معرفی دانشگاههای لوکزامبورگ

در این مقاله به معرفی دانشگاههای لوکزامبورگ پرداخته ایم و لیست دانشگاههای لوکزامبورگ را برای علاقمندان تحصیل در لوکزامبورگ را گرد آوری نموده ایم . معرفی دانشگاههای لوکزامبورگ این امکان را به علاقمندان تحصیل در لوکزامبرگ خواهد داد که با آگاهی و بصیرت جهت پذیرش لوکزامبورگ اقدام نمایند. تحصیل در لوکزامبورگ و اخذ پذیرش در دانشگاههای لوکزامبورگ  یکی از مقاصد در دنیا برای دانشجویان علاقمند در تحصیل در دانشگاههای برتر اروپا است و بدین جهت معرفی دانشگاههای لوکزامبورگ می تواند برای بسیاری از عزیزان قابل توجه باشد. دانشگاه لوکزامبورگ در قلب اروپا واقع شده است. دانشگاه لوکزامبورگ  از رتبه جهانی بالایی برخوردار است. وکلای تخصصی موسسه حقوقی ملکپور تمامی اطلاعات مربوط به دانشگاههای لوکزامبورگ را جهت سهولت پذیرش شما عزیزان جمع آوری نموده اند.

دانشگاه لوکزامبورگ

دانشگاه لوکزامبورگ در قلب اتحادیه اروپا واقع شده است که با بسیاری از دانشگاههای بین المللی اتحادیه اروپا و خارج از اتحادیه اروپا ارتباط تنگاتنگ و نزدیکی دارد از این جهت  دانشگاه لوکزامبورگ به یک وسیله بسیار حائز اهمیت در راستای  وصول به دانش، پرورش و آموزش تحقیقاتی مبدل شده است. دانشگاه لوکزامبورگ از نادر ترین دانشگاههایی در دنیا است که به چند زبان مختلف ، کورس های آموزشی برگزار می نماید و اساتید ، دانشمندان و دانشجویان از تمامی کشورهای دنیا و با ملیت های مختلف در دانشگاه لوکزامبورگ حضور دارند.
کشور لوکزامبورگ به جهت شرایط مناسب اقلیمی، آموزش و پرورش و اقتصادی هرساله مورد عنایت مهاجرین تحصیلی قرار می گیرد و با توجه به شرایط ایده آل پذیرای دانشجویان بین المللی می باشد. البته شایان ذکر می باشد یکی از سهل الوصول ترین طرق مهاجرت به لوکزامبورگ، راه مهاجرت تحصیلی است که به علت آسان تر بودن این راه مورد استقبال و علاقه دانشجویان بین المللی قرار گرفته است.
کشور لوکزامبورگ دانشگاههای اندکی را در خود جای داده است که این امر می تواند به علت وسعت کم لوکزامبورگ باشد. دانشگاه لوکزامبورگ در سال ۲۰۰۳ بنیان نهاده شد ولی با این وجود بسیاری از رشته های تاپ را با شرایط بسیار مناسب در اختیار دانشجویان علاقمند به تحصیل در لوکزامبورگ قرار داده است که لازم به ذکر است مدارک علمی آن در تمامی کشورهای دنیا مورد اعتبار است. علاقمندان به تحصیل در لوکزامبورگ چنانچه نظام تحصیلی ۱۲ ساله را پشت سر گذاشته باشند می توانند جهت پذیرش لوکزامبورگ اپلای نمایند متقاضیان تحصیل در دانشگاه لوکزامبورگ در ماه فوریه و مارچ می توانند جهت پذیرش ، اپلای نمایند.بسیاری از کورس ها در دانشگاه لوکزامبورگ به زبان انگلیسی است که همانطور شما عزیزان استحضار دارید تحصیل به زبان انگلیسی می تواند آینده شغلی شما را سهولت ببخشد.به همین دلیل علاقمندان تحصیل در لوکزامبورگ باید و حتما به زبان انگلیسی در سطح حد اقل آیلتس ۶٫۵ تسلط داشته باشند.البته مطابق قوانین دانشگاه لوکزامبورگ دانشجویان می توانند با اخذ پذیرش از لوکزامبورگ در کلاس های زبان انگلیسی در کالج در لوکزامبورگ اقدام کنند و پس از آن که سطح زبان را ارتقا داده اند وارد دانشگاه شوند.با این وجود پیشنهاد وکیل موسسه حقوقی ملکپور این است که شما متقاضی عزیز در ایران سطح زبان انگلیسی خود را ارتقا داده و بعد وارد لوکزامبورگ شوید چرا که با این امر هم در وقت خود و هم هزینه های خود می توانید صرفه جوی نمایید.

UNIVERSITY OF LUNEX
lunex university دانشگاه منحصر به فرد در لوکزامبورگ است که در زمینه ورزش و سلامت جسمانی فعالیت می نماید و دانشجویان را با چشم انداز جالب و دراز مدت   جهت اشتغال در رشته های ورزشی و تربیت بدنی آموزش می دهد دانشگاه lunex   امکانات ورزشی، تفریحی بسیار فوق العاده ای را جهت علاقمندان به تحصیل در رشته های ورزشی ارائه می دهد. دانشگاه lunex  به عنوان یک دانشگاه بین المللی استانداردهای بالایی را را برای دانشجویان در زمینه های آموزش و پژوهش و همچنین در حمایت و پشتیبانی خصوصی از دانشجویان ارائه می دهد که بسیار قابل توجه است.
دانشگاه LUNEX یک نهاد گسترده در لوکزامبورگ است که در مناطق اجتماعی مربوط به ورزش فعالیت می نماید و نقش  جلوگیری از امراض دارد.مناظق مربوط به دانشگاه lunex  و از نزدیک در ارتباط سلامت و تناسب اندام، ورزش، درمان و طب پیشگیری متمرکز است. مناطق اجتماعی دانشگاه در راستای پایداری دانشجویان برای ارتباطات اجتماعی بوده و مطالعات این دانشگاه بر پایه رشد و ظهور دانشجویان در مسائل مربوط به ورزش و سلامت جسمانی است.
این دانشگاه از لحاظ خدمات حمل و نقل عمومی هم وسایل ارتباطی مناسبی را جهت دانشجویان فراهم نموده است. فارغ التحصیلان در دانشگاه می توانند به طور رسمیت یافته در اتحادیه اروپا مشغول به کار شوند.در واقع می توان اینگونه بیان داشت که هدف  این دانشگاه به منظور افزایش و تقویت فعالیت های حرکتی، جنبش، آموزش های لازم در زمینه های پیشگیری، توانبخشی و موفقیت های ورزشی است. جهت تسریع امور فوق این دانشگاه با کمک یک شبکه بین المللی به دنبال ایجاد برنامه های مطالعاتی با چشم انداز بین المللی است.در راستای این امر، ضروری است برای اطمینان از اشتغال فارغ التحصیلان آن در انطباق با فرآیند دانشگاه،  تمرکز بر مشاغل عملی و حرفه های مورد نیاز در اروپا  باشد به طوری که دانشجویان بتوانند همزمان تضمین هماهنگ با سیستم های مختلف آموزش بین المللی و الزامات حرفه ای را در خود بگنجاند.

مزایای تحصیل در  LUNEX

مدارک تحصیلی برای بازار کار جهانی
کلاس های کوچک و پشتیبانی فردی
ترکیب بهینه از تئوری و تجربه عملی
برنامه های انعطاف پذیر به همراه  عملکرد ورزشی و حرفه ای

دانشجویانی که در این دانشگاه فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی و یا کارشناسی ارشد می شوند قادر خواهند بود که مدرک عملی و حرفه ای فیزیوتراپی را اخذ نمایند و پس از آن دانشجویان می توانند در سراسر اتحادیه اروپا به شغل فیزیوتراپی مشغول شوند و از حقوق مناسبی برخوردار می شوند. به عنوان یک فارغ التحصیل در رشته  فیزیوتراپی دانشجو  دانش عمیق از بیماری ها و آسیب های از سیستم اسکلتی عضلانی و دیگر مکانیزم های اختلال سلامت  را می تواند داشته  باشد.
در طول برنامه کارشناسی ارشد دانش نظری و عملی عمیق تر خواهد شد. علاوه بر مهارت های physiotherapeutical، پژوهش و روش علمی emphazised. پایان نامه کارشناسی ارشد اجازه می دهد تا دانش آموزان  کار بر روی یک مشکل پیچیده علمی را به پایان برسانند.

مطالعات کارشناسی ارشد باید پس از اتمام کارشناسی دنبال شود به طوری که فارغ التحصیلان می توانند درخواست برای تبدیل شدن به پزشک دارای مجوز در این زمینه در سطح اروپا  را داده که این امر به محض فارغ التحصیل شدن دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد میسر خواهد شد.
مزایای این برنامه
حرفه ای مسیر شغلی خود را در فیزیوتراپی از طریق آموزش دانشگاه
کسب شایستگی نظری و عملی مطابق با بالاترین استانداردهای آموزشی اروپا
کسب آموزش در روش علمی، عمل مبتنی بر شواهد، و روش های کنترل کیفیت
تجربه عملی قابل توجهی با انتقال ثابت از تئوری تا عمل کاربردی
با فارغ التحصیل آموزش دانشگاهی و بین المللی به رسمیت شناخته شده از دانشگاه LUNEX، دانشجو قادر خواهد بخشی از مناسب ترین روش های جلوگیری از بیماری های پیشرو را با استاندارد های و روش های مبتنی بر علم و تجربه فوق العاده درمان نماید.
فرصت های شغلی موجود برای فارغ التحصیلان عبارتند از:
شیوه های خصوصی (به عنوان یک کارمند و یا خود اشتغالی)
ایجاد  مراکز توانبخشی
کار درکلینیک ها و بیمارستان
کسب و کار در بخش خصوصی
ایجاد و ثبت باشگاه های ورزشی و کنفدراسیون
آموزش در  دانشگاه های تحقیقاتی

 

Luxembourg school of business

نهاد Luxembourg school of business در رابطه با آموزش اقتصاد و تدریس مربوط به دانش امور مالی ایجاد شده است این مدرسه جهت اموزش کسب و کار با کفیت بسیار بالا و رسمیت یافته درسطح جهانی در قلب اروپا تاسیس شده است.
ماموریت Luxembourg school of business
ماموریت مدرسه  در این است که یک محیط یادگیری الهام بخش و چند فرهنگی برای رهبران کسب و کار از شرکت های بین المللی فعال در لوکزامبورگ و همچنین در سراسر اروپا و جهان ارائه نماید که  دستیابی به اهداف آموزشی و دانشگاهی آن، مدرسه با استفاده از روش تدریس و پژوهش معاصر، ترویج تنوع فرهنگی و فکری است. شرکای مدرسه ،جامعه کسب و کار بین المللی و آماده  سازی رهبران کسب و کار و رونق در یک دنیای پیچیده کسب و کار جهانی را سر لوحه آموزش خود قرار داده اند.
دانشکده بین المللی کلاس جهانی
دانشکده MBAمتشکل از اساتید وابسته به نهادهایی مانند دانشگاه هاروارد، ییل، دانشگاه استنفورد، دانشگاه شیکاگو، دانشگاه میشیگان، دانشگاه دوک، دانشگاه نیویورک، مدرسه بازرگانی لندن، کمبریج، دانشگاه سنت گالن، کپنهاگ مدرسه کسب و کار، دانشگاه بوکونی، مدرسه زاگرب اقتصاد و مدیریت، علوم پو، HEC پاریس و غیره هستند که برنامه های متنوع آموزش و پرورش اجرایی یا MBA را در خود جای داده اند و می تواند برای دانشجویان مشتاق هیجان انگیز باشد. متقاضیان تحصیل در مدیریت اجرایی می توانند با تحصیل MBA در این دانشگاه شرایط رونق بخشیدن به کسب و کار و بیزنس خود را بهبود بخشند و برای مدیریت کسب و کار خود طرح های نوینی را ابداع نمایند و مهارت های مدیریتی خود را توسعه دهند تا بتوانند به یک رهبر واقعی در راه مدیریت کسب وکار خود تبدیل شوند.

روشهای نوین تدریس

تحصیل در این دانشگاه می تواند به دانشجویان کمک نماید که به  فرهنگ های مختلف، تجارب، و شیوه های تفکر دسترسی داشته باشند و تجاربی بس غنی از اساتید بین المللی کسب نمایند چرا که روشهای نوین تدریس در رشته MBA این دانشگاه در خط مقدم روشهای مدیریت کسب و کار است دانشجو می تواند که چگونه مانند یک مدیر خلاق ، پروژه های عظیم را رهبری نماید. هدف دانشگاه این است که دانشجو یک تجربه منحصر به فرد را در امر مدیریت کسب و کار کسب نماید و از این طریق فرصت های جدید را برای خود به ارمغان آورد.

در این مقاله  سعی نموده ایم شما عزیزان را  با دانشگاههای لوکزامبورگ آشنا نماییم. هزینه های تحصیل در لوکزامبورگ می توان گفت مناسب است منتها هزینه های زندگی بسیار بالاست و به این دلیل جهت مهاجرت تحصیلی با هزینه های پایین مورد پیشنهاد وکیل موسسه حقوقی ملکپور نمی باشد چنانچه شما عزیزان خواستار اطلاعات دقیق تر و جامع تر در باب معرفی دانشگاههای لوکزامبورگ هستید می توانید با مشاورین موسسه حقوقی ملکپور تماس حاصل نموده و از مشاوره های تلفنی و حضوری مشاورین متبحر ما برخوردار شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.