استرالیا

مهاجرت به کشور استرالیا

مهاجرت به کشور استرالیا چه مزایا و معایبی دارد؟ در صورتی که قصد مهاجرت به کشور استرالیا را دارید باید با معایب و مزایای آن به خوبی آشنا شوید. در ابتدا باید به خوبی بدانید که چرا مهاجرت به کشور استرالیا را انتخاب کرده اید. هدف شما از مهاجرت به کشور استرالیا چیست؟ آیا برای تحصیل قصد مهاجرت به کشور استرالیا را کرده اید یا می خواهید در این کشور کار کنید.

مزایای کشور استرالیا نسبت به سایر کشورها چیست؟پرا اکثر مردم استرالیا را برای مهاجرت انتخاب میکنند؟آیا انتخاب استرالیا برای مهاجرت،انتخاب درستی است؟کدام نوع از انواع مهاجرت به استرالیا از مزایای بیشتری برخوردار است؟کدام راه مهاجرت به کشور استرالیا پیچیده و مشکل است؟ کدام راه برای مهاجرت به کشور استرالیا راه صحیحی بوده و از معایب کمتری برخوردار است؟

همانطور که میدانید مردم بسیار زیادی وجود دارند که قصد کار و تحصیل و اقامت و در کشور های تاپ دنیا  را دارند. همیشه در بین افراد تحصیلکرده هستند کسانی که مایلند مابقی زندگی خود را در کشور های دیگر بگذرانند و از شرایط تحصیلی و کاری در کشورهای برتر بهره مند شوند.

در بین کشورهای پیشرفته کشور استرالیا یکی از کشورهایی است که افراد بسیار زیادی قصد دارند تا با انتخابکشور استرالیا آینده ی خود را تامین کنند و از شرایط کشور استرالیا بهره مند شوند اما بیشتر افراد از معایب مهاجرت به استرالیا بی اطلاع هستند. اگر شما متقاضی عزیز در خصوص معایب مهاجرت به استرالیا سوالاتی دارید این مقاله به تمامی سوالات شما در خصوص معایب مهاجرت به استرالیا پاسخ داده می شود.

زندگی کردن در کشور استرالیا و همچنین داشتن کار در کشور استرالیا یکی از موضوعاتی است که امروزه افراد بسیار پیگیر آن  می باشند و تمایل دارند ادامه زندگی خود را در کشور استرالیا داشته باشند  تا با داشتن امکانات فراوان و داشتن حقوق بالا در کشور استرالیا از زندگی خوب بهره مند گردند. اما مهمترین موضوعی که در بین مزایا و معایب کشور استرالیا وجود دارد این است  که آیا واقعا کشور استرالیا می تواند یک انتخاب مناسب و قطعی باشد؟

موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIEمطالبی را در باب کشور استرالیا برای شما عزیزان توضیح خواهد داد تا بتوانید انتخاب درستی را در این زمینه داشته و آینده ی خود را با این انتخاب تضمین کنید.اگر شما متقاضی عزیز در خصوص معایب مهاجرت به استرالیا سوالاتی دارید در این مقاله به تمامی سوالات شما در خصوص معایب مهاجرت به استرالیاپاسخ داده می شود.

همه ی افراد میدانند که اقدام کردن برای مهاجرت کار ساده ای نیست و باید برای چنین  اقدامی تمرکز کرد و به این موضوع دقت کنید که کار کردن در بهترین کشور مخصوصا کار در کشور استرالیا و زندگی و اقامت در کشور استرالیا یکی از انتخاب های افراد باهوش می باشد. اما این را در نظر داشته باشید در زمینه ی اقدام برای کشور استرالیا، تنها شما نیستید که می خواهید برای کار، تحصیل و زندگی وارد کشور استرالیا شوید.اخیرا افراد بسیار زیادی وجود داردند که متقاضی اخذ ویزای کشور استرالیا می باشند و می خواهند ادامه زندگی خود را در کشور استرالیا داشته باشند.

همانطور که می دانید کشور استرالیا از لحاظ تحصیلی، کیفیت دانشگاه، سطح رفاه و فرهنگ و بسیاری از موارد دیگر در رتبه بسیار بالایی قرار دارد. کیفیت بالای تحصیلی در کشور استرالیا باعث شده است تا بسیاری از افرادی که مایل به گذران زندگی تحصیلی خود در بهترین دانشگاه ها هستند،کشور استرالیا را برای ادامه تحصیل انتخاب نمایند.

در این بین افرادی هم وجود دارند که به دنبال دریافت  بورس تحصیلی از کشور استرالیاهستند. درس خواندن در بهترین کشور و دانشگاه برای افراد تحصیل کرده از موارد انتخاب این کشور برای تحصیل است. در این میان دریافت بورس از کشور استرالیا انتخاب این افراد را بسیارآسان تر مینماید.

  • اگر صرفا علاقه مند به دریافت بورس هستید بایستی دقت داشته باشید که شرایط دریافت بورسیه کار مشکلی است اما توجه کنید که می توانید با کسب اطلاعات کافی و آگاهی این بورسیه را دریافت نمایید. تا خدایی نکرده در مسیر ورود به کشور استرالیا دچار مشکل نشوید.اگر شما متقاضی عزیز در خصوص معایب مهاجرت به استرالیا سوالاتی دارید،در این مقاله به تمامی سوالات شما در خصوص معایب مهاجرت به استرالیا پاسخ داده می شود.

معایب مهاجرت به استرالیا:

 

بازار اقتصادی کوچک، لهجه انگلیسی سخت که برای افرادی که میخواهند در کشور استرالیا مشغول به کار شوند بسیار مشکل است، دوری از سایر اقتصادهای پیشرو (امریکا, اروپا و کانادا،نژاد پرستی بر علیه مهاجرین

البته از مزایای کشور استرالیا می توان به سهولت در گرفتن ویزای تحصیلی و همچنین سرعت در پیگیری پرونده در ویزای تحصیلی نام برد.

نکته قابل تامل این است که فرآیند مهاجرت برای همه مشابه و واحد است، ربطی به ایرانی یا آمریکایی بودن فرد ندارد. اممکن است  اداره مهاجرت استرالیا زمان بیشتری را جهت بررسی سوابق متقاضیان برخی از کشورها صرف نماید، اما در نتیجه ی بررسی آنها، هیچ فرق و تفاوتی بین ایرانی، آمریکایی، افغانی و یا اروپایی برای مهاجرت وجود ندارد. اگر شما متقاضی عزیز در خصوص معایب مهاجرت به کشور استرالیا سوالاتی دارید،در این مقاله به تمامی سوالات شما در خصوص معایب مهاجرت به کشور استرالیا پاسخ داده می شود

سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که در استرالیا موسسه ای برای کاریابی  وجود دارد که دریافتن شغل به ماکمک نماید؟ باتوجه به اینکه استرالیا یک کشورتوسعه یافته بوده وسطح توانمندی ها، مهارتهای شغلی و نوع کار آن با کشورایران فرق می کند،بنابراین در بدو وروود نمیتوان برای افراد متخصص شغل تخصصی ومورداحتیاج کشور استرالیا را انتخاب کرد.لذا لازم است که متقاضیان کار، مهارتهاو تخصصها و توانمندی های خود  را در همان محل به کارفرمای مربوطه عرضه کنند.

از دیگر معایب مهاجرت به استرالیا این است که دوری از قاره های دیگر باعث سختی در رفت و آمد می باشد. استرالیا شرایط مسختی دارد  که در عمل از کانادا نیز سخت تر می باشد.

شرایط کاری در هر دو کشور کانادا و استرالیا  کاملأ بستگی به سن متقاضی (کمتر از ٣۵ سال) و زبان انگلیسی فتخصص و مهارت مرتبط با سطح کارمورد تقاضا دارد. متاسفانه دریافت ویزای کار در استرالیا نیازمند مدرک زبان بسیار پیشرفته است و این موضوع باعث این شده  که افراد جویای کار  کشور استرالیا را انتخاب نکنند اما به علت آینده ی خوب کشور استرالیا از طریق تحصیل مردم بسیار ی وجود دارند که از طریق ویزای تحصیلی وارد کشور استرالیا می شوند تا بتوانند در کشور استرالیا مشغول به کار شوند و از شرایط کشور استرالیا بهره مند شوند.

 

آنچه برای متقاضیان خارجی علاقه‌مند به اخذ بورسیه برای  تحصیل در استرالیا ، در مرحله اول حائز اهمیت است، تامین مالی  است.افراد تحصیلکرده بسیاری وجود دارند که تمایل بسیار زیادی به تحصیل در کشورهای پیشرفته را دارند.بهتر است بدانید که در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد بورسیه بسیار محدود بوده و بیشترین  بورسها برای مقطع دکتری ارائه می شوند. البته عموما تمام پرونده های متقاضیان دکتری برای بورس بررسی می شود و معمولا افراد از این مرحله پاسخ قابل قبولی دریافت میکنند.اگر شما متقاضی عزیز در خصوص معایب مهاجرت به کشور استرالیا سوالاتی دارید،در این مقاله به تمامی سوالات شما در خصوص معایب مهاجرت به کشور استرالیا پاسخ داده می شود.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE از بزرگترین موسسات مهاجرتی خاورمیانه

تماس گرفته و از مشاوره ی کارشناسان آن بهره مند گردید واطلاعات لازم و کافی را اخذ نمایید تا بتوانید انتخاب درستی را در این زمینه داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *