معرفی دانشگاه اوهایو

دانشگاه اوهایو (اغلب به صورت مختصر با عنوان OU یا OHIO) یک دانشگاه دولتی واقع در آتن، اوهایو، که در یک محوطه 1800 هکتاری واقع شده است. در سال 1804 تاسیس شد، دانشگاه اوهایو،  قدیمی ترین دانشگاه در اوهایو و قدیمی ترین در سرزمین های شمال غرب و نهمین دانشگاه از لحاظ قدمت  دانشگاه های دولتی در ایالات متحده است. در نسخه 2010 آن،  طبق اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی با رتبه 115 مقطع کارشناسی در میان دانشگاه های ملی قرار گرفت.آیا شرایط تحصیل در دانشگاه اوهایو را می دانید؟ برای تحصیل در دانشگاه اوهایو چه مراحلی را باید طی کرد؟رشته های تحصیلی دانشگاه اوهایو شامل چه مواردی است؟

ایالات متحده امریکا دارای نهادهای  آموزشی قوی، بیشتر  از هر کشور است، اما با وجود ارقام و اعداد کیفیت آموزش های ارائه شده توسط این نهادها دانشگاهی است که در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده است. نیروهای آموزش از این نهادها به مقامات در زمینه های مربوطه منجر می شوند. کیفیت برنامه های تحقیقاتی همراه با منابع موجود و دانشکده تضمین می کند که موسسات استانداردهای بالا دارند.
بیش از 4000 موسسات در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و درجه دکترا در بسیاری از تخصص های مختلف در امریکا ارائه میشود. سیستم آموزش و پرورش ایالات متحده آمریکا دارای محیط آکادمیک و اجتماعی قوی که پرورش دهنده هر دو توسعه علمی، حرفه ای و شخصی افراد است.
دانشگاه اوهایو در 18 فوریه ، 1804 تاسیس شد، یک سال پس از آن  اوهایو به اتحادیه پذیرفته شد. این سه دانشجو برای اولین بار در سال 1808 ثبت نام کردند . دانشگاه اوهایو دو دانشجو با مدرک لیسانس در سال 1815 فارغ التحصیل کرد.. مدرسه روزنامه نگاری E.W اسکریپس معروف با کمک مالی از بنیاد اسکریپس تاسیس شد. در سال 1975، دانشگاه اوهایو کالج پزشکی Osteopathic، که تنها کالج در اوهایو به مدرک دکترای درجه پزشکی Osteopathic باقی مانده است را باز کرد. امروزه این دانشگاه برای قدرت روزنامه نگاری خود و برنامه های ارتباط تصویری، و همچنین مرکز مهندسی هوایی شناخته شده است. مرکز مهندسی اویونیک، بخشی از کالج RUSS فنی و مهندسی، متخصص در تحقیق، توسعه، و ارزیابی های الکترونیکی ناوبری، ارتباطات و سیستم های نظارتی است. مرکز، بزرگترین در دانشگاه اوهایو در سال 1963 برای حمایت از ترکیبی از نظریه پردازان، متخصصان فنی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی به مطالعه مسائل مربوط به ناوبری در حمل و نقل هوایی مواجه می شوند ، تاسیس شد. در حال حاضر دانشکده پزشکی، دانشگاه و دانشکده مهندسی در یک همکاری بزرگ برای توسعه علمی و مرکز تحقیقات بودجه توسط فارغ التحصیلان پزشک و مهندسی فعالیت میکنند. این دانشگاه نیز به خوبی در مالزی برای روابط خود  با دانشگاه فناوری MARA در دهه 1980 شناخته شده است.

دانشگاه اوهایو برای کیفیت علمی و ارزش نشریات از جمله اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی،  به عنوان یکی از بهترین کالج های امریکا، در نقد بهترین کالج ها، انتخاب شده است.  جان تمپلتون بنیان گذار دانشگاه اوهایو به عنوان یکی از نهادهای شخصیت سازی در کشور شناخته شده است. در حال حاضر، دانشگاه اوهایو رتبه اول را در ایالت اوهایو برای جوایز ملی رقابتی کسب شده توسط دانشگاه students.Ohio آن به عنوان دانشگاه درجه 1 توسط اخبار رتبه بندی ایالات متحده از بهترین کالج های آمریکایی است. این توسط بنیاد Carnegie برای پیشرفت آموزش به عنوان یک نهاد دکترا /  تحقیقات فعالیتی پژوهشی بالا به منظور انعکاس  تعداد رو به رشد برنامه های تحصیلات تکمیلی نامگذاری شد. کتابخانه های دانشگاه شامل بیش از 3 میلیون جلد محدود شده میباشد.

دانشگاه اوهایو به طور کامل توسط انجمن مرکزی شمالی از کالج ها و مدارس، و همچنین با تعدادی از سازمان های اعتبار دهی حرفه ای معتبر حمایت میشود.

این مقاله متحق به موسسه مشاوره ای MIE نگارنده نیکا نیک رای به معرفی دانشگاه اوهایو و نحوه اخذ پذیرش و بورس و هزینه ها پرداخته تا به همراهی مشاورین ارشد موسسه  MIE با 15 سال سابقه در امر مهاجرت به شما همراهان گرامی اطلاعات کامل و جامعی بدهد. سالانه بیش از هزاران نفر از دانشجویان بین المللی از تحصیل در آمریکا منع می شوند چون در برابر قوانین سحل انگاری کرده اند. مطالب این مقاله درباره کار دانشجویی آمریکا بسیار خلاصه بوده واکیدا توصیه میشود پیش از هرگونه اقدامی با مشاوران دانشگاه و وکیلان مهاجرت مشورت کنید.. موسسه مشاوره اي MIE تمامی مشاوره ها در زمینه ویزای تحصیلی آمریکا مراحل و مدارک مورد نیاز را ارایه میدهند. لطفا همین الان جهت اخذ مشاوره تلفني رايگان با دفاتر موسسه مشاوره اي MIE تماس حاصل بفرماييد.

امتیازات نظام آموزشی امریکا

سیستم آموزش و پرورش USA انعطاف پذیر از لحاظ انتخاب دوره در یک کالج یا دانشگاه است. در طول دوره تحصیلی، یک دانشجو می تواند از یک دوره / جریان به دیگری و یا یک موسسه به دیگری منتقل کند. این جنبه از نظام آموزش و پرورش ایالات متحده آمریکا آن  را از کشور های دیگر متمایز میسازد.

مقرون به صرفه بودن:

دانشجویان بین المللی از سراسر جهان برای تحصیل ، ایالات متحده آمریکا را انتخاب میکند به این دلیل که تحصیل در آمریکا بهترین آماده سازی برای آینده آنها است. این بیشتر به این خاطر است که کمک های مالی، کمک هزینه تحصیلی و دستیاری در دست است. در همان زمان دانشجویان مجاز به 20 ساعت کار در هفته در طول دوره های خود و 40 ساعت درهفته در طول تعطیلات میباشند که به آنها در کسب وکار و یادگیری کمک میکنند.

رتبه بندی:

در میان رتبه بندی کالج های برتردنیا، اکثر آنها در ایالات متحده آمریکا می باشند. این کالج ها و دانشگاه ها رتبه بالایی را در رتبه بندی جهان دارند به دلیل زیرساخت های خود، پیشرفت های تکنولوژیکی و با کیفیت بالا از آموزش ارائه شده توسط آنها.

شرایط شغلی:

بهترین روش از سیستم آموزش و پرورش ایالات متحده، این است که به آنها اجازه یادگیری و کسب درآمد میدهد. این نه تنها یک دانش کامل به افراد میدهد، بلکه به آنها می آموزد تا یک رویکرد عملی و حرفه ای داشته باشند.و این رویکرد چشم انداز رشد بهتری  را میدهد.

انعطاف پذیری نظام آموزش و پرورش:

ایالات متحده آمریکا دارای انعطاف پذیرترین سیستم آموزش و پرورش در جهان است، دانشجویان می توانندبخش هایی از علاقه خود را به صورت تخصصی مطالعه کنند. به دلیل اینکه سیستم آموزش و پرورش ایالات متحده متمرکز نیست هر موسسه می تواند برنامه و پذیرش استانداردهای خود را تعیین کند. حرکت جانبی در نظام آموزش و پرورش هر زمان امکان پذیر است.

انواع دانشگاه ها در امریکا

دانشگاه های دولتی:
نهادهای دولتی وابسته مالی پشتیبانی شده توسط مالیات عمومی ، معمولا در اندازه بزرگ هستند که تمام سطوح درجه با زمینه های مختلف مطالعه ارائه شده است. کالج های دولتی و دانشگاه ها برای ساکنان ایالت در آن مدارس نسبتا آسان است. دانشجویان خارجی هزینه ی شهریه “خارج از دولت” را پرداخت میکنند. نمونه های بسیاری از دانشگاه های دولتی قابل توجه در سراسر کشور وجود دارد: دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا، دانشگاه ایالتی اوهایو، دانشگاه کالیفرنیا، دانشگاه ایالتی کانزاس، دانشگاه تگزاس، دانشگاه ایالتی کالیفرنیا

دانشگاه های خصوصی:
مؤسسات خصوصی بدون کنترل نهاد دولتی اجرا میشود. شهریه این نهادها بالاتراست، اما کشور های بین المللی و همچنین دانشجویان داخلی همان مقدار از هزینه ها را پرداخت میکنند. موسسات خصوصی قابل توجه : دانشگاه لانگ آیلند، دانشگاه جورج واشنگتن، دانشگاه نیویورک، دانشگاه کارنگی ملون.

موسسه های فنی:
این مدارس عمدتا در مهندسی و علوم آنها برای برنامه های تحقیقاتی و کارشناسی ارشد خود تاکید میکند که در این زمینه  شناخته شده است. اکثر دانشجویان بین المللی شرکت کننده در این مدارس از سطح کارشناسی ارشد می باشد. دانشجویان دوره کارشناسی پذیرفته شده در این مدارس معمولا پس زمینه فوق العاده قوی در ریاضی و علوم، به عنوان نمرات و نمرات آزمون های استاندارد (به عنوان مثال SAT یا GRE ) دارند.نمونه هایی از این موسسه ها :  M.I.T. (موسسه تکنولوژی ماساچوست)، (موسسه کالیفرنیا پلی تکنیک) کال پلی، (موسسه فناوری جورجیا)، موسسه فن آوری NYIT نیویورک و W.P.I. (موسسه پلی تکنیک ورچستر)

لیبرال کوچک دانشکده های هنر:

به طور کلی تمرکز بر دوره کارشناسی از هنرهای سنتی و رشته های علوم است : علوم انسانی، علوم، و علوم اجتماعی. دانشکده های  هنرهای آزاد اغلب مدارس بسیار قدیمی و عمدتا خصوصی هستند. بسیاری از آنها نیز به طور کلی استانداردهای پذیرش سفت و سختی دارند. نمونه هایی از این مدارس عبارتند از: امهرست، Marist، سوارتمور، منهتن، اسمیت، مونت هولیوک.

سامانه ی درجه بندی

سیستم معادل در سراسر ایالات متحده به دنبال قضاوت درباره عملکرد دانشجویان است. این سیستم  در مقیاس 0 تا 4 درجه ارزیابی شده است.

درجه امتیاز                      درجه امتیاز                             معادل

> 4                                  > A                               موفقیت بالا

>3                                  > B                                رضایتبخش

> 2                               > C                                 حداقل عبور

> 1                             > D                                       شکست

انواع درجات تحصیلی در دانشگاه اوهایو

فوق دیپلم:
این مدرک دانشگاهی اعطا شده توسط کالج ها، کالج یا دبیرستان، کالج کسب و کاراست. و بعضی از مدارک لیسانس آن پس از اتمام یک دوره تحصیلی معمولا به مدت دو سال (60 واحد) است. در ایالات متحده آمریکا، مدرک کاردانی معادل دو سال اول کالج چهار ساله یا دانشگاه مدرک لیسانس است.

مدرک کارشناسی:
طول مدت دوره لیسانس 4 سال است. دانشجویانی که بخشی از مدرک کارشناسی خود را به پایان رسانده اند و می توانند درخواست خود را به عنوان یک دانشجوی انتقال ارسال کنند. دو نوع مدرک لیسانس وجود دارد: B.A یا B.S. بعضی از دانشگاه ها در ایالات متحده آمریکا یکی از درجات ارائه شده در همه زمینه ها و در برخی از زمینه ها هردو درجات را در زمان هایی ارائه میکنند. دانشجویان برای پذیرش نیاز به آزمون SAT & TOEFL / IELTS دارند.

مدرک کارشناسی ارشد:
طول مدت دوره های کارشناسی ارشد ممکن است از یک سال به دو سال بسته به دانشگاه و منطقه خود از تخصص باشد. لازمه اتصال برای کارشناسی ارشد 16 سال از معیارهای آموزش و پرورش است. امتحانات مورد نیاز: GMAT برای افراد مدیریتی مربوط / GRE برای هنرها، علوم و یا موضوعات دیگر و امتحانات TOEFL / IELTS برای پذیرش.

دکترا:
معمولا به عنوان PhD شناخته شده است. مدت زمان مشابه ممکن است از 3 سال به 5 سال متغیر باشد. دانشجویان می توانند پذیرش برای دکتری را تنها پس از پایان مدرک کارشناسی ارشد خود بگیرند. دانشجویان دکترا به ارائه یک طرح بررسی و همچنین آزمون GRE / GMAT و تافل / آیلتس  برای پذیرش نیاز دارند.
برای دانشجویان بین المللی درآمدی  به طور متوسط $ 8 تا 10 $ در هر ساعت پرداخت می شود بنابراین دانش آموز حدود 500- $ 1000 $ در هر ماه را بدست آورده و یا می توانید چشم پوشی در شهریه دریافت کنید. با استفاده از این، یک دانش آموز همچنین می تواند کارآموزی در زمینه های مربوط که ممکن است پرداخت می شود را انجام دهد.

 

زبان انگلیسی مورد نیاز
همه دانشجویان باید مهارت در زبان انگلیسی مورد نیاز با توجه به دوره داشته باشند. نمره تافل از 90 یا بالاتر برای کارشناسی ارشد و 80 بالاتر برای مطالعات کارشناسی نمره مناسب و معقول است. نمره IELTS  از 6.0 یا بالاتر برای مدارک کارشناسی و 6.5 یا بالاتر برای درجه کارشناسی ارشد مورد نیاز است. بیش از 2500 موسسه در ایالات متحده آمریکا تشخیص امتحانات IELTS از جمله را برعهده د ارند.

شرایط ورود +  افرادواجد شرایط
• کارشناسی: 10 + 2
• تحصیلات تکمیلی: 16 سال از آموزش و پرورش مورد نیاز (10 + 2 + 4)
• پذیرش برخی از موسسات  15 سال آموزش و پرورش به پل خود / برنامه های کارشناسی ارشد
• سابقه علمی خوب و قوی
• نمرات خوب در امتحانات ورودی مانند SAT، TOEFL، GRE، GMAT، IELTS و غیره
• توصیه نامه قوی
• نقاط بیانیه هدف / وضعیت شخصی، مقالات و رزومه
• گواهینامه های موفقیت و مشارکت فعالیت -curricular اضافی
• پس زمینه های مالی قوی و نمرات خوب برای دریافت بورس تحصیلی

اسناد

پوشش نامه، هزینه های نرم افزار، فرم درخواست، خلاصه ای از اهداف، مقالات، رزومه،.، بیانیه بانک، گواهی نامه صورتهای مالی، آزمون گزارش.

 

محل سکونت و امکانات در دانشگاه اوهایو

دانشگاه اوهایو ترکیبی از تمام مزایای استفاده از یک دانشگاه بزرگ با درخواست تجدید نظر از یک فضای مراقبت و شخصی است. اگر تا به حال یک شهر دانشگاهی وجود دارد، آن، آتن است. محیط فکری و فرهنگی این دانشگاه به خوبی با فضای پر جنب و جوش شهر های کوچک آتن برای ایجاد محیطی که در آن دانشجویان از کیفیت زندگی که با شرایط  دشواری همراه شده ، لذت ببرند، آمیخته شده است.
پردیس مسکونی
دانشگاه اوهایو یکی از دانشگاه های مسکونی است، به این معنی که تقریبا همه دانشجویان در آن و یا در نزدیکی محوطه دانشگاه زندگی می کنند. همه دانشجویان سال اول و دوم در یکی از 42 سالن  محل اقامت  دانشگاه زندگی می کنند. نود درصد از همه دانشجویان ساکن در سالن های محل اقامت در محوطه دانشگاه در طول آخر هفته باقی می مانند. با کلاس ها، دوستان، و منابع علمی در چند قدمی، دانشگاه اوهایو مطمئن برای تبدیل شدن به خانه دانشجویان است.

سالن اقامت
سالن اقامت فقط یک مکان برای خوابیدن در شب است. این سالن به مکانی عالی برای پیدا کردن دوستان، پیدا کردن افرادی برای مطالعه و تحقیق، و بخشی از یک جامعه زندگی آموزش نزدیک تبدیل شده است. امکانات مسکونی هم در دو سال اول و همچنین در سالن طبقه بالا وجود دارد که بسیاری از آنها مختلط است. دانشجویان این فرصت را دارند ، پس از اتمام قرارداد مسکن،  اولویت خود را از اندازه اتاق و محل مشخص کنند. انواع محیط های زندگی موجود را انتخاب کنید، از جمله تاکید علمی و سالن رایگان-جایگزین وجود دارند . شما حتی می توانید اتاق با یک دوست را ترتیب دهید.

سالن های غذاخوری
دانشجویان  با برنامه های غذایی ممکن است به  هر یک از چهار سالن غذاخوری عامل در محوطه دانشگاه با یک ID کارت معتبر دانشجویی دسترسی داشته باشند.

ایمنی پردیس
دپارتمان ایمنی پردیس شامل اداره پلیس دانشگاه اوهایو و گشت SAFE-T، خدمات اسکورت دانشگاه است. SAFE-T امنیت، بدون هزینه حمل و نقل در سراسر محوطه دانشگاه برای همه دانشجویان فراهم می کند. این سرویس به دانشجویانی که پیاده روی را از یک کلاس شب و یا یک سفر در اواخر شب با یک دوست را ترجیح میدهند بسیار مفید است. بنابر احتیاط ایمنی اضافی، پاسخ جعبه با دکمه های اضطراری استراتژیک در سراسر محوطه دانشگاه قراردارد، و هر فضای سالن محل اقامت سطوح مختلف از دسترسی به امنیت را ارائه می دهد. دانشگاه اوهایو می خواهد شما در جامعه خود، پس از آن به طور مداوم بهبود و توسعه روش جدید برای مقابله با ایمنی در محوطه دانشگاه احساس امنیت کنید.

 

فهرست گروه ها / مدارس / دانشکده / کالج

10 کالج در دانشگاه اوهایو وجود دارد:
دانشکده هنر و علوم
دانشکده کسب و کار
اسکریپس کالج ارتباطات
کالج آموزش و پرورش
دانشکده Oesteopathic Medicne
کالج Russمهندسی و فناوری
دانشکده هنرهای زیبا
دانشکده بهداشت و خدمات انسانی
کالج افتخارات آموزش
مرکز مطالعات بین المللی

دروس ارائه شده در مقاطع مختلف تحصیلی

حسابداری
علوم آماری
مطالعات آفریقایی آمریکایی
انسان شناسی
مدیریت کاربردی
ریاضی کاربردی بزرگ
تغذیه کاربردی
زیست شناسی گیاهی کاربردی
تاریخ هنر                                                                                                                                  اخترفیزیک
آموزش ورزشی
حمل و نقل هوایی پرواز
مدیریت حمل و نقل هوایی
کارشناسی پرستاری
علوم زیستی
زیست شناسی علوم سلولی و مولکولی زیست شناسی
مدیریت کسب و کار
کسب و کار تجزیه و تحلیل ترافیک
مهندسی شیمی
شیمی
کودک و مطالعات خانواده
مهندسی عمران
کلاسیک تمدن های مهم
کلاسیک زبان اصلی
کلاسیک عمده
علوم ارتباطات و اختلالات
مطالعات ارتباطات
علوم اجتماعی و بهداشت
علوم کامپیوتر
عدالت کیفری
خدمات مشتریان
زمین / علوم فضایی
اقتصاد
مهندسی برق
مهندسی انرژی
مهندسی فیزیک
فناوری مهندسی و مدیریت
انگلیسی

کارآفرینی
محیط زیست و زیست شناسی گیاهی
علوم بهداشت محیط
فیزیولوژی ورزش
فرانسه
تئاتر عمومی
جغرافیا
علوم زمین شناسی
آلمان
مطالعات جهانی – آفریقا
مطالعات جهانی – آسیا
مطالعات جهانی – اروپا
مطالعات جهانی – امریکا لاتین
تاریخ
اطلاعات و سیستم های مخابرات
معماری داخلی
کسب و کار بین المللی
روزنامه نگاری
زبانشناسی
مدیریت و استراتژیک رهبری
بازاریابی
آمار ریاضی
مهندسی مکانیک
میکروبیولوژی
موسیقی
علوم اعصاب عمده
پرستاری
تغذیه
بهداشت حرفه ای و ایمنی
فلسفه
تربیت بدنی

علوم فیزیکی
فیزیک
نمایشنامه نویسی
علوم سیاسی
روانشناسی
روسیه
کار اجتماعی
جامعه شناسی
اسپانیایی
مدیریت ورزشی
مدیریت عملیات فنی
مطالعات زنان، جنسیت و تمایلات جنسی
جهان ادیان

کمک های مالی و بورس های تحصیلی دانشگاه اوهایو

دانشگاه اوهایو برای کمک به شما در رسیدن به اهداف آموزشی خود متعهد است. کمک هزینه تحصیلی، کمک های مبتنی بر نیاز، و دیگر اشکال کمک های مالی برای کمک به دانشجویان هستند.
دانشگاه اوهایو تمام برنامه های کمک مالی مبتنی بر نیاز، تمام برنامه های کمک اوهایو؛ و انواع کمک های مالی، وام ها و کمک هزینه تحصیلی را فراهم می کند. کمک مالی مبتنی بر نیاز در دسترس شهروندان ایالات متحده و دارندگان اقامت دائم می باشد.

برای درخواست پذیرش به عنوان دانشجوی سال اول و یا انتقال دانشجو، موارد زیر مورد نیاز است:
• فرم درخواست
• 70 $ هزینه پردازش درخواست های بین المللی
• سوابق تحصیلی رسمی از هر موسسه با ترجمه گواهی ، اگر سند اصلی به زبان انگلیسی نیست. (اسناد رسمی باید در پاکت مهر و موم شده و مهر شده توسط مدرسه، دانشگاه، یا کالج فرستاده می شود.)
• مدارک و شواهد از بودجه کافی برای حمایت از هزینه های آموزشی و زندگی خود برای یک دوره 9 ماهه

◦Alternately، اگر شما متقاضی بورس تحصیلی خارجی هستید، لطفا مدارک را ارائه کنید.
• بیانیه ای از فعالیت ها
• امتحانات برای در نظر گرفتن بورس تحصیلی.

  • نتایج TOEFL یا IELTS رسمی در صورت موجود بودن. امتحانات تافل و آیلتس باید در 12 ماه گذشته گرفته شده باشد.بورس های تحصیلیاطلاعات بورس دانشجوی سال اول تحصیلی• جوایز تنها به دانشجویانی که مطالعات خود را در طول ترم پاییز آغاز کرده اند تعلق میگیرد.• شما باید به اداره SAT یا ACT نمرات رسمی خود را برای بورسیه های در نظر گرفته شده را ارسال کنید.

    • شما باید در 1 فوریه برای در نظر گرفتن  کامل شرایط پذیرفته شده ارسال کنید؛ ما  1 ژانویه را برای درخواست به شما توصیه میکنیم.

انتقال اطلاعات بورس

• جوایز تنها به دانشجویانی که مطالعات خود را در طول  ترم پاییز آغاز کرده اند تعلق میگیرد.
• شما باید یک سال کامل تحصیلات علمی را تکمیل کرده باشید و در حال حاضر نمرات عالی برای در نظر گرفتن شما به عنوان افراد واجد شرایط ارائه دهید.
• شما باید تا 15 Mayارسال کنید. توصیه می کنیم به شما تا 1 آوریل درخواست دهید.
اشتغال در ایالات متحده توسط قانون مهاجرت به شدت  اشتغال دانشجویان بین المللی را تنظیم میکند. در حالی که در دانشگاه ها اشتغال امکان پذیر باشد، از طریق چنین اشتغالی  بخش کوچکی از هزینه های زندگی خود را به دست می آورید. علاوه بر این، امکان اشتغال در دانشگاه ها نمی تواند برای نشان دادن بودجه کافی شما برای هزینه های خود استفاده شود.به این ترتیب، مقدار کامل از هزینه های باید قبل ازیک گواهی ویزا مستند شود که میتواند از طرف شما ارائه گردد.
ربع                                       کلاس تاریخ شروع                    مدارک تحصیلی تاریخ اولویت

پاییز                                     اوایل سپتامبر                                     1   فوریه *
بهار                                      اواخر ماه مارس                                 1  دسامبر
زمستان                                  اوایل ماه ژانویه                                  1   سپتامبر
تابستان                                   اواسط ماه ژوئن                                 February1

 

شهریه و هزینه ها *

شهریه پردیس (برآورد در سال)

ساکنان اوهایو 2016-2017

شهریه و هزینه *:
$11،744
اتاق ها:
(استاندارد دو)
6592 $
برنامه غذایی:
5676 $
جمع
$ 24،012

ساکنان خارج از دولت 2016-2017

شهریه و هزینه *:
$ 21،208
اتاق ها:
(استاندارد دو)
6592 $
برنامه غذایی:
5676 $
جمع

$ 33،476

دانش آموزان بین المللی2016-2017

شهریه و هزینه *:
$ 20،922
هزینه های زندگی:
$ 16،322
محل سکونت:
6593 $
وعده های غذایی:
5647 $
هزینه های شخصی (وجوه برآورد شده برای کتاب، لوازم، و پول هزینه های شخصی):
4082 $
بیمه سلامت
1821 $

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *