مشاوره مهاجرت به کانادا

و بررسی راههای مختلف مهاجرت به این کشور

 • مشاوره مهاجرت به کانادا و مقدمه ای بر آن
 • مشاوره مهاجرت به کانادا و شرایط عمومی
 • مشاوره مهاجرت به کانادا و معرفی موسسه حقوقی ملک پور
 • مشاوره مهاجرت به کانادا و ارتباط با وکیل مهاجرت کانادا
 • مشاوره مهاجرت به کانادا و مشاوره اسکایپ
 • مشاوره مهاجرت به کانادا و اعتماد بر آن
 • مشاوره مهاجرت به کانادا از طرق مختلف
 • مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق کار
 • مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل
 • مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری
 • مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج
 • مشاوره مهاجرت به کانادا و اخذ تابعیت از طریق تولد
 • مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی
 • مشاوره مهاجرت به کانادا و اخذ ویزای توریستی کانادا
 • مشاوره مهاجرت به کانادا و سخن پایانی
مشاوره مهاجرت به کانادا

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

مشاوره مهاجرت به کانادا و مقدمه ای بر آن

مشاوره مهاجرت به کانادا، قوانین و شرایط مهاجرت به کانادا و همچنین راه های اخذ اقامت و تابعیت این کشور از طرق مختلف مهاجرتی به کانادا را ما در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار خواهد گرفت تا در صورتی که این کشور زیبا را مقصد مهاجرتی خود قرار داده اید با اطلاعات کافی در این خصوص اقدام نمایید. مشاوره مهاجرت به کشور کانادا چه راهکارها و کمک هایی برای افراد متقاضی در بر خواهد داشت؟ آیا مهاجرت به کانادا به واسطه روش های مختلف همچون کار در کانادا و اخذ ویزای تحصیلی کانادا منجر به اخذ اقامت کانادا و تابعیت این کشور خواهد شد؟ باید توجه داشته باشید اگر کشور کانادا را مقصد مهاجرت خود قرار داده اید مشاوره مهاجرت به کانادا برای افرادی که قصد جدی در امر مهاجرت به این کشور دارند از اهمیت بالایی برخوردار است. افرادی که پیش از مهاجرت به کانادا اقدام به اخذ مشاوره مهاجرت به کانادا از وکلا و مشاورین با تجربه می نمایند به راحتی می توانند با توجه به شرایط خود بهترین روش و راه مهاجرتی را هدف مهاجرت خود قرار دهند. با توجه به اینکه قوانین اخذ ویزای کانادا و مهاجرت به این کشور گستره است و افراد متقاضی گاها به علت عدم آگاهی کامل به این قوانین اقدام به مهاجرت مینمایند معمولا مهاجرت موفقی ندارند در این خصوص پیشنهاد می شود با مشاوره مهاجرت به کانادا موارد مختلف پیش روی خود را بررسی نمایید. پیشنهاد می شود در ابتدا این مقاله را با دقت مطالعه نمایید و  سپس در صورت نیاز به اطلاعات کامل تر می توانید با مشاورین ارشد موسسه حقوقی ملک پور مشاوره کامل و تخصصی داشته باشید تا اطلاعاتی که نیاز دارید را بوسیله مشاورین ارشد کسب نمایید.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اولویت مهاجرت در کانادا
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اولویت مهاجرت در کانادا

مشاوره مهاجرت به کانادا و شرایط عمومی

مهاجرت به کانادا به واسطه روش های مختلفی برای افراد متقاضی امکان پذیر است که در این خصوص کسب اطلاعات حقوقی در این زمینه می تواند به افراد در رسیدن به اهداف مهاجرتی آنها نقش مهمی داشته باشید در این زمینه مششاوره مهاجرت به کانادا می تواند یکی از راه های اخذ اطلاعات اولیه به حساب آید. در صورتیکه قصد مهاجرت به کانادا را دارید پیشنهاد می شود پیش از هر اقدامی از مشاوره مهاجرت به کانادا استفاده نمایید تا بتوانید با توجه به شرایط کلی خود  بهترین راه مخهاجرتی را برای مهاجرت خود و اعضای خانواده خود انتخاب کنید. مهاجرت به کانادا همانند دیگر کشورها از روش هایی مانند کار، تحصیل، سرمایه گذاری، پناهندگی، ازدواج و تولد امکان پذیر است که انتخاب هر کدام از این روش ها با توجه به شرایط هر افراد متقاضی متفاوت خواهد بود. کانادا کشوری است در قاره امریکا که در شمال این قاره قرارگرفته است و با کشور آمریکا نیز دارای مرز مشترک خاکی می باشد که به از لحاظ گسترده ترین مرز مشرتک در جهان با امریکا شناخته شده است و همچنین این کشور از اقیانوس اطلس تا اقیانوس آرام و از قسمت شمال تا اقیانوس منجمد شمالی گسترش یافته است. مساحت تقریبی کشور کانادا  98/9 میلیون کیلومتر مربع است که با این مساحت جغرافیایی به عنوان دومین کشور پهناور در جهان شناخته شده است. در ضمن کشور کانادا به عنوان چهارمین کشور پهناور در جهان از نظر مساحت خشکی به حساب می آید. همچنین بخش بسیاری از خاک کانادا به دلیل سرمای هوا بالا و نزدیکی به قطب شمال خالی از سکنه می باشد. این مقاله توسط کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور تهیه و گردآوری شده است و کپی برداری از آن و استفاده از محتوای آن حتی با تغییر کوچکی در کلمات آن شرعا و قانونا حرام است. برای اطلاعات کامل در مورد مهاجرت به کانادا می توانید یا موسسه حقوقی ملک پور(mie اتریش) تماس بگیرید.

پرچم کانادا

اطلاعات عمومی کانادا

مشاوره مهاجرت به کانادا و معرفی موسسه حقوقی ملک پور

مشاوره مهاجرت به کانادا

بهترین روش برای مهاجرت به کانادا زمانی انتخاب می شود که شخص متقاضی با مشاوره مهاجرت به کانادا صحبت نماید و بتواند بر اساس شرایط خود و قوانینی که برای مهاجرت به کانادا وجود دارد روش مناسب را انتخاب کند. موسسه حقوقی ملک پور به عنوان یک موسسه معتبر مهاجرتی در خاورمیانه این امکان را دارد تا شما را با مشاوره مهاجرت به کانادا آشنا نماید تا بتوانید با بهترین مشاورین و کارشناسان در این زمینه مشاوره لازم را دریافت نمایید و بر اساس شرایط خود بهترین روش را برای مهاجرت خود انتخاب کنید. موسسه حقوقی ملک پور با بهره مندی از کارشناس رسمی ICCRC کانادا می تواند بهترین مشاوره مهاجرت به کانادا را به شما خوانندگان عزیز ارائه نماید.

مشاوره مهاجرت به کانادا و ارتباط با وکیل مهاجرت کانادا

مشاوره مهاجرت به کانادا

مشاوره مهاجرت به کانادا و ارتباط با وکیل مهاجرتی می تواند یک روش عالی و مطمئن برای انتخاب بهترین مسیر مهاجرتی به کانادا برای افراد متقاضی محسوب می شود. موسسه حقوقی ملک پور  با سابقه 15 ساله در زمینه امور بین الملل و مهاجرت به عنوان معتبرترین موسسه حقوقی و مهاجرتی در خاورمیانه این امکان را دارد تا شما را با بهترین مشاوره مهاجرت به کانادا آشنا نماید. موسسه حقوقی ملک پور با داشتن کارشناس و وکیل رسمی ICCRC کانادا که مورد تایید دولت کانادا  نیز می باشد می تواند بهترین و به روز ترین اطلاعات مهاجرتی به کانادا را به اطلاع متقاضیان محترم برساند. در شمن موسسه حقوقی ملک پور همچنین می تواند پروسه مهاجرت به کانادا را با بهترین وکیل مهاجرت به کانادا آغاز نماید تا بتوانید با توجه به قوانین حال حاضر مدارک و شرایط خود را برای مهاجرت به کانادا فراهم نمایید. وکیل مهاجرت به کانادا می تواند شخص متقاضی را در ارائه مدارک، تعیین وقت سفارت، تکمیل فرم های ویزا و … یاری نماید و قطعا می تواند به شخص متقاضی در اخذ ویزای مورد نظر اطلاعات کامل و درستی را ارائه دهد تا شخص متقاضی بتواند با شانس بالاتری برای اخذ ویزای خود اقدام داشته باشد.

مشاوره مهاجرت به کانادا و مشاوره اسکایپ

مشاوره مهاجرت به کانادا

افرادی که کشورکانادا را مقصد مهاجرتی خود قرار داده اند و در اندیشه مهاجرت به این کشور هستند بهتر است پیش از هر اقدامی با مشاوره مهاجرت به کانادا مشاوره کامل و تخصصی داشتهت باشند تا بتوانند براساس شرایط خود را با قوانین حال حاضر در کانادا بهترین روش مهاجرتی برای خود انتخاب نمایند. اگر قصد دریافت مشاوره مهاجرت به کانادا را دارید می توانید با کارشناسان حقوقی موسسه ملک پور و یا با کارشناس رسمی ICCRC کانادا از طریق اسکایپ مشاوره نمایید و اطلاعات کامل و جامعی را در مورد روش های مهاجرت به کانادا بررسی نمایید و در نهایت بهترین روش را برای مهاجرت خود و خانواده خویش انتخاب کنید. مشاوره اسکایپ با کارشناسان تخصصی مهاجرت به کانادا و همچنین با کارشناس رسمی ICCRC کانادا می تواند برای شخص متقاضی بسیار مفید و کارآمد باشد چرا که با دریافت اطلاعات جامع و به روز شخص متقاضی می تواند با خیال راحت برای مهاجرت به کانادا اقدام نماید. برای دریافت مشاوره اسکایپ می توانید می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

مشاوره مهاجرت به کانادا و اعتماد بر آن

مهاجرت به کانادا یا استرالیا اخبار اولویتهای جدید مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا با توجه به قوانین موجود در این کشور از طریق راه های مختلفی امکان پذیر است که اشخاص متقاضی در صورت داشتن شرایط لازم می توانند به این کشور مهاجرت نمایند. در خصوص مهاجرت به کانادا پیشنهاد می شود به صورت تخصصی با مشاوره مهاجرت به کانادا ارتباط برقرار نمایید تا اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت نمایید. نکته مهمی که در مورد مشاوره مهاجرت به کانادا وجود دارد این است که در صورتی که قصد مهاجرت به کانادا را دارید بتوانید به وکیل خود در این امر اعتماد کافی را داشته باشید تا بتوانید با اطلاعاتی که از وکیل و یا کارشناس خود دریافت می نمایید بهترین روش را برای مهاجرت خود به کانادا انتخاب کنید. اگر قصد مهاجرت به کانادا و دریافت مشاوره مهاجرت به کانادا را دارید برای اطلاعات کامل و جامع در مورد مهاجرت به کانادا و همچنین بسیاری از کشورها می توانید با مشاهده ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت بهترین روش را برای مهاجرت خود انتخاب نمایید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با تحصیل در کانادا
فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با تحصیل در کانادا

مشاوره مهاجرت به کانادا از طرق مختلف

اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید باید بدانید که طرق مختلفی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد به همین دلیل بهتر است قبل از هر اقدامی برای مهاجرت به کانادا با مشاوره مهاجرت به کانادا مشورت نمایید و از تمامی طرق مهاجرت به کانادا اطلاع یابید تا بتوانید بهترین طرق مهاجرت را انتخاب کنید چرا که شرایط هر فرد در انتخاب طرق مهاجرت متفاوت می باشد و اشخاص متقاضی می توانند از طرقی مانند تحصیل در کانادا، کار در کانادا، سرمایه گذاری در کانادا، پناهندگی در کانادا، ازدواج در کانادا و تولد در کانادا اقدام نمایند که بهتر است با توجه به طرقی که وجود دارد شخص متقاضی با مشاوره مهاجرت به کانادا روش درست و مطمئن را انتخاب کند.

مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق کار

مشاوره مهاجرت به سوئد

یکی از روش های مناسب مهاجرت به کانادا که افراد متقاضی می توانند به واسطه آن وارد این کشور شوند و کارت اقامت دائم خود را دریافت نمایند اخذ ویزای کار این کشور می باشد. اخذ مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق کار می تواند برای افرادی که این کشور را از طریق ویزای کاری انتخاب نموده اند بسیار مهم و موثر باشد. براساس قوانین مهاجرتی کانادا از ژانویه سال  2015 برنامه ورود به این کشور از طریق سیستم اکسپرس انتری برای افراد متقاضی امکان پذیر شد بدین صورت که برای مدیریت پرونده های افراد متقاضی که شرایط لازم را برای امتیاز بندی دارند این سیستم راه اندازی شد. بر این اساس دولت کانادا حداقل هایی را  برای برنامه اکسپرس انتری ارائه می دهد و افرادی که بتوانند این حداقل ها را دارا باشند می توانند برای ورود به این برنامه اقدام نمایند.

افراد متقاضی مطابق این قانون و حرفه ای که دارند بر طبق برنامه CRS  رتبه بندی می شوند و این نمره رتبه اشخاص را در سیستم اکسپرس انتری  نشان میدهد. اشخاصی که بتوانند بالاترین نمره یا امتیاز را بدست آورند برای مهاجرت به کانادا و به عنوان شهروندان دائمی دعوت خواهند شد. بهتر است بدانید که هرسال استان های دولت فدرال کشور کانادا لیست مشاغلی را که مورد نیاز می باشد ارائه می دهند تا اشخاص متقاضی بتوانند بر اساس شرایط خود جذب بازار کار شوند . نکته مهمی که در مورد این سیستم وجود دارد این است که در این روش امتیازی که شخص کارفرما به کارمند خود می هد نقش بسیار مهمی در صدور ویزای فرد متقاضی خواهد داشت. برای اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به کانادا از طریق کار و اخذ ویزای کاری می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

مشاوره مهاجرت به کانادا

مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل می تواند در خصوص مهاجرت از این طریق به افراد متقاضی کمک کند تا در صورتی که مدارک تحصیلی آنها کامل است به راحتی بتوانند وارد کانادا شوند و در نهایت اقامت دائم خود را اخذ نمایند. مهاجرت تحصیلی می تواند به عنوان یکی از مطمئن ترین راه های مهاجرت به کانادا به حساب آید. افارد متقاضی می توانند در صورت داشتن شرایط لازم برای مهاجرت به این کشور از طریق تحصیل در مدارس و دانشگاه های کانادا اقدام نمایند. افراد متقاضی در صورتی که قصد تحصیل در کانادا را داشته باشند باید برای پذیرش خود در رشته های مد نظر و دانشگاه مقصد خود اقدام نمایید. براساس قوانین کانادا افراد متقاضی می توانند در  تمامی مقاطع  سال برای مدارس کانادا اقدام نمایند و همچنین می توانند در دانشگاه های این کشور در مقاطع مختلفی چون کالج ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا نیز اقدام نمایند.

دانشجویانی که قصد تحصیل در کانادا را دارند  می توانند به زبان انگلیسی در این کشور به تحصیل بپردازند بنابراین باید بتوانند مدرک IELTS خود را نیز ارائه نمایند که در هر مقطع نمره IELTS شخص دانشجو متفاوت خواهد بود. نکته مهمی که در مورد اخذ اقامت و تابعیت در کانادا پس از تحصیل وجود دارد این است که دانشجویان می توانند پس از تحصیل از قانون PGWP  ( Post-Graduation work permit ) استفاده نمایند این قانون بدین صورت است که شخص متقاضی می تواند به ازای مدت تحصیل خود در این کشور به کار نیز بپردازد و اقامت خود را نیز دریافت نماید. اگر قصد مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل را دارید را می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

مشاوره مهاجرت به کانادا

یکی از روش هایی که برای مهاجرت به کانادا وجود دارد و متقاضیان بسیاری نیز دارد مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری می باشد. سرمایه گذاری در کانادا به روش های مختلفی  قابل انجام است. اشخاصی که قصد سرمایه گذاری در کانادا را دارند می توانند از طریق خرید ملک، کارآفرینی، ثبت شرکت و … اقدام نمایند که بهتر است قبل از ورود به هر کدام از این روش ها با مشاوره مهاجرت به کانادا صحبت نمایید تا بتوانید بهترین روش را انتخاب و سپس اقدام کنید. در صورتی که قصد اخذ اقامت و تابعیت کانادا را داشته باشید باید روشی را انتخاب کنید که بتوانید از این طریق به اقامت و سپس تابعیت کانادا دست یابید.

شاید بتوان گفت در حال حاضر یکی از بهترین روش هایی که برای اخذ اقامت و تابعیت کانادا از طریق سرمایه گذاری وجود دارد کارآفرینی در این کشور می باشد که شخص متقاضی می تواند از طریق کارآفرینی 100.000 دلاری و یا کارآفرینی 200.000 دلاری اقدام نماید. همچنین در کانادا شخص متقاضی می تواند در ایالت های مختلف اقدام به ثبت شرکت نیز نماید و از این طریق به اقامت و تابعیت کانادا دست یابد. برای اطلاعات بیشتر در مورد سرمایه گذاری در کانادا می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید و اطلاعات لازم را بدست آورید. در صورتی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری را دارید برای اطلاعات بیشتر می توانید لینک زیر را مطالعه نمایید.

نمودار زیر رشد اقتصادی از سال 2015 تا 2018 در کانادا را نشان می دهد.

رشد اقتصادی در کانادا
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اقامت کانادا از طریق خرید ملک
فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اقامت کانادا از طریق خرید ملک

مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

مشاوره مهاجرت به کانادا

یکی از راه های مهاجرت به کانادا ازدواج با اتباع این کشور است که در این خصوص در صورتیکه که مهاجرت از طریق ازدواج را راه مهاجرتی خود قرار داده اید پیشنهاد می شود از خدمات مشاوره مهاجرت به کانادا استفاده نمایید تا بتوانید از قوانین موجود در خصوص ازدواج با اتباع این کشور اطلاع داشته باشید. برای اخذ اقامت از طریق ازدواج در کانادا باید با فردی ازدواج نمایید که تابعیت کانادا را دارا باشد در این صورت می ‌توانید از این طریق به اقامت و تابعیت کانادا دست یابید. در مورد مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج باید گفت تنها در صورتی شخص متقاضی می تواند درخواست اقامت و تابعیت خود را مطرح نماید که اثبات کند با فرد تبعه این کشور ازدواج کرده است همچنین قبل از ازدواج باید گواهی تجرد و یا ملغی شدن ازدواج قبلی خود را (در صورتی که قبلا ازدواج کرده باشد)  اثبات نماید چرا که تعدد زوجین در این کشور پذیرفته شده نخواهد بود.

مشاوره مهاجرت به کانادا و اخذ تابعیت از طریق تولد

مشاوره مهاجرت به کانادا

یکی از روش هایی که این روزها بسیار مورد توجه افراد متقاضی اخذ اقامت و تابعیت کانادا می باشد تولد فرزند در خاک این کشور است که برای این مسئله پیشنهاد می شود از مشاوره مهاجرت به کانادا و اخذ تابعیت از طریق تولد استفاده نمایید تا بتوانید با قوانین حال حاضر این کشور برای تولد فرزند خود و اخذ اقامت و تابعیت نیز بهره مند گردید. در مورد تولد در کشور کانادا باید گفت که این کشور دارای سیستم خاک می باشد و به محض تولد فرزند در خاک این کشور برای فرزند می توان درخواست اقامت و سپس پاسپورت کشور کانادا را مطرح کرد و به همین دلیل این موضوع مورد توجه بسیاری از خانواده ها واقع شده است. با توجه به سیستم خاک که کشور کانادا از آن پیروی می کند در صورتی که فرزند در خاک این کشور متولد شود مطابق با قوانین کانادا می تواند اقامت و  پاسپورت کانادا را دریافت نماید در اینجا نکته این است که بهتر است بدانید والدین فرزند متولد شده در خاک کانادا امکان اخذ اقامت و تابعیت از طریق تولد فرزند را نخواهند داشت و اقامت و تابعیت کانادا تنها به فرزند متولد شده در خاک این کشور اعطا می شود. بنابراین اگر قصد اخذ اقامت و تابعیت این کشور را دارید بهتر است از روش های دیگری برای اخذ اقامت و تابعیت کانادا استفاده نمایید.

مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

تمام راه های اقامت

یکی از راه های مهاجرت به کانادا همانند دیگر کشورها از طریق چپناهندگی می باشد که البته باید متذکر شویم این راه مهاجرتی روشی کاملاً غیرقانونی است و موسسه حقوقی ملکپور هیچگونه خدماتی در این خصوص ارائه نمی دهد و پیشنهاد ما به افراد متقاضی این است تا برای دریافت اطلاعات در این زمینه از مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی استفاده نمایید تا بتوانید با ریسک ها و خطراتی که در این راه وجود دارد آشنایی کامل را پیدا کنیم تا بتوانید مناسب ترین و قانونی ترین روش مهاجرتی را برای مهاجرت خود انتخاب کنید. مهاجرت از طریق پناهندگی در کانادا یکی از راه های پر خطر مهاجرتی به حساب می آید بنابراین اشخاصی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند توصیه می شود تا قبل از اقدام برای پناهندگی در این روش کاملاً تحقیق نمایند تا بتوانند روشی درست و مطمئن و البته به صورت قانونی را اقدام کنند. موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای MIE اتریش هیچگونه خدماتی در زمینه پناهندگی ندارد و این بخش از مقاله صرفاً جهت افزایش آگاهی شما و اطلاع رسانی در خصوص خطرات پناهندگی به عرض شما خوانندگان گرامی رسید.

مشاوره مهاجرت به کانادا و اخذ ویزای توریستی کانادا

مشاوره مهاجرت به کانادا، در خصوص یکی از راه های اخذ ویزای کانادا که همانند دیگر کشورها راه ورود افراد متقاضی به این کشور را ایجاد می کند، می تواند با بررسی مدارک و شرایط افراد متقاضی به این افراد کمک کند تا به راحتی بتوانند ویزای توریستی خود را دریافت نمایند. ویزای توریستی کانادا در قالب ویزای 5 ساله بلند مدت است که این نوع ویزا برای افراد صادر میشود که مدارک اصلی اخذ این نوع ویزا را کامل ارائه دهند این مدارک شامل: پرینت حساب بانکی فرد متقاضی، سند ملکی یا پروانه کسب، نامه از محل کار و یا نامه اشتغال به تحصیل در واقع این مدارک نشان دهنده علقه هایی است که فرد متقاضی در کشور مبدا خود دارد و به خاطر علایق خود به کشورش پس از اخذ ویزا باز خواهد گشت، البته افراد متقاضی علاوه بر مدارک ذکر شده در صورتی که بتوانند ثابت نمایند پیش تر به کانادا و کشورهای عضو اتحادیه شنگن سفر داشته اند و به کشور خود باز گشته اند نیز می توانند در پروسه صدور ویزای 5ساله خود سرعت بیشتری ببخشند. در ضمن داشتن دعوت نامه معتبر نیز می تواند در صدور ویزای توریستی کانادا مثمر ثمر باشد. لازم به ذکر است افرادی که بخواهند تایپ ویزای خود را در بدو ورود به این کشور تغییر دهند باید در نظر داشته باشند براساس قوانین برای تغییر تایپ ویزا باید به سفارت کشور کانادا مراجعه نموده و درخواست آن نوع ویزا را دهند.

جستجوی کار در کانادا
فرصت های سرمایه گذاری در کانادا
اقامت کانادا با کمترین هزینه

مشاوره مهاجرت به کانادا و سخن پایانی

مشاوره مهاجرت به کانادا، قوانین مهاجرت و شرایط مهاجرت به این کشور را برای اشخاصی که قصد اخذ اقامت و تابعیت کانادا را دارند در مقاله فوق به صورت کاملا تخصصی مورد بررسی علمی قرار دادیم تا در صورتیکه این کشور را مقصد مهاجرتی خود قرار داده اید با اطلاعات کافی اقدام نمایید. مشاوره مهاجرت به کانادا راه درست مهاجرت به این کشور را برای اشخاص متقاضی شرح می دهد و با ارائه خدمات مشاوره ای میتواند به افراد متقاضی در رسیدن به اهداف مهاجرتی آنها کمک کند. با توجه به اینکه راه های مهاجرت به کانادا عبارتند از کار در کانادا، تحصیل در کانادا، سرمایه گذاری در کانادا، پناهندگی در کانادا، ازدواج در کانادا و تولد در کانادا که انتخاب هر یک از این راه ها بستگی به شرایط فرد متقاضی دارد که در این خصوص مشاوره مهاجرت به کانادا می تواند در کنار افراد متقاضی اهداف درست مهاجرتی آنها را مشخص نمایید. با توجه به موارد ذکر شده در مقاله فوق در باب مشاوره مهاجرت به کانادا، در صورتی که شما عزیزان قصد جدی در خصوص مهاجرت به این کشور دارید پیشنهاد می شود در ابتدا این مقاله را با دقت مطالعه نمایید و سپس مس توانید از تجربه مشاورین ارشد موسسه حقوقی ملک پور برای رسیدن به اهداف مهاجرتی خود به این کشور استفاده نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *