دانشکده جورج سایمون

دانشکده جورج سایمون اهم

دانشکده جورج سایمون چه نوع دانشکده ای است؟شرایط لازم برای ورود به دانشکده جورج سایمون چیست؟مزایای تحصیل در دانشکده جورج سایمون  شامل چه مواردی است؟آیا می دانید مدارک موردنیاز برای ورود به دانشکده جورج سایمون چه چیزهایی می باشد؟

معرفی دانشکده جورج سایمون یکی از مواردی مهمی است که در سایت موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE به صورت کامل به توضیح آن می پردازیم.

دانشکده مدیریت دانشگاه جورج سایمون اهم (GSO-MI) با بیش از ۲۱۰۰ دانشجوی تمام وقت در حال تحصیل، میباشد. هدف اصلی این دانشکده آماده سازی دانشجویان برای ورود به بازار اقتصاد جهانی و تربیت مدیران کسب و کاردرآینده است.

طبق رده بندی سال های اخیر توسط شرکت های مک کنزی و ویسنشافت، دانشکده مدیریت دانشگاه جورج سایمون اهم به دلیل ارائه دوره های کاربردی، با کیفیت، و مقرون به صرفه، جزو سه دانشگاه برتر دولتی در آلمان شناخته شده است.

اساتید دانشکده مدیریت همگی جزو نفرات ممتاز علمی و درعین حال مدیران باتجربه در صنایع پیشرفته آلمان میباشند و تمامی دروس به زبان انگلیسی تدریس میشوند.
⭐️حدود ۵۰ درصد از دانشجویان دانشکده مدیریت این دانشگاه آلمانی نیستند که از سایر نقاط دنیا اعم از آفریقا، آسیا، اروپا، خاورمیانه، و آمریکای جنوبی در این دانشکده مشغول به تحصیل میباشند که نمایانگرماهیت بین المللی آن میباشد.

مزایای تحصیل رشته MBA در دانشگاه جورج سایمون اهم

۱-  تحصیل در رشته MBA در این دانشگاه به زبان انگلیسی است. از آنجاییکه اغلب دروس و رشته ها در دانشگاههای آلمان به زبان آلمانی تدریس میگردد و کسب مدرک زبان آلمانی برای اکثر افراد چندان ساده نیست، تدریس به زبان انگلیسی در این رشته مزیتی بزرگ محسوب میشود.
۲- دانشگاه جورج سایمون اهم در ایالت باواریا و در شهر نورنبرگ واقع شده است. از نظر صنعتی این شهر به قطب صنعتی کشور آلمان مشهور بوده و کمپانی های بسیار معتبری همچون بی ام و، آدیداس، آئودی، زیمنس و غیره در نزدیکی این شهر واقع هستند. دانشجویانی که در این دانشگاه تحصیل میکنند امکان کارآموزی در این شرکت ها را به جهت روابط نزدیکی که دانشگاه با این کمپانی ها داشته و نزدیکی فاصله جغرافیایی دارند. بعلاوه شهر نورنبرگ در جنوب آلمان واقع است و از منظر آب و هوایی شرایط به مراتب مساعدتری نسبت به شمال این کشور که اغلب آب و هوای سردی بر آنجا حاکم است داشته و دانشگاه نیز در منطقه بسیار خوش آب و هوا در مجاورت رودخانه پگنیتز واقع است.
۳-  دانشجویان این رشته میتوانند بعضی از واحدهای درسی خود را در صورت موافقت دانشگاه در کشورهای آمریکا و چین بگذرانند. (دانشگاه میامی آمریکا و ژجیانگ چین).
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *