمایه گذاری در هلند است که در انتها منجر به اخذ تابعیت و اقامت می گردد. سرمایه ی مناسبی جهت اقدام از این طریق لازم است. میزان سرمایه برای سرمایه گذاری و کارافرینی 25 الی 40 هزار یورو می باشد. گرچه عامل تعیین کننده سرمایه اولیه بیزینس پلن شرکت می باشد. طرح تجارتی باید سودده و کارامد باشد و همچنین استخدام چند نفر از اتباع هلندی را به همراه داشته باشد. از طریق سرمایه گذاری می توان اقامت دائم هلند و در نهایت تابعیت این کشور را اخذ نمود. این نکته را نیز مدنظر داشته باشید کارافرینی در هلند ملزم پرداخت مالیات است و در این صورت پس از 5 سال منجر به اقامت دائم می گردد. و بعد از آن می توان در سال 6 یا 7ام درخواست تابعیت داد.

انواع شرکت در هلند:

 • شرکت با مسئولیت محدود BV

 • شرکت های سهامی NV

 • مشارکت های عمومی

 • مشارکت های محدود

مشاوره مهاجرت به هلند از طریق ازدواج

مهاجرت به انگلستان

مشاوره مهاجرت به هلند از طریق ازدواج در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. متقاضیانی که قصد ازدواج با تبعه هلند را دارند، می توانند برای درخواست پاسپورت کشور هلند اقدام کنند . ازدواج با یک  تبعه هلند منجر به اخذ اقامت می گردد. افراد باید واقعی بودن ازدواج و حتی رابطه شان را اثبات نمایند و پروسه ازدواج دارای شرایط خاصی است. برای اثبات واقعی بودن رابطه و سوری نبودن آن، متقاضیان می باید عکس های مرتبط و یا مکالمات خود  را ارائه دهند و موظف می باشند که تعلق به یک دیگر رانشان دهند و در صورتی که بتوانند واقعی بودن رابطه ثابت کنند، می توانند پاسپورت کشور هلند را اخذ نمایند. نکته بسیار مهم در باب مشاوره مهاجرت به هلند از طریق ازدواج، ازدواج با تابع کشور هلند، اعم از مرد یا زن بودن، منجر به اخذ اقامت و تابعیت می گردد و فرد هلندی باید اثبات نماید که می تواند هزینه های همسرش را متقبل شود و درآمدی مناسب داشته باشد.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با استارتاپ هلند
فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با استارتاپ هلند

مشاوره مهاجرت به هلند از طریق تولد

مهاجرت به کشور هلند به روش تولد یکی از روش‌هایی که می‌تواند منجر به دریافت اقامت و پاسپورت کشور هلند گردد، تولد فرزند در این کشور است. سیستم دریافت پاسپورت در هلند به دو شکل خاک و خون می باشد. افراد متقاضی دریافت پاسپورت، به مدد سیستم صدور تابعیت خاکی، بعد از تولد فرزند خود تقاضای اقامت و پاسپورت می کنند، اما این کشورها انگشت شمار هستند و از جمله آنها می‌توان به کانادا، برزیل، آمریکا، مکزیک، آرژانتین و غیره اشاره کرد. هلند از قانون صدور تابعیت خاکی تبعیت نمی‌کند و به واسطه تولد فرزند اقامت یا پاسپورتی صادر نمی‌شود. فقط در صورتی که پس از تولد فرزند پاسپورت هلندی به او اعطا می‌شود که پدر یا مادر یا هر دوی آنها از اتباع کشور هلند باشند و پاسپورت هلندی داشته باشند به همین دلیل مهاجرت به هلند به روش تولد فرزند در صورتی که شامل این شرایط نباشد امری محال و نشدنی است. این مقاله به قلم کارشناسان و مشاوران موسسه حقوقی ملک پور ، mie اتریش نوشته شده است و همه مطالب نگارش شده آن به طور کاملاً علمی و اصولی گردآوری شده. به جهت افزایش اطلاعات شما سروران گرامی در مورد پاسپورت هلند موسسه حقوقی ملک پور ویدئو راهنمای قدم به قدم انتخاب صحیح راه مهاجرت را ارائه کرده است تا با شناخت و آگاهی به این امر در مسیر مهاجرت قدم گذارید.

ویزای تحصیلی هلند کاریابی در هلند

مشاوره مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی

یکی از روش های اخذ اقامت و در نهایت اخذ پاسپورت کشور هلند، پناهندگی است؛ که در واقع راهی غیرقانونی برای مهاجرت می باشد. علاوه بر اینکه این روش بسیار خطرناک است، اگر به هر دلیلی درخواست پناهجو رد شود متقاضی امکان درخواست مجدد مهاجرت را به هلند نخواهد داشت. معمولاً به خاطر عدم اطلاع از خطرات پناهندگی افراد این راه را جهت مهاجرت به هلند انتخاب می کند و علاوه بر اینکه ممکن است جان خود و خانواده شان را به مخاطره بیندازند، امکان دارد سرمایه شان نیز از بین برود، در واقع، تنها زمانی تقاضای پناهندگی شخص در هلند مورد قبول واقع می شود، امکان صدور پاسپورت این کشور برای او فراهم است. تعریف پناهنده این است که شخصی بنا به دلایل گوناگونی مانند جنگ، دین و مذهب، مسائل جنسیتی، درگیری های سیاسی و یا حتی وحشتِ از دست دادن جانش در کشوری که در آن زندگی می کند به کشوری دیگر پناه می‌برد. اگر اثبات شود دلایل پناهندگی شخص کذب بوده است، دولت هلند این اجازه را دارد که شخص را محاکمه و در نهایت از آن کشور اخراج کند. هلند کشوری است که عضو کنوانسیون پناهندگان می‌باشد، متقاضیان بعد از پذیرفته شدن امکان دریافت پاسپورت این کشور را دارند و پس از دریافت پاسپورت بمانند یک شهروند عادی هلند می‌تواند از تمامی مزایا و امکانات آن استفاده کند.

درخواست های پناهندگی هلند در سنوات گذشته:

موسسه حقوقی ملک پور با سابقه‌ای بیش از ۱۵ سال در امور مهاجرتی و حقوق بین الملل به هیچ‌عنوان خدماتی در مورد پناهندگی ارائه نمی‌دهد، اما برای بررسی شرایط و همچنین اقدام برای مهاجرت به طرق قانونی دیگر همواره این امکان هست با مشاورین موسسه ما تماس بگیرید و در باب مشاوره مهاجرت به هلند ، به طور رایگان از مشاوره رایگان بهره‌مند شوید.

مشاوره مهاجرت به هلند برای افراد هنرمند و افراد فوق موفق

مشاوره مهاجرت به هلند

در برخی کشورها قانونی وجود دارد که طبق آن افرادی که در زمینه هنری، ورزشی،…. فعالیت گسترده ای دارند می توانند جهت اخذ اقامت اقدام نمایند. متقاضی می بایست ثابت کند از طریق این نوع فعالیت منبع درآمد دارد و همچنین توانسته افتخاراتی را در این زمینه کسب نماید. ارائه مقامات بین المللی و همچنین راه اندازی گالری… می تواند اثبات کننده این موضوع باشد. بر خلاف کشورهایی مثل اتریش و کانادا، هلند همچین موردی را ارائه نمی دهد و نمی توان از این طریق جهت اخذ اقامت و در نهایت تابعیت اقدام نمود.

مشاوره مهاجرت به هلند و هزینه های زندگی درهلند

در مشاوره مهاجرت به هلند ، بررسی هزینه های زندگی از مسائل بسیار مهمی می باشد که باید در نظر گرفته شود. به طور کلی هزینه زندگی در شهرهای مختلف، به نوع زندگی افراد بستگی دارد و متفاوت است ولی هزینه ای در حدود 800 تا 1200 یورو را شامل می شود که در جدول زیر اطلاعات کامل تری در مورد میانگین هزینه زندگی در شهرهای هلند خدمت شما عزیزان ارائه می گردد که عبارتند از:

هزینه های زندگی در هلند

مشاوره مهاجرت به هلند و اخذ تابعیت

در مشاوره مهاجرت به هلند و اخذ تابعیت ، روش‌های متنوعی برای دریافت اقامت و پاسپورت کشور هلند به طور قانونی برای متقاضیان آن وجود دارد، از جمله‌ی آنها روش‌های سرمایه گذاری و یا راه‌های ارزان‌تر می‌باشد، این نکته را همواره توجه داشته باشید که کشور هلند با در نظر گرفتن شرایط خاصی به افراد مختلف اقامت می دهد و تنها در شرایطی شخص متقاضی می‌تواند درخواست اخذ پاسپورت کند که قبل از آن اقامت گرفته باشد. تحصیل در این کشور از سریعترین راه‌های مهاجرت است که منجر به اخذ اقامت می شود. متقاضیان می‌توانند در مقاطع مختلف جهت تحصیل در هلند و سپس برای کار در آنجا اقدام نمایند. در بیشتر کشورها مانند هلند کار کردن شامل اخذ اقامت دائم و سپس پاسپورت می‌گردد. این مقاله به قلم تیم موسسه حقوقی ملک پور و آموزش های دکتر ملک پور به صورت علمی نوشته شده است و هرگونه کپی برداری و انتشار آن بدون ذکر منبع غیرقانونی و خلاف شرع می‌باشد.

مشاوره مهاجرت به هلند و وکیل مهاجرت معتبر

مشاوره مهاجرت به هلند

برای اخذ پاسپورت هلند افراد باید ابتدا راه مناسبی را انتخاب کنند که به واسطه آن بتوانند سریعاً اقامت دائم خود را دریافت و سپس برای پاسپورت کشور هلند اقدام کنند. انجام امور مربوط به اخذ اقامت و پاسپورت کشور هلند مسئله‌ای است که در دسته مسائل حقوق بین‌الملل جا می‌گیرد و برای رسیدن به آن فرد متقاضی باید از یک وکیل یا موسسه حقوقی معتبر بین المللی مدد بگیرد. همانگونه که در این نوشتار مسیرهای مهاجرت به کشور هلند که در نهایت منجر به اخذ اقامت دائم یا پاسپورت هلند می گردد، واکاوی شد، فهمیدیم که روش های اخذ اقامت هلند متفاوت است بنابراین متقاضیان برای آگاهی از شرایط و قوانین آن بهتر است از وکیل مهاجرتی یاری بگیرند، تا با اطلاع از این ضوابط در راه مهاجرت به هلند با خیال آسوده و راحت بتوانند قدم در آن بگذارند. موسسه حقوقی ملک پور mie اتریش به جهت مهاجرت به کشور هلند از راه های گوناگون و همچنین در باب اخذ اقامت این کشور آماده همکاری با شما سروران می باشد.

اقامت هلند
خرید ملک در هلند
مهاجرت قاچاقی به هلند

مشاوره مهاجرت به هلند و سخن پایانی

مشاوره مهاجرت به هلند و شرایط اخذ اقامت هلند در این مقاله مورد تحقیق و بررسی علمی قرار گرفته است. با توجه به مطالب ذکر شده هلند یکی از کشور های تاپ و درجه یک اروپایی می باشد که طرفداران زیادی دارد و متقاضیان زیادی درخواست اخذ اقامت این کشور را دارند. نکته بسیاری مهمی که که در باب مشاوره مهاجرت به هلند وجود دارد این امر می باشد بسیاری از افراد می توانند پس از تحصیل در این کشور برای کاریابی اقدام کنند و خانواده نیز می توانند به عنوان همراه اقدام کنند. به این ترتیب امکان زندگی و اخذ اقامت در کشور بی نظیری همچون هلند فراهم می شود. در این مقاله تمام نکات مربوط به مشاوره مهاجرت به هلند بیان شده است و امیدواریم به سوالات شما در باب مشاوره مهاجرت به هلند پاسخ داده باشیم. جهت اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین تخصصی ما در موسسه حقوقی ملک پور MIE اتریش تماس حاصل نموده و یا در قسمت دیدگاه نظرات و پرسش های خود در مورد مشاوره مهاجرت به هلند را بیان کنید و پاسخ خود را در کوتاه ترین زمان دریافت نمایید تا شما را در این امر مهم یاری نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *